Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Rugpjūtis 10 Pirmadienis
 

D.Kedžio dukrelės gynėjai jau turi namelį ant ratų (foto)

2010-10-02 23:44 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (192)

D.Kedžio dukrelės gynėjai žiemai jau pasiruošę - iš suaukotų pinigų nupirktas namelis ant ratų (KK nuotr.)

Giedrė Gorienė

„Prašome užeiti. Kavos?“ – pakviečia vidun Drąsiaus Kedžio dukrelės gynėjai, nesitraukiantys nuo Venckų namų Klonio gatvėje, Garliavoje, nuo gegužės 14-osios – to juodojo penktadienio, kada Kėdainių rajono apylinkės teismo teisėjas B.Varsackis paskelbė nutartį skubiai, t.y. tą pačią dieną, sugrąžinti D.Kedžio dukrelę jos biologiniai motinai L.Stankūnaitei.

Vasarą palapinėse gyvenę D.Kedžio dukrelės gynėjai, kiekvieną pirmadienį ir ketvirtadienį lydintys mergaitę į pasimatymą su jos biologine motina ir parlydintys atgal, atėjus rudeniui ir prasidėjus pirmoms šalnoms, jau turi namelį ant ratų.

„Šiaip namelis keturių vietų, bet vakar mūsų tilpo vienuolika“, – džiaugiasi nameliu ant ratų mergaitės saugotojai.

Šis namelis ant ratų įsigytas vos prieš kelias dienas iš suaukotų žmonių pinigų. „Už tą namelį prašė 3200 litų, tačiau, kai sužinojo, kam reikia, nuleido kainą iki 2900 litų“, – pasakojo mergaitės gynėjai.

Daugiausia – 400 svarų sterlingų – parėmė Anglijos lietuviai. Juos į Lietuvą D.Kedžio dukrelės gynėjams parvežė Agnė Gredeckaitė.

Ši šviesiaplaukė mergina per garsiuosius Garliavos įvykius laikė baigiamuosius teisės universiteto baigimo egzaminus. „Ir kaip ji suspėja?“ – pamenu, tada, po juodojo penktadienio, stebėjosi ne vienas, pamatęs, kad vienoje merginos rankose – baudžiamasis kodeksas ir paskaitų konspektai, o kitoje – kompiuteris ir kreipimaisi į viso pasaulio lietuvius: „Padėkite išgelbėti mergaitę!“

Šiuo metu A.Gredeckaitė – Lietuvoje. Kitą savaitę planuojamos dvi protesto akcijos: pirmadienį – prie Prezidentės institucijos, penktadienį – prie Seimo pirmininkės. Nes Prezidentė per Prezidento rinkimus sakė, kad pas mus yra teismai, bet juose nėra teisingumo. Todėl tiesiog norima Prezidentei priminti jos rinkiminius pažadus. O Seimo pirmininkė Irena Degutienė vaiko teisių apsaugos kontroliere paskyrė tokią Editą Žiobienę, kuriai pati blogiausia mama yra geriau už pačią geriausią globėją. Todėl Seimo pirmininkės I.Degutienės bus paprašyta savo paskirtą klaidą ištaisyti – atstatydinti E.Žiobienę iš šių pareigų.

Prie Venckų namų Garliavoje atvyksta dar keletas automobilių. Klonio gatvė vėl tampa tokiu pat žmonių traukos centru, koks buvo gegužės mėnesį. Ir nenuostabu – juk spalio 11 d. Panevėžio apygardos teismas turi skelbti nutartį: ar pedofilijos byla bus sugrąžinta į prokuratūrą, o L.Stankūnaitei bus pateikti įtarimai, ar – ne. Jei ne, tuomet Garliava-2 turi būti „budinčioje parengtyje“…

Netoli D.Kedžio dukrelės gynėjų, kitoj pusėj tvoros, – Kriminalinės policijos valdybos pareigūnų namelis. Jie filmuoja visus, kas čia atvyksta. Jie nufilmavo mus, mes – juos. Todėl dabar visi būsime vieni kitų archyvuose…

Šiaip, sakė D.Kedžio dukrelės gynėjai, mergaitę saugantys pareigūnai patys stengiasi į kadrą nepakliūti – pamatę, kad yra filmuojami ar fotografuojami, bėga slėptis į savo namelio vidų. Ir mes juos suprantame: tiek L.Stankūnaitę, tiek mergaitę saugantys pareigūnai keičiasi, o dabar, po paskutinės „Akistatos“ laidos, visi tik ir „medžioja“ tą apsauginį, kuris, pasak „Akistatos“, turi su L.Stankūnaite kažkokių artimų ryšių…

Namelyje ant ratų – ir nešiojamasis kompiuteris, ir bevielis internetas, taigi D.Kedžio dukrelės gynėjai gali palaikyti (ir palaiko) ryšį „su pasauliu“.

„Štai čia šaldytuvas, čia kriauklė, o čia – dujinis šildymas“, – aprodo namelį mergaitės saugotojai, ir tampa aišku: jie čia pasiryžę būti ilgam.

Pamenat, kas buvo pasakyta apie Garliavos įvykius, kai į Klonio gatvę aštuntą dieną po juodojo penktadienio atvežė kelis biotualetus? „Atvežė biotualetus. Vadinasi, ilgam“.

Dabar, artėjant lemiamiems įvykiams, Klonio gatvėje atsirado namelis ant ratų. Tai rodo, kad žmonių ketinimai ginti mergaitę – labai rimti.

„Kada namo? Kada viskas baigsis“, – sako Drąsiaus Kedžio dukrelės gynėjai. Nes Drąsius Kedys negali savo dukrelės apginti – bekovodamas už savo dukrelę, pats buvo nužudytas. Todėl dabar ją, Lietuvos dukrą, gina visa normali Lietuva – tiek čia, pedofilų klano užvaldytoje šalyje, tiek ir emigracijoje…

Garliava, Klonio gatvė

2010-10-02

Komentarai

 

 

 
 1. Aciu kad jus nepailstat saugoti maza mergaite,jau tapusia simboliu.Daug vaiku kencia bet tai kad si mergaite bus issaugota ir kitiems vaikams bus saugiau gyventi.Pedofilai neisnyks jie egzistuos kol bus sis pasasaulis. Teisejas jiems Dievas,o mes privalom saugoti ir gynti savo vaikus.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Aciu kad jus nepailstat saugoti maza mergaite,jau tapusia simboliu.Daug vaiku kencia bet tai kad si mergaite bus issaugota ir kitiems vaikams bus saugiau gyventi.Pedofilai neisnyks jie egzistuos kol bus sis pasasaulis. Teisejas jiems Dievas,o mes privalom saugoti ir gynti savo vaikus.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Aciu kad jus nepailstat saugoti maza mergaite,jau tapusia simboliu.Daug vaiku kencia bet tai kad si mergaite bus issaugota ir kitiems vaikams bus saugiau gyventi.Pedofilai neisnyks jie egzistuos kol bus sis pasasaulis. Teisejas jiems Dievas,o mes privalom saugoti ir gynti savo vaikus.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Aciu kad jus nepailstat saugoti maza mergaite,jau tapusia simboliu.Daug vaiku kencia bet tai kad si mergaite bus issaugota ir kitiems vaikams bus saugiau gyventi.Pedofilai neisnyks jie egzistuos kol bus sis pasasaulis. Teisejas jiems Dievas,o mes privalom saugoti ir gynti savo vaikus.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Aciu kad jus nepailstat saugoti maza mergaite,jau tapusia simboliu.Daug vaiku kencia bet tai kad si mergaite bus issaugota ir kitiems vaikams bus saugiau gyventi.Pedofilai neisnyks jie egzistuos kol bus sis pasasaulis. Teisejas jiems Dievas,o mes privalom saugoti ir gynti savo vaikus.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Aciu kad jus nepailstat saugoti maza mergaite,jau tapusia simboliu.Daug vaiku kencia bet tai kad si mergaite bus issaugota ir kitiems vaikams bus saugiau gyventi.Pedofilai neisnyks jie egzistuos kol bus sis pasasaulis. Teisejas jiems Dievas,o mes privalom saugoti ir gynti savo vaikus.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. O as manau,kad Prazidentė kaip sena partietė(nuo 19 metų)zino kas geriau čekistinė teisėsauga ar ta vadinama vakarietinė.O juk prezidentukė buvo Briulelyje ir žino kokie ten pyraga.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. gali buti teistas uz tai, kad avarija sukelei, kad langus dauzei ir pan, bet kai kalba eina apie grupuote kuri zudo zmones ir isaiskeja, kad palaiko rysius su kraujutaiciais, tai zinoma, kad nei jiems nei jums tai garbes neprideda. Aiksu, zmones laisvi, su kuo nori su tuo bendrauja. Tik nereikia loti, kad pas mus banditai ir nusiklateliai nes nezinote kokie zudikai jusu patvoryje. O, kad zudikai jusu dievuku samdyti irodymu daugiau negu reikia.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Visiems siulau perksiatyti nauja lovos revoliucionieriaus straipsni valatkyne. Lietuvos rytas eiliniskai apikvailino, jau Respublika Lietuvos ryta skaitomumu aplenke beveik per puse ir tai tik per vasara. Kazin kokie bus rudenio skaitomumo duomenys? :)))

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Patinka ar ne prezidentei sita teisesauga, nieks nezino. galbut nepatinka kaip sistema, bet juk nesinori i kaliuze (uz lietuvos kura) ar prie konteineriu su 600lt pensija. Ji niekada nieko nedirbus, neturi net profesijos (kompartijos politine ekonomika ne profesija)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Pone,nepritariu Jūsų pasiūlymui.
  Geresnės teisėsaugos už čekistinę-stalininę nėra,nes vakarietiško tipo teisininkai ,-tik vienas kitas ima kyšius,o Lietuvos čekistai ,-tik vienas kitas neima kyšių.Todėl kaip senas kaunietis aš tik už čekistinę teisėsaugą.Pagaliau ir Prezidentė Grybauskaitė,sužinojusi,kad Vilniaus policijos arklininkas į Baltarusiją gabeno narkotikus susitarė su Baltarusijos čekistais ir viskas okei.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Pavelavai gerokai.Galva reikia naudotis o ne kalaskem ir bombackom.Prisaudysi cia kaip ciurka kirgizijoj.O kas paskui srebs?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. A sumanei lietuvi apmaut? Rasiau gi vakar,kad babatuko tiek nekliunkintum.Ale ka tiem etatiniam beisaiskinsi.Nelos-tai ir atsidurs gatvej.O dirbti taigi nieko ir nemoka.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Nepamirškite, kad už šios istorijos kyšo ir specialiųjų tarnybų ausys. Ne paslaptis, kad A.Ūsas buvo jų žmogus: tai sakiau TV laidai ”Akistata” dar jam gyvam esant. Būtent tai jam ir susuko galvą. Pasijuto ereliu – viskas galima. Kad šiose tarnybose prasilenkiama su įstatymu, mes tai konstatavome garsiame parlamentiniame tyrime. Nebūkime utopistai: nauji vadovai dar nespėjo pakeisti tradicijų, juolab, kad ir atgailos nesigirdi: net neatsiprašoma už V.Pociūno šmeižtą, sklidusį iš buvusių VSD vadovų. Kas gali paneigti, kad kaip Seimo NSGK atskleistame atvejyje, kai VSD talkininkavo perimant Kauno termofikacinę elektrinę vienai iš susikovusių “Gazpromo” grupuočių. Taip ir šioje byloje VSD veikėjai dalyvavo ir – suprantama kieno pusėje. Būtent tai paaiškina tą aplinkybę, kad policija nerado D.Kedžio. Jų visagalybę patvirtina ir faktai, atskleisti kitame Seimo NSGK tyrime dėl CŽV kalėjimų, kur aiškiai nustatyta: VSD vadukai elgiasi valstybėje kaip nuosavam kieme. Net ir nenorėdami, bet Seimo ir Prezidentės spaudžiami prokurorai pradėjo ikiteisminį tyrimą buvusių VSD vadovų M.Laurinkaus, A.Pociaus ir D.Dabašinsko atžvilgiu. Nepamirškime, kad A.Valantinas buvo ne tik “valstybinikų” klano statytinis, ne tik J.Furmanavičiaus kurso draugas, bet ir pažeidžiamas per savo seserį UAB ”Samanėlė” byloje.

  O dabar akivaizdu: nauja generalinės prokuratūros vadovybė mindžikuoja vietoje ir, deja, tęsia pačias blogiausias pirmtakų tradicijas. Jiems elementariai trūksta drąsos, nes nejudina viduriniosios GP vadovų grandies, o juk ten ir glūdi visos problemos. Tautos Ateities Forumas (www.taf.lt) ragina LR Prezidentę ir LR Seimą: kuo greičiau steigti nepriklausomo Ypatingo prokuroro pareigybę. Būtent jam ir pavesti išnarplioti šias bylas, bei patraukti melagius prokurorus atsakomybei. Ar bus…kaip buvo?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. Tai sakot su daktarais tik usoriai susije. Kada jus zmones is istorijos pasimokysite, nu ne veltui tuos lietuvius ir baznycioje musa. Gal kam reiktu priminti infiltruojamu asmenu aprasyma: pasizymi puikiais oratoriniais, grazbilystes gebejimais, patikima isvaizda, laikosi nuosaly ir tokiu budu kontroliuoja situacija. Manau, kad bet kokioje visuomenineje veikloje pirma vieta turi uzimti nepriekaistinga reputacija. O kas sioje bandoje tokia turi?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. budėtojams.Lenkiu galvą už atkaklumą,ryžtą.
  Stiprybės jums visiems gelbstint mergaitę nuo pedofilinių padarų.Tikiuosi,kad stankūnaitė bus nuteista kaip ir priklauso,nes jos vieta jau seniai kalėjime.Normalioje teisinėje valstybėje taip jau seniai ir būtų.Žiauru,kad mergaitė žmonės turi ginti nuo institucijų,kurios ir turėtų ją ginti,o nusikaltėliai yra saugomi prokurorų,o akibrokštas su press konferencija tai aplamai protu nesuvokiamas.Jau vien pamačius tą žmogystą drebėti pradedi.Va iki ko davarė prokurorai ir juos palaikantys"savi "žurnalistai,tokie kaip lavastė,gaivenis,jakelaitis……

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. matet, kaip per sokiu projekta mutonis uzpakali kraipo. Kyla daug itarimu del jo orentacijos.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. zmones ! nejaugi mesuprantat, kad mergaite liko vienintelis nepaneigtas irodymas, kurio prokurorai(nebutinai pedofilai, tik jiems prijauciantys) negali neitraukti i bylos medziaga… speju, kad pashiepiancius komentarus rasho kaltinamuju gimines. buciau ju giminaitis gal ir ash netikeciau Uso ar dar kieno kalte. na bet neizeidinekim vieni kitu. VISI JUK ZMONES ESAM.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. Labai smagu girdėti, kad turėsim naują teisininkų kartą, gal Lietuvoje bus daugiau teisingumo

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. pedofilus gaudyti, kaip ir kitus nusikaltėlius, pareigūnų darbas. O mūsų ir žurnalistų darbas – kontroliuoti, kaip jie tą darbą dirba. Algą jiems moka visuomenė, todėl ji ir atsiskaityti prašo. ne krivicko darbas – gaudyti. krivicko darbas – informuoti, ar gaudo pareigūnai. Ar jau prigyvenom iki tiek, kad algas gaus prokurorai, o nusikaltėlius gaudys – Krivickas?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. pats gerai pameni, kad rasei jog alga gauni is patvores, nekabink makaronu. Niekas ten niekam nemoka, nebent pedofilu pakalikams kurie ateina pasniukstyneti pas "budulius". Manai tokiu nera? Manai ne jie apsika kapus ir veleveles kapinese palieka tik veliau policija nustao, kad "violetiniams" net nepriklauso, spek kam priklauso? Reiktu Usu gimines paklausti. Beje ar daktarui kartais kraujutaiciai nepamokejo kai jis gryzo is Belgijos ir gan svelnia bausme gavo uz darbelius atliktus zudyniu byloje? Laikas sutampa ir kraujutaitis neslepia, kad pas ji daktaras lankosi.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. O juk visa Tauta turi teisę pareikalauti iš J.E.Prezidentės,Seimo Pirmininkės ir Valdančios partijos vadovybės,kad būtų išspręstas klausimas,o kada Lietuva turės civilizuotą Vakarų pasaulio teisėsaugą???O juk dabar kapitalistinėje Lietuvoje veikia tokia pat ČEKISTINĖ "teisėsauga",kaip Rusijoje ar Batarusijoje.Kauniečių pareiga šitą klausimą iškelti valdžiukei,kurios dauguma:Tata-Landsbergis,AMB(jau atsisakęs šaukšto) ir V.Adamkus buvę kauniečiai Dabartinė Prezidentė J.E.Grybauskaitė į Prezidentės krėslą rekomenduota AMB ir V.Landsbergio.Panašu,kad šiai Prezidentei irgi patinka ČEKISTINĖ TEISĖSAUGA.Įdomu kodėl???

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. juokinga buvo pasiklausyti sitos kales surengta preskonferencija.Kiek dar ji bus saugoma uz musu pinigus, kieno ji islaikoma?gal jau pakanka zaisti su ja.Jai vieta Panevezio moteru kalejime.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 24. mes GYVENAM KLANINĖJ,KORUMPUOTOJ "valstybėj"-kur mūsų rinkti valdžios atstovai atsidūrę valdžioje,pasiekia tokį cinizmo laipsnį- kaip matėm Rūtos laidoj "Kodėl",kaip Lydeka, Andriukaitis Vytenis

  Thumb up 0 Thumb down 0

 25. Tai esmė ir yra tame, kad tą studenčioką gaudė rimtos policijos pajėgos. Ir įrodymų jam nuteisti tikriausiai užteks. Ir byla veikiausiai nebus nei vilkinama, nei marinama… Ne taip, kaip Stankūnaitės ir Ūso atveju…

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
9 klausimai apie viešuosius pirkimus, kurie padės Jums tinkamai pasiruošti dalyvavimui
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 8
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (2)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (5)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (5)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (7)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (4)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (1)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys (1)
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas (1)
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą? (1)
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai (1)
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (2)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos (1)
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį (1)
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (8)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (2)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...