Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2021 Spalis 22 Penktadienis
 

E.Masiulio “išpažintis” abejonių neišsklaidė

2016-09-08 11:32 | Nuomonių ringas | Komentarų (44)

E.Masiulio "paskola butelyje" tarsi užsiuvo burną buvusiam Jurbarko merui: Jurbarkas laukia nesulaukia, kada su E. Masiuliu po namus vaikščiojęs R.Juška teiksis jurbarkiečiams paaiškinti, o ką jis mano apie Liberalų sąjūdį supurčiusį politinės korupcijos skandalą.

Vasarai baigiantis lyg grybų miške Jurbarke pridygo kandidatų j Seimą. Visi aiškina, kokie blogi buvę ir esami Seimo nariai ir kokie geri būtų jie, jei tik balsuotume ir tuos naujuosius išrinktume. Daugumos net nepažįstame, nesame nei matę, nei ką nors apie juos girdėję.

Bet ir tiems, kurių darbus ne vienerius metus matėme ir vertinome, turime nemažai klausimų. Pirmasis visose autobusų stotelėse, prie įvažiavimų į Jurbarką ir kitose vietose didžiausius savo portretus (reik manyt, nemažai kainavusius) išsikabino buvęs Jurbarko meras Ričardas Juška, kviečiantis balsuoti už tai, kad Lietuvoje norėtųsi gyventi.

Liberalų sąjūdžiui priklausantis politikas Lietuvą kuria nuo 1989 metų, ką sukūrė ir kokj Jurbarką turime jam vadovaujant, matome ir žinome. Nesirengiu čia buvusio mero kritikuoti, nes ne jis vienas, o su kitom partijom mūsų Jurbarką tvarkė. Turiu jam labai svarbų klausimą.

Per praėjusius kelis metus Lietuvoje buvo daug skandalų, tačiau labiausiai man jsiminė tasai, kai R. Juškos partijos pirmininką Eligijų Masiulį pagavo su 106 tūkst. kyšiu, o jo namuose rado dvigubai didesnę sumą grynųjų pinigų. Ketvirčio milijono eurų iš atlyginimo nesusitaupysi, net ir Seimo nariu dirbdamas, todėl niekam nekilo abejonių, kad tai nešvarūs, nežinia už kokias paslaugas partijos pirmininkui sumokėti pinigai.

Televizijos reportažuose, radijo komentaruose nuolat buvo kartojama, kad tie pinigai mokesčių inspekcijoje nedeklaruoti, todėl sunku būtų paneigti, kad dalis jų nepasklido po Lietuvą ir nėra naudojami Seimo rinkimams finansuoti.

Politinė korupcija jau seniai nieko nestebina, bet kai kaukėti pareigūnai išveda su antrankiais vienos didžiausių šalies politinių jėgų lyderį, turi pripažinti, kad tai neeilinis įvykis. Gal į jį ir nebūtume taip sureagavę, jei pats Masiulis daugybę kartų nebūtų viešai teisęs kitų partijų, smerkęs visų politinių priešininkų iš eilės ir Liberalų sąjūdį vadinęs teisingausiu ir švariausiu, tiesiog pačiu didžiausiu kovotoju prieš korupciją Lietuvoje.

Teisėsaugos garbės reikalas būtų dar prieš rinkimus pasakyti, kiek kas kaltas, bet teismai Lietuvoje, kaip žinome, gali vykti keliolika metų ir baigtis be rezultatų. Tačiau tai, kad skandalas aptilo, nereiškia, jog žmonės jį pamiršo, o visi jo dalyviai tapo šventaisiais.

Todėl kas ir kodėl su tuo Masiuliu nutiko, jurbarkiečiams turėtų viešai paaiškinti jo statytinis Ričardas Juška. Ne kas kitas, o jis šį pavasarį kartu su Masiuliu ne vieną dieną iki vėlaus vakaro po jurbarkiečių namus vaikščiojo, Jurbarko ir Veliuonos gimnazijose mūsų vaikams pilietiškumo pamokas vedė. Ko tokie politikai gali išmokyti mūsų jaunimą?

Praėjo jau nemažai laiko nuo politinės korupcijos skandalo, bet nesu girdėjęs, kad Juška būtų kaip nors sureagavęs į savo partijos vado nuvainikavimą.

Gal niekam kitam ir nesvarbu, bet man kirba galvoje abejonė, ar pats Juška gerai jautėsi dirbdamas iš lošimo kortomis praturtėjusio verslininko, tegul ir tapusio europarlamentaru, padėjėju. Kortožnikai, nepatikimi žmonės, gyvena iš apgaulių ir vaikų ašarų, todėl Lietuvoje toks užsiėmimas per amžių amžius buvo niekinamas. Bet dabar kitokios tradicijos ir požiūris į moralę kitoks – kai kam net kyšius imti atrodo nieko blogo. Jei vadovaudamasis senomis vertybėmis ką nors įžeidžiau, prabočykit, kaip sakydavo žmonės, bet vertybės tam ir yra, kad jomis pasvertume, kiek kas turi savyje sąžinės.

Albinas Matulaitis

Komentarai

 

 

 
 1. Juška kartu su Masiuliu vaikščiojo, Šimašius kartu su Maiuliu per TV daužė korupciją, o koks Masiulio istorijoje V.Gailiaus vaidmuo? Jis Seimo antikorupcininkų viršininkas ir Masiulio pavaldinys pagal partinę liniją.

  Thumb up 2 Thumb down 0

 2. Masiulis pamiršo ką jis pasakė Kurlianskiui kai tarėsi dėl pinigų ir kai juos paėmė?

  Thumb up 5 Thumb down 0

 3. Mayote, sazine, tai yra kazkas abstrauktaus,o noras tureti daugiau yra artimesnis ,,zmogaus” ,prigimciai ir nieko cia nepadarysi; Kito tokio komentaro nera ir prasom nemalyi sudo

  Thumb up 4 Thumb down 1

 4. Mayote, sazine, tai yra kazkas abstrauktaus,o noras tureti daugiau yra artimesnis ,,zmogaus” ,prigimciai ir nieko cia nepadarysi

  Thumb up 1 Thumb down 1

 5. Kad liberalai ir masiulis jau su teisesauga susitare ir suda mala . Tik paziurekite isypsena iki ausu ir viskas aisku.

  Thumb up 7 Thumb down 0

 6. Jeigu tie pinigai buvo skirti rinkiminei propogandai ir lindimui verslininkams I uzpakali tai tokias partijas reikia isbraukti is sarasu ir kad nei vienas nepatektu I seima . Del ko nyksta Lietuva tik del tokiu svolaciu kurie pataikauja banditams verslininkams, imdami is ju tokius kysius ir sudarydami jiems salygas su darbininkais elgtis kaip su vergais. Puse milijono juodu pinigu ir pas partijos vadova tai jau nera zodziu. 20 metu kalelimo be jokiu komentaru. Zinoma Kurlianskis is savo kisenes nepaeme tu 106 tukstanciu o tai buvo darbininkams neimoketas atlyginimas.

  Thumb up 5 Thumb down 0

 7. kad už\ 5 tūkstančius dirba arba durniai arba vagys. Todėl ir ėmė dešimtimis tūkstančių.

  Thumb up 5 Thumb down 0

 8. Mano galva, socdemai galėtų 90K Masiuliui pakloti + 90K elektroskydinės TV, kad dar kokiai valandai Masiulio išpažinčiai eterį duotų, nes nors labai gerai Olekos šaukštus nugesino, bet vis tiek dar ten iš po tais šaukštais rusena

  Thumb up 6 Thumb down 0

 9. Ponas E.Masiulis gali būti akivaizdus politinės metamorfozės etalonas, kaip pasišiaušęs ir visus kapojantis erelis per vieną dieną apgailėtina apipešiota plika varna patampa.

  Thumb up 22 Thumb down 2

 10. Nelyginkit Juškos prie Masiulio. Juška politikas nuo jaunystės . Manau daug padarė Jurbarkui.

  Thumb up 3 Thumb down 3

  • Liaudies patarlė sako: su kuo sutapsi, tuo ir pats tapsi, arba Pasakyk, kas tavo draugai, pasakysiu kas tu

   Thumb up 4 Thumb down 0

 11. Pasakysiu savo nuomone daug kam nepatiks:Brazauskeliai, Landsbergistai,Adamkeviciai,p Masiuliai ir panasus yra zydiskos sunvotes ant Lietuvos subines! Aisku pagalvokit

  Thumb up 7 Thumb down 2

  • tik jau nejuokink sakidamas,kad tavo paverde lietuviska,tipiska zydiska pavarde,tikra lietuviska baigiasi “cius”atsimink ir mokikis tikra lietuvos istorija,o ne landsbergine

   Thumb up 3 Thumb down 3

 12. Dabar reikia vaikščioti pas gyventojus per namus ir butus ir aiškinti, kaip ir kur galima pasiimti beprocentinę, negrąžinamą paskolą iki 90 tūkst. 😀

  Thumb up 23 Thumb down 0

 13. Dabar vienintelis dalykas, tai Liberalų sąjūdis turi pereiti per namus ir visiems kam spaudė ranką padovanoti po butelį su 90K 😀 😀 😀

  Thumb up 26 Thumb down 0

  • Jooo, tikrai. Galėjo sakyti, kad ne Kurlianskis paskolino, o Putinas pakišo. Konservatoriai su prezidente būtų mūru už jį stoję…

   Thumb up 23 Thumb down 6

  • Tuoj pasitaisys. Pasakys kad kalta dėl visko Venckienė, ir teisėsauga tuoj pat patikės.

   Thumb up 1 Thumb down 0

 14. Pats geriausias E.Masiulio „išpažinties“ įvertinimas kalba pats už save ir nereikalauja jokių komentarų:
  Ar tikite E.Masiulio pasiaiškinimu, kad po ilgai trukusios STT operacijos per kratą pas jį rastus pažymėtus pinigus buvo pasiskolinęs iš R.Kurlianskio?

  Ne (99% )
  Taip (1%)

  Tas 1% tai jis pats ir jo be galo turtingos giminės, patikėjusios Eligijui saugoti savo milijonus, aplinka..

  Thumb up 31 Thumb down 0

 15. Su ta savo „išpažintimi“ tik dar labiau susimovė ir taip jau sumautą savo reputaciją.
  Gariau jau būtų bandęs tuos savo šimtus tūkstančių ant aitvarų nurašyti, būtų daug įtikinamiau.
  Arba, kad po obelimi atkasė a†a močiutės aukso puodą ir perdavė jį R.Kurlianskiui iškeisti į banko bilietus.
  Visiškai tas vargšelis nusibėgiojęs Eligijus fantazijos neturi.

  Thumb up 25 Thumb down 1

  • Db man kilo mintis.
   Kodel jis tu pinigu neislose kortom,zaizdanas koki poceri su p.Kurlianskiu?Tris men galvojo ir sugalvojo gal y nebloga ,bet vaikiskai durna var.

   Thumb up 17 Thumb down 0

   • Galėjo sakyti, kad ir Kurlianskis Gugai pralošė, o jam,- Masiuliui – padavė, kad Guogai skolą perduotų. Daug ką galėjo protingiau sugalvoti, jei nebūtų iš karto į kelnes pridėjęs.
    Matomai tai buvo ne pirmas toks kartas, kurie sėkmingai baigdavosi, todėl jokie variantai iš anksto ir numatyti nebuvo.
    Dabar visi, iš to nelaimėlio pasimokę, bus protingesni. Iš anksto fiktyvius pateisinimus pasiruoš.

    Thumb up 23 Thumb down 0

    • sove mintis,gal netgi masiuliui siulyciau pakeisti parodymus.Juk galejo Maksimoj pirkti buteli pachmielui,nes lb.troskino,o ten pasirode piniondzai !

     Thumb up 3 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Tinkama valymo įranga – būtinybė kiekvienam verslui
Aukštos kokybės krosnelės namų jaukumui 1
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
SOS pagalbos prašymas. Dalinkimės ir prisidėkime, kas galite, simboliškai 
SOS pagalbos prašymas. Dalinkimės ir prisidėkime, kas galite, simboliškai. Dėkojame už gerumą. Šiaulių...

Gydantys fleitos garsai 
Muzika turi gydančios galios. Teigiama, kad klasikinės muzikos klausymas padeda sumažinti suvalgomą maisto...

Pažintis su miceliniu vandeniu – kaip juo naudotis ir ką reikia žinoti? 
Dauguma moterų ieško idealios makiažo kosmetikos. Produktas, kuris nedirgina odos, jos netraukia ir...

Kas yra šaltas asfaltas ir kam jis mums visiems reikalingas? 
Šaltas asfaltas yra puiki priemonė duobėms taisyti asfaltuotose gatvėse ar keliuose, kiemuose ir...

Dilgėlių arbata – tiems, kurie turi mažakraujystę 
Dėl netinkamos mitybos anemija yra gana dažna šiuolaikinio žmogaus palydovė. Nors atrodo, kad...

Pasiruošimas jūsų tobulai kelionei: ką verta žinoti? 
Manote, kad pats laikas atitrūkti nuo kasdienybės ir bent trumpam leistis į nuotykius?...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (1)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (3)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Lietuvos bankas su rinkos dalyviais aptarė pinigų išgryninimo tinklo plėtros projekto pažangą
Lietuvos bankui šiemet birželį inicijavus memorandumo dėl grynųjų pinigų prieinamumo...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (10)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...