Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
ekozoe.lt
2022 Rugpjūtis 17 Trečiadienis
 

E.Žiobienė įteikė atsistatydinimo pareiškimą, papildyta – N.Venckienės komentaras

2010-10-20 11:48 | Naujienos | Komentarų (199)

Spalio 8 d. prie Seimo protestavę trijų antipedofilinių judėjimų atstovai reikalavo E.Žiobienės atsistatydinimo (KK nuotr.)

Šiandien Vaiko teisių apsaugos kontrolierė Edita Žiobienė įteikė Seimo pirmininkei Irenai Degutienei atsistatydinimo pareiškimą. Seimo pirmininkė I.Degutienė nutarimą dėl E.Žiobienės atleidimo iš Vaiko teisių apsaugos kontrolierės pareigų dar turės pateikti Seimui, kadangi Vaiko teisių apsaugos kontrolierių Seimo pirmininkės teikimu skiria ir atleidžia Seimas.

Spalio 8 d. su Seimo pirmininke I.Degutiene buvo susitikusios trijų antipedofilinių judėjimų atstovės, kurios įteikė I.Degutienei peticiją su žmonių parašais dėl E.Žiobienės atstatydinimo.

E.Žiobienė visuomenę papiktino gegužės mėnesį per Garliavos įvykius, pasakiusi, kad teismo nutartį – sugrąžinti mergaitę L.Stankūnaitei – reikia vykdyti, nors po savaitės ši Kėdainių r. apylinkės teismo teisėjo B.Varsackio nutartis dėl skubaus mergaitės sugrąžinimo L.Stankūnaitei aukštesnio teismo buvo sustabdyta, o po mėnesio – ir iš viso panaikinta. Tai rodo, kad žmonės, gynę mergaitę nuo neteisėtos teisėjo B.Varsakio nutarties vykdymo, buvo teisūs – apgynė teisingumą.

Be to, per Garliavos įvykius E.Žiobienė pareiškė, kad „pati blogiausia mama yra geriau už geriausią globėją“.

Manoma, kad šioje vietoje prasiveržė asmeninės E.Žiobienės nuoskaudos, patirtos vaikystėje. E.Žiobienė vengia prisiminti savo vaikystę, kadangi ji, matyt, jai sukelia negerus prisiminimus. Tik trumpai žiniasklaidoje buvo šmėstelėję, kad E.Žiobienė augo be tėvų, o globėjai jos atžvilgiu buvo nelabai geri. Galbūt todėl E.Žiobienė gali turėti išankstinę nuostatą vaikų globėjų atžvilgiu, nepaisant to, kokie geri jie vaikams bebūtų.

Tam, kad E.Žiobienė būtų atleista iš pareigų, dar turi balsuoti Seimas. Kad būtų patenkintas Seimo pirmininkės nutarimas dėl E.Žiobienės atleidimo iš pareigų, turi balsuoti 71 Seimo narys.

N.Venckienė: „Po garsiosios E.Žiobienės frazės abejoju, ar tokia tarnyba iš viso reikalinga“ (papildyta 18.00 val.)

Drąsiaus Kedžio dukrelės globėja Neringa Venckienė mano, kad po garsiosios E.Žiobienės frazės per Garliavos įvykius – jog „pati blogiausia mama yra geriau už geriausią globėją“, tapo akivaizdu, kad nei tokia kontrolierė, nei pati vaiko teisių apsaugos kontrolieriaus tarnyba nėra reikalinga.

„Jeigu blogiausia mama gali rūpinti savo vaikais, tai kam tokia kontrolierė ir tokia tarnyba iš viso reikalingi“, – svarstė N.Venckienė.

„Šiandien E.Žiobienė apkaltino mane, kad mergaitė yra filmuojama ir fotografuojama, ir kad aš tai turiu uždrausti. Tai aš E.Žiobienei noriu pasakyti, kad jos kaltinimai – ne tuo adresu: tegul ji savo kaltinimus dėl mergaitės filmavimo ir fotografavimo adresuoja L.Stankūnaitei. Tai L.Stankūnaitė pasimatymų metu filmavo ir fotografavo mergaitę, o po to tą medžiagą perdavė V.Gaiveniui ir L.Lavastei. Būtent šiuos žurnalistus dėl to Žurnalistų etikos komisija ir svarstys“, – „Karštam komentarui“ sakė Neringa Venckienė.

Per tą nepilną pusmetį, kai Vaiko teisių apsaugos kontrolierės pareigas ėjo be penkių minučių konservatorių partijos pirmininkės Irenos Degutienės į šį postą paskirta E.Žiobienė, jautėsi akivaizdus E.Žiobienės neobjektyvumas ir šališkumas pedofilijos byloje. E.Žiobienė akivaizdžiai palaikė L.Stankūnaitės ir A.Ūso pusę pedofilijos byloje.

Per Garliavos įvykius (po teisėjo B.Varsackio nutarties skubiai sugrąžinti mergaitę L.Stankūnaitei) E.Žiobienė pareiškė, kad „pati blogiausia mama yra geriau už geriausią globėją“. O neseniai ji atsiuntė N.Venckienei perrašytą L.Stankūnaitės skundą – kad N.Venckienė nuvestų mergaitę pas gydytojus.

Kaip žinia, nė vienas L.Stankūnaitės skundas nepasitvirtino. Tuo tarpu L.Stankūnaitė, atėjusi į pasimatymą su mergaite, mergaitę nurengdavo nuogai ir ieškodavo, ar nėra kur kokios karputės, kad būtų galima parašyti skundą.

N.Venckienė stebisi, kodėl E.Žiobienė, prabilusi apie spaudimą, neįvardijo, kas jai darė spaudimą ir dėl ko. „Tegul pasako, kas jai darė spaudimą ir dėl ko – ar kad nieko nedirbtų, ar kad gintų L.Stankūnaitę?“ – klausia N.Venckienė.

Ji mano, kad E.Žiobienė turėtų susilaikyti nuo komentarų N.Venckienės atžvilgiu. „Nei ji manęs matė, nei ji su manimi kalbėjo, tai ką ji gali komentuoti?“ – piktinosi E.Žiobienės viešais komentarais D.Kedžio dukrelės globėja.

N.Venckienės nuomone, verčiau tegul E.Žiobienė pasipasakoja, kokiais klausimais ji lankėsi prokuratūroje, ar ten buvo saugumo pareigūnų ir apie ką ten buvo kalbama.

KK inf.

2010-10-20

Komentarai

 

 

 
 1. Gerb. Venckiene, greičiau kurkite partiją, žmonės nemato jokios politinės perspektyvos šitoje supuvusioje valstybėje.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. Biški su terminologija pas tamstą prastai – čia ne garliavinis virusas, o pilietinės visuomenės atsiradimas. Tai yra tai, kas vadinama DEMOKRATIJA.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. Kiek šitoje valstybėje betvarkės: vaiko teisėse karaliauja pedofilų klanas, teisėsaugoje kažkokia kriminalinė gauja, o teisinei sistemai diriguoja iš psichuškės dokumentus išsinešęs "valstybininkas"… Gal jau gana?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. Ateina Kedžio rėmėjai pas Degutienę ir ji klausia jų: o kur antra mergaitė? Palaukit, ar tai ne Žiobienė turėjo atsakyti Degutienei į šiuos klausimus???? Degutienė pasiskiria vaiko teisių apsaugos kontrolierę, o atsakymų ieško pas Kedžio rėmėjus?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 5. Netobulas Seimo teisinis aktas, jei Seimo skiriamam ar tvirtinamam pareigūnui savo noru atsistatydinant, Seimo nariai gali balsuoti ir netgi nubalsuoti prieš. Tuo ignoruodami to asmens valią, pažeisdami teises ir laisves. Jei aš apsisprendžiau, tai kas gali mane sulaikyti mano buvusiose pareigose?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 6. Žiobienė dar vaiko teisių apsaugos kontrolierė, todėl turime reikalauti, kad atliktų savo pareigas – IŠSIAIŠKINTŲ, KUR YRA ANTRA MERGAITĖ, KOKIA JOS BŪKLĖ, PATEIKTŲ VISUOMENEI ĮRODYMUS, KAD MERGAITĖ YRA GYVA.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 7. Kur tuos Žiobienės daiktus nunešti? Gal padėti, kad moteriškė nepratrūktų? :)

  Thumb up 72 Thumb down 0

 8. Man tai išvis keista,kaip Žiobienė išdrįso praverti marmūzę ir jai duoną parūpinančius mokesčių mokėtojus išvadinti "violetine minia"? O gal ji savo veiklą įvardina kaip rimtą ir rezultatyvų darbą? Tokiu atveju,tegul kloja argumentus ir faktus ant stalo!!! Aš manau,kad dar reikėtų iš Žiobienės pareikalauti,kad ji sugrąžintų per 6 mėn.gautą atlyginimą,einant VTAT kontrolierės pareigas.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 9. Apsidergei, žiobiene ir dar bandai save parodyti teisuole. Savo darbe vadovavaisi ne Tarptautine vaikų teisių konvencija, ne LR įstatymais, kurie vienareikšmiškai nurodo, kad skubos tvarka gali būti perduoti tik daiktai, o ne vaikai (Versackio nutartis). Tau vaikas tolygu daiktui. Tai apie kokių įstatymų laikymąsi kalbi, padugne? Bent turėk drąsos pasakyti: klausau prokurorų nurodymų, nes aš jų bijau – būtų garbingiau.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 10. Pritariu 100 proc. Klaniniai jau pratrūko pykčiu. Iš pradžių susirgo Gladutis, paskui Valantinas nepraėjo, o dabar Žiobienė… KLANO ŽVAIGŽDYNE PRASIDĖJO JUODAS MĖNULIS.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 11. Per balsavimą pamatysim, kurie Seimo nariai yra už pedofilus, o kurie prieš. Labai gerai, per balsavimą dėl Žiobienės išsikristalizuos mūsų Seimo nariai.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 12. Nu baba pakeliai nuotaika. Tokios dar nemaciau (neskaiciau). Visada su pajuokavimais, si karta su piktumu. Matyt uzkabino gerai su ta ziobiene. Galimai pastays zmogu, kuris tikrai rupinsis vaikais, ir situo taip pat. Matyt jau pradedate smirdeti patys sau, o tai jau pergale. Kai priesas pradeda pykti, jis negalvoja. Tai rytu ismintis, kuri vadinama TIESOMIS.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 13. Kokius politikus turėjo omenyje Žiobienė, sakydama, kad patyrė iš politikų spaudimą? Jeigu pasakė a, tegul pasako ir b.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 14. Daug ką galima sveiku protu suvokti, bet kad tokia minkštakiaušė impotentinė mūsų valstybės teisėsauga… Kažkokia pusprotė garliavinė bobelė visą tą, taip vadinamą teisėsaugą, perklupdė ant kelių ir nebaudžiama ne tik kompromituoja ją prieš visą svietą, bet ir tyčiojasi iš jos tiek, kiek jos ir patvorinių širdys geidžia. Garliavinis virusas jau ir seiman persimetė. Greitai jau ir visą Lietuvos valdžią paraližuos. Net teisėjams žąsies plunksnos iš drebančių rankų krenta savo sprendimus pasirašant. Visi žiūri, ką iš aukščiau „ponas“ pasakys. Kad tik savo kailį kaip nors prieš kažkokią garliavinę Neršą apsiginti. O ta garliavinė Nerša, kurios pastangų dėka penki žmonės iškeliavo amžinybėn, kuri iš nenuteistos (ir net neapkaltintos!) motinos pagrobė vaiką (ir net nesiruošia jo grąžinti!?), tyčiojasi iš visų ir net politikon žengti užsimojusi. Ir ką? Ir ne tik žengs, bet ir įžengs. Ko jau ko, bet lengvatikių Lietuva tikrai nestokoja. Kiek čia seniai tie lengvatikiai svaigo Adamkumi, vėliau – Grybauskaite. Dabar pirštus graužiasi. Graušis ir po venckomanijos.Bet, kaip sakoma, jei pramiegojo, kai Dievulis protą dalijo… Tokiems jau niekas nebepadės. P.s. O liaudies išminties posakis: „pati blogiausia mama yra geriau už geriausią globėją“ – tai gyvenimo petvirtinta aksioma, atkeliavusi iš senovės, pasitvirtinusi ir net šiandieninės gyvenimo kasdienybės nepaneigta. Vienintelei tik Venckienei atrodo atbulai. Išeitų, pagal Neršą, kad kažkas turėtų nustatinėti, kuri motina gera, kuri bloga, ir iš blogųjų atiminėti vaikus ir atidavinėti gerosiom turtingom globėjom? Deja, tokia garliavinė šiandieninė absurdo „tiesa“.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 15. tikriausiai, to ir betruksta. Tada ateis kita eile, protestuojantys pensininkai, policininkai, medikai. Politikai is tribunu sauks, kad bijo pensininku, medikai daro spaudima seimui, vienas laikrastis kaip visada rasys, kad protestuotojai specilaiai nori susidoroti su seimu, sumenkinti jo varda.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 16. jei butu 400 , o jusu likusieji, tada tikrai nebijotu, isvaikytu, issodintu i durnynus. Bet musu (ne klaniniu uztareju) visa lietuva, o jusu (uztarianciu) tai tikrai 400. Kodel jus nerenkate parasu, neinate i mitingus jeigu jusu daug, o "patvoriniu" tik 400? Ogi todel (kaip sakiau) jusu parsidavusiu klanui, dirbanciu klane yra tik 400, gal maziau.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 17. apie kokius pasikeitusius politinius vejus ziobe prasiziojo? Ar kad Grybauskaite po valantino pavarde nepasirase? "Kazkas" is VSD liepe eilinei ziobei keisti taktika? Grizti i pradini taska-faru mokykla ir laukti tolimesniu nurodymu???

  Thumb up 72 Thumb down 0

 18. MINIA DURNA – 2010 10 20 19:27
  IR ESATE SU 400 REMĖJŲ, KODĖL JŪSŲ BIJO,- NESUPRANTU. NEBENT , KAD ŽUDYT NEBIJOT .

  ……………………….Bijo tiesos, ir tu bijosi, kai uz komentara reikes atsakyti pagal istatymus.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 19. Žiobienė jau nebe vieną garsią frazę pasakė, o dvi, pažiūrėkit kiek šiandien nesąmonių paleido į eterį. Degutienei atrodo kad ji kompetentinga? O aš sakau, kad tai jau ne apsirikimas, tai visiškas bukumas. Kurioj dar pasaulio šaly politikas sau leistų piliečius pravardžiuoti minia? Užtūpus tokias pareigas laikas būtų orientuotis, ką galima pliurpti viešai, o ko ne. Juk toji minia tau, Žiobiene, moka algą savo mokesčiais. Moka už tai, kad tarnautum tautai, o ne prisidėtum prie jos vaikų prievartavimo. Ar gal įsijautei esanti visagale bajore, o Lietuvos žmonės – tavo mužikai?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 20. IR ESATE SU 400 REMĖJŲ, KODĖL JŪSŲ BIJO,- NESUPRANTU. NEBENT , KAD ŽUDYT NEBIJOT .

  Thumb up 72 Thumb down 0

 21. "E.Žiobienė pareiškė, kad „pati blogiausia mama yra geriau už geriausią globėją“". yra tokia nuteista "mama" jonaitiene. gal ziobiene padetu ir jonaitienei susigrazinti savo vaikus auginti, nors pagal teismo sprendima jonaitiene nuzude du savo vaikus.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 22. kokia žiauri moteris, visų pirma ji apspjovė savo tetą – globėją- ,kuri ją išaugino, o dabar dar šaiposi iš protestuojančių žmonių, vadina violetiniais, minia ir pan. – nu totalus sovietinis mąstymas

  Thumb up 72 Thumb down 0

 23. kokia baisi kalba, iš kur tos emocijos tokios negeros, jei Dievas yra, tai ši moteris, brrrr, negali dirbti vaiko teisių srityje

  Thumb up 72 Thumb down 0

 24. nususėles kaip žiobienė, ir skiria į tokias pareigas, kad vykjdytų vip pedofilų norus

  Thumb up 72 Thumb down 0

 25. ar nuvedė po Žiobienės parašymo pas gydytoją vaiką ar ne? kur čia problema- sveikas vaikas , vyksta kova dėl jo , Valstybės kontrolierė liepė nuvest,- nuvedžiau ir tvarka. TAI AR NUVEDĖ, AR PAS DEGUTIENĘ ŠAUKLIUS NUSIUNTĖ?

  Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Palydovinė televizija: kas tai ir kodėl verta rinktis?
Pigus šildymo būdas individualiems namams
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kodėl romperiukai tituluojami geriausiu drabužiu mažyliams? 
Mažylių apranga – nuo jos įsigijimo iki aprengimo ir dėvėjimo – labai aktualus...

Nauja kryptis vestuvių žemėlapyje: lietuvius kviečia tuoktis Gran Kanarijoje 
Vestuvės užsienyje vis labiau populiarėja, tačiau sudėtingas šventės organizavimas daugelį porų atbaido nuo...

Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (11)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (5)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras