Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Rugpjūtis 12 Trečiadienis
 

D.Kedžio dukrelės gynėjai jau turi namelį ant ratų (foto)

2010-10-02 23:44 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (192)

D.Kedžio dukrelės gynėjai žiemai jau pasiruošę - iš suaukotų pinigų nupirktas namelis ant ratų (KK nuotr.)

Giedrė Gorienė

„Prašome užeiti. Kavos?“ – pakviečia vidun Drąsiaus Kedžio dukrelės gynėjai, nesitraukiantys nuo Venckų namų Klonio gatvėje, Garliavoje, nuo gegužės 14-osios – to juodojo penktadienio, kada Kėdainių rajono apylinkės teismo teisėjas B.Varsackis paskelbė nutartį skubiai, t.y. tą pačią dieną, sugrąžinti D.Kedžio dukrelę jos biologiniai motinai L.Stankūnaitei.

Vasarą palapinėse gyvenę D.Kedžio dukrelės gynėjai, kiekvieną pirmadienį ir ketvirtadienį lydintys mergaitę į pasimatymą su jos biologine motina ir parlydintys atgal, atėjus rudeniui ir prasidėjus pirmoms šalnoms, jau turi namelį ant ratų.

„Šiaip namelis keturių vietų, bet vakar mūsų tilpo vienuolika“, – džiaugiasi nameliu ant ratų mergaitės saugotojai.

Šis namelis ant ratų įsigytas vos prieš kelias dienas iš suaukotų žmonių pinigų. „Už tą namelį prašė 3200 litų, tačiau, kai sužinojo, kam reikia, nuleido kainą iki 2900 litų“, – pasakojo mergaitės gynėjai.

Daugiausia – 400 svarų sterlingų – parėmė Anglijos lietuviai. Juos į Lietuvą D.Kedžio dukrelės gynėjams parvežė Agnė Gredeckaitė.

Ši šviesiaplaukė mergina per garsiuosius Garliavos įvykius laikė baigiamuosius teisės universiteto baigimo egzaminus. „Ir kaip ji suspėja?“ – pamenu, tada, po juodojo penktadienio, stebėjosi ne vienas, pamatęs, kad vienoje merginos rankose – baudžiamasis kodeksas ir paskaitų konspektai, o kitoje – kompiuteris ir kreipimaisi į viso pasaulio lietuvius: „Padėkite išgelbėti mergaitę!“

Šiuo metu A.Gredeckaitė – Lietuvoje. Kitą savaitę planuojamos dvi protesto akcijos: pirmadienį – prie Prezidentės institucijos, penktadienį – prie Seimo pirmininkės. Nes Prezidentė per Prezidento rinkimus sakė, kad pas mus yra teismai, bet juose nėra teisingumo. Todėl tiesiog norima Prezidentei priminti jos rinkiminius pažadus. O Seimo pirmininkė Irena Degutienė vaiko teisių apsaugos kontroliere paskyrė tokią Editą Žiobienę, kuriai pati blogiausia mama yra geriau už pačią geriausią globėją. Todėl Seimo pirmininkės I.Degutienės bus paprašyta savo paskirtą klaidą ištaisyti – atstatydinti E.Žiobienę iš šių pareigų.

Prie Venckų namų Garliavoje atvyksta dar keletas automobilių. Klonio gatvė vėl tampa tokiu pat žmonių traukos centru, koks buvo gegužės mėnesį. Ir nenuostabu – juk spalio 11 d. Panevėžio apygardos teismas turi skelbti nutartį: ar pedofilijos byla bus sugrąžinta į prokuratūrą, o L.Stankūnaitei bus pateikti įtarimai, ar – ne. Jei ne, tuomet Garliava-2 turi būti „budinčioje parengtyje“…

Netoli D.Kedžio dukrelės gynėjų, kitoj pusėj tvoros, – Kriminalinės policijos valdybos pareigūnų namelis. Jie filmuoja visus, kas čia atvyksta. Jie nufilmavo mus, mes – juos. Todėl dabar visi būsime vieni kitų archyvuose…

Šiaip, sakė D.Kedžio dukrelės gynėjai, mergaitę saugantys pareigūnai patys stengiasi į kadrą nepakliūti – pamatę, kad yra filmuojami ar fotografuojami, bėga slėptis į savo namelio vidų. Ir mes juos suprantame: tiek L.Stankūnaitę, tiek mergaitę saugantys pareigūnai keičiasi, o dabar, po paskutinės „Akistatos“ laidos, visi tik ir „medžioja“ tą apsauginį, kuris, pasak „Akistatos“, turi su L.Stankūnaite kažkokių artimų ryšių…

Namelyje ant ratų – ir nešiojamasis kompiuteris, ir bevielis internetas, taigi D.Kedžio dukrelės gynėjai gali palaikyti (ir palaiko) ryšį „su pasauliu“.

„Štai čia šaldytuvas, čia kriauklė, o čia – dujinis šildymas“, – aprodo namelį mergaitės saugotojai, ir tampa aišku: jie čia pasiryžę būti ilgam.

Pamenat, kas buvo pasakyta apie Garliavos įvykius, kai į Klonio gatvę aštuntą dieną po juodojo penktadienio atvežė kelis biotualetus? „Atvežė biotualetus. Vadinasi, ilgam“.

Dabar, artėjant lemiamiems įvykiams, Klonio gatvėje atsirado namelis ant ratų. Tai rodo, kad žmonių ketinimai ginti mergaitę – labai rimti.

„Kada namo? Kada viskas baigsis“, – sako Drąsiaus Kedžio dukrelės gynėjai. Nes Drąsius Kedys negali savo dukrelės apginti – bekovodamas už savo dukrelę, pats buvo nužudytas. Todėl dabar ją, Lietuvos dukrą, gina visa normali Lietuva – tiek čia, pedofilų klano užvaldytoje šalyje, tiek ir emigracijoje…

Garliava, Klonio gatvė

2010-10-02

Komentarai

 

 

 
 1. Na ir ka jus ten saugot, tvora ? Gal ir alga pakels ziemai, kaip rase komentaruose prisipazines sargas, tas 470 lt tai jau gan nedaug. Jau gi leket pas Stankunus visokios kudabienes kad Laima nescia. Tai jau nebe nescia ? Jau ir vyra suradot is apsaugyniu ?? Buvo gal keturi pedofilijos atvejai, vilniuje isprievartauta 14 metu mergaite, tai kur jus, violetine gvardija ?? Oi kaip ten reikejo pagalbos pagauti ta studencioka, tai kur jus buvot ?? Niekas nemoka tu judo grasiu, 470 lt ??

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Graudu skaitant tokius pranešimus ir matant tokį pasiaukojamą rįžtą apginti teisingumą.Kur mes gyvename?Trūksta žodžių viską išsakyti.Sėkmės Jums mielieji.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. ir as girdejau apie ta apsaugini nuo kurio galimai stankunaite buvo pastojusi. Nes kokiu tikslu vaziavo ginekologa? Nestuma ir testu galima nustatyti, nbent kokia liga dar pasigavo?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. ACIU VISIEMS TIKRIEMS LIETUVIAMS – VISAS KAUNAS LAUKIA KADA GALES VEL JUNGTIS I KOVA, KLONIO GATVEJE – TEN DABAR SUSIRINK TUKSTANCIAI – KAIP BALTIJOS KELY!!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. nieko, uztai jusu komentarau turinys atitinka Stankunaites intelekta, jums labai tinka ginti melagius ir visokius kitokius nusikaltelius palaikancius rysi net su daktarais. Linkiu ir toliau rasyti kvailus komentarus taip parodote, kad daugiau nei ginti nusikaltelius ir nesat verti.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. O kaip Lietuva atsikratys čekistinės teisėsaugo???Į šitą klausimą atsakymo neturi nei J.E.Daėša Polikarpovna,nei nukaršę mūsų "valdovai’-Tata ir Šlepetinis.Kas bus,negi Lietuva pasiliks čekistinė kaip Baltarusija ar Rusija???

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Australijoje po daugiau nei simto metu paskelbta Sventaja ,todel kad tuo metu atskleide dvasininku pedofilu gauja ir buvo is vienuolyno isguita-moteriske prisikentejo … o dabar…. pagerbe…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. O tu tikriausiai esi is anapus tvoros ir viska filmuoji, na o po to aiskiniesi kas per zmones cia budi, kitaip gi nezinotum ju biografiju. Nelabai jau kokias pareigas gavai, matyt dar tik lipi "karjeros" laiptais. Pagal tavo rasliava aisku, kad zmones tau tik pedofilai, matomai jusu sysalai vienodai smirdi, tai tokie tokius ir uzjaucia :))). Uzuojauta….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Jus didvyriai, kovokit ir toliau del mergaites.Nekreipkit demesio ka loja sunys-pedofilai savo komentaruose.Jus palaiko visa LIETUVA.Tik vienybeje musu stiprybe.Linkejimai JUMS is KLAIPEDOS.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. idomu idomu. gal galima daugiau informacijos apie siuos urodus. o tai visi galvoja, kokie taurus, saziningi ir moraliskai stiprus zmones stovi uz sios kovos.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Jūs klystat dėl Kauno žmonių.ŽMONĖS IŠ VISOS LIETUVOS IR EMIGRANTAI NENULEIDŽIA RANKŲ,NE TIK IŠ KAUNO.Budėtojams didžiausia pagarba.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. obana, ir ka mes cia matome. buvusi Olialia pupyte, pora benamiu, ugalovnika-reketininka ir dar kelis niekam neidomius asmenis. Pzd kokie kovotojai jega pasididziavimas

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. dziaugiuosi,kad Garliavos ir Kauno zmones nenuleidzia ranku ir kad saugo ta mazaja Kedzio mergaite!Lenkiu galva pries Jus,linkiu stiprybes ir P E R G A L E S !!! pries supuvusia teisesauga…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. o tu nenoretum vietoj sedejimo komentaruose savo kiaušiu nunešt arciau saugotoju? Nereiktu laukt kastracijos istatymo:)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. nemiegam,buduliai!juk jus skelbiates,kad budit,mergyte saugot.o iseina,kad knarkiat,net tvoros dreba,net priekaba kruta.tai tau sargyba!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. na ne visi laikosi tos nekaltumo prezumpcijos:) Kai kas ima is uzmusa, pamate, kad nekaltas (D. Kedi) arba tiesiog primusa (E. Kusaite).

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. juokdariai – 2010 10 03 01:24 raso – Mane pritrenkė…

  mes tikrai nesijuoksime is tamstos…. kas gali juoktis is trenkto ar trenktos. tik pataisysime –

  "nekaltumo prezumPcija" gali suvokti tik trenktas, o del musu teisininku pergyventi nereikia. tai tiek.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. pedų gynėjai tikrai pamiršo, kad jų saugoma mamkė į šventę juos kvietė, bet panašu, kad Jakilaitis teisus, teks ne švęst, o minėt

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. na,priekaba patvory,pasirodo svarbesne naujiena,nei angelu sargu svente kaune.sveikinu,blondine,tavo preoritetai atitinka tavo gyvenimo buda

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. Mane pritrenkė …."laikė baigiamuosius teisės universiteto baigimo egzaminus."Tikiuosi kad neišlaikė ,nes taip blondinė ir nesuvokė "nekaltumo prezumpcijos"principo.Tai jei te pas jus visi tokie teisininkai nesistebiu kad linčo teismai Lietuvoje igauna pagreitį.Beje o leidimą nameliui ar jau gavote iš savivaldybės?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. koks tau Kedzio neantuokinis sunus debile, nusisneki visiskai. Giminiu vaikai negali buti panasus kazkas i kazka, ar siaip paprasti zmones, nors man jis isvis i joki Kedi nepanasus. Sunus vaidenasi blet idiote

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
9 klausimai apie viešuosius pirkimus, kurie padės Jums tinkamai pasiruošti dalyvavimui
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 8
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (2)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (5)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (5)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (7)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (4)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (1)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys (1)
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas (1)
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą? (1)
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai (1)
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (2)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos (1)
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį (1)
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (8)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (2)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...