Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Gegužė 28 Ketvirtadienis
 

D.Kedžio bylos finalas: sesuo N.Venckienė – bendrininkė, A.Ūsas – nukentėjusysis (papildyta)

2009-11-07 22:47 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (71)

Lietuvos prokuratūra nebeturi teisės vadintis prokuratūra - tai CHUNTA

Buvęs Valstybės saugumo departamento darbuotojas A.Jonušas, šiuo metu, kaip manoma, po žurnalisto priedanga dirbantis „Respublikoje“, remdamasis savo šaltiniais iš Vilniaus apygardos prokuratūros, „Respublikoje“ publikuotame straipsnyje paskelbė, kad artimiausiu metu Drąsiaus Kedžio seseriai – Kauno apygardos teismo teisėjai Neringai Venckienei bus pareikšti įtarimai kaip D.Kedžio bendrininkei, o Andriui Ūsui kaltinimai pedofilija – panaikinti.

Prieš ateidamas dirbti į "Respubliką", A.Jonušas buvo vienos VSD priedanginės firmos darbuotojas.

„Karštas komentaras“ mano, kad buvęs VSD pareigūnas, dabar dirbantis „žurnalistu“, A.Jonušas tokią informaciją galėjo gauti iš savo brolio – Vilniaus apygardos prokuratūros prokuroro Edmundo Jonušo.

Vilniaus apygardos prokuratūros prokuroras E.Jonušas – buvęs KGB tardytojas, puikiai išmanantis KGB tardymo metodus. Pagal Liustracijos įstatymą, E.Jonušas negali dirbti prokuroru. Tačiau kai kuriems buvusiems KGB darbuotojams tokia išimtis – leidimas dirbti valstybinį darbą – yra taikoma, jei buvęs KGB darbuotojas gauna VSD leidimą dirbti valstybės institucijose. Norėdamas gauti VSD „patepimą“, buvęs KGB darbuotojas privalo atsakyti į 200 klausimų sudarytą VSD anketą ir pasižadėti būti lojaliu Lietuvos Respublikai. Išvertus į paprastą kalbą, tai reiškia, kad buvęs KGB pareigūnas, norėdamas dirbti valstybinėse institucijose (pvz., prokuratūroje), privalo „draugauti“ su VSD.

Tačiau E.Jonušo atvejis – ypatingas: buvęs KGB tardytojas, prieš tapdamas prokuroru, kurį laiką dirbo VSD. Šiuo metu, "Karšto komentaro" duomenimis, buvusį KGB tardytoją E.Jonušą rengiamasi paaukštinti – perkelti į Generalinę prokuratūrą. Ten, kaip žinia, ONTD vyr.prokuroro pavaduotoju dirba kitas buvęs KGB tardytojas – A.Stepučinskas.  

Kaip žinia, Drąsiaus Kedžio dukters tvirkinimo bylą, kurioje Drąsius Kedys pedofilija kaltino spalio 5 d. nušautą teisėją J.Furmanavičių ir dabar valstybės saugomą buvusį Seimo pirmininko V.Muntiano visuomeninį padėjėją ir Pilietinės demokratijos partijos prezidiumo narį A.Ūsą, tiria Vilniaus apygardos prokuratūra.

Taigi „Karšto komentaro“ iškelta versija, kad už Kauno teisėjo Jono Furmanavičiaus žmogžudystės gali slypėti Valstybės saugumo departamentas – kad teisėjas galėjo būti likviduotas, jog nedemaskuotų pedofilų tinklo teisėsaugoje, šiuo buvusio VSD pareigūno straipsniu parodė, kad jau ne tik prokuratūros, bet ir „žurnalistiniai“ siūlai Drąsiaus Kedžio dukters tvirkinimo byloje veda į Valstybės saugumo departamentą.

KK

2009-11-07

Komentarai

 

 

 
 1. Aš gavau šį interneto svetainėje iš mano pal , kurie pasidalino su manimi dėl šio tinklalapio tema ir šiuo metu šiuo metu aš , peržiūrintys šį puslapį ir skaityti labai informatyvius straipsnius ar apžvalgas šiuo metu .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Manau, kad tokius, kaip ūsas, ir ta sugyventine kuri dar liko gyva, tai reiketų juos ne žudyti,o kankinti kaip galima baisiau, ilgiau ir žiauriau, kad mirtų baisiose kančiose…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Netikiu, kad D.Kedys gyvas. netikiu net "geriausio D.Kedžio draugo" žodžiais, kad Drąsius turi "bombą – vaizdajuostę " ir po "sprogimo" – pasiduos. Nebent dar kankinamas ir prie išmesto mirusio bus pridėtas VSD parašytas laiškas. Visuomenę bando suskaldyt. Skaldyk ir valdyk!Tiek bjaurasties pilama ant D.Kedžio artimųjų per LNK. Tie pedofilai ir Lietuvos priešai laukia nesulaukia, kol nebegalėdami tylėt žmonės, nebematantys vilties išgirst tiesą iš teisėsaugos pareigūnų išeis į gatves – tada neramumai, muštynės nustums visas pedofilijos istorijas į užmarštį. tada galės baigt susidorot ir su Venckais ir su mergaitėmis. Kodėl tyli Prezidentė?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Argi ne KGB braižas slypi juoduose L>Ryto straipsniuose, kur ir sovietiniais laikais dirbo krūva KGB-istų. Ką , jie išgaravę?Kaip represinėse įstaigose dirbę asmenys , buvo leidžiami dirbti ir toliau valstybinėse įstaigose? Kokie įstatymai tai laidavo? Patys leidome tai daryti , tą turime ir dabar. Galime piktintis , bet kgb-istas kaip niekada nepasikeis nuo pirmo kompromiso su sąžine.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Šie nusikaltimai šiek tiek tirti: medžiaga 13 G/92 -10, Gen prokuratūra priėmė 2002 spalio 26 (po 10 metų) nutartį apie vukusį NUSIKALTIMĄ – ATIDAVIMĄ Į PSICHIATRINĘ LIGONINĘ, tačiau nieko nebaudė del senaties… Profesiniame lygmenyje šis nusikaltimas Lietuvoje liko net neapsvarstytas. Per tą laiką (10 metų) visuomenė pamiršo kas ją ir kaip skriaudė, mažai as ir žino (1992 apie Poktnaudžiavimų tyrimo grupę buvom paskelbę laikraščiuose) Mūsų grupę išsklaidė, dalis mūsų mirė, aš perėjau prie politinių piktnaudžiavimų (konsultacinė komisija diagnozių pagrįstumui už antitarybinę veiklą), tuo pagrindu skaityti pranešimai AEP kongresuose – nėra visai viskas užmiršta, vakaruose apie tai daugiau. Jei domina ką mes (aš) darėm, žvilgterkit į http://www.straipsniai.lt "Europos psichiatrijos istorija ir Lietuva" straisnių ciklas, bet pagal autorių nerasit, nes paraleliai su mano užpuolimu š.m. vasario 2 d. ten išnyko mano autorystė. Aš esu gerulaitiene. Būtų gerai kažkam perduoti ir medžiagą, po užuolimo nebesu sveika, sutrikęs regėjimas, kiek galiu dar tvarkau mano buv.pacientės, kurią žiauriai uždarė ir parašiau Strasb (1ma byla Liet) popierius, 5-i metai ją gelbsčiu kaip galiu nes labai daug kas suinteresuoti kad jos nebebūtų. Pagarbiai D.G.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Europa sunkiai supranta Lietuvą ir lietuvių nacionalinius jausmus, kai leidžiama dirbti teisėjais ar vadovauti šalies saugumui buvusiens tautiniams budeliams. Nieko, dabar supras – kaip ten bebūtų, Lenkija ne tokia jau maža, o pasiūlė politinį prieglobstį D.Kedžiui – už drąs, vyriškumą ir moralę, tuo tarpu kai ne vieno užsienio laikraščio antraštės mirgėjo: IR TA ŠALIS PRIKLAUSO ES? apie mūsų šalį, Lietuvą. Manau, kad šiandien iš tos kagebistinės didybės beliko gyvuliška baimė, o tai baisiau net nei jų atlikti kankinimai. Nieko, kagebistų rankomis Lietuvoje prikurta pakankamai psichiatrinių sovietinių įstaigų; psichiškių, pensionatų – sutilps jonušiai ir stepucinskiai…

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 5
Naujuoju MRU Tarybos pirmininku išrinktas prof. dr. Egidijus Jarašiūnas 4
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (1)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (3)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (3)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
STT vadovui – nemalonūs Seimo narių klausimai: nuo ryšių su kadriniu KGB darbuotoju iki į azartinius lošimus įnikusio STT agento (1)
    Šiandien, vadovaujantis Lietuvos Respublikos Seimo statuto 209 straipsnio 1 dalimi, Specialiųjų...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (6)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...