Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2021 Liepa 31 Šeštadienis
 

Dabartiniai „komunistai“ ir „komjaunuoliai“ ištikimai tarnauja kitai – dar absurdiškesnei ideologijai

2021-06-18 13:02 | Naujienos | Komentarų (10)

KK nuotr.

Vytenis Paulauskas

Žvelgdamas į tai, kas šiuo metu vyksta Lietuvoje, matau tuos pačius sovietinių laikų komunistus ir komjaunuolius, kurie atgimė ir šiais laikais tik šiek tiek pakeitę savo pavidalą.

Anuomet tie komunistai ir komjaunuoliai ištikimai tarnavo absurdiškai ideologijai, kuri siekė pakeisti natūralius per daugybę metų tarp žmonių susiformavusius socialinius santykius. Dabartiniai „komunistai“ ir „komjaunuoliai“ taip pat ištikimai tarnauja kitai, dar absurdiškesnei ideologijai, kuri siekia pakeisti pačią žmogaus prigimtį.

Tų komunistų ir komjaunuolių buvo ir yra visokių. Vieni besąlygiškai tiki tuo, ką kalba, yra idėjiniai. Kiti kalba tai, ką reikia kalbėti, nes nuo to priklauso jų karjeros galimybės, padėtis valdžios hierarchijoje. Dar vieni netiki tomis visomis kvailomis idėjomis ir stengiasi tylėti ir dirbti Lietuvai. Sovietiniais metais pastarųjų buvo nemažai, o dabar – nežinau, ar jų yra.

Šiuolaikiniais idėjiniais komunistais reikėtų laikyti Liberalų sąjungą, šiuolaikiniai idėjiniai komjaunuoliai, be abejo, yra Laisvės partija. Socialdemokratai, manau, yra šiuolaikiniai komunistai iš reikalo. Mat jie vadovaujasi pasaulinėmis socialdemokratijos tendencijomis. Užsieniniai socialdemokratai pakeitė savo politinę orientaciją ir dabar jie gina ne dirbančiųjų interesus, bet propaguoja homoseksualizmą. O lietuviškieji socialdemokratai vadovaujasi vaikiško žaidimo taisykle: „Mes darykim, kaip Jurgelis daro“.

„Reikia, Fedia, reikia“

O štai, žvelgiant į konservatorių elgesį šioje situacijoje, nejučia prisimena populiaraus sovietinių laikų filmo apie Šuriko nuotykius epizodas, kuriame Šurikas pasako savo garsiąją frazę: „Nada, Fedia, nada“ („Reikia, Fedia, reikia“). Ir ką tas vargšas Fedia gali padaryti, kai jis negali pajudėti iš vietos, o užpakalis plikas? Deja, nieko, tenka susitaikyti su esama padėtimi. Taip ir konservatoriai, nori ar nenori, bet turi pripažinti JAV ir Europos Sąjungos idėjų viršenybę prieš Lietuvos Konstituciją ir įstatymus.

O Konstitucinis teismas, susidaro toks įspūdis, kad net jaučia malonumą, jeigu yra prievartaujamas. Jis visiškai atsiduoda prievartautojo valiai. Jeigu tik kam nors reikia, Konstitucinis teismas gali išaiškinti, kad Konstitucijoje yra visai ne tai, kas joje parašyta juodu ant balto, bet visiškai priešingi dalykai.

Todėl visiškai logiška, kad Konstitucinis teismas, kuris jau seniai, dar nuo R. Pakso apkaltos laikų, buvo bendravęs su dvasiomis, ir dabar jaučia, kad homoseksualizmo dvasia sklando virš JAV, Europos ir viso pasaulio. Tad suprantama, kad ir Konstitucinis teismas, kaip visada, šeimos sampratą išaiškino ne taip, kaip ją aiškina pati Konstitucija, bet taip, kaip reikalauja ta įtakinga homoseksualizmo dvasia.

Suprantama, kad suinteresuoti Seimo nariai tuo pasinaudojo ir tokią šeimos sampratą perkėlė į Partnerystės įstatymą. Taigi, jeigu dabar pavyks Seime priimti Partnerystės įstatymą, tai vėliau, norint įteisinti ir homoseksualias santuokas, pakaks atlikti tik formalų techninį veiksmą – partnerius pavadinti šeima, o šeimos sąvoka jau turės ir atitinkamą turinį su homoseksualizmo kvapu.

Seimo narys T. Raskevičius sakė, kad buvo padarytas didelis kompromisas, nes Partnerystės įstatyme dar nebuvo įteisinta galimybė homoseksualioms poroms įsivaikinti vaikų. Vis dėlto akivaizdu, kad netolimoje ateityje ir tai bus padaryta. Juk kliūčių tam įteisinti dabartiniame Seime praktiškai beveik nėra.

Tie Seimo nariai iš konservatorių frakcijos, kurie vaidino labai didelius tradicinės šeimos gynėjus, tyliai sėdi pabrukę uodegas, bijodami sukelti pasaulio galingųjų nepasitenkinimą. Juk tiems galingiesiems svarbiausias dalykas yra homoseksualų teisės, o konservatoriams svarbiausia yra kova prieš Rusiją ir V. Putiną. Daugeliui Vakarų valstybių V. Putinas mažai rūpi, todėl, jeigu konservatoriai nepalaikytų Stambulo konvencijos, tai gali prarasti tų Vakarų valstybių pasitikėjimą ir nesulaukti jų palaikymo kovoje su V. Putinu.

„Anti-vertybėms“ didžiausias baubas – Šeimų maršas?

Europos Sąjungos vadovybė prievartauja Lietuvos politikus, kad jie reguliariai Lietuvoje organizuotų homoseksualų demonstracijas. Lietuvos visuomenė su tuo jau beveik susitaikė. Tačiau tradicinių šeimų maršui Lietuvos valdžia nepritarė. Mat tai trukdo propaguoti homoseksualias šeimas.

Per valstybinę Lietuvos televiziją galima vykdyti tik homoseksualizmo propagandą, o, štai, su šeimų maršu buvo bandoma susidoroti kagėbistiniais metodais. Siekiant diskredituoti šeimų maršą buvo ieškoma tarp maršo dalyvių asmenų, kurie praeityje buvo kuo nors susitepę. Išskyrus vieną tokį asmenį ir nuolat rodant į jį pirštu siekiama kompromituoti visą judėjimą.

Galima ir tiesiog nuolat tyčiotis iš nepageidaujamų asmenų. Nuolat pabrėžiama, kad tie, kas nepritaria oficialiai valdžios nuomonei, yra mažiau išsilavinę, vyresnio amžiaus, gyvenantys ne mieste, bet kaime. Kitaip sakant, visuomenės homoseksualizacijai nepritaria tik visokie atsilikėliai, o, štai, pažangieji jai pritaria.

Kadangi žymiausiu homofobu Lietuvoje yra laikomas P. Gražulis, todėl jį nuolat siekiama diskredituoti. Tuo tikslu ir prieš šeimų maršą jam eilinį kartą buvo pareikšti kaltinimai dėl tos pačios senos bylos, kuri ir seniau buvo nuolat atnaujinama, bet visada užgęsdavo, nes jai kilti nebuvo jokio pagrindo.

Analogišką taktiką teisėsaugos struktūros naudoja ir prieš rinkimus, kai prieš pat rinkimus staiga pareiškiami įtarimai kokiai nors partijai, kuri, kažkieno nuomone, neturi tų rinkimų laimėti. Jeigu vis dėlto tokie nepageidaujami politikai patenka į Seimą, teisėsaugininkai reikalauja panaikinti jų teisinę neliečiamybę, tačiau tai padarius toliau jokie tardymo veiksmai neatliekami, kol ateina kokie nors sekantys rinkimai, ir tada vėl viskas kartojasi. Tokie politiniai „teismai“ tęsiasi metų metais be jokio galutinio rezultato.

Homoseksualizmo propagandos taikinys – jaunimas?

Suprantama, kad homoseksualizmo propaganda jaunimą daug labiau paveikė. Juk jaunimą, kuris dar neturi savo susiformavusių pažiūrų, daug lengviau paveikti nuolat ką nors jam kalant į galvą. Dar labiau homoseksualizmas suklestės, kai homoseksualų šeimoms bus leista įsivaikinti vaikus. Aiškinama, kad homoseksualų šeimos, skirtingai negu heteroseksualios, kuriose nuolat vyksta smurtas šeimose, yra puikios, kad vaikams jose gyventi yra saugu.

Sakoma, kad homoseksualizmas yra įgimtas dalykas, kad jo neįmanoma nei išgydyti, nei normalių žmonių paversti homoseksualais. Vis dėlto niekas to nėra įrodęs. Psichologai pripažįsta, kad visam žmogaus gyvenimui didžiausią įtaką padaro tai, ką jis buvo patyręs ankstyvoje vaikystėje. Buvo atvejų, kai maži vaikai, patekę tarp laukinių žvėrių ir tarp jų gyvenę, vėliau, sugrįžę į žmonių tarpą, taip ir nesugebėjo tapti žmonėmis, elgėsi taip, kaip elgėsi ir tie laukiniai žvėrys, tarp kurių jie gyveno.

Mažas vaikas mokosi iš savo tėvų, mėgdžioja jų elgesį. Ar yra kokie nors tyrimai, kurie analizuoja, ar homoseksualizmas yra įgimtas dalykas, ar jį galima įdiegti, įskiepyti? Manau, kad dėl to pakankamai aiškumo nėra. Vis dėlto man susidaro įspūdis, kad atitinkama propaganda didina homoseksualų skaičių. Sovietiniais metais apie jų egzistavimą iš viso nieko nebuvo girdėti, o štai dabar, ypač jaunimo tarpe, jų yra tiek daug, kad jie sugeba organizuoti net didžiules vaivorykštines demonstracijas.

Jeigu homoseksualizmas iš tikrųjų yra įgimtas dalykas, tai šiuolaikinis mokslas jo plėtrai suteikia didžiules galimybes. Jau dabar mokslininkai sugeba pakeisti augalų savybes, sukurdami genetiškai modifikuotus augalus su norimomis savybėmis. Todėl nesunku prognozuoti, kad labai greitai genų inžinerijos pagalba bus galima genetiškai modifikuoti ir vaikus, suteikiant jiems norimas savybes. Homoseksualios poros mėgintuvėliuose galės sau užsiauginti genetiškai modifikuotų homoseksualių vaikų. Nors dabar tai atrodo fantastika, tačiau prisiminkime, kad dar prieš kokius 30 metų niekas net ir negalėjo įsivaizduoti, kad gali egzistuoti tokia kompiuterinė technika, kuri savo intelektinėmis savybėmis gali konkuruoti su žmogaus protu.

Matyt, ateityje bus galima sukurti dirbtinį tobulą žmogų su norimomis savybėmis. Tačiau ar to reikia ir prie ko tai gali atvesti? Ar tie tobuli žmonės sukurs tobulą pasaulį, ar jie pražudys visą žmoniją?

Komentarai

 

 

 
 1. Šiuo atveju, svarbiausia, netylėti inteligentams, autoritetams. Jie turi tvirtai pareikšti, jog homokseksualizmas naikina tautą, nes neduoda palikuonių, jog, pagaliau, Dievas Adomui davė Ievą, o ne kitą Adomą

  Thumb up 1 Thumb down 0

 2. Pakentėkim per Jonines, kad susitiktume per Mindaugines. Pakentėkim per Mindaugines, kad susitiktume per Žolinę. Pakentėkim per Žolinę, kad susitiktume mirusiųjų pagerbti. Pakentėkim per Vėlines, kad kartu atšvęstume šv. Kalėdas. Pakentėkim per šv. Kalėdas, kad kartu švęstume šv. Velykas. Pakentėkim per šv. Velykas, kad susitiktume per Motinos dieną. Pakentėkim per Motinos dieną, kad susitiktume per Jonines. Pakentėkim…

  Thumb up 6 Thumb down 0

 3. 1.Kiekviena Tauta ,žmogus :kosminė esybė su skirta gyvenimui užduotimi….gyventume laimingai,bet yra skirtumai turtu,vandens telkiniais …grožiu,protu ..ir noru naudotis tuo kas skirta kitam….čia Lenin.Marksai ,Trockiai…….kuria komunizmus,genderizmus,holakaustus…kad patys ėstų iš svetimųjų bliūdo….

  Thumb up 2 Thumb down 0

 4. Mano laikais jaunimui buvo brukama komunistine ideologija ir zalias jaunimas ja patikejo,o veliau suprato sios nesamones beprasmyba,bet kiek praradimu.Dabar irgi tas pats,bet po kiek laiko bus prabudimas kaip su tuo komjaunimu,taciau pedsakas,nors ir negeras LIKS.Taigi atsikvosekit negi vel lipama ant to paties greblio

  Thumb up 4 Thumb down 1

 5. Nereikia leistis į jokius kompromisus su iškrypėliais, su bet kokiu blogiu ir tada situacija Lietuvoje keisis.

  Thumb up 7 Thumb down 0

 6. 100 korporaciju su cipu pagalba nori atimti turta ir valdyt pasauli tiem globalistam tarnauja visi koloborantai kaip agituoja uz skiepus

  Thumb up 7 Thumb down 1

 7. Argi nėra kokio nors priėjimo, apėjimo ar dar kaip išsireikšti, šitam KT išaiškinimui dėl ge-jų “šeimos”, kuris, sako, neginčijamas? Gerai. Tai ir neginčykim! Bet naujo kreipimosi į KT su kitokiu suformuluotų užklausimu ar klausimu apie tai,o teisininkai tikrai sugeba tai padaryti, kreiptis į KT dabar, kai nebera ten koncervu politiko, dvasių skleidėjo. Įvykiai ir reikalavimai keičiasi vos ne kasdien, man atrodo ir formuluočių galima rasti įvairių.

  Thumb up 7 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Ką dovanoti krikšto tėveliams?
Sportas tampa madingu
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Praktiškos dovanos žmonėms, besidomintiems konditerija 
Draugų rate turite žmogų, kuris kiekvieno susitikimo metu atsineša kažką saldaus? Jo šokoladiniai...

Vidurnaktį baigs galioti judėjimo ribojimai tarp savivaldybių 
Po antradienį įvykusio neformalaus ministrų pasitarimo, sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys žiniasklaidą informavo,...

„Baltic Block“ plečia partnerių tinklą: pradeda bendradarbiauti su tarptautine padėklų ir konteinerių nuomos bendrove „Chep“ 
    Viena didžiausių medienos drožlių padėklų gamintojų Europoje, Latvijos kompanija „Baltic Block“,...

Lietuvos miestuose vyks piketų banga dėl Seimo darbo grupės netinkamai išnagrinėtos situacijos Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centre (4)
Žurnalistas Liudas Dapkus rašo, kad „istorija yra svarbus kovos ginklas“. Šių dienų įvykiai...

„MOKI VEŽI“ atveria parduotuvių duris 
Nuo kovo 15 d., laikantis visų saugos reikalavimų, atidaromos visos šalyje veikiančios 24 „MOKI...

Grįžimas į biurą po pandemijos: ko prireiks? 
Spartėjant skiepijimo procesui ir keičiantis karantino sąlygoms, daugelis įmonių jau pradeda svarstyti apie...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (1)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Georgij Nikonorov jungiasi prie „Yukon Advanced Optics Worldwide“ vadovų komandos
Aukštųjų technologijų bendrovės „Yukon Advanced Optics Worldwide“, gaminančios civilinius termovizorinius...
R. Viršilas. Kiek įmonių socialinėje atsakomybėje yra atsakomybės?
Rolandas Viršilas  Jau metai, kaip gyvename naujos realybės – pandemijos...
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (9)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...