Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Vasaris 27 Ketvirtadienis
 

D.Kedžio nužudymo vietoje – kryžiai, gėlės ir žvakės

2010-05-07 17:48 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (172)

Drąsiaus Kedžio kūno radimo vietoje - kryžiai (KK nuotr.)

Giedrė Gorienė

Vos už kelių kilometrų nuo Žiegždrių psichiatrinės ligoninės, prie Kauno marių, toje vietoje, kur buvo rastas nužudytas Drąsius Kedys, pastatyti keli kryžiai. Vieną kryžių pastatė D.Kedžio artimieji, antrą – D.Kedžio kovą prieš pedofilų klaną visą laiką stebėjusios, į antipedofilinius mitingus nuolat vaikščiodavusios ir D.Kedžio laidotuvėse dalyvavusios moterys.

„Mes šį kryžių pastatėme iš karto po Drąsiaus Kedžio laidotuvių“, – „Karštam komentarui“ sakė kryžių pastačiusios moterys.

Nors vakar buvo pakankamai žvarbu ir lijo, nuvykome į D.Kedžio kūno radimo vietą. Ją, paklaustas, gali parodyti bet kuris Šlienavos gyventojas. „Štai pasukite šituo keliu ir – iki pat marių“, – paklausta, kur rastas nužudytas Drąsius Kedys, parodė autobuso stotelėje laukusi moteris.

Privažiavę Kauno marias, radome automobilių aikštelę. Turbūt čia balandžio 15 d. naktį ir atvažiavo tas įtartinas automobilis, kurį netikėtai, žvejodamas naktį, pamatė žvejas Jonas, ir dėl to pamatymo jis atsidūrė Žiegždrių psichiatrinėje ligoninėje.

Einame pamariu, šlapia. Gal už pusantro šimto metrų – vieta, kur buvo rastas nužudytas Drąsius Kedys. D.Kedžio kūno radimo vietoje – žvakutės. Keliais metrai aukščiau šlaite – kryžiai ir baltos gėlės.

„Drąsių Kedį tempė veidu į žemę, todėl jo burnoje ir atsirado žemių bei žolių“, – prisiminusi, kas kalbama prokuratūros kuluaruose, bandau įsivaizduoti, kaip Drąsiaus kūnas atsirado čia.

Netrukus suskamba telefonas. Paskambino seniai girdėtas vienas politikas. Jis šiandien buvęs prokuratūroje, kalbėjęs dėl gėjų eitynių, tačiau pagrindinė tema – Drąsiaus Kedžio nužudymas. „Prokurorai sakė, kad Kedys nužudytas“, – tik išėjęs iš prokuratūros, pasidalijo įspūdžiais, ką girdėjęs, su manimi.

Tai kodėl tie prokurorai tyli? Kodėl visuomenei pateikinėjamos absurdiškos ir nesąmoningos versijos?

„Bijo, nes visi pedofilijos bylos „stogai“ dar savo pareigose“, – savo įspūdžiais iš prokuratūros pasidalijo vienas politikas.

Tuo tarpu Kaune kalbama, kad prie Kauno marių, toje vietoje, kur buvo rastas nužudytas Drąsius Kedys, gali išdygti antras Lietuvoje kryžių kalnas – kaip tautos "paminklas" supuvusiai teisėsaugos ir teisėtvarkos sistemai, nužudžiusiai už savo dukrelę kovojusį tėvą Drąsių Kedį.

2010-05-07

Komentarai

 

 

 
 1. 1. 1990 m. Lietuva tampa nepriklausoma, tačiau po 50 metų trukusios okupacijos korumpuota sovietinė tvarka išlieka Seime, Prezidentūroje, teismuose, prokuratūroje, policijoje ir kitur. Komunistai toliau dalyvauja politikoje, kagėbistai toliau dirba saugume (VSD) ir teisėsaugoje. Korumpuoti sovietiniai teisėjai toliau dirba teismuose. Sovietinė korupcija įgauna neregėtus mastus kapitalizmo sąlygomis.
  2. Korumpuotam kagėbistų elitui tampa pavojingas per daug žinantis teisėjas F., per daug kovojantis Kedys. Moteris N. bus nužudyta tam, kad antroji mergaitė būtų sėkmingai išvežta iš Lietuvos.
  3. Vyksta pasiruošimas: paskiriami 2 profesionalūs žudikai (vairuotojas ir šaulys). Juodojoje rinkoje įsigyjamas dujinis ginklas „Baikal Iž 79-8“, kuris perdirbamas į kovinį, o kagėbistų elitas parūpina šiam ginklui duslintuvą. Iš fizinio asmens nuperkamas baltos spalvos autobusiukas „VW Transporter“ (numeris HSR 427) su draudimu ir galiojančia technine apžiūra, tačiau žudikai pirkimo sutarties neįformina ir neregistruoja transporto priemonės savo vardu. Automobilis apklijuojamas „Kauno keliai“ lipdukais, kurie užsakomi ir nuperkami prisistatant Drąsiaus Kedžio vardu. Ant autobusiuko stogo uždedamas geltonas švyturėlis, kad žudant teisėją galima būtų apsimesti kelininkais. Beje panašus baltas autobusiukas naudojamas Kedžio darbovietėje, kuris yra registruotas Kedžio vardu. Žudant panašus baltas autobusiukas bus naudojamas tam, kad apkaltinti Kedį. Vėliau bus ieškomas Kedžio vardu registruotas autobusiukas, tačiau ne tas, kuriuo buvo įvykdytas nusikaltimas. Taip pat gaunamos dvi kelininkų uniformos. Netoli Ūso namų, prie apleisto namo, dieną prieš žudynes paliekamas lengvasis automobilis, o jame kasdieniai žudikų rūbai.
  4. Ankstyvą pirmadienio rytą žudikai su „VW Transporter“ (HSR 427) autobusiuku privažiuoja prie Kedžio namų, kur laukia jo išeinančio. Gali būti, kad Kedys yra informuojamas apie tai, kad su juo bus susidorota pirmadienį, todėl jis išsinuomoja kambarį viešbutyje ir paima abu savo ginklus iš seifo, tačiau prie namų yra sugaunamas ir įkišus į maišą patalpinamas į autobusiuko galą. Transporto priemonė patogi žmogaus pergabenimui.
  5. Kedžio ginklai „Beretta“ ir „Winchester“ žudikų rankose.
  6. Kedys nuvežamas į saugią vietą, kuri nepraleidžia garso ir kurios sienos yra paminkštintos, kad Kedys savęs nesužalotų. Kedžio rankos surakinamos arba ant jo užmaunami tramdomieji marškiniai. Jeigu jis patalpinamas psichiatrijos ligoninėje, tai ne sunkiai yra gaunami tramdomieji marškiniai, patalpa su garso izoliacija, kuri dar yra ir paminkštinta, kad pacientas savęs nesužalotų. Pistoletą „Beretta“ žudikai pasiima su savimi, o „Winchester“ palieka būstinėje.
  7. Žudikai skubiai važiuoja prie teisėjo F. namų. Žudoma bus tokiu metu, kai policijos dieninė ir naktinė pamaina keičiasi.
  Skaityti toliau. pratęsimas —–>>> w w w . d k e d y s . tk ……….::::::::::::::::::—–>>> w w w . d k e d y s . tk ……….:::::::::::::::::: —–>>> w w w . d k e d y s . tk ……….:::::::::::::::::: —–>>> w w w . d k e d y s . tk ……….:::::::::::::::::: —–>>> w w w . d k e d y s . tk ……….:::::::::::::::::: —–>>> w w w . d k e d y s . tk ……….:::::::::::::::::: —–>>> w w w . d k e d y s . tk ……….:::::::::::::::::: —–>>> w w w . d k e d y s . tk ……….:::::::::::::::::: —–>>> w w w . d k e d y s . tk ……….:::::::::::::::::: —–>>> w w w . d k e d y s . tk ……….::::::::::::::::::

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. ateinanti sekmadieni 16 geguzes 16 val a.a. Drasiaus Kedzio zuties vietoje visi geros valios zmones renkames su zvakutemis ir gelemis. tai Slienava, Kauno marios 100-120 metru i kaire. bus deginamos zvakutes ir meldziamasi uz a.a. Drasiaus vele. veliau 18 val. Garliavos baznycioje bus laikomos misios 30 dienu po mirties paminejimui ir lankomas a.a. Drasiaus kapas. susirinkime, kad Drasiaus mirtis neliktu beprasme ir jo auka nubutu uzmirsta!
  (platinkime visiem, kas palaiko a.a. Drasiaus seima)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Šventąjame Rašte parašyta, kad nėra nei vieno teisiojo kuris darytų gera ir neklystų. Svarbu kaip reaguojama į klaidą ir į padėjusius tą klaidą pamatyti.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Apie tai – kad Kedys yra zudikas, pranes nei per anksti, nei per velai. Pranes – paciu laiku. Pries pat Uso teisma. Kad nugesintu visuomene.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Kažkodėl sekantis straipsnis apie mitingus pašalintas,gal tai išgirstas Tautos balsas ir suprasta klaida paDRYTA BEATODAIRIŠKAI KLAUSANT PŪKO

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Kauno spekuliantų vaikų "komentarai".prilygsta avino ,žiūrinčio į naujus vartus samprotavimams.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. liaukis, ka cia rasineji. Juk alfa.lt raso tas pacias pasakas. Pociunas, pasak prokuroru, taip pat pats iskrito. Ar daznai saugumo karininkai patys iskrenta pro langa? Ar Naruseviciene pati butu atidariusi Kedziui duris, ir is kur jis butu zinojes, kad Furmanavicius gris staigiai ryte is darbo. Ko jis grizo?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Stai kaip…o ka G.oriene valge praeitais metais?nezinai?kam aki merke 9klasej?nezinai?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. faktas Gorienė Paleckio Fronto sąraše kandidatavo į Seimą preituose rinkimuose.O kad tikite Pūku kaip vargšų žmonių vaduotoju tai čia jūsų problema,tada neverkite,kad Lietuvoj blogai.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. # teresė rašo:
  2009 11 24, 23:54

  Tikiuosi Jums, p.Juozai, dabar tikrai yra ramiau, kai paskleidėte tokią niekam tikusią informaciją. Žmonės matydami, girdėdami, skaitydami ,,Pūko”radiją bei ,,Karštą komentąrą” pasiima tai ko jiems reikia. Toks purvų drabstymas niekam neduos naudos. Svarbiausia tolerancija ir galvojimas ką kalbame. Žinau g.Giedrę Gorienę ir galiu teigti- taip, ji turi uoslę įvairiems dalykams ir , deja, tik jos dėka žmonės gali sužinoti tai ko niekur daugiau nepaskaitysi. Jeigu jau ji ir Kęstutis Pūkas tokie sumaišties nešėjai, kodėl taip klausome, skaitome ir domimės? O jiems pasirodžius viešumoje nuaidi pasitenkinimo šūksniai? Nesutinku su Jums, kad kyla pavojus JDJ. Idėjos, siekiai gali ir nesutapti. Ir gyvenime žmonės sueina ir išsiskiria, o čia žmonių minia. Nereikia smerkti ir kaltinti tokiais primityviais metodais įnešant sumaištį ir nesupratimą žmonių tarpe. Verčiau pažvelkime į save.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. zinai, nei man tie pukai, nei paleckiai neidomus nei ju sasajos,man uztenka to kad nera sasaju su sadecku, paulausku ir valatkynu…ir man visai neidomu ka g…veda ir su skiriasi ir kokius filmus megsta, man idomu tai ka ji raso, ir ko itin pasigendu lryte,bei kt portaluose…ir is viso prie cia pukai su paleckiais butent dabar o ne nuo to laiko kai pedoprokurorai saviskius issaude ir drasiu pakiso?
  ka cia bandai mutinti?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Tai gal kas paaiškins G.o.r.i.e.n.e.s sąsajas su Pūku ir Paleckiu? Matyt niekas nežino kas šiuos asmenis sieja :-) Na G.o.r.i.e.n.e ar pati prisipažinsi?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. prokurorai eis lengviausiu keliu, kurį galima nuspėti iš Ūso kalbų. Daugiau paaiškės tada, kai žmonės sužinos Ūso pareigas ir vaidmenį spec.tarnybose, bei už kiek jis dirba Betingiui ir jo žudikų komandai. O šiaip drąsiems žurnalistams siūlyčiau pradėti skelbti visas aukštų pedofilų pavardes, įskaitant ir semo nario, kuris puikiai pasirodo Gotlibo byloje. Skelbti todėl, kad kitos išeities nebebus. Kaip prokurorai elgiasi su žmonėmis, laikas būtų pradėti elgtis taip su jais pačiais. Ir kažin ką jie tada padarys, jeigu žmonės išeis į mitingus jau nebe su taikiais plakatais, o su tų , dabar įslaptintų aukštųjų pedofilų nuotraukomis?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. pritariu labai tiksliai paskyta,tik netikėkite tuo pūku,kurio negirdi žemaičiai

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. ooooo, kazkur girdeta!chronologine eile pamazgu pylimo ant zmoniy pasipriesinusiu pedofilams:1.aa D,Kedys,jis buvo smeizikas, nepilnameciu prievartautojas,mafijozas,stebintis besiporuojancias audines,zudikas, daktarinis,narkomanas, su psichine negalia.na niekas nepatikejo ir niekam neidomu.kedys dingo liko neringa,2. neringa, sukciuviene, smeizike,norinti paverzti ir furmanaviciu ir jo darba,(v.enskiene i jo kede,furma-bulviu skusti vensku vakarienei ar kaip?)sanguliaujanti su broliu,engianti prievartaujama stankunaite,ir varanti ja lauk,3.jau imta varyti ant S.kucienes ir jos brolio ,kad geria ir tt, 4 dabar liko G.oriene kad darosi piara, i politika kopia,aisku nepamirstama pamineti jos asmeniniu seimos subtilybiu.4jau nebetinka ir A. Matulevicius, per daug skaudziai matyt su savo filmuku klanui ikando.PEDOPROKURORAI GRIEBESI PLANO C-PJUDYMO IR KIRSINIMO, NEVENGIANT PAMINET SEIMYNInIU REIKALU AR PROBOBUTES LIGU.maukit padlos prie darbu o ne pjudymias uzsiminekite!!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. Naujas str. ‘alfa. lt’ "Prokurorai jau žino Furmanavičiaus ir Naruševičienės žudiką "

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. kas tas pukas????Pas mus tokio niekas nezino,net nera jokiu televiziju ir net negaudo radio tokios programos.O kiek atsimenu is senu laiku,tai budavo pasijuokimas kazkoks apie puko radija.Ar cia tas pats?:D

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. ir perduokime kiriem GEGUŽĖS 13d. 17.Vilniuje Taurakalnyje
  VISI į MITINGĄ

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. Kodėl Pūkas nepranešė,kad bus mitingas šeštadienį Kaune,o pranešė,kad į tą mitingą žmones neitų?Atsakymas jis tarnauja ne žmonėm,o kapitalui ir apkvailindamas patiklius žmones nori tiesiog daugiau prisikimšti į kišenes.Tarp kitko jo laidos parodo jo intelekto lygį,o jo nulis.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. Pūkas – stambus verslininkas ,per blatą gavęs ES pinigų ir įsteigęs kelias radijas ir TV.Ar kiekvinas gali ką nori laisvai kalbėti jo radijuje žinome ne.Kieno jis interesus atstovauja,sužrantama savo,nes neturtingi jam neįdomūs.

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Vasario 16-ąją ir Kovo 11-ąją visi galės žvejoti nemokamai
Tūkstantmečio kartai psichologė siūlo profesiją rinktis ne pagal pavadinimą
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (3)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? 
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Kaunas planuoja statyti metro (balandžio 1-osios pokštas) (9)
Premjerui Sauliui Skverneliui pavadinus mūsų brolius latvius konkurentais, daug kam kilo mintis, kas...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (5)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
A. Kubilius: “Sakartvele aptarta politinė krizė šalyje, priimti sprendimai dėl Rytų Partnerystės ateities”
Šiandien Europos Parlamento narys Andrius Kubilius Tbilisyje (Sakartvelo) vykusioje spaudos...
G. Landsbergis: „Pritardami Prezidento teikiamų pataisų svarstymui, kviečiame gilesnei diskusijai“ (1)
Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis šiandien,...
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (2)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (2)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą (1)
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Henrikui Daktarui laisvės atėmimo iki gyvos galvos bausmė lieka nepakeista (1)
Lietuvos apeliacinis teismas atmetė Henriko Daktaro skundą dėl Kauno apygardos...
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris (1)
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta (2)
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
 
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus (2)
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (4)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (4)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...