Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Liepa 6 Pirmadienis
 

D.Kedžio dukrelės gynėjai jau turi namelį ant ratų (foto)

2010-10-02 23:44 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (192)

D.Kedžio dukrelės gynėjai žiemai jau pasiruošę - iš suaukotų pinigų nupirktas namelis ant ratų (KK nuotr.)

Giedrė Gorienė

„Prašome užeiti. Kavos?“ – pakviečia vidun Drąsiaus Kedžio dukrelės gynėjai, nesitraukiantys nuo Venckų namų Klonio gatvėje, Garliavoje, nuo gegužės 14-osios – to juodojo penktadienio, kada Kėdainių rajono apylinkės teismo teisėjas B.Varsackis paskelbė nutartį skubiai, t.y. tą pačią dieną, sugrąžinti D.Kedžio dukrelę jos biologiniai motinai L.Stankūnaitei.

Vasarą palapinėse gyvenę D.Kedžio dukrelės gynėjai, kiekvieną pirmadienį ir ketvirtadienį lydintys mergaitę į pasimatymą su jos biologine motina ir parlydintys atgal, atėjus rudeniui ir prasidėjus pirmoms šalnoms, jau turi namelį ant ratų.

„Šiaip namelis keturių vietų, bet vakar mūsų tilpo vienuolika“, – džiaugiasi nameliu ant ratų mergaitės saugotojai.

Šis namelis ant ratų įsigytas vos prieš kelias dienas iš suaukotų žmonių pinigų. „Už tą namelį prašė 3200 litų, tačiau, kai sužinojo, kam reikia, nuleido kainą iki 2900 litų“, – pasakojo mergaitės gynėjai.

Daugiausia – 400 svarų sterlingų – parėmė Anglijos lietuviai. Juos į Lietuvą D.Kedžio dukrelės gynėjams parvežė Agnė Gredeckaitė.

Ši šviesiaplaukė mergina per garsiuosius Garliavos įvykius laikė baigiamuosius teisės universiteto baigimo egzaminus. „Ir kaip ji suspėja?“ – pamenu, tada, po juodojo penktadienio, stebėjosi ne vienas, pamatęs, kad vienoje merginos rankose – baudžiamasis kodeksas ir paskaitų konspektai, o kitoje – kompiuteris ir kreipimaisi į viso pasaulio lietuvius: „Padėkite išgelbėti mergaitę!“

Šiuo metu A.Gredeckaitė – Lietuvoje. Kitą savaitę planuojamos dvi protesto akcijos: pirmadienį – prie Prezidentės institucijos, penktadienį – prie Seimo pirmininkės. Nes Prezidentė per Prezidento rinkimus sakė, kad pas mus yra teismai, bet juose nėra teisingumo. Todėl tiesiog norima Prezidentei priminti jos rinkiminius pažadus. O Seimo pirmininkė Irena Degutienė vaiko teisių apsaugos kontroliere paskyrė tokią Editą Žiobienę, kuriai pati blogiausia mama yra geriau už pačią geriausią globėją. Todėl Seimo pirmininkės I.Degutienės bus paprašyta savo paskirtą klaidą ištaisyti – atstatydinti E.Žiobienę iš šių pareigų.

Prie Venckų namų Garliavoje atvyksta dar keletas automobilių. Klonio gatvė vėl tampa tokiu pat žmonių traukos centru, koks buvo gegužės mėnesį. Ir nenuostabu – juk spalio 11 d. Panevėžio apygardos teismas turi skelbti nutartį: ar pedofilijos byla bus sugrąžinta į prokuratūrą, o L.Stankūnaitei bus pateikti įtarimai, ar – ne. Jei ne, tuomet Garliava-2 turi būti „budinčioje parengtyje“…

Netoli D.Kedžio dukrelės gynėjų, kitoj pusėj tvoros, – Kriminalinės policijos valdybos pareigūnų namelis. Jie filmuoja visus, kas čia atvyksta. Jie nufilmavo mus, mes – juos. Todėl dabar visi būsime vieni kitų archyvuose…

Šiaip, sakė D.Kedžio dukrelės gynėjai, mergaitę saugantys pareigūnai patys stengiasi į kadrą nepakliūti – pamatę, kad yra filmuojami ar fotografuojami, bėga slėptis į savo namelio vidų. Ir mes juos suprantame: tiek L.Stankūnaitę, tiek mergaitę saugantys pareigūnai keičiasi, o dabar, po paskutinės „Akistatos“ laidos, visi tik ir „medžioja“ tą apsauginį, kuris, pasak „Akistatos“, turi su L.Stankūnaite kažkokių artimų ryšių…

Namelyje ant ratų – ir nešiojamasis kompiuteris, ir bevielis internetas, taigi D.Kedžio dukrelės gynėjai gali palaikyti (ir palaiko) ryšį „su pasauliu“.

„Štai čia šaldytuvas, čia kriauklė, o čia – dujinis šildymas“, – aprodo namelį mergaitės saugotojai, ir tampa aišku: jie čia pasiryžę būti ilgam.

Pamenat, kas buvo pasakyta apie Garliavos įvykius, kai į Klonio gatvę aštuntą dieną po juodojo penktadienio atvežė kelis biotualetus? „Atvežė biotualetus. Vadinasi, ilgam“.

Dabar, artėjant lemiamiems įvykiams, Klonio gatvėje atsirado namelis ant ratų. Tai rodo, kad žmonių ketinimai ginti mergaitę – labai rimti.

„Kada namo? Kada viskas baigsis“, – sako Drąsiaus Kedžio dukrelės gynėjai. Nes Drąsius Kedys negali savo dukrelės apginti – bekovodamas už savo dukrelę, pats buvo nužudytas. Todėl dabar ją, Lietuvos dukrą, gina visa normali Lietuva – tiek čia, pedofilų klano užvaldytoje šalyje, tiek ir emigracijoje…

Garliava, Klonio gatvė

2010-10-02

Komentarai

 

 

 
 1. iš pagrindinio straipsnio, iki vasario mėn. bus įtemptas laikas, didelė grėsmė mergaitei, laikykitės, mergaitės gynėjai

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Mane stebina žmonių bukumas,kadangi jie nesupranta ,jog teisinės valstybės teisėsaugoje turi būti tvaka.Na negalima pakęsti to kas vyksta Lietuvos teisėsaugoje,dėl nelaimių Kedžių ir Venckų šeimose.Kaip ne keista čekistai dirbantys Lietuvos "teisėsaugoje" užsiiminėja destrukcija ir pasityčiojimu iš žmonių.Lietuvos teisėsauga čekistų rankose,,o tokia tvarka tinka J.E.Prezidentei Grybauskaitei ,Lietuvos "gelbėtojams"jau suvaikėjusiems senukams V.Landsbergiui ir V.Adamkui,Seimo veltėdžiams.Nejaugi Lietuvos Prezidentė nepajėgia suprasti,kad su tokia "teisėsauga" ilgai neišgyvensime,jeigu Prezidentė seną čekistą bando pakeisti jaunesniu,-tai ne reforma,o žmonių akių muilinimas.Jeigu J.E.Prezidentė nesims iniciatyvos kardinaliai reformuoti teisėsaugą,-tai kituose Prezidento rinkimuose jai dalyvauti bus beprasmiška.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. nepradejo, jie visada kabinejosi prie panasiu dalyku. Absoliuciai nieko argumentuoti nesugeba, mekena kaip kaimo oziai. Atiduokit vaika, atiduokit vaika. Jiems vaikas lyg koks sviedinys, noretu metyti is vienu ranku i kitas lyg niekur nieko. Senai tas vaikas butu pas mama, jeigu mama butu nekalta, nes teismas vaiko globoti paskyre Venckiene, tol kol neissispres pedofilijos byla o pati memyte ir jos uznugaris tai nesugebejo atsivilkti ne tik, kad i abu teismus del pedofilijos, bet ir i teisma del globos. Nusisikt jiem ant to vaiko, svarbu pagrobti.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Būkite budrūs, tuoj prasidės priešlaikinių seimo rinkimų cirkas su klounais iš socdemos stovyklos, tai per tą sumaištį bandys su pedofilijos byla ir su mergaite susitvarkyt. Budrumo, budrumo ir dar kartą budrumo!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Nebutinai turi reikstis pinigine forma,kaip cia vienas komentatorius teigia kad ji juokas ima jog surinkta tik 400 svaru,ziurint i laika per kuri buvo si suma surinkta tai daug o ir klonio gatves sergetojai nereikalo tukstantciu,(smagu skaityti ir matyti,jausti agonija tokiu kaip jus tamsta)Truputelis istorijos:

  Čia, Garliavoje, prie D.Kedžio sesers namų nuo pedofilų klano ginti mergaitės susirinko šimtai žmonių – septintą dieną Garliavoje mergaitės saugoti jau buvo susirinkę TRYS tūkstančiai žmonių ir jų skaičius nuolat augo.

  Užsienyje gyvenantys lietuviai taip pat pasipiktino teisėjo B.Varsackio nutartimi ir surengė masinies protesto akcijas prie Lietuvos ambasadų. Ne vienas protesto mitingas įvyko Amerikoje ir Anglijoje, savo nuomonę – pasipiktiną dėl mergaitės sugrąžinimo L.Stankūnaitei – šiuo klausimu taip pat pareiškė Norvegijoje, Kanadoje, Danijoje, Rumunijoje, Airijoje ir kitose šalyse gyvenantys lietuviai.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. matyt komsamolke nebegali ipirkti zurnalistu, ank kiek populiarumas krito, zurnalistais idarbina net cirko klounus ar buvusius saugumiecius, ryzas pensininkes ir net seniau policijos paieskomus asmenis . Iki ko nusirito.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Gerai pastebejot, pedofilu pakalikai tik prie plauku ir rubu kabinejasi, neturi argumentu, negali savo "tiesu" pagrysti tai ir putojasi.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. prie ko cia plauku saknys? Redaktore tiek neuzdirba kiek Stankunaite dirbdama "bylu skaitytoja" o rialiai pinigus gauna pati zino uz ka ir mes tai puikiai zinome.Geriau paskaityk Lietuvos ryta ir pamatysi kiek Stankunaites palaikytoju, mazjeja valandom. Viesu jos ispasakytu melu NENUSLEPS JOKS CIRKO KLOUNAS.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Pedofilų samdiniai pluša, bet darbas jųjų brokuotas,- kai jau nebėra prie ko prikibti, tai nors prie plaukų šaknų ir pan. Tikri požymiai desperacijos, nes viskas eina jau metai ne pagal jų planus, teks užleist vietas geresniems strategams, kitaip sakant, gamtos dėsniai, išlieka tik stipriausi.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Gerboiama Redaktore ,nekreipkite dėmesio į padugnių "komentarą".Sėkmės Jūsų kilniame darbe.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Redaktorė taip pluša, kad net plaukų šaknų nusidažyti negali, laiko nėra :-) O anglijos lietuviai tai apsijuoke. Ten keli šimtai tūkstančių lietuvių gyvena, cigarečių kontrabandos ir pan ir tik varganus £400 svarų sumetė. Matosi, kaip jus kedofilus "palaiko" visa Lietuva ir išeiviai 😉

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Ar čia tau jau Kauno marių sindromas? Nes Kedys buvo apvilktas treninginėm kelnėm. Matyt, tau jau gerokai vaidenasi.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Tauta policiją irgi labai gerai žino – ypatingai tuos komisarus, kurie rengia Stankūnaites press konferencijas Policijos departamente

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Paskutinė nuotrauka daug ką pasakanti ir blondinė su Adidas treninginėm kelnėm "žavumu" trykštanti :-)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. Nu ka ji zino?Vovocka ja palazdavojo,kad jankiai Lietuvoj Ahmeda in backa kiso,tai ir rekauja per televizoriu.O kai Kusaite sako,kad Laucius su ruseliais ja dauze,anei cia jai idomu nei ka.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. Mane sudomino pasisakymas,kurį kaip mat pacituosiu<Esme ne tame kad ji zino kokia ten ir kokia cia. Esme tame kad vakarietiskos teisesaugos ji nebijojo ir nebijo. O cekistine gali jai labai pagadyti gyvenima, todel ziuri savo subine, tam aukojan mergaite, tiesa ir visa LT>
  Na jeigu mūsų Prezidentė žino,kad Lietuvoje karaliauja čekistinė teisėsauga ir jai tai patinka.Tai kuriam velniui už ją balsavome.Manau,kad kituose Prezidento rinkimuose apsieisime be dabartinės ponios.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. Man rodos jeigu nori kad pazintu, aprasyk savo subine, tada gal atsimins. Nes zinai daug zonoje sedi ZMONIU, o gaidziai kazkaip isimena tik pagal shokoladini cecha

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. ziuriu gi nuotraukoi pazystams veidas. Sveks krc. Prisiminei zona, tai tipo daba daktarine kita uzduoti dave. paladec bahurs.gera uzsilaikes paplnejes o va akys tai zlibos liko

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. Esme ne tame kad ji zino kokia ten ir kokia cia. Esme tame kad vakarietiskos teisesaugos ji nebijojo ir nebijo. O cekistine gali jai labai pagadyti gyvenima, todel ziuri savo subine, tam aukojan mergaite, tiesa ir visa LT

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. o kas kurs ta ypatingo prokuroro institucija? gal Grybauskaite? o kas jis toks bus? dar vienas Valys-miznius…..nereikia svaigti tai tik paistalai

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
9 klausimai apie viešuosius pirkimus, kurie padės Jums tinkamai pasiruošti dalyvavimui
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 8
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (2)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
D. Saldukas: Vilniaus universitetas – autonomija maskuojamas „nusikalstamas susivienijimas“? (2)
Tęsiame „Karšto komentaro“ žurnalistinį tyrimą dėl Vilniaus universiteto studentės Rūtos...
Antanas Šakinis: „Mano dukrytę pražudė Vilniaus universitetas“ (1)
Giedrė Gorienė Vilniaus universiteto geologijos studijų programos studentės Rūtos Šakinytės...
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (7)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...