Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2019 Lapkritis 21 Ketvirtadienis
 

D.Mikutienė apie bėglį su „Kalašnikovu”:„Štai prie ko priveda ministro nesirūpinimas sistema. Po TV lakstymas ir viešųjų ryšių akcijų tuštybė!”

2015-11-19 22:43 | Naujienos, Politika | Komentarų (26)

Seimo Sveikatos komiteto pirmininkė Dangutė Mikutienė įgėlė VRM ministrui S.Skverneliui. KK nuotr.

Ketvirtadienio vakarą prie Vilniaus 6 PK iš automobilio pasiėmęs policininko paliktą „Kalašnikovo“ automatą pabėgo Igoris Molotkov. Jo paieškai pasitelktos gausios policijos pajėgos, pakeltas sraigtasparnis.

„Štai prie ko priveda ministro nesirūpinimas sistema. Po TV lakstymas ir viešųjų ryšių akcijų tuštybė!!!Tai kur gi dabar VRM ministras Skvernelis?!!! 3 tūkstančiai pareigūnų sukelti ant kojų, įdomu kaip padalino 25 neperšaunamas liemenes?!!!“ – socialiniame tinkle „Facebook“ parašė Seimo narė Dangutė Mikutienė.

Šiandien policija informavo, kad šį vakarą Vilniuje su automatiniu ginklu pabėgo į miesto šeštąjį policijos komisariatą pristatytas Igor Molotkov, gimęs 1991 m.

“I. Molotkov pavyko pabėgti iš patrulinio automobilio, pačiupus automatinį ginklą. Vilniaus miesto gyventojų prašome neišeiti iš namų ir jokiu būdu neatidaryti durų nepažįstamiems. Pastebėjus nusikaltėlį, prašome kuo skubiau pranešti telefonais 112 arba (8 5) 271 6007.

I. Molotkov vilkėjo juodai – kepure su snapeliu, džemperiu, džinsinėmis kelnėmis ir juodais sportiniais batais su juodais užrašais. Su ginklu pabėgusio I. Molotkov paieška tęsiama, mieste vykdomas operatyvinis planas „Sulaikymas“. Policijos pajėgos yra mobilizuotos.

Gyventojų prašome būti atsargiems ir budriems. Paieška vyks nuolat, kol bus surastas psichikos sutrikimų turintis bėglys”, – rašoma policijos pranešime.

Prieš vidurnaktį bėglys sulaikytas

Po maždaug 5 valandas trukusių gaudynių bėglys buvo sulaikytas. “”Bėglys jau sulaikytas Pelesos gatvėje, Vilniuje (Naujininkų mikrorajonas). Rastas ir ginklas”, – paskelbė policija savo oficialioje paskyroje “Facebook”.

Komentarai

 

 

 
 1. Cha,sulaikėm pavojingą terroristą.Rizikavo mūsų šaunieji mentai, tfu, pareigūnai savo gyvybėmis.O koks finansavimas?Cha?Vien tik 3000 pampersų buvo išnaudota.Cha.Kaip surakintomis rankomis pačiupo Ak?O gal pareigūnas tuo metu kelnes taisėsi, tai ir numetė jį ant sėdynės.Pagal instrukciją.Cha.Reikia didinti finansavimą.Cha.Skambinėja bobos ne darbo metu.Situacija grėsminga ir ministeriui gali vidurius susukti.O jeigu dar vieną bomžą reikėtų sulaikyti Balbieriškį iš kur aš paimčiau dar 3000?Cha.Didinkit finansavimą.Cha.

  Thumb up 2 Thumb down 0

 2. Antai, kai paspruko ginkluotas Zamolskis, tai stovėti prie lango nebuvo pavojinga. Pabėgo kažkoks snarglius, tai keliama panika. Oi neleistina, kad mes nieko nepagauname, kai tuo tarpu visos ES valstybės vieną kitą sulaiko. Dabar jau mes prilygome ES senbuviams.Tai biudžeto gaudynės.

  Thumb up 1 Thumb down 0

 3. Beje ponia Mikutiene, Sklvernelis po tv laksto ne darbo metu, jei nežinojai ir tai jo tiesioginiam darbui netrukdo. 😀 Sprog iš pavydo. Pafffffffff!

  Thumb up 1 Thumb down 9

 4. Labai įdomu kaip būtų, jei ir pas taip kaip Londone ar Paryžiuje ? Skaitykit naujas žinias “Londone sprogus bombai, evakuotas Beikerstrito metro”

  Thumb up 2 Thumb down 0

 5. Skvernelis užkliūva todėl, kad jo reitingas aukštas. Pavydas Seimo mailiui- graužinienėms ten visokioms, mikutienėms, bambą rėžia. Tai kabina viską- kažkoks policininkas apsižioplino- Generalinis Komisaras turėtų atsakyti, jį skalpuokite. Bet ne! Skambinėja ne GK, bet Skverneliui, o kai tas pasako: rytoj Briuselyje pasitarimas, reikia išsimiegoti, tai visus Vilniaus šunis ant jo gatavos pakarti. Po tv, matote, laksto. Tai lakstykite ir jūs, bet jei tokių pilkų pelių niekas nekviečia, tai ne Skvernelis gi dėl to kaltas, save reikia kaltinti.

  Thumb up 3 Thumb down 13

   • Tai skaityk ką Mikutienė sako: „Štai prie ko priveda ministro nesirūpinimas sistema. Po TV lakstymas ir viešųjų ryšių akcijų tuštybė!”
    Tiesioginė nuoroda kur problema. Tai lakstymas po tv ir reitingai. Nes Skvernelį į tv kviečia, o Mikutienės ne. Bet jei Skvernelis kviečiamas atsisakytų dalyvauti laidoje, tai tada ponios mikutienės vėl rėktų: – atsisako bendrauti su visuomene. Visada Skvernelis tokioms nūdoms bus blogas, nes jis asmenybė, o ponios mikutienės ir graužinienės- ne. Dievo neduota. Tai nors kaip kokios blusos pakandžioja dramblį. Nors tiek.
    O teiginį: „Štai prie ko priveda ministro nesirūpinimas sistema.” reikėtų pagrįsti. Ką turi omenyje sakydama “nesurūpina” konkrečiai?

    Thumb up 1 Thumb down 6

 6. Skvernelio teroristas Ivan Balvan pastebetas su „Kalašnikovu” tikrinantis pareigunu blaivuma Traku raj.

  Thumb up 12 Thumb down 1

 7. Oi oi oi, išlindo Pilypė iš kanapių. Džiaukitės kad nors tokią policiją turite, metų metais už ubagišką atlyginimą dirbančią, surinktą iš to kas ten dar ryžtasi eiti dirbti, menkai paruoštą, nes amžinai pinigų nėra. Bet už tai savęs seimažmogiai tai niekuomet nepamiršta- pinigai taškomi laisvai. Upeliais.
  Prie Skvernelio policija kažkiek atsigauti pradeda, veidą įgyja, tai atsiranda liežuviu palaidu boba- kanda. Lyg ką apie tai numanytų.
  Į savo ministrą Masiulį pasižiūrėtumėte, ponai iš DP. Va ten tai fruktas- belangė verkia nesulaukdama.
  Kaip ponia Dangute Mikutiene ta žemelė prie Trakų ežero laikosi, kurią iš vargšės moteriškės atėmei? Kurią ji iš savo senelių paveldėjo, bet ponia Mikutienė, manipuliacijomis ir pasinaudojusi žemės skraidymo įstatymu paveldėtoją nustūmė ir į tą vietą atsikėlė savąją- kažkur Lietuvos pakampėje turėtus brūzgynus tik šast į Trakų paežerę. Gėdytūs kalbėti, “žinovė”. Sveikatos apsauga kokioje būklėje eilę metų smirstant tame Sveikatos reikalų komitete ir nieko ten neveikiant. Į veidrodį Mikutiene pasižiūrėk- vaidzelis tai labai nikoks.

  Thumb up 8 Thumb down 8

 8. Elementariai Varnelis vykdė Dalės įsakymą išdalinti automatus neparuoštiems neapmokytiems policininkams. Na kad kieti atrodytų… Jei Varnelis būt turėjęs kiaušius – jis būt pasakęs Prezidentei kad vyrai nemoka naudotis automatais nes nėra pinigų juos apmokinti. Ir laiko…. Jis aklai vykdė įsakymą…. Dalės kiaušiai didesni…. Skvernelis rytoj pakabins švarkelį…. Už tai kad maži kiaušiukai

  Thumb up 12 Thumb down 0

 9. pasismagino jau Skvernelio policija kalašnikovais prieš beginklį benamį.
  Matyt jis krūtą tik prieš TV vaidina. Kas tas benamis? a ne? ot jei kokį politiką ar stambų verslininką būt sužeidęs, tai iškart turėt atsistatydinti. O čia gal nė teismo, nė kompensacijos nebus.

  Thumb up 14 Thumb down 1

  • bus… Turi išaiškinti iš kur policininkas gauna neužpajamuotų šovinių. Iš kariuomenės? Iš Irako? Jugoslavijos? Kur dingo šauto šoviniuo gilzė – ją galima numesti kito nusikaltimo vietoje ir suklaidinti tyrymą – gilzės yra kataloge. Kūno sužalojimas šautinė žaizda – gydytojai turėjo kviesti policiją ir tie turėjo ieškoti KAS KADA UŽ KĄ… Budinčioi dalis – šoviniai markiruoti – visi būna iš tos pačios dėžės – žymėimas sutapo? kiti kolegos bendrininkai – slėpė nusikaltimą… o ministras tai pavadino VAIKIŠKI IR NAIVŪS

   Thumb up 11 Thumb down 1

 10. mūsų nacionalinis saugumietis jau paprašė apie 40 milijonų.
  o va neduos, tai bus gera proga pasieisinimui: negalėjome apginti Prezidentės.

  Thumb up 12 Thumb down 0

 11. rusų žiniasklaidoje klausia, kodėl pas mūsų policiją okupanto ginklai Kalašnikovai? Kodėl ne amerikoniški?

  Thumb up 14 Thumb down 0

  • kokia gėda , ginklai tai V.Putino
   Kaltas V.Putinas, viskas aišku :) nebūtų kalašų davęs, nebūtų įvykio, ot.

   Thumb up 13 Thumb down 0

 12. Bingo. Pagaliau ir mes turime savo teroristą su Kalašnikovu. O tai buvom kaip kokie nevykėliai. Rimtos Europos šalys turi, o mes kaip kokia bananų respublika turėjome tik 50 įtariamųjų (tų kurie gynė Kusaitę). 3000 policijos ir Aro vyrų seka jo pėdsakais. Gaila, kad mūsų žiniasklaida nedirbą Live režimu iš įvykio vietų kaip CNN ar BBC. Kovai su terorizmu Lietuvoje tiesiog būtinas finansavimas iš biudžeto ne menkesnis nei šioms TV kompanijoms, kad atrodytume ne šiaip veršiai. Yra pagrindas svarstomą biudžetą gerokai pataisyti, nes teroristas labai pavojingas. Visa žiniasklaida apie tai labai operatyviai perspėja. Nestovėkite prie langų. Tai pavojinga.

  Thumb up 14 Thumb down 0

 13. ar gins mus Skvernelis?
  ar galima juo pasitikėti?
  juk jis Pakso skirtas.
  keistai atrodo ir tai, kad iš VSD atimta teisė į ikiteisminius tyrimus. Stebim Europą, visur tiria slaptosios tarnybos. Mūsų slaptosios tarbybos šio seimo “nukeksmintos” vien dėl to, kad vadovą paskyrė Prezidentė? Visi ikiteisminiai tyrimai perleisti paksistinei policijai? Kur skvernelio pavaduotoju dirba tas pats vadovas, šturmabęs Venskų namus?
  O paksą iki šiol remia GRU ginklų prekeivis Borisovas? Bent jau 2009 m. VRK dokumentai liudija, kad Borisovas partiją parėmė milijonu.
  Gal Borisovas ir kalašnikovų pametė?

  Thumb up 5 Thumb down 4

  • kur įrodymai, jog jis paskirtas R.Pakso ? Nėra ? Nepliurpk nesąmonių ir neklaidink žmonių.

   Thumb up 3 Thumb down 1

  • Svarbu ne kas šturmavo Venckų namus, o kas davė įsakymą šturmuoti :) tai yra atvesti 240 ! ( net tinkamo žodžio nerandu jiems įvardinti ) į privačią teritoriją.

   Thumb up 8 Thumb down 1

 14. Per pediku parada parlamentarus (esama ir buvusi) isdulkino iskreiptu budu,- reiskia Polikarpovnos viltis pilnutinai patenkino. Pakels Skverneli i feldmarsalus.

  Thumb up 8 Thumb down 2 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Norvegijoje plintant šunims pavojingai ligai – perspėjimas lietuviams
E. Laurinaitis: priimti „kitokį“ padeda suvokimas, kad kiekvienas iš mūsų apskritai yra skirtingas 2
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje 
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? 
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Kaunas planuoja statyti metro (balandžio 1-osios pokštas) (9)
Premjerui Sauliui Skverneliui pavadinus mūsų brolius latvius konkurentais, daug kam kilo mintis, kas...

Teisingumo ministerija inicijuoja teismo proceso tobulinimą (1)
Teisingumo ministerija, siekdama sistemiškai tobulinti teismo procesų reglamentavimą, iš vidinių išteklių steigia naują...

Premjeras: Tikiu Lietuva ir kviečiu visus švęsti mūsų Tėvynės gimtadienį! (12)
Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis sveikina Lietuvos žmones su Valstybės atkūrimo diena.  „Sveikinu jus...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
G. Landsbergis: „Pritardami Prezidento teikiamų pataisų svarstymui, kviečiame gilesnei diskusijai“ (1)
Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis šiandien,...
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininku išrinktas D. Gaižauskas (7)
Trečiadienį vykusiame Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto posėdyje, aktyviai...
TS-LKD sveikina Aušrą Maldeikienę prisijungus prie bendros frakcijos Europos Parlamente (2)
„Sveikinu Aušros Maldeikienės pasirinkimą prisijungti prie Europos Žmonių partijos (angl....
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (1)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (1)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą (1)
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris (1)
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta (1)
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – atpažinti plėšimu įtariamą vyrą (3)
Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo...
 
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus (1)
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (3)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
„Huawei“ pristato stilingą „Mate 10 lite“ (2)
Nuo šiol bus dar paprasčiau pasidaryti tobulą asmenukę ar pagauti...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
Fiodr Černych perėjo į Maskvos „Dinamo“ (1)
Paskutinę perkėlimų dieną Maskvos „Dinamo“ paviliojo Lietuvos futbolo rinktinės kapitoną...
 
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Padėka
PADĖKA Dėkojame visiems vienaip ar kitaip prisidėjusiems ruošiantis pirmajam renginiui...