Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Liepa 15 Trečiadienis
 

Dangaus skalikai Kauno byloje

2010-10-12 19:36 | Naujienos | Komentarų (58)

'Panašu, kad D.Kedžiu buvo tiesiog pasinaudota', - teigia astrologas (V.Markausko nuotr.)

Naglis Šulija

Kauno byla. Keista istorija, prasidėjusi, regis, taip paprastai. Deja, prokurorų, kitų pareigūnų pastangomis dabar jau taip supainiota, kada atskirti kur tiesa, o kur melas tapo labai sunku ir vilčių, jog netrukus viskas paaiškės, yra nedaug. Dėl (daugiausia) prokuratūros elgesio sekliais ir bylos tyrėjais tapo žurnalistai, ekstrasensai ir apskritai visi, kas tiktai netingi ir nėra abejingas mažos mergaitės likimui. Dėl šios priežasties ir astrologija tapo lygiai tokiu pat vertingu tyrimo metodu, kaip ir visi kiti. Bėda yra ta, kad mes galime pro padidinamąjį stiklą tyrinėti Drąsiaus Kedžio horoskopą ir spėlioti – jis nušovė teisėją Joną Furmanavičių ar ne jis, o pasidėję priešais save Andriaus Ūso gimimo datą kvaršinti galvą dėl to, yra jis pedofilas ar ne. Nebus keista, jeigu įvairūs astrologai, kaip ir visuomenė, – ras priežasčių ir „už“ ir „prieš“. O aiškaus atsakymo taip ir nebus.

Vis dėlto prie atsakymo, kas gi įvyko Kaune 2009 metų spalio 05 d. rytą, galime priartėti patyrinėję patį nužudymo horoskopą.

Šūvių laikas žinomas pakankamai tiksliai ir ne kartą minėtas spaudoje – tai 08:30 ryto. Todėl labai keista, kodėl niekas dar nesuskubo to padaryti.

Skalikas

Taigi, 2009 metų spalio 5 d., 08:30, Kaunas. Pagal visus astrologijos kanonus tekantis ženklas ir pirmasis horoskopo būstas parodo mums įvykio vykdytoją. Ir ką gi, -teka Svarstyklės, pusiausvyros bei teisingumo ženklas. Beje, vienas taikiausių visame Zodiake. Atitinkamai, įvykio iniciatorių ženklinanti planeta šiuo atveju yra Venera, meilės ir grožio planeta. Į Drąsių Kedį kol kas niekaip nepanašu. Tai, kad Venera tuo metu buvo kruopščiame ir pareigingame Mergelės ženkle, irgi nedaug pasako, net ir žinant, kad D. Kedys taip pat gimė po šiuo ženklu, nebent patvirtina tą jau žinomą faktą, kad to ryto įvykiams jis rengėsi su Mergelei būdingu kruopštumu.

Tačiau Venera – XI horoskopo būste, kuris be kitų dalykų globoja kolektyvinę veiklą ir planus bei projektus, taip pat komandinį darbą. Jau šilčiau – galima sakyti, jog tą rytą D. Kedys pradėjo ne ką kita, o ėmėsi įgyvendinti savotišką asmeninį projektą „apvalykime Kauną nuo pedofilų“ ar kažką panašaus.

Taigi, projektas. Pažvelkime į Venerą nužudymo horoskope atidžiau, ji tikrai verta dėmesio. Maža to, kad ji yra kažkokio projekto dalyvė (pabrėžiu – dalyvė, kodėl – paaiškinsiu netrukus), maža to, kad kruopščiai (nes buvo Mergelės ženkle) vykdė savo pareigas. Venera dar buvo sukibusi su įsidėmėtina žvaigžde – Chara.

Chara – tai Skalikų žvaigždyno beta, antroji pagal ryškumą žvaigždė. Tie dangaus skalikai persekioja didžiulę mešką – žvaigždyną, Lietuvoje žinomą Didžiųjų grįžulo ratų vardu, o daugelio tautų vadinamą lokiu ar loke.

Abu skalikus – šiaurinį, vardu Asterionas, ir pietinį, beje taip pat vardu Chara, už pavadžių tvirtai laiko Jaučiaganis.

Pats graikiškos kilmės žodis „chara“ reiškia „brangioji“ ar tiksliau – „brangioji savo pono širdžiai“. Astrologas ir puikus enciklopedistas šioje srityje Vivianas Robsonas, surinkęs daugybę informacijos apie įvairiausias žvaigždes, teigia, kad žvaigždės iš Skaliko žvaigždyno suteikia gimusiajam atkaklią ir skvarbią mintį, pomėgį entuziastingai gilintis į dominančias temas. Taip pat ir pomėgį medžioti. Dėl „brangenybės“ – ką gi, D.Kedys tikrai nebuvo apsileidęs, važinėjo tikrai geru automobiliu, o verslas buvo susijęs su kailiais.

Panašu į Drąsių Kedį? Panašu. Jis kaip medžioklinis skalikas vis kibo ir kibo į kulnus tiems, kuriuos įvardijo kaip „pedofilų klaną“, ir tikrai žinome, kad iki spalio 5 d. jis kovojo išimtinai žodžiais – rašė raštus, skundė, siekė žiniasklaidos dėmesio. Taigi, jo pareigos šiame projekte kaip ir aiškios – būti skaliku.

Jeigu iki šios vietos svarstymai teisingi, tai dabar reikia atsakyti į du klausimus – kieno yra šis projektas ir kas yra medžiotojas?

Kieno šis projektas?

Pirmiausia – apie projektą. Žvelgiant astrologiškai, tai nėra D.Kedžio projektas. Įvykio horoskope (Mergelės ženkle, XI būste) šalia Veneros buvo dar dvi planetos – Merkurijus ir Saturnas. Merkurijus šiuo atveju ir yra viso vienuoliktojo būsto, tai yra projekto, sumanymo planeta dispozitorė, paprastai tariant – valdovė. Merkurijus šalia Veneros – vadinasi, galime teigti, jog D.Kedys turėjo savotišką kuratorių, kuris pasižymėjo visomis Merkuriaus Megelėje būdingomis savybėmis – buvo kruopštus, pedantiškas, kontroliuojantis visas smulkmenas, sausokas ir logiškas žmogus. Kitaip tariant, tikras viso sumanymo smegenų centras.

Ką mes dar žinome apie Merkurijų/projekto vadovą? Pasirodo, jis buvo sukibęs su žvaigžde Cor Caroli, ar kitaip – Corona Caroli. Tai Skalikų alfa, irgi spindinti to paties dangiškojo Skaliko Charos antkaklyje. Taigi, turime dar vieną „skaliką“, tai yra dar vieną persekiotoją. Kai kuriuose senoviniuose žvaigždžių atlasuose Cor Caroli vaizduojama kaip širdis, kurią puošia karūna su kryžiumi.

Beje, apie kiekvieną iš šių žvaigždžių atskirai daug informacijos nėra, tačiau prisiminkime, kad Pietinio Skaliko žvaigždyno žvaigždės gimusiajam taip pat suteikia kibų, skvarbų protą ir pomėgį medžioti. Taigi, turime jau du „skalikus“, tai yra du labai panašiai galvojančius asmenis, tiktai vienas iš jų yra (buvo) viešesnis ir kėlė daugiau triukšmo, kitas – protingesnis, o viešumoje taip ir nepasirodė. Ar bent jau mes apie tai nežinome.

Mįslingasis trečiasis

Merkurijus juda nuo Veneros link Saturno, kuris yra greta Veneros bei Merkurijaus, bet vos tolėliau.

Pirmasis dalykas, kurį turime aptarti, – tai pats Saturnas, ką jis simbolizuoja. Saturnas – tai tvarka, disciplina, principai. Jis nėra malonus, bet užtai tvarkingas ir aiškus – nurodo, ką galima, o ko ne. „Atleisk, tokia tvarka, tokios taisyklės, čia nieko asmeniška“ – tarsi sako Saturnas. Be gailesčio ir emocijų. Todėl tokiame horoskope kaip šis, Saturnas puikiai tinka ne tiktai kokiam nors teisėjui, prokurorui simbolizuoti, bet taip pat tinka ir bet kokiam griežtai taisyklių bei principų besilaikančiam asmeniui parodyti.

Dar viena Saturno ypatybė yra ta, kad jis tą dieną buvo sukibęs su Alkaido žvaigžde, kuri turi ir kitą vardą – tai ne kas kitas, kaip Benetnašas. Jeigu įsivaizduosime danguje Grįžulo ratus, tai Benetnašas (arba Alkaidas) yra paskutinė žvaigždė Grįžulo ratų kaušo rankenoje. Tie, kas Grįžulo ratus įsivaizduoja kaip uodegotą mešką, Alkaidą/Benetnašą mato kaip meškos uodegos galiuką.

Abu žvaigždžių pavadinimai kilę iš arabiško Ka‘id Banat al Naš – gedėtojų vadovo ar valdovo. Senovės arabai Grįžulo ratų keturkampį matė kaip žuvusį herojų vežantį katafalką. Šį herojų nužudė kitas asmuo, kurį simbolizuoja Poliarinė žvaigždė. Dvi pirmosios Grįžulo kaušo rankenos žvaigždės yra raudotojos, o paskutinė – jų valdovas, vadovas.

Teigiama, kad ši žvaigždė susijusi su mirusiųjų karalyste, daugelio žmonių mirtimi, gedulu dėl daugelio žmonių žūties, mirties. Vokiečių astrologo Reinholdo Ebertino duomenimis, tos mirtys gali būti susiję ir su karo veiksmais, ir su gamtinės kilmės nelaimėmis (jis tai iliustruoja gausia statistine medžiaga). Bet ši žvaigždė gali pasitaikyti ir recidyvistų ar abejotinos dėl savo būdo bruožų reputacijos asmenų horoskopuose.

Sumuojant galime teigti, jog byloje tarsi egzistuoja dar vienas asmuo – griežtas, negailestingas ir kietas savo vidumi. Veiklos principai matyt tokie patys.

Antrasis ne mažiau svarbus bei įdomus dalykas yra tas, kad Merkurijus yra ne tiktai Veneros (kurią tapatiname su D.Kedžiu), bet ir Saturno dispozitorius, tai yra valdovas. Vadinasi, kontroliuoja abu. Dėl to, kad Merkurijus tarsi atsiskiria nuo Veneros ir skuba link Saturno, ir dėl to, kad Merkurijaus pareiga Zodiake yra žinių, informacijos perdavimas, galima manyti, jog viso projekto sumanytojas tarsi informuoja trečiąjį Saturno atstovaujamą asmenį apie D.Kedį, tarsi kalba jam apie tai, ką jis padarė ar nepadarė. Ar perspėja? Raportuoja? Instruktuota? Šiaip ar taip, žinia, o šiuolaikiniu žargonu kalbant, mesidžas tikrai yra.

Bendraminčių būrelis

Dar vienas klausimas, į kurį dabar būtina atsakyti, – ar tarp Veneros, Merkurijaus bei Saturno egzistuoja koks nors ryšys, ar yra kokia nors tema, kuri juos vienija? Ar priešingai, galime sakyti, jog tai asmenys, kurie tik manipuliuoja vieni kitais?

XI-asis horoskopo būstas – tai, be abejo, bendra veikla. Šis būstas būna svarbus tų žmonių horoskopuose, kurie mėgsta komandinį darbą, savo tikslų siekia kartu su kitais, be jokios abejonės panašiai galvojančiais asmenimis. Jei tai darbas – jis būna panašus į gerai sustyguotą orkestro grojimą, jeigu poilsis – tai į gerą turistinį žygį, kur stipraus XI-ojo būsto atstovas imasi „žaidžiančio trenerio“ rolės.

Dėl šios priežasties galima sakyti, jog visi trys asmenys (D.Kedys ir kiti du) vienas kitą gerai pažinojo, tiktai bendrame projekte jų rolės buvo skirtingos. Ir panašu, jog D.Kedžiu buvo tiesiog pasinaudota.

Mįslingas tikrasis žudikas

Kodėl pasinaudota? Taip verčia galvoti tolesnė horoskopo analizė. Todėl reikia išsiaiškinti, kas čia tikrasis medžiotojas.

Prokurorai atkakliai tvirtina, jog žudė būtent Drąsius Kedys, maža to, įvykio vietoje buvo jis vienas. Tačiau pirmasis horoskopo būstas kalba ką kita. Jis prasideda Svarstyklėse, bet užgriebia dar ir gabalą Skorpiono. Vadinasi, pirmojo būsto valdovai yra du – Venera (Svarstyklių dalies) ir Marsas (Skorpiono dalies). Venerą jau aptarėme – yra pagrindo teigti, jog būtent jos padėtis kalba apie Drąsiaus Kedžio motyvus, ketinimus ir tikslus.

Marsas šūvių metu buvo Vėžio ženkle, visai netoli Zenito. Tokia padėtis būdinga kovojantiems dėl savo įsitikinimų, dažniausiai religinių. Tad apie kokį čia kryžiuotį dabar eina kalba? Marsas Vėžio ženkle yra silpnas, tokią padėtį turintys žmonės į atvirą kovą nestoja bet stengiasi laikytis partizaninės taktikos ir mielai puola iš pasalų, be to, yra puikios emocinės atminties, todėl gali būti kerštingi. Taigi – pirmas įspūdis – kerštas, kurio priežastys yra emocinio pobūdžio. Bet tik pirmasis.

Marsas nužudymo horoskope yra sukibęs su Polukso žvaigžde. Poluksas – tai Zodiako dvynių beta. Vardas kilęs iš senosios graikų kalbos ir reiškia boksininką. Gimusiajam suteikia priešingas nei silpnasis Maras savybes – grubumą, despotizmą, agresyvumą ir žiaurumą.

Taigi, turime dar vieną asmenį – klastingą, paslaptingą ir galintį nedrebančia ranka atlikti žmogžudystę. Bendras vaizdas atitiktų gerai treniruoto spec. tarnybų specialisto įvaizdį. Todėl galime manyti, jog žudė būtent jisai.

D.Kedys – ne svarbiausias

Dabar būtina išsiaiškinti, ar yra koks nors ryšys tarp Veneros (D.Kedys) ir Marso (galimas tikrasis žudikas). Jeigu yra – vadinasi, jie yra gerai pažįstami ir turėjo bendrų tikslų. Jeigu neturi – vadinasi, jų pažintis ir bendradarbiavimas daugiau atsitiktinio ir laikino pobūdžio.

Tarp Veneros ir Marso nužudymo horoskope nėra jokio ryšio, išskyrus tai, kad jie yra pirmojo horoskopo būsto valdovai, tai yra abi šios planetos ir abu žmonės yra (buvo) tiesioginiai įvykio (nužudymo) veikėjai.

Tačiau Marsas turi daugiau ryšių, astrologijoje vadinamų aspektais.

Pirmiausia, Marsas turi beveik tikslų (14 kampinių minučių tikslumo – tai išties itin tampraus ryšio rodiklis) sekstilio ryšį su Merkurijumi. Sekstilis – Zodiako darbinis arkliukas: kai planetas sieja šis ryšys, planetoms ir jas atitinkantiems žmonėms lengva bendradarbiauti, jie vienas kitą gerai supranta ir vienas kitam padeda. Kitaip tariant tas, kas sumanė visą projektą, puikiai pažinojo tikrąjį šūvių autorių. O D.Kedys galėjo ir nepažinoti. Bent jau iš anksto.

Antra, Marsas sudaro, o astrologai sako – yra tame pačiame sekstilio ryšyje ir su Saturno planeta. Tai reiškia ne ką kita, kaip tai, kad asmuo, kuriam Merkurijaus atstovaujamas projekto autorius skubėjo atsiskaityti/informuoti apie nuveiktus darbus (Saturnas), žudiką taip pat puikiai pažinojo, tik nebuvo jam taip artimas, kaip Merkurijus.

Taigi, ką gi turime?

Taigi, turime įvykį, savotišką projektą, kurio tikslas kol kas nelabai aiškus, bet kartu aišku, jog tai tikrai ne kova su pedofilų klanu. Šiame projekte Drąsiui Kedžiui buvo patikėtas dėmesį nukreipiantis vaidmuo. Garsiai skalijančio skaliko. Galbūt turinčio savų tikslų, bet… Akivaizdu, jog svarbiausias čia buvo ne jis.

Kas aišku ir kas – ne

Tai kas gi, velniai rautų, buvo nužudyti?! Nužudymo horoskope apie patį nužudymą kalba tiktai Mėnulio padėtis ir Marso – Mėnulio ryšys. Tai klasikinis atvejis: Marsas, Avino valdovas, yra Vėžio ženkle, o Vėžio valdovas Mėnulis yra Avino ženkle. Tai vadinama planetų recepcija ir kartu tai yra ženklas, jog įvykis tikrai įvyks. Šiuo atveju – įvyko.

Aukas ženklinantis Mėnulis yra VII būsto pradžioje. Tai pozicija, atitinkanti poziciją „sutuoktinis/sutuoktinė”. Bet Violeta Naruševičienė nebuvo D. Kedžio sutuoktinė. Jis gyveno su sugyventine. Ją, Laimutę Stankūnaitę, atitiktų V-asis būstas, o V. Naruševičienė būtų trečiasis būstas nuo penktojo, kitaip tariant, L.Stankūnaitės sesuo. Taigi, horoskopas parodo ir V.Naruševičienę.

O teisėjas Jonas Furmanavičius? D.Kedžio atžvilgiu jis yra viršininkas, pareigūnas, o tai atitiktų X-tą būstą. Jis prasideda paskutiniajame Vėžio laipsnyje, taigi, valdovas vis dėlto tas pat Mėnulis. Vadinasi, jo padėtis parodo ir antrąją auką.

Keistenybes galima pastebėti kitur. Mėnulis nužudymo horoskope buvo sukibęs su fiktyvia planeta, vadinama Selena arba Baltuoju Mėnuliu. (Selena – tai Mėnulio orbitos taškas, kuris taip pat kaip ir įprastos planetos juda Zodiako ratu ir kuris turi savarankišką reikšmę.) Ji yra tyrumo ir nekaltumo simbolis. Tad dėsninga būtų užduoti sau klausimą – ar gali būti taip, kad abu ar bent vienas iš nužudytųjų galėjo būti nekaltas? Teoriškai -gali, kad ir kaip keistai šis teiginys nuskambėtų dabar.

Antras dalykas, kurį būtina pastebėti – tai sritis, kurią valdo Saturno planeta. Saturnas šiame horoskope yra III ir IV būstų valdovas. Vadinasi, valdo aplinkybes, susijusias su Drąsiaus Kedžio šeima, namais (IV būstas) bei kontroliuoja jo ryšius, kontaktus, taip pat artimus giminaičius bei kaimynus (III būstas). Taigi, ieškome rūstaus, gailesčio nežinančio, bet taisykles nustatančio asmens, kuris gali daryti įtaką visai D.Kedžio šeimai. Tai savotiškas viršininkas. Kas tai galėtų būti? Ir kokie šio asmens tikslai?

Ir paskutinis dalykas šiame horoskope – mergaitė. Mergaitė, galima sakyti, čia visai ne prie ko. Beveik. Planeta, esanti V-to būsto pabaigoje, Uranas, yra tiesiai priešais Venerą (opozicijoje). Tai reiškia tik tai, kad D.Kedžio ir dukros keliai išsiskiria. Šiuo atveju – amžinai. Ir dar. Vaikų būsto valdovas Jupiteris yra IV būste, tai yra šeimos pagal tėvo liniją namuose (jeigu Jupiteris butų X-tame būste – būtų motinos namuose). Taip ir yra iki šiol.

O pedofilija?

Pedofilija žudynių horoskope tikrai nėra svarbiausia ir galima manyti, jog tarnauja tiktai pretekstu ar dar blogiau – nukreipiančiu dėmesį veiksniu.

Prašau pagalbos

Kadangi gautas vaizdas smarkiai skiriasi nuo to, kurį iki šiol susidarė visuomenė ir kuris aptariamas visais įmanomais būdais ir visuose įmanomuose sluoksniuose, prašau kolegų astrologų pagalbos tikrinant čia išdėstytus teiginius. Galbūt yra klaidų ar pastabų, kurios padės vaizdą papildyti, pakeisti ar kurios padės pamatyti tai, ko mes iki šiol nematėme. Taigi, jūsų pastabos, ponai.

astroclub.lt

2010-10-12

Komentarai

 

 

 
 1. melo detektorius2010 09 30 22:34Iš poligrafu apklausiame A.Ūso parodymų:
  „Andriau Ūsai, ar atsimenate, kiek kartų jūs 2008 m. tvirtinote mažamečių mergaičių“? Vieną?
  Reakcija
  „Kiek kartų jūs turėjote seksualinių santykių su Laimute Stankūnaite?“. „Daugiau negu vieną“?
  Reakcija
  „Ar žinote, kiek kartų buvo tvirkinama Drąsiaus Kedžio dukra?“. „Daugiau negu 15 kartų?“
  Reakcija
  „Ar žinote, kiek kartų buvo tvirkinama antroji mergaitė?“. „Daugiau negu vieną kartą“?
  Reakcija
  „Laimute Stankūnaite, ar jūs žinote, kiek kartų buvo tvirtinama jūsų dukra?“
  Paminėjus dešimt kartų – reakcija.
  „Ar jūs žinote, kuriuose vietose buvo tvirkinama jūsų dukra? Senelių namuose? Violetos namuose? Ūso namuose? Nuomojamame bute? Viešbutyje“?
  Paminėjus kiekvieną iš šių vietų, L.Stankūnaitės kūnas išduodavo, kad jis reaguoja : „reakcija“.
  „Ar žinote, kai Ūsas prievartavo jūsų mergaitę – į akį, į burną, vonioje?“. Po kiekvieno paminėjimo – „Reakcija“
  Kaip jums buvo atlyginama už dukros tvirtinimą? Pinigais? Daiktais? Butais?
  Paminėjus kiekvieną iš šių žodžių – „Reakcija“.
  „Laimute Stankūnaite, ar žinote, kuriame iš butų jūsų dukra buvo seksualiai išnaudojama?“
  L.Stankūnaitės organizmas sureagavo, išgirdus beveik visus atsakymo variantus – „jos motinos namuose“, „jos sesers Violetos namuose“, „Ūso namuose“, „išnuomotame bute“, „viešbutyje“.
  O ir pats A.Ūsas, paklaustas, kuriame iš butų buvo tvirkinama mergaitė, taip pat sureagavo itin audringai. Melo detektorius užfiksavo jo kūno reakcijas į beveik visus atsakymų variantus: „draugų namuose“, „Frančesko namuose“, „išnuomotame bute“, „viešbutyje“, „Kitoje vietoje“.
  Įdomu tai, kad klausiamas, kiek jis turėjo telefonų 2008 m. rudenį A.Ūsas sureagavo ramiai, specialistas neužfiksavo nė vienos reakcijos. Klausiamas, ką reiškia tai, kad atsakant į klausimus, žmogaus kūnas išduoda daug pokyčių, įvardijamų kaip „reakcija“, V.Saldžiūnas atsakė: „vienareikšmiškai negaliu atsakyti, tačiau didelė tikimybė, kad to, kuriam sukelta reakcija, ir jeigu tai sutampa su jau žinomais tyrėjų faktais, tai yra didelė tikimybė, kada pagal reakcijų skaičių tas žmogus gali būti tik įvykio liudininkas arba bendrininkas, padėjėjas arba net vykdytojas. Vykdytojai gali būti net keli, ir jų rolės taip pat galėjo būti skirtingos – vienas mažiau darė, kitas daugiau. Apklausiant kelis žmonės, gali būti skirtingas reakcijų skaičius į tuos pačius klausimus“.
  Paklaustas, ar poligrafas užfiksuos reakciją, jeigu apklausiamas žmogus sako tiesą, V.Saldžiūnas atsakė, kad „praktiškai reakcijų nebus, bus tik labai silpnos mažos, kurios yra vadinamos nereikšminėmis“. Todėl klausimas apie pinigus taip pat privertė labai pasinervinti abu draugus – A.Ūsą ir L.Stankūnaitę. Klausimas L.Stankūnaitei, kaip jai buvo atlyginta už dukters seksualinį tvirtinimą sukėlė moteriai nerimą. Poligrafo kreivė šovė aukštyn, moteriai išgirdus šiuos atsakymo variantus: „buvo duoti pinigai“, „padovanoti daiktai“, „išnuomotas butas“.
  A.Ūsas, paklaustas, ar jis žino, kaip L.Stankūnaitei buvo atsilyginta už dukters tvirtinimą, taip pat labai susijaudino, išgirdęs tokius atsakymų variantus: „buvo padovanoti daiktai“ ir „išnuomotas butas“.
  L.Stankūnaitės organizmas taip pat išdavė poligrafui moters nerimą, išgirdus tokį klausimą: „Kiek pinigų gavote už dukters seksualinį išnaudojimą?“. Melo detektorius fiksuoja daugybę reakcijų, išgirdus atsakymus: „50 tūkst. „, „20 tūkst.“, „3 tūkst. litų“. Į atsakymą „nieko negavote“ L.Stankūnaitė atsako „taip“, tačiau ir tuomet jautraus prietaiso kreivė šovė aukštyn, o tai reiškia, kad kūnas pasiuntė signalą, kad tai melas. „Akivaizdu, kad seksualiai tvirtintos mergaitės mama gaudavo įvairiais sumas pinigų“, – apibendrino žurnalistas S.Krivickas.
  Į klausimą, ar žino, kokie vyrai seksualiai išnaudojo jos dukterį, L.Stankūnaitė labai sunerimo, išgirdus žodžius „Frančeskas“, „Aidas“, „kiti vyrai“. Kiekvieno atsakymo atveju poligrafas užfiksuodavo L.Stankūnaitės organizmo reakciją.
  A.Ūsas, paklaustas, ar žino, kurie vyrai prievartavo kitą mergaitę, išsidavė, kai buvo paminėti šie vardai : „Deividas“, „Adolfas“, „Frančeskas“, „Aidas“ „Kiti vyrai“. Poligrafas parodė, kad sutampa ir mergaitės minėtos nusikaltimų vietos ir laikas bei jų dalyviai. Mergaitė pasakojo, kad iš A.Ūso gautus pinigus jos mama dėdavo į raudoną piniginę, o pats A.Ūsas ją maudydavo vonioje ir vadindavo „žalia žuvyte“. Tačiau kodėl prokurorai neatsižvelgė į poligrafo parodymus ir nė vienu žodžiu apie juos neužsiminė nutarime nutraukti tyrimą. Matyt, kad poligrafo išvados nebuvo tokios, kokių reikėjo prokurorams

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Teisingai pasakei, jiems viskas px (t.y. kedofilams), jie juk gali statytis palapines ir vagonelius kur nori, gali praleisti tik tuos, kuriu veidai jiems patiks, tikrina dokumentus lyg kokiame pasienio kontroles punkte. Tad tikiu, kad vienas is kedofilu galejo paskambinti Lesciukaiciui ir prisistatyti Aidu :-) Aidas pats nieko nedaro, jis tik duoda nurodymus.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Teisingai pasakei, jiems viskas px (t.y. kedofilams), jie juk gali statytis palapines ir vagonelius kur nori, gali praleisti tik tuos, kuriu veidai jiems patiks, tikrina dokumentus lyg kokiame pasienio kontroles punkte. Tad tikiu, kad vienas is kedofilu galejo paskambinti Lesciukaiciui ir prisistatyti Aidu :-) Aidas pats nieko nedaro, jis tik duoda nurodymus.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Tai, kad A.Ūsas ir L.Stankūnaitė buvo tiriami melo detektoriumi, visuomenei jau žinoma. „Paskutinei instancijai“ pavyko susipažinti su to tyrimo medžiaga. Mūsų išvada tokia: pagal tai, į kuriuos tiriamųjų „taip“ ir „ne“ reagavo nešališkasis žmogaus melo fiksuotojas – poligrafas, galima patvirtinti mažosios D.Kedžio dukrelės pasakojimo tikrumą.
  Tai, kas tiriant melo detektoriumi – poligrafu – fiksuojama kaip „reakcija“, rodo, kad atsakydamas į klausimą tiriamasis buvo mažų mažiausiai nenuoširdus, todėl pasikeitė jo fiziologiniai parametrai: pradėjo greičiau tvinksėti pulsas, atsirado prakaitavimas, tapo tankesnis kvėpavimas ir pasirodė daugybė kitų požymių, išduodančių melagį.
  A.Ūsas reagavo ir į klausimus apie Joną, ir apie Deividą. Į šį buvo „sureaguota“, kai tyrėjas pasiteiravo, kas dar žino apie seksualinius dėdžių žaidimus su dviem mergaitėmis. „Deividas“, – ištarė tyrėjas. „Ne“, – atsakė Ūsas. „Reakcija“, – fiksavo poligrafas.
  Tame tyrime pasirodė naujas personažas, vardu Adolfas. Šis vardas atsiranda tyrėjui klausinėjant apie kitas vietas, kuriose mergaitės, galimas dalykas, buvo prievartaujamos. Viena tokių vietų – „globos namai“, vienas iš žmonių, apie kurių dalyvavimą klausinėjo tyrėjai, – „Adolfas“. Mūsų žiniomis – Adolfas Skališius, Kauno vaikų socializacijos centro direktorius ir A.Ūso ilgametis draugas.
  A.Skališius labai nenoromis ir tik palieptas Socializacijos centru tapusių globos namų steigėjų sėda prieš LNK „Paskutinės instancijos“ filmavimo kamerą. „Ar jūsų įstaigoje buvo incidentų, na, tokių seksualinių dalykų?“ – nepatogiai pradeda kalbą Rasa. „O kas pas mus buvo? Pas mus nebuvo seksualinių dalykų“, – atkerta A.Skališius. „O nėščių mergaičių buvo?“ – „Buvo. Bet tos mergaitės ne nuo mūsų berniukų pastojusios.“ – „O nuo ko?“ – „Nuo vyrų.“ – „Nuo kokių?“ – „Nuo suaugusių.“ A.Skališius aiškina, kad mergaitės turėjusios suaugusių „draugų“ mieste. „O kas tie draugai?“ – „Žmonės.“ – „Kokie?“ – „Pavardžių nesakysiu.“ – „Ar tyrimas buvo?“ – „O kam tas tyrimas?“ Tam, kad lytiniai santykiai su nepilnamečiais Lietuvoje vis dar yra nusikaltimas.
  Tada „Paskutinė instancija“ klausia A.Skališiaus, ką jo įstaigoje po darbo valandų nuolat veikdavo įtariamasis pedofilija A.Ūsas? Valdiško Socializacijos centro vadovas A.Skališius patvirtina: taip, A.Ūsas čia lankydavosi kartu su dar keliais vyrais. Esą jie visi centre rengdavo Darbo partijos kuopelės susirinkimus.
  Kodėl čia? „Bet juk po darbo“, – maždaug taip kalba A.Skališius, kuris kartu su A.Ūsu vėliau tapo atskilusio politinio darinio – Pilietinės demokratijos partijos – prezidiumo nariais.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. na, kad cia ir neina kalba apie pedofilija o tik apie zudynes. Zudimo motyvas ir taip aisku, kad ne pedofilija kvepia. Kazkas pasinaudojo Kedzio padetimi ir pasalino jiems nereikalinga Fuermanaviciu. Tas kazkas tikrai galejo Kedi pazinoti. Nuojauta kuzda, kad tas kazkas gali dirbti prokuraturoje. Tas kazkas galejo "padeti" Kedziui ieskoti pedofilu tarp Uso rysiu, tas kazkas galejo pamineti Furmanaviciu. Galimai padejo Kedziui prisegti prie Uso kitus du vyrus. Nes Kedys nuo pat pradziu ju ieskojo, nes mergaite daugiau dedziu minejo o kaip suprantu gerai prisimine tik Usa, nes kartu gyveno su mama pas ji. O kas kartais pas ji uzsukdavo? Kazkas is prokuraturos, na kas viska jau is anksto organizvao Kedziui ir nusviete (numetant deme nuo saves?), kad turim tokios ir tokios info. Tas kazkas rase laiskus Venckams, juk rase vienas prokuroras? Ir galimai jis dabar tik uodega suka. Prisiminkim, baltose burese kaip nustate buvo ne tas Andrius Usas ir ne Jonas, bet Furmanavicus bet irgi ne tas. Taigi kitas Furmanavicus irgi galejo anksciau laiko pakisti Kedziui kita Furmanaviciu. Toks variantas irgi imanomas.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. kad Naruševičienė prikabinta vien dėl to, jog patogu suverst Kedžiui, tai aišku visiems

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Keistenybes galima pastebėti kitur. Mėnulis nužudymo horoskope buvo sukibęs su fiktyvia planeta, vadinama Selena arba Baltuoju Mėnuliu. (Selena – tai Mėnulio orbitos taškas, kuris taip pat kaip ir įprastos planetos juda Zodiako ratu ir kuris turi savarankišką reikšmę.) Ji yra tyrumo ir nekaltumo simbolis. Tad dėsninga būtų užduoti sau klausimą – ar gali būti taip, kad abu ar bent vienas iš nužudytųjų galėjo būti nekaltas? Teoriškai -gali, kad ir kaip keistai šis teiginys nuskambėtų dabar.

  ………………………
  Visai nekeistai atrodo tas teiginys. As manau, kad ne Kedys zude ir ne del pedofilijos nuzude teiseja. Todel tame kontekste del ko nuzude teiseja, kaip as manau, Naruseviciene ir yra ta nekaltoji Furmanaviciaus nuzudymo motyve.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. jei galvojat, kad kaukes nuplėš Šulija, tai apsirinkat, man toks įspūdis, kad jis dar didesnį karnavalą padarė; ir asilai žino, kad ne Kedys žudė

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. eina jie lai kitur, negaliu pakęst; jau negana ta advokatė paksistė pasipainiojo, tai kaip ten su tuo bunkeriu

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. tai paziurek kaip tas batonas kalbejo, ne nepazystu, man pox, na kazkaip taip. Zodziu.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. O Narusevicienes vyras? Jus ten kazka rasete sutuoktiniai, bet Naruseviciene nebuvo Kedzio zmona. Bet gal Narusevicius buvo jos vyras?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. man tai itin naglai atrodo, kad Leščiukaičiui skambino, o po to dar ir Aidu prisistatė; VĖL LABAI ĮTARTINA – TARSI AKIS NORIMA PABADYTI, na nebent jau tiek išnaglėjo, kad poh. atsiprašant ant visų

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. kodėl nebuvo paklausta, kas per tie du bičai, kurie tik energetinio tepirko, kaip jie atrodė ir t.t.; jei norėčiau įtikint, kad ūsas buvo nužudytas, tikrai tokį šou parodyčiau pas pardavėją, demonstratyviai degtinės pirkčiau ir ne vieną sykį, juk reikia gando, kad ūsas buvo, po to visi bumpt ir iš šalies, o likę sodyboj tegu vaidina, baloj lai varlių ieško; ir dar įdomu, ar tikrai pardavėja garantuota, kad ten ūsas buvo, gal koks panašus – juk su šalmu buvo

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Sumuojant galime teigti, jog byloje tarsi egzistuoja dar vienas asmuo – griežtas, negailestingas ir kietas savo vidumi. Veiklos principai matyt tokie patys.

  …………………….bliamba, iskart pagalvojau apie Betingi.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. 1. Usas mire pas drauga, gera drauga buvusi kriminalista Alytaus raj. 2. I parduotuve atvaziuoja nusipirkti degtines, tuo tarpu jo draugai su kuriais atvaziavo gerti net nesiruose, ar tie draugai baliovojo toje sodyboje? 3. Ar tie draugai nuzude, galimai pagal Uso norus ir kitus sios bylos dalyvius? 3. Ar dabar jie kesinasi i Stankunaite. 4. Buvo gera proga, kai jai isvilioti sugalvojo konferencija policijos pastate arba kai apgyvendino pas tevus. 5. Koks asmuo dave nurodymus panaikinti Usui apsauga. Jeigu Usas savo noru panaikino, tai suprantama, juk sekamas nelabai galejo tvarkytis reikaliuku. Bet stai Stankunaiote netgi du kartus prase jai apsauga panaikinti ir nieko. Nieno? Nes ji pasitikejo Usu? Deja, pi jo nuzudymo, ka ir pati prisipazino zinanti jau nebe taip saugu pasidare.6. Beje, i Anglija is Lietuvos stambiausia ginklu kontrebandininku kauja isikurisu Alytuje, na ten kur ir ponaicio Basinko sodyba. Einamiausia preke IZ-Baikal, na toki pati rado prie Kedzio lavono, be ji DNR ir nutrintu numeriu. Kaip zinia, tokia didele kontrabanininku gauja susigyveno del ko? Todel, kad Alytuje yra geras "stogas" tam versliukui. Kas tas "stogas"?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. WTF? Yra tokia Haidno opera "Il mondo della Luna". Verta pasiklausyti. Padetu atskleisti nusikaltimus, ypac Kedzio.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. maza nuskriausta mergaite ar pedofilais kurie jaucia savo gala ir visokiais budais bando issikapstyti ?uz sugriauta vaikyste kiausus nupjauti permaza .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. iseitu ,kad usas mergaites nemaude ,zuvyte nevadino ,sperma netepe ,per galva nemuse ir neliepe ciulpti sysalo ? tai as matau tokia astrologija ,kad tamstele nusifantazuoji ,neapgins niekas pedofilu ,naikinsim kaip ziurkes ,uztarejus irgi.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. O tai jau auksinio Sputnik peiliuko nebeieskote? Paskutinese Kedzio nuotraukose su Violetiniu megztuku tos grandineles jau nebuvo…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. Neturėdami argumentų ir vėl veliate čia visokius ekstrasensus ir astrologus. Apgailėtina.

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
9 klausimai apie viešuosius pirkimus, kurie padės Jums tinkamai pasiruošti dalyvavimui
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 8
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (2)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
D. Saldukas: Vilniaus universitetas – autonomija maskuojamas „nusikalstamas susivienijimas“? (2)
Tęsiame „Karšto komentaro“ žurnalistinį tyrimą dėl Vilniaus universiteto studentės Rūtos...
Antanas Šakinis: „Mano dukrytę pražudė Vilniaus universitetas“ (1)
Giedrė Gorienė Vilniaus universiteto geologijos studijų programos studentės Rūtos Šakinytės...
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (7)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...