Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2022 Rugpjūtis 17 Trečiadienis
 

E.Žiobienė įteikė atsistatydinimo pareiškimą, papildyta – N.Venckienės komentaras

2010-10-20 11:48 | Naujienos | Komentarų (199)

Spalio 8 d. prie Seimo protestavę trijų antipedofilinių judėjimų atstovai reikalavo E.Žiobienės atsistatydinimo (KK nuotr.)

Šiandien Vaiko teisių apsaugos kontrolierė Edita Žiobienė įteikė Seimo pirmininkei Irenai Degutienei atsistatydinimo pareiškimą. Seimo pirmininkė I.Degutienė nutarimą dėl E.Žiobienės atleidimo iš Vaiko teisių apsaugos kontrolierės pareigų dar turės pateikti Seimui, kadangi Vaiko teisių apsaugos kontrolierių Seimo pirmininkės teikimu skiria ir atleidžia Seimas.

Spalio 8 d. su Seimo pirmininke I.Degutiene buvo susitikusios trijų antipedofilinių judėjimų atstovės, kurios įteikė I.Degutienei peticiją su žmonių parašais dėl E.Žiobienės atstatydinimo.

E.Žiobienė visuomenę papiktino gegužės mėnesį per Garliavos įvykius, pasakiusi, kad teismo nutartį – sugrąžinti mergaitę L.Stankūnaitei – reikia vykdyti, nors po savaitės ši Kėdainių r. apylinkės teismo teisėjo B.Varsackio nutartis dėl skubaus mergaitės sugrąžinimo L.Stankūnaitei aukštesnio teismo buvo sustabdyta, o po mėnesio – ir iš viso panaikinta. Tai rodo, kad žmonės, gynę mergaitę nuo neteisėtos teisėjo B.Varsakio nutarties vykdymo, buvo teisūs – apgynė teisingumą.

Be to, per Garliavos įvykius E.Žiobienė pareiškė, kad „pati blogiausia mama yra geriau už geriausią globėją“.

Manoma, kad šioje vietoje prasiveržė asmeninės E.Žiobienės nuoskaudos, patirtos vaikystėje. E.Žiobienė vengia prisiminti savo vaikystę, kadangi ji, matyt, jai sukelia negerus prisiminimus. Tik trumpai žiniasklaidoje buvo šmėstelėję, kad E.Žiobienė augo be tėvų, o globėjai jos atžvilgiu buvo nelabai geri. Galbūt todėl E.Žiobienė gali turėti išankstinę nuostatą vaikų globėjų atžvilgiu, nepaisant to, kokie geri jie vaikams bebūtų.

Tam, kad E.Žiobienė būtų atleista iš pareigų, dar turi balsuoti Seimas. Kad būtų patenkintas Seimo pirmininkės nutarimas dėl E.Žiobienės atleidimo iš pareigų, turi balsuoti 71 Seimo narys.

N.Venckienė: „Po garsiosios E.Žiobienės frazės abejoju, ar tokia tarnyba iš viso reikalinga“ (papildyta 18.00 val.)

Drąsiaus Kedžio dukrelės globėja Neringa Venckienė mano, kad po garsiosios E.Žiobienės frazės per Garliavos įvykius – jog „pati blogiausia mama yra geriau už geriausią globėją“, tapo akivaizdu, kad nei tokia kontrolierė, nei pati vaiko teisių apsaugos kontrolieriaus tarnyba nėra reikalinga.

„Jeigu blogiausia mama gali rūpinti savo vaikais, tai kam tokia kontrolierė ir tokia tarnyba iš viso reikalingi“, – svarstė N.Venckienė.

„Šiandien E.Žiobienė apkaltino mane, kad mergaitė yra filmuojama ir fotografuojama, ir kad aš tai turiu uždrausti. Tai aš E.Žiobienei noriu pasakyti, kad jos kaltinimai – ne tuo adresu: tegul ji savo kaltinimus dėl mergaitės filmavimo ir fotografavimo adresuoja L.Stankūnaitei. Tai L.Stankūnaitė pasimatymų metu filmavo ir fotografavo mergaitę, o po to tą medžiagą perdavė V.Gaiveniui ir L.Lavastei. Būtent šiuos žurnalistus dėl to Žurnalistų etikos komisija ir svarstys“, – „Karštam komentarui“ sakė Neringa Venckienė.

Per tą nepilną pusmetį, kai Vaiko teisių apsaugos kontrolierės pareigas ėjo be penkių minučių konservatorių partijos pirmininkės Irenos Degutienės į šį postą paskirta E.Žiobienė, jautėsi akivaizdus E.Žiobienės neobjektyvumas ir šališkumas pedofilijos byloje. E.Žiobienė akivaizdžiai palaikė L.Stankūnaitės ir A.Ūso pusę pedofilijos byloje.

Per Garliavos įvykius (po teisėjo B.Varsackio nutarties skubiai sugrąžinti mergaitę L.Stankūnaitei) E.Žiobienė pareiškė, kad „pati blogiausia mama yra geriau už geriausią globėją“. O neseniai ji atsiuntė N.Venckienei perrašytą L.Stankūnaitės skundą – kad N.Venckienė nuvestų mergaitę pas gydytojus.

Kaip žinia, nė vienas L.Stankūnaitės skundas nepasitvirtino. Tuo tarpu L.Stankūnaitė, atėjusi į pasimatymą su mergaite, mergaitę nurengdavo nuogai ir ieškodavo, ar nėra kur kokios karputės, kad būtų galima parašyti skundą.

N.Venckienė stebisi, kodėl E.Žiobienė, prabilusi apie spaudimą, neįvardijo, kas jai darė spaudimą ir dėl ko. „Tegul pasako, kas jai darė spaudimą ir dėl ko – ar kad nieko nedirbtų, ar kad gintų L.Stankūnaitę?“ – klausia N.Venckienė.

Ji mano, kad E.Žiobienė turėtų susilaikyti nuo komentarų N.Venckienės atžvilgiu. „Nei ji manęs matė, nei ji su manimi kalbėjo, tai ką ji gali komentuoti?“ – piktinosi E.Žiobienės viešais komentarais D.Kedžio dukrelės globėja.

N.Venckienės nuomone, verčiau tegul E.Žiobienė pasipasakoja, kokiais klausimais ji lankėsi prokuratūroje, ar ten buvo saugumo pareigūnų ir apie ką ten buvo kalbama.

KK inf.

2010-10-20

Komentarai

 

 

 
 1. Kilo tokia mintis, kazkoks straipsnis ir po to Venskienes komentarai. Kartais pasirodo ir polikarpovnos pasisakymai – rekia daugiau dirbti, laisve arklininkams, AMB mano didysis mokytojas (idomu kartu su kristinute ar ne ir kokio dalyko jis ja moke). Tai sulyginus man Venskiene ir pasirodo artimesne. Aisku rinkimai dar negreit, bet lasas po laso ir akmeni prataso.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. Pagal klano logiką šiandien Žiobienė su Nekrošium ir su Kūriu Miliūlės laidoje turėtų aiškinti apie violetinės minios grėsmę Lietuvos nacionaliniam saugumui.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. zmogau, yra zodzio laisve, tai mergaites globejai irgi galioja. Ziobienei irgi, niekas nekaltas, kad ziobiene kalba nemoksiskai, kad kokia nors iz zudike, pedofile mama geriau uz geriausia globeja. Niekas nekaltas, kad Ziobiene nespasinaudojo Stankunaites pvz ir nesurenge konferencijos, nepaaiskino kas negerai jos darbe, kas netvarkoje su istaymais ir pan.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. Tikrai nieko gero, nes visų pirma šitos rudos išvirtusiom akim moteriškės natstatidins, 71 balso nebus. O antra, jei jau tokia situacija su institucija, kuris privalo viską padaryti kad Lietuvos vaikai būtų saugus, atvirkščiai pedogilai jau taip įsigalėjo, kad tik simboliškai atrandama kažkokia žertva, o pati institucija be jokių įstatymiškų galių. Pažiūrėsime kaip gi mūsų karalienė grybas pakomentuos visa šitą besbredela

  Thumb up 72 Thumb down 0

 5. kodel teismai negali priimti nutarimu, del baimes? Reik visada argumentuoti savo nutarimus, tai nera nusiklsatmo. Jeigu galima nepareiksti itarimu stankei, tada argumentuok kaip usas tvirkino vaika. Jeigu kontroliere ziuri istatymu, pati teisininke, turejo saukti pati pirma, nes atiduoti vaika motinai, kurios givybei gresia pavojus (tuo paciu pakisama ir vaikas i pavoju) tai nusikaltimas. Ji pirma turejo lekti pas yeiseja ir aiskintis. Jinai kvaila, ziurint i jos foto, prisimena patarle "kaip neslepk savo kilmes, vistiek plugo rankenos lenda is kiseniu"

  Thumb up 72 Thumb down 0

 6. Jeigu tokius piliecius kaip tu galima bet kuri grazu ryta nusauti,arba rasti paspringusi ant mariu kranto,arba nulipti nuo keturacio atsiklaupti ir prigerti saukste vandens.Jeigu tokiam pilieciui kaip tu cia viskas gerai tai tada arba tu visiskai kvailas pilietis arba nieksas kuris daro situos isvardintus nusikaltimus.Bet greiciausia esi eilinis Lietuvos durnelis kuris toliau savo nosies nieko nematai o jei ir isgirsti tai nesupranti.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 7. Jeigu tokius piliecius kaip tu galima bet kuri grazu ryta nusauti,arba rasti paspringusi ant mariu kranto,arba nulipti nuo keturacio atsiklaupti ir prigerti saukste vandens.Jeigu tokiam pilieciui kaip tu cia viskas gerai tai tada arba tu visiskai kvailas pilietis arba nieksas kuris daro situos isvardintus nusikaltimus.Bet greiciausia esi eilinis Lietuvos durnelis kuris toliau savo nosies nieko nematai o jei ir isgirsti tai nesupranti.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 8. iškrypele,užčiaupk nasrus, o tai tuoj ūso šudą ikišiu

  Thumb up 72 Thumb down 0

 9. jei dėl įžeidimo sugalvosit kreiptis į teisėsaugą, "neršai" IP 88.216.152.78

  Thumb up 72 Thumb down 0

 10. manai,kad Žiobienė turėtų susilaikyt nuo komentarų apie tave?o kodėl pati komentuoji ir kritikuoji ją?kas per žmogus ta venckienė,greičiau atimt iš jos mantiją.sunku patikėt,kad ji-teisėja.tikrai supuvusi teisėsauga,jei tokios žertvos teisėjomis dirba

  Thumb up 72 Thumb down 0

 11. Galimai isterijos priepolis bek vaistuku kad nebutu dar blogiau o tada jau isves i psihuske:0

  Thumb up 72 Thumb down 0

 12. "Drasiaus kelias" JUS laimejot ir zenget maza zingsneli teisingumo Lietuvoje link! Su Jumis laimejo ir daugelis zmoniu,kurie nenori buti avinais,ACIU! ACIU! zurnalistams,be ju atviro zodzio ir drasos ta zodi tarti,nebutu pasiekta si mazyte pergale! SEKMES JUMS,"Drasiaus kelias",zurnalistai ir visiems,kurie neabejingi, vedant Lietuvos zmones i sviesa…!!!

  Thumb up 72 Thumb down 0

 13. Kiek ten Seimo tribūnose vietos? Lapkričio 4 d. tauta turi matyti, kaip tautos išrinktieji balsuos dėl kontrolierės.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 14. pats tu "KATASTROPA" :) Ko čia bauginiesi, vien banditus matai, o vaikpisius iš akių paleidi. Viena neįgalinti dirbti valdininkė atsistatydino, o rėki kad jau valstybė sugriuvo netekusi biurokratės. Juokingas dievaži esi :))

  Thumb up 72 Thumb down 0

 15. kad ir kas bus vaikų teisių kontrolierius(ė),jei nešoks pagal kedbobių dūdelę niekaip neįtiks

  Thumb up 72 Thumb down 0

 16. Tvarką galima įvesti,tik reikia pakeisti Prokuratūros įstatymą.Prokurorą turi rinkti rajono visuomenė.Jam turėtų būti pavaldus policijos būrys.Finansavimas pagal gyventojų skaičiaus ir teritorijos ploto sandaugos koeficientą.Atsiskaitomumas viešas visuomenei.Kabinetinių finansavimas minimalus.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 17. ne vieta toje kedeja zmogui, kuris net nesiteike sustikti nei su Neringa, nei su mergaitye, nei su laima. Popierien pedofilu statytine

  Thumb up 72 Thumb down 0

 18. Jus galvojat, kad padaret gera darba ? Klystate… Ziobienes pareigos yra formalios, ja valdo istatymai kuriu NERA. Sukele samisi laimejote tik tiek, kad niekas nebeis i tas pareigas, kaip ir gen. prokuroro. Teismai apsikakino, bijo priimt bet koki sprendima nes tuoj apsaukiami pedofilais. Daugelis bylu numirs bandytu dziaugsmui, nes bus stumdoma is teismo i teisma kaip ir pedofilijos byla. Gresia katastropa.Jus patvoriniai galit parekt prie tvoros, o globali kova su nusikalstamumu ne jusu proteliam. Daugelis policijos, prokuraturos, teismu darbuotojai arteja prie pensijinio amziaus arba jau pensininkai. Daugelis GERIAUSIU isejo neatlaike intrigu. TAI KAS DIRBS ?? Jau dabar nekomplektas 30 proc. tuoj pamatyt policininka bus atrakcija… FNTT pvz. po triuksmu norejo atskirt nuo VRM, padaryt civiliais kaip savivaldybe. Dirbanciu daug o tolko… Tuoj lietuvele taps prancuzija, degs masinos, namai, i gatve tik su bronizeletu ir kalasu. Tai sakau ACIU JUMS !!!

  Thumb up 72 Thumb down 0

 19. su nuodėmėmis į dykumą paklaidinti?O kas iš prokurorų galėtų pabūti ATPIRKIMO OŽIU?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 20. Reikia reikalauti,kad balsavimo rezultatai del ziobienes atstatydinimo butu paskelbti viesai!Tada ir pamatysim kas ten seime per tautos isrinktieji sedi!Ir kurie atstovauja tautai o kas pedo klanui!

  Thumb up 72 Thumb down 0

 21. norit ,- paukščių pieno? Atsistatydino, bet ne taip kaip norėjosi? Įžeidė? vėl negerai. O gal išsigandot patys savęs? Pirmyn , verskit , gasdinkit, žudykit , kas dar negerai? negerbia? na , tai jau atleiskit , pagarbą reikia užsitarnaut. O gal čia sąmokslas? ….

  Thumb up 72 Thumb down 0

 22. Prokurorus kankina ŠVIESOS baimė.Nu,kas čia darosi?Kas per virusas įsimetė į klaną?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 23. kaip ir Grybauskaites -su Valantinu…kad liaudis aprimtu ir dziaugtusi….oi cia uz tos Ziobienes oho kokie stovi…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 24. Iš Seimo pirmininkės žodžių supratau, kad tai – žaidimas: tu parašyk atsistatydinimo pareiškimą, o Seimas tavęs neišmes.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 25. Iš ryto perskaičiau ir pamaniau, kad pakankamai garbinga moteris, nors šiose pareigose ir nepasiteisino. Dabar paskaičiau 15min. motyvus, radau, kad žmonės jai violetinė "minia" ir pasišlykštėjau. Klaninė avies akimis!

  Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Palydovinė televizija: kas tai ir kodėl verta rinktis?
Pigus šildymo būdas individualiems namams
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kodėl romperiukai tituluojami geriausiu drabužiu mažyliams? 
Mažylių apranga – nuo jos įsigijimo iki aprengimo ir dėvėjimo – labai aktualus...

Nauja kryptis vestuvių žemėlapyje: lietuvius kviečia tuoktis Gran Kanarijoje 
Vestuvės užsienyje vis labiau populiarėja, tačiau sudėtingas šventės organizavimas daugelį porų atbaido nuo...

Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (11)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (5)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras