Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
ekozoe.lt
2022 Birželis 25 Šeštadienis
 

D. Meiželytė: dantukų fėja ir kiti PSDF interesantai

2011-03-18 12:18 | Naujienos | Komentarų (24)

Seimo narė Donalda Meiželytė (KK nuotr.)

Bendradarbė Aldona (vardas pakeistas) papasakojo savo protinių dantų rovimo istoriją. Istorija prasidėjo kaip ir visiems mirtingiesiems. Su odontologo siuntimu ji nukulniavo į Vilniaus Universiteto ligoninės Žalgirio kliniką – iškiliausią odontologijos šalyje centrą. Paprasčiausiai konsultacijai pas ortodontą čia galima užsirašyti pirmą mėnesio dieną anksti ryte. 120 taip vadinamųjų „talonėlių“ išrašoma per porą valandų. Nespėjai ar neprisiskambinai – lauk kito mėnesio pirmos dienos.

Chirurginei protinių dantų rovimo operacijai kolegė užsirašė ir tris mėnesius kantriai laukė Dantukų fėjos patepimo, nors laukti nebuvo linksma, juk taip protas užspaustas! Galų gale, praėjus ketvirčiui metų, ankstų rytą ligonė prisistatė į kliniką. Be skubos ir streso, nes nervinti ligonių nevalia, darbuotojos ją užregistravo ir paskyrė lovą palatoje. Darbingo amžiaus teisininkė praslankiojo iki vėlyvos popietės po skirtąją teritoriją. Kai už lango pradėjo temti, pasirodė chirurgas ir pareiškė, kad operuos penktadienį (buvo trečiadienis). Toliau sekė dialogas.

„Aš negaliu čia gulėti iki penktadienio!“. „Aš negaliu jūsų išrašyti“. „O kokia bus nejautra, pilna ar vietinė?“. „Kokios norėsite, tokią ir darysime“. „Bet jūs geriau juk žinote, kokia geriau“. „Nėra nei geriau, nei blogiau, kokios norėsite, tokia ir bus“. „Kada galėsiu važiuoti namo po operacijos?“. „Po savaitės“. „Kodėl taip ilgai?“. „Stebėsime“.

Po šio smagaus pacientės ir operuojančio chirurgo pokalbio rautinų protinių dantų šeimininkė gūžčiodama pečiais paklausė lovos kaimynės – tai gal reikia sumokėti daktarėliui, kad trumpiau čia laikytų ir greičiau išoperuotų? Lovos kaimynė iš provincijos prunkštelėjo, suprask – nesusipratėlė, ir kaip mat išpyškino įkainius – 500 Lt chirurgui, 300 Lt anestezeologui, 50 Lt slaugei.

Suskaičiavo Aldona „pakišas“, pasvarstė, kiek ji turės gulėti klinikoje, kad iš ligonių kasų už „lovadienius“ gydykla litų prisiskrebentų ir iš karto už telefono aparato sutuoktiniui skambinti: „Alio, Rimvydai, važiuok manęs greičiau iš čia pasiimti!“

Dantukų fėja aplankė Aldoną kitą dieną privačioje klinikoje. Operacija buvo atlikta su vietine nejautra už 1000 Lt per 40 minučių, o palengvėjusia pinigine, bet atlaisvintu nuo spaudimo protu pacientė paleista namo.

Žalgirio klinikoje pacientai skirstomi į kramtančius ir nekramtančius. Net valgykloje paklausia: „Kramtantis? Nekramtantis?“ Mat didesnė dalis pacientų po žandikaulių, veido kaulų operacijų ir negali net prasižioti ar paprieštarauti ir reiškia nepasitenkinimą tik mykimu pro sukąstus dantis. Aldonai dar pasisekė, kad ji buvo iš „kramtančiųjų“ flango.

Optimizuokim, taupykim, veržkimės diržus! Šūkiai vieni, o realybėje – visai kiti veiksmai. Kitai pažįstamai gydytoja pasiūlė padaryti tyrimą po operacijos ir pridūrė, kad „dėl viso pikto, nes šiaip to tyrimo nereikia, bet labai geras aparatas, pačiai bus įdomu, be to, paskui šią paslaugą iš ligonių kasų ateis 3000 Lt.“ Kažin, ar tokią procedūrą pacientė būtų sutikusi atlikti, jei reikėtų sumokėti nors dalį visos sumos.

O štai dar vienas Privalomojo sveikatos draudimo fondo (toliau – PSDF) pinigų neracionalaus naudojimo būdas. Šeimos gydytojas nukreipia pacientą pas specialistą, pacientas gauna iš to specialisto pasiūlymą atlikti tyrimą geresniu, kokybiškesniu aparatu, kuris lyg tyčia yra privačioje klinikoje, kurioje lyg tyčia specialistas dirba papildomai. Taip Valstybinei ligonių kasai tenka sumokėti už du negaluojančiojo apsilankymus pas specialistą ir už kelis tyrimus kelioms sveikatinimo įstaigoms. Kodėl gi ir ne? Mes juk žiauriai turtingi. O, pasak Ministro pirmininko, net reikia saugotis, kad neišprotėtume nuo tokio pašėlusio ekonomikos augimo.

Peršasi išvada, kad sveikatos apsaugai skiriami pinigai naudojami neracionaliai. O ir kam? Juk tai „valdiški“ pinigai, niekieno! Gal ir „valdiški“, bet PSDF 2011 m. biudžeto eilutės sako ką kita. Planuojama, kad dirbantieji sumokės 2,4 mlrd. Lt Sveikatos draudimo įmokų, valstybė savo lėšomis (tų pačių mokesčių mokėtojų sąskaita) sumokės 1,6 mlrd. Lt privalomojo sveikatos draudimo įmokų už valstybės lėšomis draudžiamus asmenis. Pridėjus dar vienas kitas pajamas ir įplaukas į PSDF – suma priartėja prie 4,2 mlrd.Lt. Ir patikėkite, visa šita suma bus išleista, reikia to ar nereikia, nes pats PSDF paskirstymas už asmens sveikatos priežiūros paslaugas, skatinamąsias paslaugas ir gerus darbo rezultatus – labai keistai reglamentuotas.

2005 m. Sveikatos apsaugos ministro įsakymu įtvirtinti mokėjimo už pirminės ambulatorinės asmens sveikatos priežiūros paslaugas būdai. Pirmasis – bazinis mokėjimas už įrašytų į sąrašą aptarnaujamų gyventojų skaičių, antrasis – papildomas mokėjimas už suteiktas skatinamąsias PAASP (pirminė asmens ambulatorinė sveikatos priežiūra) paslaugas, trečiasis – papildomas mokestis už prevencinių programų priemonių vykdymą.

Tai gi, pagal nerašytą taisyklę šeimos gydytojai arba gydymo įstaigos didžiausią sumą iš Valstybinės ligonių kasos gauna už „prirašytas galvas“ – 85% visos sumos, o už tai, kad ligonis atėjo ir už faktiškai atliktas paslaugas tik 15% sumos. Jei surinktų PSDF nors ir 10 milijardų litų – garantuoju, kad išleistų viską tiems brangiems, tiesiogine to žodžio prasme, pacientams, bet jiems nepagerėtų, nes tikslo pagydyti ligonį mūsų sveikatos sistema sau nekelia, ji sutinka tik prižiūrėti piliečių sveikatą.

O tuo tarpu per TV suksis brangiausios reklamos, kviečiančios už Valstybinės ligonių kasos – mūsų visų pinigus privačioje klinikoje lazeriu nudeginti nereikalingus apgamus. Ir kas patikrins, kiek tų apgamų, reikia ar nereikia, lazeriais pašalins, įkalčių juk neliks – turiu omenyje nudegintus apgamus.

Donalda Meiželytė

Komentarai

 

 

 
 1. Donldą,tik Donaldą reikėjo rinkti Seimo Pirmininke,nes tai jauna ir graži moteris.Tai ne koks nukaršęs Juršėnas savo amžiaus diedukams pasakojantis pasakėles,kad jis mintinai moka Seimo Statuta.Kam o reikia/i?Tai sukelia tik pajuoką,kai senolis plirpia nesąmones.Turėjome Seimo Pirmininku Valinską,-kuris buvo susapnavęs 10 Dievo įsakymų manė,kad tai gali būyti Seimo programa,tačiau žmonės tik pasijuokė iš tokių Valinsko sapnų,o Kubiliaus avinai ir avelės už jį balsavo,kaip ir tada kai Lietuvos VSD generaliniu Direktoriumi riko KGB kapitoną A.Pocių,ar kitą KGB kapitoną A.Valionį skirdami URM vadovu.Konservatoriams svarbu balsuoti……Ponia Degutienė ,-panaši į neobliuotą lentą irgi demonstravo savo privalumus,kuriais žmones sudominti tikrai neįmanoma.Tik Degutienės anūkai gali pasidžiaugti,kad jų senelę rodo per televiziją.,o kalbančios galvos televizoriuje aiškina ,kad teta IRENA,,savo laiku aptarnavusi Alytaus medvilnės kombinato moteris aprūpindavusi vata, labai tiktų į Premjeres.Tai jau tikra pasaka.Mes puikiai matome,kai ponas Kubilius 20 metų ruošęsis tapti Lietuvos Premjeru,neturi elementarių ekonomikos žinių,o inžinierinės jo žinios tokios “tvirtos”,kad prie geriausių norų jis nepajėgtų nubraižyti degtukų dėžutę.,jis niekada nesimokė elementarių ekonomikos žinių,o mums savo bukaprotystes,kurias kūrė su čemodanų kokyklos auklėtiniu Kirkilu(Pastabėlė,čemodanų mokykla-tai Aukštoji partinė mokykla ,kur ruošiami raudonieji kunigai,vienas tokių buvęs kolcozo partorgas vadinamas broliu KLEMENSU Kybartuose babtistų bažnyčioje buvo įsitaisęs kunigu,deja greitai buvo demaskuotas,Kirkilas bandė vaidinti ekonomistą-bankininką,kai bankininkai gimtadienio proga jam padovanojo ekonomisto diplomą)Konservatoriai vieningai balsavo už tai,kad Kubiliaus draugas Kirkilas neturintis jokio supratimo ūkiniame darbe,Komparytijos CK dirbęs pasiuntinuku ėmėsi tvarkyti Lietuvos ūkį,kad iš jo nieko neliko.Dabar Kubilius kaltę verčia ant Kirkilo ,o šis ant Kubiliaiaus,nors abu tokie patys nevykėlia.
  Sunko Lietuva isurasti tinkamą kandidatą į Premjerus,kai beveik visas valdstybės turtas išvogtas kirkilinių ir kubilinių,tačiau akivaizdu,kad reikia pradėti keisti supuvusią valdžią nuo melagės Degutienės.Į jos vietą matau vieną vienintelę,toms pareigoms vertą moteriškę DONALDĄ.Seniai bijosi,kad ji nemokės pliurpti nesąmonių.Tuo netikėkit,DONALDA jus nenuvils.,Seimo Pirmininko kėdėje galėtų sėsėti ir Gariųnų dievočka,-nuo to Seimo darbas tikrai nenukentėtų,o DONALDA turi scenini darbo patirtį,šmaikštų liežuvį,o jeigu savo adsirengimo kai kuriose vietose kai ką patrumpintų,kai ką iškirptų,-tai ir Seimo donžuanai per savo nevykusius pasirodymus LNK juokdarių laidose,nebėgios ieškoti jaunų prostitučių ar moksleivių,nes DONALDOS sužavėti tupės Seimo salėje,kaip prikalti.
  Donalda būk drasi imkis Seimo avinų valdymo,pamatysi,kad susitvarkysi už visus buvusius.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. Ponai DONALDA aiskiai is aukstos tribunos pasake, be 1000 litu i klinika nelysk……………….

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. Abiejų jų protiniai sugebėjimai maždaug vienodi, ir abi ne dėl papų į Seimą rinko. Beje, I.Degutienės nerinko- skyrė per “daugiamandatę”. Tik Donaldai dar nedašuto, kad jos pareiga ne virkauti, o įstatymais bandyti sureguliuoti, kad buvusi KGB gydykla nepiktnaudžiautų savo išskirtine padėtimi, o gydytų. Deja, visos prestižinėmis laikomos vietos palaipsniui užsipildo vidutinybėmis, kažkieno proteguojamomis, ir apvilia ne tik piniguočius…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. maiželytė yra neišsilavinusi ir chamiška persona,o seime tik orą gadina

  Thumb up 72 Thumb down 0

 5. Man protinio danties , išaugusio gana komplikuotai, išrovimas nieko nekainavo. Pasiėmiau siuntimą į Kano klinikas, užrašė į eilę už 5 dienų. Atvykau , operacija užtruko ,labai miela dantistė, gaila, kad neprisimenu pavardės, rusiška, padedama kolegų išlupo dantį, buvau pasimetusi tai nespėjau net atsidėkoti, siūlai už 3 savaičių patys ištirpo. Kvalifikuotai ir be jokių papildomų primokėjimų.. Nesuprantu kokių 1000 čia reikia.

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • GerbiamiejiVasaris 5, 2011 11:37Ar tikrai Pavilionienė taip reiškėsi per posėdį? Kas dar gali pivitirtanti? Iki šiol maniau, kad tai viena ne baukutinė seimūnė, o gerbiantis kitus ir kitų nuomonę žmogus. Jei jos elgesys tikrai buvo toks, tai ji mano akyse virto eiline seimo bobulka

   Thumb up 72 Thumb down 0

 6. apie korupcija tai mes visi zinom ir panasiu straipniu galim prirasyti daug………..tik mes rinkome i seima,kad darytu tvarka,o ne straipsnius rasytu.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 7. Manau,kad DONALDA šiek tiek apnuoginus savo žavią krūtinę galėtų vadovauti šiam avinų ir ožių “seimui”.Tai jauna graži moteris,o ne kirviu nutašyta lenta Degutienė,,su kukliais protiniais sugebėjimais.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 8. tai ko tu ten sedi tam seime jei tokie dalykai dedasi,o tu nieko nedarai.Jei nieko negali tai tiesiai sviesiai pasakyk,kad as seimo nare tokia ir tokia matau blogybes,bet nieko padaryti negaliu.Beja gerai butu,kad ivardytum del to kaltus asmenis.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 9. Tekste parasyta KOLEGE užsirašė. Kiek suprantu Seimo nariui kolege yra kita Seimo nare (bedarbe Aldona) :) Arba cia savo zodi pridejo redaktore, tada kas jai yra kolege(teisininke)?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 10. Jeigu tai rasytu eiline kaimo moteryte,dar bandyciau suprasti.Bet juk cia raso seimo nare,kazkokio partinio burelio atstove.Tiesiog klaikiai atrodo,kai zmogus,turintis visus igaliojimus ,netgi privalantis ,daryti valstybeje tvarka ir kurti istatymus ,zmogus nieko nedarantis is to juokiasi ir stebisi.Kas tai,proto danties puvinys,pazeides galvos smegenis ir smegenu apvalkalus?Ar nenoras matyti valstybeje tvarka?O gal visiska negalia?Kas tai?Seime visokiausi komitetai,brangiausiai apmokamos asabos.Tai jeigu toks neukiskumas valstybeje rekejo is kart paaiskejus tokiems faktams trimituoti visais rupurais.Ir scenoje nesitampyti lyg butu smauglys isikandes i silikonus,bet rekti garsiai,kad atsakingi valdovai ne tik kad akimirksniu istaisytu eilini valstybes ir jos liaudies apiplesima,bet kalti sestu bent jau desetkai metu i griezta kaliuze.O siuo atveju matome tik rasineli apie nieko neveikima,jokios atsakomybes neturejima.

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Ponas Jaronimai teisingas pastebejimas. Per du metus moteriske-seimo nare nors straipsneli, kad ir viena isstenejo. Kita jos kolege is to pacio burelio net rasyti lietuviskai nesugebejo per 2 metus seime ismokti, nors kiek zinau rasybos ne seime reikia mokytis.

   Thumb up 72 Thumb down 0

 11. Nuėjau į savo polikliniką kurioje priregistruotas, gavau taloną ateiti po savaitės, atėjau, per 10 minučių padarė danties rentgeno nuotrauką, po to dantų chirurgas užmarino, ištraukė, užsiuvo, išrašė antibiotikų ir paskyrė ateiti po dešimties dienų siūlus ištraukti. Užtrukau pusvalandį. Viskas dykai.
  Donalda tikra višta ir višta yra jos draugė. 1000 litų mokėti už danties rovimą? Bobos protas.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 12. ten adomėno daržas, įsikišus Donaldai gali buti apkalta. O tas daržas geriausiai deri.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 13. Donalda,nesidaryk sau “piaro” ir nerašinėk kaip yra, bet parašyk ką TU PATI padarei būdama valdžioj. Kad aplink vieni žulikai ir taip aišku. Jei nori kad tave išrinktų dar vienai kadensijai, tai turi parodyti kaip su tais žulikais kovoji ir kokie rezultatai, o šiaip rašinėti ir kalbėti visi gudrūs, bet šunes loja, o karavanas eina

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Nors graudu bet turiu pastebeti. Kiek jie piarinosi tiek ir piarinsis. Jie juk ne pries liaudi piarinasi. Jie pries savo vadukus piarinasi kad isrinktu kitai kadencijai. Juk ponas Matuliavicius kovojo is seimo tribunos, trimitavo visais imanomais trimitais ir ka? O gi nepapuole i seima, nors tikiu kad zmones uz ji balsavo. Taip kad jei nori papulti i seima nereikia kovoti del teisibes, o reikia kovoti del vado ismetimo vamzdzio angos.

   Thumb up 72 Thumb down 0

 14. kažkokios čia pievos. Dėl protinių dantų rovimo gultis į ligininę, 1000 litų už kelių protinių dantų rovimą ir tt. KK darosi panašus į šatriją utiugovną….

  Thumb up 72 Thumb down 0

 15. Tai ir kelkite, gerb. Seimo nariai, tuos klausimus Seime, ir spręskite problemas, ir užsiundykite auditus – tegul tikrina ir uždaro tas pinigų plovimo mašinas. Nes jeigu Seimo nariai nieko negali, tai ką galime mes, paprasti piliečiai?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 16. Totalus debilizmas. Nebėra nei žodžių, nei vilčių, kad kada nors kas nors pasikeis į gera. Tikriausiai, šiai valstybei nelemta išlikti.

  Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Figūrą formuojantys apatiniai: kokius rinktis?
Kaip išsirinkti geriausią mobilų kondicionierių?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Ar biuro priemonių kokybė kinta? 
Darbas biure yra neatsiejamas nuo tam tikrų priemonių, kurios gali garantuoti, kad pavyks...

Naujausia žaidimų įranga dar geresniems pojūčiams 
Jeigu mėgstate kompiuterinius žaidimus ir norite atrasti juose dar geresnes patirtis, išbandyti daugiau,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (10)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (3)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras