Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2021 Rugsėjis 24 Penktadienis
 

Dainininkas Eugenijus Ostapenko: TV3 laidą “Nuodėmių dešimtukas” reikia uždaryti

2011-03-11 15:06 | Laiškai | Komentarų (18)

Autoriaus archyvo nuotr.

2011 metais kovo 3 d. TV3 televizijoje buvo atnaujinta laida “Nuodėmių dešimtukas”. Laidos redaktore tapo ta pati žurnalistė, mano buvusi vadybininkė Ligita Juknevičiūtė.

Pačioje pirmoje „Nuodėmių dešimtukas“ laidoje 2011 metais kovo 3 d. buvau įtrauktas į melagių desimtuką ir žiauriai apsmeižtas bei pažemintas.

Kovo 8 ir 9 dienomis man įkyriai skambino ir raše sms žinutes laidos “Nuodėmių dešimtukas” žurnalistė Donata Baltrušaitytė, norėdama susitikti su manim ir paimti interviu. Kadangi as žinojau, kad numeris iš kurio man skambino priklauso laidos “Nuodėmių dešimtukas” žurnalistei, aš neatsiliepiau, nors sulaukiau apie 20 skambučių. Vėliau, sulaukus sms žinučių su prašymu susitikti pokalbiui, atrašiau žinutę, kurioje kategoriškai pareiškiau, kad laidai “Nuodėmių dešimtukas” niekada gyvenime neduosiu jokio intervių.

Laidos “Nuodemių dešimtukas” žurnalistė vistiek rašė man žinutes su prašymu susitikti su ja ir duoti interviu. Bet aš pakartotinai atrašiau žurnalistei, kad laidai “Nuodėmių dešimtukas” neduosiu jokio interviu.

Kovo 10 dieną iš laidos “Nuodėmių dešimtukas” žurnalistės Donatos Baltrušaitytės numerio 14 val. gavau tokią žinutę: ”Esam pakeliui i Klaipeda.”.

Po 15 val. pažįstama nukopijavo man kovo 17 dienos laidos “Nuodėmių dešimtukas” anonsą. Laidos tema bus apie įvairiausius grasinimus. Anonse teigiama, jog aš neva grasinau vienam asmeniui.

Ši informacija viešai paskelbta kovo 17 d. laidos “Nuodėmių dešimtukas” anonse neatitinka tikrovės ir tiesiogiai smeižia mane. Pamatęs internete, tokiam anonse savo vardą ir pavardę, supratau, kad mano buvusi vadybininkė – laidos “Nuodėmių dešimtukas” redaktorė Ligita Juknevičiūtė vėl sugalvojo, kaip mane apsmeižti, ir kad kovo 17 dieną vėl mane puls ir šmeiš laidoje “Nuodėmių dešimtukas”. Supratau, kad L.Juknevičiutė niekada nenusiramins ir sistemingai smeiš mane savo laidoje ir dėl to, kovo 10 dieną apie 17 val. paskambinau advokatei ir susitariau dėl susitikimo, nes nusprendžiau kreiptis i teismą.

Kovo 10 d. apie 18.10 val. vakaro į mano tėvų buto duris kažkas paskambino ir mama atsargiai atidarė duris ir iškart užrakino, nes pamatė žurnalistus. Laidos „Nuodėmių dešimtukas“ žurnalistai pradėjo įkyriai skambinti į mano mamos buto duris ir pradėjo kojomis spardyti šarvuotas duris, šaukė ant viso įėjimo ir reikalavo atidaryti duris. Žurnalistai negalėjo nusiraminti ir rankomis bei kojomis daužė mano mamos buto duris, bandydami įsiveržti į butą. Jie taip garsiai triukšmavo ir spardė mano mamos buto duris, kad susijaudino visi kaimynai.

Laidos „Nuodėmių dešimtukas“ žurnalistai vos neišlaužė mamos buto šarvuotų durų ir sulaužė spyną. Nuo smūgių iš spynos iškrito varžtai.

Galų gale mama paskambino į policiją ir pranešė, kad žurnalistai bando įsiveržti į jos butą ir kad spardo buto duris.

Laidos „Nuodėmių dešimtukas“ žurnalistai apie 30 minučių terorizavo mano tėvus, pastoviai skambino į mamos buto duris, labai stipriai spardė buto duris, triukšmavo namo laiptinėje ir trukdė kaimynams.

Kol atvažiavo pareigūnai, žurnalistai spėjo pasprukti už namo kampo ir išvažiavo. Mama atrakino buto duris pareigūnams, viską paaiškino, paskui mama ir tėvas apsirengė ir nuvažiavo į policiją rašyti pareiškimą. Klaipėdos antrajam policijos komisariate priėmė mamos pareiškimą ir pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Po to, kai mama grižo namo, iškart atvažiavo kriminalistai, kurie nufotografavo buto duris, sulaužytą spyną, nuėmė visus antspaudus nuo buto durų paviršiaus, spynos ir durų rankenos. Kriminalistai pasakė mamai, kad kitą dieną bus apklausti visi kaimynai ir baudžiamojoje byloje jie figūruos kaip liudininkai. Kaimynai pasakė mamai, kad butinai duos parodymus ikiteisminio tyrimo tyrėjui ir teisme, nes visi kaimynai liko šokiruoti tokiu agresyviu laidos „Nuodėmių dešimtukas“ žurnalistų elgesiu.

O aš pažadu informuoti visuomenę apie tai, kaip vyksta ikiteisminis tyrimas ir kokios bausmės sulauks „Nuodėmių dešimtukas“ žurnalistai.

Viešai kreipiuosi į žurnalistų ir leidėjų etikos komisiją ir prašau įvertinti TV3 laidos „Nuodėmių dešimtukas“ žurnalistų netinkamą elgesį.

Viešai kreipiuosi į Lietuvos Respublikos prezidentę Dalią Grybauskaitę ir labai prašau įvertinti TV3 televizijos laidos „Nuodėmių dešimtukas“ žurnalistų netinkamą elgesį, įvertinti netinkamą elgesį laidos „Nuodėmių dešimtukas“ redaktorės Ligitos Juknevičiūtės ir uždaryti laidą „Nuodėmių dešimtukas“, arba nutraukti TV3 televizijos licenziją ir uždaryti TV3 televizijos kanalą.

Noriu pridurti, kad sistemingi ir tendencingi reportažai apie mane yra žurnalistės, “Nuodėmių dešimtukas” redaktorės Ligitos Juknevičiūtės kerštas už tai, kad aš atsisakiau jos, kaip vadybininkės, pareigų 2008 m. rugsėjo 26 d. Sutartį nutraukiau, nes aš jai mokėjau didžiulį procentą pinigų, gautų už savo koncertus, o ji kaip vadybinkė neteikė sutartyje numatytų paslaugų.

Po sutarties nutraukimo Ligita Juknevičiūtė pareiškė, jog, jei aš nebemokėsiu jai pinigų, ji sužlugdys mano karjerą ir rodys neigiamus reportažus televizijos laidose, nes pati dirba televizijoj ir turi labai daug draugų, televizijos žurnalistų.

Todėl esu įsitikinęs, kad vakarykštis “Nuodėmių dešimtuko” žurnalistų brovimasis į mano tėvų namus – jau trečius metus trunkanti žurnalistės L.Juknevičiūtės keršto pasekmė.

Pagarbiai,

Dainininkas Eugenijus Ostapenko

Komentarai

 

 

 
 1. GĖDA NORS VIENAI TV PROGRAMAI RODYTI TOKIUS DEGRADATUS ,KAIP OSTAPENKO,KURIS ŠIAULIUOSE IRGI PASIŽYMĖJO SIAUSDAMAS PO NAKTINIUS BARUS.AČIU TIEMS ORGANIZATORIAMS,-KURIEMS ŠIS BEBALSIS KLAUNAS IR LIKS DEGRADUOJANTIS GIRTUOKLIS , O NE TV PERSONALIJA,VIS BANDANTIS PASIREIKŠTI GIRTUOKLIŠKAIS IŠSIŠOKIMAIS.VYTI TOKIUS RUSUS ATGAL I MASKVĄ..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Kazkas cia negero .Kai prisikabino prie Zmogaus niekaip jis negali nuo pastovaus persekiojimo pabegti .Kieno ysakyma zurnalistai ir ligita vykdo ?Ko is Zmogaus norima ?Juk neturi jis tiekturtu ,kad galetu remti nepasotinamus .Eugenijau ,tave yvele i rimta beda ir kaip nuo jos atsikratyti ,nes zurnalistai tiek isisiautejo ,kad isdryso spardyti duris .Ir kas jiems tokia teise dave ,koki turi uznugari?O jeigu neziurint i tavo bedas tu labai graziai dainuoji , groji ,meno zmogus .Turetu tau daug kas pavydeti ir tuo paciu zlugdyti .Linkiu tau nepaluzti ,purva ant taves drabstoma nusivalysi ,ir savo muzikiniu talentu uzkariausi ziurovus ,kurie bus tau dekingi uz gerus kurinius .Gaila ,kad taves neprileidzia i jokias laidas.Tu islik savimi ,buk tvirtas ,savim pasitikintis , apeik priesa ,,siek susirasti uznugari ,kitaip suzlugdys ,terorizuos.Ligitai linkiu graziu pavasario akimirku daug zadanciu ,,kad tavo siela uzpildytu gerumo jausmas.Eugenijau, sukurk ir padovanok gerbejams zavu kurini , tuomet ir paciam isgyventi bus lengviau.Sekmes jums.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Ypatingai sudėtinga situacija susidarė Lietuvos transporto-pervežimo įmonėse. Galime drąsiai teigti, kad 90% respublikoje registruotų transporto įmonių įžūliai apgaudinėja vairuotojus išmokėdami komandiruotpinigius ir išskaičiuodami išgalvotas žalas, bei darbo sutartyse sulygtą darbo užmokestį. Deja, šios problemos negali išspręsti inspekcijos, nei valdininkai raudodami apie „kiaurą Lietuvos biudžetą“, vietoj to, kad įpareigotų tokius darbdavius neslėpti „komandiruotpinigių“ o juos mokėtų sąžiningai nuskaičiuojant mokesčius VSDFV (sodrai) ir mokesčių inspekcija. Kodėl mūsų biudžetas „kiauras“ ar kitaip sakant gyvename skolose? Atsakymas: – Nes valdžia leidžia vogti vidury baltos dienos neapmokestindama pervežimo įmonių komandiruotpinigių, leisdama apvoginėti mūsų vaikus, (nes sodros deficitą, valstybės skolas grąžins jie). Gana to, kad darbdavys nemoka mokesčių nuo komandiruotpinigių, pažeidžia dirbančiojo teisę į socialines garantijas, dar darbuotojas, kaip paprastai be liudininkų, verčiamas pasirašyti ant dokumentų su didesne suma, nei jam išmokama, jam nuolat grasinama, kad jei jis kam nors pasiskųs – neteks darbo. Šie pažeidimai tapo masiniai, o vyriausybinės kontrolės institucijos bejėgiškai baksnoja į vyriausybę ir kartoja, kad tokia liberalizmo kaina.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. siulau kreiptis i biologine ar Zzobiene, gal pades teises ir kersto klausimais.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Neringa sakė, kad tai yra siaubinga. Čia panašiai kaip Drąsiaus nužudymo byloje kai kurie žurnalistai elgiasi. Visiškas įstatymų nepaisymas – baisu, kas darosi Lietuvoj – vieni vaikus tvirkina, kiti nuosavybę niokoja. Čia irgi matyti klano ranka. Ir neaišku, kas galėtų visa tai sustabdyti… :(

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. pagrindiniai karsto komentaro expertai : pasak josios teisininke apanaviciute ir neva pask jo paties dainininkas ostapenko

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Šaunuolis Ostapenko, va taip va reikia reaguoti į teisės pažeidėjus. Nelabai ir švejnta ta TV3 televizija, jeigu tokias nesąmones išdirbineja,

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Algika, iš kur jūs žinot, kad Eugenijus smeižė tą Nijolę ?? O aš manau, kad jis labai atvirai ir nuoširdžiai pasakojo apie Nijolę ir jų santykius. Eugenijus per daug atviras ir nuoširdus žmogus, kad smeižtų. Tesiog kaikuriems nepatinka tiesa ir tiek. Ir tokie, kaip jūs gryną tiesą ir žmogaus atvirumą, nuoširdumą laikot smeižtu. Labai keista. Jeigu Eugenijus atvirai pasakojo apie draugystę su Nijole, tai nereiškia, kad jis smeižė ją. Pamenu tą seną seną istoriją ir manau, kad Nijolė melavo, o Eugenijus sakė tiesą. Ta Nijolė labai gudri lapė. O Eugenijus atviras ir naivus, kaip mažas vaikas. Kas galvoje, tas ant liežuvio. O vat, kaip pamenu “geltonoje” presoje dienraštyje “L.T” Nijolė be stabdžių būtent smeižė Eugenijų, nes sakė, kad jis neva nedraugauja su galva, kad vaikystėje turėjo didelę galvos traumą, kad yra šizofrenikas trenktas ir t.t. Vienu žodžiu ji išpylė nemažai pamazgų ant Eugenijaus galvos. O jūs “gerbiama” Algika prieš tai, kaip viešai vadinti žmogų niekšu, nepamirškit, kad už tai numatyta baudžiamoji atsakomybė pagal LR 155 str. “Ižeidimas”. Jeigu Eugenijus įsižeis ir norės surasti jus, tai užtenka tik jo pareiškimo į policiją ir jus suras pagal IP adresą jūsų kompiuterio ir atsidursit teisme ! Informuoju jus, kad žodis “niekšas” yra ne nuomonė., o įžeidimas. Be to, čia galima kvalifikuoti, kaip viešą įžeidimą. Uš tai numatyta baudžiamoji atsakomybė.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Pirmiausia, ne “NIjolė, bet “Nėjolė.
   Antra: Žodis “niekšas” yra norminis, literatūrinis žodis.
   Trečia: Nuomonės turėjimas, nėra įžeidimas ar šmeižtas.
   Ketvirta. Kada vyras viešai pasakoje su detalėmis savo imtimius nuotykius ir kas niekingiausia mini moters vardą, tai jau “vyro” vardą žeminantis asmuo.
   Penkta. Nereiktu puikuotis tuo ko neišmanote. LR 155 str. nėra yra LR BK 155str.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Ar tas niekšas, pamena kai poetė Nėjolė Laukaitienė, kentėjo nuo jo šmeižto ir apkalbų. Tai mazgotė ne vyras. Lazda turi du galus, jokio gailesčio niekšui.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Pritariu Ostapenkai: šitą laidą reikia uždaryti. Žurnalistinės etikos ten nei su žiburiu nerasi. Šaunuolis, Eugenijau, laikykis ir nepasiduok!

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Uždaryti reikėtų ne tik laidą, bet ir Ostapenko…. :) :) :)
   Jau tiek pats prisiskiedęs visoms laidoms yra,kad nieko naujo niekas apie jį nesugalvos. Tik šaukdamas, gerdamas ir kitaip kvailiodamas šitas veikėjas jaučiasi gerai…

   Thumb up 0 Thumb down 0

 11. reikejo gerai pamylėti Ligyta ir butu viskas gerai,kaip tu nesupranti ko moterims tokioms reikia:)

  Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Rūpintis savo sveikata turėtų kiekvienas. Pataria medikas
3 patarimai, norintiems puikiai pasiruošti anglų kalbos valstybiniam brandos egzaminui
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Pasiruošimas jūsų tobulai kelionei: ką verta žinoti? 
Manote, kad pats laikas atitrūkti nuo kasdienybės ir bent trumpam leistis į nuotykius?...

Dovanos sužadėtuvių proga: kaip pasveikinti įsimylėjėlius? 
Neseniai susižadėję draugai pakvietė paminėti ypatingą įvykį? Nėra dvejonės, dalintis džiaugsmu – smagu,...

Tabu temos poroje – kaip jų atsikratyti? 
Jaučiate, kad mylimas žmogus su jumis nėra šimtu procentų atviras? Normalu, visiems pasitaiko...

Praktiškos dovanos žmonėms, besidomintiems konditerija 
Draugų rate turite žmogų, kuris kiekvieno susitikimo metu atsineša kažką saldaus? Jo šokoladiniai...

Vidurnaktį baigs galioti judėjimo ribojimai tarp savivaldybių 
Po antradienį įvykusio neformalaus ministrų pasitarimo, sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys žiniasklaidą informavo,...

„Baltic Block“ plečia partnerių tinklą: pradeda bendradarbiauti su tarptautine padėklų ir konteinerių nuomos bendrove „Chep“ 
    Viena didžiausių medienos drožlių padėklų gamintojų Europoje, Latvijos kompanija „Baltic Block“,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (1)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Lietuvos bankas su rinkos dalyviais aptarė pinigų išgryninimo tinklo plėtros projekto pažangą
Lietuvos bankui šiemet birželį inicijavus memorandumo dėl grynųjų pinigų prieinamumo...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (10)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...