Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Liepa 5 Sekmadienis
 

Darbiečiai pradeda rinkti parašus dėl pirmalaikių Seimo rinkimų

2010-11-12 11:09 | Naujienos | Komentarų (97)

Darbo partija inicijuoja priešlaikinius Seimo rinkimus, pranešė Seimo Darbo frakcijos seniūnas V.Gapšys (Seimo archyvo nuotr.)

Apsvarsčiusi vakarykščius įvykius Seime, Seimo Darbo partijos frakcija nutarė pradėti rinkti Seimo narių parašus dėl pirmalaikių Seimo rinkimų.

„Konstitucinis teismas konstatavo, kad balsavimas už kitą Seimo narį yra šiurkštus Konstitucijos pažeidimas. Svarstant Lino Karaliaus ir Aleksandro Sacharuko klausimą, paaiškėjo, kad tokių Seimo narių, kurie be priežasties praleido Seimo posėdžius ir balsavo už savo kolegas, yra daug. Tad, jeigu tie Seimo nariai yra tokie pat principingi ir moralūs, kaip skelbė Seimo posėdžių salėje, dabar būtų pats laikas atsisakyti savo mandatų“, — sako Seimo Darbo partijos frakcijos seniūnas Vytautas Gapšys.

„Seimas pasakė A, todėl turi pasakyti ir B. Parlamentas nusprendė, kad dviems Seimo nariams turi būti panaikintas mandatas, reiškia, kad ir dėl visų kitų toks klausimas taip pat gali iškilti, todėl ir jiems būtų ne pro šalį pasitikrinti tautos pasitikėjimą. Mes jiems norime suteikti tokią galimybę ir pradedame rinkti parašus dėl pirmalaikių Seimo rinkimų. Akivaizdu, kad Seimą ištiko krizė. Toks parlamentas, koks yra dabar, toliau dirbti negali“, — teigia V. Gapšys.

Pagal šalies Konstituciją pirmalaikiai Seimo rinkimai gali būti rengiami Seimo nutarimu, priimtu ne mažiau kaip 3/5 visų Seimo narių balsų dauguma. Darbiečiai mano, kad taupant valstybės lėšas pirmalaikius Seimo rinkimus galima būtų surengti kartu su savivaldybių tarybų rinkimais, kurie turi vykti kitų metų vasario pabaigoje.

KK inf.

Komentarai

 

 

 
 1. nereikėjo už Sacharuką balsuoti,nereikėtų dabar siūlyti paleisti Seimo.Pažiūrėjot į reitingus, galvojat gausit daugumą? Nė velnio jūs negausit,populistai nelaimingi.Jei ne tas jūsų PRščikas Uspaskich, meistriškai kuriantis viešąjį asmeninį įvaizdį, niekas jūsų partijos net nežinotų

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Opozicijai reikia ne seimo paleidimu rūpintis ir kaip užgropti valdžią[taip ir nubalsuota specialiai,kad įvesti destrukciją seime,sudaryti prielaidą seimo paleidimui},o konstruktyviai dirbti Lietuvos labui.Reikalingas vardinis balsavimas seime,o ne slaptas,kad būtų atsakingas balsavimas,kad dėl darbo partijos užgaidųbūtų švaistomi valstybės pinigai rinkimams,varinėjami rinkėjai.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. o juk visus “internacionalus” tai trockistai įkūrė kovodami už PASAULINĘ REVOLIUCIJĄ, tokią, kad akmens ant akmens nebeliktų…

  Kaip manot? manot vien dėl pinigų, dėl valdžios tos reevoliucijos keliamos? Visuomenės destruktūrizuojamos? Bet juk pinigų ir valdžios daugiausiai ir siekia tie, kurie, yra tiek susimažinę, jog jaučiasi nebeverti meilės. Jų susimažinimas (ne kuklumas) išvirsta į aroganciją. O tai yra visiškai priešingas dalykas tikrajai Dievo vaikų didybei. Arogantiškas žmogus MANO, kad jis didelis, turėdamas valdžią ir galią valdyti kitus. O Dievo žmogus ŽINO, kad jis yra didingas, sutramdęs šėtoną savyje ir priėmęs Dievo jam skirtą paveldą – Dangaus Karalystę valdyti.

  Nors turėtume kilt į viršų kartu su dvasios aristokratais, bet esam nuolat murkdomi žemyn. Kas sugalvojo, kad autoritetas ar autoritarinis valdymas su dvasine aristokratine hierarhija nėra gerai? Dugnas? Taip. Iškiliems žmonėms nuolatos daugiausiai kliūna… kaip tam ąžuolui, gerokai aukščiau išaugusiam už miško medžius… argi ne jį daugiausiai tranko perkūnai ir laužo vėtros? Iškiliems žmonėms laikas išmokti būti nepažeidžiamiems. O tokiais buti gali tik gerai įsirėmę šaknimis į žemę, o galva į Dangų.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. ot gerai, balsuosim už KEDŽIO PARTIJĄ

  Darbiečiai, parodykit mums tuos vagišių sąrašus

  kažkada troskistai skandavo:VISO PASAULIO PROLETARAI _ VIENYKITĖS!

  dabar jų lozungas šiek tiek pasikeitė:

  VISO PASAULIO VAGYS _ VIENYKITĖS!

  Ir ką? Ir vienijasi – į socialdemokratų internaciionalą, į liberalų internacionalą. Netikit?
  Pažiūrėkit į Wikipediją LIBERAL INTERNACIONAL įsivedę per goolą: Zuoko liberalcentristai, Paulausko – sadecko socialLIBERALAI sėdi vienoj internacionalo geldoj su Rusijos opozicija – YABLOKO partija, o darbiečiai ES irgi prie jų prisijungę… TAi ar gali tkios partijos būti LOJALIOS LIETUVAI? JUK JOS LIETUVOS PRIEŠAI, nes siekia kuo grečiau Lietuvą paleisti pavėjui į visas keturias puses.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. visišku asilų ir įdijotų, reike buti, šiais laikais jai manytume kad kaškas-tai,-anas,,,dievas” ..leis naujai partijai issisteikt,o tuo labiau užsiregistruot…tektu..ten pat ir del tų pačiu ..kreip,vilkintis irt.t.t.Problema ir yra –teismai!…ir ju nusikalstama veika… kuris jau bent 10 metų.kariauja..privedantis prie-teismų-teisnumui..nekalbant apie KONSTITUCIJOS ar konstitucines santvarkos buvimo LR.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. kadangi metai iš metų seimas tik prastėja,nauji rinkimai atvestų daug naujų, godžių lochų.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. mane gaudo…ir atjungineja , neprileidže ..visuose tinklose…matyt esu jau povojingas..LR. jai tokie proc. viksta..

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • mažiau žodžių ,daugiau esmės,čia ne psichologinis forumas 9delfi yra labai geras Lapino ,ten galit išsilieti)ČIA ESMĖ

   Thumb up 0 Thumb down 0

 8. kai ir prognozavau….greit pamatysime masini į teismų kreipimasis, kreipsis visos valstybines įmones , tap sakoma susikrizmins savo kardus…bet reziumę…mokes tik mokesc. mok.per pabrangynimus,,,,pasllaugų, net ir tų kuriu neegzistuoja..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. partijos- niekas kitas kai tam tikro kiekio asmenų skaicius ir įgyvendinamį tam tikro skaičių interesai…oooo! kokie tie interesai? savaime aišku laikas jas ir eliminoja ir paviešina.Įvardijus jas nusikalstamomis…be teises -atsakomybes.Štai čia problemą?! visa valstybe ir valstybes valdimas suarganizuotas -“Valdovu rumų” statybos principų,nesvarbu kam, kodel ir t.t. tipo…pasimirš…ir dabar klastojami ekonominiai rodykliai..aistroms numalšinti..neva-dirbkite,mokekite mokescius..bus viskas gerai,jai ir toliau taip tesis- mes visi atsidursime -parduoti, įsakomojų budų.TVF.fondų.nes valstybe..neturi principiniu principų ir tikslų…viskas kas vyko nuo neprikl metų – imitacija,paciu signatarų ir jų partijų veiklos rezultatai Kurios mes juntame dabar , kiekv..asmuo.nes priejome liepto galo..Kaip sakoma- “pasprimgome ir uždusome savo skrandžio tūrinių” Šiais motyvais pasitikejome valstybe,o valstybes tarnai mumis išdavė…tiesiogine prasme..ir šia išdavyste patvirtino S.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Visiškai pritarių ,nes tuo gali pasiūlyti tik nauji ,jauni Seimūnai . Tad nereikia rinkti tradicinius Seimūnus ir balsuoti už tradicinės partijas. Aš -UŽ pirmalaikius

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. OPOZICIJA APSIŠIKO IR APŠIKO TAUTĄ IR VALSTYBĘ. BŪTŲ GARBINGA ‘DARBO” PARTIJAI ATSISTATYDINTI PAČIAI, nes jų melo ir manipulacijų dėka paniekinta Konstitucija.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Manau, kad violetinė minia tikrai geriau valdytų valstybę už socdemus ir konservus. Aniems jau metas paatostogauti Lukiškėse.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Gali būti nauji rinkimai nors kasmet, tačiau niekas nepasikeis, nes nėra protingų žmonių, žinančių kaip valdyti valstybę. Nauji rinkimai – tai nauji klounai ir naujos virėjos, o rezultatas tas pats, gal ir blogesnis, nes su metais seimas tik prastėja :)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Jiems būtų maloniau,kad eitų minia langus daužyti.Būtų pretekstas pašaudyti.
  O dabar VIOLETINĖ MINIA eina tyliai žingsnis po žingsnio demokratiškai užsėsti jų vietas.Šeštas pajūtis jų neapgauna.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Ta violetinė minia tinkama tik mitingams ir akcijoms, bet ne valstybės valdymui.

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • Pastebejau,kad “violetineje minioje” yra ir protingu,korektisku,neissisokanciu zmoniu, kurie ramiai eina i prieki,nerekaudami mitinguose ir piketuose.

    Thumb up 0 Thumb down 0

 15. Norėčiau paraginti užsienio lietuvius pasižiūrėti, ar tvarkingai jie paliko Lietuvą, ar deklaravo, kad išvyko ilgiau nei pusei metų. Nes jie lieka rinkėjų sąrašuose, nupirkti “savi” rinkiminių apylinkių pirmininkai iš “dviejų didžiausių” partijų puikiai per kelis metus spėjo išstudijuoti, kas tikrai neateis balsuoti (netgi pasitikslina pas giminaičius), ir “sumeta” balsus, už ką “reikia”. Tai masiškas ir sunkiai sukontroliyuojamas reiškinys, o kalti tie, kas bėgo, kaip pokario laiku, ir nesutvarko dokumentų. Aišku, kad nežinai, kas ten tavęs laukia, bet įsitvirtinus užsienyje, reikėtų susitvarkyti. Tuo labiau, kad ir ligonių kasai tada nereikės įsiskolinti už sveikatos draudimą.V.Ladas

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
9 klausimai apie viešuosius pirkimus, kurie padės Jums tinkamai pasiruošti dalyvavimui
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 7
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (2)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
D. Saldukas: Vilniaus universitetas – autonomija maskuojamas „nusikalstamas susivienijimas“? (2)
Tęsiame „Karšto komentaro“ žurnalistinį tyrimą dėl Vilniaus universiteto studentės Rūtos...
Antanas Šakinis: „Mano dukrytę pražudė Vilniaus universitetas“ (1)
Giedrė Gorienė Vilniaus universiteto geologijos studijų programos studentės Rūtos Šakinytės...
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (7)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...