Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
ekozoe.lt
2022 Rugpjūtis 17 Trečiadienis
 

E.Žiobienė įteikė atsistatydinimo pareiškimą, papildyta – N.Venckienės komentaras

2010-10-20 11:48 | Naujienos | Komentarų (199)

Spalio 8 d. prie Seimo protestavę trijų antipedofilinių judėjimų atstovai reikalavo E.Žiobienės atsistatydinimo (KK nuotr.)

Šiandien Vaiko teisių apsaugos kontrolierė Edita Žiobienė įteikė Seimo pirmininkei Irenai Degutienei atsistatydinimo pareiškimą. Seimo pirmininkė I.Degutienė nutarimą dėl E.Žiobienės atleidimo iš Vaiko teisių apsaugos kontrolierės pareigų dar turės pateikti Seimui, kadangi Vaiko teisių apsaugos kontrolierių Seimo pirmininkės teikimu skiria ir atleidžia Seimas.

Spalio 8 d. su Seimo pirmininke I.Degutiene buvo susitikusios trijų antipedofilinių judėjimų atstovės, kurios įteikė I.Degutienei peticiją su žmonių parašais dėl E.Žiobienės atstatydinimo.

E.Žiobienė visuomenę papiktino gegužės mėnesį per Garliavos įvykius, pasakiusi, kad teismo nutartį – sugrąžinti mergaitę L.Stankūnaitei – reikia vykdyti, nors po savaitės ši Kėdainių r. apylinkės teismo teisėjo B.Varsackio nutartis dėl skubaus mergaitės sugrąžinimo L.Stankūnaitei aukštesnio teismo buvo sustabdyta, o po mėnesio – ir iš viso panaikinta. Tai rodo, kad žmonės, gynę mergaitę nuo neteisėtos teisėjo B.Varsakio nutarties vykdymo, buvo teisūs – apgynė teisingumą.

Be to, per Garliavos įvykius E.Žiobienė pareiškė, kad „pati blogiausia mama yra geriau už geriausią globėją“.

Manoma, kad šioje vietoje prasiveržė asmeninės E.Žiobienės nuoskaudos, patirtos vaikystėje. E.Žiobienė vengia prisiminti savo vaikystę, kadangi ji, matyt, jai sukelia negerus prisiminimus. Tik trumpai žiniasklaidoje buvo šmėstelėję, kad E.Žiobienė augo be tėvų, o globėjai jos atžvilgiu buvo nelabai geri. Galbūt todėl E.Žiobienė gali turėti išankstinę nuostatą vaikų globėjų atžvilgiu, nepaisant to, kokie geri jie vaikams bebūtų.

Tam, kad E.Žiobienė būtų atleista iš pareigų, dar turi balsuoti Seimas. Kad būtų patenkintas Seimo pirmininkės nutarimas dėl E.Žiobienės atleidimo iš pareigų, turi balsuoti 71 Seimo narys.

N.Venckienė: „Po garsiosios E.Žiobienės frazės abejoju, ar tokia tarnyba iš viso reikalinga“ (papildyta 18.00 val.)

Drąsiaus Kedžio dukrelės globėja Neringa Venckienė mano, kad po garsiosios E.Žiobienės frazės per Garliavos įvykius – jog „pati blogiausia mama yra geriau už geriausią globėją“, tapo akivaizdu, kad nei tokia kontrolierė, nei pati vaiko teisių apsaugos kontrolieriaus tarnyba nėra reikalinga.

„Jeigu blogiausia mama gali rūpinti savo vaikais, tai kam tokia kontrolierė ir tokia tarnyba iš viso reikalingi“, – svarstė N.Venckienė.

„Šiandien E.Žiobienė apkaltino mane, kad mergaitė yra filmuojama ir fotografuojama, ir kad aš tai turiu uždrausti. Tai aš E.Žiobienei noriu pasakyti, kad jos kaltinimai – ne tuo adresu: tegul ji savo kaltinimus dėl mergaitės filmavimo ir fotografavimo adresuoja L.Stankūnaitei. Tai L.Stankūnaitė pasimatymų metu filmavo ir fotografavo mergaitę, o po to tą medžiagą perdavė V.Gaiveniui ir L.Lavastei. Būtent šiuos žurnalistus dėl to Žurnalistų etikos komisija ir svarstys“, – „Karštam komentarui“ sakė Neringa Venckienė.

Per tą nepilną pusmetį, kai Vaiko teisių apsaugos kontrolierės pareigas ėjo be penkių minučių konservatorių partijos pirmininkės Irenos Degutienės į šį postą paskirta E.Žiobienė, jautėsi akivaizdus E.Žiobienės neobjektyvumas ir šališkumas pedofilijos byloje. E.Žiobienė akivaizdžiai palaikė L.Stankūnaitės ir A.Ūso pusę pedofilijos byloje.

Per Garliavos įvykius (po teisėjo B.Varsackio nutarties skubiai sugrąžinti mergaitę L.Stankūnaitei) E.Žiobienė pareiškė, kad „pati blogiausia mama yra geriau už geriausią globėją“. O neseniai ji atsiuntė N.Venckienei perrašytą L.Stankūnaitės skundą – kad N.Venckienė nuvestų mergaitę pas gydytojus.

Kaip žinia, nė vienas L.Stankūnaitės skundas nepasitvirtino. Tuo tarpu L.Stankūnaitė, atėjusi į pasimatymą su mergaite, mergaitę nurengdavo nuogai ir ieškodavo, ar nėra kur kokios karputės, kad būtų galima parašyti skundą.

N.Venckienė stebisi, kodėl E.Žiobienė, prabilusi apie spaudimą, neįvardijo, kas jai darė spaudimą ir dėl ko. „Tegul pasako, kas jai darė spaudimą ir dėl ko – ar kad nieko nedirbtų, ar kad gintų L.Stankūnaitę?“ – klausia N.Venckienė.

Ji mano, kad E.Žiobienė turėtų susilaikyti nuo komentarų N.Venckienės atžvilgiu. „Nei ji manęs matė, nei ji su manimi kalbėjo, tai ką ji gali komentuoti?“ – piktinosi E.Žiobienės viešais komentarais D.Kedžio dukrelės globėja.

N.Venckienės nuomone, verčiau tegul E.Žiobienė pasipasakoja, kokiais klausimais ji lankėsi prokuratūroje, ar ten buvo saugumo pareigūnų ir apie ką ten buvo kalbama.

KK inf.

2010-10-20

Komentarai

 

 

 
 1. Lietuvai reikia pasiskelbti pirmai pasaulyje valstybe, kuria valdo organizuotos nusikalstamos gaujos, kurios vadinasi partija ir iskrypeliai. Reikia viesai paskelbti, kad Lietuvoje galima kelti orgijas su kudykiais ir vaikais o kas tam nepritaria, gali parasciausia nusauti kaip suni ir byla baikta, kuo daugiau triuksmo tuo daugiau suviu. VSIO ZAKONA.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. Iš Degutienės pasisakymo – „Su ja pasikalbėjus akivaizdžiai matėsi, kad jinai per tą pusę metų visoje šitoje Kedžių mergaitės istorijoje nėra net piršto pajudinusi“, – teigia Seimo pirmininkė.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. kazkada nuo "megztu bereciu" prasidejo sajudis, tai kodel antrasis sajudis negali prasideti nuo "patvoriniu" :) Tad Garbe juo buti.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. "..Su ja pasikalbėjus akivaizdžiai matėsi, kad jinai per tą pusę metų visoje šitoje Kedžių mergaitės istorijoje nėra net piršto pajudinusi…." /cia p. Degutienes komentaras :)

  Thumb up 72 Thumb down 0

 5. Kodėl nuspręsta, kad tai kurso draugas? Ar kursiokas tai būtinai draugas? Aš pavyzdžiui turėjau ir kurso priešų.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 6. Jau vien už tai gerbiu Degutienę, kad susitiko ir išklausė abi puses. Ir priėmė teisingą objektyvų sprendimą. Žiobienei nėra ko niurzgėti: turėjo pusmetį laiko. Galėjo susitikti ir pašnekėti tiek su pedofilais, tiek su normaliais žmonėmis, ir apsispręsti.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 7. kubilius sake siandien,kad ziobiene jam gera ir balsuos uz ja,vat kur antikristas tas medinis kubilas

  Thumb up 72 Thumb down 0

 8. Baisiausia, kad Žiobienė paeiškė, jog jos "neišgądino violetinė minia". Bet juk tai Lietuvos žmonės. Tai ką, ji čia dirba kontroliere prieš Lietuvą. Ir nustebino jos "koalicija" su seimo pirmininke. Viskas aiškėja – kas su kuo.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 9. Štai ir paaiškėjo tikrasis Žiobienės "atsistatydinimo" motyvas,-visą būsimą ugnį nukreipti į neįgalų,(absoliutų impotentą),seimą.Ponia teisininkė be abejo liks,su seimo pagalba,poste su absoliučiai ateityje atrištomis rankomis.Štai ir atsakas N.Veckienės taktiniam ėjimui…Nė velnio nekelia baltų vėliavų SISTEMA.Atvirkščiai-pereina į nuožmų puolimą,kuriuo bandys visiškai sudoroti N.Venskienę,nors ir neteisingomis,bet TEISINĖMIS priemonėmis.Žiūrėsim,kuo atsakys "geroji carienė"…Ech ne veltui Valys susitiko su Kūriu..Velnio viralas ir toliau verda marytės žemėje.Viena,kas dabar guodžia-net ir SISTEMA nėra vienalytė.Joje yra atskiros grupuotės,turinčios savus interesus…Laikykis Neringa ir reikia laukti provokacijų Klonio gatvėje..

  Thumb up 72 Thumb down 0

 10. Nuo nepriklausomybės pradžios esame dešinės pakraipos šalininkai.Na Kubilius su Degutiene prieš savivaldos rinkimus savo tokia pozicija baigia išbarstyti savo rinkėjus,o tai labai blogai,nes už ką dar balsuoti,negi už komuniagas-na jau ne!Palaikau Venckų kovą.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 11. butu venckienes valia, tai stankunaite gyva ji sudraskytu, visus savo kolegas ispedofilino, bet nepedofile venckiene puikiai jauciasi pedofilu klane ir kabinasi i mantija, ty nelieciamybe kaip uz paskutinio siaudo, o jei pavyks tai ir nuo vienos lieciamybes persoks i kita ( politikes) , nendres lapo jai neprireiks, pati kasa sau duobe , ji jau meslo kruvoj apsikasus iki ausu

  Thumb up 72 Thumb down 0

 12. as manau, kad pats Dievulis mums p. Neringa atsiunte. Jos laukia labai didelis darbas sioje melo ir apgavysciu zemeje.

  Dekui Jums, Neringa!

  Thumb up 72 Thumb down 0

 13. PASIKLAUSIUS ŽIOBIENĖS ,APIE VIOLETINĘ MINIĄ,MATOSI KOKĮ JĮ JAUČIA PIKTUMĄ IR NEAPYKANTĄ TAI PILIETINEI AKCIJAI.Vadinti minia pilietiškai nusiteikusius ir norintys pakeisti banditų ir kgbistų valdomą teisėtvarką,paprasčiausiai neišmintinga.Juk labai greitai ta,vadinama minia ,bus reikalinga ,kaip balsuotojai ir rinkėjai.Protingesni politikai,tai jau suprato,o kvaili įsivaizduoja ,kad jie amžini ir nepakeičiami.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 14. Butu tamstos valia, tai ir Venskienei svendres lapa gerklen sukistum, ane? Na, kad pasak taves, ”nebegaletu malt liezuviu”. Aga?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 15. Teigia,kad atsistatydina del politiku spaudimo. Seip politikai skelbia, kad tarnauja zmogui. :))) Tai zmoniu spaudimas nieko nereiskia?? Va jei politikai spaudzia, tai jau reikia daryti sprendimus, atsistatydinti ir pan., o zmones ko reikalauja, tai visiskai nesvarbu?? BAISU. Reikai nenuleisti ranku, neatsipalaiduoti ir toliau kovoti. Vis dar tikiu, kad mes, zmones, susivienije, kovodami galime kazka pakeisti.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 16. Laikykis, Neringa! Ta minia palaikys!Tik paziuresim kaip ta mine konservai, su Kubikiumi priesakyje ,kvies i rinkimus, koki grazu mums tai miniai gyvenima pies su Zioplienem, Valiu ir kt. priesakyje.Tada pasirodo jau busime tauta su savo nuomone ir teisemis!TFU! Slykstu!

  Thumb up 72 Thumb down 0

 17. Žiobienės, kaip už piliečių pinigus išlaikomos valdininkės, interviu tikrai buvo arogantiškas ir neleistinas. Vis dar atsiranda manančių, kad minios niekinimas praeis nebaudžiamas. Tegu prisimena V. Landsbergį:po "runkelių" pasitikėjimo ir autoriteto taip ir neatgavo.

  Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Palydovinė televizija: kas tai ir kodėl verta rinktis?
Pigus šildymo būdas individualiems namams
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kodėl romperiukai tituluojami geriausiu drabužiu mažyliams? 
Mažylių apranga – nuo jos įsigijimo iki aprengimo ir dėvėjimo – labai aktualus...

Nauja kryptis vestuvių žemėlapyje: lietuvius kviečia tuoktis Gran Kanarijoje 
Vestuvės užsienyje vis labiau populiarėja, tačiau sudėtingas šventės organizavimas daugelį porų atbaido nuo...

Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (11)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (5)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras