Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Gegužė 30 Šeštadienis
 

E.Jakilaitis paskelbė, kad už vieną 10 min. laidą “Dėmesio centre” gauna 200 eurų “į rankas”

2017-12-28 12:36 | Aktualu. | Komentarų (55)

E.Jakilaitis atskleidė, kiek gauna už 10 minučių laidą. KK nuotr.

LTV laidos “Dėmesio centre” vedėjas Edmundas Jakilaitis paviešino, kiek gauna už 10 minučių laidą.

“Šiomis dienomis laida “Dėmesio centre”, o ypač jos vedėjas, atsidūrė dėmesio centre.

Esu tikras, kad sutartis reikia vykdyti, o ne laužyti, o mano pasirašytose UAB “MEDIA 3” sutartyse su LRT yra šie punktai:

1. Šios Sutarties sąlygos yra konfidencialios, ir šalys įsipareigoja jų neatskleisti jokiam trečiajam asmeniui. Taip pat šalys susitaria laikyti konfidencialia ir neatskleisti jokiam trečiajam asmeniui jokios informacijos, kuri tapo prieinama vykdant šia Sutartimi prisiimtus įsipareigojimus;

2. Šalys konfidencialia informacija taip pat laiko tokią informaciją, kuri yra susijusi su Sutarties šalių verslo reikalais, planais, nuosavybe, veiklos priemonėmis, duomenimis, prekybos paslaptimis, esančia ar planuojama verslo veikla, tiekėjais, konsultantais, klientais, filialų veikla, praktine patirtimi („know-how“), brėžiniais, strategija ir trečiųjų asmenų informacija, kuri paprastai nėra žinoma visuomenei;

KNOW HOW tema jau yra pasisakęs Laurynas Seskus savo poste apie prodiuserio veiklą, todėl nesikartosiu.

Sąmata sudėtingesniuose TV projektuose išties yra svarbi KNOW HOW dalis, kurios atskleidimas, akivaizdu, suteiktų konkurencinį pranašumą kitiems ta veikla užsiimantiems asmenims.

Laidos “Dėmesio centre” sąmatoje, mano manymu, nėra jokio ypatingo KNOW HOW, už ką paprastai mokami licenciniai mokesčiai, todėl ir didelės paslapties nėra.

To, ką dabar darau, nederinau nei su LRT vadovybe, nei su savo kolegomis, taigi, esu pasiruošęs atsakyti už formalų sutarties su LRT pažeidimą.

Esu tikras, kad visuomenei, pastaruoju metu tyčia klaidinamai ir mulkinamai aukštas pareigas Seime užimančių politikų, yra nepaprastai svarbu sužinoti laidos, į kurią nukreiptas didžiausias politikų dėmesys sąmatą.

Taigi, všį Lietuvos Nacionalinis radijas ir televizija už vieną laidą “Dėmesio centre”

UAB MEDIA 3 sumoka 932,58 € + pvm

(tokia sąmata galioja nuo š.m. rugsėjo 1 d. Šiemet, po trejų metų, biudžetas vos padidėjo, gal todėl, kad Dėmesio centre – populiariausia praėjusio TV sezono LRT laida).

*Prodiuseris/vedėjas, šiuo atveju – vienas asmuo – 344, 74 €, t.y. lygiai 200 € “į rankas”.

*Dvi redaktorės – 241,32 €, t.y. po 70 € “į rankas” už laidą.

*Montažo režisierius – 51.71 €, t.y. 30 € “į rankas” už laidą.

*Du operatoriai ir pulto režisierius – 96.18 €, t.y. 55.80 € “į rankas”.

*Papildomos įrangos, taip pat ir montažinės nuoma – 30 €

*laidos grafinis apipavidalinimas – 10 €

*transporto, ryšio išlaidos, nenumatytos išlaidos, kostiumai, dekoracija (iš šiuo metu naudojamos dekoracijos UAB Media 3 lėšomis yra gamintas tik studijos stalas. Visa kita – bendro LRT studijos projekto dalis), biuro nuoma, projekto administravimas, bendrinių anonsų kūrimas ir tt ir pan. – 158,63 € už laidą.

LRT šiam projektui skiria ir savo resursus – studijos patalpas, apšvietimą, grimo paslaugas ir technikos profesionalus – inžinierius.

Tai va.

Jaučiuosi blogai tai surašęs. Tokiais postais, aišku, toliname Lietuvą nuo teisinės valstybės, bet gal žinojimas šiuo konkrečiu atveju yra didesnė vertybė.

Atsiprašau savo kolegų, jei ką įžeidė ar užgavo ši mano paskelbta informacija. Daugeliu atveju galima lengvai nustatyti konkrečius žmones, atliekančius minėtus darbus – darkart atsiprašau, bet manau, kad to reikėjo”, – savo paskyroje feisbuke parašė E.Jakilaitis.

Komentarai

 

 

 
 1. Ar ne laikas patriotams-visuomenės nariams tiesiog užversti laiškais visas aukščiausias instancijas ir pareikalauti Jakilaitį bei kitus landzbergizmo neigiamai paveiktus dešiniuosius nedelsiant pašalinti iš LRT,tuo parodant,kad dauguma žmonių nenori jų nei matyti,nei girdėti.Juos visus visi gerai žino,o pasiūsti vietoje laišką nekainuoja nė euro.Tai galėtų padaryti kiekvienas samoningas studentas,moksleivis,pensininkas.Kažin kiek dar dėl to tylės Karbauskio kariauna? Nejaugi nieko nedarys,kad daugumos žmonių išlaikoma žiniasklaida iš tikro taptų jų,o ne grupelės dešiniųjų”purvasklaida”?

  Thumb up 11 Thumb down 1

 2. TSavo isprusima parode AUKSINIO PROTO laidoj. Isvis ka tas dundukasyra baiges. Todel ir tos laidos tokios.

  Thumb up 9 Thumb down 1

 3. Jakilaitis apskritai negali dirbti ltv, nes per rinkimus vaikščiojo po butus ir agitavo balsuoti už konservatorę, t.y. Yra angažuotas, šališkas.

  Thumb up 21 Thumb down 1

  • Aukso proto laidoje parode savo intelekta. Paskutinis lopas , o vaidina geriausiu zurnalistu. Vemt vercia del tokio bukumo.

   Thumb up 16 Thumb down 0

 4. reikia ardyti vagiu irstvas ir kapoti hidrom galvas tokiu kaipJakilaitisVilniuje nors vezimu vezk vot per tokius pensininkai , vaikai badmiriauja,o kiek jaunimo isvare is salies isvogta salisir matom kaip gelbetoju randa, jei as svarus man nereikia jokiu gelbetoju as ramiai miegu

  Thumb up 24 Thumb down 1

 5. Čia žiūrovams reikia mokėt, kad žiūri į tą šlykštų, šlykštaus, arogantiško padaro Jakilaičio snukį

  Thumb up 28 Thumb down 0

 6. Ta laida inkorporuota į Panoramą, todėl žiūrovai manė, kad tai lrt laida

  Pažiūrėjau šiandien. Vedė ne Jakilaitis
  Po laidos nebuvo jokių nuorodų į tai, kad tai Jakilaičio prodiuserinės kompanijos laida
  O po to buvo sportas, tarsi vientisa Panorama

  Thumb up 27 Thumb down 0

 7. Babai – konservatoriai savo oponentus valstiečius gali kalti ir savo TS-LKD tinklapyje. Ir Jakilaičiui mokėti iš savo partijos lėšų.

  Thumb up 23 Thumb down 0

 8. Gydytojai gauna per mėn tiek, kiek šitas smegenų plovikas per 0.5 val, dėl ko mūsų smegenai gerai praplauti, to matyt valdžiai ir reikia

  Thumb up 30 Thumb down 0

  • Ir iš to pačio katilo atlyginimus ima, va kur stebuklas, mokytojai irgi, o tai reiškia, kad jekelaičiai pas mus paaaatyyyys reikalingiausi

   Thumb up 23 Thumb down 0

 9. Gal ponas Jakilaitis sumoka tam tikra pinigų sumą žmogui, kuris atėjęs į laidą ,,Dėmesio centre ”,paliaupsina valdžią, pašmeižia valstiečius ar praneša , kad rusai puola ???

  Thumb up 25 Thumb down 0

 10. Manau, kad kalti ne tie, kurie milijonus „prisikišenina“, o kalčiausi tie, kurie tokiems vagims tuos milijonus pažeria, neatsižvelgdami į realius poreikius ir pamiršta nors retkarčiais užmesti akį į tai, kur, kam ir kaip jie panaudojami.
  Gal kas galėtumėte suprantamai paaiškinti, kokią nauda duoda valstybei ir jos žmonėms E.Jakilaičio tendencinga „Dėmesio centre“ užsakomoji laida, nuo kurios jau daug kam vemti norįsi ir manau, kad labai nedaug kas ją žiūri ir randa joje ką nors pozityvaus?
  Kam iš viso ta propagandinė vienašališka konservatorinė karo kurstytojų laida reikalinga?

  Thumb up 29 Thumb down 0

 11. 30 laidų po 10 minučių, gaunasi 5 val. darbo per mėnesį už 6000 euriukų? Nebloga algelė išeina. Net seiminiai ir prezidentai tiek negauna .O juk jis turi ir daugiau laidu……

  Thumb up 29 Thumb down 0

  • laaaaabai blogi reikalai su valdžia, kuri iki to priėjo, vagia iš valdiškų įmonių ( kas leis vogti iš privačių) sau algom milžiniškom , o jiems nusi…., tegul ir visas jaunimas išsilaksto, svarbu jų nepasotinami pilvai

   Thumb up 18 Thumb down 0

 12. Rinkti mylimiausią TV vedėją ir vienas iš jų Jakilaitis. Didesnio cinizmo nesurasit.

  Thumb up 37 Thumb down 0

 13. Konstitucinis (teisėtas) valstybės perversmas

  Daugiau – teisinė (ne)tvarka
  va čia
  lietuva2.lt/pasiulymas/teisine-ne-tvarka/59d9a6560a1d0d0f1c286e2d

  Thumb up 1 Thumb down 3

 14. Du operatoriai ir pulto režisierius – 96.18 €, t.y. 55.80 € “į rankas”. Jei yra du operatoriai su dviem kamerom, o laida montuojama tai pulto režisieriaus nereikia, nes jo nėra. Viskas padaroma montaže. Tačiau Jakilo laida rodoma 3 kamerom. Reiškiai turi būti 3 operatoriai :) Pamiršo matyt bičiukas

  Thumb up 24 Thumb down 0

 15. per 10 min 200 į rankas?Už atėjusių,ar atėjusio paklausinėjimą kokius klausimus pats pasirinkai?
  ir 26 metus žmonių daug išvažiavo iš Lietuvos dėl skurdo ir galimo neteisingumo.
  Daug palūžo ir visaip nuskurdo.Čia LRT,kur žmonėms stiprybės,vilties ir jėgų gyvenimui turėtų teikti?Skaudu ir labai.

  Thumb up 26 Thumb down 0

 16. Komercine paslaptis siuo atveju suprantama reikalinga tom laidom,kurios dar kuriamos ar bus kuriamos.Deja ,kokia komercine paslaptis reikalinga pries metus ar du istransliuotom laidom ir kuriniams?? Juolan cia nacionaline televizija ir radijas,islaikomas is mokesciu moketoju surinkto kapitalo?? O tokia sutartis ,kur cia pateikiama,manau net tarp arsiausiu verslininku ,vartanciu simtais milijonu,tokiu paslaptingu neraso.Man panasu ,kad si sutartis surasyta tik vienam tikslui,kad niekas negaletu paskaiciuoti gaunamu sumu ir isvengti tuomi mokesciu.Lauksiu kol bus atliktas auditas viso siauruseviciaus boileriniu ir ju turinio ,kad isitikinciau ar as teisus.

  Thumb up 37 Thumb down 0

  • tu išvis mokesčių nemoki, o reiški daugiausiai pretenzijų su tuo alytiškiu ir buv mokytoja. Ar supranti dar ką nors ?

   Anūkų aš tau nepalikčiau nei minutei.

   Thumb up 0 Thumb down 30

   • Kad butum sumokejusi tiek mokesciu kiek as,tokiu nesamoniu nerasytum.Beja,as ir dabar moku mokescius.O anuku man tamstos ir nereikia,nes as turiu visa pulka savu.

    Thumb up 12 Thumb down 0

  • sugalvok ką kviesi
   jei sutiks ateiti
   sugalvok klausimus
   ir surink informaciją

   o jeigu neateis

   galvok iš pradžių.

   įdomu kiek tempsi ir kaip miegosi. Pabandyk.

   Thumb up 0 Thumb down 18

   • prajuokinai,tu nori varyt propoganda ir ramiai miegot?taip nebuna,tokio mešlo kur jus rodot niekas nenori nei ziureti nei i tas taip vadinamas laidas eiti,tai ir varkit nes jums moka ne uz laidas taip vadinamas,o uz propoganda ir šudo reklamavima,kai bus tikrai demokratiškos laidos,kuo labai abejoju,tada žzmones patys eis,bei tai tik mano svajone,beje jusu tos vemalu tv neziuriu jau senai,todel ir galva laisvesne,sekmes beieškant parsidaveliu kurie kalbes taip kaip “reikia”,manau liaudis jau praregi ir jums propogandonai vis sunkiau bus surasti melagi ir parsidaveli,nors lithuanai tokia jau tautele,jie visa laika kam nors parsiduoda,baudziauniku palokuonys,nieko asmeniško…

    Thumb up 6 Thumb down 0

    • skrega valstietis Nr. 1 nebeturi pinigo nusipirkti Jakilaičio kaip qbilius yhaha, nes žmonai reikia nupirkti alhogoliaus ir panevėžietėm kokį paltuką, ar kokį Foto susiveikti iš biudžeto … dar namukas ant Kauno Jūros kranto užtvertas ….

     tikras MECENATAS sau.

     Thumb up 2 Thumb down 26

   • Tai kada jis miega? Kada valgo? Kada atlieka savo vyriškas pareigas žmonai ir vaikams? Jau neklauskit kada jis atlieka savo gamtinius ir higienos reikalus, jei ištįsas 24 val. dirba iśsijuosęs propagandos ir informacinio karo srityje???

    Thumb up 15 Thumb down 0

 17. Kaip šis nuožmus šalies griovėjų konservatorių tarnas,gaudamas 200 eurų per valandą dar drįsta rodytis ekrane? Ką,gal jis nesupranta,jog tai daugumos pensininkų ir invalidų mėnesinis”atlyginimas”? Gal nesupranta,kad absoliuti dauguma protingų,landzbergizmo nesugadintų Lietuvos patriotų jo laidų nenori ir nežiūri? Baisu ‼ Kur mes nueisime su tokiu LRT?

  Thumb up 38 Thumb down 1 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 5
Naujuoju MRU Tarybos pirmininku išrinktas prof. dr. Egidijus Jarašiūnas 4
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (1)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (3)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (3)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
STT vadovui – nemalonūs Seimo narių klausimai: nuo ryšių su kadriniu KGB darbuotoju iki į azartinius lošimus įnikusio STT agento (1)
    Šiandien, vadovaujantis Lietuvos Respublikos Seimo statuto 209 straipsnio 1 dalimi, Specialiųjų...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (7)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...