Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2019 Lapkritis 12 Antradienis
 

Faktinis Lietuvos valstybės vadovas – Andrius Ūsas?

2010-05-28 00:48 | Redakcijos skiltis | Komentarų (330)

Jos Ekscelencija Dalia Grybauskaitė Lietuvoje neturi tiek galių, kiek jų turi įtariamas pedofilas A.Ūsas - net Generalinė prokuratūra it kobra šoka pagal A.Ūso dūdelę (TV3 nuotr.)

Giedrė Gorienė

Mintys po LNK televizijos laidos „Valanda su Rūta“

Jis saugomas kur kas griežčiau, nei Lietuvos Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė. Jį saugo ne kažkoks Vadovybės apsaugos departamentas, bet kriminalinė policija ir „Aras“, o prie namų nuolat budi kelių policijos ekipažai.

Kas mėnesį jo apsauga valstybei kainuoja apie 100 tūkstančių litų.

Į teismą jis atvedamas ne kaip visi mirtingi įtariamieji, bet pro slaptą įėjimą, o teismo raktai dar iš vakaro atsiduria jo apsaugos rankose, kad apsauga iki ryto teismą ištikrintų, ar teisme jokių sprogmenų ir kitokio pavojaus jo gyvybei bei sveikatai nėra.

Jo reputacijai plauti skiriamos valandos brangiausio televizijos eterio laiko, jam ditirambus gieda Lietuvos Prezidentę purvais nuolat drabstanti „Komjaunimo tiesa“, o jo gynyba rūpinasi net du generaliniai prokurorai – vienas buvęs (Artūras Paulauskas), kitas laikinasis (Raimondas Petrauskas). Net tiesioginiame eteryje laikinai einantis pareigas generalinis prokuroras Raimondas Petrauskas sėdi šalia jo ir iš paskutiniųjų stengiasi „atplauti“ tiek jo, tiek pačios prokuratūros pedofilija šlykščiai dvokiantį mundurą.

Tas jis, dėl kurio ant ausų pastatyti tiek Valstybės saugumo departamentas, tiek Generalinė prokuratūra, tiek ir didžioji dalis Seimo, – tai įtariamas pedofilas Andrius Ūsas, kuriam pagal populiarumą nusileidžia tik Laimutė Stankūnaitė (Daliai Grybauskaitei iki šios „saldžiosios“ porelės viešųjų ryšių fronte toli – kaip iki Marso) . O pagal tai, kaip Artūras Paulauskas iš žydrojo (propedofilinio) ekrano įtikinamai aiškino, kad įtariamą pedofilą Andrių Ūsą ir Laimutę Stankūnaitę siejo meilė, meilė, vien tik meilė ir niekas daugiau, galima susidaryti pagrįstą įspūdį, kad pirmasis asmuo Lietuvoje – tai įtariamas pedofilas Andrius Ūsas, o pirmoji ponia – Laimutė Stankūnaitė, kuriems turbūt taip prabangiai (už 4,5 mln. litų) ir remontuojama neva premjerui Andriui Kubiliui įrenginėjama rezidencija Turniškėse šalia kadencijas baigusių prezidentų A.Brazausko ir V.Adamkaus bei dabar prezidento pareigas einančios D.Grybauskaitės rezidencijų. Nes – argi gali Lietuvos asmuo Nr.1 (įtariamas pedofilas) su pirmąja šalies ponia (panele – kurią, kaip TV3 laidai „Akistata“ pasakojo šios nepriekaištingos reputacijos mamytės kaimynė, netyčia beuogaudama miške pamatė darant tai, ką paprastai daro ne pirmosios šalies damos, o žemiausio lygio prostitutės – darant kai ką su vyru, nuogu užpakaliu, o du dar eilėje laukė), turėdami šitokį statusą valstybėje gyventi ne rezidencijoje ir ne Turniškėse šalia kiek mažiau nei jie svarbesnių Lietuvos Respublikoje asmenų?

„Aš tave išgimdžiau ir tu būsi su manimi“, – ketvirtadienį, gegužės 27 d., per pasimatymą su dukrele pasakė Laimutė Stankūnaitė. Per pasimatymą, į kurį mergaitė buvo vežama su policijos palyda, Kauno policijai vienoje sankryžoje atkirtus mergaitę į pasimatymą lydėjusiai mergaitės gynėjų automobilių kolonai.

Net tris mėnesius nuo 2009 metų spalio 6 d. Laimutė Stankūnaitė nevažiavo į pasimatymus su savo „mylima dukrele“, ir nei Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininkas S.Šedbaras, nei buvęs Konstitucinio Teismo pirmininkas (konstitucinių dvasių ekspertas) Egidijus Kūris, nei premjeras Andrius Kubilius ir net nei teisingumo ministras R.Šimašius neklykė iš televizijos ekranų ir miliūčių teisių žinoti, kad teismo sprendimus reikia vykdyti – jei jau teismo numatyta pasimatymų su dukra tvarka, tai į pasimatymus su dukra reikia važiuoti. Tačiau tuomet svarbiausioji nepriekaištingos reputacijos šalies ponia (panelė) turėjo kur kas svarbesnį užsiėmimą, nei pasimatymas su dukrele, – filmavimusis LNK televizijos V.Gaivenio prodiusuojamose laidose.

„Teismas mane išteisins“, – LNK televizijos laidos tiesioginiame eteryje pro ūsą šypsojosi įtariamas pedofilas Andrius Ūsas. L.e.p. generalinis prokuroras R.Petrauskas šioje laidoje atrodė tik kaip įtariamo pedofilo Andriaus Ūso „ginklanešys“…

Teismas išteisins? Įtariamas pedofilas Andrius Ūsas sako –įtariamas pedofilas žino. Juk šioje valstybėje tiek teismams, tiek Generalinei prokuratūrai nurodinėja jis. Paprašė prokurorų greičiau perduoti pedofilijos bylą į teismą, net nepasibaigus ikiteisminio tyrimo procesui, ir prokurorai įtariamo pedofilo A.Ūso įsakymui iškart pakluso – nebaigus ikiteisminio tyrimo, pedofilijos byla (kaip ta ožka – pusiau skusta, pusiau lupta) iš karto atsidūrė Panevėžio miesto apylinkės teisme. „O ten mes padarysim“, – pasakė vienai televizijai Andrius Ūsas ir – akurat. Po Panevėžio miesto apylinkės teismą įtariamo pedofilo Andriaus Ūso apsauga vaikšto kaip po savo namus jau dabar…

„Višta ta Garnelienė“, – pasakė moteriškas balsas įtariamam pedofilui Andriui Ūsui telefonu (ši A.Ūso telefoninio pokalbio išklotinė – pedofilijos byloje).

„Višta“, – atsakė moteriškam balsui įtariamas pedofilas Andrius Ūsas, nes, matyt, yra tikras, kad – kaip svarbiausias ir labiausiai saugomas valstybės asmuo Nr.1, Andrius Ūsas tik spragtels piršteliu Teisėjų tarybos pirmininkei Laimai Garnelienei bei l.e.p. generaliniam prokurorui Raimondui Petrauskui, ir šie su visais Fairy, Vanish ir kitais esamais ir dar neišrastais valikliais, pasikliunkindami ir pasivarsackindami, išplaus visas pedofilijos dėmes iš Andriaus Ūso biografijos, į Konstituciją ir Baudžiamąjį Kodeksą vietoj pašluostės nusivalydami nuo pedofilinių ploviklių sušlapusias rankas…

Ir kas čia sakė, kad Lietuvoje įsakinėja bei nurodinėja tik Jos Ekscelencija Dalia? Amerikiečiai pasakytų: „Bull shit!“ Pažiūrėkit į labiausiai valstybėje saugomą asmenį – įtariamą pedofilą Andrių Ūsą – argi tikroji valstybės galva nėra jis???

2010-05-28

Komentarai

 

 

 
 1. Ahaa , jos gražus diskusija apie šį straipsnį šiuo šiuo dienoraštyje vietoje , aš perskaičiau , kad , todėl dabar man taip pat komentuodamas čia .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Tai yra tikrai nuostabus YouTube “vaizdo įrašus , mano laimė apsilankyti šią svetainę , ir rasti šiuos cool ” YouTube ” vaizdo pamokų .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. paprastai pries visas laidas klausimai su visais buna paderinti,neskaitant expromtu iskylanciu

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. tipo redaktore-zurnaliuga.o gal jus,save priskirianti prie zurnalistu,noretumete buti valstybes galva?o gal geriau jusu galvazudys vyras?tada nereiketu nersai parsidavineti,ar ne?ydomu,kaip vadinasi parsidave rasliavininkai?kazkokia prasme irgi prostitucija cia yra.taip,kad,miela blondine,stumk dienas pas puka studijoj,ten gerai ziuraisi,ten tau ir vieta

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. kad po 20 metu nepriklausomybes zmones tures patys gintis nuo supuvusios pedofilines teisesaugos kuri juos turetu ginti

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Teisėtvarka šoka lambadą šūde,bet patys kvapo jau nebeužuodžia dėl per didelės koncentracijos.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Istrauka is teksto(lietryt)sutrumpinta.Neatidziai perskaitet….
  . 09val ryto Usas jau zi,kad V.Furma nusautas. O Guoda isbuvo darbe (kaip jai liepe usas) iki velyvo vakaro,kolatvaziavo apsauginiai. Dienos begyje ji ir suzinojo,kad nusauta ir v.Naruseviciene.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Idomia minti ismetei. usas yra (buvo) politikas, dirbo su kontrabandos pinigais, pedofilas, buvo islindus info. kad galbut VSD agentas. furma, nepolitikas, gudrus (daugybe telef), pedifilas. Galbut sitas buvo prokuraturos agentas. furma kazkaip pasake, ar naruseviciene pati is kazko suprato, kad prokuratura renka medziaga apie uso veikla. Tada nuimamas prokuroru agentas, naruseviciene (jei kazka zinojo) ir buvo pasakyta (VSD prokuroram) kad usas butu isteisintas be jokiu tvirkinimu, jei ne bus kaip furmai. VSD negalejo kompromituoti furmos nes tas galejo papasakoti apie usa ir VSD. Dvieju klanu aiskinimasis. Ta zino ir prezidente, todel aukoja vaika, kad nesuzlugtu visa "teisetvarka" ir saugumo tarnyba. Galbut ta trintis seniai yra.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Tai kaip suprantu, Petrauskas nori atleisti Betingi del to, kad susipjove ju versijos? Vienas Kaune, kitas Vilniuje, tai nespejo suderinti smulkmenu? Kazkodel man nuojauta kuzda, kad Betingis kokia diena atsigers prokuraturoje kavutes ir sugrizes namie numirs nuo sirdies – nes byla griuva, o nereikalingus liudininkus (t.y. galus) tai reikia slepti? Beje, vienas Betingio pavaldinys, zinantis ko nereikia zinoti, savo namuose pasikeite langus – susidejo nepersaunamus. Taigi ne vien Usas ar Stankunaite bijo, kad juos nukeps, bet ir prokurorai labai tyliai saugo savo gyvybes, nes zino, su kuo turi reikala…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Dar del petrauko ir betingio "konflikto". Betingis aiskino kad padares avarija su golfu, kedys pabego su DIDELIU krepsiu, vistik wincesteri reik ikisti. Jis nebuvo sukures kaip busas galejo atsidurti prie uso namu. O petrauskas isvis kedi padare ligoniu. Nusove apie 11.30 bet gryzo i nusikaltimo vieta paimti supuvusio busiko, kad nuvaziuotu pas usa. Juk galejo buti jau policija, liudininkai ir t.t. O su busais isvis kazkas neaisku. Kuriuo buvo pas furma yra krovininis, o kedys pirko keleivini. Jeigu tai butu teisinga info, reiskia kazkas pasinaudojo. Dar yra info, kad kedzio pirktas busikas yra paieskomas.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Dar spalio pradžioje jancevičius pasakė, kad Drąsiui buvo taikomas slaptas sekimas, t.y. buvo sekamas kiekvienas jo žingsnis, todėl spalio 5 dienos žudynės yra visiškas mėšlo gabalas – Kedys to nepadarė. O jeigu Kliunka tvirtina priešingai, vadinasi, tie, kurie sekė ir nesustabdė, yra bendrininkai ir turi sėsti į teisiamųjų suolą. Tai paprasta kaip du kart du. Bet kadangi spalio penktos žudynės yra saugų darbas, tai ir turime drebančias Kliunkos rankas, virpantį balsą ir rasotą kaktą per spaudos konferenciją…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Siūlau boikatuoti šūdlietrytį – t.y. nepirkime lietuvos ryto laikraščio. Mes jį galim subankrotinti, mūsų 90 proc. palaiko ne supuvusę teisėsaugą, o mergaitę.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. dar is usienes pasakojimo, "Iš tavęs atimami telefonai, jie išrenkami, kad pagal juos niekas nenustatytų buvimo vietos". Tai galima suprasti kodel buvo isnuomuotas viesbutis ir paliktas telefonas. Kedys zinojo kad ji seka, o jam reikejo rasti aida. jei jis tikejosi rasti aida sekant usa, zinojo (spejo) kad aidas is VSD. VSD turi (gali) sekti pagal telefona (kad ir isjungtas). Gautusi kad kedys i viesbuti nuvyko (jei isvis buvo jame)ryte ir paliko ten telefona, kad VSD (aidas) zinotu (galvotu) kad jis viesbutyje, o pats nuvaziavo prie uso sekti. Apie planuotas zudynes usas galbut zinojo, nes kaip tik ta diena pakeite darbotvarke (anksciau isejo) bet kedys to nezinojo, todel ir lauke.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Gal cia ir zodziu zaismas ar netaip suredaguota bet … "Is str. lietrytyje: 9 val.ryto darbe suskambo G.Ūsienės mob.telefonas.Neslėpsiu, mane ištiko isterija. Jau žinojau, kad nušauti du žmonės. 9 val ryto jau zinojo.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. Paziurejau Rutos laida, tai zmones tikri saunuoliai, pasirode tikrai sauniai, Ruta Milkeviciute kazkokia neaiski. O pedofilai tai tikri nevykeliai, paziurejus laida, supratau, kad uz ju nugaru gali stoveti kai kas daug galingesnis – tas, kuris viska ir suorganizavo – Aidas.
  As nesuprantu, negi negali zurnalistai paimti interviu is Aido Miezelio, tuo paciu ji ir nufotografuoti?? Arba galima pasamdyti paparaca, kuris pasektu ir pagautu ji kur mieste beeinanti…Aidas Miezelis tikrai bus tas treciasis pedofilas Aidas, nes 1. persidaze sviesius plaukus, nes mergaite dave parodymus, kad pedofilas Aidas buvo sviesiaplaukis, 2. issieme visas savo nuotraukas is interneto, kad mergaitei nebutu galima parodyti jo nuotraukos ir jis liktu neatpazintas inkognito pedofilas Aidas, 3. pakankamai galingas (vsd virsininkas), nes turi daug rysiu (valdo prokuratura), o kas svarbiausia, gali zudyti slaptai – su VSD priedanga.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. gaidi y lukiskes ir bus saugus ir ramus ir kainuos 50kartu pigiau..o tuos pareigunus kurie taip pinigus svaisto patraukti atsakomyben ir is ju asmeniniu lesu pinigus grazinti y biudzeta!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. h t t p://w w w.vst.lt/en/investors/ pasiziurekit sia nuotrauka,ar i ‘A’ nepanasus?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. Is str. lietrytyje:
  9 val.ryto darbe suskambo G.Ūsienės mob.telefonas.
  „Guoda, kur mano pistoletas?“ – išgirdo vyro balsą. Savigynai įsigytą ginklą moteris buvo paslėpusi………………….
  . Vyras jai prisakė: „Užsidaryk kabinete arba būk tarp žmonių. Tuoj atvyks apsauga tavęs pasiimti“…………….
  „Neslėpsiu, mane ištiko isterija. Jau žinojau, kad nušauti du žmonės, kad 3-cia būsimoji auka – Andrius. Baigėsi darbo valandos, kolegos išėjo namo…“, – prisimena Guoda… Tik vėlų vakarą ją iš darbo paėmė apsaug darb-jai,nuvežė į prokur-rą.
  DEMESIO: Atkreipkit -Usas jau 9val.ryto zino,kad nusautas J.F., Stankunaite irgi zino, o kodel nepasiunte apsaugos V.Narusevicienei(ji nusauta 11.20~11.50val !!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. O kodel apie "MAXIMOS" savininkus nieks nepasidomi is esmes? Ten tai tikrai "sventieji"!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. EIKIT UŽKASTI KEDOPEDOFILO KEBABŲ. AKINIUOTA SUTRAUKA "NERŠA" SU GARLIAVINE PROSTITUTE- BASKERVILIŲ PINČERIU JAU EKSCHUMAVO JĮ IR PRADĖJO TIEKTI JO MĖSYTE KEBABINEI….. TURBŪT NORI KUO DAUIAU KEDOFILŲ PRISIGAMINTI…. SKANAUS….. TIK NEPASPRINKIT, NES DAR PADVĖSIT… NORS JEI KĄ, TAI PASIRŪPINS PRABANGIOMIS LAIDOTUVĖMIS, O PASKUI IR IŠ JŪSŲ KEBABUS KEPS……

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. as irgi lietrycio psl nebeskaitau ir net neatidarineju, vis maziau perziuru bus. ir LNK stengiuosi ignoruoti.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. >as, o as manau, kad jis negroja nei dudele, nei fleita, geriausiai jam sekasi groti fagotu, kaip ir visam taip vadinamam lietuvos "elitui"

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. Anot prokuroro, vakare 18 val. Noreikiškėse prie sklypo /netoli Uso namu/ pareigūnai apžiūrėjo rastą “VW Transporter”. Jame ginklo nebuvo. Rado daug D.Kedžio pėdsakų. Kas yra visiskai logiska. Beje, liudininkų teigimu, mikroautobusą paliko du vyrai, persėdo į kitą automobilį /irgi paliktą iš anksto/ ir nuvažiavo nežinoma kryptimi. Anot A.Ūso, D.Kedys ir jo bendrininkai buvo labai gerai išstudijavę jo grafiką, kada jis išeina iš namų, kada grįžta, žinojo kiekvieną jo judesį, tačiau tą dieną viskas vyko kitaip, nei kitomis dienomis.“Juos matė prie mano namų. Pašaliniai asmenys užklausė, ką jie čia daro, tie sumurmėjo kažką, kad yra iš vandentiekio ar kelių tarnybos”, – pasakojo A.Ūsas. /diena.lt, kovo 25 d.2010/ .
  2010 m. balandžio 17 d. Kauno rajone rastas neatpažinto vyro kūnas, balandžio 20-ąją D.Kedžio artimieji atpažino, kad tai yra D.Kedžio palaikai. Žudymo irankis Baikal Iž 79-8 / su dėtuve ir devyniais šoviniais rasti ant zoles salia mirusiojo. Ant ginklo rasta D. Kedžio pirstu anspaudai.
  Ivykiu laikas ir veikejai atitinka su liudytoju ir pareigunu buvusiais parodymais ziniasklaidoje nuo 2009 spalio menesio. Nusikaltelių veiksmai buvo vykdomi 20-30 min. intervalais, pagal griezta laiko grafika. Panaudojo D. Kedzio ginkla Beretta, transportą “VW Golf” ir “VW Transporter”, kuriuos jis buvo isigijes slaptiems filmavimams, lipdukus, jo asmeninius daiktus…Nusikalteliai naudojo savo du techniskai tvarkingus automobilius išvykimui iš miesto ir D.Kedzio transportavimui. Suimitavo 2 autoįvykius. Ivykių seka LOGISKA ir atitinkanti įvykių psichologinį kontekstą bei D. Kedžio asmenybės charakteristiką /pedantiškas, užsispyręs, rizikuojantis, einantis iki tikslo, gebantis save kontroliuoti kritiškoje situacijoje/. Išvada – dirbo 3-4 profesionalai.
  "Namų šeimininkės" pamąstymai..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 24. Beje, pasak Kliunkos, marsrutinio autobuso į Vaisvydava vairuotojas atpazino Kedi. Ar tikrai tai buvo “marsrutinis autobusas” ar autobusas su uzrasu “Vaisvydava” laukiantis savo klientu”/vieno is zudiku/? O autoivykis su “VW Golf” buvo jau antrasis suimituotas autoivykis po “VW Transporter” teisejo kieme?
  A.Kliunka teigė, kad 12.50 val. pareigūnai apžiūrėjo V.Naruševičienės namus. Čia kinologo šuo atvedė iki tos vietos, kur liudytojas matė mikroautobusą su logotipu “Kauno keliai” . Zinoma, liudytojas galejo matyti mikroautobusa su logotipu. Tik Kedys apie 12.00 jau buvo perkeltas is sio mikroautobuso ir isgabentas uz miesto tam paruoštu transportu. Galejo toje vietoje metytis iskrite Kedzio daiktai /perkelimo momentu/. Arba specialiai pametyti…Rašo, kad lijo ir pedsakus tirti buvę sudetinga…
  Miestas blokuojamas apie 14-15 val. Kaune – ypatingoji parengtis, uždaryti išvažiavimai iš miesto, situaciją iš oro stebi sraigtasparnis, pareigūnai tikrina automobilius. Tuo metu zudikai jau buvo su savo techniskai tvarkingomis 2-omis masinomis skirtingais marsrutais nuvaziave apie 100-150 km.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 25. O antrasis zudikas isvyksta su “VW Transporter”, ant grindu jau guli surakintomis rankomis ir apsvaigintas D. Kedys. Jau vėliau tame mikroautobuse “VW Transporter” buvo rasta daug D.Kedžio pėdsakų – pirštų atspaudų, DNR ir toks pats šovinys, kokiais nužudyti J.Furmanavičius ir V.Naruševičienė ir kokie rasti ginkle prie negyvo D.Kedžio šiemet balandį.
  Uz 20-30 min. is mokyklos gryzta Narusevicienes dukra.
  Apie 12.50 val. Prie Narusevicienes namu pasirodo tarnybos.
  Kodėl moteriai, kurią D.Kedys įtarė perdavinėjus savo dukrą pedofilams, slėptis nepatarė pareigūnai, kodėl, pasirūpinę A.Ūso apsauga, jie nepasirūpino ir V.Naruševičiene? Pareigunai aiskino, kad iki Narusevicienes nuzudymo Kedzio dar neitare. Maste apie kitas versijas, susijusias su teisejo darbu. Teige, kad “tik PO moters nuzudymo ėmėmės galimų kitų aukų apsaugos /Uso ir Stankunaites../”. BET. Pokalbis tarp seseru 11:01 rodo visai ka kita. Stankunaite 11:01 JAU LAUKE atvaziuojanciu kriminalistu /apie tai ji pasisako telefonu Narusevicienei/. Zinoma, atvaziuojanciu kriminalistu tikejosi ir Naruseviciene. Todel isgirdusi duru skambuti uz 19-20 min. ji pati atidare duris. Tarpduryje ir buvo rastas nuzudytosios kunas.
  Prokuroras tvirtino, kad apie 12 val., Panemunėje, Kariūnų plento ir Kurtinių gatvių sankryžoje, įvyko eismo avarija. Automobilis “VW Golf” atsitrenkė į sunkvežimį. Veidą bandydamas nuslėpti “VW Golf” vairuotojas spruko nešdamasis didelį krepšį, teištaręs: “Slidi danga”. Sportini krepsi nese vienas is zudiku,o joje buvo Kedzio daiktai, filmavimo iranga bei Wincester. Autoįvykis buvo tyčinis/suimituotas arba dėl įtampos ir didžiulio veiksmų tempo. Atsikratoma D. Kedžio “VW Golf”.
  Apie 12.20 /pasak A.Kliunkos/, stotelėje Panemunėje, Vaidoto gatvėje, iš avarijos vietos pasprukęs asmuo /vienas is zudiku/ įsėdo į maršrutinį autobusą , kuris važiuoja į Vaišvydavą. Jis išlipo galutinėje stotelėje, dar prieš tai paprašęs pavėžėti giliau į mišką. Žudikas skubejo i netoliese paliktą transporto priemonę. Joje jau laukė vairuotojas /trečias veikėjas?/. Netrukus atvaziavo ir “VW Transporter”. Kedys buvo perkeltas i laukiantį techniskai tvarkingą transportą ir išgabentas i ikalinimo vietą. Žudikai nuvaro mikroautobusa“VW Transporter” ir palieka netoli Ūso namu /kaip ir buvo sutarta/. Beje, liudininkų teigimu, sioje vietoje mikroautobusą “VW Transporter” paliko du vyrai, persėdo į kitą automobilį ir nuvažiavo nežinoma kryptimi /suprantama skubėjo iš miesto/.. 18 val. pareigūnai apžiūri netoli Ūso namų paliktą „VW Transporter“ mikroautobusiuką, kuriame randama D.Kedžio pėdsakų, taip pat aptinkamas vienas šovinys.

  Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Norvegijoje plintant šunims pavojingai ligai – perspėjimas lietuviams
E. Laurinaitis: priimti „kitokį“ padeda suvokimas, kad kiekvienas iš mūsų apskritai yra skirtingas 2
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje 
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? 
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Kaunas planuoja statyti metro (balandžio 1-osios pokštas) (9)
Premjerui Sauliui Skverneliui pavadinus mūsų brolius latvius konkurentais, daug kam kilo mintis, kas...

Teisingumo ministerija inicijuoja teismo proceso tobulinimą (1)
Teisingumo ministerija, siekdama sistemiškai tobulinti teismo procesų reglamentavimą, iš vidinių išteklių steigia naują...

Premjeras: Tikiu Lietuva ir kviečiu visus švęsti mūsų Tėvynės gimtadienį! (12)
Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis sveikina Lietuvos žmones su Valstybės atkūrimo diena.  „Sveikinu jus...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
G. Landsbergis: „Pritardami Prezidento teikiamų pataisų svarstymui, kviečiame gilesnei diskusijai“
Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis šiandien,...
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininku išrinktas D. Gaižauskas (6)
Trečiadienį vykusiame Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto posėdyje, aktyviai...
TS-LKD sveikina Aušrą Maldeikienę prisijungus prie bendros frakcijos Europos Parlamente (1)
„Sveikinu Aušros Maldeikienės pasirinkimą prisijungti prie Europos Žmonių partijos (angl....
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė?
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – atpažinti plėšimu įtariamą vyrą (2)
Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo...
 
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (2)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
„Huawei“ pristato stilingą „Mate 10 lite“ (1)
Nuo šiol bus dar paprasčiau pasidaryti tobulą asmenukę ar pagauti...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
Fiodr Černych perėjo į Maskvos „Dinamo“ (1)
Paskutinę perkėlimų dieną Maskvos „Dinamo“ paviliojo Lietuvos futbolo rinktinės kapitoną...
 
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Padėka
PADĖKA Dėkojame visiems vienaip ar kitaip prisidėjusiems ruošiantis pirmajam renginiui...