Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Birželis 4 Ketvirtadienis
 

“Drąsos kelias” prašo pradėti ikiteisminį tyrimą “bylą sufabrikavusiems prokurorams”

2016-03-30 13:31 | Teisėsauga | Komentarų (79)

Partijos "Drąsos kelias" pirmininkas Jonas Varkala. KK nuotr.

N.Venckienės įsteigta partija “Drąsos kelias” kreipėsi į generalinį prokurorą E.Pašilį, prašydama “pradėti ikiteisminį tyrimą bylą sufabrikavusiems pareigūnams”.

“Kreipiamės į Jus, gerbiamas generalini prokurore, prašydami patikrinti ikiteisminių tyrimų medžiagą ir joje priimtus sprendimus dėl neva įvykdytų nusikalstamų veikų po garsiosios pedofilijos bylos ir D.K. paėmimo iš L. ir V. Kedžių namų.

Visuomenė ir Jūs puikiai žinote kokiu būdu ir kaip buvo paimta nepilnametė mergaitė D. K. iš Laimutės ir Vytauto Kedžių namų. Po šių veiksmų, Kauno prokuratūroje buvo pradėta daugybė ikiteisminių tyrimų įvairiems asmenims, tame tarpe ir mūsų, „Drąsos kelias“ politinės partijos nariams, kuriuose surašyti kaltinimo aktai ir nutarimai verčia abejoti sąžininga, skaidria ir teisinga Lietuvos Respublikos prokuratūros veikla.

Mūsų nuomone, tai yra akivaizdus prokuratūros kerštas N. Venckienei už tai, kad buvo atskleista netinkama Kauno apylinkės prokuratūros prokurorų veikla, atleista eilė prokurorų iš darbo, šiuos faktus patvirtino ir LR Seimo sudarytos komisijos išvada.

2015 m. Kauno apygardos prokuratūros prokuroras Darius Jakutis surašė nutarimą, kuriuo yra kaltinama Neringa Venckienė įvykdžiusi eilę tariamų nusikalstamų veikų. Jau vien vertinant aplinkybę, kad Neringai Venckienei stovint jos tėvų name, apsikabinus brolio mergaitę, mergaitės paėmimo prievarta metu, prokuratūra šiame N. Venckienės veiksme sugebėjo įžvelgti septynių nusikaltimų sudėtį, verčia abejoti ir kitais tariamais nusikaltimais N. Venckienės atžvilgiu.

2015 m. Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros prokurorė Rita Poškienė surašė kaltinamąjį aktą (ikiteisminio tyrimo Nr. 01-2-00103-11) Audronei Skučienei, Ramintai Baltuškienei, Tatjanai Borovec, Gediminui Aidukui, Dariui Kaminickui, Vitalijui Keršiui, Rimantui – Stanislovui Rinkevičiui, Gintarui Banaičiui, Violetai Banaitienei, Andrejui Lobovui, Renaldui Ščiglinskui dėl eilės kaltinimų, neva padarytų 2010-2012 m. laikotarpiu.

Išanalizavus šį kaltinamąjį aktą, neįmanoma suvokti apie kokias gaujas, susivienijimus, žmonių sekimus kalba prokurorė kaltinamajame akte ir kieno interesais ar užsakymu ji galimai dirbo. Nereikia būti teisininku norint suprasti, jog toks kaltinamasis aktas yra parengtas netinkamai. Šioje byloje aktyviai dalyvauja M. Milinienė ir jos šeimos nariai, kurie pripažinti nukentėjusiais ir kurios sutuoktinis yra buvęs Kauno apygardos teismo pirmininkas, įtakingas teisininkas, yra pažįstamas su prokuratūros darbuotojais.

Siektina pabrėžti tai, kad šis kaltinimo aktas surašytas su šimtais gramatinių, skyrybos ir stiliaus klaidų, kas neturėtų būti leistina prokurorams, remiantis galiojančiais teisės aktais. „Drąsos kelias“ politinės partijos nuomone, kaltinimai yra sunkiai suvokiami, tendencingi, iškreipti, išgalvoti ir vertintini kaip siekis susidoroti su žmonėmis, kurie bandė apsaugoti nepilnametę mergaitę, remiantis jos pačios išsakytais teiginiais, norais ir nuomonėmis. Ši byla perduota Šiaulių apygardos teismui, tačiau jau teismas yra nurodęs taisyti kaltinamąjį aktą (gramatiniu ir stilistiniu požiūriu) ir kaltinamojo akto trūkumus (teisiniu požiūriu).

2015 m. Kauno apygardos prokuratūros prokuroras Tomas Stelionis surašė kaltinamąjį aktą (ikiteisminio tyrimo Nr. 03-2-00584-15) Laimutei Kedienei ir Vytautui Andriui Kedžiui, Olgai Girdauskienei dėl 2009 – 2010 m. neva jų pasakytų žodžių prie nepilnamečio vaiko, kuriais jie neva intelektualiai tvirkino mažametę.

Jau nekalbant apie tai, kad kaltinimų esmė yra sunkiai suprantama, tačiau susipažinus su kaltinamuoju aktu, tampa nebeaišku, kodėl prokuratūra, klausydamasi pokalbių ir neva žinodama apie galimai nusikalstamą veiką, kaltinimus dėl to pareiškė tik po penkių metų ir neužkirto galimai neteisėtų veikų darymo? Mūsų nuomone, žodžio „pedofilas“ ir „pedofilija“ (yra įtrauktas į Lietuvių kalbos Vikipediją, laisvąją enciklopediją) ar kitų, net ir necenzūrinių žodžių, vartojimas prie vaiko, negali užtraukti baudžiamosios atsakomybės. Mūsų žiniomis, prokuroras T. Stelionis prieš teismo posėdį yra pareiškęs, kad šie pareikšti kaltinimai yra ne jo valia ir nuo jo nepriklauso. Negana to, Olgai Girdauskienei yra ir 2015 m. Kauno apylinkės prokuratūros surašytas dar vienas kaltinamasis aktas. Taigi kyla klausimas nuo kokių gi asmenų ir kieno gi iniciatyva buvo pareikšti šie kaltinimai garbaus amžiaus žmonėms ir kitiems asmenims?

Susidaro įspūdis, kad Jūsų vadovaujamos prokuratūros darbuotojai, tikėtina užimantys skyrių vadovų pareigas, davė nurodymus surašyti tokius kaltinamuosius aktus ir nutarimus, kurie pažeidžia tiek žmonių teises, tiek nacionalinės ir tarptautinės teisės aktus.

Visi suprantame, kad toks Lietuvos prokuratūros neveikimas ar veikimas, koks yra nustatytas LR Seimo komisijos dėl ikiteisminio tyrimo pagal D. Kedžio pareiškimus, gali būti paaiškinamas tik didelių prokurorų galimu suinteresuotumu. Suprantama, kad iki šiol Lietuvos prokuratūros sistemoje dirba dalis tų pačių prokurorų, kurie tuomet sąmoningai nesiėmė ir neatliko jokių veiksmų atskleisti nusikalstamą veiką.

Pasikeitus generaliniam prokurorui, atėjus dirbti naujiems principingiems prokuratūros prokurorams, prašome sudaryti komisiją ir peržiūrėti aukščiau nurodytų ikiteisminių tyrimų medžiagas, priimtus sprendimus ir nutraukti baudžiamąjį persekiojimą prieš nurodytus asmenis.

Taip pat pasitvirtinus pareiškime nurodytoms aplinkybėms, prašome pradėti ikiteisminį tyrimą prokurorams: Ritai Poškienei, Tomui Stelioniui, Dariui Jakučiui bei kitiems, kurių nurodymu galimai pareikšti kaltinimai minėtų asmenų atžvilgiu.

Prie šio rašto pridedamas priedas, kaltinamojo akto ikiteisminio tyrimo byloje Nr. 65-1-01240-11 dalis (1-21 lapas), kuriame mūsų nuomone yra daug gramatinių ir stiliaus klaidų”, – rašoma partijos “Drąsos kelias” pareiškime, kurį pasirašo partijos pirmininkas Jonas Varkala.

Komentarai

 

 

 
 1. Kaip matosi komentatoriu protas nepasikeite tai ir permainu nera ko tiketis. Vel jeksime balsuoti uz tuos pacius vagis, apgavikus ir melagius. Niekas nesikeis kol neismirs tie musu amzini “geradariai” tupintys seime ir vyriausybeje. O kol kas atejes jaunimas labai gerai prisiderina prie tu musu nepakeiciamu. Kol prokuratura tik saugos savo kedes ir nieko nedarys tol ir nevagis gali nevitoje padetus pasivogti..Jeigu butu isaiskintos milijonines aferos tai dabar kitaip ir gyventume. Kalta tik teisesauga!!!!!!!

  Thumb up 3 Thumb down 1

 2. Yra toks filmukas vaikiskas SMURFAI.
  Tai vat man vienos is partiju vadovas labai panasus i piktaji burtininka Gargameli is to filmuko.

  Thumb up 1 Thumb down 0

 3. Gerbeme ir gerbiame Gerb. Venckiene, aiskiai matosi neteisybe jos atzvilgiu, bet tikekimes, kad viskas isaiskes, ateis i valdzia principingi ir saziningi zmones

  Thumb up 3 Thumb down 2

 4. Kiekvienam blogiui anksčiau ar veliau ateina galas.Išaiškes ir šitas pedofilijos reikalas.Juo labiau pagal komentarus matosi,kokie yra pedofilų gynejai.

  Thumb up 5 Thumb down 1

  • Kai kas jau isaiskejo. Isaiskes ir visa kita – venckiene neissisuks.
   Na o pedofilu gyneju komentarai visada vienodi: pedofilijos Lietuvoje nera, nedriskite tirti itariamu tvirkinimu kedziu bylu, sekmes itariems psichologiskai zaginusiems anuke venckakedziams, mergaite neringa – musu sektos vadove, zudikas pedofilas kedys – musu didvyris, duokit mums Stankunaite…
   Ir taip metai is metu siaucia vis dar nepasodintu pedofilu ir ju gyneju sutve.

   Thumb up 1 Thumb down 5

 5. Vienam p…stogas nučiuožė :) kartoja tą pačią frazę keliolika kartų.
  Ar nebus kaip tam kariūnui , kur Amerikoje iš dangoraižio iššoko klykdamas “RUSAS EINA”

  Thumb up 2 Thumb down 1

  • ar tarp venckakediniu sektantu yra nors vienas bent apysveikis

   Thumb up 1 Thumb down 4

 6. Iš dalies man gaila tu įtikėjusių Venskiene …norint taip susimauti gyvenime reikia mokėti ne tik paslysti lygioje vietoje ant asvalto , bet ir tu pačiu socialiniu įgūdžių nebuvimas turėjo badyti akis .Kaip pasekmė tokios skaudžios pasekmės su teisėsauga. Vienok kita dalimi suprantu kad Lietuvoje visa politinė sistema sukasi apgaulės ir manipuliacijų žmogaus pasitikėjimo pagrindų, o tai pagimdo ivarias iškreiptas sadomazochizmo formas ..nukreiptas ne tik į vaikus. Dėl Garliavos tragedijos yra dalis kaltės ir valdžios nesuvaldžius situacijos tu įvykių užuomazgoje .

  Thumb up 4 Thumb down 0

  • butent.
   kaip tik landsbergine valdzia si skandala pagimde, skatino, kurste…, iki siol.
   galima pavardinti kazkiek tavo partijos vadu pavardziu. saviskiu pareigas tu ir taip zinai: landsbergis, grybauskaite, kupciskas, degutiene, kubilius, stancikiene, patackas, puteikis, dagys. ir tai tik pacio auksciausio rango pareigunai.
   paskui piramide zemeja iki sadunaites, algirdo, lukoseviciaus, pikaso (viliaus slavinsko), lobovo lygio

   Thumb up 3 Thumb down 0

   • – pamiršai pridėti ,.savo kaimyno boba, jos kate, jo šūnį..ta balandį kurs praskrisdamas apšiko tavo langą, ir t,t. ….baigtinis sąrašas manau gautusį gan ilgas .

    Thumb up 0 Thumb down 3

 7. O kodėl ponui J.Varkalai į Dangaus teismą nesikreipus? Bijo? Juk ir jis prie tos tetų Neringos, Audronės, Olios ir senųjų Kedžių, bei jų sūnaus ir žentelio sukurtos pedofilinės legendos savo purvinus nagus ne mažiau už kitus prikišęs.
  O pedofilinę kortą ištraukė todėl, kad labai jau norįsi ir toliau likti Seime. Juk daugiau pasireklamuoti ar pasigirti tai ir neturi kuo.

  Thumb up 2 Thumb down 4

  • Valys buvo bevalis.Su nauju gen. prokuroru ir nauja viltis gimsta,bet,manau,naujasis tęs tarnavimą mafijai.

   Thumb up 2 Thumb down 1

   • Valys bevalis buvo, net violetinės gaujos lyderės ekstradicijos popierius paruošti nedrįso. Dabar viskas juda į priekį, visi gaus pagal nuopelnus.

    Thumb up 3 Thumb down 1

 8. įš baimės ped…lai.Pažiūrėkit į pliusų ir minusų skirtumą ir suprasit,kad ir kiek jūs čia lotumėt,jūsų balsas į dangų neina.Ateis diena,kai stovėsit iškastruoti,nes kitaip su jumis nesusitvarkys.Matyt,šis iškrypimas ,-nepagydomas.

  Thumb up 2 Thumb down 1

  • ar tarp venckiniu zombiu yra nors vienas bent apysveikis !

   Thumb up 1 Thumb down 2

   • Ei,tu,apysveiki ,varyk i kleboniskiu miskeli,ten taves laukia taviskiai.Tik neuzmirsk shikamaja vazelinu prisodrinti,o tai isardys zamkus,prades trasos ant kulnu dribti.Busi ne tik apysveikis,bet visai isardytais pamusalais.

    Thumb up 2 Thumb down 1

    • ne tą ženklą paspaudžiau,bet tai ne taip svarbu.labiau man įdomus šis tipelis,su išdraskyta šiknele.Nejaugi tai taip stipriai paveikia protą,kad net nebejaučia,kad jis kartoja savo komentarą visur,kur tik parašyta apie juos,ir po daug kartų.O apie tai,bet kuris psichologas pasakytų,-jis ligonis.Tai gal ant ligonių nepykstam?tegul jie kliedi.

     Thumb up 2 Thumb down 1

     • ar tarpo venckiniu sektantu yra nors vienas bent apysveikis

      Thumb up 1 Thumb down 2

  • tau matyt taip niekas ir nepaaiškino kaip tie dideli balsavimo skaičiai atsiranda :) ir kaip tos nuomonės reitinguojamos .:)))

   Thumb up 3 Thumb down 0

 9. ar yra nors vienas… kam klausti,visi žino, kad violetiniai- tai progresuojanti,agresyvi, nepagydoma šizofrenijos rūšis

  Thumb up 1 Thumb down 2

  • Kas tu toks esi.Ir kiekviename straipsnyje,kur rašoma apie jus,tavo ta pati malda.

   Thumb up 3 Thumb down 1

   • ar tarp venckiniu zombiu yra nors vienas bent apysveikis

    Thumb up 1 Thumb down 2

  • “ar tarpo venckiniu sektantu yra nors vienas bent apysveikis” – tai ne klausimas, o fakto konstatavimas

   Thumb up 1 Thumb down 1

 10. Buves kunige, Jus likote beveik vienas , kuris tiki ka cia rasote .Psimelskitir protas prasvieses.

  Thumb up 2 Thumb down 2

  • protas gali prasvieseti tik tuo atveju, jei jis yra.
   sitam issigimeliui tai negresia.

   Thumb up 1 Thumb down 3

 11. Niekas nieko neprades. Sitas gen. taip pat yra kiseninis. Jis vykdo visus daukantynes isakymus.

  Thumb up 3 Thumb down 1

  • ar tarp pedovenckiniu pedosektantu yra nors vienas bent apysveikis.

   Thumb up 1 Thumb down 2

   • negu susmirdusiu iškrypėliu ,kuriuos ir Biblija moko apmėtyt akmenimis.

    Thumb up 2 Thumb down 1

    • ar tarp susmirdusiu venckadebilu sektantu yra nors vienas bent apysveikis

     Thumb up 1 Thumb down 2

   • Panasu,kad esi vienas is kleboniskio miskelio bendru.Ar smarkiai isarde bezdalnika,kad visa pykti nukreipi pries tuos,kurie bande isgelbeti mergaite? O gal esi tas ,kur patinka mazi vaikai? Po kiekvieno doro ir protingo pasisakymo,vis pridedi savo dvokianciu snerviu prieda.

    Thumb up 2 Thumb down 1

    • ar tarp venckadebilu jeronimu yra nors vienas bent apysveikis

     Thumb up 1 Thumb down 2

   • Pataisyk galu gale ta savo patefona.Ar esi ant tiek glusas, kad nesugebi?O gal gavai soka po Garliavos antpuolio, tai dabar vien ta kvailyste ir tesugebi istarti?Eik gydytis arba eik i delf-i, ten tau gal pliusu prides?Cia ne ta publika.O skaitytojams siulyciau visai nekreipt demesio i ta kvaila tirada ir “nelaikint” nei pliusais, nei minusais.Palikim ta “uzsikirtusi patefona” ramybeje.

    Thumb up 3 Thumb down 1

    • ar tarp venckadebilu sektantu yra nors vienas bent apysveikis

     Thumb up 1 Thumb down 2

 12. Kai pasklido gandai, kad Paksius ministru noretu matyti zydraji Gyli, iskunigis venckinis varkala nuspernde, kad jis ne prastesnis.
  Todel bent debilumu bando save priminti, sureiksminti bent iki ministerijos valytojos lygio.

  Thumb up 1 Thumb down 3

  • Dvasios ir kūno kirmine ,tu net ir kitam gyvenime nepriaugsi iki VARKALOS, nekalbant apie šitą, pagalvok apie tai, bet ne su anuo galu galvok. ………. Ale kodėl tie pedikų šunpalaikiai loja, bet net pasivadint kaip nors bijo, matyt bijo dėmesio.

   Thumb up 3 Thumb down 1

 13. Šitokie idiotai kaip Varkala sėdi Lietuvos parlamente? Klaikiau už klaikumą.

  Thumb up 2 Thumb down 2

  • Sarase ir taburete gali i Seima pakliuti. Ar net koks Landsbergis. Tai kuo idiotas varkala prastesnis?

   Thumb up 1 Thumb down 2

  • nevagia nekombinuoja,gyvena iš seimo nario atlyginimo,dar ir skurstančius paremia-tai pagal tave debilas.Šiuo atveju išsigimėlis esi tuir dar nepagydomas.

   Thumb up 2 Thumb down 1

   • ar tarp venckiniu zombiu yra nors vienas bent apysveikis.

    Thumb up 1 Thumb down 2

 14. Kliedesys po alaus bačkos . Jei jau taip norisi palaikyti teisiamus ,.tai ar ne geriau ..prisidėti prie jų teismo salėje ? ko verti tokie pareiškimai kai byloje sakomos paskutinės kalbos ..ir yra finišo tiesiojoje.

  Thumb up 3 Thumb down 1

  • keista, kad neteisimas isigimelis varkala. tas teroras, kuri jis vykde pries vaika, giedojo vaikui pagrabines giesmes, state prie duztanciu stiklu – vertas ilgu kalejimo metu.
   senis isigimelis savo vaiku neturi, tai nors svetimus engia ir terorizuoja. tai tuo labiau slykstu, kad ant to vaiko sprado jis ijojo i valdzia, gauna didziulius pinigus…

   Thumb up 1 Thumb down 3

 15. Geriau kreipkitės į Stazbūro Teismą (žinoma, aplenkiant šamaną Kūrį). Gal dar ten liko šiek tiek žmoniškumo ir pagarbos įstatymams.

  Thumb up 1 Thumb down 1

  • i popieziu, miki ir mauza, obama, putina, ceburaska, napoleona, gyli, matumbakara, joli, krokodila eugeniju, eltona jona, juros vepli…. tingiu visus vardinti. sarasa varkala gali rasti bet kurioj psichiatrinej ligoninej.
   tuo labiau, kad venckapediniai sektantai i visus jau kreipesi (i popieziu net du kartus).
   visur ir visada atsakymas buvo vienas ir tas pats – jokio atsakymo. ir koks gali buti atsakymas dar vieniems sizofrenikams. toki ligoniu rasliavu visos istaigos kasdien gauna susnis.

   Thumb up 2 Thumb down 1

 16. manau-SENATIES NEBUS….juk net ir ITALIJOJE-MAFIJINĖJE valstybėje,ne vienas sėdo…..prieš keletą metų, buvo rašyta -jei neklystu,sėdo netoli truisdešimties teisėjų…….

  Thumb up 3 Thumb down 0

  • ar tarp etatiniu venckiniu sektantu yra nors vienas bent apysveikis

   Thumb up 1 Thumb down 2

   • Ar toks protiskai atsilikes kaip tu,bijantis net pasivadinti,gali spresti ka nors apie sergancius.uzdaryk srebtuve,iskrypeli,nejau sysalupilni tarpudanciai neleidzia?

    Thumb up 1 Thumb down 1

    • ar tarp venckiniu zombiu jeronimu yra nors vienas bent apysveikis

     Thumb up 1 Thumb down 1

 17. Manau prokuratura – meslo kruva o prezidente vien tik pazadai – o Kryzeviciukai-puliniai!

  Thumb up 1 Thumb down 1

  • ar tarp pedovenckiniu pedosektantu yra nors vienas bent apysveikis

   Thumb up 1 Thumb down 1

 18. Labai noretusi,kad sie visi tyrimai pakliutu i doru ir garbe nesutepusiu prokuroru rankas.Bet sirdyje netikiu,nes jeigu naujas gen prokuroras atnaujintu ir pavestu sia byla -zudike tyrti grupei doru teisininku,ir dar turinciu patirties darbe ir nepraradusiu sazines,esu isitikines,jog prezidente ta pacia diena generalini prokurora ismestu is prokuraturos.O sia byla ,kaip isskirtine ,reiketu istirti labai saziningai ,ir ivardinti tikruosius ir teisejo ir kedzio ir visu kitu nuzudytu ,zudikus.Turetu generalinis prokuroras viesai ivardinti prokuraturos darbuotojus,kurie sios bylos ikiteisminio tyrimo eigoje,suteike galimybe Milinienei,perskaityti visus bylos tomus,o jei patikusius ir reikalingus lapus net atssviesti.Kaip zine,si moteris nei kaltinamoji nei kaltintoja,todel kaip pasalinis bylos asmuo ,gali tikrinti visa bylos medziaga,kuri teismo nepasiekusi,ir istatymais susipazinti netgi draudziama? Daug kartu klausiau,taciau niekas negirdejo sio klausimo? Gal generalineje prokuraturoje dar nera ivestos atviru duru dienos,kai pasaliniai asmenys galetu po visas ikiteisminio tyrimo bylas kapstytis?

  Thumb up 3 Thumb down 1

  • Jeronimai tavo tiesa tai trisdešimt Judo sidabriniu arba visiškas susipainiojimas gyvenimiškose tiesose .Įstatimas gina ne veiksmų procedūrą , o priežastį kodėl visa tai kilo ..prioritetu pasirenkant teise ginti silpnesnį ..(kas reiškia kad iš netiesos negali gimti tiesa, ar teisingumas) ..varkala be reikalo virkauja parodomuoju kreipimusį , tai tik apsimestinis noras parodyti dėmesį tiems kas sėdį teisiamųjų suole .

   Thumb up 1 Thumb down 2

   • Koncervatnyku samdinys esi ,ir as tau ,stasiau,daug sykiu sakiau,kad atsikabink tu nuo manes.Esi dvasios ubagas,arba tiesiog koncervatnyku sutvertas gyvis,kurio nuomone man visai neidomi.Tu persikelk i delfi,ten tokiu pusglusiu kaip tu rasi daugiau.Zmones matydami koncervatnyku vagystes,istysas gaujas vagiu,kaip snoro gauja ,slykstisi tokiais valdzios nieksais,Tik tau ,matyt,patrupina kaip vistai barskanciu,tai kaip suva po kiekvieno zmogaus issakytom mintim,kisi savo nuopisos isvedziojimus.Ner slykstesnio uz tave .

    Thumb up 2 Thumb down 1

     • Plius debilas dar ir del to, kad net nemato ir nesupranta savo komentu reitingu! Snargliojasi ant Jeronimo, kurio aukstas reitingas. Turetu nors kiek protelio, pasigedytu ir rasineti nesamones. Toks jausmas, kad uz centelius debiliukas atidirbineja.

      Thumb up 1 Thumb down 1

     • ar tarp venckiniu pedosektantu yra nors vienas bent apysveikis !

      Thumb up 1 Thumb down 2

    • ar tarp venckiniu jeronimu yra nors vienas bent apysveikis

     Thumb up 1 Thumb down 2

 19. pusmetis iki rinkimų, atsibudo DK …O kur buvote iki dabar? Kai kas ir reitingus pasikėlė iki dangaus ,o jūs snaudete , lakstėte į kitas partijas – liko tik nusivylę ir teismuose tąsomi žmonės….

  Thumb up 2 Thumb down 1

 20. Netikiu,kad kas pajudetu is vietos juk visa aukstuomene tik ir dirba su antru galu,o jei viena gala ta salduji pajudinsi prabils ir kiti,paziurekit kiek sedi valdzioje kurie yra ne tos orentacijos greit normaliu neliks. Juk jie aiskina,kad pas mus pedofilijos nera,taciau paskaitykit,kad ir paskutinis ivykis Kupiskio rsjone,kai brolisi mazas seseris tvirkina,seksualiai isnaudoja ir valdziai jokios tragedijos.Antzmogiai,

  Thumb up 2 Thumb down 1

  • ar tarp venckiniu pedosektantu yra nors vienas bent apysveikis.

   Thumb up 1 Thumb down 2

 21. Pasilis neteisetai isteisino kuniga,kuris grabaliojo vaikus.Precedentas jau yra.Todel nesitikekim,kad jis judins pedofilijos byla.
  Ir nesistebekim,kad butent jis patvirtintas generaliniu prokuroru.
  Jam visada bus priminta,kad jis nelegaliai isteisino iskrypeli kuniga.

  Thumb up 1 Thumb down 1

  • ar tarp pedovenckiniu sektantu yra nors vienas bent apysveikis

   Thumb up 1 Thumb down 1

  • ar tarp venckiniu pedosektantu yra nors vienas bent apysveikis

   Thumb up 1 Thumb down 1

 22. Buves l.e. gen pro pareigas “prezidentes kareivis” asmeniskai aplakste teismus su sia byla ir uz uzdaru duru,be liudininku,perrase sia byla.Dabar,atseit,”palieka sistema”.Ten toks meme Pasilis toje byloje galu nebeatras.”Pedofilijos nebuvo…”.
  Tik iszudyti zmones,pedofilu su policijos pagalba pagrobta Deimante Kedyte,”saugoma” Stankunaite.Deimanteles jau ir gyvos nera,kaip kad kalbama.O Sadeckas savo birka trina I kita “ruzava subinele”.Kaip kad teige Seimo nariai,pedofilu klanas yra “musu elito dalis”‘tad beliko Lietuva nuseti vaiku lavoneliais….

  Thumb up 2 Thumb down 1

  • ar tarp venckiniu sektantu yra nors vienas bent apysveikis !

   Thumb up 1 Thumb down 2

 23. Cia jau idomiau -jei atleista eilė prokurorų iš darbo, šiuos faktus patvirtino ir LR Seimo sudarytos komisijos išvada.

  Thumb up 2 Thumb down 1

  • ar tarp venckiniu sektantu yra nors vienas bent apysveikis.

   Thumb up 1 Thumb down 2

 24. Labai teisingas ir reikalingas prašymas,bet,manau, Lietuvoje teisingumo nerasite.Vis viena nereikia nuleisti rankų,kai tylime,tai nusikaltėliai labai įžūliai elgiasi.

  Thumb up 2 Thumb down 1

  • ar tarp venckiniu sektantu yra nors vienas bent apysveikis

   Thumb up 1 Thumb down 2 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 5
Naujuoju MRU Tarybos pirmininku išrinktas prof. dr. Egidijus Jarašiūnas 4
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (2)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (3)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (3)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (7)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...