Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Liepa 5 Sekmadienis
 

D.Kedžio dukrelės gynėjai jau turi namelį ant ratų (foto)

2010-10-02 23:44 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (192)

D.Kedžio dukrelės gynėjai žiemai jau pasiruošę - iš suaukotų pinigų nupirktas namelis ant ratų (KK nuotr.)

Giedrė Gorienė

„Prašome užeiti. Kavos?“ – pakviečia vidun Drąsiaus Kedžio dukrelės gynėjai, nesitraukiantys nuo Venckų namų Klonio gatvėje, Garliavoje, nuo gegužės 14-osios – to juodojo penktadienio, kada Kėdainių rajono apylinkės teismo teisėjas B.Varsackis paskelbė nutartį skubiai, t.y. tą pačią dieną, sugrąžinti D.Kedžio dukrelę jos biologiniai motinai L.Stankūnaitei.

Vasarą palapinėse gyvenę D.Kedžio dukrelės gynėjai, kiekvieną pirmadienį ir ketvirtadienį lydintys mergaitę į pasimatymą su jos biologine motina ir parlydintys atgal, atėjus rudeniui ir prasidėjus pirmoms šalnoms, jau turi namelį ant ratų.

„Šiaip namelis keturių vietų, bet vakar mūsų tilpo vienuolika“, – džiaugiasi nameliu ant ratų mergaitės saugotojai.

Šis namelis ant ratų įsigytas vos prieš kelias dienas iš suaukotų žmonių pinigų. „Už tą namelį prašė 3200 litų, tačiau, kai sužinojo, kam reikia, nuleido kainą iki 2900 litų“, – pasakojo mergaitės gynėjai.

Daugiausia – 400 svarų sterlingų – parėmė Anglijos lietuviai. Juos į Lietuvą D.Kedžio dukrelės gynėjams parvežė Agnė Gredeckaitė.

Ši šviesiaplaukė mergina per garsiuosius Garliavos įvykius laikė baigiamuosius teisės universiteto baigimo egzaminus. „Ir kaip ji suspėja?“ – pamenu, tada, po juodojo penktadienio, stebėjosi ne vienas, pamatęs, kad vienoje merginos rankose – baudžiamasis kodeksas ir paskaitų konspektai, o kitoje – kompiuteris ir kreipimaisi į viso pasaulio lietuvius: „Padėkite išgelbėti mergaitę!“

Šiuo metu A.Gredeckaitė – Lietuvoje. Kitą savaitę planuojamos dvi protesto akcijos: pirmadienį – prie Prezidentės institucijos, penktadienį – prie Seimo pirmininkės. Nes Prezidentė per Prezidento rinkimus sakė, kad pas mus yra teismai, bet juose nėra teisingumo. Todėl tiesiog norima Prezidentei priminti jos rinkiminius pažadus. O Seimo pirmininkė Irena Degutienė vaiko teisių apsaugos kontroliere paskyrė tokią Editą Žiobienę, kuriai pati blogiausia mama yra geriau už pačią geriausią globėją. Todėl Seimo pirmininkės I.Degutienės bus paprašyta savo paskirtą klaidą ištaisyti – atstatydinti E.Žiobienę iš šių pareigų.

Prie Venckų namų Garliavoje atvyksta dar keletas automobilių. Klonio gatvė vėl tampa tokiu pat žmonių traukos centru, koks buvo gegužės mėnesį. Ir nenuostabu – juk spalio 11 d. Panevėžio apygardos teismas turi skelbti nutartį: ar pedofilijos byla bus sugrąžinta į prokuratūrą, o L.Stankūnaitei bus pateikti įtarimai, ar – ne. Jei ne, tuomet Garliava-2 turi būti „budinčioje parengtyje“…

Netoli D.Kedžio dukrelės gynėjų, kitoj pusėj tvoros, – Kriminalinės policijos valdybos pareigūnų namelis. Jie filmuoja visus, kas čia atvyksta. Jie nufilmavo mus, mes – juos. Todėl dabar visi būsime vieni kitų archyvuose…

Šiaip, sakė D.Kedžio dukrelės gynėjai, mergaitę saugantys pareigūnai patys stengiasi į kadrą nepakliūti – pamatę, kad yra filmuojami ar fotografuojami, bėga slėptis į savo namelio vidų. Ir mes juos suprantame: tiek L.Stankūnaitę, tiek mergaitę saugantys pareigūnai keičiasi, o dabar, po paskutinės „Akistatos“ laidos, visi tik ir „medžioja“ tą apsauginį, kuris, pasak „Akistatos“, turi su L.Stankūnaite kažkokių artimų ryšių…

Namelyje ant ratų – ir nešiojamasis kompiuteris, ir bevielis internetas, taigi D.Kedžio dukrelės gynėjai gali palaikyti (ir palaiko) ryšį „su pasauliu“.

„Štai čia šaldytuvas, čia kriauklė, o čia – dujinis šildymas“, – aprodo namelį mergaitės saugotojai, ir tampa aišku: jie čia pasiryžę būti ilgam.

Pamenat, kas buvo pasakyta apie Garliavos įvykius, kai į Klonio gatvę aštuntą dieną po juodojo penktadienio atvežė kelis biotualetus? „Atvežė biotualetus. Vadinasi, ilgam“.

Dabar, artėjant lemiamiems įvykiams, Klonio gatvėje atsirado namelis ant ratų. Tai rodo, kad žmonių ketinimai ginti mergaitę – labai rimti.

„Kada namo? Kada viskas baigsis“, – sako Drąsiaus Kedžio dukrelės gynėjai. Nes Drąsius Kedys negali savo dukrelės apginti – bekovodamas už savo dukrelę, pats buvo nužudytas. Todėl dabar ją, Lietuvos dukrą, gina visa normali Lietuva – tiek čia, pedofilų klano užvaldytoje šalyje, tiek ir emigracijoje…

Garliava, Klonio gatvė

2010-10-02

Komentarai

 

 

 
 1. labai pritariu jums. Net labai. Ir dar pridursiu, kad ir teta teisėja nebūtų tokia didvyrė, jei ji nebūtų teisėja. Paprasti žmonės nė kiek nemažiau susiduria su tokia pat neteisybe, tačiau jų kryžiaus žygių niekas nepastebi, ir žurnalistams jie neįdomūs, nes jie nėra rinktiniai ir jų vaikai ne rinktiniai.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. dziugu kad tokiu kaip tamsta mazuma ir dabar labai pasimete nes bijote buti istemti i dienos sviesa.SEKMES MERGAITES GYNEJAMS IR JOS SEIMAI.visliuosi kad viskas bus gerai, nors gerai jau negali buti niekada nes mergaites tetis po zeme,o jai jo dabar labai reikia, na bent salyginai gerai.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. A va kaip cia mes. Giname tik tuos, kuriuos prievartauja VIP atstovai, o kiti ne tokie reiksmingi. Jeigu jusu visu tokios nuostatos, vadinasi renkate tik grietinele nuo pyragaiciu. Tada teisus tas komentaras, teigiantis, kad Klonio gatve tik sou.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Nieko nepakeisi dabar. Reik paprasto "slubo" vokiecio detektyvo. Teismas turetu vykti ne LT, teisejai taipo pat. Pas rusus Magadane issinuomuot plota ir visus siusti. Net be teismo dabar galima siusiti visa LT valdzia ten poilsiui, isskyrus kelis. dar sudejus visus "milijonierius" pradedant slezevicium, tata ir t.t. Pridejus ju gimines kurie padeda slepti turtus (kubilas su uosve) ir tegul gyventu sau "laimingi". konfiskuoti milijardai butu paleisti i ekonomika. Sazininga teisesauga dirbtu LT labui, valdazia tarnautu zmonem ir stengtusi del ju geroves. Tuo paciu kiltu ir ju gerove. Nebutu kontrabandos, nes zmones nepirktu, o reikalui esant gali pranesti teisesaugai, kuri pasodina ilgam i cype. Prezidentas bendrautu su liaudimi, o seimas ir valdzia leistu istatymus atsizvelgiant i paprastu zmoniu poreikius. Visi dirbtu, moketu mokescius. Grazi pasaka lietuvos atveju. Cia ir toliau bus karaliaujama keliu turtuoliu, teis tik uz vistos pavogima, prezidentas nesikis i "teisetvarkos" darbus. Cia zudys kas nores irodyti tiesa. Vaikus pateiks pedofilam pacios vaiku teises kontrolieres. taigi geriau nei dabar nebus, blogiau tikrai. Konservatoriai ateje visiskai dave valia nusikalstamiem klanam, netgi gina juos (negalima kistis i ju nusikaltimus, jie patys sau ponai) svarbu jiem nemaiso toliau sedeti prie lovio, neuzsimena apie praeiti.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Justai, gal tu eik į reklamos ar žaidimų saitus.Čia ne ta vieta kur užsiimtum tokiom nesąmonėm. Tai labai rimtas puslapis ir tikrai čia tau ne vieta platinti šitą nevykusią reklamą. Visa tai labai juokinga ir kvaila.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. tai pons Bacevičiau, ar po pjankės esat, kad pacitavęs mano komentarą, perskaityti jo nemokate. Aš gi jūsų prašiau išsakyti savo mintis, ką reikia daryti su teisėsauga, užuot kitus vadinęs asilais. Jei negerbiate kitų, tai gerbkite nors save. Atsibodo skaityti jūsų komentarus vien su avinais po kiekvienu straipsniu, nieko protingesnio neparašant. davai, Bacevičiau, pirmyn su pasiūlymais!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Toks klausimas kyla, kiek klasiu esi baiges? Prie ko cia Aidelis, prie ko cia tas Tailandas? jusu visu budetoju toks lygis? O be lietuvisko raidyno negali perskaityti?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Man pavyko gerai užsidirbti būnant namuose, pabandykite ir Jūs!!!
  Viename iš skelbimų aš perskaičiau apie šį darbą ir nusprendžiau pabandyti. Skelbimas sudomino galimybe per kelias savaites užsidirbti pakankamai pinigų, įdedant tik dvylika litų. Iš pradžių nepatikėjau, bet vistiek perskaičiau. Taigi, skelbimas siūlė

  persiųsti po 2 litus į kiekvieno sąraše esančio asmens banko sąskaitą, paskui išbraukti pirmą sąskaitos numerį ir įrašyti savo sąskaitos numerį į paskutinę šeštą eilutę, ir patalpinti šį straipsnį kaip įmanoma daugiau forumų ir skelbimų (200 forumų, skelbimų, elektroninių laiškų – tai užtikrinantis skaičius).

  Supratau, kad apgaulės čia nėra. Be to, pervedęs šešiems žmonėms po 2 litus, pats nieko neprarasiu, galų gale pradžiuginsiu kitą. Ir ryžausi pabandyti. Ir man pavyko!!!!!!
  Po kelių dienų man į sąskaitą pradėjo kauptis taip reikalingi pinigai… Dar sykį sau pripažinau, kad tai veikia. Per porą savaičių susikaupė apie 2000 litų, po trijų savaičių prisidėjo dar apie 2000 litų. Dabar jau turiu uždirbęs 4000 litų, po pusantro menesio turėtų būti apie 16000 litų. Ir ši suma po truputį toliau didės. O prasidėjo tik nuo 12lt.

  Noriu su Jumis pasidalinti informacija, kaip tai veikia, nes tai naudinga mums abiem. Aš Jums pažadu, jeigu Jūs tiksliai seksite mano instrukcijas ir neturėsite vilčių gudrauti, jus pradėsite gauti daug daugiau pinigų, negu tikitės, per daug nesistengdami.

  Siūlau perskaityti šią informaciją porą kartų ir išsaugoti savo kompiuteryje, sekti instrukciją ir pinigai ateis. Juk tai paprasta!!! Patys suprantate, kad tai absoliučiai legalu, tai tik bankinė pinigų pavedimo operacija, ir Jūsų indėlis yra tik 12 litų ir pora valandų internete. Jūs niekuo nerizikuojate ir nieko neprarandate, tiesiog pasitikite kitais žmonėmis, ir taip pradžiugindami kitus, patys uždirbate. Tai tikrai veikia!!! Atkreipkite dėmesį: tiksliai sekdami šią paprastą instrukciją, Jūs uždirbsite daug – per kelis mėnesius 60000 litų ir dar daugiau bus Jūsų. Visa tai sekmingai veikia dėl dalyvių sąžiningumo.

  Tėra trys paprastos taisyklės:

  1. Jei dar neturite, Jums reikia atsidaryti sąskaitą bet kuriame Lietuvos banke.
  2. Pirmiausia Į žemiau esančią 6 banko sąskaitą perveskite 2 litus. Po to perveskite po 2 litus ir į sekančias banko sąskaitas. Visa tai ivykdę, Jūs padarote paslaugą, gražų gestą, ir taip pat prašote teisėtos paslaugos, už kurią mokate.

  1. LT227300010096663555
  2. LT767300010072191423
  3. LT667300010103612716
  4. LT307300010113834351
  5. LT257300010102209379
  6. LT154010042300576369

  O dabar išbraukite iš sąrašo nr. 1 sąskaitos numerį, perneškite visas sąskaitas vienu eilės numeriu į viršų, o į atlaisvintą nr. 6 eilutę įrašykite savo banko sąskaitos numerį.

  3. šį mano laišką keiskite kaip norite, bet išlaikykite pagrindinę idėją, išplatinkite šitą straipsnį kaip įmanoma daugiau (aš jums siūlau bent dviejuose šimtuose, kad užsitikrintumėte didelį uždarbį, kuris Jums taip reikalingas) straipsnių ,forumų ir naujienų juostų, skelbimuose arba asmeniniais laiškais – kuo daugiau informacijos pasklis apie šį straipnį, tuo didesnes bus Jūsų pajamos! Jos tiesiogiai priklauso nuo Jūsų ir tai turbūt yra džiugiausia dalis. Tiesiog Jums nereikia prakaituoti, vargti, keikti blogo gyvenimo – pasidalindami dosnumu, jūs sulaukiate šimteriopo dosnumo.

  Šis internetinis verslas sėkmingai gyvuoja ir klesti del dalyvių sąžiningumo ir rimtumo. Todel viską atlikite kruopščiai ir nepagailėkite 12 litų, nes Jums tai atsipirks su kaupu. Žmonės tik tada bus sotūs, kai pamaitins vienas kitą.
  Nėra ko prarasti – tik 12 litų, ir kelios valandos nesunkaus darbo internete!!!
  Užsiimkite tuo dabar, tiesiog nėra ko atidėti rytdienai. Tai paprasta ir pelninga. Juk yra dėl ko, taip?

  O štai kaip Jūs uždirbate:

  Mokyklinė aritmetika: sakykim iš 200 laiškų ar straipsnių aš gausiu 5 atsakymus (menkas rezultatas), tai reiškia aš uždirbsiu 10 litų būdamas šeštoje sąrašo pozicijoje.
  Dabar šitie 5 žmones išplatina dar po 200 pranešimų su Jūsų sąskaitos numeriu jau 5 pozicijoje. Pastariesiems taip pat atsako tik po 5 žmonės – tai jau 500 litų į sąskaitą. Toliau šie 25 žmonės dar 200 kartų talpina šį pasiymą su Jūsų sąskaitos numeriu nr. 4 pozicijoje ir atsako vėl tik 5 žmonės – Jūsų pajamos jau 2500 lt. Toliau šitie 125 žmonės, patalpina po 200 pranešimų, į kuriuos taip pat atsako tik 5 žmnonės. Jums tai duoda 12500 litų pajamų (Jūs 3 pozicijoje).

  Toliau dar įdomiau: šitie 625 žmonės 200 kartų skirtinguose skelbimuose patalpina Jūsų sąskaitos numerį nr. 2 pozicijoje, atsako vėlgi po 5 žmones – tai 62500 litų. Paskaičiuokite, kiek daug galite uždirbti.Juk įspūdingas skaicius!!. Šiame versle svarbiausia būti sąžiningam, kitaip nieko nesigaus. Ar Jūs galite įsivaizduoti, kiek žmonių kasdien visame pasaulyje prisijungia prie interneto ir skaito šitą straipsnį, kaip ir Jūs?! Kiekvieną dieną internete pasirodo nuo 200 iki 500 naujų vartotojų, ir toliau jų skaičius nuolat auga!!! Iš tiesų tai didelė galimybė daug užsidirbti, nesugaištant daug laiko ir daug neišleidžiant. Bet kokiu atveju verta. Gyvenimas per trumpas, kad tokį sansa praleistumete.Man pasiseke,pasisiseks- ir Jums!

  P.S. Dabar as galiu daryti ka tik noriu ,nes mano pajamos didesnes uz islaidas !!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. o jūs galvojat esat raštingas, tai nors lietuvišką raidyną naudokit, ir ko taip tą aidelį saugot, nes ši protinga mergytė jį žino, su Tailando vaikeliais sudėtingiau, nėra kaip mums jų apklausti

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. geda – 2010 10 03 18:07
  matyt komsamolke nebegali ipirkti zurnalistu, ank kiek populiarumas krito, zurnalistais idarbina net cirko klounus ar buvusius saugumiecius, ryzas pensininkes ir net seniau policijos paieskomus asmenis . Iki ko nusirito.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. tu gal berastis, ar prisitaikai parasyma taip kaip tau atrodo geriau. Cia buvo priekaistas, kodel tik sita mergaite sulauke tokio gyneju demesio.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. sakai, sėdi darbe prie kompo, budėjimas, ir pavydas bambą graužia, kad jūsų, pedotvarių, mažuma

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Teisiniai socialiniai reiškiniai turi visus socialinių reiškinių požymius. Pirminis socialinis teisinis reiškinys – santykis, kurį reikia sureguliuoti, o įstatymas, teisės norma – antrinis reiškinys. Tą norėjau pasakyti genijau.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Iš kur tokia statistika? Per metus dėl pedofilijos iškeliama 80-90 bylų, tai visus kitus, nori pasakyti, pedofilai saugumiečiai-prokurorai-teisėjai-politikai prievartauja? Likusius 49 900 vaikų????

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. nu duodi logikos, tai tipo ginkit ką norit, tik ne šias mergyte, kurias VIP pedofilai turėjo

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. citata: ”Pedofilija pirmiausia yra socialinis reiskinys ir tik irodzius sio reiskinio nusikalstama veika – tampa nusikaltimu.”

  kitaip tariant: pedofilija – ne nusikaltimas, o socialinis reiskinys ir pedofilai gali tuo ramiai uzsiimineti, kol ju nepagauna. Ar ne ta norejai pasakyti, genijau????

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. taip taip aciu visiems, kad islaikote, kad maitinate – nera reikalo i darba eiti, galima ant peciaus paguleti, buteliuka perlauzti, mergas pakirkinti, kortikemis palosti. Svarbiausia aukokite mieli zmones – padarete meskos paslauga, tai dabar sustoti jau negalima.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. buvo vienas pavyzdys dėl ekspertų. eu pastangų sužinot iš vsd, kas tas Aidis, nekalbu apie kitus užklausimus valstybės vadovams, ar skaitėt atsakymus, juk juose mandagiai velniop mus siunčia, tai kas čia idiotai, avinai; gal patarsit dar vieną kartą bandyt laimę rinkimų loterijoj, ne tai reikia daryt, o reikalaut iš tų, kurie jau yra, todėl eikit, žmonės ir reikalaukit, kad ir tegu policija pasiaškina dėl Laimos šou

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. tikrai nebeįžeidinėkit žmonių, o jei toks esate už kitus gudresnis, tai kodėl išsisukot nuo klausimo, tai atsakykit, ką daryti, bene ir pats nežinot

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. o kas jiems tie 50 tukst.vaiku. jie tikriausiai ne tokioje geroje strategineje vietoje, be to reiketu daug ideti darbo, nebutu kada pasipuikuti pries zurnalistus.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. Šalyje yra apie 50 tūkst. nuo seksualinių iškrypėlių nukentėjusių vaikų. Tai kur jūs mieli antipedofilai – kaip čia buvo, kad užstrigote tik ties šiuo atveju. Ši mergaite turi ir taip neblogą užnugarį, tačiau kodėl jus neskubate ginti tų vaikų, kurie yra tikri bejėgiai, neturintys tetų teisėjų.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. Į "komentarą"<Bacevičiui – 2010 10 03 19:09
  baikit jūs vieną kartą bukinti žmones. Kitoniško jūsų komentaro ir neperskaitysi, tik "avinai", "asilai", "buki" ir pan. Supranta žmonės, tikrai supranta, kad LT neturi teisėsaugos, o turi tik čekistinę grupuotę. Supranta, kad ir prezidentams, buvusiems ir esamai, ir seimui tokia teisėsauga pilnai tenkina. Pasakyk geriau ką žmonėms daryti, užuot juos vadinęs bukais asilais.>Žinote "kritike" mandagiau anonimams neturiu ką pasakyti,jeigu jau jūs suprantate,kad esate avinai-jau geras ženklas,o tai iš viso bijotės ištarti žodį,prieš įvairaus plauko čekistus,kad tik jiems nepakenkt.Turėkite savigarbos ir išsakykite savo mintis ką reikia daryti,kad padėtis keistųsi į gerą pusę,o tai čekistai jus durnins kol būsite gyvi.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. Ohoho, kokia auksta kultura stebima kedzistu grupeje. Toks jausmas, kad kiekvienas netinkamas komentaras – tai galimybe prarasti gardu kasneli. Pedofilija pirmiausia yra socialinis reiskinys ir tik irodzius sio reiskinio nusikalstama veika – tampa nusikaltimu.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 24. atrodo, kad tu pats esi senas tarybinis strateguotojas, supuvęs demagogas, o gal ir dar bjauresnis. Pedofilija gi ne socialinis reiškinys, O SUNKUS KRIMINALINIS NUSIKALTIMAS.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 25. baikit jūs vieną kartą bukinti žmones. Kitoniško jūsų komentaro ir neperskaitysi, tik "avinai", "asilai", "buki" ir pan. Supranta žmonės, tikrai supranta, kad LT neturi teisėsaugos, o turi tik čekistinę grupuotę. Supranta, kad ir prezidentams, buvusiems ir esamai, ir seimui tokia teisėsauga pilnai tenkina. Pasakyk geriau ką žmonėms daryti, užuot juos vadinęs bukais asilais.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 26. Idomios cia nuomones naudojant sena tarybine strategija: jeigu tu ne su mumis – vadinasi pries mus. Nemanau, kad yra nors vienas komentuotojas kuris butu uz pedofilija, taciau jie nori atkreipti demesi, kad esate mulkinami mieli Lietuvos zmones. As taip pat esu pries pedofilija, kaipo socialini reiskini, taciau tai kas vyksta Klonio gatvej – tikru tikriausias sou. Zmones tiesiog pirstu beda – nepasitikekite, bukite budrus, ka is ties remiate ir kuo zavites.

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
9 klausimai apie viešuosius pirkimus, kurie padės Jums tinkamai pasiruošti dalyvavimui
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 8
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (2)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
D. Saldukas: Vilniaus universitetas – autonomija maskuojamas „nusikalstamas susivienijimas“? (2)
Tęsiame „Karšto komentaro“ žurnalistinį tyrimą dėl Vilniaus universiteto studentės Rūtos...
Antanas Šakinis: „Mano dukrytę pražudė Vilniaus universitetas“ (1)
Giedrė Gorienė Vilniaus universiteto geologijos studijų programos studentės Rūtos Šakinytės...
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (7)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...