Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2022 Rugpjūtis 15 Pirmadienis
 

Du įvykiai, verčiantys prisiminti „Sąjūdį“

2010-09-21 12:09 | Komentarai | Komentarų (81)

V.Adamkus, tapęs LR Prezidentu ir gavęs neregėtą veikimo laisvę, apsistatė jam pataikaujančiais, savo nusikalstamus darbelius prieš valstybę ir jos žmones prasukinėjančiais vertelgom ir ilgainiui tapo savotišku „valstybininkų“ klano „stogu“

Dr. Algimantas Matulevičius, Jonas Mažintas

Kas bendro tarp LR Konstitucinio Teismo sprendimo, kad buvęs Prezidentas V.Adamkus pažeidė LR Konstituciją, apdovanodamas V.Jakuniną Lietuvos ordinu, ir V.Uspaskich neliečiamybės panaikinimo Europos Parlamente? Labai daug. Kai kas pagalvos, kad tai aiškiai neteisėtas V.Adamkaus veiksmas paskutinę savo pirmos kadencijos prezidentavimo darbo dieną, kaip ir suteikta Lietuvos pilietybė nekalbančiam lietuviškai ir Lietuvoje niekada negyvenusiam V.Uspaskicho sėbrui Mansurui Sadekovui. Už ką V.Uspaskichas per savo įmonės dirbančiuosius padengė didelę dalį V.Adamkaus rinkiminių skolų? Kaip simptomatiška, vienas pažeidinėjo Konstituciją ir priesaiką, kitas, būdamas iš prigimties machinatorius ir aferistas, ir čia sugebėjo ta patirtimi pasinaudoti. Reikia suprasti, ne veltui stengėsi.

Čia paminėti tik trys atvejai. Bet kokio svorio. Už mažesnius R.Paksas per apkaltą buvo pašalintas iš Prezidento posto.

Atrodo, o kas čia bendro su „Sąjūdžiu“. Ogi „Sąjūdžio‘‘ lyderių labai greitai išduota kovos su bet kokiomis privilegijomis idėja. Juk Nepriklausomybės idėja bent viešai atsirado vėliau, o pakilo „Sąjūdis“ kovai su sovietinėmis privilegijomis.

Dabar net juokas ima prisimenant senąsias privilegijas. Nei kyšininkavimo mastas – ir ypač sumos, nei privilegijos sovietų laikais net arti negali stovėti prie dabartinių privilegijų ir milijardinių vagysčių. Tai ne anų laikų nostalgija, tai žiauri – realybė.

Taip, „Sąjūdis“ mus labai skirtingus suvienijo kovoje už neteisybes. Kodėl dabar, matant tokias neteisybes, mes nesivienijame? Negi mums vis tiek, kas vyksta? Ar nebeturime jėgų kovoti? O gal mums taip patinka? Atsakymo nežinau. Gal skaitytojai pasufleruos. O gal abejingumas – tiesiog savigynos priemonė, kad galutinai neišprotėtume nuo šio kasdien besikartojančio spektaklio, kai juoda vadinama balta, akivaizdžios durnystės įvardijamos reformomis, o vagystės – vakarietišku gyvenimo būdu. Juk ne kas nors, o „valstybininkų“ klano ruporas įvardijo V.Adamkų moraliniu autoritetu – originalu. Būtent jie liaupsino (tikėtina, ne veltui) V.Uspaskichą kaip naują „litovcų“ gelbėtoją. Kas gali paneigti, kad taip padėjo jam „įsisavinti“ ne vieną milijoną iš nelegalių svetimos valstybės spec.tarnybų garsiųjų 25 milijonų litų. Taip pat niekas nepaneigė, kad ir V.Adamkaus skolas V.Uspaskich dengė iš šių labai nešvarių ir degančių milijonų. Kas paneigs, kad nėra ką neigti. „Sodinti“ reikia.

Akivaizdi jungiamoji grandis, kas bendro tarp JAV biurokrato – pensininko ir Rusijos spec.tarnybų draugo (taip įvardyto A.Paulausko), – TAI NEBAUDŽIAMUMAS, SĄLYGOTAS PRIVILEGIJŲ. Būtent privilegijos leido sugesti vakarietišką mokyklą praėjusiam V.Adamkui ir dar labiau suįžūlėti „svarščikui“ iš Urdomo V.Uspaskichui.

V.Adamkus, tapęs LR Prezidentu ir gavęs neregėtą veikimo laisvę, apsistatė jam pataikaujančiais, savo nusikalstamus darbelius prieš valstybę ir jos žmones prasukinėjančiais vertelgom ir ilgainiui tapo savotišku „valstybininkų“ klano „stogu“. Todėl neišvengiamai pridarė eibę smulkesnių ir pakankamai stambių prasižengimų ir net grubių nusikaltimų. Jeigu iš prigimties amoraliems „Lietuvos ryto“ rašeivoms apsisuka liežuvis, siekiant bet kokia kaina išskalbti savo kumyro supurvintą mundurą, apkaltinti V.Adamkaus aplinką, taip ir knieti ponams moralistams priminti kaip visi draugiškai šaipėmės :"paksius nekaltas..aplinka kalta…“ Dabar ponai paskelbkite, kad „…valdukas nekaltas, kaltas albinas“. Kas įdomiausia, tai bus gryniausia tiesa.

Labai įdomi žaibiška reakcija, kai V.Adamkui prielanki žiniasklaida, kurios apetitus valdyti valstybę, kaip norisi klanui, jis pilnai tenkino, pasiskubino pranešti, kad šis KT sprendimas jokių pasekmių neturės.

Kaip mūsuose šaunu – prisidirbai, net Konstituciją pažeidei, ir nieko. Daug kas ir mano, kad nieko nebepadarysi, nes žmogus jau nebedirba. Štai čia ir pasireiškia privilegijų visuomenės amoralus ir ciniškas mąstymas ir elgesys. Šios visuomenės „elitas“ visus savo prasižengimus, amoralius poelgius, ciniškumą, atvirą melą bando paslėpti po Baudžiamojo Kodekso skraiste. Jei prokurorai nieko neapkaltino, reiškia, „vsio zakonno“. Jie pamiršta, kad egzistuoja dar moralinė, politinė atsakomybė.

Nebūtina vien sodinti į teisiamųjų suolą. Bet įvardyti tai kaip neteisėtą poelgį, amoralų elgesį ir jį pasmerkti tiesiog būtina.

Su privilegijų visuomene reikia kovoti jos pačios ginklais. KT aiškiai pasakė – V.Adamkus pažeidė Konstituciją dėl V.Jakunino ordino. Nėra abejonės: jei būtų svarstyta, dėl M.Sadekovo pilietybės verdiktas irgi būtų V.Adamkaus nenaudai. Užtenka vien paralelės su J.Borisovo pilietybe. Tarp kitko, dar baisesnis yra kriminalinis nusikaltimas – tai V.Uspaskicho materialinė pagalba už pilietybę. Tiesiog turint nusikalstamai aplaidžią prokuratūrą, vėlgi prisidengiant privilegijuota V.Adamkaus padėtimi, apie rimtą šio nusikaltimo tyrimą galima tik pasvajoti. Lygiai, kaip su CŽV kalėjimais ar „valstybininkų“ nusikaltimais, kas tarpusavyje labai tampriai susiję.

Manome, ką tikrai visuomenė gali ir turi padaryti – tai sukurti nepakantumo atmosferą šiems reiškiniams ir reikalauti, kad žmogui, buvusiam Prezidentui, einant pareigas pažeidusiam LR Konstituciją, būtų pritaikytos moralinio poveikio priemonės. Už amoralų elgesį būtina pasmerkti ir atimti privilegijas. Pirmiausia – teisę vadintis Prezidentu. Atitinkamai anuliuoti apdovanojimus. Ir neleisti naudotis jokiomis materialinėmis privilegijomis – namu Turniškėse, mašina ir kitomis. Tai logiškas žingsnis už padarytas veikas, nederančias su aukštu Prezidento statusu ir jo ne tik politine, bet ir moraline atsakomybe. Be to, jei šie pažeidimai būtų atskleisti jam esant pareigose, neišvengiamai būtų įvykusi apkalta, o po jos apie minėtas privilegijas nereiktų nė svajoti.

O dėl V.Adamkaus pakeleivio V.Uspaskicho asmenyje, manome, mums gerą pamoką davė EP, panaikindamas šio bėglio nuo Lietuvos teisėsaugos į Rusiją teisinę neliečiamybę. Pamoka daug verta, tik klausimas, ar mūsų privilegijuotieji politikai ir baigštūs prokurorai ką nors supras, o juo labiau išmoks. Juk V.Uspaskichas ciniškai ir amoraliai naudojasi politiko teisine neliečiamybe, siekiant išvengti bet kokios atsakomybės už labai rimtus nusikaltimus prieš Lietuvos valstybę.

Išvada: privalome užlopyti šias landas jam ir į jį panašiems avantiūristams. Tiesiog skubos tvarka būtina patvarkyti teisinės neliečiamybės statusą. Jis turi būti taikomas tik toje apimtyje, kiek tai susieta su konkrečia politiko arba teisėjo darbine veikla. Jokio imuniteto įvykdžius kriminalinį nusikaltimą negali būti. Lygiai kaip negali būt nepakaltinamas girtas už vairo sugautas teisėjas – juk jis ten pareigų nevykdo. Be to, būtina nebeleisti kandidatuoti rinkimuose žmogui, besislapsčiusiam nuo šalies teisėsaugos.

Privilegijų daug ir visų iš karto nesutvarkysime, bet juk reikia nuo kažko pradėti. Negalime pastoviai murkdytis aukščiausių politikų sukurtame purvo liūne. Jiems jame gera ir komfortiška, nes jie prie tokio gyvenimo pripratę. Abejoju, kad jie spėjo prie šio purvo pripratinti daugumą šalies žmonių, nors su jiems ištikima žiniasklaida labai stengiasi. Jei nieko nedarysime, galima jame ir nuskęsti, o nuo blogo visų šių istorijų kvapo užtrokšti.

Pradėkime apsivalymą, juo labiau, kad konservatoriai ir LR Prezidentė pasisako už moralę politiką. Manome, pats laikas pradėti ją vykdyti.

2010-09-21

Komentarai

 

 

 
 1. autoriaus drasa juk už poziciją dėl V.Pociūno ir prieš "valstybininkus"prarado postą Seime reiškia žmogus tikrai idealistas

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. KVIEČIAME VISUS APSILANKYTI INTERNETO SVETAINĖJE tautos ateities forumas (taškas) lt IR SUSIPAŽINTI SU TEN SKELBIAMOMIS TirAirF INCIATYVOMIS, KURIOS GALI JUMS BŪTI NAUDINGOS arba Tautos Ateities Forumas nori Jums padėti, sujudėti

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. kad net šis portalas skaldo ir valdo žmones pastebėkite ,kad pavardes ir interneto adresus trina o jūs būkite geri surinkite pirmas šių žodžių raides tautos ateities forumas po to padėsite tašką ir parašysite lt rasite daug jums naudingų dalykų

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. KVIEČIAME VISUS APSILANKYTI INTERNETO SVETAINĖJE ***** (taškas) lt IR SUSIPAŽINTI SU TEN SKELBIAMOMIS ***** INCIATYVOMIS, KURIOS GALI JUMS BŪTI NAUDINGOS

  Thumb up 72 Thumb down 0

 5. KVIEČIAME VISUS APSILANKYTI INTERNETO SVETAINĖJE ***** (taškas) lt IR SUSIPAŽINTI SU TEN SKELBIAMOMIS ***** INCIATYVOMIS, KURIOS GALI JUMS BŪTI NAUDINGOS.Reika judėti…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 6. "konservatoriai ir LR Prezidentė pasisako už moralę" pasisako patiešina, nedaro negriešina…"Manome, pats laikas pradėti ją vykdyti." būtų nuostabu baikt su Orvwelišku gyvylių ūkiu..

  Thumb up 72 Thumb down 0

 7. ir dums aptriestais kulnais už Atlanto į iškrypėlio dovanotą jam dvarą.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 8. nors ir labai nekenciu Kubiliaus, bet dabar vistiek balsuosiu uz konservatorius, nes daugiau nera uz ka.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 9. Prezidentu labiausiai neturi Grybauskaite- pati baisiausia prezidente……Adamkus tai -niekas, o si ponia tai -reiskinys,keliantis gresme

  Thumb up 72 Thumb down 0

 10. butina visus kaltus kartu ir adamkoviciu isvesti i dienos sviesa,o ziurek ,sviesoje atsiras ir dar tamsesnis plysys slepeciu biografijoje ir teks atimti jo visas privilegijas uz masiu mokescius ,o gal liks ir pakaltinamas uz buvusius darbus per praejusi kara…..

  Thumb up 72 Thumb down 0

 11. Kam mums reikalingas šitas nukaršęs išsigimėlis???Voldemarai ,susirink skudurus ir grįžk į Čikagą.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 12. prisimenam Santarvės skelbėją,kaip jo dėka vienu metu į apdovanojimų ceremoniją buvo sukviestos Sadūnaitė ir Šatrija Rusijos kunigaikštienė. Tokie žaidimai prezidentui nedovanotini iš esmės. Šis buvęs vakarų pilietis viską vertino tik teoriškai , į prezidentūrą jam dirbti susikvietęs buvusio komunistinės nomenklatūros atstovus.Tai buvo akibrokštas visai buvusiai rezistentų kartai ,jų vaikams .Prasilenkta su istorine tiesa.Ar tai buvo senatvinis marazmas ar masonų ložės doktrinų įgyvendinimas Lietuvoje? Kas buvo ir yra buvęs prezidentas Adamkus? Išeiviai , gyvenantys JAV, jo gerai nevertino net nuo sovietmečio laikų

  Thumb up 72 Thumb down 0

 13. DRASIAM IR IŠMINTINGAM ŠIO STRAIPSNIO AUTORIUI IR GERO PLAUKIOJIMO JO SUKURTAM ŽMONIŲ SAMBŪRIUI

  Thumb up 72 Thumb down 0

 14. Lietuva – nelaimingų žmonių šalis, nes ją valdo kontrabandininkų, banditų, švogerių valdžia, o ne tauta.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 15. Dar tam moraliniam autoritetui /šlepetei/ gali tėkštį per nosį ir dėl aštuonių kilogramų pomidorų užauginimo istorijos Rukloje, kur užskaityta kaip didelis nuopelnas Lietuvos kariuomenei, vienai moteriškei už tai suteikta lietuvos pilietybė.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 16. Lietuvos politikai tesugeba pliurpti, tame tarpe straipsnio autoriai, vienas kitą kaltinti, ypač prieš rinkimus, kai nori patraukti rinkėjų balsus. Sugalvoti ką nors protingo ir padaryti jie nesugeba, jie nepajėgūs, todėl Lietuvoje turime tai ką turime.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 17. to As – 2010 09 21 20:53…………….siek tiek i tavo mineta tema, o ir siek i kita… Paliktas visu sikart, DIENOS KLAUSIMAS Ziniu Radijo Svetaineje. Tema – baudos uz veliavos neiskelima… As negalejau tyleti. Ka apie tai mano KK ”naktinukai” ?!

  Thumb up 72 Thumb down 0

 18. kazkoks kvailas straipsnis nei apie si nei apie ta nebera ka rasyt matyt. 3 temos kedzio seimos tribuna, ant Adamkaus pavaryt ir kusaites byla. atrodo kad nieko daugiau nevyksta ant Lietuvos. keistas laikrastis. nebeskaitysiu daugiau

  Thumb up 72 Thumb down 0

 19. butent. jua isbalsavo sitaip kojomis 1.5 mln is Lietuvos, belike niekingi likuciai 1.6 mln zmoniu, nuolatinia gyvenantys Lietuvoj. kas atsakys uz sitokio masto emigracija ir savanoriska tremti is LT?? dingsta zmones is LT dviem budais: savo noru (didesne dalis) ir dingdami be zinios (prievarta prekyba zmonemis.
  mes dar galime sustoti ir sustabdyti Lietuvos naikinima, ne s priesingu atveju dar keli metai ir liks Lietuva be lietuviu, kaip grasino ir gasdino sovietiniai veikejai is maskvos pries 20 metu.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 20. Kiek beskaitau ***** straipsnių ir knygą jaučiasi išmintis ir neeilinei šio autoriaus gabumai tikrai yra ko pasimokyti

  Thumb up 72 Thumb down 0

 21. galvoju,kad pas mus Lietuvoje yra problema del lyderiu.Lyderis turi buti teisingas,turi buti iskalbus,kad nemikciotu kalbedamas ir iskeltu tikrai reiksmingus tautai reikalavimus ar sukius valdziai.Prisimenat Sustauska,net i Seima papuole prisidenges sukiu ‘Ubagu zygis!" Bet jis apgavo zmones,nes jis prisidenge tuo sukiu,kad tenkinti svo siekius ir planus.Taip ir su kitais buvo,tai ir smulkiu verslininku gyneja,taip ir su musu Sajudzio laiku nenuilstamu zmogaus teisiu gyneju,kol neatsidure ES parlamente…ir t.t…Stai jums priezastis…Geriau emigracija… Nes kovos ir protestas-tai kova su vejo malunais!!!

  Thumb up 72 Thumb down 0

 22. iš Prezidentės paviešinti dingusių be žinios asmenų registrą?Ar tai valstybės paslaptis?Jeigu jos ekselencija nežino padėties valstybėje,nurodymą duos kitoms institucijoms,kad paviešintų duomenis.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 23. Ar žinote,kad nėra viešo dingusių be žinios asmenų registro?Ikiteisminio tyrimo pareigūnas sprendžia ar įkelti į sąrašą ar ne.Kodėl mes išlaikome valstybines institucijas?Jos virto klanu.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 24. aisku, kad dingusiuju registra, ju surasyma ir skaicius turi pateikti atsakingos institucijos. zmoniu reikalavimas ir turi buti valdziai istatymas. kazkas apsake, tai ne valdzia – tai samdiniai, zmoniu pasamdyti atlikti tam tikra darba. valdzia tai ne isrinktieji, tai tik tautos atstovai, kurie turi tautos pasitikejima.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 25. as apie tai ir kalbu. bet kodel reikia mirti tevui? kodel turi buti prievartaujami mazameciai, kad zmones susirinktu????????????? kad zmones prabustu??????????!!!!!!!!!!!!

  Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Palydovinė televizija: kas tai ir kodėl verta rinktis?
Pigus šildymo būdas individualiems namams
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kodėl romperiukai tituluojami geriausiu drabužiu mažyliams? 
Mažylių apranga – nuo jos įsigijimo iki aprengimo ir dėvėjimo – labai aktualus...

Nauja kryptis vestuvių žemėlapyje: lietuvius kviečia tuoktis Gran Kanarijoje 
Vestuvės užsienyje vis labiau populiarėja, tačiau sudėtingas šventės organizavimas daugelį porų atbaido nuo...

Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (11)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (5)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras