Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Liepa 11 Šeštadienis
 

Dž.Keris ir S.Lavrovas sutarė: bandys įtikinti Ukrainos vadovybę vykdyti Ženevos susitarimus

2014-11-08 20:44 | Užsienis | Komentarų (87)

"Jei Vašingtonas yra suinteresuotas paremti taikų situacijos sureguliavimą bei sąlygų dialogui tarp Kijevo ir LLR bei DLR sudarymą, tai būtų žingsnis teisinga kryptimi", - po pokalbio su Dž.Keriu sakė Sergejus Lavrovas, Rusijos URM ministras. Mid.ru nuotr.


Sergejus Sokolovas

Šeštadienį Pekine, Kinijoje, įvykusiame JAV valstybės sekretoriaus Džono Kerio ir Rusijos užsienio reikalų ministro Sergejaus Lavrovo susitikime daug dėmesio skirta situacijos Ukrainoje aptarimui.

“Prisiminėme Ženevos formatą, kai šių metų balandį Ženevoje buvo susitikę Rusijos, JAV, Ukrainos užsienio reikalų ministrai ir aukštas pareigas einantis ES atstovas. Prisiminėme ir šių metų balandžio 17-sios Ženevos pareiškimą, kuriame savo ministro atstovaujama Ukrainos vadovybė įsipareigojo nedelsiant pradėti politinį procesą bei konstitucinę reformą, dalyvaujant visiems regionams bei visoms politinėms jėgoms.

Mes su D. Keriu susitarėme, jog nūdien šis uždavinys gali būti net dar labiau aktualus, nei balandžio mėnesį, kai buvo susitarta dėl neatidėliotinos tokio proceso pradžios. Pasistengsime visgi įtikinti Ukrainos vadovybę, jog reikia pradėt vykdyt šį įsipareigojimą”, – cituojamas S.Lavrovas Rusijos URM pranešime spaudai.

“Per šios dienos susitikimą taip pat buvo kalbama ir apie tai, jog derėtų laikytis Minske pasiektų susitarimų tarp Ukrainos vadovybės ir Lugansko bei Donecko sričių atstovų. Šie susitarimai buvo pasirašyti, buvo suderinti konkretūs žingsniai bei sutarčių įgyvendinimo laikotarpiai.

Deja, visiško ugnies nutraukimo nesilaikoma, vėl būta susišaudymų. Visi mes žinome apie tragediją, įvykusią netoli Donecko oro uosto, mokyklos kieme. Nutinka ir kitų incidentų.

Mes manome, jog yra būtina kiek įmanoma greičiau baigti visus konfliktuojančių pusių išskyrimo linijos derinimus, kad būtų galima aiškiai kontroliuoti ugnies nutraukimo laikymąsi bei paliaubų sąlygų vykdymą”, – taip savo pokalbį su Dž.Keriu pakomentavo S.Lavrovas.

“Dėl suprantamų priežasčių mūsų ir JAV pozicijos Ukrainos įvykių raidos bei priežasčių klausimu skiriasi.

Tuo tarpu, jei Vašingtonas yra suinteresuotas paremti taikų situacijos sureguliavimą bei sąlygų dialogui tarp Kijevo ir LLR bei DLR sudarymą, tai būtų žingsnis teisinga kryptimi.

Svarbiausia – nepataikauti Kijeve sklandančioms idėjoms, pavyzdžiui, dėl būtinybės pasisemti jėgų bei grįžti prie krizės įveikimo jėgos metodais, o atkalbinėti karštagalvius nuo tokio pobūdžio sumanymų, bei siekti, kad būtų laikomasi Kijevo valdžios prisiimtų įsipareigojimų, t.y. būtent politinio Ukrainos krizės sureguliavimo linijos.

Mes, savo ruožtu, kontaktuodami ir su sukilėliais, ir su Kijevo valdžia, visaip skatinsime tokią įvykių raidą”, – po susitikimo su Dž.Keriu  sakė Rusijos užsienio reikalų ministras S.Lavrovas.

Komentarai

 

 

 
 1. Uzuojauta Vasingtonui, patiriantiems toki stresa. Turbut jie dabar meldziasi uz nuodemingas rusu Sielas. Kaip sausio 13 d. lietuviai suklupe meldesi prie seimo, taip dabar amerikonai.

  Thumb up 6 Thumb down 1

 2. Prezidentas pagal Konstitucija Privalo ginti savo valstybes teritorini vientisuma. ir Briuseliui nedera stoveti po medziu, kai kolorado epidemija plinta. Cia Jums ne Ebola. Cia gali pasibaigt jabola.

  Thumb up 5 Thumb down 6

 3. Vašingtone su dideliu nerimu stebi, kad Maskvos remiami ir apginkluojami separatistai prie fronto linijos siunčia ginklų ir tankų vilkstines.
  sokolovas putino gaidys!!

  Thumb up 6 Thumb down 7

 4. Якби не Росія, конфлікту на Донбасі не було б .

  Thumb up 3 Thumb down 6

 5. Mano manymu, tai Maidaną pradėjo ne rusai. Rusai tik pasinaudojo, atsiimdami Krymą (nors niekas kažkodėl neginčija to dovanojimo legitymumo, juk tuo metu baudžiavos nebebuvo, ir kaimai nagalima buvo dovanot). Įvykiai Rytų Ukrainoje, tai JAV atsakas į dolerio atsisakymą. Atsisakydami dolerio, rusai smogia Amerikos milžinui per jo molines kojas. O, pastarieji, kiek galėdami, pasitelkę savo vasalus, smaugia rusus. Jei Ukraina įstos į NATO, tai aljanso sienos priartės prie Rusijos. Rusai, gindami savo sienas, dėjo Amerikonams per knėblius. Kenčia tai eiliniai žmonės.

  Thumb up 7 Thumb down 2

   • Tai, kad reiktu maziausiai pusei Lietuvos gydytis. Jau dabar reikia laukti kelis menesius, kol patenki pas daktara. Jei visi, kuriems reikia gydytis, kreiptusi, tai ir metu prireiktu, kol sulauks.

    Thumb up 3 Thumb down 1

    • sitie idijotai jie prie lietuviskos huntos priklauso,todel jiems ir hoholams gydimas be eiles

     Thumb up 3 Thumb down 1

     • O kiti tegul laukia… Gal ivyks toks stebuklas, kad suspes kelis kartus numirti ir prisikelti? Deja, buvo tokiu atveju, kad nesulauke savo eiles ir iskeliavo ten, kur klesti ir Sviesa ir Tiesa.

      Thumb up 4 Thumb down 0

 6. Lietuva apsti aiskeregiu, reginciu Venckiene Cikagoj.
  kaip antai; Kuzia, Lovatiese, Baba…
  Kadangi Pikeliskiu miesto Mero vieta vis dar laisva, siulau steigti Aiskeriagiu Partija (pgAP) laisvai vietai uzimti.

  Thumb up 4 Thumb down 7

 7. Rusijos užsienio ministrui-nepasveikino kolegos su parodyta didžiule drąsa ir pasididžiavimu prisipažinus,kad yra ano t.y.bendrinės giminės.O mūsų ministras perspjovė Lavrovą,pirmas pasveikino.

  Thumb up 1 Thumb down 5

 8. KIJEVO CHUNTOS KARAS PRIEŠ LIAUDĮ TĘSIAMAS

  Iš žiniasklaidos:
  “Глава Донецкой народной республики Александр Захарченко в воскресенье попал под обстрел. Утром он приехал в донецкий аэропорт с инспекцией, но как только вышел из машины и направился к зданию гостиницы, с позиций силовиков был открыт огонь из установок “Град”. Захарченко удалось укрыться, он не пострадал. Глава ДНР проверял, как бойцы несут службу, их экипировку и питание.
  Ранее власти ДНР заявили, что им известны поименно командиры артиллерийских и минометных батарей, “вплоть до командиров расчетов”, которые вели огонь по школе в Донецке, в результате которого погибли два ребенка. Сейчас продолжается работа по установлению имен рядовых солдат. ДНР планирует судить всех причастных как военных преступников.”
  KADA KIJEVO VALDŽIA BUS TEISIAMA UŽ KARO NUSIKALTIMUS?

  Thumb up 10 Thumb down 5

  • Bus nuteisti visi karo nusikaltėliai ir karo propaguotojai, būk ramus drauge SerGėjau.Nikto niezabyt i ničto niezabyto.Ukrajina toli, o SerGėjus čia pat.Mes irgi mokame apginti savo teises.

   Thumb up 5 Thumb down 6

 9. NEPAMIRŠIM, NEATLEISIM !

  Iš žiniasklaidos:
  Около ста человек вышли в воскресенье на улицы Одессы, протестую против распространения неонацизма. Прошел митинг на Куликовом поле — площади у Дома профсоюзов, где 2 мая сгорели 48 человек, а более 200 получили ранения. Собравшиеся почтили память погибших, в руках они держали фотографии замученных жертв и плакаты с требованием провести расследование и наказать виновных в трагедии, чего киевские власти до сих пор не сделали.

  Thumb up 6 Thumb down 5

 10. Ušackas kalbėjo apie kažkokius slaptus susitarimus Minske tarp visų pusių.
  ????

  Thumb up 1 Thumb down 5

 11. Manęs nedomina, kas ką finansuoja. Rusija Ukrainoje elgiasi kaip savo chatoje…Na, o komentarai, pasžymintys ‘YPATINGA” etika rodo nelabai skanų vaizdelį… Bet čia jau ne mano problema,..

  Thumb up 8 Thumb down 22

  • Tau nei etika, nei aritmetika nepadės :)
   Atsakyk ką veikia javainiai Ukrainoje ? Ko atsibastė iš už jūrų marių ? Ką ten pametė? Ko ieško ? To, ko pas save neturi ? Koks jų tikslas ar bandei kada nors mąstyti?
   Kai sau atsakysi į tuos klausimus, gal galvoti pradėsi…bet, reikia beretę nusiimti…kitaip užspaustos smegenys.

   Thumb up 22 Thumb down 7

  • Jei jau lendi komentuoti apie politiką, tai turi būti aišku, kas ką finansuoja ir svarbiausia kodėl finansuoja. Gal nesupranti ? Finansuoja-tai reiškia perka, o jei perka tai už ką moka pinigus. Taigi už dyką pinigų niekas nedalija… Ar dašuto didžioji politikos “eksperte” Danute ?

   Thumb up 6 Thumb down 3

   • Taigi, pinigų dykai niekas nedalina.O kiek ruskiai dar dalins pinigus tokiems kaip tamsta?Į balą.O ką tamstyte veiksit, kai dalins mediniais rb.?Daržų ravėt netinkama, beliks tik tęsti profspecialybės teikiamais malonumais laiku ir vietoj nusimauti kelnes.Ar dašuto, sušiktoji(as) komentatore?Mano šuniukas, kad ir lodamas, turi vardą, nors niekad nepasako.Au au au tęskit brangieji, kitaip apgraužto kaulo negausyt.

    Thumb up 5 Thumb down 6

    • Suklydai branguti, dirbu vadybininku užsienio kompanijoje, gaunu atlygį ir skirtingai nuo tavęs turiu galvą ant pečių :)
     Šunes loja, karavanas eina…daugiau švieskis, daugiau paskaitinėk, gal ir tau bus suprantama kas pasaulyje vyksta.

     Pagarbiai.
     Petras.

     Thumb up 5 Thumb down 6

     • Skaityk Lionės komentarą .Va čia tai moteris vyro protu, o tu beždžionė plaukuota iki šiol nesupratai…

      Thumb up 3 Thumb down 3

 12. Apklausa.
  kas galvojat jog PUTIN prezervatyvas spauskit + (plius)…………….
  kas galvojat jog PUTIN xūilo spauskit – (minus)

  Thumb up 4 Thumb down 5

 13. Snaiperiai…
  Gerai istorikas pasake:
  -Generolai visada ruosiasi kariaut PRAEJUSI kara…
  Na rimtai,-kokie Kryme snaiperiai? Svarbu auka is anksto uzmusti moraliskai, tuo palauzus nora ginti gimtine, savo namus. Tam puikiausiai tiko suklestejusi korupcija Ukrainoje. Gerai tinka ir pediku paradai Vilniuje, Snoro uzgrobimas, parodomasis stribu sugrizimas Garliavon, nekilnojamo turto (zemes) kilnojimas…-Kur trumpa,-ten ir truksta. Dirva ruosiama Visur, o “isvaduos” jau prinokusi runkeli.

  Thumb up 14 Thumb down 4

 14. Jis nikus keičia kaip šuo blusas. Mat įsivaizduoja esąs sekamas KGB, GRU.. Šaunuolis. Nors taip bando išvengti asmeninio Putino keršto ir pelnyti kedienės blyną.
  Drąsiai pranešu jau panaudotus, todėl jokios išdavystės nėra.
  .r __- [mas
  pionierius Vova
  skažy serioga
  Na ir pora Algirdo vardu.
  Įdomiausia, kai jis pats su savim susirašinėja. Kartais net rimtai su savim susiginčija ir išsikolioja.
  Dalį išminties perspausdina LL ir savo numylėtame Lryte

  Thumb up 9 Thumb down 3

 15. Pasak A.Landau, užėjus į moterų tualetą ją pasitiko pikta moteriškė, pažinusi ją iš televizijos. Pikto žvilgsnio A.Landau neišsigando, kaip ir komentaro, kad turėtų nedelsiant išeiti iš tualeto.
  Vėliau A.Landau tualete plovėsi rankas, kai toji pati moteris ją vėl sukritikavo: tikino, kad A.Landau nederėtų būti moterų tualete, mat “žinia, ką ji turi tarp kojų”.
  A.Landau neslepia pasipiktinimo tokiu nepažįstamosios elgesiu ir tikina, kad tai – diskriminacija.
  ———————————————

  Dabar klausimas – ar Raulis diskriminuojamas tik išvietėje?? (Jo vietoje duočiau tokią Valstybę į teismą už elementarių dalykų nesuteikimą…)
  O dabar antras klausimėlis apie situaciją: -sakykim gerbiamas Raulis įtariamas padares nusikaltimą – jį reikia apieškoti. Gal ginklą turi… Ar narkotikų… Va kas jį apieškos? Policininkas vyras? Ar Moteris? SKANDALAS… O jei Raulis pasyvus gėjus – kas jį apieškos – vyras , moteris? O gal Policijoje tokiems atvejams etate reiktų turėti policinkus gėjus? Pasyvius ir aktyvius?
  Trečias klausimas – reikia Raulį sodinti į kalėjimą… Va tai į kokį? Vyrų? Ar Panevėžio moterų?

  Ponai nelaukime tarptautinio skandalo – spręskime tą klausima skubiai aukščiausiame lygyje. Galbūt net Daukanto aikštėje. Juk ir Prezidentė baigusi kadenciją norės oriai nueiti į viešą išvietę…

  Thumb up 9 Thumb down 0

  • Auksčiau straublį, kolega.Ale to wšystko dobže, panovie.Mūsų šaunioji milicija sukomplektuota iš tikrų profesionalų-universalų.Ar manot, kad Šustauskui vidurį gatvės lindo į kly…a siauros specializacijos mentas?Vien pažvelgus į jų ispudingas šikynes, pardon, sėdmenis neturėtų kilti jokių abejonių apie specializaciją.De fakto ir de jure viename.Bet ką mes čia tik apie savus džiaugsmus.Geriau palaukime pono sakalėlio išsamaus straipsnio apie socializmo simbolio Berlyno sienos griūties 25-metį.Matyt statydami ją strojbatas bus cementą pragėres.Lavrovyj list apie tai nekalbės, nes jo reikalas yra tik pridengti atitinkamą putkos ataugėlę.

   Thumb up 10 Thumb down 6

 16. ko noret is atsilikusios salies piliecio? dabar nor zinos… kas kaltas, kad Paryzius ne Rusija? Aisku, prancuzai :)

  Thumb up 4 Thumb down 6

 17. -o jus dinkit i savo portala, ten lokit iki apsisikimo!
  o cia separusistine kakos skyle!
  putinhuilo

  Thumb up 3 Thumb down 13

 18. Sokolovo ir Lavrovo “zenevos” susitarimai.
  pirmas pu tia
  jei kacapas gyvena ne rusyne, jam leidziama (jis Privalo):
  vietinius vadinti fasistu, nacionalistu, chocholu, labusu, zydsaudziu,…
  antras pu tia
  saipytis is ju kalbos, papraciu, ju tikejimo ir lyderiu -(landsbergis, bandera, timosenko…
  trecias pu tia
  Nepritarti svecios salies savarankiskai politikai ir skelbti skeltanagio nepriklausomybe donecke…)
  ketvirtas pu tia
  jei Lavrovas atvaziavo pas jus tartis del Taikos, kita diena Sokolovas parasys, kad ne tik Dž.Keris, bet ir jus girtas “pripazinot” Ruso teises.

  Thumb up 6 Thumb down 14

 19. Vyksta karas (žudymai), kur dalyvauja vis daugiau Rusijos karinių pajėgų. Teisingiausias žingsnis būtų nevesti šiuo klausimu jokių dialogų su Rusija kol neišves karinių pajėgų. Rusija kariauja Ukrainoje, ar to dar nemato Dž. Keris?. Ar apsimeta nematąs. Apie kokias dar reformas kalba Rusijos dėdė, kai vyksta karas?. Būtų juokinga, jei nebūtų baisu ir graudu.

  Thumb up 7 Thumb down 16

  • geriau tarpkoji apsisiurek o ne apie politika,budama visiska vista ir neismanele,o ka ar bezdzionei atsibodo oralini daryti

   Thumb up 9 Thumb down 6

  • Tu Danute, susirask per Google šį straipsnį ir būtinai perskaityk, kad galvoje taptų šviesiau :
   “NATO finansuoja Ukrainos premjero Arsenijaus Jaceniuko privatų fondą”.

   Thumb up 13 Thumb down 5

 20. kaip is gero zmogaus galima padaryt nuisikatele, tvirtrybes Jums Neringa….

  Thumb up 12 Thumb down 1

 21. Pagal S.Lavrovą Kremliaus eilinis žingsnis teisinga kryptimi: “Šiandien naujienų agentūros „Associated Press“ reporteriai matė Ukrainos rytuose, separatistų kontroliuojamose teritorijose, važiuojančius apie 80 karinio transporto priemonių, todėl spėjama, jog karo veiksmai intensyvės. Šeštadienio rytą matytos trys atskiros kolonos: viena – netoli pagrindinės separatistų tvirtovės Donecko, o kitos dvi – prie Snižnės miesto, 80 kilometrų į rytus. Daugiausia matyta sunkvežimių, kai kurie jų veža didesnio ir mažesnio kalibro artilerijos pabūklus. Buvo ir mažiausiai vienas šarvuotis.” Kremlius Vakarus ir Ukrainą mulkina…

  Thumb up 4 Thumb down 15

  • aišku, pabūrei iš kavos tirščių ir žinai “kaip viskas yra iš tikrųjų”.
   Atsidaryk geopolitinių aiškinimų saloną iš kavos tirščių

   Thumb up 13 Thumb down 4

  • saves ziurek,juk tu toks apgailetinai apmulkintas,kad tiesiog mulkis esi,sekmes gydantis nuo sizofrenijos

   Thumb up 6 Thumb down 4

  • ir aš manau, kad kremlius mulkina vakarus. bet kitaip nebus.
   nes vakarai teturi vienintelę stebėjimo priemonę – akinius. bet ir tie pas paršenką. todėl paršenka dar šiaip taip iš kijevo pastebi rusų tankus, o iš vašingtono, londono ir visos europos jų užfiksuoti neturi kaip.
   nėra vakaruose jokių stebėjimo priemonių, palydovų, radarų, elektronikos, awaksų, … nieko nėra. tik tie vieninteliai paršenkos akiniai.
   o dar priedo, prasigėrę, badaujantys kacapai sukūrė tankus, šarvuočius, artileriją, karinę techniką, kuri vakarams nematoma. todėl niekas iki šiol neturi jokių įrodymų, apie masinį jos buvo nezaležnojoj. tą matyti gali tik dori paršenkos patriotai.
   kol technika vakaruose, amerikoje nepažengs bent iki ruskių pasiekimų XX amžiaus viduryje, nieko užfiksuoti nepavyks. tik paršenka pamatys ir mums praneš. nors tiek.

   Thumb up 8 Thumb down 2

 22. Ar begali būti didesnė S. Lavrovo veidmainystė, kai kalba vieną, o daro kitą. Kremlius, kontaktuodamas su prorusiškais separatistais, visaip juos remia ir skatina, kol Donecko ir Luhansko regionai taps visiškai kontroliuojami Kremliaus, taip, kaip pasielgė su Krymu. Kiek rusų karių ir ginkluotės sukaupta prie Ukrainos sienos? Gal kremliniai pamiršo, kad JAV turi pakankamai ginklų, tame skaičiuje ir branduolinių?
  Kiek dar bus JAV ir ES mulkinamos Kremliaus?

  Thumb up 4 Thumb down 19

  • Eik gulti antanai, nes politikoje nieko ner….ki.
   Miegok ramiai, šiandien rusas sakė nepuls :)

   Thumb up 19 Thumb down 4

  • paties supratimas apie geopolitiką vaikų darželio lygio. Tad pačiam su savo supratimu geriausiu atveju diskutuoti virtuvėje. Pagarbiai aAlgirdas

   Thumb up 15 Thumb down 5

  • pavertet Neringa nusikaltele.. gyvuok Neringa… jauciu ir zinau, kad tui gera moteris…..

   Thumb up 11 Thumb down 0

   • Į kovą prieš pedus mus Vytautas kelia,
    Padėjo kovoj didi mūsų Dalia.
    Mus Neringa veda į laimę ir galią,
    Pergalė mūsų kaip plienas tvirta.

    Gyvuok per amžius, būk laiminga,
    Brangi tu mūsų NERINGA! (20 kartų)

    (žodžiai – beveik Venclovos)

    P.S. Taip būtina sukalbėti 76 kartus rytines maldas:
    Tata mūsų, kurs esi….
    Venckiene šventoji, malonės pilnoji….

    Thumb up 1 Thumb down 4

  • atausink smegenu likucius,nes tuscioje durnoje galvojeje jie gali uzvirti,ka ir rodo tie tavo taip sakant “komentarai”,reiktu ligoniams cia nerasineti,o persinesti savo megzta supuvusia berete i savo buda

   Thumb up 8 Thumb down 3

 23. Jau beveik valanda, kai joks beta vulgaris tavęs neišvadino putinchuiliu kacapu, skleidžiančiu kruvinos putininės ruskių imperijos propagandą.
  Gal bataljone dabar neapykantos pusvalandis? (Orvelas)

  Thumb up 10 Thumb down 3 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
9 klausimai apie viešuosius pirkimus, kurie padės Jums tinkamai pasiruošti dalyvavimui
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 8
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (2)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
D. Saldukas: Vilniaus universitetas – autonomija maskuojamas „nusikalstamas susivienijimas“? (2)
Tęsiame „Karšto komentaro“ žurnalistinį tyrimą dėl Vilniaus universiteto studentės Rūtos...
Antanas Šakinis: „Mano dukrytę pražudė Vilniaus universitetas“ (1)
Giedrė Gorienė Vilniaus universiteto geologijos studijų programos studentės Rūtos Šakinytės...
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (7)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...