Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2019 Lapkritis 18 Pirmadienis
 

Darbiečiai išsigandę: „Kad tik Viktoras nepadarytų kvailystės ir nesugalvotų pabėgti į Rusiją“

2015-11-07 16:03 | Politika | Komentarų (53)

Apeliaciniame teisme baigiantis vadinamosios DP juodosios buhalterijos bylos nagrinėjimui, V.Uspaskich nustojo lankytis teismo posėdžiuose ir net atsisakė sakyti baigiamąją kalbą. KK nuotr.

Jau nuo liepos mėnesį teismo posėdžiuose Apeliaciniame teisme nesilankantis Viktoras Uspaskich ne juokais išgąsdino savo partiečius.

Šaltinių teigimu, kai V.Uspaskich pirmą kartą neatvyko į teismo posėdį, pasklido informacija, esą teisėjai taip įpykę, kad, kai Darbo partijos garbės pirmininkas pasirodys teisme, jį suims.

„O Viktoras tiesiog paniškai bijo, kad atėjus į teismą jį gali sulaikyti. Jis bijo būti suimtas bent vieną dieną“, – „Karštam komentarui“ sakė šaltiniai iš Darbo partijos vadovybės.

„Svarbiausia, kad Viktoras nepadarytų klaidos ir paveiktas skleidžiamos informacijos, o gal sąmoningos dezinformacijos, nepabėgtų kur nors į Rusiją. Nes jeigu Viktoras pabėgtų, viskas, Darbo partijai Seimo rinkimai pralaimėti“, – sakė šaltiniai iš Darbo partijos vadovybės.

Paklausti, ką mano apie vadinamosios juodosios Darbo partijos buhalterijos bylos baigtį, šaltiniai iš Darbo partijos vadovybės sakė, kad juos nuolat pasiekia informacija, esą V.Uspaskichui bus skirta reali laisvės atėmimo bausmė.

„Nežinau, gal specialiai nuolat „nutekinama“ tokia informacija, kad „Viktorą tikrai pasodins“, kad padarytų Viktorui psichologinį spaudimą – kad įvarytų jam paranoją ir tas iš Lietuvos pabėgtų. Tada viskas, Darbo partiją faktiškai būtų galima palaidoti“, – svarstė šaltiniai.

Tuo tarpu nenorėję būti įvardinti teisininkai „Karštam komentarui“ prognozuoja, kad Viktoras Uspaskich išteisintas nebus, tačiau jam ir nebus skirta reali laisvės atėmimo bausmė.

„Lietuva – ne Baltarusija, nors ir Baltarusija paleido visus politinius kalinius, čia politinių kalinių nebus. Aišku, oficialiai tai yra ekonominė byla, tačiau, jeigu Uspaskich būtų pasodintas, jis gi rėktų visa gerkle ant viso pasaulio, kad čia politinis susidorojimas. Todėl ne, išteisintas nebus, bet ir pasodintas nebus. Greičiausiai jis gaus „lygtinumą“, – savo prognozes išsakė kai kurie teisininkai.

KK inf.

Komentarai

 

 

 
 1. Turės laiko bent jau normaliai įsigyti vidurinį išsilavinimą, nes dabar, su tom 8 klasėm mokslo, apykvailiai atrodo.

  Thumb up 1 Thumb down 2

 2. O jam ar tikrai nebūtų pats laikas pasirinkti tarp Urdomos ir Lukiškių kurortų?

  Thumb up 1 Thumb down 2

  • Galimai, nes nors Valentinas ir DP pirmininkas, be VU DP niekas net nusipersti negali

   Thumb up 1 Thumb down 1

 3. Viktoro apsigyvenimas Sniego gatvėje (neduok Dieve, žinoma), manau, suagituotų Lietuvos žmones aktyviau balsuoti už DP per Seimo rinkimus, kad Seimas, pilnas darbiečių, kuo greičiau išrūpintų amnestiją…Juk visos partijos panašiai darė, gal ir daro, gal ir vadams nelabai žinant, o kodėl tik darbiečiams sėdėti?

  Thumb up 6 Thumb down 0

 4. Jis ne auka, kad aukotųsi ant Kolūkio Buhalterės karjeros aukuro, kai Buhalterė ir yra pasirašiusi juodojoje buhalterijoje…Kodėl jis turi aukotis?

  Thumb up 4 Thumb down 2

  • teisingai sakai lietuvoje bardako tiek kad lukasenkai reiktu pora metu vargti,kad nors kokia tvarka padarytu

   Thumb up 1 Thumb down 0

 5. štuštinti anais laikais trenkiančius Vilniaus santuokų rūmus, o tuoktuves perkelti į miesto Rotušę, – Smasius.

  Thumb up 0 Thumb down 2

  • But grazu pasigrazint perkeliant santuokas i Rotuse, kaip kokiam Kaune ar Diuseldorfe… Zinotu Meras, kas is kito galo sitam kirmelyne dedasi:- Vilniaus santuokų rūmai irgi aptriušę- is vidaus jie prikimsti koloradu:- Bandziau tam ju “archyve” kitai vagilkai (valst. notarei Sipavicienei) gauti pazyma, kad mano tevas 1964 metais mires. Pirma karta iki isterijos privede, antra karta su greitaja isveze. objkt.- Santuokas iskelti, archyva su visais koloradais – sprogdinti.- past. vagilka Sipaviciene jau dangoraizyje salia Mero isitaise, nors jai priskirti runkeliai prie gelezinkelio Stoties gyvena. Bet sitai Merui, buvusiam Teisingumo ministrui, didziai pochui.

   Thumb up 1 Thumb down 2

   • vaflius jau cia vaidenasi kad ji skruzdes puola,oij ne rusai puola ir susiktus rumus mat uzpuole,is kur tu idjote,kas tave padare?ar jau siandien tavo pamaina “dirbti”?

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • Didelis Aciu Gedvilo haremui! Dabar turesim ka atnesti i pediku parada. Visi balsuoja uz Darba Parcija!

   Thumb up 1 Thumb down 3

 6. Turbūt išsigando goriene ,kad nebus ką rašyt!
  Dar manau mykaliukas !pasakų rašytojas!

  Thumb up 4 Thumb down 11

  • Tau, snarglį, ne „mykaliukas“, o gerbiamas ponas Mikalauskas. Jis su tavimi, pienburni, kiaulių sykiu neganė. O tu ganai ir visą gyvenimą tas kiaules ganysi bei mėšlinais pirštai kompo klavišus spaudinėsi.

   Thumb up 10 Thumb down 2

 7. Gorkei nutekino info tyčia,kad Viktoras žinotų ko tikėtis.O gal tai spąstai?
  Aš Viktaro vietoje išvykčiau atostogų į Arkangelską.Artūrui tada pareitų pi siec per rinkimus

  Thumb up 9 Thumb down 3

  • Tai to Artūro, Gedimino ir Vidmanto chebra ir tikisi – kad Viktariukas pateps slides :) Tada išmes jį iš partijos narių, padarys piarinį šou, kad partija apsivalė nuo prorusiško svarsčiko, ir jos laimingi į seimo rinkimus 😉

   Thumb up 11 Thumb down 1

 8. ir vel baltarusija ir vel lyginat nepalyginamus dalykus,baltarusijoje tvarka grazu ziuret kai nuvaziuoji,na o pas mus bardakas kurio svietas nemate,taip,kad nereikia lia lia jei nori ikasti tai geriausia sau i sikna

  Thumb up 13 Thumb down 0

 9. Darosi aiškiau,kodėl prokurorai nesiima Kubiliaus ir jo ,,protežė” bylos.
  Čia dėl 700 tūkstančių eurų byla tęsiasi 10 metų.Ten 3-4 mlrd. Tokiais tempais byla ateitų [prie tokios pabaigos kokią turime DP byloje] po…30 000 [trisdešimt tūkstančių] metų.

  Thumb up 15 Thumb down 3

  • – kelmų miške daug nejau kiekvienam sutiktam imsi aiškinti kodėl žolė auga ..! gal gi laikas pačiam galvele pasukti ..

   Thumb up 5 Thumb down 0

 10. I tas kvailys užkliuvo!,čia kažin ar nors vienas gerietis yra?
  na putleris aiśku :) o be jo kas?

  Thumb up 2 Thumb down 10

    • Nesuprantu, ir prie ko vėl čia tas Putinas? Žmonės komentaruose diskutuoja apie Lietuvos reikalus ir atsiranda kas pradeda aikčioti Putinas, Putinas ir tt.
     Mielieji, ne į tema ! ! ! Užtenka rūpintis Rusija.
     25 metai kaip paskelbta nepriklausomybė, Lietuvos Prezidentė D.Grybauskaitė. Tikrai ne Putinas, tvarkosi lietuviai Lietuvoje, kaip tvarkosi tai čia jų pačių bėėėėdos ir džiaugsmai o ne Rusijos ar Putino.

     Thumb up 4 Thumb down 0

 11. bulwės bragz o puttai fabrikuose pigzz.

  -avilio und darkio mišrūnas-

  -laikrašty perskaitė SKAIWA M1-

  -myliu, net negaliu-

  Thumb up 2 Thumb down 6

 12. Sunku kubilistane doriems zmonems.
  Vat Zalimas paliudyjo “ka reikia” ir svilpauja sau. Gi vargsas Svarscikas i paprasta prasyma pasiule PACIULPCI “mana krauja” is… rankos.
  Uzkapos vagiai pedofilai, kaip senukus Kedzius…

  Thumb up 11 Thumb down 3

 13. Tie kakos šaltiniai yra prezidentūra, kuri išsigando kad bus išvadinti lukašenkomis. Sako oj ne mes ne blr, kaip tai ne blr?

  Thumb up 5 Thumb down 3

 14. ir prokurorus i kalejima priziureti Uspaskicha, kad ten juodosios buhalterijos nesukurtu. O ten specialistu yra tam darbui. Sakyciau kad geriausias kandidatas butu paulauskas, o kaip jus galvojate?

  Thumb up 16 Thumb down 3

 15. kad juos visus reikia teisti, kad taip Lietuva gyvena. Palikti kelis o visus kitus ilgam i kalejima. O palikti kelis del to kad naujiesiems papasakotu kad nereikia vogti, nereikia korupcijos ir t.t.

  Thumb up 12 Thumb down 2

  • Jeigu dar oficaliau,tai virš 90procentų DP inkriminuotų nusikaltimų padarė su teisėsauga sutikusi bendradarbiauti ir nuo atsakomybės atleista buhalterė.

   Thumb up 10 Thumb down 0

 16. Bijo ? na tikrai kur jau tau ims ir pabėgs ..viena save ir savo šeima pasmerkti ilgų metų ištremčiai per braukiant viska,.kita pasėdėti kokį pusmetį ir taip užsidirbti viena kita papildomą politinį bala ..Nereikia Vyktoro vailoko maišyti su Rolando švelnia vilna ..Tikrai nemanau kad tai įmanomas scenarijus ..

  Thumb up 3 Thumb down 8

  • Uspaskich net nedalyvauja paskutiniuose teismo posėdžiuose. Gal ne visi pamiršo, kad pono Uspaskich verslas yra perrašytas vaikams ir žmonoms, perrašyta net jo partija, todėl jis jau senai pasiruošęs ir jei tik bus nuteistas realia laisvės atėmimo bausme, sprukti į Rusiją kuri jo niekada negražins. Todėl Mazuronio baimė pagrįsta.

   Thumb up 1 Thumb down 1

 17. viskas OK. Uspaskis pabėgs, Mazuronį po pralaimėtų rinkimų nuvers ir Daukšys partijos pirmininku bus. Jeigu Paulauskas Daukšio neaplenks.

  Thumb up 3 Thumb down 2

 18. privietas vam labūsy iz moskvy ot heroja kniazia swarščikov vsiego myra.

  p.s. davai tak i dalše labūsy.

  -DURDOMAS, archandelskio oblastis –

  Thumb up 3 Thumb down 6

 19. Kam DP avinams tas uspaskichas – juk išsirinkot pirminyyyku perbėgėlį lašiniuotą mazuronį, dar turit išverstaskūrį paulauską, dar turit virėją graužinienę ir daug kitų balvonų. O jūsų sąrašai Latvių g. dėl vkcoriuko pabėgimo neprapuls.

  Thumb up 8 Thumb down 5 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Norvegijoje plintant šunims pavojingai ligai – perspėjimas lietuviams
E. Laurinaitis: priimti „kitokį“ padeda suvokimas, kad kiekvienas iš mūsų apskritai yra skirtingas 2
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje 
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? 
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Kaunas planuoja statyti metro (balandžio 1-osios pokštas) (9)
Premjerui Sauliui Skverneliui pavadinus mūsų brolius latvius konkurentais, daug kam kilo mintis, kas...

Teisingumo ministerija inicijuoja teismo proceso tobulinimą (1)
Teisingumo ministerija, siekdama sistemiškai tobulinti teismo procesų reglamentavimą, iš vidinių išteklių steigia naują...

Premjeras: Tikiu Lietuva ir kviečiu visus švęsti mūsų Tėvynės gimtadienį! (12)
Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis sveikina Lietuvos žmones su Valstybės atkūrimo diena.  „Sveikinu jus...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
G. Landsbergis: „Pritardami Prezidento teikiamų pataisų svarstymui, kviečiame gilesnei diskusijai“ (1)
Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis šiandien,...
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininku išrinktas D. Gaižauskas (7)
Trečiadienį vykusiame Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto posėdyje, aktyviai...
TS-LKD sveikina Aušrą Maldeikienę prisijungus prie bendros frakcijos Europos Parlamente (2)
„Sveikinu Aušros Maldeikienės pasirinkimą prisijungti prie Europos Žmonių partijos (angl....
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (1)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (1)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą (1)
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris (1)
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta (1)
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – atpažinti plėšimu įtariamą vyrą (3)
Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo...
 
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus (1)
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (3)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
„Huawei“ pristato stilingą „Mate 10 lite“ (2)
Nuo šiol bus dar paprasčiau pasidaryti tobulą asmenukę ar pagauti...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
Fiodr Černych perėjo į Maskvos „Dinamo“ (1)
Paskutinę perkėlimų dieną Maskvos „Dinamo“ paviliojo Lietuvos futbolo rinktinės kapitoną...
 
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Padėka
PADĖKA Dėkojame visiems vienaip ar kitaip prisidėjusiems ruošiantis pirmajam renginiui...