Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Liepa 9 Ketvirtadienis
 

Destrukciją skatinęs A. Paleckio pavaduotojas pašalintas iš „Fronto“

2009-05-02 20:20 | Politikų tribūna | Komentarų (32)

Perėjūnas iš Socialdemokratų ir Darbo partijų verslininkas Alvydas Pocius (kairėje) antras asmuo, pašalintas iš 'Fronto' partijos. Jis buvo užsimojęs nušalinti A.Paleckį iš partijos pirmininko posto ir pats tapti 'Fronto' vadovu

Šiandien „Fronto“ partijos taryba Vilniuje, atsižvelgusi į partijos Etikos komisijos vienbalsį sprendimą, 29 balsais už, 1 susilaikius ir 1 esant prieš patvirtino ankstesnį prezidiumo sprendimą pašalinti Audrių Butkevičių iš partijos ir pašalino iš jos panašią destrukcinę veiklą vykdžiusį vieną iš A. Paleckio pavaduotojų Alvydą Pocių.

„Taryba konstatavo, kad šie žmonės iškėlę savo asmenines ambicijas virš partijos kairiosios ideologijos ir tikslų. Netoleruotina, kuomet partijos nariai atvirai ir sąmoningai žemina partijos autoritetą viešumoje arba paraleliai dirba kitoms politinėms jėgoms.

„Frontas“ nepasiduos jį materialiai parėmusių narių politiniam spaudimui. Tai partija, kuri buvo, yra ir liks paprastų, iš savo darbo gyvenančių žmonių interesų reiškėja ir gynėja.

„Fronto“ pagrindinis tikslas – laisva nuo politinio, ekonominio ir moralinio engimo Lietuva, valstybė, paremta socialiniu teisingumu ir solidarumu“, – rašoma partijos „Frontas“ pranešime spaudai.

2009-05-02

 

Komentarai

 

 

 
 1. Betgi iki šiol būtent eiliniai partijos nariai ir buvo diskrimuojami. Ką pasakydavo Pocius, tą Paleckis ir darydavo. paskui atsirado Butkevičius ir gavosi Troika. O eilinių juk niekas neklausdavo. Prisivirė košės Paleckis, dabar tegul pats ir srebia.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Manau, kad klaidu prisidare visi trys: ir Paleckis, ir Butkevicius, ir Pocius. Kadangi tai yra triju zmoniu konfliktas, manau, ji ir turetu spresti tryse, neveliant i tai partijos zmoniu ir pacios partijos.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Esmė ne tame, kas yra aukštesnis. Statutas ir yra tam, kad kiekviena struktūra atliktų sau priskirtas funkcijas. Pagal Jūsų pasamprotavimus gauųsi —- visiška diktatūra, nes žemesnių grandžių sprendimai be jokių problemų BŪTŲ naikinami aukštesnių
  Visiškas eilinių partijos narių diskriminavimas. Beje, labai gaila, bet būtent taip vyko Fronte.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Pala, pala, o kas čia po garsiosios Žalgirio spaudos konferencijos sakė: nuleisim Butkevičių į Europos parlamento kandidatų sąrašo apačią ir tegul reitinguojasi. Taip, taip, Pocius.O kas maldavo: vyrai, užblokuokit Pociaus kandidatūrą į prezidentus, jis neturi pinigų, o kaip aš jį be pinigų išsukinėsiu? Butkevičius. O kas aiškino Paleckiui: kam tau reikalingas konkurentas partijoje, kuris išaugęs perims iš tavęs partiją? Čia kaip vienas iš motyvų, kodėl reikėtų atšaukti Pociaus kandidatūrą į prezidentus. Visą laiką dirbę vienas prieš kitą dabar Pocius su Butkevičiumi susivienijo. Tačiau lažinuosi, kad neilgam: kol atkeršys Paleckiui. Paskui vėl jie vienas kitą išdurs ir draugystė bus baigta.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. dubinavaja galava pocius nemoka su zmonemis bendrauti, o tik staugti, tai ir prisistauge

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Posle draki kulakami nie mašut. Kam dabar diskutuoti apie statutus, jei viskas aisku: Pociaus partijoje nera. Taryboje dalyvavo ir Prezidiumo nariai, kurie taip pat balsavo uz Pociaus pasalinima. Tegul Pocius rekia kiek tik nori, jo partijoje ne-ra. Ir nebus. Reikes, dar desimt kartu bus prabalsuota uz Pociaus pasalinima ir kiekviena karta pranesama ziniasklaidai, kad Pocius pasalintas, pasalintas, pasalintas. Kad jam rupi tik verslo, verslo, verslo interesai. Ir t.t. ir pan.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Labai idomus Butkeviciaus interviu ziniasklaidoje: atejau pakeisti ideologijos.
  Frontas yra aiskiai kairioji partija, taciau jis norejo ja padaryti konservatoriu filialu (juk Paksas pas kuri jis buvo yra konservatorius). Bet greiciausiai cia net ne del ideologijos susipyko. Ziurekite, kai Landsbergis ji atsiveze i Paluse ir pasake: arba tu duodi parodymus ant Paulausko, arba sedi i kalejima, Butkevicius tuometinis paulausko rinkimu stabo virsininkas pasirinko kalejima. Ir niekada viesai jis nesake, kad tuos pinigus is Kirsos jis rinko Paulausko rinkiminei kampanijai (tik prie butelio pasakydavo). Is Pakso ir kazkaip tyliai isejo ir nesispjaude. Tuo tarpu Palecki zemina ir juodina, izeidineja.
  Tai reiskia, kad Butkevicius i Fronta buvo pasiustas ji sugriauti.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Gerbiama Giedre, diskusijos dėliai ir Jums esant tesįs ir teisįtvarkos komiteto pirmininkei, parekšiu savo nupmone. Pirmiausiai atsiprašysiu dėl mano pareikštos minties apie atitikimą statutui. Įdėmiau peržiūrėjęs statutą neradau ,kad TARYBA šalintų iš partijos — ( vadinasi A.Pocius nėra pašalintas). Antra – kiek supratau Tarybos posėdyje dalyvavo 31 asmuo, mano galva mažoka, nes:"Partijos tarybą sudaro:
  Partijos pirmininkas ir jo pavaduotojai,
  Partijos tarybos nariai, išrinkti suvažiavime,
  Prezidiumo nariai,
  Skyrių pirmininkai," Trečia, sakoma Dievas myli trejybę, – kaip galima iš vis kalbėti apie Tarybą, kai nėra niekur paskelbta Tarybos sudėtis. Taigi – kol kas partija organizaciniu poziūriu trypčioja vietoje ( tikriau su A.Pociaus atėjimu žengę rimtą žingsnį atgal) [Pilnai suprantu A.Paleckį – be pinigų padaryti nieko negali, bet ir pinigus gaunant BŪTINA laikytis suvažiavimo sprendimų ( tai gerb. Giedrė į Jūsų daržą, nes kas jau kas ,bet teisės ir teisėtvarkos komitetas PRIVALĖJO koreguoti ne tik Pirmininko ,bet ir Prezidiumo veiksmus). Ir pabaigai —- jei ištikrųjų KK ( kaip vienas ių pagrindinių spaudos rėmėjų praėjusiuose rinkimuose) yra Fronto šalininkas ir jo vyr. redaktorė partijos narė siūlau užsiimti neeilinio suvažiavimo sušaukimu, kuriame ir būtų pratęsta tai ką numatė I steigiamąsis suvažiavimas. Pagarbiai

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Kas gi įvyko iš tikrųjų? Ogi briedžio girioje dalybos prezidiumo posėdžio metu. Nepasidalino…O kas būtų buvę, jeigu būtų pasidalinę? "Frontas" taip ir būtų likęs Pociaus UAB-u. Anksčiau A.Paleckis buvo partijos vėliava. Dabar beliko vėliavėlė. O kas liks toliau? Vienintelė išeitis-jungtis su kitomis, tikrai kairiosiomis partijomis(aišku, prieš tai dar labiau apsivalius, nes dalis "elementų" bus nepriimtini kitiems kairiesiems).
  P.s. Gaila tuščiai išmetamų pinigų parlamento rinkimams. Juk rezultatas visiems žinomas!
  Pagarbiai – kol kas dar partijos narys.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Kartais Pleckiukas gerai pašneka, bet kai nuo Brazauskinių papo nutolsta – pats nieko iš savęs nebesugeba protingo pasakyti.
  Todėl jam Butkevičius ir buvo reikalingas. Pradžioj nustebau – kaip tai galima suderinti: Butkevičius prolietuviškas, nacionalistinis, Pleckis iš amžinai kosmopolitinės šeimos klano. Kuris kurį durnina? Galų gale paaiškėjo jų derinio laikinumas-nesuderinamumas. Mauras darbą padarė, mauras gali mirti.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Tomui. Nėra jis marksistas, nes pernelyg išsilavinęs, kad tikėtų vien tik tuo, kas tik dalinai atspindi tikrovę. Bet vėliavos raudonos, šneka prorasiejiškai, susisodinęs visokius kučinskus (poros tokių jau atsikratė), kurių tikslas tik ką nors išlošti, bet ne ką nors reikšmingo nuveikti. JEI TAI DARYS TOLIAU, TAI IR TOLIAU NIEKO NEPASIEKS.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Kuo marksizmas tau neitinka? Jis – pasaulio ateitis. Nesiruosiu ce apie tai pradeti diskutuoti (tam yra atitinkami forumui) taciau tavo pasisakymai visiskai nepagristi ir zeizdziantys. Duok dieve, kad Paleckis i marksizma pakryptu.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Laikas Paleckiui atsisakyti marksizmo ir "verslininkų" – kitaip Frontas bus eilinis "žulikų" sambūris, nors dviejų jau atsikratė,bet jei toliau su tokiais turės reikalų, tai pasiekimų nebus.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Ar ne laikas atnaujinti tinklapį frontas.eu, nes tinklapį frontopartija.lt aiškiai yra užėmę Paleckio, o kartu ir liaudies priešai?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. Dziugu, kad bent nuo pastaruju issivale, taciau Fronte dar liko daugybe kitu versla atstovaujanciu veikeju. Bijau, kad galbut tai, kas siandien ivyko tai kova tarp skirtingu verslo grupuociu partijoje, o ne apsivalymas.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. Tai partija, kuri buvo ir liks paprastų, nieko nesugebančių nuveikti vidutinybių sambūris. Labai gaila.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. Juoda diena Frontui – likti be darbščiausių žmonių, vien su arbatos gėrėjais… Viskas, po to, kas šiandien įvyko, Frontą galima galutinai pamiršti. Visiškas politinis nulis.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. Mes laukėme, laukėme ir pagaliau sulaukėme. Sveikinu, draugai, su istorine Frontui švente.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. Nagu pagaliau! Sveikinu gerb.Palecki su apsivalymu! Dabar ir mes sugrisim! Stiprybes, buve frontininkai is siaures Lietuvos

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. Ko galima tikėtis iš perėjūnų?Tą jau seniai privalėjo žinoti Paleckiukas.Šiuo atveju viskas labai aišku,kad iš Garliavos berniuko Butkevičiaus,nei iš šito lašinių kalno negalima nieko gero tikėtis.O kas paneigs,kad vienas ir kitas yra pasamdyti provokatoriai.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. Štai galu gale Frontas tikrai pradeda atsigauti. Labai korektiškai, viskas pagal Statutą. Sveikinu

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
9 klausimai apie viešuosius pirkimus, kurie padės Jums tinkamai pasiruošti dalyvavimui
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 8
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (2)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
D. Saldukas: Vilniaus universitetas – autonomija maskuojamas „nusikalstamas susivienijimas“? (2)
Tęsiame „Karšto komentaro“ žurnalistinį tyrimą dėl Vilniaus universiteto studentės Rūtos...
Antanas Šakinis: „Mano dukrytę pražudė Vilniaus universitetas“ (1)
Giedrė Gorienė Vilniaus universiteto geologijos studijų programos studentės Rūtos Šakinytės...
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (7)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...