Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2022 Rugpjūtis 17 Trečiadienis
 

E.Žiobienė įteikė atsistatydinimo pareiškimą, papildyta – N.Venckienės komentaras

2010-10-20 11:48 | Naujienos | Komentarų (199)

Spalio 8 d. prie Seimo protestavę trijų antipedofilinių judėjimų atstovai reikalavo E.Žiobienės atsistatydinimo (KK nuotr.)

Šiandien Vaiko teisių apsaugos kontrolierė Edita Žiobienė įteikė Seimo pirmininkei Irenai Degutienei atsistatydinimo pareiškimą. Seimo pirmininkė I.Degutienė nutarimą dėl E.Žiobienės atleidimo iš Vaiko teisių apsaugos kontrolierės pareigų dar turės pateikti Seimui, kadangi Vaiko teisių apsaugos kontrolierių Seimo pirmininkės teikimu skiria ir atleidžia Seimas.

Spalio 8 d. su Seimo pirmininke I.Degutiene buvo susitikusios trijų antipedofilinių judėjimų atstovės, kurios įteikė I.Degutienei peticiją su žmonių parašais dėl E.Žiobienės atstatydinimo.

E.Žiobienė visuomenę papiktino gegužės mėnesį per Garliavos įvykius, pasakiusi, kad teismo nutartį – sugrąžinti mergaitę L.Stankūnaitei – reikia vykdyti, nors po savaitės ši Kėdainių r. apylinkės teismo teisėjo B.Varsackio nutartis dėl skubaus mergaitės sugrąžinimo L.Stankūnaitei aukštesnio teismo buvo sustabdyta, o po mėnesio – ir iš viso panaikinta. Tai rodo, kad žmonės, gynę mergaitę nuo neteisėtos teisėjo B.Varsakio nutarties vykdymo, buvo teisūs – apgynė teisingumą.

Be to, per Garliavos įvykius E.Žiobienė pareiškė, kad „pati blogiausia mama yra geriau už geriausią globėją“.

Manoma, kad šioje vietoje prasiveržė asmeninės E.Žiobienės nuoskaudos, patirtos vaikystėje. E.Žiobienė vengia prisiminti savo vaikystę, kadangi ji, matyt, jai sukelia negerus prisiminimus. Tik trumpai žiniasklaidoje buvo šmėstelėję, kad E.Žiobienė augo be tėvų, o globėjai jos atžvilgiu buvo nelabai geri. Galbūt todėl E.Žiobienė gali turėti išankstinę nuostatą vaikų globėjų atžvilgiu, nepaisant to, kokie geri jie vaikams bebūtų.

Tam, kad E.Žiobienė būtų atleista iš pareigų, dar turi balsuoti Seimas. Kad būtų patenkintas Seimo pirmininkės nutarimas dėl E.Žiobienės atleidimo iš pareigų, turi balsuoti 71 Seimo narys.

N.Venckienė: „Po garsiosios E.Žiobienės frazės abejoju, ar tokia tarnyba iš viso reikalinga“ (papildyta 18.00 val.)

Drąsiaus Kedžio dukrelės globėja Neringa Venckienė mano, kad po garsiosios E.Žiobienės frazės per Garliavos įvykius – jog „pati blogiausia mama yra geriau už geriausią globėją“, tapo akivaizdu, kad nei tokia kontrolierė, nei pati vaiko teisių apsaugos kontrolieriaus tarnyba nėra reikalinga.

„Jeigu blogiausia mama gali rūpinti savo vaikais, tai kam tokia kontrolierė ir tokia tarnyba iš viso reikalingi“, – svarstė N.Venckienė.

„Šiandien E.Žiobienė apkaltino mane, kad mergaitė yra filmuojama ir fotografuojama, ir kad aš tai turiu uždrausti. Tai aš E.Žiobienei noriu pasakyti, kad jos kaltinimai – ne tuo adresu: tegul ji savo kaltinimus dėl mergaitės filmavimo ir fotografavimo adresuoja L.Stankūnaitei. Tai L.Stankūnaitė pasimatymų metu filmavo ir fotografavo mergaitę, o po to tą medžiagą perdavė V.Gaiveniui ir L.Lavastei. Būtent šiuos žurnalistus dėl to Žurnalistų etikos komisija ir svarstys“, – „Karštam komentarui“ sakė Neringa Venckienė.

Per tą nepilną pusmetį, kai Vaiko teisių apsaugos kontrolierės pareigas ėjo be penkių minučių konservatorių partijos pirmininkės Irenos Degutienės į šį postą paskirta E.Žiobienė, jautėsi akivaizdus E.Žiobienės neobjektyvumas ir šališkumas pedofilijos byloje. E.Žiobienė akivaizdžiai palaikė L.Stankūnaitės ir A.Ūso pusę pedofilijos byloje.

Per Garliavos įvykius (po teisėjo B.Varsackio nutarties skubiai sugrąžinti mergaitę L.Stankūnaitei) E.Žiobienė pareiškė, kad „pati blogiausia mama yra geriau už geriausią globėją“. O neseniai ji atsiuntė N.Venckienei perrašytą L.Stankūnaitės skundą – kad N.Venckienė nuvestų mergaitę pas gydytojus.

Kaip žinia, nė vienas L.Stankūnaitės skundas nepasitvirtino. Tuo tarpu L.Stankūnaitė, atėjusi į pasimatymą su mergaite, mergaitę nurengdavo nuogai ir ieškodavo, ar nėra kur kokios karputės, kad būtų galima parašyti skundą.

N.Venckienė stebisi, kodėl E.Žiobienė, prabilusi apie spaudimą, neįvardijo, kas jai darė spaudimą ir dėl ko. „Tegul pasako, kas jai darė spaudimą ir dėl ko – ar kad nieko nedirbtų, ar kad gintų L.Stankūnaitę?“ – klausia N.Venckienė.

Ji mano, kad E.Žiobienė turėtų susilaikyti nuo komentarų N.Venckienės atžvilgiu. „Nei ji manęs matė, nei ji su manimi kalbėjo, tai ką ji gali komentuoti?“ – piktinosi E.Žiobienės viešais komentarais D.Kedžio dukrelės globėja.

N.Venckienės nuomone, verčiau tegul E.Žiobienė pasipasakoja, kokiais klausimais ji lankėsi prokuratūroje, ar ten buvo saugumo pareigūnų ir apie ką ten buvo kalbama.

KK inf.

2010-10-20

Komentarai

 

 

 
 1. issilavinimas , kultura -neprilygsta Ziobienei.Is kur toks nemandagumas , kalbos kulturos stoka pas Ziobiene?Izeidineti Lietuvos zmones , kurie pareiske savo nuomone -minia .AS nebuvau su minia , nes dirbau , bet visa savo sirdimi esu su maza mergaite , kuria gina Lietuvos zmones.JI < Ziobiene islaikoma minios pinigais -gauna atlyginima , dar drista izeidineti .Ar tokiose pareigose , su vaikais gali dirbti ji -truksta jautrumo , nuosirdumo ,kalbos kulturos stoka , dazo sienas , bet nepaklausia vaiku kaip jie gyvena , nes jai vaikai nerupi

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. Venskienė teisi – kam reikalinga tokia tarnyba, jei kontrolierė mano, kad pat blogiausia motina geriau už geriausią globėją. Tai kodėl yra atimamos tėvų teisės, kodėl vaikus atiduoda į globos namus? Jei, pagal Žiobienę, vaikui geriau šeimoje, kur jis prievartaujamas, mušamas, tai kam reikalinga tokia tarnyba?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. venckiene a tu negaletum susilaikyt nemalus liezuviu, ir kas tokia ukininke paskyre teisejaut ? kam ziobienei eit su tavim kalbet, jei tu is teliko ir laikrasciu neislendi, ka tu dar galetum naujo jai pasakyt, jei komentuoji kiekviena stankunaites paperdima ir visokio plauko smulkmes !!!??? jei neturetum politinio uznugario, garantuoju , kad savo karjera baigtum gariunu turguj ir ten tu labai tiktum, nes iskalba tavo tiptop gariunu prekeives, ir tai …

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. Ziobiene saziningai pasake:prie tvoros neis ir minios neatsiprasys.Aciu.O vat Sedbaras taigi atsliauz,nevidonas.Vat ka tada darysim?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 5. pakraupus nuo žiobienės vakarykščių pasisakymų.Kiek pas ją neapykantos……….nu siaubas,išvadinti žmones violetine minia,"nesiruošia atsiprašinėti".Na mums ir nereikia tokios ponios atsiprašymo,niekas ir neprašo.Akivaizdžiai nuo pirmų dienų pradėjo ginti įtariamųjų pedofilija interesus,o dabar kai nepavyko,tai pyksta.Keista pareigūnė.Ir kaip tokia nevaldanti savo ambicijų,nejautri,arogantiška gali dirbti vaikų teisių kontroliere????argi jai tie vaikai rūpi?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 6. Nese peticijas del pensiju, del skurdo ir tt ir visas i stalciu. O cia nunese ir ismete. Jokio peticijos iskeltu kaltinimu tyrimu ir specialistu paaiskinimu. Juk ponia is seimo turetu su specialistais pasiaiskinti ir nuspresti ar peticija yra teisinga, ar ne. Po peticijos pateikimo buvo rasoma, kad seimo pirmininke pasikvies pareigune ir kalbes del jos ismetimo is uzimto posto. Jau tada buvo aisku, kad valdininke bus atleista. Zinat, kad ir valdininkes primtake del tos pacios istorijos neteko posto tai dabar i si posta gali sesti tik Venckene. Nereiks jai eiti i politika. Kur nieko nenuveiktu, bet siame poste galetu gelbeti Lietuvos vaikus. Uztektu tik zodziais juos gelbeti, gales darbais. Keisti istatymus, juos tobulinti ir tt. Visas savo zinias atiduotu prasmingam darbui – Lietuvos vaikams.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 7. Pasibaisėjau.Pasirodo,dirba valstybiniame poste už mokesčių mokėtojų pinigus,o nė velnio nesuvokia,ką turi veikti,darbininkė didžioji Žiobienė.Vadovaujasi įstatymais ir konstitucija.O kas juos kūrė,ne tie patys žmonės?1335 m prieš Kristų Babilone veikė Statybos įstatymas:,,Jei namas griūdamas užmuša atsistiktinį praeivį,tai praeivio giminaičiai patykoję turi užmušti kitą praeivį prie namą stačiusio meisto namų,o nubausti negalima nieko,nes praeivis kalčiausias,kad vaikšto ties griūvančiais namais,,
  Taigi versackis panašiais įstatymais ir vadovavosi,kol panaikino.Pirmyn,Žiobiene,yra tų laisvų vietų,be darbo,manau neliksite,bus,kas padeda,gerai užsirekomendavote,lojali.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 8. "tautos gelbėtojas" bado dieta-Kubilius- pareiškė palaikymą Žiobienei, taip sakant, toną uždavė. Jau maždaug aišku, kad "atsistatydinimas" -tyčinis demaršas. Prisiminkim per rinkimus!

  Thumb up 72 Thumb down 0

 9. Antrosios mergaitės klausimas yra vienas iš dviejų esminių, raktinių, kaip sakytų rusai. Pirmuoju būtų- kas yra Aidas? Į juos atsakius, bylos būtų išspręstos, daugiau niekas dėl jų nemirtų, nesirgtų ir padorios tautos dalies "minia" nevadintų, bei valdžios "atsistatydinimais" popieriniais nešantažuotų.V,Ladas

  Thumb up 72 Thumb down 0

 10. Gerai kazkas pastebejote, Ziobiene musu nekencia kaip Hitleris nekente zydu (sprendziu is jos viesu pasisakymu apie minia), taip pat elgiasi vienas dienrastis. Gal mum ruostis genocidui?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 11. Pasakė Venckienė kad supuolę trys pagyvenę solydūs išsilavinę vyrai vienu metu iš dydelių sysalų tūkstančius kartų nukreminą ir laižo jos trimetę dukterėčią – ir šventa – tikintieji ja proto bokštai suklupę jau ir meldžiasi kedžių patvoryje,…………………………………pati zinai, kad ne del to meldziasi. Ne del to ka sako Venckiene o del to ka sako Stankunaite, ka sake Usas, ka sake prokurorai. Melagystes ir parodymu keitaliojimai tikrai tiesos neatspindi. Pvz, kad ir Betngio zodziais, zudikas buvo ikras profesionalas, samdomas zudikas, nu juk Kedys nebuvo samdomas zudikas, tai anot jo Kedys kazka nusisamde. O stai Petrauskas jau pareiske, Kedys saude vienas. Kaip pagal tuos pacius faktus du skirtingi prokurorai mato skirtingus zudikus. Na tas pats panagrinejus Stankunaites bei Uso viesai issakytus zodzius, parodymu keitimus, melavimus. Ju taktika pries teismus. Viskas isduoda juos pacius.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 12. vakar Ziobiene nusieme kauke ir parode savo tikraji veida. Pritariu, jai negalima dirbti su vaikais. Nezinai jei koks vaikas is minios jai kelia pastos. Juk ji dave suprasti, bus karas!

  Thumb up 72 Thumb down 0

 13. vakar per zinias isgirdau tos zioplienes argumenta – kad jai "violetine minia nediktuos",- vos neiskritau nuo koju. Tik pagalvokit – pilietine visuomene jai – "violetine minia",- tarsi kokia bevarde, belyte, pilka mase. Tai auksciausio lygio izeidimas. Ta menkysta turbut pamirsta, kad is "minios" surinktu mokesciu jai yra mokamas atlyginimas ir, kad ji turi tarnauti visuomenei, o ne argonatiskai skeryciotis pries ekranus. Kiek puikybes, cinizmo, arogancijos joje. Koktu buvo ziureti i ja ir klausyti. Ir cia vaiko teisiu kontroliere – nu zinote ka, tai jau virsune… Itr, kad ji yra nugaletoja. Nieko panasaus, ziobiene. Tik parodei savo tikra veida – arogantiska, pasiputusi, niekinga, ciniska veida. O kad nieko gero nenudirbai siame poste – tai akivaizdziau negu akivaizdu. Ir dar turi izulumo plusti zmones pries ekranus. Negi Lietuvos valstybeje nera padoriu zmoniu? Saziningu, doru zmoniu? Negi jie visi jau emigravo?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 14. ponia Ziobiene kalba apie "kelis simtus parasu…", bet pamirso apie balsavimus TV laidose beveik i "vienus vartus", tukstancius zmoniu laidotuvese, musu emigrantu palaikyma siekiant tiesos, tukstancius komentaru..Cia irgi jai juokinga?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 15. " tikėjausi, kad jai, kaip ir man, bus taip pat juokinga dėl tos jai įteiktos peticijos su keliais šimtais piliečių, reikalaujančių mano atstatydinimo, parašų." (Ziobiene)… Va taip :)

  Thumb up 72 Thumb down 0

 16. Kad ir alkani bet teisybe turime issikovoti.Kurti partija ir demokratiniu budu laimeti kova. Taip reikalauja patvoriniai.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 17. Baba. – 2010 10 20 23:48
  „..Kas liečia tuos (…) „usofilinius kremų laižytojus“, tai kolkas tik ponios teisėjos Neringos lakios fantazijos išdava. Tiksliau – tik prielaidos. Nėra jokių tą patvirtinančių faktų….“ >>>>>>>
  Nejaugi? Koks sventas naivumas…:( Manau,kad tie faktai slepiasi zinomoje,pedofilija kaltinamo asmens byloja,kurios (kazkodel?) niekaip nepavyksta atversti… Nes vieni,sios bylos veikiantys asmenys,paciu laiku suserga,o kiti,atleisk ir apsaugok,speja net ( keistomis aplinkybemis) zuti…
  „…Gal jau bent kada teko Tamstai girdėti, kas tai per daiktas „nekaltumo prezumpcija“ ir su kuom ji valgoma?…“ >>>>>>> Ne tik girdejome,bet vakar visi laidoje „Sroves“ mateme, kaip vienas
  veikejas,apsigaubes „nekaltumo prezumpcijos“ sydu, lakste nuo sios laidos kurybines grupes Vilniaus savivaldybes koridoriais… Ispudingas vaizdelis,sakyciau……
  „…Ką padarysi, kad išaugau iš pasakų tikėjimo amžiaus? Ko nepasakysi apie daugumą čia komentaruose pasireiškiančių „donkichotų“, kurie nelabai net suvokia už ką ir prieš ką jie kovoja…“ >>>>>>> Klystate ir priestaraujate pati sau…. Nes, kaip LABAI TEISINGAI pastebejote
  savo komentare: – „… Kam iš vis reikalinga tokia teisėsauga, kuri per metus laiko net elementarios buitinės, daėjusios iki žmogžudysčių, rezonansine tapusios bylos neišnarplioja? Ką bekalbėti apie kokias milijardines korupcijas, kai į elementarų klausimą – buvo ta (…) pedofilija ar ne, – atsakyti nesugeba….“ >>>>>>> Nejaugi paciai taip sunku suprasti,jog butent uz tai,kad (tiesiai ir be issisukinejimu)butu atsakyta i siuos klausimus – kovoja tie, pacios taip nemegstami, „donkichotai“ ? !!!

  Thumb up 72 Thumb down 0

 18. Visą gyvenimą buvau nepartinis, bet dabar, jei susikurs Patvorių partija, pats pirmas rašysiu prašymą, kad priimtų į narius. Tai būtų man didelė garbė, o ir pavadinimas neblogas-istorinis.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 19. Visą gyvenimą buvau nepartinis, bet dabar, jei susikurs Patvorinių partija, vienas iš pirmųjų parašysiu prašymą priimti. O ir pavadinimas būtų neblogas.Šimtąkart geriau būti patvoriniu negu KGBistu arba komunistu, o dar baisiau pedofilu…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 20. Gerbiama REDAKTORE, jei ne Jūs ir Jūsų begalinė drąsa, tiesos pojūtis, jos suvokimas, šiandien daugelis iš mūsų būtume likę TAMSOJE, kurioje taip ilgai klaidžiojome,…Jūs nudirbot milžinišką darbą neleisdama SUTRIUŠKINTI paskutinės vilties, kad TEISYBĖ GALI NUGALĖTI,…o jos siekiančius žmones saugodama nuo sunaikinimo: tiek fizinio, tiek psichologinio. Viešumas be galo stiprus ginklas. Ačiū Jums, TV3 – ‘Akistatai’, ‘Srovėms’, ‘Paskutinei instancijai’, laikr. Kauno dienai……Jūs visi verti BEGALINĖS PAGARBOS! Tik kartu mes galim NUGALĖTI, nors mes ir mažiukai, bet mūsų labai daug, tai ir yra mūsų visų STIPRYBĖ. (šiandien spaudoje išsakyti ponios Žiobienės žodžiai taip užgavo širdį, taip įskaudino, kad komentarą pirma parašiau, o paskui perskaičiau, todėl klaidas pasitaisiau dabar,….)

  Thumb up 72 Thumb down 0

 21. Gerbiama REDAKTORE, jei ne Jūs ir Jūsų begalinė drąsa, tiesos pojūtis, jos suvokimas, šiandien daugelis iš mūsų būtume likę TAMSOJE, kurioje taip ilgai klaidžiojome,…Jūs nudirbot milžinišką darbą neleisdama SUTRIUŠKINTI paskutinės vilties, kad TEISYBĖ GALI NUGALĖTI,…o jos siekiančius žmonės saugodami nuo sunaikinti. Viešumas be galo stiprus ginklas. Ačiū Jums, TV3 – ‘akistatai’, ‘srovėms’, ‘paskutiniai instancijai’, laikr. Kauno dienai……Jūs visi verti BEGALINĖS PAGARBOS! Tik kartu mes galim MUGALĖTI, nors mes ir mažiukai, bet mūsų labai daug, tai ir yra mūsų visų STIPRYBĖ.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 22. Violetiniai, minia, banda, patvoriniai, kedofilai – tai tik keletas epitetų, kurių pagalba įžeidinėjami vos ne VISI Lietuvos žmonės, kurie neabejingi neteisybei, melui, valdininkų savivalei, svetimam skausmui, matydami begalinę mažo vaiko skriaudą susivienijo, išreiškė nepritarimą, IŠDRĮSO paprieštarauti nusistovėjusiai, bet mažo žmogaus kančiai ABEJINGAI valdančiai visuomenės daliai, tai daliai, kurią savo prakaitu ir vargu reikia išlaikyti ir ne bet kaip, o LEISTI gyventi prabangoje ir tik juos ‘išrinktuosius’ ginančiuose įstatymuose. Man gėda už tuos žmones, kurie gyvena PATYS ir dar savo artimuosius išlaiko tos vadinamos minios, patvorinių, violetinių ir t. t. SĄSKAITA ir dar juos drįsta visaip plūsti….manau, kad tokių būdu yra užgauliojami beveik 95 proc. Lietuvos gyventojų. Palaikau gerbiamų Neringos ir Aido Venckų kovą ir didžiuojuosi, KAD ESU MINIOJE, BANDOJE su jais,….man tai atrodo GARBINGA ir labai PRASMINGA!!!

  Thumb up 72 Thumb down 0

 23. Uzteko mums jau salavu ir zlobieniu ir zopieniu:)))Tegu kas nors rimtas ateina dirbt!

  Thumb up 72 Thumb down 0

 24. Jo, jau geriau buvo salava, nei sita zliobiene. Ana tai bent imitavo darba, si kale, net nesivargino nei to daryt. Ne benkartams tokioms institucijoms vadovaut…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 25. Daug ką galima sveiku protu suvokti, bet kad tokia minkštakiaušė impotentinė mūsų valstybės teisėsauga… Kažkokia pusprotė garliavinė bobelė visą tą, taip vadinamą teisėsaugą, perklupdė ant kelių ir nebaudžiama ne tik kompromituoja ją prieš visą svietą, bet ir tyčiojasi iš jos tiek, kiek jos ir patvorinių širdys geidžia. Garliavinis virusas jau ir seiman persimetė. Greitai jau ir visą Lietuvos valdžią paraližuos. Net teisėjams žąsies plunksnos iš drebančių rankų krenta savo sprendimus pasirašant. Visi žiūri, ką iš aukščiau „ponas“ pasakys. Kad tik savo kailį kaip nors prieš kažkokią garliavinę Neršą apsiginti. O ta garliavinė Nerša, kurios pastangų dėka penki žmonės iškeliavo amžinybėn, kuri iš nenuteistos (ir net neapkaltintos!) motinos pagrobė vaiką (ir net nesiruošia jo grąžinti!?), tyčiojasi iš visų ir net politikon žengti užsimojusi. Ir ką? Ir ne tik žengs, bet ir įžengs. Ko jau ko, bet lengvatikių Lietuva tikrai nestokoja. Kiek čia seniai tie lengvatikiai svaigo Adamkumi, vėliau – Grybauskaite. Dabar pirštus graužiasi. Graušis ir po venckomanijos.Bet, kaip sakoma, jei pramiegojo, kai Dievulis protą dalijo… Tokiems jau niekas nebepadės. P.s. O liaudies išminties posakis: „pati blogiausia mama yra geriau už geriausią globėją“ – tai gyvenimo petvirtinta aksioma, atkeliavusi iš senovės, pasitvirtinusi ir net šiandieninės gyvenimo kasdienybės nepaneigta. Vienintelei tik Venckienei atrodo atbulai. Išeitų, pagal Neršą, kad kažkas turėtų nustatinėti, kuri motina gera, kuri bloga, ir iš blogųjų atiminėti vaikus ir atidavinėti gerosiom turtingom globėjom? Deja, tokia garliavinė šiandieninė absurdo „tiesa“.,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,NIEKS BABA NEKALTAS KAD TU PRIE PY,,,,Z,,,,,OS,EILEJ STOVEJAI KAIP DIEVAS PROTA DALINO

  Thumb up 72 Thumb down 0

 26. Babai – 2010 10 20 22:30
  „Perskaiciau eilinius pacios „minciu perliukus“… :((( Suprantu,nepatinka paciai, “patvoriniai“… Atviru tekstu duodi visiems suprasti,kad paciai arciau dusios – usofiliniai kremu laizytojai…. Kaip sakoma,del skonio nesigincijama… Taciau,bukime biedni,bet teisingi… Ledas po truputi,pradejo aizeti… Anksciau ar veliau,(neabejoju) prasides ir ledonesis… Nusinesdamas su savimi visokias Babas ir i ja panasias asabas.“ >>>>>>>>> Taip, Babas tai nusineš, bet „šventa vieta tuščia nebūna“ – venckienių su jos garbintojais pilni patvoriai prisiveis. Be reikalo Tamsta vienus taip garbinate, o kitų nekenčiate ir dedatės visąžine, kas kam arčiau prie dūšios. Kas liečia tuos panelės Deimantės „usofilinius kremų laižytojus“, tai kolkas tik ponios teisėjos Neringos lakios fantazijos išdava. Tiksliau – tik prielaidos. Nėra jokių tą patvirtinančių faktų. Daug ko galima prisigalvoti. Gal jau bent kada teko Tamstai girdėti, kas tai per daiktas „nekaltumo prezumpcija“ ir su kuom ji valgoma? Atrodo, kad ne. Jei kokia venckienė ką pasakė,- tai jau šventa tiesa? Belieka prieš ją tik pulti ant kelių? Na ir kas, kad ta venckieninė tiesa net į jokius logikos rėmus neįsipiešia? Pasakė Venckienė kad supuolę trys pagyvenę solydūs išsilavinę vyrai vienu metu iš dydelių sysalų tūkstančius kartų nukreminą ir laižo jos trimetę dukterėčią – ir šventa – tikintieji ja proto bokštai suklupę jau ir meldžiasi kedžių patvoryje, persigandusi valdžia dėl šventos ramybės, kad užganėdinti „garliavinius“, nuiminėja prokurorus ir vaikų teisių sargybinius, teisėjai kinkas drebina, plunksnakočių rankose nebenulaiko. Todėl apsukresni valdininkėliai jau ne milijonais, o milijardais grobsto, nes pasijuto nebaudžiami. Kam iš vis reikalinga tokia teisėsauga, kuri per metus laiko net elementarios buitinės, daėjusios iki žmogžudysčių, rezonansine tapusios bylos neišnarplioja? Ką bekalbėti apie kokias milijardines korupcijas, kai į elementarų klausimą – buvo ta (Kedžių sukurta iš natūros ar keršto bei fantazijos) pedofilija ar ne, – atsakyti nesugeba. Nežinau, kaip Jus, bet manęs tas Venckienės sukurtas pedofilinis spektaklis neįtikina. Ir ką? Reikia už tai, kad turiu savo nuomonę, mane pulti? Ką padarysi, kad išaugau iš pasakų tikėjimo amžiaus? Ko nepasakysi apie daugumą čia komentaruose pasireiškiančių „donkichotų“, kurie nelabai net suvokia už ką ir prieš ką jie kovoja. Atrodo jiems tai ir nesvarbu. Svarbu kumščiais pamosuoti ir save išreikšti.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 27. Apsaugok,Viešpatie, nuo tokių teisių gynėjų, tai nuo maro, karo mes kaip nors patys apsisaugosime

  Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Palydovinė televizija: kas tai ir kodėl verta rinktis?
Pigus šildymo būdas individualiems namams
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kodėl romperiukai tituluojami geriausiu drabužiu mažyliams? 
Mažylių apranga – nuo jos įsigijimo iki aprengimo ir dėvėjimo – labai aktualus...

Nauja kryptis vestuvių žemėlapyje: lietuvius kviečia tuoktis Gran Kanarijoje 
Vestuvės užsienyje vis labiau populiarėja, tačiau sudėtingas šventės organizavimas daugelį porų atbaido nuo...

Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (11)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (5)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras