Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Liepa 15 Trečiadienis
 

D.Kedžio dukrelės gynėjai jau turi namelį ant ratų (foto)

2010-10-02 23:44 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (192)

D.Kedžio dukrelės gynėjai žiemai jau pasiruošę - iš suaukotų pinigų nupirktas namelis ant ratų (KK nuotr.)

Giedrė Gorienė

„Prašome užeiti. Kavos?“ – pakviečia vidun Drąsiaus Kedžio dukrelės gynėjai, nesitraukiantys nuo Venckų namų Klonio gatvėje, Garliavoje, nuo gegužės 14-osios – to juodojo penktadienio, kada Kėdainių rajono apylinkės teismo teisėjas B.Varsackis paskelbė nutartį skubiai, t.y. tą pačią dieną, sugrąžinti D.Kedžio dukrelę jos biologiniai motinai L.Stankūnaitei.

Vasarą palapinėse gyvenę D.Kedžio dukrelės gynėjai, kiekvieną pirmadienį ir ketvirtadienį lydintys mergaitę į pasimatymą su jos biologine motina ir parlydintys atgal, atėjus rudeniui ir prasidėjus pirmoms šalnoms, jau turi namelį ant ratų.

„Šiaip namelis keturių vietų, bet vakar mūsų tilpo vienuolika“, – džiaugiasi nameliu ant ratų mergaitės saugotojai.

Šis namelis ant ratų įsigytas vos prieš kelias dienas iš suaukotų žmonių pinigų. „Už tą namelį prašė 3200 litų, tačiau, kai sužinojo, kam reikia, nuleido kainą iki 2900 litų“, – pasakojo mergaitės gynėjai.

Daugiausia – 400 svarų sterlingų – parėmė Anglijos lietuviai. Juos į Lietuvą D.Kedžio dukrelės gynėjams parvežė Agnė Gredeckaitė.

Ši šviesiaplaukė mergina per garsiuosius Garliavos įvykius laikė baigiamuosius teisės universiteto baigimo egzaminus. „Ir kaip ji suspėja?“ – pamenu, tada, po juodojo penktadienio, stebėjosi ne vienas, pamatęs, kad vienoje merginos rankose – baudžiamasis kodeksas ir paskaitų konspektai, o kitoje – kompiuteris ir kreipimaisi į viso pasaulio lietuvius: „Padėkite išgelbėti mergaitę!“

Šiuo metu A.Gredeckaitė – Lietuvoje. Kitą savaitę planuojamos dvi protesto akcijos: pirmadienį – prie Prezidentės institucijos, penktadienį – prie Seimo pirmininkės. Nes Prezidentė per Prezidento rinkimus sakė, kad pas mus yra teismai, bet juose nėra teisingumo. Todėl tiesiog norima Prezidentei priminti jos rinkiminius pažadus. O Seimo pirmininkė Irena Degutienė vaiko teisių apsaugos kontroliere paskyrė tokią Editą Žiobienę, kuriai pati blogiausia mama yra geriau už pačią geriausią globėją. Todėl Seimo pirmininkės I.Degutienės bus paprašyta savo paskirtą klaidą ištaisyti – atstatydinti E.Žiobienę iš šių pareigų.

Prie Venckų namų Garliavoje atvyksta dar keletas automobilių. Klonio gatvė vėl tampa tokiu pat žmonių traukos centru, koks buvo gegužės mėnesį. Ir nenuostabu – juk spalio 11 d. Panevėžio apygardos teismas turi skelbti nutartį: ar pedofilijos byla bus sugrąžinta į prokuratūrą, o L.Stankūnaitei bus pateikti įtarimai, ar – ne. Jei ne, tuomet Garliava-2 turi būti „budinčioje parengtyje“…

Netoli D.Kedžio dukrelės gynėjų, kitoj pusėj tvoros, – Kriminalinės policijos valdybos pareigūnų namelis. Jie filmuoja visus, kas čia atvyksta. Jie nufilmavo mus, mes – juos. Todėl dabar visi būsime vieni kitų archyvuose…

Šiaip, sakė D.Kedžio dukrelės gynėjai, mergaitę saugantys pareigūnai patys stengiasi į kadrą nepakliūti – pamatę, kad yra filmuojami ar fotografuojami, bėga slėptis į savo namelio vidų. Ir mes juos suprantame: tiek L.Stankūnaitę, tiek mergaitę saugantys pareigūnai keičiasi, o dabar, po paskutinės „Akistatos“ laidos, visi tik ir „medžioja“ tą apsauginį, kuris, pasak „Akistatos“, turi su L.Stankūnaite kažkokių artimų ryšių…

Namelyje ant ratų – ir nešiojamasis kompiuteris, ir bevielis internetas, taigi D.Kedžio dukrelės gynėjai gali palaikyti (ir palaiko) ryšį „su pasauliu“.

„Štai čia šaldytuvas, čia kriauklė, o čia – dujinis šildymas“, – aprodo namelį mergaitės saugotojai, ir tampa aišku: jie čia pasiryžę būti ilgam.

Pamenat, kas buvo pasakyta apie Garliavos įvykius, kai į Klonio gatvę aštuntą dieną po juodojo penktadienio atvežė kelis biotualetus? „Atvežė biotualetus. Vadinasi, ilgam“.

Dabar, artėjant lemiamiems įvykiams, Klonio gatvėje atsirado namelis ant ratų. Tai rodo, kad žmonių ketinimai ginti mergaitę – labai rimti.

„Kada namo? Kada viskas baigsis“, – sako Drąsiaus Kedžio dukrelės gynėjai. Nes Drąsius Kedys negali savo dukrelės apginti – bekovodamas už savo dukrelę, pats buvo nužudytas. Todėl dabar ją, Lietuvos dukrą, gina visa normali Lietuva – tiek čia, pedofilų klano užvaldytoje šalyje, tiek ir emigracijoje…

Garliava, Klonio gatvė

2010-10-02

Komentarai

 

 

 
 1. negi tuos namelius ant ratu galima statyti kur panorejus? dar nesupratau ,ar tas mazas vyrukas nuotraukoje kedzio nesantuokinis sunus / labai panasus i kedi.dar nesupratau , kur des ta nameliuka , jei viskas vyks teisetai ir mergaite bus grazinta mamai ? kur desis tie pakieminiai ? o senosios kedienes veidasmatosi nelabai patenkintas tokia kaiminyste , juk buvo tokie ‘ponai’ , tokie pasikele , o prie ju prilipo tokie ‘neveisliniai ‘, bemoksliai , prasigere ‘kaleimcikai ‘

  Thumb up 1 Thumb down 0

 2. Gaila, bet cia i svecius retai einama, nebent kokia svente. Tik dabar daejo kad galejau parodyti viska, nes kai atvaziavo, kaip tik rasiau komentara. Todel kalba isejo, ka veikiu prie kompo, o apie parodyma kazkaip nedaejo, vistik atvaziavo su seima trumpam, kavos.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Žemėj Lietuvos sysalai žaliuos… Ne, nežaliuos, nes ateis į valdžią D.Kedžio pasekėjai ir pedofilai bus iškastruoti

  Thumb up 0 Thumb down 1

 4. o tau tavo direktorius-tai jau dievas?matosi jusu mentalitetas ir intelektas.rado kuo pasigirt,kad direktorius sveciuose buvo.o tai tas daunas direktorius teliko,kompo neturi?pagal tave ir direktorius,reiskiasi

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. sysaliniai liko nerealiai nusimine del to namelio, nes gal svajojo isvogti mergaite uzejus salciams, dabar jie elgiasi lyg pasiute sunys nutruke nuo grandines, nes suprato, jog ne viskas taip paprasta.

  Thumb up 0 Thumb down 1

 6. Kaip pedgyniai springsta savo pavydo putomis 😀 Putokites i sveikata, tik atsargiai, kad nepaspringtumet, kas tada pamazgas pils?
  Budejom, budim ir budesim!
  Viesumas ir Vienybe!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Kitą kartą savo direktoriui parodyk Drąsiaus nuotraukas "be smurto žymių" ir pasakyk: pagal Lietuvos prokurorus ir ekspertus, čia nėra jokio smurto žymių, ir tada parašyk, kokios bus direktoriaus akys ir kokia reakcija :)

  Thumb up 0 Thumb down 1

 8. Kažkas turi aukotis, ir ačiū, kad tokių žmonių yra, tikrai didžiuojuosi tais, kurie Klonio gatvėje saugo mergaitę, Nepažįstu jų, tačiau jaučiu jiems didžiulę pagarbą

  Thumb up 0 Thumb down 1

 9. jei tik koks čp, viską metam ir atvažiuojam, šaunuoliai, taip ir toliau

  Thumb up 0 Thumb down 1

 10. Graudu,kad didvyriai Lietuvoje-benamiai,bešeimiai,bedarbiai ir tik už bliūduką putros ramstantys ponų tvoras

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Siandien sveciuse buvo mano darbo direktorius su seima. Trumpai isdesciau situacija apie LT vykstanti tyrima. Jis net kelis kartus opasake -negali buti. O isvygdamas dar pasake kad labai blogi dalykai dedasi ten pas jus. Jis niekaip nesuprato kodel zmones saugoja mergaite, o policija itarimuosius pedofilija. Nepasakojau visko, tik abstrakciai, apie neatitikimus prokuroru skelbiamose versijose, apie DNR ant pistoleto. Matesi jo nuostaba jkad tokie dalykai gali kazkur vykti.

  Thumb up 0 Thumb down 1

 12. Taip, šaunūs žmonės, tai teikia vilties.Labai džiugina kitų šalių lietuviai, jų širdys su mumis. Tepadeda mums visiems Dievas.

  Thumb up 0 Thumb down 1

 13. isprievartavo vilniuj,sakai surado.isprievartavo kaune-irgi surado,sakai.o garliavoj kaip neranda,taip neranda.kodel?todel,kad nieks nieko neprievartavo.bet labai svarbu tai,kad kedofilai-goriafilai pripazysta,kad policija dirba gerai.aciu ir uz tai.

  Thumb up 1 Thumb down 0

 14. matyti, kad lietuviai nepasiduoda, nenuleidžia rankų ir toliau saugo Drąsiaus dukrelę, ačiū jums, jūs esate mūsų tautos didvyriai

  Thumb up 0 Thumb down 1

 15. Yra dar Lietuvoje žmonių, ne visi pasirodo pedofilai ar pedofilų klano nariai, tai džiugina ir teikia vilties

  Thumb up 0 Thumb down 1

 16. Išprievartavo mergaitę Vilniuje, tuoj surado niekšą, išprievartavo Kaune,tuoj surado trys niekšus…Kedytė pasakė net vardus savo prievartautojų-niekšų , deja,dėl to neteko Tėvo , o kaltų kaip nėra taip nėra ……Tik duokit signalą "sos" ir vėl visi sulėks ginti mergaitės nuo supuvusios teisėsaugos .

  Thumb up 0 Thumb down 1

 17. na,jei zmones neturi darbo,o dauguma ir namu,tai ir sedi ten,kur valgyt duoda,palatke,o dabar ir priekaba su stogu virs galvos.nes normalus,turintys darba,namus ir seima zmones tikrai ten nekabos pusmeti.taip,kad didvyriskumu ten net nekvepia,ponia danute

  Thumb up 1 Thumb down 0

 18. gerai kad biotuoleta atsivezet, tai apsiksit ta teritorija, prie kurios sedit:)) oj gerai:)))

  Thumb up 1 Thumb down 0

 19. Lietuvėlė išgrobta, praskolinta išparceliuota, tačiau dvasiškai dar stipri.Visas Vakarų pasaulis negali atsistebėti, kad lietuviai kantriai kentėję visas prichvatizacijas- mūru stojo ginti mažos išniekintos mergaitės.Visa, kas vyksta dabar ateityje suguls į istorijos vadovėlius.Tauta sunkais laikais sėmėsi dvasinės stiprybės iš didžiavyrių.Klonio gatvės saugotojai- tai mūsų dvasios milžinai.Tai žmonės, turintys labai gerą širdį, begalinį atsakomybės jausmą ir norą, kad mūsų valstybėje teisingumą kurtų ir vykdytų tik dori ir moralūs, lojalūs savo žemei žmonės.Pagarba jiems.

  Thumb up 0 Thumb down 1

 20. asta aplenke tave gerom 4 valandom.na,bet matosi,kad straipsni gavot abi is tu paciu ranku.vos ne zodis zodin.

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
9 klausimai apie viešuosius pirkimus, kurie padės Jums tinkamai pasiruošti dalyvavimui
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 8
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (2)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
D. Saldukas: Vilniaus universitetas – autonomija maskuojamas „nusikalstamas susivienijimas“? (2)
Tęsiame „Karšto komentaro“ žurnalistinį tyrimą dėl Vilniaus universiteto studentės Rūtos...
Antanas Šakinis: „Mano dukrytę pražudė Vilniaus universitetas“ (1)
Giedrė Gorienė Vilniaus universiteto geologijos studijų programos studentės Rūtos Šakinytės...
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (7)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...