Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2019 Spalis 18 Penktadienis
 

Dainininkas Eugenijus Ostapenko: TV3 laidą “Nuodėmių dešimtukas” reikia uždaryti

2011-03-11 15:06 | Laiškai | Komentarų (18)

Autoriaus archyvo nuotr.

2011 metais kovo 3 d. TV3 televizijoje buvo atnaujinta laida “Nuodėmių dešimtukas”. Laidos redaktore tapo ta pati žurnalistė, mano buvusi vadybininkė Ligita Juknevičiūtė.

Pačioje pirmoje „Nuodėmių dešimtukas“ laidoje 2011 metais kovo 3 d. buvau įtrauktas į melagių desimtuką ir žiauriai apsmeižtas bei pažemintas.

Kovo 8 ir 9 dienomis man įkyriai skambino ir raše sms žinutes laidos “Nuodėmių dešimtukas” žurnalistė Donata Baltrušaitytė, norėdama susitikti su manim ir paimti interviu. Kadangi as žinojau, kad numeris iš kurio man skambino priklauso laidos “Nuodėmių dešimtukas” žurnalistei, aš neatsiliepiau, nors sulaukiau apie 20 skambučių. Vėliau, sulaukus sms žinučių su prašymu susitikti pokalbiui, atrašiau žinutę, kurioje kategoriškai pareiškiau, kad laidai “Nuodėmių dešimtukas” niekada gyvenime neduosiu jokio intervių.

Laidos “Nuodemių dešimtukas” žurnalistė vistiek rašė man žinutes su prašymu susitikti su ja ir duoti interviu. Bet aš pakartotinai atrašiau žurnalistei, kad laidai “Nuodėmių dešimtukas” neduosiu jokio interviu.

Kovo 10 dieną iš laidos “Nuodėmių dešimtukas” žurnalistės Donatos Baltrušaitytės numerio 14 val. gavau tokią žinutę: ”Esam pakeliui i Klaipeda.”.

Po 15 val. pažįstama nukopijavo man kovo 17 dienos laidos “Nuodėmių dešimtukas” anonsą. Laidos tema bus apie įvairiausius grasinimus. Anonse teigiama, jog aš neva grasinau vienam asmeniui.

Ši informacija viešai paskelbta kovo 17 d. laidos “Nuodėmių dešimtukas” anonse neatitinka tikrovės ir tiesiogiai smeižia mane. Pamatęs internete, tokiam anonse savo vardą ir pavardę, supratau, kad mano buvusi vadybininkė – laidos “Nuodėmių dešimtukas” redaktorė Ligita Juknevičiūtė vėl sugalvojo, kaip mane apsmeižti, ir kad kovo 17 dieną vėl mane puls ir šmeiš laidoje “Nuodėmių dešimtukas”. Supratau, kad L.Juknevičiutė niekada nenusiramins ir sistemingai smeiš mane savo laidoje ir dėl to, kovo 10 dieną apie 17 val. paskambinau advokatei ir susitariau dėl susitikimo, nes nusprendžiau kreiptis i teismą.

Kovo 10 d. apie 18.10 val. vakaro į mano tėvų buto duris kažkas paskambino ir mama atsargiai atidarė duris ir iškart užrakino, nes pamatė žurnalistus. Laidos „Nuodėmių dešimtukas“ žurnalistai pradėjo įkyriai skambinti į mano mamos buto duris ir pradėjo kojomis spardyti šarvuotas duris, šaukė ant viso įėjimo ir reikalavo atidaryti duris. Žurnalistai negalėjo nusiraminti ir rankomis bei kojomis daužė mano mamos buto duris, bandydami įsiveržti į butą. Jie taip garsiai triukšmavo ir spardė mano mamos buto duris, kad susijaudino visi kaimynai.

Laidos „Nuodėmių dešimtukas“ žurnalistai vos neišlaužė mamos buto šarvuotų durų ir sulaužė spyną. Nuo smūgių iš spynos iškrito varžtai.

Galų gale mama paskambino į policiją ir pranešė, kad žurnalistai bando įsiveržti į jos butą ir kad spardo buto duris.

Laidos „Nuodėmių dešimtukas“ žurnalistai apie 30 minučių terorizavo mano tėvus, pastoviai skambino į mamos buto duris, labai stipriai spardė buto duris, triukšmavo namo laiptinėje ir trukdė kaimynams.

Kol atvažiavo pareigūnai, žurnalistai spėjo pasprukti už namo kampo ir išvažiavo. Mama atrakino buto duris pareigūnams, viską paaiškino, paskui mama ir tėvas apsirengė ir nuvažiavo į policiją rašyti pareiškimą. Klaipėdos antrajam policijos komisariate priėmė mamos pareiškimą ir pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Po to, kai mama grižo namo, iškart atvažiavo kriminalistai, kurie nufotografavo buto duris, sulaužytą spyną, nuėmė visus antspaudus nuo buto durų paviršiaus, spynos ir durų rankenos. Kriminalistai pasakė mamai, kad kitą dieną bus apklausti visi kaimynai ir baudžiamojoje byloje jie figūruos kaip liudininkai. Kaimynai pasakė mamai, kad butinai duos parodymus ikiteisminio tyrimo tyrėjui ir teisme, nes visi kaimynai liko šokiruoti tokiu agresyviu laidos „Nuodėmių dešimtukas“ žurnalistų elgesiu.

O aš pažadu informuoti visuomenę apie tai, kaip vyksta ikiteisminis tyrimas ir kokios bausmės sulauks „Nuodėmių dešimtukas“ žurnalistai.

Viešai kreipiuosi į žurnalistų ir leidėjų etikos komisiją ir prašau įvertinti TV3 laidos „Nuodėmių dešimtukas“ žurnalistų netinkamą elgesį.

Viešai kreipiuosi į Lietuvos Respublikos prezidentę Dalią Grybauskaitę ir labai prašau įvertinti TV3 televizijos laidos „Nuodėmių dešimtukas“ žurnalistų netinkamą elgesį, įvertinti netinkamą elgesį laidos „Nuodėmių dešimtukas“ redaktorės Ligitos Juknevičiūtės ir uždaryti laidą „Nuodėmių dešimtukas“, arba nutraukti TV3 televizijos licenziją ir uždaryti TV3 televizijos kanalą.

Noriu pridurti, kad sistemingi ir tendencingi reportažai apie mane yra žurnalistės, “Nuodėmių dešimtukas” redaktorės Ligitos Juknevičiūtės kerštas už tai, kad aš atsisakiau jos, kaip vadybininkės, pareigų 2008 m. rugsėjo 26 d. Sutartį nutraukiau, nes aš jai mokėjau didžiulį procentą pinigų, gautų už savo koncertus, o ji kaip vadybinkė neteikė sutartyje numatytų paslaugų.

Po sutarties nutraukimo Ligita Juknevičiūtė pareiškė, jog, jei aš nebemokėsiu jai pinigų, ji sužlugdys mano karjerą ir rodys neigiamus reportažus televizijos laidose, nes pati dirba televizijoj ir turi labai daug draugų, televizijos žurnalistų.

Todėl esu įsitikinęs, kad vakarykštis “Nuodėmių dešimtuko” žurnalistų brovimasis į mano tėvų namus – jau trečius metus trunkanti žurnalistės L.Juknevičiūtės keršto pasekmė.

Pagarbiai,

Dainininkas Eugenijus Ostapenko

Komentarai

 

 

 
 1. GĖDA NORS VIENAI TV PROGRAMAI RODYTI TOKIUS DEGRADATUS ,KAIP OSTAPENKO,KURIS ŠIAULIUOSE IRGI PASIŽYMĖJO SIAUSDAMAS PO NAKTINIUS BARUS.AČIU TIEMS ORGANIZATORIAMS,-KURIEMS ŠIS BEBALSIS KLAUNAS IR LIKS DEGRADUOJANTIS GIRTUOKLIS , O NE TV PERSONALIJA,VIS BANDANTIS PASIREIKŠTI GIRTUOKLIŠKAIS IŠSIŠOKIMAIS.VYTI TOKIUS RUSUS ATGAL I MASKVĄ..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Kazkas cia negero .Kai prisikabino prie Zmogaus niekaip jis negali nuo pastovaus persekiojimo pabegti .Kieno ysakyma zurnalistai ir ligita vykdo ?Ko is Zmogaus norima ?Juk neturi jis tiekturtu ,kad galetu remti nepasotinamus .Eugenijau ,tave yvele i rimta beda ir kaip nuo jos atsikratyti ,nes zurnalistai tiek isisiautejo ,kad isdryso spardyti duris .Ir kas jiems tokia teise dave ,koki turi uznugari?O jeigu neziurint i tavo bedas tu labai graziai dainuoji , groji ,meno zmogus .Turetu tau daug kas pavydeti ir tuo paciu zlugdyti .Linkiu tau nepaluzti ,purva ant taves drabstoma nusivalysi ,ir savo muzikiniu talentu uzkariausi ziurovus ,kurie bus tau dekingi uz gerus kurinius .Gaila ,kad taves neprileidzia i jokias laidas.Tu islik savimi ,buk tvirtas ,savim pasitikintis , apeik priesa ,,siek susirasti uznugari ,kitaip suzlugdys ,terorizuos.Ligitai linkiu graziu pavasario akimirku daug zadanciu ,,kad tavo siela uzpildytu gerumo jausmas.Eugenijau, sukurk ir padovanok gerbejams zavu kurini , tuomet ir paciam isgyventi bus lengviau.Sekmes jums.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Ypatingai sudėtinga situacija susidarė Lietuvos transporto-pervežimo įmonėse. Galime drąsiai teigti, kad 90% respublikoje registruotų transporto įmonių įžūliai apgaudinėja vairuotojus išmokėdami komandiruotpinigius ir išskaičiuodami išgalvotas žalas, bei darbo sutartyse sulygtą darbo užmokestį. Deja, šios problemos negali išspręsti inspekcijos, nei valdininkai raudodami apie „kiaurą Lietuvos biudžetą“, vietoj to, kad įpareigotų tokius darbdavius neslėpti „komandiruotpinigių“ o juos mokėtų sąžiningai nuskaičiuojant mokesčius VSDFV (sodrai) ir mokesčių inspekcija. Kodėl mūsų biudžetas „kiauras“ ar kitaip sakant gyvename skolose? Atsakymas: – Nes valdžia leidžia vogti vidury baltos dienos neapmokestindama pervežimo įmonių komandiruotpinigių, leisdama apvoginėti mūsų vaikus, (nes sodros deficitą, valstybės skolas grąžins jie). Gana to, kad darbdavys nemoka mokesčių nuo komandiruotpinigių, pažeidžia dirbančiojo teisę į socialines garantijas, dar darbuotojas, kaip paprastai be liudininkų, verčiamas pasirašyti ant dokumentų su didesne suma, nei jam išmokama, jam nuolat grasinama, kad jei jis kam nors pasiskųs – neteks darbo. Šie pažeidimai tapo masiniai, o vyriausybinės kontrolės institucijos bejėgiškai baksnoja į vyriausybę ir kartoja, kad tokia liberalizmo kaina.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. siulau kreiptis i biologine ar Zzobiene, gal pades teises ir kersto klausimais.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Neringa sakė, kad tai yra siaubinga. Čia panašiai kaip Drąsiaus nužudymo byloje kai kurie žurnalistai elgiasi. Visiškas įstatymų nepaisymas – baisu, kas darosi Lietuvoj – vieni vaikus tvirkina, kiti nuosavybę niokoja. Čia irgi matyti klano ranka. Ir neaišku, kas galėtų visa tai sustabdyti… :(

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. pagrindiniai karsto komentaro expertai : pasak josios teisininke apanaviciute ir neva pask jo paties dainininkas ostapenko

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Šaunuolis Ostapenko, va taip va reikia reaguoti į teisės pažeidėjus. Nelabai ir švejnta ta TV3 televizija, jeigu tokias nesąmones išdirbineja,

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Algika, iš kur jūs žinot, kad Eugenijus smeižė tą Nijolę ?? O aš manau, kad jis labai atvirai ir nuoširdžiai pasakojo apie Nijolę ir jų santykius. Eugenijus per daug atviras ir nuoširdus žmogus, kad smeižtų. Tesiog kaikuriems nepatinka tiesa ir tiek. Ir tokie, kaip jūs gryną tiesą ir žmogaus atvirumą, nuoširdumą laikot smeižtu. Labai keista. Jeigu Eugenijus atvirai pasakojo apie draugystę su Nijole, tai nereiškia, kad jis smeižė ją. Pamenu tą seną seną istoriją ir manau, kad Nijolė melavo, o Eugenijus sakė tiesą. Ta Nijolė labai gudri lapė. O Eugenijus atviras ir naivus, kaip mažas vaikas. Kas galvoje, tas ant liežuvio. O vat, kaip pamenu “geltonoje” presoje dienraštyje “L.T” Nijolė be stabdžių būtent smeižė Eugenijų, nes sakė, kad jis neva nedraugauja su galva, kad vaikystėje turėjo didelę galvos traumą, kad yra šizofrenikas trenktas ir t.t. Vienu žodžiu ji išpylė nemažai pamazgų ant Eugenijaus galvos. O jūs “gerbiama” Algika prieš tai, kaip viešai vadinti žmogų niekšu, nepamirškit, kad už tai numatyta baudžiamoji atsakomybė pagal LR 155 str. “Ižeidimas”. Jeigu Eugenijus įsižeis ir norės surasti jus, tai užtenka tik jo pareiškimo į policiją ir jus suras pagal IP adresą jūsų kompiuterio ir atsidursit teisme ! Informuoju jus, kad žodis “niekšas” yra ne nuomonė., o įžeidimas. Be to, čia galima kvalifikuoti, kaip viešą įžeidimą. Uš tai numatyta baudžiamoji atsakomybė.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Pirmiausia, ne “NIjolė, bet “Nėjolė.
   Antra: Žodis “niekšas” yra norminis, literatūrinis žodis.
   Trečia: Nuomonės turėjimas, nėra įžeidimas ar šmeižtas.
   Ketvirta. Kada vyras viešai pasakoje su detalėmis savo imtimius nuotykius ir kas niekingiausia mini moters vardą, tai jau “vyro” vardą žeminantis asmuo.
   Penkta. Nereiktu puikuotis tuo ko neišmanote. LR 155 str. nėra yra LR BK 155str.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Ar tas niekšas, pamena kai poetė Nėjolė Laukaitienė, kentėjo nuo jo šmeižto ir apkalbų. Tai mazgotė ne vyras. Lazda turi du galus, jokio gailesčio niekšui.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Pritariu Ostapenkai: šitą laidą reikia uždaryti. Žurnalistinės etikos ten nei su žiburiu nerasi. Šaunuolis, Eugenijau, laikykis ir nepasiduok!

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Uždaryti reikėtų ne tik laidą, bet ir Ostapenko…. :) :) :)
   Jau tiek pats prisiskiedęs visoms laidoms yra,kad nieko naujo niekas apie jį nesugalvos. Tik šaukdamas, gerdamas ir kitaip kvailiodamas šitas veikėjas jaučiasi gerai…

   Thumb up 0 Thumb down 0

 11. reikejo gerai pamylėti Ligyta ir butu viskas gerai,kaip tu nesupranti ko moterims tokioms reikia:)

  Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Norvegijoje plintant šunims pavojingai ligai – perspėjimas lietuviams
E. Laurinaitis: priimti „kitokį“ padeda suvokimas, kad kiekvienas iš mūsų apskritai yra skirtingas 2
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje 
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? 
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Kaunas planuoja statyti metro (balandžio 1-osios pokštas) (9)
Premjerui Sauliui Skverneliui pavadinus mūsų brolius latvius konkurentais, daug kam kilo mintis, kas...

Teisingumo ministerija inicijuoja teismo proceso tobulinimą (1)
Teisingumo ministerija, siekdama sistemiškai tobulinti teismo procesų reglamentavimą, iš vidinių išteklių steigia naują...

Premjeras: Tikiu Lietuva ir kviečiu visus švęsti mūsų Tėvynės gimtadienį! (12)
Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis sveikina Lietuvos žmones su Valstybės atkūrimo diena.  „Sveikinu jus...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininku išrinktas D. Gaižauskas (5)
Trečiadienį vykusiame Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto posėdyje, aktyviai...
TS-LKD sveikina Aušrą Maldeikienę prisijungus prie bendros frakcijos Europos Parlamente (1)
„Sveikinu Aušros Maldeikienės pasirinkimą prisijungti prie Europos Žmonių partijos (angl....
Šalies vadovė dalyvauja Ukrainos Prezidento inauguracijoje (9)
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su kitų Europos šalių...
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė?
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – atpažinti plėšimu įtariamą vyrą (1)
Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo...
 
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (2)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
„Huawei“ pristato stilingą „Mate 10 lite“ (1)
Nuo šiol bus dar paprasčiau pasidaryti tobulą asmenukę ar pagauti...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
Fiodr Černych perėjo į Maskvos „Dinamo“ (1)
Paskutinę perkėlimų dieną Maskvos „Dinamo“ paviliojo Lietuvos futbolo rinktinės kapitoną...
 
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Padėka
PADĖKA Dėkojame visiems vienaip ar kitaip prisidėjusiems ruošiantis pirmajam renginiui...