Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2022 Rugpjūtis 17 Trečiadienis
 

E.Žiobienė įteikė atsistatydinimo pareiškimą, papildyta – N.Venckienės komentaras

2010-10-20 11:48 | Naujienos | Komentarų (199)

Spalio 8 d. prie Seimo protestavę trijų antipedofilinių judėjimų atstovai reikalavo E.Žiobienės atsistatydinimo (KK nuotr.)

Šiandien Vaiko teisių apsaugos kontrolierė Edita Žiobienė įteikė Seimo pirmininkei Irenai Degutienei atsistatydinimo pareiškimą. Seimo pirmininkė I.Degutienė nutarimą dėl E.Žiobienės atleidimo iš Vaiko teisių apsaugos kontrolierės pareigų dar turės pateikti Seimui, kadangi Vaiko teisių apsaugos kontrolierių Seimo pirmininkės teikimu skiria ir atleidžia Seimas.

Spalio 8 d. su Seimo pirmininke I.Degutiene buvo susitikusios trijų antipedofilinių judėjimų atstovės, kurios įteikė I.Degutienei peticiją su žmonių parašais dėl E.Žiobienės atstatydinimo.

E.Žiobienė visuomenę papiktino gegužės mėnesį per Garliavos įvykius, pasakiusi, kad teismo nutartį – sugrąžinti mergaitę L.Stankūnaitei – reikia vykdyti, nors po savaitės ši Kėdainių r. apylinkės teismo teisėjo B.Varsackio nutartis dėl skubaus mergaitės sugrąžinimo L.Stankūnaitei aukštesnio teismo buvo sustabdyta, o po mėnesio – ir iš viso panaikinta. Tai rodo, kad žmonės, gynę mergaitę nuo neteisėtos teisėjo B.Varsakio nutarties vykdymo, buvo teisūs – apgynė teisingumą.

Be to, per Garliavos įvykius E.Žiobienė pareiškė, kad „pati blogiausia mama yra geriau už geriausią globėją“.

Manoma, kad šioje vietoje prasiveržė asmeninės E.Žiobienės nuoskaudos, patirtos vaikystėje. E.Žiobienė vengia prisiminti savo vaikystę, kadangi ji, matyt, jai sukelia negerus prisiminimus. Tik trumpai žiniasklaidoje buvo šmėstelėję, kad E.Žiobienė augo be tėvų, o globėjai jos atžvilgiu buvo nelabai geri. Galbūt todėl E.Žiobienė gali turėti išankstinę nuostatą vaikų globėjų atžvilgiu, nepaisant to, kokie geri jie vaikams bebūtų.

Tam, kad E.Žiobienė būtų atleista iš pareigų, dar turi balsuoti Seimas. Kad būtų patenkintas Seimo pirmininkės nutarimas dėl E.Žiobienės atleidimo iš pareigų, turi balsuoti 71 Seimo narys.

N.Venckienė: „Po garsiosios E.Žiobienės frazės abejoju, ar tokia tarnyba iš viso reikalinga“ (papildyta 18.00 val.)

Drąsiaus Kedžio dukrelės globėja Neringa Venckienė mano, kad po garsiosios E.Žiobienės frazės per Garliavos įvykius – jog „pati blogiausia mama yra geriau už geriausią globėją“, tapo akivaizdu, kad nei tokia kontrolierė, nei pati vaiko teisių apsaugos kontrolieriaus tarnyba nėra reikalinga.

„Jeigu blogiausia mama gali rūpinti savo vaikais, tai kam tokia kontrolierė ir tokia tarnyba iš viso reikalingi“, – svarstė N.Venckienė.

„Šiandien E.Žiobienė apkaltino mane, kad mergaitė yra filmuojama ir fotografuojama, ir kad aš tai turiu uždrausti. Tai aš E.Žiobienei noriu pasakyti, kad jos kaltinimai – ne tuo adresu: tegul ji savo kaltinimus dėl mergaitės filmavimo ir fotografavimo adresuoja L.Stankūnaitei. Tai L.Stankūnaitė pasimatymų metu filmavo ir fotografavo mergaitę, o po to tą medžiagą perdavė V.Gaiveniui ir L.Lavastei. Būtent šiuos žurnalistus dėl to Žurnalistų etikos komisija ir svarstys“, – „Karštam komentarui“ sakė Neringa Venckienė.

Per tą nepilną pusmetį, kai Vaiko teisių apsaugos kontrolierės pareigas ėjo be penkių minučių konservatorių partijos pirmininkės Irenos Degutienės į šį postą paskirta E.Žiobienė, jautėsi akivaizdus E.Žiobienės neobjektyvumas ir šališkumas pedofilijos byloje. E.Žiobienė akivaizdžiai palaikė L.Stankūnaitės ir A.Ūso pusę pedofilijos byloje.

Per Garliavos įvykius (po teisėjo B.Varsackio nutarties skubiai sugrąžinti mergaitę L.Stankūnaitei) E.Žiobienė pareiškė, kad „pati blogiausia mama yra geriau už geriausią globėją“. O neseniai ji atsiuntė N.Venckienei perrašytą L.Stankūnaitės skundą – kad N.Venckienė nuvestų mergaitę pas gydytojus.

Kaip žinia, nė vienas L.Stankūnaitės skundas nepasitvirtino. Tuo tarpu L.Stankūnaitė, atėjusi į pasimatymą su mergaite, mergaitę nurengdavo nuogai ir ieškodavo, ar nėra kur kokios karputės, kad būtų galima parašyti skundą.

N.Venckienė stebisi, kodėl E.Žiobienė, prabilusi apie spaudimą, neįvardijo, kas jai darė spaudimą ir dėl ko. „Tegul pasako, kas jai darė spaudimą ir dėl ko – ar kad nieko nedirbtų, ar kad gintų L.Stankūnaitę?“ – klausia N.Venckienė.

Ji mano, kad E.Žiobienė turėtų susilaikyti nuo komentarų N.Venckienės atžvilgiu. „Nei ji manęs matė, nei ji su manimi kalbėjo, tai ką ji gali komentuoti?“ – piktinosi E.Žiobienės viešais komentarais D.Kedžio dukrelės globėja.

N.Venckienės nuomone, verčiau tegul E.Žiobienė pasipasakoja, kokiais klausimais ji lankėsi prokuratūroje, ar ten buvo saugumo pareigūnų ir apie ką ten buvo kalbama.

KK inf.

2010-10-20

Komentarai

 

 

 
 1. "ta violetinė minia", o VISUOMENE, BENDRUOMENE, TAUTA, PILIECIAI. Ponia Ziobiene, keiskit poziuri i pilietine visuomene ir savo leksikona. Ir cia susimovete. Sekmes.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. Būtinai užduokit klausimą Žiobienei, kur yra Naruševičiutė, kaip vyksta šios mergaitės psihinės būklės normalizavimas, kokie psihiatrai su ja pastoviai dirba. Leiskite priminti, kad mergaitė galimai buvo prievartauta, suluošinta ir todėl nešiojo pampersus, pati kreipėsi į mokyklos psihiatrę (neblogai būtų šią psihetrę pasikviesti ir išklausyti, nepažeidžiant mergaitės teisių), vėliau mergaitė patyrė psichinę traumą dėl mamos mirties ir dar vieną traumą, kai buvo išplėšta iš savo aplinkos (mokyklos, draugų , kaimynų, giminių). Bent jau pasidomėti tuo Žiobienė privalėjo…Jei žiobienė nesugebės argumentuotai atsakyti į šiuos klausimus taip, kad galima būtų atsakymus patikrinti, jos vadinamoji "minia", tai traktuos kaip susidorojimą dar su viena liudininke.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. Sakote reikia rupintis visais vaikais vaiku namuose.Taip, as sutinku, reikia.Bet svarbiausia reikia,kad tie vaikai,kurie dabar jau suauge ir kurie patyre skaudzius isgyvenimus,neteisybe,buvo seksualiai isnaudojami pedofilu, VISKA PAPASAKOTU VIESAI,IVARDYTU TUOS SKRIAUDEJUS,O NETYLETU.TIK TADA MES GALESIME PADETI, GAL NE JIEMS,BET BENT JAU LIKUSIEMS VAIKAMS.As suprantu, nesinori prisiminti,nesinori buti zinomiems,BET REIKIA.Jei jie prabiltu sitie iskrypeliai sestu i kalejima ilgam,o tokiu ten laukia.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. Šaunuoliai, sveikinu visus "Drąsiaus kelio" judėjimo dalyvius. Labai jus palaikome. Reikia tikėtis, kad seimas atleis ir bus vienas žingsnis teisingumo link.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 5. Pas mus vaiku namu is vis nera.Gimines patys sprendzia,kas naslaiti priglaus.Assa,nu kiek kvailysciu tie ruskiai jus primokino!!Ir kaip jus ta krepsini zaist ismokot?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 6. Na va dvi hidros galvos nukirstos. Tik įdomu kiek ta hidra dar turi galvų. Žiūrėkime, kad jos neataugtų. Visiems SĖKMĖS!

  Thumb up 72 Thumb down 0

 7. vasti pas Kliunku gal ir nebloga mintis.. reikia surinkti visas jo nuodemes, sudeti i viena rasta ir pulti, spausti Valiu,kad atleistu ji.. bet tai truputi sunkiau.. Degutiene yra renkamas pareigunas, todel ja lengviau paspausti, nes ji savo reitingus bando islaikyti.. Valiui tas pats ka apie ji mano zmones.. del Ziobienes dar cia gali ir neaiskumu buti, nes Seimas gali parodyti savo ragus.. tipo kas mes tokie,kad diktuojam ka skirti ka atleisti???

  Thumb up 72 Thumb down 0

 8. patikek manim,kad man svarbus visi vaikai.. netgi turiu pasiulyma kaip apvalyti vaiku namus nuo iskripeliu ir smurtautoju.. reikia tik,kad tinkamas zmogus vadovautu kontorai. uz vaikus pradejau kovoti tikrai ne Klonio gatveje. Zinau kas yra vaiku raidos centras, zinau kaip pede ras tai lenda i vaiku namus..zinau kaip ten lengva seti pederastijos pedofilijos sekla.. as kovoju ne tik del Deimantes ..bet kovojant uz Deimante galima padeti tukstanciams Lietuvos vaiku.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 9. Kai bus laimėta kova dėl vieno vaiko, laimės ir kiti vaikai.Šis vienas vaikas davė startą kovai su pedofiliją.Kai šitą bestiją nugalėsime, neliks kam ir kitų vaikų skriausti.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 10. Stulpinas,
  2010 10 20 12:53Vos ne visa visuomenė tebelaikoma pedofilijos,J.Furmanavičiaus, V.Naruševičienės nužudymo,galimai nužudytų D.Kedžio, A. Ūso bylų įkaitais.Kiek tai gali tęstis?Pranašu nebūsiu, bet "Drąsiaus Kedžio" judėjimas jau baigia peraugti į politinę partiją, kuri,neabejoju,kad būsimuose Seimo rinkimuose turės balsų daugumą.Ar to reikia Lietuvai, ar ji atlaikys dar vieną išbandymą,kai tų partijų,partijėlių ir taip šalyje perdaug?Ką reikia daryti? Pirmiausia Generalinis prokuroras turi sustabdyti bet kokių sprendimų priėmimą tiek pedofilijos, tiek su ja susiijose nužudymo ir D.Kedžio bei A. Ūso žūties bylose. Prokuratūra turėtų pati paprašyti Panevėžio apygardos teismo "pedofilijos" bylą sugražinti tyrimui papildyti. Nedelsiant šioms byloms ištirti turi būti sudarytos naujos ikiteisminio tyrimo grupės, kuriose negali likti nė vieno šias bylas tyrusio ar jas kontroliavusio prokuroro, nors jie,gal būt, savo pareigas atliko ir sąžiningai.Naujos ikiteisminio tyrimo grupės vadovas turėtų nedelsiant paskirti pakartotiną teismo medicininę ekspertzę D. Kedžio ir A. Ūso mities priežastims ištirti, ekskumuojant kūnus.Leisti šiose ekspertizėse dalyvauti nepriklausomiems,gal,kitų šalių ekspertams.Esu įsitikinęs, kad vien dėl šių priemonių, visuomenėje sumažėtų įtampa.Kad ir kokia skaudi tiesa būtų nustatyta, bet ji visuomenei privalo būti tinkamai pateikta.Aišku, kad, nustačius bylų klastojimo,piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi ar netinkamo tarnybinių pareigų atlikimo faktus,visi pareigūnai, nežiūrint kokias pareigas jie beatliktų, turėtų būti patraukti baudžiamojon atsakomybėn.Deja, kol kas Generalinėje prokuratūroje niekas nepasikeitė.Manau, kad D. Valys pirmiausia dar turėtų išluoti savo kiemą nuo A. Valantino įtakos sferos prokurorų ir suprasti, kodėl Prezidentė nebepasitiki A. Valantinu.
  Įvertink: 7

  Thumb up 72 Thumb down 0

 11. Balsuojantis seimas parodys savo ausis,pažiūrėsim kas už ką,už ką žiemelis,sabatauckas,už ką andriukaitis,butkevičius,už ką pajacai.Balsavimas turi būti paviešintas,turim žinoti,atsiprašant,išrinktųjų nuomonę .

  Thumb up 72 Thumb down 0

 12. Džiaugiesi dėl vieno vaiko,o reikėtų rūpintis visiems dėl visų vaikų,kurie galbūt patenka į panašias situacijas,kad nei vienam vaikui taip neatsitiktų,galbūt yra net tokių vaikų,kurie neturi kam pasiguosti….

  Thumb up 72 Thumb down 0

 13. Na,šitai moteriškei čia ir nebuvo vieta. Jau geriau jokios kontrolierės negu tokia, kokia buvo Žiobienė. Ji net psichologijos pradmenų neįsisavinusi, tai kaip galima patikėti moteriškei tokį jautrų darbo barą,aš jau nekalbu apie jos politinį angažą.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 14. jei ziobiene pati nori iseiti is darbo…butu tikrai linksmas precedentas, kai pareigunas atsistatydina is einamu pareigu, nes negeba ju vykdyti, o seimas nesutinka jo atleisti :))

  Thumb up 72 Thumb down 0

 15. Gera, bet pergale dziaugtis kiek ankstoka – sprendima turi priimti seimo buduliai:)

  Thumb up 72 Thumb down 0

 16. vienybė yra jėga, tačiau džiaugtis dar anksti. pasiskaityk koks ilgas atleidimo procesas. taip pat neaišku kokį drakoną paskirs po šito. taigi: drakonas nugalėtas šlovė drakonui.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 17. Drakonas mirė, tegyvuoja drakonas.Padorus ir sąžiningas į šią vietą neis-bus suvalgytas.Ūsofilai paskirs savo kandidatą.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 18. Kiek supratau iš straipsnio,kad E.Žiobienė vaikystėje turėjo problemų.Tai reiškia,kad ji gali tūrėti psichinių sutrikimų.Jei būtina specialisto pagalba,kol netapo maniakė…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 19. is vis tokia institucija nereikalinga.Turetu buti viena su placiomis galiomis ir sukoncentruota ginti vaikus, o ne pardavineti.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 20. Pagaliau. Tikiuosi,kad seimo nariai prabalsuos uz Ziobienes atleidima is siu pareigu. Vaiko teisiu kontroliere turi rupintis vaiko interesais , o ne klano.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 21. Jeigu ziobiene gerbia demokratija kaip ji sako, ko pati elgiasi nedemopkratiskai ir nepasiulo geru sitaymu, kurie gintu vaiku interesus. Bent jau kelti viesumon probleminius klausimus teise turi, juk demokratija. Ji parode, kad ne demokratija gerbia o istaymus, blogus istaymus kurie nepadeda vaiku interesams ginti.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 22. su pergale mielieji.. musu vienybe yra didele jega. sveikinu visus tikruosius kovotojus-mergaites ginejus.

  Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Palydovinė televizija: kas tai ir kodėl verta rinktis?
Pigus šildymo būdas individualiems namams
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kodėl romperiukai tituluojami geriausiu drabužiu mažyliams? 
Mažylių apranga – nuo jos įsigijimo iki aprengimo ir dėvėjimo – labai aktualus...

Nauja kryptis vestuvių žemėlapyje: lietuvius kviečia tuoktis Gran Kanarijoje 
Vestuvės užsienyje vis labiau populiarėja, tačiau sudėtingas šventės organizavimas daugelį porų atbaido nuo...

Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (11)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (5)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras