Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Rugpjūtis 10 Pirmadienis
 

D.Kedžio dukrelės gynėjai jau turi namelį ant ratų (foto)

2010-10-02 23:44 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (192)

D.Kedžio dukrelės gynėjai žiemai jau pasiruošę - iš suaukotų pinigų nupirktas namelis ant ratų (KK nuotr.)

Giedrė Gorienė

„Prašome užeiti. Kavos?“ – pakviečia vidun Drąsiaus Kedžio dukrelės gynėjai, nesitraukiantys nuo Venckų namų Klonio gatvėje, Garliavoje, nuo gegužės 14-osios – to juodojo penktadienio, kada Kėdainių rajono apylinkės teismo teisėjas B.Varsackis paskelbė nutartį skubiai, t.y. tą pačią dieną, sugrąžinti D.Kedžio dukrelę jos biologiniai motinai L.Stankūnaitei.

Vasarą palapinėse gyvenę D.Kedžio dukrelės gynėjai, kiekvieną pirmadienį ir ketvirtadienį lydintys mergaitę į pasimatymą su jos biologine motina ir parlydintys atgal, atėjus rudeniui ir prasidėjus pirmoms šalnoms, jau turi namelį ant ratų.

„Šiaip namelis keturių vietų, bet vakar mūsų tilpo vienuolika“, – džiaugiasi nameliu ant ratų mergaitės saugotojai.

Šis namelis ant ratų įsigytas vos prieš kelias dienas iš suaukotų žmonių pinigų. „Už tą namelį prašė 3200 litų, tačiau, kai sužinojo, kam reikia, nuleido kainą iki 2900 litų“, – pasakojo mergaitės gynėjai.

Daugiausia – 400 svarų sterlingų – parėmė Anglijos lietuviai. Juos į Lietuvą D.Kedžio dukrelės gynėjams parvežė Agnė Gredeckaitė.

Ši šviesiaplaukė mergina per garsiuosius Garliavos įvykius laikė baigiamuosius teisės universiteto baigimo egzaminus. „Ir kaip ji suspėja?“ – pamenu, tada, po juodojo penktadienio, stebėjosi ne vienas, pamatęs, kad vienoje merginos rankose – baudžiamasis kodeksas ir paskaitų konspektai, o kitoje – kompiuteris ir kreipimaisi į viso pasaulio lietuvius: „Padėkite išgelbėti mergaitę!“

Šiuo metu A.Gredeckaitė – Lietuvoje. Kitą savaitę planuojamos dvi protesto akcijos: pirmadienį – prie Prezidentės institucijos, penktadienį – prie Seimo pirmininkės. Nes Prezidentė per Prezidento rinkimus sakė, kad pas mus yra teismai, bet juose nėra teisingumo. Todėl tiesiog norima Prezidentei priminti jos rinkiminius pažadus. O Seimo pirmininkė Irena Degutienė vaiko teisių apsaugos kontroliere paskyrė tokią Editą Žiobienę, kuriai pati blogiausia mama yra geriau už pačią geriausią globėją. Todėl Seimo pirmininkės I.Degutienės bus paprašyta savo paskirtą klaidą ištaisyti – atstatydinti E.Žiobienę iš šių pareigų.

Prie Venckų namų Garliavoje atvyksta dar keletas automobilių. Klonio gatvė vėl tampa tokiu pat žmonių traukos centru, koks buvo gegužės mėnesį. Ir nenuostabu – juk spalio 11 d. Panevėžio apygardos teismas turi skelbti nutartį: ar pedofilijos byla bus sugrąžinta į prokuratūrą, o L.Stankūnaitei bus pateikti įtarimai, ar – ne. Jei ne, tuomet Garliava-2 turi būti „budinčioje parengtyje“…

Netoli D.Kedžio dukrelės gynėjų, kitoj pusėj tvoros, – Kriminalinės policijos valdybos pareigūnų namelis. Jie filmuoja visus, kas čia atvyksta. Jie nufilmavo mus, mes – juos. Todėl dabar visi būsime vieni kitų archyvuose…

Šiaip, sakė D.Kedžio dukrelės gynėjai, mergaitę saugantys pareigūnai patys stengiasi į kadrą nepakliūti – pamatę, kad yra filmuojami ar fotografuojami, bėga slėptis į savo namelio vidų. Ir mes juos suprantame: tiek L.Stankūnaitę, tiek mergaitę saugantys pareigūnai keičiasi, o dabar, po paskutinės „Akistatos“ laidos, visi tik ir „medžioja“ tą apsauginį, kuris, pasak „Akistatos“, turi su L.Stankūnaite kažkokių artimų ryšių…

Namelyje ant ratų – ir nešiojamasis kompiuteris, ir bevielis internetas, taigi D.Kedžio dukrelės gynėjai gali palaikyti (ir palaiko) ryšį „su pasauliu“.

„Štai čia šaldytuvas, čia kriauklė, o čia – dujinis šildymas“, – aprodo namelį mergaitės saugotojai, ir tampa aišku: jie čia pasiryžę būti ilgam.

Pamenat, kas buvo pasakyta apie Garliavos įvykius, kai į Klonio gatvę aštuntą dieną po juodojo penktadienio atvežė kelis biotualetus? „Atvežė biotualetus. Vadinasi, ilgam“.

Dabar, artėjant lemiamiems įvykiams, Klonio gatvėje atsirado namelis ant ratų. Tai rodo, kad žmonių ketinimai ginti mergaitę – labai rimti.

„Kada namo? Kada viskas baigsis“, – sako Drąsiaus Kedžio dukrelės gynėjai. Nes Drąsius Kedys negali savo dukrelės apginti – bekovodamas už savo dukrelę, pats buvo nužudytas. Todėl dabar ją, Lietuvos dukrą, gina visa normali Lietuva – tiek čia, pedofilų klano užvaldytoje šalyje, tiek ir emigracijoje…

Garliava, Klonio gatvė

2010-10-02

Komentarai

 

 

 
 1. iskrypeli ar iskrypeliu gynejau, pats pasiviesink su savo biografijom ir eik geriau budet prie padaro stankes ar saugot uso kapa…jeigu jau kalbet apie viesuma , tai pedofiliniai padarai ir ju klapciukai tik anonimiskai savo purvus paspjaudyti moka…kur jusu grupes facebooke, kur akcijos pedofilams paremti…eikit melst uz savo nuodemes geriau, velniai, bijantys dienos sviesos kaip kryziaus..papuole i sviesa drebat ir kratotes kaip kliunkos, issisukinejat, mikciojat, nemokat sakinio susukti, kaip padaras stanke su aukstuoju

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Įdomu kodėl Furmanavičiaus giminės tyli ir nesidomi kas gi vis tik jį nužudė, juk akivaizdu, kad ir jie supranta, kad tai ne Kedys. Negi jis toks šlykštus net artimiesiems, kad tie nenori nieko bendro su tuo pedofilu turėti.
  Kitas logiškas paaiškinimas būtų, kad giminės yra panašūs degeneratai, kuriuos galima už pinigus priversti ką nori kalbėti arba kiek nori tylėti.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. tik girtas taip gaklėjo parašyti >>>>>>>>>>>Į pliurpalus>Vytautui Bacevičiui – 2010 10 04 07:20
  Jeigu esi panašus į žmogų,bet ne avinas,-tai pradėk rodyti savo protinius sugebėjimus raštu.Gal pasirodysi protingesnis už Boženą,Šlepetinį,ar patį Tatą,besibylinėjantį su ubage dėl Pakaunės tvartelio.Ot taip loti,kaip pats sugeba tik sovietiniai teisininkai ir politrukai.Anonime,kartoju ,pabandyk pasakyti ką nors protingo.O gal išeis.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. tu isvis moki skaityti, rasiau apie pedofilus? Jus tik putojates neisiskaite i komentarus, tai kaip jus pacia byla analizuojate. Ka pasako prokurorai ir tuom tikite, faktu patikrinti, sulyginti nereikia? Aisku, jus to niekada nedarete todel nepastebejote kaip Stankunaite apsimelavo, kad ji viesai arodymus kaitalioja, kad prokurorai spacialiai primelavo, kad advokate primelavo. Ka as dar galiu pasakyti? Ar su jumis alamai diskusijos imanomos?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. tai jau persigandom. argumentu pritrukom. zmones protingai raso. net nekaltina. tik reikalauja informacijos. tai duokite ja – ir nereikes visu pedofilais vadinti. aisku jeigu jus ne bailiai.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Cia tai gerai pasakyta. Pati kelis kartus veziau ten maista. o dabar galvoju kam veziau? manau ne viena taip galvoju.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Tu gal karsciuoji. Parodyk man nors viena komentara, kuriame butu ginami pedofilai. jums cia visiems jau galveles susisuko, vapaliojate beleka ir i ta pati takta. Eina kalba apie vadinamuosius gynejus, ju tikruosius moralinius veidus. Juk zmones jus remia, tai bukite su jais saziningi. Jeigu kam kilo abejone – isdeskykite tai apie ka klausiama, o ne varykite visu ant vieno kurpaliaus.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Citata: "nei spjaudytu cia savo purvus ant teisybe, sviesa ir geri atstovaujanciu zmoniu". O tu gali prisiekti pries visus, kad sie zmones yra butent tokie: nesantys geri, turintys stiprius morales principus, saziningi ir garbingi. Is kur tu gali zinoti, juk matai juos tik tokius, kokiais jie save pateikia. jeigu jau tokie visi tyri kaip krikstolas – tegul prisistato, apraso savo gyvenima, pateikia kitu zmoniu nuomones apie ju kasdienini gyvenima. Na, tai kuris drasiausias?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. oi kaip greitai pamirsom jusu barikados puses advokatu seimyneles draugystes su H.Daktaru. Daugiau komentaru nereikia.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Dar neteko skaityti tiek užgaulių žodžių kiek iš vadinamųjų Kedžio pasekejų…………………..tik nereikia kabinti makaronu, usofilisku uzgauliu zodziu sau nepritaikai tai neskauda. Butent jusu komentarai yra patys sliksciausi, smeiziantys net specialiai melagingi. Jus nutylite ir nepalieciate daugeli svarbiu faktu, neargumentuojate savu rasliavu todel is nezinojimo ka parasyti aprasinejate sukuosenas ir trenigus. Kedi ivadinote zudiku, net patys zinodami, kad ne jis zude, ta pati darote ka ir Lavaste, pati pasakiusi, kad zudikas ko nepdare splaio 5 padare pries Uso teisma ir ji buvo TEISI, nes ne Kedys zude ir ne Venckai smurto mirciu nemate o butent prokurorai. Jums turetu buti labai geda ginti melagius ir tuous zmones kurie slepia zudikus kurie bendradarbiauja net su vienu dienrasciu, tai to dienrascio vadinamas slaptasis saltinis prokuraturoje. Ir kitaip kartais pasivadina, paprasciausiai lietuvos ryto slaptuoju saltiniu kuris "zino", kad Kedys nuo vaikystes buvo kalinamas rysyje ir ta info ismete butent pries Kedzio lavono suradima, kelios dienos iki tol. Labai reikejo suformuoti nuomone, kad Kedi savi rudyje slepe ar ne?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. diskutavę suspedofilais, tiesiog neatsakinėkir, o geriausianeskaitrykit komentarų,kuriuoseyratokie apitetai: kedofilai, patvoriniaiirkt. Pedofilų tikslas įtraukti jus įdiskusiją ir sukiršinti tarpusavyje. Jau dabar skaitamt komentarus susidaro įspūdis, kad mergaitės gynėjai nesutaria tarpusavyje

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Tai sakot nesvarbu kas renkasi Klonio g. Visa esme vienybeje. Man cia panasu i zmogaus, kuriam truks plys reikia demesio tuscius suksnius. Vadinasi cia yra priimami bet kokie: teisti, chamai, paleistuviai, agresoriai, alkoholikai. Juk svarbiausia, kad jie garsiai rektu apie vienybe, sedetu kitiems zmonems ant kupros ir mintimis dekotu, kad gali kitu saskaita gyventi. Dar nezinau nei vienos rimtos organizacijos, kuri nuodugniai netikrintu savo nariu taip gerbdama savo idejas ir apsaugodama pati kovos tiksla.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. visai dabar cia nesvarbu, kokie zmones renkasi Klonio gtv. ar jie teisti, ar baige aukstuosius, esme yra kitur – zmoniu vienybej kovojant uz tiesa. Saunuoliai. Sitaip vieningai turetu elgtis lietuviai, tuomet gal ir neteisybes butu maziau. Sita byla parode, kad lietuviai gali kovoti uz save ir tautiecius negailedami jegu. Pagarba, tautieciai.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. kuriems nepatinka buve teistieji garlavoje…man nera baisesnio zmogaus uz pedofila…zmones gali klysti..gimsta labai sunkiose seimose…bet vaiko isniekinimas ir reguliarus tvirkinimas, tai mano akimis pats slyksciausias poelgis…tokiems padarams kelio atgal nebera ir jie tai jaucia patys…tai velniai, kuriu laukia pragaras, o ju palikuonims visagalio Dievo bausmes ir prakeikimai…juk egzistuoja preizasties/pasekmes desnis vistoje ir nuo jo niekas nepasisleps:)o visokie pedofilu giminaiciai geriau eitu i baznycia melsti dievo atleidimo uz pedofilo nuodemes, kad atgaila ir malda sumazintu Dievo bausme, nei spjaudytu cia savo purvus ant teisybe, sviesa ir geri atstovaujanciu zmoniu

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. Dar neteko skaityti tiek užgaulių žodžių kiek iš vadinamųjų Kedžio pasekejų. Ar šitaip ginamos idėjos: nagais ir ragais. Tai rodo tik jūsų vienų interesą. Nervuojatės, kad reikės nulipti nuo kitų žmonių malonės, tuščiagarbystės ir grįžti į kasdienybę. Tikriausiai kaip žmonės jūs esate niekiniai, jeigu į šitą pulką pritraukiate tik teistus, garbės ištroškusius žmonės. Tegul tie drąsuoliai papasakoja, kiek ir kaip jie vykdė šią veiklą. Na laukiu, aplokite, kad as esu pedofilas ir pan. Nes daugiau jus nieko ir nemokate kaip loti. Geda Lietuvai del tokių gynėjų.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. …,kurie pasisako komentaruose prieš mergytės gynėjus Garliavoje, tie pedofilai kurie tvirkina ar tvirkino mažus dar neužaugusius ir gyvenimo nepažinusius vaikelius-YRA PATYS BAISIAUSI P A D A R A I Žemėje,…ir mes, lietuvių tauta , turime parodyti ir įrodyti visam plačiam pasauliui, kad tiems iškrypėliams nėra vietos tarpe normalios žmonijos visuomenės. Kol nevėlu-tie PADARAI tiesiog privalo atgailauti ir atsiversti,…kaip nekeista šiuo metu tų PADARŲ, daugėja,…kodėl…, manau todėl, kad klesti NEBAUDŽIAMUMAS. SĖKMĖS GARLIAVIŠKIAMS.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. Jeigu esi panašus į žmogų,bet ne avinas,-tai pradėk rodyti savo protinius sugebėjimus raštu.Gal pasirodysi protingesnis už Boženą,Šlepetinį,ar patį Tatą,besibylinėjantį su ubage dėl Pakaunės tvartelio.Ot taip loti,kaip pats sugeba tik sovietiniai teisininkai ir politrukai.Anonime,kartoju ,pabandyk pasakyti ką nors protingo.O gal išeis.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. cituoju jus: "juk jie patys kalti, kad nesikreipe i mases jeigu ivyksta toks atvejis. Juk ne venckiene kreipesi i visas instancijas, TV, bet pats kedys nebijodamas filmavosi ir kaltino nesislepdamas." JŪS NESKAITĖTE MANO KOMENTARO, Į KURĮ ATSEIT ATSAKĖTE SAVUOJU.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. Kazin tiesiogiai vel transliuos ta spektakli:))))) dieve kokia geda, kokio plauko ten ginyba renkasi!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. Ta tvora Kluonio gatveje turi mistiniu savybiu: prie jos dar tiek daug teistu asmenu turbut nera pabuvoja.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. Stop pedofilams

  Jei esi neabejingas vaiko kančioms ir ašaroms, jauti, kad net vaikų namų auklėtiniai, tai ne svetimi, o ir tavo vaikai, esi tas, kuris moka ir gali apginti nuskriaustą, vienišą, prievartautą ir kankintą vaikelį, junkis, nebūk abejingas, nes tai – ir tavo skausmas, nes tai – ir tavo nelaimė.

  Tik kartu, o ne po vieną, mes laimėsim!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. palaikom tuos zmones kurie saugo maza mergaite ir kitus kurie neabejingi.aciu mes sako jiems……o tu padugniu tai neverta skaityt,jie to nenusipelno,,,,,,,ir dar sis tas…..kaip spalio 11 diena ar leisit mergaitei susitikt su ta biologine padugne,bukit budrus nes valdzia eina isvien su nusikalteliais,ar tik jie paskelps nuosprendzio kaip mergaite bus susitikime,bus didele problema

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. juk jie patys kalti, kad nesikreipe i mases jeigu ivyksta toks atvejis. Juk ne venckiene kreipesi i visas instancijas, TV, bet pats kedys nebijodamas filmavosi ir kaltino nesislepdamas. Negi zmones turi spelioti kas kur ka padare? Gali dabar kreiptis i viesuma, nebutina skelbti vaiko vardo, bet jeigu yra faktas, zinoma vardai prievartautoju, tegul kreipiasi i "patvorinius". O jiem siulyciau padaryti lenta, kur galima butu surasyti pedofilu vardus. Jei yra galimybe (prievartautu sutikimas) irasyti ir tu. Tik reiktu atsargiai kad nepasinaudotu klaniniai ir galetu kelti bylas uz "smeizta". Tai butu viena vieta kur visi galetu kreiptis. Kaip sakoma "vienybeje galybe" ir tik taip galima bandyti istraukti i viesuma pedofilus. Galetu kreiptis ir jau suauge, kurie kazkada nukentejo nuo dabartiniu, ar jau neesanciu.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 24. Manyčiau jaučiasi pričiupti tie VIP pedofilai, kurie pričiupti negali būti (jie taip mano). Todėl ir pilasi pasiūlymai iš jų pusės – eikit gaudykit tą pedofilą studentą, bėkit gelbėt 50 tūkstančių skriaudžiamų vaikų, organizuokt nors ir Bin Ladeno gaudynes. Tik baikit saugot mažąją Kedytę. Nors trumpam. Mes spėsim susitvarkyt, išsisukt. Tik duokit šansą! Visiems aišku – šanso jiems duoti negalima. Kita proga tokius pričiupti negreit pasitaikys.

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
9 klausimai apie viešuosius pirkimus, kurie padės Jums tinkamai pasiruošti dalyvavimui
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 8
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (2)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (5)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (5)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (7)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (4)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (1)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys (1)
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas (1)
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą? (1)
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai (1)
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (2)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos (1)
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį (1)
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (8)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (2)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...