Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
ekozoe.lt
2022 Liepa 4 Pirmadienis
 

Dėl mažametės tvirkinimo neteisėtai pažymą išdavę kauniečiai pareigūnai sulaukė baudžiamosios atsakomybės

2013-09-30 09:55 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (73)

KK nuotr.

Šiandien Panevėžio miesto apylinkės teismas, baigęs nagrinėti nusikaltimų valstybės tarnybai baudžiamąją bylą, priėmė nuosprendį, kuriuo du Kauno policijos komisariato pareigūnus pripažino kaltais dėl tarnybos pareigų neatlikimo ir paskyrė po 38 MGL, t. y. po 4 tūkst. 940 litų, dydžio baudas. Teismas iš dalies patenkino ir nukentėjusiosios civilinį ieškinį bei priteisė jai 40 tūkst. litų neturtinės žalos.

Abu pareigūnai – Kauno miesto Panemunės policijos komisariato buvęs viršininkas ir to paties komisariato tyrėja buvo kaltinami pareigų neatlikimu arba jas atlikę netinkamai – jie buvo įtariami prieš penkerius metus neteisėtai išdavę pažymą dėl mažametės tvirkinimo vadinamojoje Kauno pedofilijos byloje.

Panevėžio apygardos Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroro Roberto Diksos teigimu, šioje byloje atskleistos nusikalstamos veikos parodo, kaip svarbu nepažeisti tarnybos reikalavimų ir kokių pasekmių galima sulaukti dėl netinkamo jų atlikimo.

Ši baudžiamoji byla teisme nagrinėjama jau dvejus metus, nes teismo posėdžius nuolat tekdavo atidėti dėl įvairių priežasčių – susirgusių kaltinamųjų arba advokatų, pasikeitusių gynėjų.

Valstybės kaltintojas kaltinamiesiems siūlė paskirti 60 MGL, t. y. po 7 tūkst. 800 litų, dydžio baudas ir atimti teisę dvejus metus dirbti valstybės tarnyboje.

Baudžiamasis kodeksas valstybės tarnautojui ar jam prilygintam asmeniui, dėl neatsargumo neatlikusiam savo pareigų ar jas atlikusiam netinkama, numato baudą arba areštą, arba laisvės atėmimą iki dvejų metų.

Prokuratūros inf.

Komentarai

 

 

 
 1. IS KUR IS DYGO TOKS STIPRUS PASIPRIESINIMAS PEDOFILIJOS BYLOJA . PASIDUOMEKIT KUOKIE KLUBAI LIETUVOJA EKSISTUOJA IR KAS JU NARIAI KOKIA VEKLA UZSIJMA.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. “Žurnalistai persekiojami. Nejaugi?” (Neringa Venckienė “Tiesiai Šviesiai”)
  KOMENTARAS STRAIPSNIUI

  Pritariu šiame rašinyje autorės išsakytoms mintims. Būtent ir šia prasme esu išsakęs savo pastabas per paskutines dvi savaites. Teisėja, o vėliau ir Seimo narė Neringa Venckienė turėjo labai skaudžias netektis vien todėl, kad pabandė padėti ginti savo broliui dukrą nuo viso to purvo ir patyčių, apie kurias mergaitė buvo papasakojusi savo artimiesiems ir specialistams. Tai kad N.Venckienė ne su tais politikoje bando obuoliauti – esu nemažai diskutavęs. Tačiau, kaip ten bebūtų, tai atskira tema. Gaila, kad Seimo politikai nesugebėjo atskirti gal ir nelabai vykusios politikos naujokės N.Venckienės, mano supratimu, nebrandžios pozicijos nuo skandalingos pedofilijos ir žudynių istorijos peripetijų. Turime suvokti, kas apsupo N.Venckienę paslaugiu dėmesiu. Tai ne tik TIESOS ir TEISINGUMO vardan pasišventę budėtojai, bet ir nekurie politikai ar “miklūs” žurnalistai , kurie akylesniam niekados negalėjo kelti didesnio pasitikėjimo. Rinkiminis kandidatų į Seimą sąrašas gavosi margutėlis. Toks ir tas septynetas, kuris su tuo sąrašu į Seimą pateko. Kai kas jame visai nuvylė, o kai kas ir padoriau pasireiškė, negu galima buvo tikėtis. Bet kuriuo atveju tai nėra tiesiogiai susiję su žiniasklaida, tapusia dar viena svarbia valdžia šalyje. Įtakojama žiniasklaida gal net prasčiau atrodo, negu jos užsakovai. Tiesiai mąstant – materialinės vertybės pas daug ką iš to “luomo” visiškai ar beveik visiškai užgožė dvasingumo galimybes.

  Tikiu, kad Lietuvoje daugumą sudaro padorūs, gėrio siekiantys piliečiai. Jie išrenka šalies valdžią ir todėl yra tam tikra dalimi patys už ją atsakingi. Teigti, kad Lietuvos valdžia – vien korumpuotos sistemos atstovai gan absurdiška. Tikrai su tokiu N.Venckienės apibendrinimu nenorėčiau sutikti. Gaila, kad blogio jėgos vis dar turi didelę galią, bet netikiu, kad taip tęsis amžinai. Šiokių tokių vilties kibirkštėlių galima įžvelgti netgi “D.Kedžio istorijoje”. Buvo padorių rašinių ir prasmingų apibendrinimų. Lietuva tikrai nėra pasidalinusi į dvi stovyklas, pagal NSK pirmininko A.Paulausko nuomonę. Pedofiliją palaikančių visumoje nedaug, tačiau “sistemą” ginančių – didelės kohortos. Tačiau išlieka viltis, kad istorijos tėkmėje daug kas paaiškės ir tikrieji nusikaltėliai bei užsakovai bus atitinkamai teisiškai įvertinti. Demokratijos siekiančioje šalyje blogis galutinai laimėti negali. Neturi tokios teisės ir neturės.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. toliau turetu sekti ir ekspertai kurie pripazino o ju buvo ne vienas,o kaip cia bus.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. siaubas,kas vyksta lietuvoje.Baisu bus ir i kiema iseiti,nuo tokiu teismu sprendimu.Visi pamirs,kad dar gali egzistuoti tiesa,kad nekaltas ,pagal dabartinius teismus,liks kaltu,kad pedofilas tuoj iskeles galva prievartaus vaikus gatvej,ir nieks negales jam pasipriesinti.Nes tie dabar vadinamieji iskrypeliai,bus apsupti teisetvarkos Nes tik iskrypeliu ir banditu gaujos gales salelej lietuvoj gyventi.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 5. būtina paleisti lietuviškas nusikaltėliu gaujas Jos jau senai tapo lapėmis vištidėje

  Thumb up 72 Thumb down 0

 6. nu tikrai tavo galvoje tik kuku. geravardapasirinkai. galetum dar pridet kad esi slykstussliuzas.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 7. “Seimo narių imuniteto svarstymas kainavo beveik 200 tūkst. litų”
  KOMENTARAS STRAIPSNIUI

  Kad dirbtinai pritempta teisinė situacija dėl tokių svarstymų, kartais yra demonstratyviai absurdiška – turėtų būti aišku net ir drambliukui. Kelti klausimą politiniu aukščiausiu lygiu dėl smulkių administracinių pažeidimų yra valstybės lėšų švaistymas. Tai – netgi neginčytina… Tad tenka pripažinti, kad politologo Alvido Lukošaičio nuoroda į demokratinių valstybių patirtį yra gal ir gerokai pavėluota, tačiau vietoj pažymėta. Kur kas įtartiniau eilinį kartą atrodo konstitucinės teisinės eksperto profesoriaus Vytauto Sinkevičiaus aiškinimas. LR Konstituciją dera gerbti. Ir jei joje yra nurodyta, kad “Seimo nario asmuo neliečiamas. Seimo narys be Seimo sutikimo negali būti traukiamas baudžiamojon atsakomybėn, suimamas, negali būti varžoma jo laisvė” (iš 62-o str.), tai reiškia, kad negalima jo tampyti už rankų ar jas užlaužinėti, nešti viešai už kojų ir rankų, taip žeminant jų orumą be jokios realios būtinybės. Teigti, kad Seimo narys dangstosi savo imunitetu nuo atsakomybės galima tik tada, kai padaromas ryškiai baudžiamojo pobūdžio nusikaltimas, kuris, net ir neįsigilinus į papildomas aplinkybes, negali virsti baudžiamąja byla.

  Prie rašinio matome pluoštą nuotraukų, kurios gali padėti pažvelgti į esminius nusikaltimų skirtumus. Jei Darbo partijos lyderių byla susijusi su stambiomis finansinėmis klastotėmis, tai tokie atvejai visose demokratinėse šalyse yra vertinami kaip sunkūs ar labai sunkūs kriminaliniai nusikaltimai. Tai, kad šiuo atveju tai susiję ir su Darbo partijos politine veikla yra tik papildomas faktorius. Tačiau, ir jis,manau, turėtų būti labai reikšmingas politine – kriminaline prasme. Neturi moralinės teisės politinė partija pradingti iš Lietuvos politinio žemėlapio, jai nepradingstant, kai tai nutarė Vilniaus apygardos teismas. Ji realiai egzistuoja jau vien dėl to, kad finansinės apgaulės būdu, pažeidžiant Seimo rinkimų įstatymą, parlamente susikūrė ir darbuojasi Darbo partijos frakcija. Priminsiu, kad net ir atmetus teismo įvertintą finansinę aferą, išlieka teisinis reikalavimas, neleidžiantis panaudoti Seimo rinkiminei kampanijai daugiau lėšų, negu nurodyta įstatyme. Kai akivaizdžiai ta suma buvo kelis kartus didesnė, tai ji galėjo IŠ ESMĖS įtakoti Seimo rinkimų rezultatą. Iškilus realiems įtarimams, Darbo partijos veikla, manau, turėjo būti iš karto suspenduota iki tol, kol teismas priims galutinį sprendimą. Jei taip būtų padaryta, tai tokio įžūlaus bylos tempimo tikrai nebūtų buvę. Kodėl tokių ar panašių priemonių nebuvo imtasi, mano nuomone, atsakyti turėtų teisinės institucijos ir VRK.
  Manau, komentaras įžeidžiantis

  Pikasas2 2013-10-29 09:21 IP:78.62.86.131
  Dabartinės DP manipuliacijos su papildomai prijungiamais dariniais neturėtų tapti gelbėjimosi ratu, siekiant teisinės atsakomybės “motininiam” DP dariniui.

  Tai, kad Jonas Varkala specialioje komisijoje balsavo už DP lyderių teisinio imuniteto išsaugojimą, o vėliau tą padarė ir visa DP frakcija, garbės sau nepridėjo. Tad dabar Seimo narys neturi stebėtis, kad nuotraukose V.Uspaskich ir N.Venckienės nuotraukos randasi šalia. Patys siekė jų sugretinimo…

  Seimo narės Neringos Venckienės nuotrauka yra išdidinta. Gal todėl, kad jai iš Seimo tribūnos buvo paviešinti įtarimai net šešiose bylose, tad ji “tapo” didžiausia nusikaltėlė? O gal todėl, kad gan keistas Seimo leidimas suimti kolegę dėl abejotinų, administracinę atsakomybę galinčių liesti kaltinimų tapo pavyzdžiu bereikalingam lėšų švaistymui? O gal tai atžymėta todėl, kad N.Venckienė tapo didžiausiu LAT pirmininko V.Kryževičiaus nurodytu “pūliniu” sistemai, kuri stengiasi išsaugoti savo status quo pozicijas?

  Policija, vykdydama savo tiesiogines pareigas turi gerai suvokti tam tikrą Seimo narių imuniteto svarbą. Taip, kaip buvo per seksualinių eisenų paradus tampomi Seimo nariai K.Uoka bei P.Gražulis, manau yra būtinų prievartos priemonių perteklius. Maža to, visokie teiginiai apie apsauginės juostos pro kurios apačią prasitempė Seimo narį Petrą Gražulį patys pareigūnai tik sudaro galimybę šiam keisto elgesio nariui prisirinkti viešųjų ryšių taškų. Ko jis kiekviena proga ir siekia gan keistais būdais…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 8. “Seimo narių imuniteto svarstymas kainavo beveik 200 tūkst. litų” (alfa.lt)

  KOMENTARAS STRAIPSNIUI

  Kad dirbtinai pritempta teisinė situacija dėl tokių svarstymų, kartais yra demonstratyviai absurdiška – turėtų būti aišku net ir drambliukui. Kelti klausimą politiniu aukščiausiu lygiu dėl smulkių administracinių pažeidimų yra valstybės lėšų švaistymas. Tai – netgi neginčytina… Tad tenka pripažinti, kad politologo Alvido Lukošaičio nuoroda į demokratinių valstybių patirtį yra gal ir gerokai pavėluota, tačiau vietoj pažymėta. Kur kas įtartiniau eilinį kartą atrodo konstitucinės teisinės eksperto profesoriaus Vytauto Sinkevičiaus aiškinimas. LR Konstituciją dera gerbti. Ir jei joje yra nurodyta, kad “Seimo nario asmuo neliečiamas. Seimo narys be Seimo sutikimo negali būti traukiamas baudžiamojon atsakomybėn, suimamas, negali būti varžoma jo laisvė” (iš 62-o str.), tai reiškia, kad negalima jo tampyti už rankų ar jas užlaužinėti, nešti viešai už kojų ir rankų, taip žeminant jų orumą be jokios realios būtinybės. Teigti, kad Seimo narys dangstosi savo imunitetu nuo atsakomybės galima tik tada, kai padaromas ryškiai baudžiamojo pobūdžio nusikaltimas, kuris, net ir neįsigilinus į papildomas aplinkybes, negali virsti baudžiamąja byla.

  Prie rašinio matome pluoštą nuotraukų, kurios gali padėti pažvelgti į esminius nusikaltimų skirtumus. Jei Darbo partijos lyderių byla susijusi su stambiomis finansinėmis klastotėmis, tai tokie atvejai visose demokratinėse šalyse yra vertinami kaip sunkūs ar labai sunkūs kriminaliniai nusikaltimai. Tai, kad šiuo atveju tai susiję ir su Darbo partijos politine veikla yra tik papildomas faktorius. Tačiau, ir jis,manau, turėtų būti labai reikšmingas politine – kriminaline prasme. Neturi moralinės teisės politinė partija pradingti iš Lietuvos politinio žemėlapio, jai nepradingstant, kai tai nutarė Vilniaus apygardos teismas. Ji realiai egzistuoja jau vien dėl to, kad finansinės apgaulės būdu, pažeidžiant Seimo rinkimų įstatymą, parlamente susikūrė ir darbuojasi Darbo partijos frakcija. Priminsiu, kad net ir atmetus teismo įvertintą finansinę aferą, išlieka teisinis reikalavimas, neleidžiantis panaudoti Seimo rinkiminei kampanijai daugiau lėšų, negu nurodyta įstatyme. Kai akivaizdžiai ta suma buvo kelis kartus didesnė, tai ji galėjo IŠ ESMĖS įtakoti Seimo rinkimų rezultatą. Iškilus realiems įtarimams, Darbo partijos veikla, manau, turėjo būti iš karto suspenduota iki tol, kol teismas priims galutinį sprendimą. Jei taip būtų padaryta, tai tokio įžūlaus bylos tempimo tikrai nebūtų buvę. Kodėl tokių ar panašių priemonių nebuvo imtasi, mano nuomone, atsakyti turėtų teisinės institucijos ir VRK.

  Dabartinės DP manipuliacijos su papildomai prijungiamais dariniais neturėtų tapti gelbėjimosi ratu, siekiant teisinės atsakomybės “motininiam” DP dariniui.

  Tai, kad Jonas Varkala specialioje komisijoje balsavo už DP lyderių teisinio imuniteto išsaugojimą, o vėliau tą padarė ir visa DP frakcija, garbės sau nepridėjo. Tad dabar Seimo narys neturi stebėtis, kad nuotraukose V.Uspaskich ir N.Venckienės nuotraukos randasi šalia. Patys siekė jų sugretinimo…

  Seimo narės Neringos Venckienės nuotrauka yra išdidinta. Gal todėl, kad jai iš Seimo tribūnos buvo paviešinti įtarimai net šešiose bylose, tad ji “tapo” didžiausia nusikaltėlė? O gal todėl, kad gan keistas Seimo leidimas suimti kolegę dėl abejotinų, administracinę atsakomybę galinčių liesti kaltinimų tapo pavyzdžiu bereikalingam lėšų švaistymui? O gal tai atžymėta todėl, kad N.Venckienė tapo didžiausiu LAT pirmininko V.Kryževičiaus nurodytu “pūliniu” sistemai, kuri stengiasi išsaugoti savo status quo pozicijas?

  Policija, vykdydama savo tiesiogines pareigas turi gerai suvokti tam tikrą Seimo narių imuniteto svarbą. Taip, kaip buvo per seksualinių eisenų paradus tampomi Seimo nariai K.Uoka bei P.Gražulis, manau yra būtinų prievartos priemonių perteklius. Maža to, visokie teiginiai apie apsauginės juostos pro kurios apačią prasitempė Seimo narį Petrą Gražulį patys pareigūnai tik sudaro galimybę šiam keisto elgesio nariui prisirinkti viešųjų ryšių taškų. Ko jis kiekviena proga ir siekia gan keistais būdais…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 9. Kodėl negirdimas klausimas- kas ir kodėl nešė kaldrytę? Kodėl nebaudžiama stanke dėl melo (melo detektorius rodė, kad meluoja), kodėl cerniauskas lietė ir nešė Deimantę? kodėl buvo naudojamas smurtas prieš Kedžius? Visą laiką puolama tik p. Neringa dėl visokių niekų.

  Thumb up 72 Thumb down 3

 10. “Ekspertai” pristato baigiamąją dailininko Rimanto Radišausko kalbą, kurią jis parengė šiandien, spalio 3 d., 13.30 val. Kauno apylinkės teisme vyksiančiam teismo posėdžiui. Dailininkas yra vienas iš tų, kuriems po 2012 m. gegužės 17-ąją Garliavoje įvykdytos policijos operacijos buvo iškeltos baudžiamosios bylos, kurias nutraukus vėliau pradėti administraciniai procesai.

  KOMENTARAS minėtai R.Radišausko kalbai

  Šią kalbą pavadinti tik ginamąja būtų netikslu. Tai labiau politinė – kaltinamoji kalba tiems, kas nutolę nuo tiesos ir teisingumo vartojo prievartą prieš taikius demonstrantus. Savo plačia apimtimi ši kalba politiko, visuomenininko ir aktyvaus piliečio išraiška. Tokios raiškios ir drąsios pozicijos dailininkų gal ir nėra daug, tad būtent Rimanto Radišausko pozicija yra labai svarbi, kaip padorumo pavyzdys tiems menininkams, kurie taip pat siekia to, kad Lietuva taptų teisine ir demokratiją sauganti šalis. Esu matęs šio tapytojo parodą ir man ji pasirodė išskirtinė ta prasme, kad joje eksponuoti kūriniai sugeba sujaudinti žiūrovus savo betarpišku ir kartu siurrealistiniu pasaulio suvokimu. Kūriniuose įžvelgiau autoriaus norą kalbėti apie skaudžias mūsų visuomenės problemas, atšiaurius tarpusavio santykius ir tą vidinį menininko nerimą dėl mūsų ateities, kuris sklidinai perpildo jo kūrinių siužetus. Todėl visiškai nesistebiu, kad būtent šis autorius dalyvavo taikioje stebėjimo ir protesto akcijoje ne tik 2012m gegužės 17-os dienos “šturmo” metu, bet ir kartu su kitais menininkais išreiškė savo pilietinę paramą, siekiant tiesos ir teisingumo kitomis dienomis. Asmeniškai manau, kad teismas turėtų atsižvelgti į susidariusią sunkiai suvokiamą situaciją apie visą “D.Kedžio istoriją”, Klonio gatvėje vykusius “šturmus” bei R.Radišausko pateiktus teiginius ir administracinę bylą nutraukti, kaip nesant tam teisinio pagrindo.

  Thumb up 72 Thumb down 1

 11. Neturiu jokių abejonių, kad šis Panevėžio apylinkės teismo nuosprendis bus skundžiamas aukštesnei teismo institucijai ir dar nėra galutinai aišku, kiek tos rankos gali pasiekti ar nepasiekti . Bausti pareigūnus tik už tai, kad jie nesuskubo nustatyti su skandalu susijusios konkrečios vietos, nes tyrimas buvo nutrauktas prokuratūrai perėmus bylą, manau, gan absurdiška. Na ir kas iš to ,kad tas naujas L.Stankūnaitės butas buvo vėliau nustatytas? Jos šeimininkės rėmėjas – taip pat. Jei pedofilijos skandalo tyrimas ir tada nebuvo pradėtas daryti iš esmės, nežiūrint į Vilniaus apygardos teismo nutartį, tai argi ir už tai turi atsakyti Panemunės komisariato pareigūnai?

  Buvęs generalinis prokuroras, pasitraukęs iš užimamų pareigų, prasitarė, kad tą padaryti lėmė būtent šis skandalas. (A.Valantinas vėliau buvo paskirtas Vilniaus II-o apylinkės teismo teisėju.) Tai gal teisėsaugos darbuotojų atsakomybė visiškai ne ten ieškoma? Gal atsakingi tie, kurie neleido Panemunės policijos komisariato darbuotojams atlikti išsamesnį tyrimą?

  Besiblaškydami po antros ar trečios svarbos šios istorijos bylas, mes galime iš akių paleisti svarbiausią faktą. Tai mergaitės liudijimas ir po to sekusios jos apklausos. Beje, tai pagarsinta ir teisėjo Cinino nagrinėjant A.Ūso bylą, bet visiškai į tai neatsižvelgta. Kodėl? Pasinaudota tik prielaidomis, kad galėjo būti mergaitė įtakota, filmuota medžiaga suklastota ir t.t.. Kompiuteristas aiškina, kad jis sutrumpino visą jo turimą filmuotą medžiaga beveik tris kartus. Sutrumpino, na ir kas? Ar tai paneigia jos esmę ar įrodo kokią klastotę? Beje prokuroro oficialiame atsakyme buvo nurodyta, kad tėvas turėjo teisę užfiksuoti tokiu būdu gautus parodymus. Ir į tai teisėjas Cininas nesureagavo. Nušalinti buvusią mergaitės globėją, mergaitę gynusį advokatą, prokurorui tapus gynėju ir t.t. Viskas žinoma, nes niekas neužmiršta… Na, o tai, kad buvonutarta, kad mergaitė iš Klonio gatvės buvo tvirkinta Kedžių namuose, įmanomas tik “Kreivųjų veidrodžių karalystėje”. Šioje istorijoje mes vis susiduriame su įvairiais variantais panašiais tai į “Brolių Grimų pasakas”( taip M.Žalimo liudijimus vertino N.Venckienė) , tai į situaciją, kurią galima būtų pavadinti absurdų teatru. Bėda tame, kad personažai yra realūs ir tikrai ne visi kvepia maloniu imbiero kvapu.

  Thumb up 72 Thumb down 2

  • Peržiūrėjau nemontuotus filmavimus (jie buvo publikuojami viešai), tai apie pedofilijos buvimą užuominų nėra, beje, Kedys taip ir nesugebėjo mergaitei išaiškinti, kad vyriški organai būna ne vienodo dydžio, tai tas klausimas , koks buvo tas sysalas buvo formuluojamas, bet ta net nesuprato, ką tėvas nori pasakyti tuo klausimu/atsakymu. O kokį vaidmenį suvaidino tėvo gyvenimas su išėjusiu anapilin juodkrantiškiu ir gulėjimas vienoje lovoje su dukra neišaiškintas (niekas nesigilino).

   Thumb up 72 Thumb down 21

   • Viskas detaliai atskleista ką mergaitė žinojo ir ko nežinojo. Nesinori viešoje erdvėje to kartoti. Man paprasčiausiai šlykščios jūsų užuominos…

    Thumb up 72 Thumb down 2

   • ir kiek reikia buti degradu ,kad ginti vaikpisius ,gal ir pats toks esi.kodel seimas dar neprieme pedofilu kastracijos istatymo ,reikia patiems ju sysalus ant kalades ir bus tvarka.

    Thumb up 72 Thumb down 1

   • As irgi perziurejau tuos filmus, bet priesingai nei tau, man abejoniu nepaliko tie mergaites liudijimai… Musu vaikain nesaugus Amerikos provincijoje – Lietuvoje….

    Thumb up 72 Thumb down 0

   • jeigu 4 m,etuku mergaite sugebejo apgauti net 5 ekspertizes ,tai tie psihologai ir psihiatrai nieko verti ,ir kam reikejo net 5 ekspertiziu ,labai jau norejo kad vaikas susimautu ,bet neisdege .

    Thumb up 72 Thumb down 0

   • Ne trupučio neabejoju, kad Deimantė pasakojo tiesą. Niekšiškai ir juokingai atrodo tie, kurie tvirtina, kad ji meluoja. Juk ji pasakoja su visomis smulkmenomis, tai nekyla abejonių, kad ji nefantazuoja. Absurdiškai atrodo ir teiginiai, kad ji primokyta. Kam reikia tie daug ir visko primokyti, nes primokytas keturmetis vaikas visko neatsimins ir susimašys tuose primokymuose. Visuose pedofilinėse bylose, kiek žinau, vaikas pasako tik kad “diedas” kažką darė su juo, mažą epizodą ir tas “diedas” be jokių skrupulų supakuojamas. Tai eiliniai pedofilai. O jei išlindo tiesa apie neeilinius pedofilus, gal, net aukštai užropojusius, tai ir gavosi tas absurdas…

    Thumb up 72 Thumb down 0

 12. lai nejuokina pasaulio sitas pedofilinis teismas ir jo nutartis! Pazymos isdavimas niekaip nepaneigia, kad mazyle nebuvo seksualiai tvirkinama. kAIP TYREJAI ir a.a. D.Kedys galejo zinoti,kad pedofilas Usas nuomavo prastitutei Stankunaitei buta?! Juk psichologu ir psichiatru kompleksine ekspertize teigia,kad naslaitele Deimantele nelinkusi fantazuoti – yra psichiskai sveika ir jos parodymai tinka,kad PEDOFILUI Usui ir sutenerei,prostitutei Stankunaitei yra pakankamai IRODYMU,jog JIE prievartavo ir isnaudojo seksualiai mazute mergyte. P.S. visi puikiai zinome,kad teisesauga yra po pedofilu mafijos padu,tai nera ko tiketis TEISINGUMO is korumpuotos,susisikusios teisesaugos. Visvien isaus rytas,kai tie ISGAMOS susinikins,”paskes” savo paciu mele,mesle. Tamsa,blogis neegzistuoja amzinai. Ateis ir SVIESOS valanda.

  Thumb up 72 Thumb down 4

  • Kad mergytė psichiškai sveika tuo niekas neabejoja, abejones kelia jos buvusios aplinkos psichinė būsena.

   Thumb up 72 Thumb down 16

 13. 1. Kada viešinsite pedofilų klano narius? 2. Kodėl juos vis slepiate, dengiate? 3. Kodėl neskelbiate užsienio politikų, organizacijų ir visuomenės veikėjų atsakymų į jūsų gausias peticijas ir pagalbos prašymus? 4. Kada juos skelbsite?

  Thumb up 72 Thumb down 16

 14. Merga jau praradusi savo privatumą,pakeitusi asmenybę prisiteisė pinigėlių[Lovastė tokia apdovanota,tokia sumani kažką sumaišė].Neegzistuojanti būtybė prisiteisia pinigų-kokiame būvyje ta merga egzistuotų-ji niekas kaip ir jos prisiteisimas niekinis.

  Thumb up 72 Thumb down 5

  • ta rašykit naują Peticiją JAV Valstybės departamentui kad Lietuva yra vienintelė pasaulyje valstybė, kurioje visa valdžia, įskaitant ir visus teismus, yra pedofilų klano rankose. Pirmąją jūsų Peticiją apie tai jie išmetė į šiukšlių dėžę, gal į antrąją atkreips dėmesį?

   Thumb up 72 Thumb down 23

 15. Man keisti tokie , pasikartojantys komentarai apie dėmesio nebuvimą mano apmąstymams, tad šekit pavyzdį:

  Prie panašaus rašinio šis mano komentaras (pas delfistus) susilaukė tiek atžymų, kiek pateikiau apačioje:

  2013-09-30 10:14

  (10:45 kom.…)
  pabaiga>>>> Po tragedijos Kaune Seime svarstant D. Kedžio skundų tyrimo išvadą, Panemunės policijos komisariato tyrėjos veiksmuose nebuvo nustatyta jokių pažeidimų. Buvo konstatuotas prokuratūros ir jos vadovo A. Valantino netinkamas pareigų atlikimas. Tuometinis vidaus reikalų ministras viešai pareiškė, kad, jei bylos nebūtų perėmusi prokuratūra, ji jau seniai būtų buvusi

  78 – pritariantys ir 11 – nepritariantys 11val 10min
  231 21 17val 30 min.

  Thumb up 72 Thumb down 7

  • Pedofilas tu nusenęs, Pikasai. Tokie kaip tu kasdieną gyvena fantazijomis apie dvi žagintas mažytes mergaites ir apie tai svajodami patenkina savo iškrypėliškus geismus. Tokie išgamos dar ir šmeižia Lietuvą prieš pasaulį, aiškindami kad lietuviai yra iškrypėlių tauta, vienintelė pasaulyje visą valdžią, tame tarpe visus teismus atidavusi pedofilų klanui. Ir tai padarė be karinio perversmo ar revoliucijos, – taikiu, demokratijos keliu.

   Thumb up 72 Thumb down 28

   • Jūsų komentaras puikus tokios “publikos” raiškos pavyzdys. Su kuo ir sveikinu, nes naudinga geriau pažinti L.Stankūnaitės interesų ir A.Ūso gynėjų vidinį pasaulį:) Kas ten, tame pasaulyje pas jus knibžda?

    Thumb up 72 Thumb down 8

 16. Parduodu Dukra
  Oralinis 50 lt,klasikinis 100lt,analinis 150lt 1h,interviu 10000 :
  st..kunas

  Thumb up 72 Thumb down 11

 17. Pas komjaunuolius yra klipas,kaip uzjurio katyte krokodilus gaudo.
  Gi raudonosios Dalios Murkis -tik Sysalo triusikus.

  Thumb up 72 Thumb down 3

 18. verslas , verslas , litai , litai , jei nebuvo pedofilijos , kodel nereikalaujama viesai paneigt???, nes rupi tik litai.

  Thumb up 72 Thumb down 7 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Ką reikia žinoti apie veido kosmetiką?
Figūrą formuojantys apatiniai: kokius rinktis?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Nauja kryptis vestuvių žemėlapyje: lietuvius kviečia tuoktis Gran Kanarijoje 
Vestuvės užsienyje vis labiau populiarėja, tačiau sudėtingas šventės organizavimas daugelį porų atbaido nuo...

Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Ar biuro priemonių kokybė kinta? 
Darbas biure yra neatsiejamas nuo tam tikrų priemonių, kurios gali garantuoti, kad pavyks...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (10)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (3)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras