Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Lapkritis 30 Pirmadienis
 

D.Kedžio dukrelė L.Stankūnaitei šiandien nesugrąžinta

2010-04-12 12:25 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (21)

Jei ne visuomenė, pedofilų klanas jau seniai būtų 'suėdęs' Drąsiaus Kedžio dukrelę (KK nuotr.)

Kaip informavo „Karštą komentarą“ D.Kedžio dukrelės laikinoji globėja Neringa Venckienė, šiandien Kėdainių rajono apylinkės teismas atmetė Laimos Stankūnaitės prašymą dėl laikinųjų apsaugos priemonių tvarkos pakeitimo, pagal kurį L.Stankūnaitė norėjo būti su dukra kas antrą savaitę nuo ketvirtadienio iki sekmadienio.

Kėdainių r. apylinkės teismas L.Stankūnaitės prašymo sugrąžinti mergaitę nagrinėjimą atidėjo iki gegužės 11 d. Kartu bus nagrinėjamas ir Drąsiaus Kedžio prašymas dėl motinos valdžios apribojimo Laimai Stankūnaitei.

Praėjusiame teismo posėdyje laikinoji mergaitės globėja Neringa Venckienė prašė teismo išreikalauti iš Vilniaus apygardos prokuratūros įtariamo pedofilo Andriaus Ūso kaltinamąjį aktą. Šiandien Neringa Venckienė pirmą kartą turėjo progos pamatyti šį kaltinamąjį aktą.

„Vilniaus apygardos prokuratūros prokuroras R.Šileika kaltinamąjį aktą surašė šešiuose lapuose, o nutarimą nutraukti ikiteisminį tyrimą dėl mažametės mergaitės prievartavimo – net 55 lapuose. Kaltinamajame akte paminėta tik viena ekspertizė, tačiau mergaitė tai juk buvo apklausta ne vieną kartą, ne vienas tyrimas darytas, tai kur jie dingę? Kaltinamajame akte nėra ir poligrafo išvadų. Toks jausmas, kad jie pabijojo nutraukti ikiteisminį tyrimą Andriaus Ūso atžvilgiu, tai surašė patį švelniausią kaltinamąjį aktą“, – „Karštam komentarui“ sakė Neringa Venckienė.

Tuo dar kartą patvirtintas faktas, kad Vilniaus apygardos prokuratūra konkrečiai šioje Drąsiaus Kedžio dukrelės prievartavimo byloje atlieka įtariamo pedofilo A.Ūso, L.Stankūnaitės, J.Furmanavičiaus ir V.Naruševičienės advokatų vaidmenį.

KK inf.

2010-04-12

Komentarai

 

 

 
 1. Oho! Galų gale, aš gavau iš kur aš žinau , kaip iš tiesų imtis naudingų duomenų, susijusių su mano studijų ir žinių tinklaraštį .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. We really appreciate your blog post. You can find a variety of techniques we may put it in order to good use while having minimum effort on time and hard acquired cash. Thank you a lot for helping help make this post answer back many issues we have had before at this point.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Sveikinu visus nors ir su mazytemis bet pergalemis. Jei i gatves iseitu desimtys tukstanciu zmoniu jie "paaukotu" savo sebrus.Malda nugalejome rusu tankus, malda nugalesime ir vaiku prievartautojus. Su pagarba

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. ima ,rytoj straipsnis bus kad geguzes11 d.jau stankunaite dukra atgaus.LINKIU KAD PAGALIAU SUGRAZINTU MERGAITE MAMAI.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Tie kurie meldėsi šioje minimoje Kardinolo V.Sladkevičiaus palaimintoje "Šv.Mergelės Marijos Lietuvos Laisvės koplyčioje" Yra patyrę malonių. Buvo pastebėta kaip grupė mažų, atrodė išdykusių gatvės vaikų įbėgę į šią koplyčią ir kaip mokėdami suklaupę meldėsi, kad jų draugas nemirtų.Gydytojai vilties neturėjo.(Nepastebėtas erkinis encefelitas) Po keleto ilgų ligoninės gydymosi metų, jis pats atėjo į šią koplyčią padėkoti už sveikatą. Duok Dieve, kad visi mes mylėtume TIESĄ ir anot Šv.Rašto, tik TIESA padarys mus laimingais. Nekaltos mergaitės auka, gal daugeliui atvers TIESOS akis, kuri mūsų žmogiškus negerus sprendimus kartais paverčia netikėčiausiomis aplinkybėmis.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Kai juodieji planai paskelbiami, tada juos galima neutralizuoti. Nejaugi jūs norite, kad KK tylėtų ir apie viską, ką šitie velniai planuoja, paskelbtų tik po to, kai jau faktas būtų įvykęs? Kaip tik reikia šaukti visa gerkle, ką planuojama daryti, nes tik taip galima ką nors pakeisti ir pristabdyti blogį.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Trečias kartas – nemelavo. Taip kad KK spėliojimai dėl mergaitės grąžinimo motinai nepasitvirtino. Reikia suprasti, kad yra dar sąžiningų Valstybės tarnautojų. Kėdainių teismas kitaip ir negalėjo pasielgti kol nėra priimtas Panevėžio teismo sprendimas dėl pedofilijos. Dar viena mažytė pergalė,valio!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Tiesiog neišdrįso. Yra teisiniai principai, vieningi viso pasaulio teisinėms sistemoms. Negalėjo būti priimtas kitoks sprendimas, jis net sveikam protui prieštarautų. Kelias per kopas tęsiasi. Panevėžio teismas taip pat stengsis atsilaikyti prieš spaudimą, ir ras priemonių, kaip patempti gumą, ar nuo savęs numesti uždėtą naštą. Normalus protas, normali psichika priešinasi pedofilinei praktikai, ir čia net dideli pinigai gali būti bejėgiai. Šantažas, štai kas galėtų paveikti teisėjus, bet gal pedoklanas neturi kuo šantažuoti. Na, ačiū Dievui, ačiū KK už galimybę viešinti pedofilų piktadarybes, duok Dieve stiprybės Kedžiams ir Venskams, ir laimės mergytei.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Pavojus tikrai nepraėjo ir gauja ruošiasi kitam etapui. Svarbu neatsipalaiduoti ir neužmigti.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. man zodis ”prokuratura” – didziausias keiksmazodis….man geda , kad esu tokios valstybes pilietis. sekmes Venskams ir Kedziams

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. tikrai padejo..nereikia nustoti melstis toliau ir tikrai prasvieses musu vargo Lietuveleje:)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. as manau,kad kova tikrai nelygi.. musu 100kartu daugiau..be to Dievas su mumis. ka tas Paulauskas, Jancevicius, Jasaitis… jie tik gamtos klaidos, kurie greitai isnyks.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Džiaugiuosi dėl mergytės. Nors kol kas. Dūšioj pasidarė lengviau. Sėkmės, stiprybės nelygioje kovoje.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Tuo dar kartą patvirtintas faktas, kad Vilniaus apygardos prokuratūra konkrečiai šioje Drąsiaus Kedžio dukrelės prievartavimo byloje atlieka įtariamo pedofilo A.Ūso, L.Stankūnaitės, J.Furmanavičiaus ir V.Naruševičienės advokatų vaidmenįKK inf.////-Vilniaus prokr,Sileika turi buti teisiamas!Akivaizdziai vilkina,isimineja Faktus pateikiancias pazymas is bylos!-kazkokie "stiprus nusikaltimai vyksta Prokuraturose jau nu2008m sioje Drasiaus pateiktu i 56 instancijas pateiktu prasymu istirti PEDOFILU BYLA!//PAGARBA Prokuroram,kurie atsakingi pries savo sazine,pries savo vaikus,anukus ir pries visuomene! SI BYLA- tai -50 000 prievartautu vaiku Lietuvoj!!! -gal uzauge kiti jau,bet to nepamirse ir tikrai nesitaikstys su Prokuroru savivale ir Pedofilu dangstymu! NeringaLAIKYKITES!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. tikrai pasakysiu.. is tikruju tai rytoj yra bankrutavusiu Vilniaus pastatu kreditoriu susirinkimas. Vilniaus pastatu stogas buvo apygardos prokuratura su Jenceviciaus pavaduotoju priesakyje. tik zmones nusivyle ir aiskina,kad nieko irodyti negalima. as jiems aiskinu,kad ne mum irodineti reikia, o stt.. man asmeniskai ten viskas aisku, net nebijociau,kad mane uz smeizta paduotu. Brunano brolis yra aferistas, kuri jau 12 metu stoguoja ne tik apygardos prokuratura bet ir FNTT su Boreika pries akyje. manau tinkama proga uzpult ir pradeti tyrima. as asmeniskai ant 60 gabalu papuoliau. ieskojau galu visaip. visi galai vede i prokuratura. Vilniaus pastatu vadas Mitrochinas paprastai pasake kas jo stogas. Dabar jis uzdarytas.. Paspaudus ji ten gali pradet kalbet. O tada gali pradeti listi galiukai ir Boreika gautu stipru smugi ir Vilniaus apygardos prokuratura. kreditoriu susirinkymas rytoj.. gedeikis.lt

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. Na nors tiek. Reikia pradeti "kapot" galvas Vilniaus apygardos prokuraturos vadams. Uzteks jau tyciotis is tautos. Miegoti negalima. Rytoj pradedu judint sita reikala. Rezultatus pamatysim menesio gale.

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
PSO atstovė: tarptautinė žiniasklaida neteisingai suprato audinių keliamą grėsmę COVID-19 plitimui
Žmogaus teisės – vyrų reikalas? 1
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Pastiprinimas medikams: 15 tonų dezinfekcinio skysčio neatlygintinai keliauja į 15 Lietuvos ligoninių (1)
Pasvalio biodegalų gamybos bendrovė „Kurana“ 15 šalies ligoninių dovanoja 15 tūkst. litrų dezinfekcinio skysčio,...

Plaukų kaukėms sudarant daugiatūkstantinį pasirinkimą, svarbu žinoti, į ką atkreipti dėmesį 
Kad plaukų kaukės yra viena svarbiausių priemonių, kurią verta naudoti, norint turėti sveikus...

Darbas Vokietijoje: kodėl verta rinktis šią kryptį? 
Ne paslaptis, kad darbas užsienyje kasmet sudomina tūkstančius žmonių. Belieka tik pridurti, kad...

Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (2)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Prezidentas: Seimo darbas negali nutrūkti ilgesniam laikui
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, trečiadienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
Nepritarta Seimo nuotolinio darbo reglamentavimui (2)
Seimo nariai nepritarė siūlymui Statute reglamentuoti galimybę, paskelbus ekstremaliąją situaciją,...
Lietuva toliau grimzta į skolas:  vidaus rinkoje pasiskolino 30 mln. eurų
Finansų ministerija informavo, kad Vyriausybės vertybinių popierių (VVP) aukcione pirmadienį papildyta...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (5)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (1)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
„Luminor“ ir SEB bankai „Agrochemai“ suteikė 100 milijonų eurų sindikuotą paskolą
Koncernui „Achemos grupė“ priklausanti žemės ūkio paslaugų ir prekybos bendrovė...
Kaip sutaupyti įrengiant naują būstą?
Lietuvoje kasmet pastatoma tūkstančiai nuosavų namų, dešimtys, jeigu ne šimtai...
Krašto apsauga   Užsienis
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos (1)
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (8)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (2)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...