Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2019 Gegužė 23 Ketvirtadienis
 

Dr. M. Puidokas: atsakingi politikai turėtų vienytis prieš populistinius ir neatsakingus kandidatus

2019-03-14 20:48 | Naujienos | Komentarų (22)

Seimo narys Mindaugas Puidokas. KK nuotr.

„Kasdieną vis labiau juntam, kad artėja lemiami politiniai įvykiai Europoje ir pasaulyje, globali sistema keičiantis jėgų pusiausvyrai praranda stabilumą. Šiuo momentu ypatingai svarbu apibrėžti mūsų valstybės poziciją, nes laivas, kurio kapitonas ir šturmanas nežino, kur plauks audros metu, yra pasmerktas“, – ketvirtadienį Seime vykusioje spaudos konferencijoje kalbėjo pretendentas būti kandidatu į LR prezidentus Mindaugas Puidokas.

Anot jo, mūsų valstybė serga. „Ar atlaikysim, ar išliksim, ar pasinaudosim proga išsigydyti nuo vis didėjančios socialinės įtampos viduje ir išorės grėsmių, priklausys nuo to, ką padarysime dabar. Tačiau jokia vieša valdžios diskusija su visuomene nevyksta, sprendimų priėmėjai daugiau rūpinasi savo karjera ir asmenine ateitimi“, – sakė M.Puidokas.

„Prasidedantis rinkimų ciklas yra negrįžtamumo taškas. Prezidento rinkimai gali būti pirmasis žingsnis į esmines permainas. Žingsnis į valstybės atsinaujinimo pradžią arba valstybės pabaigos pradžia, nes bus sprendžiama, kas stos už šalies vairo lemiamu momentu. Valstybę prie ribos atvedusi sistema skyla, o tarpusavio rietenose įstrigusi valdančioji pseudoelito klasė vieningo, laiminčio kandidato neturi. Sistema turi net tris kandidatus, kurie mėginami įpiršti žmonėms kaip vieninteliai galimi laimėtojai: Nausėdą, Šimonytę ir Skvernelį.

Opoziciniai, nesisteminiai kandidatai išreiškia ir atstovauja realių, tikrų ir nesuvaidintų permainų ištroškusių žmonių siekius, tačiau išsklaidyta ir nevieninga politinė valia, tarpusavio konkurencija gali būti lemiama kliūtimi visuomenės lūkesčiams patenkinti. Likimas duoda dar vieną atgimimo šansą ir neturime teisės juo nepasinaudoti“, – kalbėjo M.Puidokas.

„Į mane kreipiasi vis daugiau žmonių, suprantančių šio momento svarbą valstybės ir tautos išlikimui. Piliečių, neabejingų socialinio teisingumo stokai ir atskirčiai, valstybės nunykimui ir tautos išsivaikščiojimui. Ir visi kaip vienas sako – vienykitės! Užteks tarpusavyje kautis, vienykitės, nes kiekvienas atskirai pralaimėsite ir jūs patys, ir visa Lietuva.

Ir iš tikrųjų – ko gi mes čia ateinam? Ar čia gali būti pralaimėtojų, jei kalbame apie mūsų visų ateitį nulemsiančius sprendimus? Ar kas suprastų tokiu momentu asmenines ambicijas ir norą matyti tik save patį vieną nugalėtoju? Tuo labiau, kad veikiant atskirai globalizmo aplinkoje, kur viskas pajungta vienintelei tiesai ir lėtam valstybės numarinimui, nugalėti vienam yra tiesiog neįmanoma.

Atsiliepdamas į Kauno forumo pareiškimą ir gaunamus visuomenės raginimus kreipiuosi į Arvydą Juozaitį, Naglį Puteikį ir Valentiną Mazuronį su pasiūlymu suvienyti jėgas ir pastangas kovoje už valstybės ateitį. Siūlau pradėti konsultacijas dėl programinių nuostatų suderinimo ir, atsižvelgiant į visuomenės palaikymo rezultatus per rinkiminę kampaniją ir jos sėkmę – dėl vieno, bendro opozicijos kandidato iškėlimo rinkimuose į Lietuvos Respublikos prezidentus.

Susitarus dėl pagrindinių tikslų galima suvienyti žmones ir sutekti rinkėjus. Susitarus dėl vienamintiškumo, ideologinio grynumo, antraeilių dalykų atsisakymo vardan esminės vertybės – valstybės ir jos žmonių ateities – galime išspręsti amžiną, prakeiktąjį opozicijos susiskaldymo per lemiamus rinkimus klausimą“, – kalbėjo pretendentas į kandidatus būti LR prezidentu.

M.Puidokas teigė turintis tokią svajonę, kad viskas įmanoma. „Ir viltį, kad galime vieną kartą tikrai nugalėti tą tamsą, kurią juntam ateinant. Dievo ir likimo suteiktą šansą privalome išnaudoti. Dėl to siūlau susivienyti visiems, į šalies ateitį atsakingai žiūrintiems kandidatams į prezidento postą. Manau, kad su A. Juozaičiu, N. Puteikiu, V. Mazuroniu turėtume suvienyti savo jėgas ir kartu formuoti rinkimų strategiją, mobilizuoti rinkėjų paramą, kuri galiausiai tektų vienam iš kandidatų“, – kalbėjo M.Puidokas.

Jis teigė, kad jį labai neramina tendencija, jog atviri populistai ir savo elgesiu Lietuvai didžiulę žalą padarę asmenys pagal sociologinių apklausų duomenis, gali sulaukti itin didelės paramos Respublikos Prezidento rinkimuose.

„Itin neramina faktas, jog skubotais ir neatsakingais sprendimais, padariusiais didžiulę žalą visiems Lietuvos piliečiams, ypač skurdžiausiai jų daliai, išgarsėjusi buvusi A. Kubiliaus vyriausybės finansų ministrė I. Šimonytė ne tik kad atsisako kritiškai įvertinti savo tuometinį elgesį, bet ir sprendžiant iš sociologų pateikiamų rezultatų, gali sulaukti nemažos rinkėjų dalies paramos. Nenoriu aiškintis tokios dalies mūsų šalies piliečių trumpos atminties priežasčių. Visgi nenoriu ir taikstytis su faktu, kad aukščiausias postas valstybėje gali atitekti asmeniui, kuris ne tik, kad nesigaili klaidingų sprendimų, bet ir savo elgesį pateikia kaip kažką, kuo galima didžiuotis. Ir tai gali įvykti artėjančios pasaulinės finansų krizės kontekste.

Prisipažinsiu, labai nustebino paskelbti pono Nausėdos programos teiginiai. Jo komanda akivaizdžiai nesuvokia Lietuvos Respublikos prezidento įgaliojimų apimties, kalba apie keistus dalykus. Ir visa tai turint omenyje, jog šis asmuo ilgus metus užėmė aukštas pareigas užsienio banke, kuris, kaip vis dar neblogai pamename, tik prasidėjus finansų krizei, iš Lietuvos į savo kilmės šalį pervedė milžiniškas lėšas. Banke, kuris prasidėjus krizei pakėlė paskolų palūkanas, tiek verslui, tiek privatiems asmenims. Kiek dėl tokio palūkanų šuolio bankrutavo verslų ir kiek mūsų tautiečių buvo priversti bėgti į užsienį ieškoti net ne geresnio gyvenimo, o išgyvenimo? Ar tokia banko politika buvo įmanoma be banko vyriausiojo ekonomisto žinios? Ir ką tada sakė ponas Nausėda?

Kitaip tariant į prezidento postą kandidatuoja žmogus, krizės metu įrodęs, jog neturi vertybinio stuburo. Įrodęs, jog savininkų pelnas jam svarbesnis už tautiečių gerovę. Ir kandidatuoja jis artėjančios finansų krizės fone.

Ponas Skvernelis pateikia save kaip antisisteminį kandidatą, bet visada buvo griežtas dabartinės sistemos šalininkas. Ministrų kabinetas ir artimi patarėjai yra artimi Kubiliaus ir jaunojo Landsbergio pažiūrų šalininkai. Per Vilniaus mero rinkimus premjeras ir komanda atvirai palaiko poną Šimašių, kas dar kartą patvirtina jo pažiūrų neoliberalumą, rimto požiūrio į kandidatų vertybes nebuvimą. Ar gali valstybės lyderiu tapti ir sutelkti žmones asmuo, kuris sako ir daro prieštaringus dalykus? Sako, kad yra už šeimą ir vaikus, bet remia LGBT palaikantį kandidatą į merus sostinėje. Sako, kad yra už jaunimo išlaikymą Lietuvoje, bet nevykdo Seimo sprendimo dėl nemokamo mokslo pirmakursiams. Sako, kad yra už kultūrą kaip prioritetą, bet neturi politinės valios net parengti ratifikavimui FARO konvencijos, kuri saugo mūsų paveldą nuo niokojimo ir stambaus verslo neteisėtų interesų kaip Marijonų vienuolyno ansamblio Vilniuje atveju.

Šiame kontekste man didžiausią nerimą man kelia nemažos dalies Lietuvos piliečių apatija, nusivylimas politika, jos tuščiomis rietenomis, nenoras domėtis kas vyksta aplink bei užmaršumas, kai nepaisant akivaizdžių klaidų, neveikimo padarinių ar atviro populizmo ir viešai demonstruojamos nekompetencijos, trys lyderiaujantys sistemos kandidatai gali tapti galimais laimėtojais bei tikėtis ganėtinai aukšto visuomenės paramos lygmens.

Kaip šios dilemos sprendimą siūlau vienintelį sprendimą – susivienyti visiems, atsakingai į šalies ateitį žiūrintiems kandidatams ir suformuoti vieną programą galiausiai prieš rinkimus paremti vieną kandidatą. Bendra kandidatūra – bendro sutarimo reikalas. Tam būtini atsakingi sprendimai, veiksmų derinimas ir priklausomai nuo rinkiminės kampanijos eigos bei sėkmės aiškus supratimas apie istorinę situaciją“, – Seime vykusioje spaudos konferencijoje kalbėjo M.Puidokas.

Komentarai

 

 

 
 1. Teisingai! Ir kuo greičiau reikia rinktis visiems bendraminčiams derinti savo programas ir tartis. Patys nuspręskite, kuris iš Jūsų geriausiai pasirūpintų Lietuva.

  Thumb up 4 Thumb down 1

 2. _______”ANTIPOPULIZMAS” YRA SATANISTINIO ELITO ISRADIMAS SKIRTAS JUSU NUSTATYMUI PRIES PACIUS SAVE_______

  Draugas (Dr.) M. Puidoke,
  gal galite pasakyti kas yra tie ”atsakingi ir nepopulistiniai” politikai ?!
  Kazkaip as tokiu nerandu !
  Na pvz Socdemai yra populiarus soclygybes trokstanciuju tarpe ir ju atzvilgiu jie yra populistai. Konservatoriai visad buvo populistai savu ”bereciu” tarpe. Liberalai – populistai viso plauko laisvarinkininku marmalyneje, Uspaskich budavo populistas kedainiskiu tarpe ir t.t. ir t.t. .
  Kas nebuvo populistas savo salininku tarpe, kas surinko sau salininku buri skleisdamas jiems kenksmingas ir opoziciskas – NEPOPULIARIAS idejas, siekius, pazadus ?!
  Kas nebuvo populiarus, populistas ir ne savo tradiciniu salininku tarpe, kai ji pasirinko labiau nei ka kita ?!
  Reiktu atmesti ta savoka, kuri buvo idiegta tu paciu vakaru ‘ideologu’ klaidinanciu visuomene ir populizmu apibudinanciu savo oponentus, kurie kalbejo apie liaudziai patinkancius dalykus, kai tu ‘ideologu’ atstovaujamos tradicines valdancios buvo pro-elitines krypties partijos ir is principo negalejo liaudziai zadeti to, kas is esmes priestaravo elitu interesams.
  Tos pat prosionistines jegos jau ne pirma simta metu primetineja zmonems viska pradedant ideologijomis ir baigiant ju igyvendinimu visomis imanomomis priemonemis. Jos – sionistiskos jegos, diegia tolerancija kaip privaloma elgsenos ir mastysenos buda visuomeneje zemesniems sluoksniams, o pacios yra visiskai nacistines ir antitolerantiskos, nes ju ideologija yra priesinga ne tik zemesniems sluoksniams, bet isvis yra antihumaniska ir antigojiska, ivardijanti ne zydu tautas tik lyg galvijais zmogaus pavidale ir skirtas tarnauti zydams sionistams.
  Aisku kad viskas, kas butu politiku tarpe kalbama populiaru ir revoliuciska liaudziai is esmes, yra ivardinta kaip konspiracijos teorijos arba populizmas, kas aiskiau butu isreiksta ir pasamoningai siekiama iteigti visuotinai pasakant, kad populizmas ir konspiracijos teorijos ar lyg konspiracijos teorijos, yra melas tikslu apgauti zemesnius visuomenes sluoksnius, kai jie klausosi ir regisi kandidatu politiniuose rinkimuose i krasto valdziu postus.
  Norima iteigti – viskas ka kalba populiariai elitui oponuojantys politikai,- yra melas arba galimai yra melas.
  Deja, bet pro-elitiniu partiju kandidatai dazniausiai ne patikimo (populizmo) zemesniuose visuomenes sluoksniuose tikslu, o tiktai kovos su kitu proelitiniu jegu atstovais metu, skleidzia daznai akivaizdu mela arba uzslepta (populizma blogaja prasme), kuris tada jau populizmu netgi ir nera…, o yra demagogija ir melas.
  Populizmu proelitines jegos vadina proopozicisku jegu kalbas ”tinkancias” liaudziai. Tikros proopozicines jegos turi tikrus tikslus ir ju kalbos yra tikrai populistines, taciau ne negatyvia – melo, o pozityvia – ju ideju tinkamumo prasme liaudziai (tautai). Deja; taisykle yra tokia – elitai dazniausiai valdo bankus, imones, valstybes, teises ir kt. istaigas, mokymo sistema, media ir visa kita ir todel turi galimybe visaip blokuoti tikros opozicijos populistiniu – populiariu liaudyje, ideju, igyvendinima ir veliau neva ‘teisetai’ apsaukia opozicija populizmu – tik apsimestiniu ideju pazadais ir neigyvendinimais, suteikiant populistiniams siekiams bei kalboms tiktai melo atspalvi…
  Na, o dauguma liaudies juk mazai masto,…per mazai…ir kita karta elitiniu apkvailinti, renka ‘specialistus’ ar ‘kostruktyvistus’, kurie gali pagerinti padeti is tikro…
  Tie pasigerina ja.
  Patys sau…
  Tradiciskai.
  Taip yra vakaruos.
  Tradiciskai.
  Ir tik rytuos dar kartais laimi ne visai proelitines partijos…
  Todel kaip Kaune, Lietuvoje, nustumus i sali proelitines konservatoriu pajegas, pasiseka kazkiek i geraja puse, pakeisti padeti mieste.
  Tai ivyko ne todel kad Meras ir jo komanda buvo ne populistai.
  Jie buvo populistai, nes kalbejo tai ko reikia zmonems ir nemelavo…
  Nemelavo todel kad atstovavo ne elitui ir ypac ne tam vakaru…
  Ir igyvendino todel kad ir centrine Lietuvos valdzia buvo ne elitiniu jegu ir mazai galejo pristabdyti Kauno reformas…
  Taip kad populizmas nera blogas dalykas, nes jis geras jei yra kalbama tiesa, kurios reikia krastui, nes jis geras kai yra galimybe visa tai igyvendinti ir elitas neturi galimybes bei priezasties tuos populistus sakancius tiesa, apkaltinti ir sustabdyti…
  Ir yra taip kad ir konstruktyvizmas taipogi yra labai ir visiskai reliatyvus dalykas ir priklauso nuo to, kuriose jegose yra tie konstruktyvistai (specialistai ir pan).
  Jo buna daznai gausu proelitiniu politjegu tarpe, taciau jie…dazniausiai rupinasi elitui aktualiais klausimais, kurie dazniausiai yra artimi arba giliai susije su auksto lygmens korupcija bei nusikalstamumu.
  Jo buna ir proopozicisku politjegu tarpe, taciau dazniausiai dar pries rinkimus, ju uzuomazgoje jau buna jos elito valdomoje medijoje apkaltintos populizmu (suteikiant jam negatyviaja prasme) ir po rinkimu jau su panieka kalbama apie proopozines jegas vadinant populistais lyg melagiais ar politiniais impotentais, nes arba jie buvo neisrinkti i valdzias, arba juos isrinkus jiems negalint igyvendinti savo pazadu liaudziai del elito pastangu uzgniauzti bet kokias esme lieciancias reformas…
  Taip kad populizmo kritika iveda neissilavinusiu zmoniu tarpe nuostatu chaosa ir atspindi tu proelitiniu ”antipopulistu” ideologini pamata – proelitizma, kuris butent vienas ir yra to isradimo – populizmo kritikos nesejas tikslu visiems laikams zmonese islaikyti nuostata, kad populizmas yra negatyvus, kad tai yra blogis ir kuri reikia ignoruoti, su kuriuo reikia kovoti ir kad reikia klausytis tik ne-populistiniu politiku !
  TACIAU; tokiu budu zmonese lieka idiegta idiotiska nuostata, kuri yra tarsi nusistatymas pries juos pacius, pries ju troskimus, siekius ir interesus…
  Nes naturaliai tiktai tie proelitinia juk turi galimybe igyvendinti viska, ka sako…
  Nors jie kalba elitui, o ne tautai…ir neigyvendina tyciskai.
  Nes naturaliai tie neelitiniai, jei jie yra tikri opozicionieriai, gali sneketi populizma, tai kas yra aktualu tautai, liaudziai, daugumai…tik deja, daznai jie negali del elito trukdziu, igyvendinti nieko is to pazadetojo ”populistinio” ju saraso…
  Vienas is populisto likimo pavyzdziu, nors ir netikslus, yra Lietuvoje R. Pakso ”atvejis”… Dauguma svarbioje valdzioje tada buvo jo priesai. Ir jie ji ”patvarke”…
  Pavyzdys is kitos gyvenimo srities apie populizmo ”kenksminguma”, kai elitas tarkim idiegia medijos pagalba visuomeneje kalbos apie meile negatyvumo nuostata. Sakoma tarkim, kad seima yra konstruktyvizmo dalykas, kad tai yra rupestis namais, vaikais, lesomis, atsakomybe pries valstybe auginant jauna zmogu (NATO kari ar kare, kaip Lietuvoje dabar) ir yra jau siais sviesiais informatikos, technologiju bei LGBT laikais kvaila sneketi apie meile, kuri realiai yra kunisku santykiu dalykas ir vadovaujantis kunisko bendravimo ivairove bei laisve. Tad meile apibudinama kaip…kazkokia kvailyste, apie kuria kalbeti yra netgi amoralu ir netgi nusikalstama…
  Tokiu atveju, kas yra galima siais visuotinio zmoniu nukvakimo laikais ir aisku elito protinguciu ismintingo goju auklejimo laikais, dauguma zmoniu zemesniuose sluosniuose elito vedamu mokyklu ir medijos ”sudurnininti”, vadovautusi netgi sneku apie meile vengimo nuostata…
  Santykiai tarp vyru moteru butu dalykiniai, reti tik tikslu valstybei pagaminti vaiku…, vidiniai zmoniu sielu ir protu poreikiai butu ignoruoti ir zmoniu savizudybes butu daznos kaip imanoma…, vaikai isvis nesuprastu ko jie atsirado siame pasaulyje, nes nerastu jokiu geru jausmu pasaulyje…
  Zmones butu nukvaileje visai ir nesuprastu kodel ju visuomeneje viskas kas tik imanoma, sugriuvo, ir isvis nerastu zmoniu civilizacijoje jokios ju egzistencijos prasmes…, neturetu rysio vienas su kitu, paremtu bent kokiu nors nematerialiniu ar ne fiziniu tikslu… Veliau nutruktu visai ir fizinis bendravimas, nes neliktu emocinio bendravimo, stimulu, motyvaciju bei dziaugsmu, uzuojautu, interesu…
  …Kaip ir dabar Lietuvoje ar vakaruose del proelitinio polijegu vadovavimo nebelieka zmoniu rysio su valdzia, su partijomis, su geruju siekiu igyvendinimu ju valstybese, nebelieka tikejimo elitu; jis sau,- liaudis sau…ir demokratija lieka zmogui, tik tarsi Biblija ateistui… Nebelieka tikejimo Zmonija, zmonemis, visuomene, geriu, idealizmu, priprantama prie visu iskreipto gyvenimo bei mastymo, elito igiegtu nuostatu, kurios yra tarsi nuostatos pries pacius save ir atskiriancios zmones viena nuo kito socialiai, politiskai, psichologiskai ir erdveje…
  Visuomenes butu (ar yra jau) – materialistiniu individu visuma tarnaujanti elitui ir palikta gyventi tuo, ka jiems iteige elito ”propagandistai”, tuo, ka jiems nurode jie…
  Zmones taptu ar jau tapo lyg ne zmonemis ta senaja klasikine prasme…
  Jie yra ”antipopulistai” visomis prasmemis – net ir meiles srityje !
  Jie dar gali kalbeti apie meile viens kitam, bet jau yra jiems idiegta, kad meile yra liberalaus pasirinkimo dalykas ir kad ji normaliai yra ”laisva”…
  Jei ne laisva, tai yra netolerantiska ir nenormalu.
  Meile nyksta ir gauseja netgi ir paciu elitiniu narkomanija, savizudybes…
  Neranda jokiu prasmiu ir ”populizmu” jokioje srityje – o jie juk is prigimties,- dar zmones !
  Blogiau yra politikoje…
  Zmones jau yra itikinti kad nei kalbeti galima apie tai kas galetu zmonems patikti ir buti gera, nei klausytis to yra gerai, nei daryti tai, kas naturaliai zmonems patiktu ir butu gera, kad yra normalu…
  Zmones nustatyti – patys pries save, savo prigimti, jausmus, troskimus,…!,- zmones itikinti klausytis tiktai tu, kas dar giliau juos itikina vis labiau buti ne savimi, mastyti ir veikti ne savimi, o tik elito interesu ir mokymu vedami…
  O elitas, juk…yra nuo senu senu, paciu seniausiu laiku – daznu dazniausiai – realiai satanistinis…

  Thumb up 2 Thumb down 0

   • Ivardino tuos kandidatus lygiai kaip – ereli, lydeka ir arkli.
    Nemanau kad tie kandidatai butu patvarioje sajungoje.
    Vien tik ideja klad jie yra ”kitokie”, o ne proelitiniai, dar per maza salyga ju sajungai. Kai pazvelgi giliau, pamatai jog jie yra giliai skirtingi ir ypac zvelgiant i ju politines karjeros bei veiklos istorija. Tai viena. O kita, kad jie esminiu reformu nezada, jie nera antiglobalistai (anti-NATO-ininkai ir anti-ES-ininkai).
    Jie lyg zuvys toje pat Lietuvos Kudroje. O reiktu cia liutu, kurie drasiai vestu i Nepriklausomybe… Netgi Juozaitis tik kalba dalinai apie Lietuvos Tautini interesa…; betgi esant integruojamiems i Pasauline Globalizmo Sistema pagal Agenda 21 Direktyva (NWO), nepavyks jokie grizimai prie Nacionaliniu ideju, vertybiu, siekiu bei Nepriklausomybiu jokioje srityje…
    Kad tai ivyktu reiktu gebeti atsiplesti nuo globalistiniu organizaciju…
    Kitaip gi,- viskas kas vyksta musu Lietuvos Kudroje, yra tik plepalai, kadangi srauni Globalizmo srove, Lietuvą ir visa jos vidine sistema nesa tiktai gilyn i Absoliucia Priklausomybe Globalizmo ” Totalitaristini Lageri”…
    Turiu pasakyti, kad netgi prie tokiu asmenybiu kaip minetieji neradikalus – Juozaitis, Puteikis ir Mazuronis, ponas Puidokas netinka nes jis sudaro ispudi kaip dar labiau neradikalaus ir netgi panasu kad proelitinio veikejo del savo ”antipopulistiniu” nuostatu. Jei jis bandytu populizma reabilituoti, kaip neteisingai kaltinama kazkuo negeru ar neteisingu, tai rodytu jo isminti bei poliyini pasiruosima…, dabar gi jo idejos yra praktiskai lyg kazkuriu is desiniuju politiniu veikeju, kurie tradiciskai kaltina oponentus vien tik uz ju kitokias politines kryptis, paziuras, ‘populizma’, ‘rusizma’ ir t.t.t. …
    Be jokiu ryztingu siekiu pakeisti ka nors Lietuvos politikoje, isvis visos musu kalbos lieka tik kalbomis…
    O ”KARAVANAS” vis eina i Globalizmo Pragara…

    Thumb up 1 Thumb down 0

     • Palikit savo email,- busite mano redaktore(ius). Pirmiausiai savo paklodes siūsiu jums, o po jusu redagavimo skelbsime cia… Arba, jei isvis nubrokuosite, neskelbsime… :)
      Butumete mano cenzore(ius) ar moderator… :)

      Thumb up 0 Thumb down 1

     • Grazina, kodel tokie dziaugsmukai ? Juk ta X asmenybe savo email nepaliko ir siaip niekas nepasikeite… Netgi kas yra “na jo”, juk man nera aišku. Na gerai, tarkim kad aišku jums, isivaizduoju kad ji, na ta kur jus pavadinote Saunuole. Tai kodel šaunuole ?
      Ar todel kad man tipo lyg replika paraše, ar todel kad pasieke visai nežinia ką…?
      …ar manote kad ji pasieke mano suvokima jog ji yra tas man jau senokai žinomas zmogus ?
      Zinomas, tai nereiskia kad yra pazistamas, nes bendrauta yra tik gal internete netgi nezinant vardo, nezinant tiksliai kuris zinomas man zmogus, ji yra…
      Gal karta matytas, o gal ir netgi ne…
      Tik hipotezes mano mintyje, nes realiai as JŲ is Lietuvos, neregejau jau vos ne 10 metu…

      As labai pasikeiciau po tu vos ne 10 metu…
      Dabar aš ir menkiausia savo naivu pagalvojima stabdau ir net esant rimtam “signalui” jau mane pervesti i “aktyvumo” busena, butu laaaaabai sunku.
      Turi buti aiskumas dabar daug didesnis nei jo butu reikeje netgi prie penkis metus. O su tuo mano naivumu bütu pries desimtmeti, neimanoma ir palyginti…
      Pasikeite ir daug daugiau. Ne tik mano naivumas nunyko… Todel ….man tiesiog atrodo neitiketina atrodo, kad mane gali Kazkas prisiminti nuo tu laiku pries 10 metu…
      Po to, as esu tikras – niekam daugiau nebuvo netgi galimybes mane isiminti… Kalbu apie Jas, o ne apie mano politizuotus rastus-paklodes, internete…
      Tad linkiu Sekmes as Jai ir Jums, linkiu kad issipildytu gerieji troskimai, o manipuliacijos, jei jos tokiomis yra, kad tikrai neduotu vaisiu…
      Sekmes. Iki :)

      Thumb up 0 Thumb down 0

 3. VIRŠŪNĖ.
  Susivienijimas pagal Puidoką
  Puidokas norėtų.kad Mazuronis,Juozaitis,Puteikis ATSISAKYTŲ kandidatuoti ir SAVO rėmėjų paprašytų remti …Puidoką.

  Thumb up 4 Thumb down 1

 4. Mindaugas kuklus. Pats savęs į ratelio vidurį nesiūlo. Patys turime suprasti…

  Thumb up 3 Thumb down 0

 5. Kaip gražiai išsivarte nausedukas vakar laidoje “Valanda su Rūta” į Rūtos užduota klausimą, kaip žiuri į tradicine šeima.
  Ir iš vis jautėsi iš Rūtos puses palaikymas ir atsargus Nausėdos reklamavimas į prezidentus – rinkit tik ji, o užduotas klausimas buvo suderintas ir paruoštas atsakymas, nes, manau, jo didziule klaida, padaryta pernelyg anksti, tai pasiskelbimais, kad turi būti įteisintos vienalytes šeimos.
  Mano nuomone – Nausėda, jau kaip tikras zirinovskis, nepatinkančius kitu komentarus su nerviniu priepuoliu ( bet greit susitvarde) nutrauktinejo.
  Manau, kad mūsų bobulytes rinks su pasimėgavimu “labai jau gražu prezidenta”.

  Senai reikėjo tartis ir vienytis bendraminčiams, Puidokas siūlo gera išeiti -vienytis.

  Thumb up 10 Thumb down 1

 6. Kažkokia anomalija, panele Simonyte atnešusi Lietuvai milijardinius nuostolius, veržiasi i prezidentus.Ja reikia perduoti prokuraturai, zinoma, kai nebus Pasilio.

  Thumb up 15 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Skelbiama akcija LAISVĖ KŪJAIS NESUDAUŽOMA! 32
Tyrimas: kreiptis į psichologą pagalbos daugiau kaip pusei lietuvių vis dar nėra normalu
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kaunas planuoja statyti metro (balandžio 1-osios pokštas) (9)
Premjerui Sauliui Skverneliui pavadinus mūsų brolius latvius konkurentais, daug kam kilo mintis, kas...

Teisingumo ministerija inicijuoja teismo proceso tobulinimą 
Teisingumo ministerija, siekdama sistemiškai tobulinti teismo procesų reglamentavimą, iš vidinių išteklių steigia naują...

Premjeras: Tikiu Lietuva ir kviečiu visus švęsti mūsų Tėvynės gimtadienį! (12)
Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis sveikina Lietuvos žmones su Valstybės atkūrimo diena.  „Sveikinu jus...

Prezidentė: Švęskime Vasario 16-ąją, kaip išsivadavimo ir laisvės šventę! (15)
Brangieji, atkurtoji mūsų valstybė skaičiuoja naują šimtmetį savo ilgaamžėje istorijoje. Švęskime Vasario 16-ąją,...

Sovietų kariuomenės nusikaltimai Lietuvoje: prieš ir po okupacijos (1)
Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras internetinėje svetainėje www.kgbveikla.lt baigė publikuoti dokumentus apie nusikalstamą...

Rusijai gresia vadinamojo S. Magnitskio akto Europos variantas (13)
EP Užsienio reikalų komitete pirmadienį apie 17.30 val. Lietuvos laiku bus svarstoma rezoliucija...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Šalies vadovė dalyvauja Ukrainos Prezidento inauguracijoje (9)
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su kitų Europos šalių...
Seimo nariai kreipėsi į Vyriausybę ir Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetą dėl suskystintų dujų pirkimo iš Rusijos (11)
Seimo Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos nariai Laurynas Kasčiūnas ir...
D.Grybauskaitė pasveikino išrinktąjį Ukrainos Prezidentą (19)
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pergalės Ukrainos Prezidento rinkimuose proga...
 
Teismas vėl atmetė „MG Baltic“ reikalavimą atlyginti 13 mln. Eur tariamą žalą (7)
Lietuvos apeliacinis teismas dar kartą atmetė ieškovės UAB „MG Baltic...
Rusijos žurnalistas A.Nevzorovas nufilmavo Medininkų žudynes? (281)
Kas iš tiesų įvyko 1991-ųjų metų liepos 31 d. naktį...
Aukščiausias teismas abejonių dėl įrodymų Medininkų byloje neišsklaidė (38)
Nors Aukščiausiasis teismas vasario 28 d. ir paliko galioti Apeliacinio...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – atpažinti plėšimu įtariamą vyrą
Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo...
Neskundžiama nutartimi patvirtintas atsisakymas pradėti ikiteisminį tyrimą dėl M. Ivaškevičiaus romano „Žali“ (1)
Vilniaus apygardos teismas konstatavo, kad Vilniaus apygardos prokuratūros vyriausiojo prokuroro...
 
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (1)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
„Huawei“ pristato stilingą „Mate 10 lite“ (1)
Nuo šiol bus dar paprasčiau pasidaryti tobulą asmenukę ar pagauti...
Krašto apsauga   Užsienis
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
Išaugo šauktinių pasitenkinimas tarnybos sąlygomis kariuomenėje
Auga šauktinių pasitenkinimas tarnybos sąlygomis. Lyginant su 2016 m., 2018...
 
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (20)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sirijoje – raketų smūgis, JT ST atmetė Rusijos parengtą rezoliuciją (26)
Naktį iš penktadienio į šeštadienį JAV, Prancūzijos ir Didžiosios Britanijos...
Sportas   Laiškai
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
Fiodr Černych perėjo į Maskvos „Dinamo“ (1)
Paskutinę perkėlimų dieną Maskvos „Dinamo“ paviliojo Lietuvos futbolo rinktinės kapitoną...
 
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Padėka
PADĖKA Dėkojame visiems vienaip ar kitaip prisidėjusiems ruošiantis pirmajam renginiui...
Netektis advokato Arūno Marcinkevičiaus šeimoje (7)
Advokato Arūno Marcinkevičiaus šeimoje – netektis: lapkričio 1 d. po...