Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Liepa 4 Šeštadienis
 

D.Mikutienė apie bėglį su „Kalašnikovu”:„Štai prie ko priveda ministro nesirūpinimas sistema. Po TV lakstymas ir viešųjų ryšių akcijų tuštybė!”

2015-11-19 22:43 | Naujienos, Politika | Komentarų (26)

Seimo Sveikatos komiteto pirmininkė Dangutė Mikutienė įgėlė VRM ministrui S.Skverneliui. KK nuotr.

Ketvirtadienio vakarą prie Vilniaus 6 PK iš automobilio pasiėmęs policininko paliktą „Kalašnikovo“ automatą pabėgo Igoris Molotkov. Jo paieškai pasitelktos gausios policijos pajėgos, pakeltas sraigtasparnis.

„Štai prie ko priveda ministro nesirūpinimas sistema. Po TV lakstymas ir viešųjų ryšių akcijų tuštybė!!!Tai kur gi dabar VRM ministras Skvernelis?!!! 3 tūkstančiai pareigūnų sukelti ant kojų, įdomu kaip padalino 25 neperšaunamas liemenes?!!!“ – socialiniame tinkle „Facebook“ parašė Seimo narė Dangutė Mikutienė.

Šiandien policija informavo, kad šį vakarą Vilniuje su automatiniu ginklu pabėgo į miesto šeštąjį policijos komisariatą pristatytas Igor Molotkov, gimęs 1991 m.

“I. Molotkov pavyko pabėgti iš patrulinio automobilio, pačiupus automatinį ginklą. Vilniaus miesto gyventojų prašome neišeiti iš namų ir jokiu būdu neatidaryti durų nepažįstamiems. Pastebėjus nusikaltėlį, prašome kuo skubiau pranešti telefonais 112 arba (8 5) 271 6007.

I. Molotkov vilkėjo juodai – kepure su snapeliu, džemperiu, džinsinėmis kelnėmis ir juodais sportiniais batais su juodais užrašais. Su ginklu pabėgusio I. Molotkov paieška tęsiama, mieste vykdomas operatyvinis planas „Sulaikymas“. Policijos pajėgos yra mobilizuotos.

Gyventojų prašome būti atsargiems ir budriems. Paieška vyks nuolat, kol bus surastas psichikos sutrikimų turintis bėglys”, – rašoma policijos pranešime.

Prieš vidurnaktį bėglys sulaikytas

Po maždaug 5 valandas trukusių gaudynių bėglys buvo sulaikytas. “”Bėglys jau sulaikytas Pelesos gatvėje, Vilniuje (Naujininkų mikrorajonas). Rastas ir ginklas”, – paskelbė policija savo oficialioje paskyroje “Facebook”.

Komentarai

 

 

 
 1. Cha,sulaikėm pavojingą terroristą.Rizikavo mūsų šaunieji mentai, tfu, pareigūnai savo gyvybėmis.O koks finansavimas?Cha?Vien tik 3000 pampersų buvo išnaudota.Cha.Kaip surakintomis rankomis pačiupo Ak?O gal pareigūnas tuo metu kelnes taisėsi, tai ir numetė jį ant sėdynės.Pagal instrukciją.Cha.Reikia didinti finansavimą.Cha.Skambinėja bobos ne darbo metu.Situacija grėsminga ir ministeriui gali vidurius susukti.O jeigu dar vieną bomžą reikėtų sulaikyti Balbieriškį iš kur aš paimčiau dar 3000?Cha.Didinkit finansavimą.Cha.

  Thumb up 2 Thumb down 0

 2. Antai, kai paspruko ginkluotas Zamolskis, tai stovėti prie lango nebuvo pavojinga. Pabėgo kažkoks snarglius, tai keliama panika. Oi neleistina, kad mes nieko nepagauname, kai tuo tarpu visos ES valstybės vieną kitą sulaiko. Dabar jau mes prilygome ES senbuviams.Tai biudžeto gaudynės.

  Thumb up 1 Thumb down 0

 3. Beje ponia Mikutiene, Sklvernelis po tv laksto ne darbo metu, jei nežinojai ir tai jo tiesioginiam darbui netrukdo. 😀 Sprog iš pavydo. Pafffffffff!

  Thumb up 1 Thumb down 9

 4. Labai įdomu kaip būtų, jei ir pas taip kaip Londone ar Paryžiuje ? Skaitykit naujas žinias “Londone sprogus bombai, evakuotas Beikerstrito metro”

  Thumb up 2 Thumb down 0

 5. Skvernelis užkliūva todėl, kad jo reitingas aukštas. Pavydas Seimo mailiui- graužinienėms ten visokioms, mikutienėms, bambą rėžia. Tai kabina viską- kažkoks policininkas apsižioplino- Generalinis Komisaras turėtų atsakyti, jį skalpuokite. Bet ne! Skambinėja ne GK, bet Skverneliui, o kai tas pasako: rytoj Briuselyje pasitarimas, reikia išsimiegoti, tai visus Vilniaus šunis ant jo gatavos pakarti. Po tv, matote, laksto. Tai lakstykite ir jūs, bet jei tokių pilkų pelių niekas nekviečia, tai ne Skvernelis gi dėl to kaltas, save reikia kaltinti.

  Thumb up 3 Thumb down 13

   • Tai skaityk ką Mikutienė sako: „Štai prie ko priveda ministro nesirūpinimas sistema. Po TV lakstymas ir viešųjų ryšių akcijų tuštybė!”
    Tiesioginė nuoroda kur problema. Tai lakstymas po tv ir reitingai. Nes Skvernelį į tv kviečia, o Mikutienės ne. Bet jei Skvernelis kviečiamas atsisakytų dalyvauti laidoje, tai tada ponios mikutienės vėl rėktų: – atsisako bendrauti su visuomene. Visada Skvernelis tokioms nūdoms bus blogas, nes jis asmenybė, o ponios mikutienės ir graužinienės- ne. Dievo neduota. Tai nors kaip kokios blusos pakandžioja dramblį. Nors tiek.
    O teiginį: „Štai prie ko priveda ministro nesirūpinimas sistema.” reikėtų pagrįsti. Ką turi omenyje sakydama “nesurūpina” konkrečiai?

    Thumb up 1 Thumb down 6

 6. Skvernelio teroristas Ivan Balvan pastebetas su „Kalašnikovu” tikrinantis pareigunu blaivuma Traku raj.

  Thumb up 12 Thumb down 1

 7. Oi oi oi, išlindo Pilypė iš kanapių. Džiaukitės kad nors tokią policiją turite, metų metais už ubagišką atlyginimą dirbančią, surinktą iš to kas ten dar ryžtasi eiti dirbti, menkai paruoštą, nes amžinai pinigų nėra. Bet už tai savęs seimažmogiai tai niekuomet nepamiršta- pinigai taškomi laisvai. Upeliais.
  Prie Skvernelio policija kažkiek atsigauti pradeda, veidą įgyja, tai atsiranda liežuviu palaidu boba- kanda. Lyg ką apie tai numanytų.
  Į savo ministrą Masiulį pasižiūrėtumėte, ponai iš DP. Va ten tai fruktas- belangė verkia nesulaukdama.
  Kaip ponia Dangute Mikutiene ta žemelė prie Trakų ežero laikosi, kurią iš vargšės moteriškės atėmei? Kurią ji iš savo senelių paveldėjo, bet ponia Mikutienė, manipuliacijomis ir pasinaudojusi žemės skraidymo įstatymu paveldėtoją nustūmė ir į tą vietą atsikėlė savąją- kažkur Lietuvos pakampėje turėtus brūzgynus tik šast į Trakų paežerę. Gėdytūs kalbėti, “žinovė”. Sveikatos apsauga kokioje būklėje eilę metų smirstant tame Sveikatos reikalų komitete ir nieko ten neveikiant. Į veidrodį Mikutiene pasižiūrėk- vaidzelis tai labai nikoks.

  Thumb up 8 Thumb down 8

 8. Elementariai Varnelis vykdė Dalės įsakymą išdalinti automatus neparuoštiems neapmokytiems policininkams. Na kad kieti atrodytų… Jei Varnelis būt turėjęs kiaušius – jis būt pasakęs Prezidentei kad vyrai nemoka naudotis automatais nes nėra pinigų juos apmokinti. Ir laiko…. Jis aklai vykdė įsakymą…. Dalės kiaušiai didesni…. Skvernelis rytoj pakabins švarkelį…. Už tai kad maži kiaušiukai

  Thumb up 12 Thumb down 0

 9. pasismagino jau Skvernelio policija kalašnikovais prieš beginklį benamį.
  Matyt jis krūtą tik prieš TV vaidina. Kas tas benamis? a ne? ot jei kokį politiką ar stambų verslininką būt sužeidęs, tai iškart turėt atsistatydinti. O čia gal nė teismo, nė kompensacijos nebus.

  Thumb up 14 Thumb down 1

  • bus… Turi išaiškinti iš kur policininkas gauna neužpajamuotų šovinių. Iš kariuomenės? Iš Irako? Jugoslavijos? Kur dingo šauto šoviniuo gilzė – ją galima numesti kito nusikaltimo vietoje ir suklaidinti tyrymą – gilzės yra kataloge. Kūno sužalojimas šautinė žaizda – gydytojai turėjo kviesti policiją ir tie turėjo ieškoti KAS KADA UŽ KĄ… Budinčioi dalis – šoviniai markiruoti – visi būna iš tos pačios dėžės – žymėimas sutapo? kiti kolegos bendrininkai – slėpė nusikaltimą… o ministras tai pavadino VAIKIŠKI IR NAIVŪS

   Thumb up 11 Thumb down 1

 10. mūsų nacionalinis saugumietis jau paprašė apie 40 milijonų.
  o va neduos, tai bus gera proga pasieisinimui: negalėjome apginti Prezidentės.

  Thumb up 12 Thumb down 0

 11. rusų žiniasklaidoje klausia, kodėl pas mūsų policiją okupanto ginklai Kalašnikovai? Kodėl ne amerikoniški?

  Thumb up 14 Thumb down 0

  • kokia gėda , ginklai tai V.Putino
   Kaltas V.Putinas, viskas aišku :) nebūtų kalašų davęs, nebūtų įvykio, ot.

   Thumb up 13 Thumb down 0

 12. Bingo. Pagaliau ir mes turime savo teroristą su Kalašnikovu. O tai buvom kaip kokie nevykėliai. Rimtos Europos šalys turi, o mes kaip kokia bananų respublika turėjome tik 50 įtariamųjų (tų kurie gynė Kusaitę). 3000 policijos ir Aro vyrų seka jo pėdsakais. Gaila, kad mūsų žiniasklaida nedirbą Live režimu iš įvykio vietų kaip CNN ar BBC. Kovai su terorizmu Lietuvoje tiesiog būtinas finansavimas iš biudžeto ne menkesnis nei šioms TV kompanijoms, kad atrodytume ne šiaip veršiai. Yra pagrindas svarstomą biudžetą gerokai pataisyti, nes teroristas labai pavojingas. Visa žiniasklaida apie tai labai operatyviai perspėja. Nestovėkite prie langų. Tai pavojinga.

  Thumb up 14 Thumb down 0

 13. ar gins mus Skvernelis?
  ar galima juo pasitikėti?
  juk jis Pakso skirtas.
  keistai atrodo ir tai, kad iš VSD atimta teisė į ikiteisminius tyrimus. Stebim Europą, visur tiria slaptosios tarnybos. Mūsų slaptosios tarbybos šio seimo “nukeksmintos” vien dėl to, kad vadovą paskyrė Prezidentė? Visi ikiteisminiai tyrimai perleisti paksistinei policijai? Kur skvernelio pavaduotoju dirba tas pats vadovas, šturmabęs Venskų namus?
  O paksą iki šiol remia GRU ginklų prekeivis Borisovas? Bent jau 2009 m. VRK dokumentai liudija, kad Borisovas partiją parėmė milijonu.
  Gal Borisovas ir kalašnikovų pametė?

  Thumb up 5 Thumb down 4

  • kur įrodymai, jog jis paskirtas R.Pakso ? Nėra ? Nepliurpk nesąmonių ir neklaidink žmonių.

   Thumb up 3 Thumb down 1

  • Svarbu ne kas šturmavo Venckų namus, o kas davė įsakymą šturmuoti :) tai yra atvesti 240 ! ( net tinkamo žodžio nerandu jiems įvardinti ) į privačią teritoriją.

   Thumb up 8 Thumb down 1

 14. Per pediku parada parlamentarus (esama ir buvusi) isdulkino iskreiptu budu,- reiskia Polikarpovnos viltis pilnutinai patenkino. Pakels Skverneli i feldmarsalus.

  Thumb up 8 Thumb down 2 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
9 klausimai apie viešuosius pirkimus, kurie padės Jums tinkamai pasiruošti dalyvavimui
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 7
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (2)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
D. Saldukas: Vilniaus universitetas – autonomija maskuojamas „nusikalstamas susivienijimas“? (2)
Tęsiame „Karšto komentaro“ žurnalistinį tyrimą dėl Vilniaus universiteto studentės Rūtos...
Antanas Šakinis: „Mano dukrytę pražudė Vilniaus universitetas“ (1)
Giedrė Gorienė Vilniaus universiteto geologijos studijų programos studentės Rūtos Šakinytės...
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (7)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...