Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Birželis 3 Trečiadienis
 

Didysis Garliavos smogikas, arba prokuratūros susinaikinimo programa įgauna pagreitį

2012-05-04 10:29 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (951)

"Maski šou" tęsiasi: prokuratūra iš 75 metų mergaitės senelio Vytauto Kedžio padarė Garliavos smogiką. KK nuotr.


Giedrė Gorienė

Nors po kovo 23 d. įvykių Garliavoje, kuriuos matė ne tik visa Lietuva, bet internetu – ir visas pasaulis, Generalinėje prokuratūroje surengtoje bendroje prokurorų ir policininkų spaudos konferencijoje buvo pasigirta, jog dėl įvykių pradėti penki ikiteismininiai tyrimai, iš esmės yra atliekamas tiktai vienas – dėl panelės L.Stankūnaitės sumušimo. Mat nors kovo 23 d. po nesėkmingo bandymo atplėšti į močiutę įsikibusią dukrą ir dukters išvadinta „šlykštyne“, „melage“, „pedofile“ L.Stankūnaitė iš Kedžių namo išėjo, o po pusvalandžio su advokatu G.Černiausku sugrįžo ir vėl išėjo be jokios mėlynės ant skruosto – ką aiškiai yra užfiksavę žurnalistai, kovo 25 d. panelė L.Stankūnaitė vienos televizijos laidoje jau demonstravo savo mėlynę: atseit jai per grumtynes dėl mergaitės smogęs mergaitės senelis Vytautas Kedys. O kad ta mėlynė geriau žiūrovams matytųsi, L.Stankūnaitės plaukai buvo surišti į vadinamąją „arklio uodegą“.

Tuo tarpu kraujosruvos ant mergaitės kūno – mergaitės „paėmimą“ užfiksavusioje vaizdo juostoje aiškiai matome, kaip panelė L.Stankūnaitė su kaukėtu apsauginiu bando atplėšti į močiutę įsikibusią klykiančią mergaitę – teisėsaugos nesudomino.

Dėl L.Stankūnaitės tariamo sumušimo apklausti: mergaitės močiutė, senelis, močiutės sesuo, N.Venckienė, žurnalistas ir įvykius filmavęs asmuo.

Žaibiškai atlikusi tyrimą, teisėsauga nustatė: kad tas didysis Garliavos smogikas, sumušęs panelę L.Stankūnaitę, yra mergaitės senelis Vytautas Kedys.

75 metų diedukas, dėl sveikatos negalintis net rankos aukščiau pakelti, per visą savo gyvenimą neturėjęs jokių nuobaudų, neviršijęs greičio, mokesčius apmokantis tą pačią dieną, kai tik gauna sąskaitą.

O po kovo 23 d. įvykių, kuriuos matė ne tik visa Lietuva, štai šitas senukas tapo bene pagrindiniu Lietuvoje kriminaliniu nusikaltėliu – didžiuoju Garliavos smogiku, „sumušusiu“ „pačią“ panelę L.Stankūnaitę.

Priminsime: Generalinėje prokuratūroje vykusioje spaudos konferencijoje prokurorai ir policininkai informavo apie penkis pradėtus ikiteisminius tyrimus. Tačiau realiai juda tik vienas tyrimas – dėl tariamo panelės sumušimo.

Dėl mergaitės sumušimo iki šiol neapklaustas nė vienas kovo 23 d. įvykių Kedžių namuose dalyvis (išskyrus pareigūnus, kurie vidiniuose tyrimuose tiria patys save).

Ką tai rodo? Jog tai – dar vienas teisėsaugos planas-chuliganas: „patvarkyti“ visus, kurie sutrukdė kovo 23 d. „paimti“ mergaitę. Per mergaitės „paėmimą“ po ranka maišėsi ir senasis Vytautas Kedys? Gaus teistumą ir jis. Nors visą gyvenimą dorai nugyveno – nei kokią nuobaudą turėjo, nei kada greitį viršijo.

Visai kaip Stalino laikais: duokite žmogų, o straipsnį mes jau pritaikysim.

Tik, va, kas tas Stalinas Lietuvos prokuratūroje, generalini prokurore Dariau Valy?

Ar iš tiesų L.Stankūnaitės tariamas sumušimas prokuratūrai – nacionalinio saugumo klausimas Nr.1? Ir kam tada reikėjo atsistatydinti iš generalinių prokurorų Algimantui Valantinui, jeigu į jo vietą atėjus Dariui Valiui „bezpredelas“ prokuratūros sistemoje tęsiasi toliau?

Kai vienas nusikaltimas daromas garsiai, kitas nusikaltimas daromas tyliai – garsių Kauno įvykių fone tyliai buvo dorojamasi su D.Mockaus buvusio verslo partnerio Antano Gureckio šeima.

Ir jeigu kiekvienas L.Stankūnaitės pareiškimas prokuratūroje yra ištiriamas uoliai ir su didžiule energija, šalia vykstant dar ir didžiuliai viešųjų ryšių kampanijai: „L.Stankūnaitė kreipėsi!“, „Prokuratūra pradėjo ikiteisminį tyrimą!“, „L.Stankūnaitės advokatas pasakė!“, „V.Kedžiui pareikšti įtarimai!“ ir t.t., ir pan., tai D.Mockaus verslo partnerio Antano Gureckio privedimo prie savižudybės byla buvo tyliai nutraukta.

Dar daugiau – vienas svarbus Antano Gureckio laiškas, paliktas šalia priešmirtinio raštelio, nors ir buvo įteiktas generaliniam prokurorui Dariui Valiui tiesiai į rankas, A.Gureckio privedimo prie savižudybės byloje neatsirado. A.Gureckio laiške nurodytų faktų (konkursai, asmenys, piniginės sumos, vokų sukeitimai per konkursus) kažkodėl nebuvo pavesta ištirti nei FNTT, nei STT. Kodėl? Nejaugi panelės L.Stankūnaitės pareiškimams tirti yra sutrauktos tokios teisėsaugos pajėgos – dėl Garliavos smogiko „užpuolimo“ ir L.Stankūnaitės „sumušimo“ sudaryta net tyrimo grupė (!), kad kitiems tyrimams jau tiesiog fiziškai trūksta pareigūnų?

O jeigu rimtai, tai šita teisėsaugos parodija, kurią visuomenė stebi jau kurį laiką, rodo vieną akivaizdų dalyką: kad šitos teisėsaugos  susinaikinimo programa įgauna pagreitį.

Labai gerai, kad iš Vytauto Kedžio prokurorai padarė Garliavos smogiką.

Dar tegul generalinis prokuroras Darius Valys nueina į Seimą dėl Neringos Venckienės imuniteto panaikinimo, kur galutinai apsijuoks (nes, kiek teko kalbėti su įvairių frakcijų atstovais, niekas nesirengia šiuo klausimu balsuoti – ypač tos partijos, kurios dabar lyderiauja reitingų lentelėse), ir visa tai gal pagaliau išprovokuos šito teisėsaugos „pūlinio“ pratrūkimą: gal pagaliau įsiutusi visuomenė išsirinks tokį Seimą, kuris visą tą chuntą prokuratūros sistemoje iššluos. Aišku, su ta chunta nesusitvarkantį Darių Valį tai pirmiausia.

***

Beje, Garliavos smogikas Vytautas Kedys – kažkaip nelabai kaip skamba. Manau, dar reikėtų „iškepti“ keletą smogikų – įsivaizduokit, kaip skambėtų, pvz., Garliavos smogikė Laima Kedienė! O kadangi „imama“ dar spardėsi ir mažametė (oi, kaip spardėsi – visa Lietuva matė! Va ten tai smogikė!) – tai į „Garliavos smogikų gaują“ būtinai reikėtų įtraukti ir mažametę. Ir tada kaltinamajame akte prokuratūra galėtų štai kaip skambiai parašyti: Vytautas Kedys, 75 m., Laima Kedienė, 69 m. ir D.Kedžio dukrelė, 8 m., veikdami kartu, išvien, iš anksto susitarę ir priklausydami nusikalstamai „Garliavos smogikų grupuotei“, sumušė L.Stankūnaitę ir padarė jai nesunkų sveikatos sutrikdymą.

O kadangi tuo metu, kai „Garliavos smogikų gauja“ mušė vargšę L.Stankūnaitę Kedžių namuose, gaujos atamanės Neringos Venckienės nusikaltimo padarymo vietoje nebuvo – ji tuo momentu turi alibi (buvo Kauno apygardos teisme), tai baudžiamojon atsakomybėn reikėtų būtinai patraukti ir Neringą Venckienę, kaip L.Stankūnaitės sumušimo Kedžių namuose užsakovę, organizatorę ir koordinatorę (nes, kaip buvo sakyta, “visa kita yra detalės, svarbiausia visiems susivienyti kovoje prieš Neringą Venckienę”).

Štai šitokiame kontekste Darius Valys jau drąsiai galėtų eiti į Seimą ir reikalauti atimti iš N.Venckienės – kaip iš savo tėvo, mamos ir brolio mažametės dukrelės subūrusios nusikalstamą „Garliavos smogikų gaują“ ir organizavusios L.Stankūnaitės sumušimą kovo 23 d. – teisėjos imunitetą.

Va, čia tai būtų „piaras“. Va, čia tai būtų „šou“. Ir kur kas geresnė provokacija prieš visuomenę, nei kažkoks vienišas, 75 metų diedukas – Garliavos mušeika. Argi ne?

Komentarai

 

 

 
  1. put it on bread and cook it in the oven and use it for french onion soup for what ever you would like hope it helps

    Thumb up 0 Thumb down 0

  2. I am sure you don’t need any advice & I have only been to ohau & kaui so….mai tai away!Pictures are aaylws so wonderful over here….your little bobble(?) girl is the sweetest!

    Thumb up 0 Thumb down 0

  3. Didžioji kovotoja už Žmogaus teises Daša Polikarpovna Homosexualistų teisėjų šeimyną papuošė Aukščiausiojo Teismo skyriaus vedėja-transvestitu su mergaitės pavarde.Kodėl taip padaryta???

    Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 5
Naujuoju MRU Tarybos pirmininku išrinktas prof. dr. Egidijus Jarašiūnas 4
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (2)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (3)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (3)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (7)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...