Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2022 Birželis 25 Šeštadienis
 

E.Žiobienė įteikė atsistatydinimo pareiškimą, papildyta – N.Venckienės komentaras

2010-10-20 11:48 | Naujienos | Komentarų (199)

Spalio 8 d. prie Seimo protestavę trijų antipedofilinių judėjimų atstovai reikalavo E.Žiobienės atsistatydinimo (KK nuotr.)

Šiandien Vaiko teisių apsaugos kontrolierė Edita Žiobienė įteikė Seimo pirmininkei Irenai Degutienei atsistatydinimo pareiškimą. Seimo pirmininkė I.Degutienė nutarimą dėl E.Žiobienės atleidimo iš Vaiko teisių apsaugos kontrolierės pareigų dar turės pateikti Seimui, kadangi Vaiko teisių apsaugos kontrolierių Seimo pirmininkės teikimu skiria ir atleidžia Seimas.

Spalio 8 d. su Seimo pirmininke I.Degutiene buvo susitikusios trijų antipedofilinių judėjimų atstovės, kurios įteikė I.Degutienei peticiją su žmonių parašais dėl E.Žiobienės atstatydinimo.

E.Žiobienė visuomenę papiktino gegužės mėnesį per Garliavos įvykius, pasakiusi, kad teismo nutartį – sugrąžinti mergaitę L.Stankūnaitei – reikia vykdyti, nors po savaitės ši Kėdainių r. apylinkės teismo teisėjo B.Varsackio nutartis dėl skubaus mergaitės sugrąžinimo L.Stankūnaitei aukštesnio teismo buvo sustabdyta, o po mėnesio – ir iš viso panaikinta. Tai rodo, kad žmonės, gynę mergaitę nuo neteisėtos teisėjo B.Varsakio nutarties vykdymo, buvo teisūs – apgynė teisingumą.

Be to, per Garliavos įvykius E.Žiobienė pareiškė, kad „pati blogiausia mama yra geriau už geriausią globėją“.

Manoma, kad šioje vietoje prasiveržė asmeninės E.Žiobienės nuoskaudos, patirtos vaikystėje. E.Žiobienė vengia prisiminti savo vaikystę, kadangi ji, matyt, jai sukelia negerus prisiminimus. Tik trumpai žiniasklaidoje buvo šmėstelėję, kad E.Žiobienė augo be tėvų, o globėjai jos atžvilgiu buvo nelabai geri. Galbūt todėl E.Žiobienė gali turėti išankstinę nuostatą vaikų globėjų atžvilgiu, nepaisant to, kokie geri jie vaikams bebūtų.

Tam, kad E.Žiobienė būtų atleista iš pareigų, dar turi balsuoti Seimas. Kad būtų patenkintas Seimo pirmininkės nutarimas dėl E.Žiobienės atleidimo iš pareigų, turi balsuoti 71 Seimo narys.

N.Venckienė: „Po garsiosios E.Žiobienės frazės abejoju, ar tokia tarnyba iš viso reikalinga“ (papildyta 18.00 val.)

Drąsiaus Kedžio dukrelės globėja Neringa Venckienė mano, kad po garsiosios E.Žiobienės frazės per Garliavos įvykius – jog „pati blogiausia mama yra geriau už geriausią globėją“, tapo akivaizdu, kad nei tokia kontrolierė, nei pati vaiko teisių apsaugos kontrolieriaus tarnyba nėra reikalinga.

„Jeigu blogiausia mama gali rūpinti savo vaikais, tai kam tokia kontrolierė ir tokia tarnyba iš viso reikalingi“, – svarstė N.Venckienė.

„Šiandien E.Žiobienė apkaltino mane, kad mergaitė yra filmuojama ir fotografuojama, ir kad aš tai turiu uždrausti. Tai aš E.Žiobienei noriu pasakyti, kad jos kaltinimai – ne tuo adresu: tegul ji savo kaltinimus dėl mergaitės filmavimo ir fotografavimo adresuoja L.Stankūnaitei. Tai L.Stankūnaitė pasimatymų metu filmavo ir fotografavo mergaitę, o po to tą medžiagą perdavė V.Gaiveniui ir L.Lavastei. Būtent šiuos žurnalistus dėl to Žurnalistų etikos komisija ir svarstys“, – „Karštam komentarui“ sakė Neringa Venckienė.

Per tą nepilną pusmetį, kai Vaiko teisių apsaugos kontrolierės pareigas ėjo be penkių minučių konservatorių partijos pirmininkės Irenos Degutienės į šį postą paskirta E.Žiobienė, jautėsi akivaizdus E.Žiobienės neobjektyvumas ir šališkumas pedofilijos byloje. E.Žiobienė akivaizdžiai palaikė L.Stankūnaitės ir A.Ūso pusę pedofilijos byloje.

Per Garliavos įvykius (po teisėjo B.Varsackio nutarties skubiai sugrąžinti mergaitę L.Stankūnaitei) E.Žiobienė pareiškė, kad „pati blogiausia mama yra geriau už geriausią globėją“. O neseniai ji atsiuntė N.Venckienei perrašytą L.Stankūnaitės skundą – kad N.Venckienė nuvestų mergaitę pas gydytojus.

Kaip žinia, nė vienas L.Stankūnaitės skundas nepasitvirtino. Tuo tarpu L.Stankūnaitė, atėjusi į pasimatymą su mergaite, mergaitę nurengdavo nuogai ir ieškodavo, ar nėra kur kokios karputės, kad būtų galima parašyti skundą.

N.Venckienė stebisi, kodėl E.Žiobienė, prabilusi apie spaudimą, neįvardijo, kas jai darė spaudimą ir dėl ko. „Tegul pasako, kas jai darė spaudimą ir dėl ko – ar kad nieko nedirbtų, ar kad gintų L.Stankūnaitę?“ – klausia N.Venckienė.

Ji mano, kad E.Žiobienė turėtų susilaikyti nuo komentarų N.Venckienės atžvilgiu. „Nei ji manęs matė, nei ji su manimi kalbėjo, tai ką ji gali komentuoti?“ – piktinosi E.Žiobienės viešais komentarais D.Kedžio dukrelės globėja.

N.Venckienės nuomone, verčiau tegul E.Žiobienė pasipasakoja, kokiais klausimais ji lankėsi prokuratūroje, ar ten buvo saugumo pareigūnų ir apie ką ten buvo kalbama.

KK inf.

2010-10-20

Komentarai

 

 

 
 1. Panieka atskiroms zmoniu tautoms ar grupems ju ideologija, jie auksciau uz viska ir dievas su jais. Zinote kas jie? Fasistai! Tai ju sukiai ir ideologija. O jei dabar apsizvalgyti aplink Lietuvoje? As nezinau kaip ten buvo is tikruju su Kedzio dukra, bet jau laikas kilti i kova su atgimstanciu ir jau gan placiai issikerojusiu fasizmu ir kol kas, deja, taip vadinami patvoriniai yra vienintele jega jau pradejusi sia kova.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. Čia aš tik samprotauju, kiek žmonių turėtų išeiti į gatves pas mus, kad visokios žiobienės nedrįstų paniekinančiai kalbėti apie tuos, kuriems privalo tarnauti. Gyvenu Vilniuje, bet susitikt su minima persona neturiu jokio noro ir nebematau reikalo.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. kokia ta Venckiene protinga!Gerai ismano visu instituciju darba.Jai tiesiai kelias i Seima arba,na kur jau ,i Prezidentura su visu klanu ,ir perdazyt sienas violetine spalva!

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. Perskaiciau eilinius pacios „minciu perliukus“… :((( Suprantu,nepatinka paciai, “patvoriniai“… Atviru tekstu duodi visiems suprasti,kad paciai arciau dusios – usofiliniai kremu laizytojai…. Kaip sakoma,del skonio nesigincijama… Taciau,bukime biedni,bet teisingi… Ledas po truputi,pradejo aizeti… Anksciau ar veliau,(neabejoju) prasides ir ledonesis… Nusinesdamas su savimi visokias Babas ir i ja panasias asabas… Stiprybes Jums,gerb. Venskai… Stiprybes ir istvermes… !!!

  Thumb up 72 Thumb down 0

 5. Suderink pasimatima su Ziobiene.

  Parasyk teksta, tu esi geras diplomatas, ir davai i Vilniu. Prisimink akcija prie prokuroturos.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 6. Žiobienė KK komentarų neskaito, klausimą jai adresuok susiradęs jos kontaktinius duomenis internete.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 7. Labai įdomus paskutinis straipsnio sakinys. Pateiktas tarsi klausimo forma, bet be klaustuko…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 8. sakydavo, kad su byla nera susipazinusi, o siandien is jos kalbu ir komentaru supratau, kad susipazinusi :)

  Thumb up 72 Thumb down 0

 9. 7 zmoniu is Drasiaus kareiveliu uzteks pasimatimui su"kontrolere" kad rastiskai iteikti jai klausimus.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 10. Ziobiene tegul atsiskaito pries visuomene, ka ji gero nuveike budama tame poste.
  Stiprybes Venskienei .

  Thumb up 72 Thumb down 0

 11. Klausimas Žiobienei. Ar drįstų ponia teisininkė spalvota minia išvadinti tuos milijonus prancūzų,išėjusių į gatves, jei pati būtų ten?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 12. Reikia kreiptis i Ziobiene el. laisku,ar kitaip, kad ji paskirtu laika ir diena, mums su ja susitikti.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 13. Ta vadinama tauta tai tiek 400 žmonių, kurie pasirašė po peticija Žiobienės atstatydinimui? Kažko visai tingi ta tauta kad nesugeba kelių ar keliasdešimt tūkstančių parašų surinkti. Matyt tikrajai tautai dėl Žiobienės nei šilta nei šalta.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 14. Jeigu Žiobienė liks pareigose, ji vis tiek negalės normaliai dirbti. Tauta susivienijusi. Rinks parašus, rašys naujas peticijas ir abejoju, kad Degutienė likusią kadencijos dalį ramiai miegos – jai nuolat košmaruose sapnuosis piketai prie Seimo dėl Žiobienės atstatydinimo.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 15. Susivienijam visa tauta dėl antros mergaitės – TEGUL ŽOBIENĖ PASIAIŠKINA. Taip paprastai Žiobienė negali išeiti – tegul atidirba iš valstybės gautą atlyginimą. Tegul įrodo, kad ANTRA MERGAITĖ SAUGI IR SVEIKA.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 16. Žiobienė tikra tos stribelkos Birmontienės mokinė. Jos interviu po atsistatydinimo, tai kažkas baisaus. Maždaug "nemanykit, kad aš išsigandau violetinės minios." Begėdė. Tsisus "Labai nustebęs" komentatorius. Šita baisuoklė turėtų grąžinti pinigus, kuriuos gavo iš mokesčių mokėtojų.
  Pritariu V.Ladui. Seimas neturėtų su ja cackintis. O jei paliks pareigose? Kaip tada? Juk ji vis tiek negalės normaliai dirbti. Seimo teisinis aktas tikrai netobulas.
  O kad pamatytume, kaip kas balsuos, tai nebūtina sėdėti Seimo salėje-galima ir per TV, arba per Internetą-lrstaškaslt tinklalapyje rodo visų Seimo posėdžių tiesioginę vaizdo transliaciją.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 17. Viena Kauno prokurore isidejo savo name nepersaunamus langus, nes "jokios pedofilijos cia nera".

  Thumb up 72 Thumb down 0

 18. galbut baba zino jau kad stankes nera. Arba greitu laiku jos neliks, nes teismai isibegeja, i juos reik atvesti stanke, o tai butu pabaiga. Dabar reik naikinti paskutinius galus. Vaikas netiek baisus, nes laikas praleistas, ji jau "netinkama" liudyti, todel naikins tik tuos kas susietas su sita byla. Tai gali buti net kraujutaitiene. Visi kas zino, kas prisilietes prie sitos bylos, yra pavojuje. Nes neatsargus zodis gali buti paskutinis. Todel ir kalbama tik paprastom frazem (zmogzudys, nersa, patvoriniai), kad netycia nepasakytu kazko daugiau. Visi nori gyventi, net idiotas nesileis nuzudomas, nors jis nesupranta kas tai per daiktas tas GYVENIMAS

  Thumb up 72 Thumb down 0

 19. KK rašė, kad violetinė revoliucija prasidės nuo Garliavos. Step by step. Stiprybės, sėkmės ir vienybės, nepasiduokite klano provokacijoms. Jei įsikurs partija ir paims valdžią, tai bus pats didžiausias ir geriausias Drąsiaus pagerbimas.

  Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Figūrą formuojantys apatiniai: kokius rinktis?
Kaip išsirinkti geriausią mobilų kondicionierių?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Ar biuro priemonių kokybė kinta? 
Darbas biure yra neatsiejamas nuo tam tikrų priemonių, kurios gali garantuoti, kad pavyks...

Naujausia žaidimų įranga dar geresniems pojūčiams 
Jeigu mėgstate kompiuterinius žaidimus ir norite atrasti juose dar geresnes patirtis, išbandyti daugiau,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (10)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (3)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras