Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2022 Rugpjūtis 10 Trečiadienis
 

Du įvykiai, verčiantys prisiminti „Sąjūdį“

2010-09-21 12:09 | Komentarai | Komentarų (81)

V.Adamkus, tapęs LR Prezidentu ir gavęs neregėtą veikimo laisvę, apsistatė jam pataikaujančiais, savo nusikalstamus darbelius prieš valstybę ir jos žmones prasukinėjančiais vertelgom ir ilgainiui tapo savotišku „valstybininkų“ klano „stogu“

Dr. Algimantas Matulevičius, Jonas Mažintas

Kas bendro tarp LR Konstitucinio Teismo sprendimo, kad buvęs Prezidentas V.Adamkus pažeidė LR Konstituciją, apdovanodamas V.Jakuniną Lietuvos ordinu, ir V.Uspaskich neliečiamybės panaikinimo Europos Parlamente? Labai daug. Kai kas pagalvos, kad tai aiškiai neteisėtas V.Adamkaus veiksmas paskutinę savo pirmos kadencijos prezidentavimo darbo dieną, kaip ir suteikta Lietuvos pilietybė nekalbančiam lietuviškai ir Lietuvoje niekada negyvenusiam V.Uspaskicho sėbrui Mansurui Sadekovui. Už ką V.Uspaskichas per savo įmonės dirbančiuosius padengė didelę dalį V.Adamkaus rinkiminių skolų? Kaip simptomatiška, vienas pažeidinėjo Konstituciją ir priesaiką, kitas, būdamas iš prigimties machinatorius ir aferistas, ir čia sugebėjo ta patirtimi pasinaudoti. Reikia suprasti, ne veltui stengėsi.

Čia paminėti tik trys atvejai. Bet kokio svorio. Už mažesnius R.Paksas per apkaltą buvo pašalintas iš Prezidento posto.

Atrodo, o kas čia bendro su „Sąjūdžiu“. Ogi „Sąjūdžio‘‘ lyderių labai greitai išduota kovos su bet kokiomis privilegijomis idėja. Juk Nepriklausomybės idėja bent viešai atsirado vėliau, o pakilo „Sąjūdis“ kovai su sovietinėmis privilegijomis.

Dabar net juokas ima prisimenant senąsias privilegijas. Nei kyšininkavimo mastas – ir ypač sumos, nei privilegijos sovietų laikais net arti negali stovėti prie dabartinių privilegijų ir milijardinių vagysčių. Tai ne anų laikų nostalgija, tai žiauri – realybė.

Taip, „Sąjūdis“ mus labai skirtingus suvienijo kovoje už neteisybes. Kodėl dabar, matant tokias neteisybes, mes nesivienijame? Negi mums vis tiek, kas vyksta? Ar nebeturime jėgų kovoti? O gal mums taip patinka? Atsakymo nežinau. Gal skaitytojai pasufleruos. O gal abejingumas – tiesiog savigynos priemonė, kad galutinai neišprotėtume nuo šio kasdien besikartojančio spektaklio, kai juoda vadinama balta, akivaizdžios durnystės įvardijamos reformomis, o vagystės – vakarietišku gyvenimo būdu. Juk ne kas nors, o „valstybininkų“ klano ruporas įvardijo V.Adamkų moraliniu autoritetu – originalu. Būtent jie liaupsino (tikėtina, ne veltui) V.Uspaskichą kaip naują „litovcų“ gelbėtoją. Kas gali paneigti, kad taip padėjo jam „įsisavinti“ ne vieną milijoną iš nelegalių svetimos valstybės spec.tarnybų garsiųjų 25 milijonų litų. Taip pat niekas nepaneigė, kad ir V.Adamkaus skolas V.Uspaskich dengė iš šių labai nešvarių ir degančių milijonų. Kas paneigs, kad nėra ką neigti. „Sodinti“ reikia.

Akivaizdi jungiamoji grandis, kas bendro tarp JAV biurokrato – pensininko ir Rusijos spec.tarnybų draugo (taip įvardyto A.Paulausko), – TAI NEBAUDŽIAMUMAS, SĄLYGOTAS PRIVILEGIJŲ. Būtent privilegijos leido sugesti vakarietišką mokyklą praėjusiam V.Adamkui ir dar labiau suįžūlėti „svarščikui“ iš Urdomo V.Uspaskichui.

V.Adamkus, tapęs LR Prezidentu ir gavęs neregėtą veikimo laisvę, apsistatė jam pataikaujančiais, savo nusikalstamus darbelius prieš valstybę ir jos žmones prasukinėjančiais vertelgom ir ilgainiui tapo savotišku „valstybininkų“ klano „stogu“. Todėl neišvengiamai pridarė eibę smulkesnių ir pakankamai stambių prasižengimų ir net grubių nusikaltimų. Jeigu iš prigimties amoraliems „Lietuvos ryto“ rašeivoms apsisuka liežuvis, siekiant bet kokia kaina išskalbti savo kumyro supurvintą mundurą, apkaltinti V.Adamkaus aplinką, taip ir knieti ponams moralistams priminti kaip visi draugiškai šaipėmės :"paksius nekaltas..aplinka kalta…“ Dabar ponai paskelbkite, kad „…valdukas nekaltas, kaltas albinas“. Kas įdomiausia, tai bus gryniausia tiesa.

Labai įdomi žaibiška reakcija, kai V.Adamkui prielanki žiniasklaida, kurios apetitus valdyti valstybę, kaip norisi klanui, jis pilnai tenkino, pasiskubino pranešti, kad šis KT sprendimas jokių pasekmių neturės.

Kaip mūsuose šaunu – prisidirbai, net Konstituciją pažeidei, ir nieko. Daug kas ir mano, kad nieko nebepadarysi, nes žmogus jau nebedirba. Štai čia ir pasireiškia privilegijų visuomenės amoralus ir ciniškas mąstymas ir elgesys. Šios visuomenės „elitas“ visus savo prasižengimus, amoralius poelgius, ciniškumą, atvirą melą bando paslėpti po Baudžiamojo Kodekso skraiste. Jei prokurorai nieko neapkaltino, reiškia, „vsio zakonno“. Jie pamiršta, kad egzistuoja dar moralinė, politinė atsakomybė.

Nebūtina vien sodinti į teisiamųjų suolą. Bet įvardyti tai kaip neteisėtą poelgį, amoralų elgesį ir jį pasmerkti tiesiog būtina.

Su privilegijų visuomene reikia kovoti jos pačios ginklais. KT aiškiai pasakė – V.Adamkus pažeidė Konstituciją dėl V.Jakunino ordino. Nėra abejonės: jei būtų svarstyta, dėl M.Sadekovo pilietybės verdiktas irgi būtų V.Adamkaus nenaudai. Užtenka vien paralelės su J.Borisovo pilietybe. Tarp kitko, dar baisesnis yra kriminalinis nusikaltimas – tai V.Uspaskicho materialinė pagalba už pilietybę. Tiesiog turint nusikalstamai aplaidžią prokuratūrą, vėlgi prisidengiant privilegijuota V.Adamkaus padėtimi, apie rimtą šio nusikaltimo tyrimą galima tik pasvajoti. Lygiai, kaip su CŽV kalėjimais ar „valstybininkų“ nusikaltimais, kas tarpusavyje labai tampriai susiję.

Manome, ką tikrai visuomenė gali ir turi padaryti – tai sukurti nepakantumo atmosferą šiems reiškiniams ir reikalauti, kad žmogui, buvusiam Prezidentui, einant pareigas pažeidusiam LR Konstituciją, būtų pritaikytos moralinio poveikio priemonės. Už amoralų elgesį būtina pasmerkti ir atimti privilegijas. Pirmiausia – teisę vadintis Prezidentu. Atitinkamai anuliuoti apdovanojimus. Ir neleisti naudotis jokiomis materialinėmis privilegijomis – namu Turniškėse, mašina ir kitomis. Tai logiškas žingsnis už padarytas veikas, nederančias su aukštu Prezidento statusu ir jo ne tik politine, bet ir moraline atsakomybe. Be to, jei šie pažeidimai būtų atskleisti jam esant pareigose, neišvengiamai būtų įvykusi apkalta, o po jos apie minėtas privilegijas nereiktų nė svajoti.

O dėl V.Adamkaus pakeleivio V.Uspaskicho asmenyje, manome, mums gerą pamoką davė EP, panaikindamas šio bėglio nuo Lietuvos teisėsaugos į Rusiją teisinę neliečiamybę. Pamoka daug verta, tik klausimas, ar mūsų privilegijuotieji politikai ir baigštūs prokurorai ką nors supras, o juo labiau išmoks. Juk V.Uspaskichas ciniškai ir amoraliai naudojasi politiko teisine neliečiamybe, siekiant išvengti bet kokios atsakomybės už labai rimtus nusikaltimus prieš Lietuvos valstybę.

Išvada: privalome užlopyti šias landas jam ir į jį panašiems avantiūristams. Tiesiog skubos tvarka būtina patvarkyti teisinės neliečiamybės statusą. Jis turi būti taikomas tik toje apimtyje, kiek tai susieta su konkrečia politiko arba teisėjo darbine veikla. Jokio imuniteto įvykdžius kriminalinį nusikaltimą negali būti. Lygiai kaip negali būt nepakaltinamas girtas už vairo sugautas teisėjas – juk jis ten pareigų nevykdo. Be to, būtina nebeleisti kandidatuoti rinkimuose žmogui, besislapsčiusiam nuo šalies teisėsaugos.

Privilegijų daug ir visų iš karto nesutvarkysime, bet juk reikia nuo kažko pradėti. Negalime pastoviai murkdytis aukščiausių politikų sukurtame purvo liūne. Jiems jame gera ir komfortiška, nes jie prie tokio gyvenimo pripratę. Abejoju, kad jie spėjo prie šio purvo pripratinti daugumą šalies žmonių, nors su jiems ištikima žiniasklaida labai stengiasi. Jei nieko nedarysime, galima jame ir nuskęsti, o nuo blogo visų šių istorijų kvapo užtrokšti.

Pradėkime apsivalymą, juo labiau, kad konservatoriai ir LR Prezidentė pasisako už moralę politiką. Manome, pats laikas pradėti ją vykdyti.

2010-09-21

Komentarai

 

 

 
 1. Identifikuokime visus dingusius be žinios vaikus per NEPRIKLAUSOMYBĖS METUS.Ir pareikalaukime atsakomybės iš valdžios.Priėjo liepto galą klanas.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. as ne uz kraujo slakstyma, as uz taikias priemones. taciua toks nuolankumas, abejingumas, ir baimingumas, kuris yra apemes mus tautos likucius (tebegyvenancius LT) su kartkartemis kylanciais kruvionais maistais – tikrai ne budas pasiekti demokratines pilietines valstybes. visgi esame civilizuota valstybe ir kaip ne kaip Europos vidurys.
  yra mase pilietiskumo ir pilietinio nepaklusnumo budu – mums tereikia tik jais pasinaudoti. kartoju – nereikia nieko naujo isradineti.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. Galima prisijungti prie Facebook grupes "Gnida Voldemar Adamkewicz"
  facebook.com/pages/Gnida-Voldemar-Adamkiewicz-Lietuvos-isgama-Valdas-Adamkus/157768084234533

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. Iš kitų šalių klaidų reikėtų mokytis ir kraujo šlakstymo nereikėtų kartoti

  Thumb up 72 Thumb down 0

 5. issigando tik trumpam, ir lb greitai visus suseme, apkaltino destrukcija ir rezultatas……….. lygus 0.
  kur konkretus aiskus tikslus reikalavimai ir ju pateikimas seimui, vyriausybei, i kuriuos atsakymas privalomas per 10 dienu??????????? kur nuoseklios tolimesnes priemones ir masinis zmoniu palaikymas kituose miestuose??? suprantama, kad negali visa Lietuva suvaziuoti i vilniu. kodlre prancuzai per keleta valandu uzblokuoja judriausias magistrales zemes ukio technika, lyg mostelejus burtininko lazdele??? kur pileitinio nepaklusnumo akcijos, kurios yra suprantamos priimtinos visam demokratiniam pasauliui?
  mes neturiom isradinet dvoiracio, uztenka tik eiti jua pramintu Europoje demokraytijos keliu.
  esme: mes neesame teisine demokratine valstybe. mes tik einame i ja. anglija prancuzija vokietija irgi i demokratija ejo simtmeciais, tais paciais keliais ir takeliais apslakstydami savo zmoniu krauju. tai kodel Lietuva turetu nepraeiti sio kelio?????

  Thumb up 72 Thumb down 0

 6. kad Adamkus myli vaikus,bet labiau svetimus,todėl nusprendė neįsivaikinti.Brangiai kainuoja maitinimas ir norisi šviežienos.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 7. Sausio 16 d. susirinkimą kažkiek išgirdo, tiksliau išsigando, taikių mitingų, nors ir daugiatūkstantinių, jiems nebūtų reikalo girdėti.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 8. laiko Lietuvą
  ,bet nei Grybauskaitė,nei Adamkus šios temos nenarplioja.O galėtų pakalbėti,juk per metus dingsta be žinios Lietuvoje 700 vaikų.Štai apie kokį "Kalėdinį Karavaną" kalbėdavo Adamkienė.Vaikų eksportas masonų stalui?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 9. sausio 16 langus dauze (kas itin palanku klaninei valdziai), o as kvieciu mitinguoti protestuoti taikiai, taciau ryztingai ir atkakliai teisetomis priemonemis ir masiskai, o kaip ateina i mitinga ne daugiau kaip 500 zmoniu, tai valdzia spjaudo jiems i veidus, tipo, zaidzia demokratija, leidzia susirinkti pasisakyti ir………… viskas. ar nors viena mitingo rezoliucija yra igyvendinta, ar nors i viena valdzia sureagavo, isgirdo??? nea, nes musu tik po 300-500 susirinko i mitingus. o jei ten butu susirinke 3oooo-5oooo, niekur nesidetu ta valdzia – ‘isgirstu’ !!!!
  ir situacija, padetis valstybeje imtu keistis.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 10. Mano manymu Adamkus yra "deleguotas" Amerikos spec tarnybu,o Uspaskichas Rusijos spec tarnybu.O kaip zinome suvienijus bendra jegas lengviau pasiekti nurodytu tikslu.Ivertinus,jog Adamkus prezidento posta uzeme neteisetai,turetu vien del to skubos tvarka teisines strukturos visas privilegijas atimti.O apie Uspaskicha,tai europa suprato su kuo turi reikalo ir panaikino nelieciamybe.O va musiskiai sutriko,kaip vaikai prideje i kelnes.Galvoja ka dabar veikti.O siaip abu sie zmones Lietuvai nieko gero nedave,tik siurbe kiek imanydami.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 11. Reikia pradėti valymą nuo simbolių.Ką reiškia masonų simboliai šalia VYČIO?Ar ne tai,kad jie kontroliuoja Lietuvą?Demaskuokime juos ir pakeiskime simboliką,kur nebūtų jokių prielipų.Po to imsimės įstaymų ir Konstitucijos revizijos.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 12. Buvo išėję sausio 16 d. ir kas, išvaikė dujomis ir kulkomis, o vėliau po teismus užtampė.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 13. Ne apie Matuleviciu straipsnelis cia.Apie mus.Ir Jonas gerai isdeste.Pritariu.Ir kodel tik pas mus Amzinasis Rinkimines Komisijos Pirmininkas,pakalbeti laikas.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 14. idomiausia tai – kad visi skalija – bet kazkodel niekas nesikeicia
  persasi isvada – visi tokie patys

  Thumb up 72 Thumb down 0

 15. apsisprendimo ir pilietines pozicijos priklauso ar tai tesis AR MES TAI SUSTABDYSIME, NUSPRENDE NESITAIKSTYTI SU ESAMA PADETIMI. kol zmones bambes atsisede pries tv savo butuose, kad mazos algos ir nera darbo ir tuom apsiribos, tol niekas joks sajudis,jokie 500 susirinkusiu i mitingus zmoniu nepakeis padeties. bet uztektu iseiti i gatves bent jau tiek zmoniu,kiek buvo pakile vaziuoti i Drasiaus laidotuves, tai tie 5000 korumpuotu valdininku ir politiku butu nusluoti nuo valdzios olimpo be teises bent kada kandidatuoti i bent kuri valstybines valdzios posta. o ateje i ju vieta dori politikai ir valstybes tarnautojai is tikruju PRADES TARNAUTI TAUTAI IR JOS ZMONEMS.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 16. Tai gal jis per daug pasitiki kitais, nepagalvoja isiaiskinti, kas ji supa, ar gal neturi sugebejimo pamatyti, kokie zmones aplinkui. Vadas turi moketi atsirinkti gerus ir blogus zmones, priesingu atveju viena diena "is draugu" gali gauti "peili į nugara".

  Thumb up 72 Thumb down 0

 17. p.Matulevicius,kaip aikstinga poniute,daugeli paskutiniu savo opusu skelbia skatinamas asmenines neapikantos ir kersto.Pirma-jis turetu pagalvoti,kodel isdave ji atvedusi i Seima Prezidenta Paksa.Pats pripazista,kad kaltinimai isgalvoti ir juokingi.Antra-juk ji valstybininkai isdure kaip piemeni,kai prikalbejo kelti samoksla kartu su Muntianu.
  Is tu pavyzdziu matosi,kad ponas parduoda visus kurie ji priglaudzia ir padeda.Svarbu,kad atsiranda kas moka.
  Tad kas sekantis?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 18. "Laisvas laikraštis" apie adamkaus nusikaltimus seniai rašė, bet niekam nerūpėjo. Prieš rašant, rašytojai turėtų pasimokyti lietuvių kalbos gramatikos, klaidos akis bado.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 19. "Kol nebus Prezidentu renkamas zmogus is Tautos o ne paskiriamas, globalistu.." Kažką čia tamsta painioji. Labai nusišneki. Gal pats nori į prezidentus, "tautieti" :)))))

  Thumb up 72 Thumb down 0

 20. Gal laikas Lietuvos žmonėm atsikratyti nuo pedofilų ir žudikų klano statytinio, VALDO ADAMKAUS ? AR NORITE TOLIAU IŠLAIKYTI ŠĮ SENĄ MARAZMATIKĄ, KURIS PADARĖ MILIJARDINIUS NUOSTOLIUS LIETUVAI ? Susimastykite, kodėl jis buvo išrinktas Prezidentu ? Per pirmą jo kadenciją buvo prasuktos didžiausios Lietuvos istorijoje aferos, kiek Lietuva prarado ? ar kas už jas buvo patrauktas atsakomybėn ? Buvo organizuota nemažai politinių nužudymų, kurie neištirti. VSIO ZAKONNO.
  Vėliau žmonės išsirinko R. Paksą, nes pavargo nuo neveiksnaus, sukriošusio marazmatiko, kuris dirbo tik KLANUI. Bet kai R. Paksas pabandė supurtyti KLANĄ, ir kai pradėjo jis purtyti teisėsaugą ir saugumą, visas klanas pakilo prieš jį. Greitai organizavo apkaltą. (jei euroros teismo nuosprendis bus palankus R. Paksui, ar atsakys EX Konstitucinio teismo pirmininkas KURYS. Ar bus išreikalauti nuostoliai iš jo regreso tvarka ?) Po apkaltos vėl įkišo seną marazmatiką V. Adamkų, kuris tik rankom plojo kai jį gyrė, ir medalius kabino kaip L. Brežnevas. Per antrą jo kadenciją Lietuva išviso buvo nuvaryta į bankrotą, ir dar prieš baigdamas kadenciją, kad daugiau pakenkti Lietuvos žmonėm, jis pasirašė mafijos sukurtą LEO LT, nors buvo gerai informuotas, kieno čia kurinys. O kiek kainavo LEO uždarymas ? O SVARBIAUSIA, KUR DINGO EUROPOS MILIJARDAI, SKIRTI ATOMINĖS UŽDARYMUI ? TAI GAL REIKTŲ KREIPTIS, Į TEISMĄ IR IŠREIKALAUTI IŠ JO KAIP BUVUSIO VALSTYBĖS VADOVO, REGRESO TVARKA, VALSTYBEI, IR LIETUVOS ŽMONĖM PADARYTUS NUOSTOLIUS ? Ir vėlgi per antrą V. Adamkaus kadenciją buvo ivykdyti garsiausi politiniai nužudymai. Ir vėl neištirti. VSIO ZAKONNO.
  TAI AR NORITE LIETUVOS ŽMONĖS TURĖTI IŠLAIKYTINĮ ANT SAVO SPRANDO, KURIS TIK KENKĖ LIETUVAI IR JOS ŽMONĖM ?
  O gal pats V. Adamkus papasakos, už ką jį nekentė Amerikoje ?
  Paskaitykite Laisvą Laikraštį, ten yra keli rimti straipsniai, apie V. Adamkų, kuris pasirodo yra DEZERTYRAS ir PEDERASTAS…..
  DAUGIAU SKAITYKITE „ LAISVAS LAIKRAŠTIS“.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 21. Paskutinis demagogijos sakinys šiek tiek sumenkino straipsnį- Įdomu, ar yra tokių kurie nepasisakė(o) už "už moralę politiką"??? Reiktų konstatuoti kuris politikas vykdo tokią politiką…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 22. As truputi nesuprantu pasakymo, kad Prezidente ir konservatoriai pasisako uz pertvarka teisesaugoje. Lietuvos zmones mato kaip Prezidente ir kanservai mato teisinguma. Zudomi zmones, palaikomas iskrypeliu klanas, paskiriamas neigalus, bet matyt reikalingas GP ir VSD vadas. Issigimeliai kelia orgijas su kudykiais ir vaikais o jei tevai pasipriesino jie nuzudomi, bylos netiriamos ir jie per tv net juokiasi kai ant ju sakai nusikalteliai. Vot ir visas susiktas Prezidentes zadetas teisingumas. Kol nebus Prezidentu renkamas zmogus is Tautos o ne paskiriamas, globalistu, komunistu ar dar kokios nors gaujos tol Lietuvoje gyvensime lyg koncentracijos stovykloje. Busime beteisiai. Kas pakels ranka prie nusikalstama sistema bus likviduoti. VSIO ZAKONA

  Thumb up 72 Thumb down 0

 23. O mūsų vilties Prezidento Stasio Lozoraičio apnuodijimas Kristinos viešbutyje???Šitokiaias metodais veikianti firma savo paslapčių nebeaiškina,tčiau tuo metu Lozoraitį lydėjo V.Adamkus,AMB irgi sukinėjosi čia pat.Kompanija gana margaspalvė,bet tai galėjo būti vienminčių kompanija.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 24. Au, au, au šuneliai, kur jūs buvote anksčiau, sedėjote patenkinti šiltose vietose. Šiais laikais visi drąsūs kritikuoti, ypač prieš rinkimus reikia pasirodyti, kokie mes geri ir be nuodėmių.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 25. pasakiu A reikia tarti ir B-kokio patarejo itakotas Adamkus apdovanojo? tik kodel dabar kaip Adamkui jau nebegresia apkalta jis vvistik negali ivardinti zydruju albinu klubo itakos ar netgi santazo….bet taip buvo su visais prezidentais tiek Paksu ir siandienine,,morale,, prezidente, tai jus cia vadinate LT valstybe? toli grazu, jei prezidentai tampomi uz virveliu….ir paskutinis sakinys netelpa i jokius remus, atrodo, kad ne Matulevicius, o Putinas kalba-LT prezidente pasisako uz morale politika!!! o ar ji veikia moraliai? pilieciai zudomi, FSB seiminnkauja , kaip savo kieme, teisesauga nusikalstama, vaikai prievartaujami…..irttMORALE…..uzuojautos – issigimeliu sventa vieta ilgai tuscia nebuna….slykstus straipsnis,lindimas i sikna rusu snipei

  Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Pigus šildymo būdas individualiems namams
Į ką atkreipti dėmesį renkantis avalynę vasarai?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kodėl romperiukai tituluojami geriausiu drabužiu mažyliams? 
Mažylių apranga – nuo jos įsigijimo iki aprengimo ir dėvėjimo – labai aktualus...

Nauja kryptis vestuvių žemėlapyje: lietuvius kviečia tuoktis Gran Kanarijoje 
Vestuvės užsienyje vis labiau populiarėja, tačiau sudėtingas šventės organizavimas daugelį porų atbaido nuo...

Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (11)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (5)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras