Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2022 Birželis 25 Šeštadienis
 

E.Kusaitė: „Aš nesutinku būti šūdų šūdu ir šūdo krūva“

2011-03-28 10:40 | Naujienos | Komentarų (67)

Disidentė sesė Nijolė Sadūnaitė - moralinė atrama E.Kusaitei prieš teismo posėdžius (KK nuotr.)

Vilniaus apygardos teismas ir toliau nesiliauja stebinęs: nors penktadienį, kovo 25 d., Eglė Kusaitė pateikė Vilniaus apygardos teismui nušalinimo nuo baudžiamosios bylos, kurioje mergina kaltinama terorizmu, pareiškimą, šiandien, t.y. kovo 28 d. Vilniaus apygardos teismo teisėjų kolegija toliau lyg niekur nieko svarstė Eglės Kusaitės suėmimo klausimą. Eglei Kusaitei ir jos advokatui iki balandžio 4 d. leista susipažinta su prokuroro pateikta suėmimo medžiaga, ir tą dieną Vilniaus apygardos teismo teisėjų kolegija turėtų išspręsti E.Kusaitės suėmimo klausimą.

Tuo tarpu E.Kusaitė kategoriškai prieštarauja, kad jos byla būtų nagrinėjama Vilniaus apygardos teisme.

„Mano teismo kolegija – Švedienė, Damanskienė, Birštonas – po teisėjo Birštono susikompromitavimo buvo pakeista 2011 m. kovo 23 d.

Iš žiniasklaidos pranešimų akivaizdu, kad tiek teismo pirmininkas Šumskas (kurio atžvilgiu jau pradėtas tarnybinis patikrinimas), tiek mano bylą nagrinėjanti teisėja Damanskienė padarė akivaizdžius pažeidimus, bandydami nuslėpti teisėjo Birštino girtumą.

Tokie žmonės neturi liestis prie mano baudžiamosios bylos, gadinti man gyvenimo.

Iš teisėjo Birštono pareiškimo, parodyto viešai, akivaizdu, ką jis galvoja apie žmones, kuriems gyvenime pasisekė blogiau, negu jam – „Šūdų šūdas, šūdo krūva“.

O aš nesutinku būti šūdų šūdu ir šūdo krūva“, – savo pareiškime dėl Vilniaus apygardos teismo nušalinimo rašo E.Kusaitė.

Ji mano, kad ir kiti šio teismo teisėjai galimai taip pat galvoja apie žmones, tačiau, kadangi viešai neprisigeria ir nevaikšto apsvaigę, neturi galimybės tokių žodžių apie žmones pasakyti viešai.

Savo pareiškime generaliniam prokurorui Dariui Valiui ir LR Prezidentei Daliai Grybauskaitei E.Kusaitė prašo po teisėjo Z.Birštono skrydžio nuo teismo laiptų ištirti ir šio teismo pirmininko A.Šumsko bei teisėjų J.Damanskienės bei P.Frolovo veiklą, pateikdama akivaizdžius faktus.

2011 m. kovo 23 d. apie 10 val. Vilniaus apygardos teisme tarnybiniame kabinete rastas girtas teisėjas Zenonas Birštonas.

Buvo sutrikdyta viešoji rimtis, girtas teisėjas Z.Birštonas interesantų ir teismo darbuotojų akivaizdoje griuvinėjo, negalėjo savarankiškai paeiti.

Zenonas Birštonas tą trečiadienį privalėjo vykdyti teisėjo pareigas nagrinėjant septynias bylas. Iki 10 val., kai jis savo kabinete buvo aptiktas girtas, teisėjas Z.Birštonas išnagrinėjo dvi bylas: 8.15 val. baudžiamąją bylą dėl nepilnametės išžaginimo, seksualinio prievartavimo, o 9 val. kolegijoje su teisėjais J.Damanskiene ir P.Frolovu nagrinėjo prokuroro skundą dėl išteisinimo.

Jeigu 10 val. teisėjas Z.Birštonas nebūtų aptiktas girtas, 10.30 val. jis vėl toje pačioje teisėjų kolegijoje (J.Damanskiene ir P.Frolovu), būtų nagrinėjęs nuteistojo skundą, o nuo 13 val. – dar 4 skundus baudžiamosiose bylose.

Eglė Kusaitė įsitikinusi, kad Vilniaus apygardos teismo teisėjai J.Damanskienė ir P.Frolovas, dalyvaudami teismo posėdžiuose ir pasirengimo bylų nagrinėjimui metu, turėjo matyti, kad teisėjas Z.Birštonas yra girtas, tačiau siekdami palaikyti su teisėju draugiškus santykius, neužkirto kelio ir nepranešė apie Z.Birštono daromą nusikalstamą veiką – „Trukdymą teisėjo, prokuroro, ikiteisminio tyrimo pareigūno, advokato ar antstolio veiklai“ (BK 231 str.), nes dėl teisėjo Z.Birštono girtumo negalės būti pradėti teismo posėdžiai Vilniaus apygardos teismo septyniose baudžiamosiose bylose.

Pasak E.Kusaitės, Vilniaus apygardos teismo pirmininkas A.Šumskas taip pat neatliko savo, kaip teismo pirmininko, pareigų.

E.Kusaitė mano, kad Vilniaus apygardos teismo pirmininkas A.Šumskas, teisėjai J.Damanskienė ir P.Frolovas sulaužė teisėjo priesaiką, sumenkino teismo institucijos autoritetą, piktnaudžiavo tarnyba ir dėl to prašo D.Valį šių teisėjų atžvilgiu pradėti ikiteisminį tyrimą.

Kadangi nepaisant to, jog teismo posėdis dėl E.Kusaitės suėmimo šiandien vyko, nors E.Kusaitė dar kovo 25 d. pateikė prašymą dėl šio teismo nusišalinimo nuo jos bylos nagrinėjimo, po teismo posėdžio E.Kusaitė nuėjo pas Vilniaus apygardos teismo pirmininką A.Šumską. Tačiau A.Šumskas E.Kusaitei pasakė, kad šiuo klausimu nieko pasakyti negali ir nusiuntė „teroristę“ pas Vilniaus apygardos teismo Baudžiamųjų bylų skyriaus pirmininką.

„Mano pareiškimas dėl ikiteisminio tyrimo pradėjimo A.Šumsko, J.Damanskienės, P.Frolovo atžvilgiu Generalinėje prokuratūroje, o J.Damanskienė svarsto mano suėmimą“, – kuriozais Vilniaus apygardos teisme stebisi Eglė Kusaitė.

KK inf.

Komentarai

 

 

 
 1. baisi nacionalinė teraristka.Dar du Maskvos šnipelius iš tautinio saugumo išspyrė.Dabar tikrai pasodins.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. Prisiminiau blemba.Prieš dešimt ar dvidešimt metų vienam Kremliaus propogandistui smarkiai paūmėjus Bėlagarečkai jų radijus ištisai tauzino apie lietuvių snaiperes Čečėnijoj.Matyt po pasigydymo vėl darban sugryžo.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. bet ir jau silpnas tas Birstonas nuo 0,56 promiliu negali ant koju pastoveti ir liezuvis nejuda. Gal jis koks invalidas ar ka. O cia visi invalida zmogu puola. Turbut sovietiniais laikais negyveno ir neismoko gerti.

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Yra p.Renato liudijimas,kad ginamasis Smirdėjo Baisiai.Tai gal ir Ekspertui priduoti butelius jau laikas?

   Thumb up 72 Thumb down 0

 4. Manau s..u kruva tamstai per graziai pasakyta,nors kiek zinau tamstai to niekas nesake,bet pati bandote sau klijuoti per didelius nuopelnus ir tai nera teisinga visu lietuviu dirbanciu savo ukiuose su meslo kruvomis atzvilgiu.Manau kad paneles kusaites “slifuotojai” yra paskutiniai nieksai ir jiems iki s..u kruvos dar toli.Na o pati Kusaite tera ju paslaugi verge ,taip kad jai juolabiau i ta s..o ordina nederetu zvairuoti.

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Kliunkiaus jau nėr,o dirbančiųjų ūkiuose laiškai vis dar plaukia.Tarybinė Liaudis neskaitė,bet vieningai smerkia.

   Thumb up 72 Thumb down 0

 5. nesutinka? :))))))tai niekas ir nevadino jo sudu kruva, sudu sudais buvo isvadinti kk :)))) ko cia tokia garbe kusaite ant saves permetineja?:))))))) ji turbut blogiau nei sudu sudas ir sudu kruva – ji musulmonu teroriste….

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • pritariu.Čia šita teroristė per tardymą mane ir mano garbingus svečius iš Maskvos baisiausiai prilupo.Ir dar dadėt grasina.Gelbėkit kas nors.

   Thumb up 72 Thumb down 0

 6. Ir “garbaus” teisėjo Birštono girtumas būtų tapęs “valstybine paslaptimi”,jei jis nebūtų prieš KK kameras nugriuvęs laiptais.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 7. Kaip manot kodėl nuo mūsų slepiama gera naujiena kedofilams:

  kovo 17 BBC pranešė naujieną – EUROPOLAS IŠAIŠKINO GLOBALŲ GĖJŲ PEDOFILŲ KLANĄ.

  Ištvirkėliai užmegzdavo ryšius boylaver sajte, kurio serveris Amsterdame, o savininkas – 37 metų Emir Ish Gurvich. Filmuota medžiaga, foto ir pasakojimais apie vaikų prievartavimus, apsikeisdavo privačiuose forumuose, kur laisvai kalbėdavo apie savo i”nteresą mažiems berniukams”.Vaikų aukų aptikta 230.

  Europos Policija (Haga) išaiškino 70 000 dalyvių. Areštuota apie 200 žmonių, kaltinmai pateikti dar apie 600. Europolo specialistams nebuvo sunku dekoduoti websaito lankytojų adresus ir nustatyti asmenybes. Didžiausią iniciatyvą parodė Britanijos specialistai, jau kuris laikas sekę prekybą vaikais.

  Tarp areštuotųjų Britanijoje (120) yra Niderlandų, Australijos, Kanados, Tajlando ir kt. piliečių, įvairaus amžiaus (vyriausiam 84 m) ir profesijų (mokytojai ir policininkai, advokatai ir studentai, vadovaujantys vaikų vasaros stovyklom… pvz. vieno ispano aukomis tapo apie 100 moksleivių) ) .

  Tyrimai tęsiasi ir jei esate kas šio saito narais, tai gal būt jau į jūsų duris beldžiasi INTERPOLAS.
  :)

  Klausimas – kodėl tokios temos nuo mūsų slepiamos? Ar mes nerturime TEISĖS ŽINOTI?

  Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Figūrą formuojantys apatiniai: kokius rinktis?
Kaip išsirinkti geriausią mobilų kondicionierių?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Ar biuro priemonių kokybė kinta? 
Darbas biure yra neatsiejamas nuo tam tikrų priemonių, kurios gali garantuoti, kad pavyks...

Naujausia žaidimų įranga dar geresniems pojūčiams 
Jeigu mėgstate kompiuterinius žaidimus ir norite atrasti juose dar geresnes patirtis, išbandyti daugiau,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (10)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (3)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras