Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Kovas 31 Antradienis
 

Dvivaldystė užsienio politikoje, arba ką reiškia L.Bankausko paleidimas

2010-08-27 11:19 | Redakcijos skiltis | Komentarų (51)

V.Adamkui nepatinka D.Grybauskaitės užsienio politika, todėl kadenciją baigęs JAV statytinis stengiasi nepaleisti užsienio politikos vairo iš savo rankų (president.lt nuotr.)

Giedrė Gorienė

Rugpjūčio 15 d. su narkotikais Baltarusijoje sulaikytas Vilniaus raitosios policijos vadas Laimonas Bankauskas vakar, t.y. rugpjūčio 26 d., jau buvo Lietuvoje, nors Baltarusijos teismas jam buvo skyręs suėmimą 2 mėnesiams.

L.Bankauską iki Lietuvos sienos palydėjo mūsų konsulato Gardine darbuotojai, žiniasklaidai buvo pranešta, kad „policininkas grįžo kaip laisvas žmogus“.

Nuo pat Baltarusijos KGB sulaikymo L.Bankauskas tvirtino, jog tai – Baltarusijos KGB provokacija prieš jį.

Tačiau „Karšto komentaro“ šaltinių duomenimis, Baltarusijos KGB jau seniai stebėjo mūsų sostinės raitosios policijos vadą L.Bankauską.

L.Bankauskas – ne pirmas Lietuvos pilietis, sulaikytas su narkotikais Baltarusijoje. Apskritai Baltarusijoje, įtariant dėl nusikalstamų veikų, buvo sulaikytas (o taip pat ir nuteistas) ne vienas mūsų šalies pilietis, o „Karštas komentaras“ žino net atvejį, kai vienam Lietuvos verslininkui, įkūrusiam bendrą Lietuvos ir Baltarusijos įmonę Baltarusijoje, Baltarusijos KGB iniciatyva buvo suklastota baudžiamoji byla, o verslininkas buvo nuteistas ir sėdėjo kalėjime vien dėl to, kad nesutiko korumpuotiems Baltarusijos KGB pareigūnams mokėti už „stogą“. Tačiau nei vieną kartą ir nei dėl vieno Lietuvos piliečio nebuvo kilęs toks ažiotažas, koks dabar kilo dėl policijos pareigūno L.Bankausko, kad net aukščiausia šalies valdžia ėmėsi iniciatyvos ir ištraukė mūsų policininką iš Baltarusijos teisėsaugos rankų.

„Valstybiniame lygmenyje santykiai yra gerėjantys ir tų gerėjančių santykių rėmuose aš tikiuosi greitai geros žinios“, – šypsodamasi pasakė Prezidentė Dalia Grybauskaitė rugpjūčio 25 d., ir rugpjūčio 26 d. L.Bankauskas buvo jau Lietuvoje.

Tai – iš tiesų stebinantis Baltarusijos prezidento Aleksandro Lukašenkos žingsnis (nes be Aleksandro Lukašenkos įsikišimo Baltarusijos teisėsauga tikrai nebūtų išleidusi į laisvę mūsų Vilniaus raitosios policijos vado L.Bankausko), žinant, ką Lietuvos saugumas („adamkiškasis“ flangas) rengia prieš jį čia, Lietuvoje.

Kitų metų vasarį Baltarusijoje – prezidento rinkimai, ir jiems ruošiasi ne tik ilgametis Baltarusijos prezidentas A.Lukašenka bei kiti kandidatai, pretenduojantys pagaliau užimti A.Lukašenkos vietą, bet ir Lietuvos saugumas su Baltarusijos opozicija.

Šią vasarą prestižiniame Vilniaus mikrorajone Turniškėse esančiame Valstybės saugumo departamento mokymo centre (kuriame, kaip LTV laidai „Savaitė“ sakė kadenciją baigęs prezidentas V.Adamkus, jis apsilankė neva ieškodamas ten slapto CŽV kalėjimo) mūsų saugumas surengė Baltarusijos opozicijai kursus, kaip pasiruošti artėjantiems Baltarusijos prezidento rinkimams ir kaip pagaliau išversti „diktatorių“ A.Lukašenką iš prezidento kėdės.

„Karšto komentaro“ duomenimis, mūsų VSD mokymo centre Turniškėse surengtuose kursuose dalyvavo apie trisdešimt Baltarusijos opozicijos atstovų, tarp kurių buvo ir liepos 6 d. Prezidentės apdovanotas buvęs Baltarusijos AT pirmininkas S.Šuškevičius, o taip pat Baltarusijos liaudies fronto įkūrėjas Z.Pozdniakas (pabėgęs iš Baltarusijos).

Ir štai tokiame kontekste, kai Lietuvos VSD savo mokymo centre organizuoja Baltarusijos opozicijai apmokymus, kaip pagaliau nušalinti nuo valdžios Aleksandrą Lukašenką, Aleksandras Lukašenka paleidžia Baltarusijoje sulaikytą Vilniaus raitosios policijos vadą L.Bankauską.

Keista? Ir net labai. Juoba, kad tam tikrų klausimų sukelia ir šis faktas: kadenciją baigęs prezidentas Valdas Adamkus, kurio prezidentavimo laikotarpiu Lietuva tapo JAV slaptųjų tarnybų įrankiu organizuojant „spalvotąsias revoliucijas“, (L.Bankauską Baltarusijoje paleidus į laisvę) savo rezidencijoje Turniškėse suorganizuoja vakarėlį, į kurį pakviečia keliolika užsienio ambasadorių Lietuvoje, tarp kurių – ir Baltarusijos ambasadorius.

Šis V.Adamkaus žingsnis bei pirmosiomis L.Bankausko dienomis Lietuvoje kilusi antibaltarusiška propaganda („Baltarusija surengė provokaciją prieš Lietuvos policijos pareigūną!“) leidžia susidaryti prielaidą, kad L.Bankauskas galėjo būti mūsų saugumo, dalyvaujančio JAV slaptųjų tarnybų projekte nušalinant A.Lukašenką nuo valdžios, įrankis. O Prezidentė Dalia Grybauskaitė, kuri, panašu, dar neperėmė įtakos saugumui iš buvusio prezidento V.Adamkaus, galimai vienu telefono skambučiu Baltarusijos prezidentui A.Lukašenkai užkirto kelią tolimesniems nešvariems mūsų „adamkiškojo“ flango Lietuvos VSD žaidimams Baltarusijoje.

Beje, ar atkreipėte dėmesį, kad pastaruoju metu V.Adamkus pasidarė ypač aktyvus, bendraudamas su … Lietuvos policija: neseniai (prieš pat L.Bankausko suėmimą Baltarusijoje) V.Adamkus net apsilankė policijos muziejuje, ko niekad nebuvo jam einant LR prezidento pareigas. O Baltarusijoje sulaikytą L.Bankauską pirmiausia stojo ginti Vilniaus VPK vyr. komisaras K.Lančinskas – tas pats, kuris yra numatytas tam tikrų jėgų kandidatu į generalinio policijos komisaro V.Telyčėno vietą. Mat generalinis policijos komisaras V.Telyčėnas palaiko D.Grybauskaitę, o „adamkiškajam“ flangui VSD, ruošiantis galimai D.Grybauskaitės apkaltai, būtinas visų jėgų struktūrų palaikymas.

…„Valstybiniame lygmenyje santykiai yra gerėjantys ir tų gerėjančių santykių rėmuose aš tikiuosi greitai geros žinios“, – tokių žodžių V.Adamkus mūsų Prezidentės vietoje šioje situacijoje niekada nebūtų pasakęs. Net neabejoju, kad V.Adamkus L.Bankausko sulaikymą Baltarusijoje būtų panaudojęs kaip propagandą pasauliniu mastu prieš Baltarusijos prezidentą A.Lukašenką artėjant taip svarbiems JAV slaptosioms tarnyboms Baltarusijos prezidento rinkimams. Nes, sutikite, L.Bankausko mašinoje rastas narkotikų kiekis – 40 gramų – gana juokingas kaip „narkodileriui“. Tokiu kiekiu galima nebent pridengti JAV finansinę paramą tai Baltarusijos opozicijai, kuri mokosi kaip nuversti A.Lukašenką Lietuvos VSD mokymo centre Turniškėse. Nors… užversti narkotikais Baltarusiją – taip pat gali būti vienas iš "adamkiškojo" flango mūsų VSD tikslų. Nes nepavykus surengti A.Lukašenkos perversmo už didžiulius pinigus, gal pavyks surengti perversmą užvertus Baltarusiją narkotinėmis medžiagomis ir apkvaišinus Baltarusijos rinkėjus? Juk niekas nežino, kur pas mus konfiskuoti narkotikai dingsta, o ir pagrindinė pasaulio heroino gamykla – Afganistanas – turbūt lietuvių ne už ačiū saugoma…

2010-08-27

Komentarai

 

 

 
 1. Kas iki bičiulių , kokiakokybė ! Dėl šios YouTube “vaizdo įrašą , aš esu tikrai pleassant , nes aš niekada matė geros kokybės ” YouTube “vaizdo

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Gražus aprašymas. Tik nelabai satarpuu del to netipiško gamer’io, aš irgi sužaidžiu žaidimą jei jis man nepatinka sukandes dantis, bet ar tai retas dalykas tarp gamer’iu?P.S. pagaliau atnaujinai blog’ą, dekui :)

   Thumb up 0 Thumb down 0

 2. KISKA TONKA–visu problemu iskarto neaptarsi bet pagrindine problema tai darbdaviu nesiskaitimas su zmanem moku kie noriu kaip noriu ir kada noriu jie is mus reikalauja visko ko imanoma ir neimanoma prikuria visokiu savo istatimu o kai mes paprasom bent tai kas priklauso istatimu pasidarom vagis nekvalifikuoti pijokai ir dar velnias zino kokie kiek lietuvoj yra transporto iminiu kurios moka minimuma ir dienpinigius gal bus kokie 10% is visu registrutu juk dauguma mokat uz km ar dar uz ka o minimuna tik ant popieriaus mokat o naturoj isskaitot is dienpinigiu ar km ir jus teisus nes naudojates istatimu spragom neismokat atlyginimo po 2 -3men ir vel jus teisus nes tipo neturit o uz ka tam zmogui kuris pas jus dirba seima islaikyt mokescius moket jus visai nedomina nes jum vairuotuojas sudo vietoj

  Thumb up 2 Thumb down 0

  • goda Kovas 25 d, 2011aš taip pat buvau login konferencijoje, labai gera ir ptrrutainanti patirtis. sutinku su pow, kad visiškai nesvarbus prekės ženklas ar mada, svarbiausia mokėti išnaudoti naujų technologijų galimybes, o nesinešioti jas kišenėje. ir kaip buvo išsireikšta vienam iš mano girdėtų pranešimų: žmonės, švęskime technologijas!

   Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Lietuvos sauguma reikia isformuoti ir suburti naujais, Lietuvai lojaliais pareigunais, kurie dirbtu ne zydu ar JAV naudai, bet Lietuvos naudai.

  Thumb up 1 Thumb down 0

 4. Koki nusikalteli JAV atsiunte i Lietuva. Tai pirmas Lietuvos neteisetas Prezidentas. Zydu ir sionistines JAV pakalikas. Lietuva pavertes zydu, iskrypeliu placdarmu. Kada mes ji pamatysime kalejime kaip Lietuvos Prezidentas dirbantis svetimai nedraugiskai sionistinei JAV?

  Thumb up 2 Thumb down 0

 5. blokuoja bylos tyrimą,grąsindami paviešinti turimus kompromatus korupcinėse bylose.

  Thumb up 1 Thumb down 0

 6. Gripas,Adamkus, V.Putin, Laisvas Laikrastis
  Gripas,Adamkus, V.Putin, 2007 12 02 15:05
  .Vaiku darželyje auklėtoja paaiškino vaikučiams, kad liaudis sugalvojo ne tik pasakas su geromis pabaigomis, bet ir pasakėčias su teisingais ir pamokančiais moralais.
  Auklėtoja paprašė vaikučių sugalvoti pasakečia.
  Pirmas rankelę pakėlė Jonukas: Aš papasakosiu pasakėčia apie žvirblį.
  -Įkrito žvirblelis į karvės mėšlą ir čirškėjo, kol išgirdo katinas ir suėdė.
  Auklėtoja klausia vaikučių, o koks gi iš to gali būti pamokantis moralas:
  Ranka pakėlė Jonelis:
  -Š…. sėdėdamas nečirškėk.
  Kažkada Vladimir Vladimirovič Putin iš anksto pakvietė gegužės 9 d. Adamkų atvykti į Maskvą į naujo paminklo Stalinui atidengimą.
  Adamkus, arba Senelis praradęs atminti kaip teigė Viktor Uspaskch, kreipėsi į Tautą, kad patartų jam, vykti jam ar ne į Maskva į paminklo Stalinui atidengimą.
  Tauta ilgai svarstė, diskutavo, patarinėjo, ginčijosi, susiskaldė.
  Kad išvengti pilietinio karo, Adamkus nusprendė, kad šį kartą Maskvon nevažiuos dėl Tautos,nes dar per anksti parvežti Stalino saulę.
  Vladimir Vladimirovič Putin įsiuto, juk buvo iš anksto įspėjęs Adamkų, kad šis neburnotų, nes priešingu atveju “zasolit” (įšaus druskos į užpakalį).
  V.Putin pamėtėjo žurnaliūgoms dalį V.Adamkaus asmens bylos iš KGB archyvų.
  Besarmatis ***** visam pasauliui išklojo:
  Valdas Adamkus iš tikrųjų yra Valdemaras Adamkavičius, nuo jaunystės dirbo SSSR KGB su slapyvardžiu FERMERIS.
  O buvusių čėkistų nebuna.
  Padaryti juos lavonais negaila net 20 000 000 dolerių už dozę nuodų
  (pvz., radioaktyvaus polonio 210 Litvinenkai).
  Adamkaus gripo išvakarėse žurnaliūgos susėdo su Laisvo laikraščio redaktoriumi Dryžiumi TV3 ekrane ir eilini kartą aplojo Adamkų.
  Begėdis Dryžius su TV3 peliukais klausia, kodėl Adamkui galima priiminėti iš Uspaskich ir Rubikon milijonus, o Uspaskich Viktorui ir Paksui negalima priimti iš Rusijos ?
  Ir iš vis… Kaip galima taip pulti Laisvame Laikraštyje Prezidentą Adamkų, Prezidentą AM Brazauską, išvadinant viešai juos pavogusiais milijonus, mafijozais, korumpuotais ir t.t.
  Taip, jie nesikreipia į teismus dėl savo garbės ir orumo gynimo, kantrai kenčia.
  Tai žurnaliūgos jaučiasi nugalėję net du prezidentus.
  Brazauskas atsikirto žurnaliūgoms, kad ***** yra tik žurnaliūkštis. Nors jo tiražas po nemokšiškų VSD išpuolio patrigubėjo ir artėja prie Respublikos, Lietuvos ryto.
  Jei VSD direktorius būtų ne KGB rezervistas, o tikras asas KGBistas, tai nebūtų taip apsižioplines, areštuodamas Dryžių ir jo laikračiūkštį.
  Gerai, kad tik lengvas gripas, nereikalingas gydytojo, o tai galėjo ir infarktą gauti.
  Iš kitos pusės, jei Adamkus nebūtų pamiršęs iš Viktoro Uspakich gautų milijonų ir būtų paskyręs jį premjeru, tai nebūtų turėjęs nei problemų, nei gripo komplikacijų.
  Taigi, akivaizdu, kad žurnaliūgos sužlugdė net dvi valstybines Prezidentūros priemones:
  -tradicinius Prezidento Maldos pusryčius,
  -ambasadorių žmonų organizuotą Kalėdinę mugę Vilniaus rotušėje.
  Maskvoje šypsomasi į ūsą:
  -Š……. SĖDĖDAMI NEČIRŠKĖKIT.
  Manau, komentaras įžeidžiantis
  FERMERIO IŠPAŽINTIS APIE DVIGUBĄ PILIETYBĘ 2009-02-01 00:38
  FERMERIO IŠPAŽINTIS APIE DVIGUBĄ PILIETYBĘ 2008-11-30 00

  Aš vetavau dvigubos pilietybes įstatymą vien tik lietuviams, kadangi Maskva reikalavo sudaryti sąlygas, kad kiekvienam rusakalbiui Maskvos ambasada Vilniuje, konsulatai Kaune ir Klaipėdoje galėtu išdalinti Rusijos pasus. O jau po to bus galima atsiųsti Rusijos tankus iš Kaliningrado išvaduoti Lietuvą iš lietuvių buržujų. Manau, kad kitąmet kartu su Prezidento rinkimais prakišim referendumą dėl dvigubos pilietybes pagal Maskvos norus, kad Lietuvoje pakartoti Pietų Osetijos variantą.
  Lietuva turi tapti isskonno-russkaja zemlia.
  Manau, komentaras įžeidžiantis
  Fermeris Lietuvai ruosia P Osetija likima 2009-02-01 00:37
  Fermeris skuba vykdyti boso KGB -FSB nurodymus.
  Adamkui Geriausdias pavyzdys – Pietu Osetijoje.

  Is pradziu Rusija suteike Uzsienyje-Gruzijos Respublikoje – gyvenantiems asmenims Rusijos pilietybe, o paskui su tankais atvaziavo ginti ju teisiu.Putinui reikia, kad atsirastu galimybe Lietuvoje gyvenantiems rusakalbiams suteikti Rusijos pilietybe.

  Arturas Paulauskas, pasiules leisti aplamai visiems tureti kelias pilietybes.Dabar jam antrina Fermeris – Valdemaras Adamkavicius.

  Po to Rusijos ambasada isduos Lietuvos rusakalbiams Rusijos pasus.Paskui uz grasius nupirks fasisteli Murza su chebrite, kad paskandalytu kokioje aiksteje, kad prikultu koki rusakalbi alkoholika.

  O tada atvaziuos Putino tankai gelbeti rusakalbiu nuo bloguju lietuviu. O lietuviu pertekliu Lietuvoje isvalys surengdami antraja Cecenija.

  Ir taps Lietuva ”iskonno Ruskoj zemlioj”

  Taip jau Rusija padare 1940 metais, kai su tankais atvaziavo gelbeti prazuvusi kareiveli. Sis veliau buvo surastas istriges pas mergas.Taciau tai buvo nebesvarbu. Lietuva 50 metu buvo vaduojama nuo likusiu lietuviu. KGB pulkininko sunelis Arturas Paulauskas, visiems zinomas kaip nusipelnes gyventi geriau ir Adamkus, kuri Laisvas laikrastis vadina KGB agentu FERRMERIU, susitare su SSSR KPSS Lietuvos CK veteranu, dabartiniu LR Seimo pirmininku Ceslovu Jursenu ir stengsis pratemti toki dvigubos pilietybes varianta, kad Maskvos Kremlius galetu per viena diena suteikti visiems Lietuvos rusakalbiams Rusijos Ferderacijos pilietybes.

  O po to gales atvaziuoti Rusijos tankai ”ginti” rusakalbiu teises Lietuvoje ir isvalyti Lietuva nuo rusakalbiu skriaudeju. Gruzijoje Rusijos kareiviai ”dare zacistka”, tai yra okupuotose vietovese zude is eiles gruzijos vaikinus – Pranesimas per LNK televizija 2008 08 15 d.

  Tam, kad pridengti si savo pagrindini sumanyma, Adamkus vaidina Gruzijos gyneja.

  Buvusiu cekistu nebuna- pasake Vladimir Putin.
  Tai yra FERMERIS privalo tarnauti Rusijai iki isleis paskutini kvapa

  Thumb up 1 Thumb down 1

 7. Puikus straipsnis. Neabejoju, kad buvęs auksinio šikiniko šeimininkas ruošią eilinę oranžinę revoliuciją. Gal revoliucijai nepavykus pastips iš apmaudo?

  Thumb up 1 Thumb down 0

 8. Į komentarą<Vytautui – 2010 08 27 17:22
  siūlyčiau būti mandagesniam, ir ne tokiam vienpusiškam. Užpyks visa kita persidažiusių kailį, išverstaskūrių klika. V.Ladas- su gerais linkėjimais…>Ačių už palinkėjimus.Man jau netoli 70-ies,gyvenime visko mačiau,tačiau esu įsitikinęs,kasd pataikavimas brudui niekada nieko gero neduos.Nepataikaukime kirminams, šūdvabaliams,avinams ir ožiams.Pataikavimai mano įvardintiems padarams -tai atsisakymas savojo žmogiškojo orumo.

  Thumb up 2 Thumb down 0

 9. Lietuvos valstybinik.chebrytė per ilgai žaidė, užsižaidė, vedžiodami už nosies ir putinistus, ir bušistus, norėjo chebra dvigubai parsiduoti, dvigubai uždirbti, o Lietuva jiem pohui, atsiprašant. Tokius žaidimus žaidžiant, anksčiau ar vėliau, piršteliai tarpdury atsiduria, o tada jau cypimas per visą kraštą eina. Gal kada tiesa išaiškės, norėčiau. Tikėkimės, kad Grybauskaitė ne tokia,- (kaip buvę, bet dar žaidžiantys vis iš inercijos,) – o jai rūpi ne vien už jos nugaros stovintys rėmėjai, bet ir visas kraštas.

  Thumb up 0 Thumb down 1

  • Saule rašo:Miflin, sveikinu, kad anlkotės pas dietologę! Linkiu, kad lieknėtumėte lengvai ir gražiai, o svarbiausia, ilgam Sutinku su Jumis, kad svoris yra tik to žmogaus problema Tačiau, kai numesit svorio, esu tikra, pastebėsit storus žmones ir tikrai pagalvosit, kaip jiems palengvėtų, jei jie sukūstų Juk kai ką nors atrandi, taip norisi pasidalinti su kitais Tikrai nieko nenorėjau įžeisti būtent pabrėžiau, kad ji Tikrai labai simpatiška, miela, gražiais ilgais plaukais, protinga, turinti savo nuomonę… Tiesiog kiekvienas perskaito ir prisitaiko sau tai, ką pats nori

   Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Gudijos kagėbistai iš tikro bandė pakabinti pareigūną, labai tinkamą dėl savo dažno rodymosi būti ne narkotikų kurjeriu, jam nesutikus, keršyjo, o batkai riktelėjus, metė savo provokaciją pusiaukelyje? Galų gale, šiuo atveju Prezidentė parodė savo savarankiškumą, ėjimą prieš nusistovėjusią rutiną, duok Dieve, kad tai jai išeitų į gera. Geri santykiai su kaimynais yra diplomatijos viršūnė. Tai, mano nuomone, geriau nei leisti jankiams statyti kankinimų vietą, o paskui vaidinti, kad to nebuvo…

  Thumb up 1 Thumb down 0

 11. siūlyčiau būti mandagesniam, ir ne tokiam vienpusiškam. Užpyks visa kita persidažiusių kailį, išverstaskūrių klika. V.Ladas- su gerais linkėjimais…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. oficialiojoje žiniasklaidoje vyrauja grupinių interesų "tiesa", arba interesų grupių melas, o žmonėms reikia teisybės, atsiranda žiniasklaidos leidinių, darančių verslą būtent skelbdami tiesą, kurios bridijasi o0ficiozai. Redaktorė turi savo niša, ji iš to gyvena, ir ačiū jai. Ačių ir režimui, kad jis kol kas leidžia jai jos bizniuką, ir mums ne visada trukdo iš jos sužinoti tiesą. Kad greta to savo tiesą paskelbia ir vienas kitas marginalas, irgi gerai. O kaip sužinotume, ką jie galvoja?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. aciu, puikus komentaras! visada rasiau,kad jei taip kalba nesusigaudantis gyventojas is kaimuko, tai nieko, bet kaip tai skelbia zurnaliste ar rasytoja, visada kyla klausimas,kodel?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Man tai keista šiek tiek kodėl Karštas komentaras gilindamasis į spalvotųjų revoliucijų vaidmenį sureikšmina JAV ir Adamkaus vaidmenį? Jeigu tarkim Ukrainoje šiandien prorusiškas prezidentas, ir Rusijos spaudimas Ukrainai, Gruzijai, Baltijos šalims ne ką prastesnis jau 20 metų, o JAV "intervencija" yra grynai sumbolinio pobūdžio. Ryškėja Karšto komentaro pozicija geopolitiniuose procesuose: prorusiškumas. Kaip ir buvo kažkada minėta, kad tai prorusiškas laikraštis, reikėjo pačiam įsitikinti tuo. Pastoviai kviečiami marginalai, Paleckis, Prunskienė, Butkevičius, kitaip sakant tokie, kurie toli nuo populiarumo, bet kažkam jie reikalingi labai, šie žmonės. Įdomu kam? Manau ir taip aišku kam jie naudingi. Štai ir dabar Karšto komentaro ponia G. palaiko Lukašenka, nes masto sovietinių laikų į galvą įkištom propagandinėm idėjom, kad JAV puola (kapitalistai) mus vargšus darbo žmones. Prorusiškumas pasižymi tuo, kad Baltarusijos atsilikusi valdymo forma Laikraščiui ir poniai G. yra piimtina, kadangi piktoji JAV yra niekšai kapitalistai, kurie gyvena kitaip, tikrai blogiau. Prorusiškoji pozicija nenori matyti, kad pažangios Vakarų valstybės tai ne Adamkaus produktas, o tikrovė, ir Adamkaus pastovus kišimas į svarbius reikalus rodo mažų mažiausiai kvailumą, o gal ir suinteresuotumą. Ponia G. politikoje nelabai gaudosi, jos šaltiniai ne pirmą kartą klysta, internete galima prisirankioti visokių istorijų, kad ir Afganistane lietuviai saugo narkotikus, juos susieti su Lietuvos pareigūnu, nors aiškiai įvardinta, kad buvo daryta provokacija, bet taip viskas straipsnyje sumalama, kad atrodo, kad Lietuva augina narkotikus Afganistane ir juos gabena į Baltarusiją, kad vargšą batką nuversti. Ar tai panašu į kliedesiu? Ponia G.? Man taip, jeigu politikoje nesigaudo žmogus, jis nerašo, bet jei rašo tai bent gaudosi kažkiek. Adamkus visų pirma jau pensininkas, jis netemps prezidentu būti, be to ne toks populiarus, kas liečia Adamkų, o Baltarusijos santvarka jeigu bus europietiška ir artima mums, tai bus tik geriau, bet kažkodėl rusofiliška ponios G. pozicija (draugai Prunskienė, Paleckis,Paksas – geras draugų ratas) vis vien sako, kad geriau būti kaip dabar yra, svarbu, kad JAV nebūtų čia, bet motina Rusija tegu būna su Baltarusija ir gal net su Lietuva, ir tegu finansuoja Gazotekanas, visokius tarpininkus ir tegu žlugdo Lietuvą, svarbu, kad blogoji JAV čia nebūtų, o Adamkus tai didžiausia problema, jis už dujas ima tokius pinigus ir tik jis Lietuvą buvo okupavęs 50 metų :) AR ne puiku? Kur su tokiu bukumu galima nukeliauti, į cirką nebent? Ponia G. nuvažiuokite į Rusiją, pasidomėkite ką ten ruošia kagėbistas Putinas pakeisti Lukašenkos vietoje, ar Lukašenka sėdi Adamkaus kišenėje? Ponia g.? Turite proto? Mąstykite, kas priklausomas nuo ko, ar Lukašenkai svarbus Adamkus? Ar jam svarbiau, kad pigios dujos ir nafta būtų iš Rusijos? Kur jūsų logika? Neturite? Kam rašote tada ? Rusija gali bet kada įtakoti baltarusiją, nereik ir opozicijos paramos, pakelk kainas už energetinius resursus ir paimk ją, jau dabar muitų sąjungoje baltarusija su rusija, kiek čia liko, paspaust šiek tiek ir baigta su tuo lukašenka, o adamkus čia iš viso man juokinga kaip sureikšmina, tas spalvotas revoliucijas, ukraina jau rusijos kišenėje, gruzija dar laikosi bet gyvena geriau kasdien, o ponia G. vis savo 1970 metų vadovėlinę propagandą varo :) juokinga! pabuskite

  Thumb up 0 Thumb down 3

 15. kodėl KK nebespausdina A.Matulevičiaus straipsnių,štai šiandien yra labai geras balsas ir bernardinai

  Thumb up 2 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Naujuoju MRU Tarybos pirmininku išrinktas prof. dr. Egidijus Jarašiūnas 4
Vasario 16-ąją ir Kovo 11-ąją visi galės žvejoti nemokamai
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? (1)
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (5)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
A. Kubilius: “Sakartvele aptarta politinė krizė šalyje, priimti sprendimai dėl Rytų Partnerystės ateities” (1)
Šiandien Europos Parlamento narys Andrius Kubilius Tbilisyje (Sakartvelo) vykusioje spaudos...
G. Landsbergis: „Pritardami Prezidento teikiamų pataisų svarstymui, kviečiame gilesnei diskusijai“ (1)
Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis šiandien,...
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (2)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (3)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą (1)
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Henrikui Daktarui laisvės atėmimo iki gyvos galvos bausmė lieka nepakeista (1)
Lietuvos apeliacinis teismas atmetė Henriko Daktaro skundą dėl Kauno apygardos...
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris (1)
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta (2)
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
 
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus (2)
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (4)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (5)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...