Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
ekozoe.lt
2022 Rugpjūtis 17 Trečiadienis
 

E.Žiobienė įteikė atsistatydinimo pareiškimą, papildyta – N.Venckienės komentaras

2010-10-20 11:48 | Naujienos | Komentarų (199)

Spalio 8 d. prie Seimo protestavę trijų antipedofilinių judėjimų atstovai reikalavo E.Žiobienės atsistatydinimo (KK nuotr.)

Šiandien Vaiko teisių apsaugos kontrolierė Edita Žiobienė įteikė Seimo pirmininkei Irenai Degutienei atsistatydinimo pareiškimą. Seimo pirmininkė I.Degutienė nutarimą dėl E.Žiobienės atleidimo iš Vaiko teisių apsaugos kontrolierės pareigų dar turės pateikti Seimui, kadangi Vaiko teisių apsaugos kontrolierių Seimo pirmininkės teikimu skiria ir atleidžia Seimas.

Spalio 8 d. su Seimo pirmininke I.Degutiene buvo susitikusios trijų antipedofilinių judėjimų atstovės, kurios įteikė I.Degutienei peticiją su žmonių parašais dėl E.Žiobienės atstatydinimo.

E.Žiobienė visuomenę papiktino gegužės mėnesį per Garliavos įvykius, pasakiusi, kad teismo nutartį – sugrąžinti mergaitę L.Stankūnaitei – reikia vykdyti, nors po savaitės ši Kėdainių r. apylinkės teismo teisėjo B.Varsackio nutartis dėl skubaus mergaitės sugrąžinimo L.Stankūnaitei aukštesnio teismo buvo sustabdyta, o po mėnesio – ir iš viso panaikinta. Tai rodo, kad žmonės, gynę mergaitę nuo neteisėtos teisėjo B.Varsakio nutarties vykdymo, buvo teisūs – apgynė teisingumą.

Be to, per Garliavos įvykius E.Žiobienė pareiškė, kad „pati blogiausia mama yra geriau už geriausią globėją“.

Manoma, kad šioje vietoje prasiveržė asmeninės E.Žiobienės nuoskaudos, patirtos vaikystėje. E.Žiobienė vengia prisiminti savo vaikystę, kadangi ji, matyt, jai sukelia negerus prisiminimus. Tik trumpai žiniasklaidoje buvo šmėstelėję, kad E.Žiobienė augo be tėvų, o globėjai jos atžvilgiu buvo nelabai geri. Galbūt todėl E.Žiobienė gali turėti išankstinę nuostatą vaikų globėjų atžvilgiu, nepaisant to, kokie geri jie vaikams bebūtų.

Tam, kad E.Žiobienė būtų atleista iš pareigų, dar turi balsuoti Seimas. Kad būtų patenkintas Seimo pirmininkės nutarimas dėl E.Žiobienės atleidimo iš pareigų, turi balsuoti 71 Seimo narys.

N.Venckienė: „Po garsiosios E.Žiobienės frazės abejoju, ar tokia tarnyba iš viso reikalinga“ (papildyta 18.00 val.)

Drąsiaus Kedžio dukrelės globėja Neringa Venckienė mano, kad po garsiosios E.Žiobienės frazės per Garliavos įvykius – jog „pati blogiausia mama yra geriau už geriausią globėją“, tapo akivaizdu, kad nei tokia kontrolierė, nei pati vaiko teisių apsaugos kontrolieriaus tarnyba nėra reikalinga.

„Jeigu blogiausia mama gali rūpinti savo vaikais, tai kam tokia kontrolierė ir tokia tarnyba iš viso reikalingi“, – svarstė N.Venckienė.

„Šiandien E.Žiobienė apkaltino mane, kad mergaitė yra filmuojama ir fotografuojama, ir kad aš tai turiu uždrausti. Tai aš E.Žiobienei noriu pasakyti, kad jos kaltinimai – ne tuo adresu: tegul ji savo kaltinimus dėl mergaitės filmavimo ir fotografavimo adresuoja L.Stankūnaitei. Tai L.Stankūnaitė pasimatymų metu filmavo ir fotografavo mergaitę, o po to tą medžiagą perdavė V.Gaiveniui ir L.Lavastei. Būtent šiuos žurnalistus dėl to Žurnalistų etikos komisija ir svarstys“, – „Karštam komentarui“ sakė Neringa Venckienė.

Per tą nepilną pusmetį, kai Vaiko teisių apsaugos kontrolierės pareigas ėjo be penkių minučių konservatorių partijos pirmininkės Irenos Degutienės į šį postą paskirta E.Žiobienė, jautėsi akivaizdus E.Žiobienės neobjektyvumas ir šališkumas pedofilijos byloje. E.Žiobienė akivaizdžiai palaikė L.Stankūnaitės ir A.Ūso pusę pedofilijos byloje.

Per Garliavos įvykius (po teisėjo B.Varsackio nutarties skubiai sugrąžinti mergaitę L.Stankūnaitei) E.Žiobienė pareiškė, kad „pati blogiausia mama yra geriau už geriausią globėją“. O neseniai ji atsiuntė N.Venckienei perrašytą L.Stankūnaitės skundą – kad N.Venckienė nuvestų mergaitę pas gydytojus.

Kaip žinia, nė vienas L.Stankūnaitės skundas nepasitvirtino. Tuo tarpu L.Stankūnaitė, atėjusi į pasimatymą su mergaite, mergaitę nurengdavo nuogai ir ieškodavo, ar nėra kur kokios karputės, kad būtų galima parašyti skundą.

N.Venckienė stebisi, kodėl E.Žiobienė, prabilusi apie spaudimą, neįvardijo, kas jai darė spaudimą ir dėl ko. „Tegul pasako, kas jai darė spaudimą ir dėl ko – ar kad nieko nedirbtų, ar kad gintų L.Stankūnaitę?“ – klausia N.Venckienė.

Ji mano, kad E.Žiobienė turėtų susilaikyti nuo komentarų N.Venckienės atžvilgiu. „Nei ji manęs matė, nei ji su manimi kalbėjo, tai ką ji gali komentuoti?“ – piktinosi E.Žiobienės viešais komentarais D.Kedžio dukrelės globėja.

N.Venckienės nuomone, verčiau tegul E.Žiobienė pasipasakoja, kokiais klausimais ji lankėsi prokuratūroje, ar ten buvo saugumo pareigūnų ir apie ką ten buvo kalbama.

KK inf.

2010-10-20

Komentarai

 

 

 
 1. „Pasitraukiu, nes matau didelę betvarkę, desperatiškas iešmininko paieškas ir begalinį norą turėti didžiausius reitingus‘, – sakė E.Žiobienė. — Kas čia nori turėti didžiausius reitingus? Ką ji čia kaltina?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. Matai visa sita "spektakli" ir darosi pavydu kaip ramiai gyvena kitose salyse, net toje pacioje rusijoje. Visur gave vaiko nusiskundima, pradeda tyrimus ir neretai is vieno atsiranda visa gauja, net iki 100 nariu daeina. O lietuvoje, vaikas pasiskunde kad ja skriaude 3 pedofilai, tai visa teisesauga, prezidente, seimas, puole gynti juos. Matai vaika primokino. Teisti reikia visus kurie "uztare", o "abejingus" (tylincius) reikia isvis daugiau i valdzia nedaleisti, nes matosi kam dirba. Ne zmonem, bet kazkam.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. kai pamaciau pavadinima, galvojau gal prabudo sazine, nes kai ejo dirbti, galejo nezinoti visu uzkulisiu. Bet paskaicius jos pasisakymus, priezastis, pasirode tokia buka, garbetroska, kad jos negalima daleisti nei iki vaiku, nei policijos (nebent valytoja dyrbti). Kaltina "minia" ir kaikuriuos politikus, o ji gerai dirbo. Kol tokios varnos nesupras, kad "minia", politikai ja "puole" po jos veiksmu-kalbu. Ji neatliko savo privalomu pareigu, tyciojosi is vaiko, ir nori kad visi plotu katutes. Reik daryti atestacijas visiem einantiem i valdzia, nes yen per pazintys puse psichiniu ligoniu sulinde. Juk protingas pagalvos kodel zmones ji puola, o durnas galvoja kaip surasti priezasti

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. Klausykit, nesidžiaukit, kėdė dar netuščia. Pareiškimo padavimas nieko nereiškia. Ateis į Seimą, paverks, kad kedofilai ją spaudžia, grasina, ir andriukaičiai su lydekomis, šedbarais ir sabatauskais nepatenkins jos pareiškimo ir ji dirbs toliau. Toks klano žaidimas.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 5. Nemanau, kad Venckienė eis į politiką. Jeigu jos iš teisėjų neišmes, ji pati teisėjo mantijos nenusimes, nors to labai norėtų kai kurie politikai, kurie Venckienės asmenyje mato nešulinį arklį, ant kurio galėtų išjoti į kitą Seimą. Tačiau Venckienė nedurna ir tą supranta, manau.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 6. tai tik ji atsistatydino, dabar reikia vaiku ginancio zmogaus jos vietoje. Tada ir dziaugsimes. Nematau ko dziaugtis del to, kad tuscia kede, ateis naujas zmogus paziuresim kokiu priemoniu imsis, ar domesis nuskriaustomis mergaitemis ar tik atsitrenks i istatyma ir nutils.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 7. Besikeičiantis politinis vėjas yra Venckienės kuriama partija. Net jei Prezidentė ir nepasirašys dekreto atleisti Venckeinę, aš neabejoju, kad Venckienė vis vien nusiims teisėjo mantiją ir keliaus į politiką. Toks planas ir buvo – politika.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 8. Vietoi to, kad Ziobiene ateitu akistaton su protestuotojais ir pareikstu savo pozicija, eina skustis Degutienei, kad blogi istatymai, todel kalta minia. Ne blogesnis cirkas nei Kliunkos konferencija. Tai dabar kai eis protestuoti pensininkai pries ka nors seimo nariai prades kaltinti pacius pensinikus ir sakys, nereikia nusileisti pensininkam, negalima paklusti tiems patvoriniams. Kaip atrodytu? Ziobiene nesupranta ka kalba.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 9. Gal galėtum mums paaiškinti, ką reiškia tavo inicialai jidi-m… Ar čia susiję su tolimūjų rytų "psichologija"?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 10. TAIP ĮSIŽEIDĖTE , KAD ATSISTATYDINA ŽIOBIENĖ? JUK TIK TO IR SIEKĖTE. TAI DABAR DŽIAUKITĖS , JOS NĖRA, GALVOKIT ,- KAS KITAS? NIEKAIP NESUPRANTU NEPASITENKINIMO….

  Thumb up 72 Thumb down 0

 11. Turbūt besikeičiantis politinis vėjas yra tai, kad vakar Grybauskaitė nusprendė neskirti Valantino Vilniaus apygardos teismo teisėju.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 12. Pirmiausia saziningi valdininkai jau senai atsistatydino ir tai padare tyliai. Na o kiti, kaip pats pastebejai, yra priversti atsistatydinti.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 13. Pasitraukimas – toks žingsnis, kad valstybė pabustų ir suprastų, kad ne minia ir ne besikeičiantis politinis vėjas gali viską diktuoti", – trečiadienį spaudos konferencijoje sakė E.Žiobienė…………………….na va cia Ziobine spjove Lietuvos valstybei i veida. Ji turejo galvoje, kad diktuoja ji? Ta kuri tik laikos blogu istaymu? Pagal ja zmones neturi teises protestuoti. Taip galvojo sovietine valdzia. Negirdejau, kad koks seimo issakytu skundus, jog protestuojantys pensininkai ji spaudzia, todel tai miniai nepaklusiu, nes ne jie valdo o as. Kuriozai su ta Ziobine ir jos mastymu.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 14. todel, kad ju toks mastymas. As sedziu poste, as karalius. Atsiskaityti nereikia, as neklatas, aplinka kalta. Neturi atsakomybes jausmo. Mazinti atlyginimus tokiems vaiku gynejams ir padidinti atsakomybe. Tada ten eis dirbti tie, kas istikro nori rupintis vaikais o ne tie kuriu darbas apibreztas tik istaymu laikymusi, beje, net blogu, kaip Degutiene sake.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 15. Kodėl valdininkai priversti atsistatydinti visada kaltina kažką kita ir nė vienas neprisipažįsta kad nesusitvarko su jiems patikėtomis pareigomis?Kalta minia,spaudimas,politikai…Užsidirbtų visuomenės pliusiuką palikdami postą garbingai.Ne žmones postuose reikėtų kaitalioti,o tų žmonių požiūrį į patikėtas pareigas,ugdyti atsakomybės jausmą už savo žodžius ir veiksmus.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 16. tai labai svarbus pasiekimai. Sveikimu visus su nedidele, bet vis tiek pergale. Bet viskas dar laukia priesaky:ka nutars, kaip nubalsuos seimas. Pritariu siulantiems, kad rinkejams turi buti rodoma, kaip kas balsuoja.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 17. galejo ir likti. dirbti, stengtis, mokytis is klaidu. kas cia ir bus, jeigu po kiekvienos kritikos visi mes darbus – ar vairuotojas, ar mokytojas, ar sesele? o kodel iseina? ogi todel, kad per daug nusisnekejimu "minia" isgirdo is ponios lupu. geda jai paprasciausiai pasidare. vieni ieina i istorija, pasake ka nors protingo, o kiti – neprotingo.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 18. pavasario , kaip lauke ankstesniai?Byra , tokie , kurie nori nedirbti , o gauti algas

  Thumb up 72 Thumb down 0

 19. Neteisėtų, niekinių įsakymų, sprendimų, nutarčių, įstatymų vykdyti nereikia. Pirminiai teisės aktai yra Visuotinė žmogaus teisių deklaracija, Europos žmogaus teisių ir pagrindinių laisvių apsaugos konvencija, LR konstitucija.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 20. "Pasitraukimas – toks žingsnis, kad valstybė pabustų ir suprastų, kad ne minia ir ne besikeičiantis politinis vėjas gali viską diktuoti", – trečiadienį spaudos konferencijoje sakė E.Žiobienė. — Dabar teisėjui E.Gladučiui turėtų dar labiau spaudimas sukilti.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 21. Manau, kad Žiobienė atsistatydina dėl to, kad NEREIKĖTŲ VIEŠAI ATSAKINĖTI ARBA BANDYTI NEATSAKINĖTI Į KLAUSIMĄ: KUR YRA ANTRA MERGAITĖ. Manau, kad tai yra tikroji jos atsistatydinimo priežastis.

  Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Palydovinė televizija: kas tai ir kodėl verta rinktis?
Pigus šildymo būdas individualiems namams
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kodėl romperiukai tituluojami geriausiu drabužiu mažyliams? 
Mažylių apranga – nuo jos įsigijimo iki aprengimo ir dėvėjimo – labai aktualus...

Nauja kryptis vestuvių žemėlapyje: lietuvius kviečia tuoktis Gran Kanarijoje 
Vestuvės užsienyje vis labiau populiarėja, tačiau sudėtingas šventės organizavimas daugelį porų atbaido nuo...

Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (11)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (5)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras