Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Gegužė 28 Ketvirtadienis
 

D.Kedžio „rėmėjų grupė“ susitiko su pedofilų „rėmėjų grupe“

2009-11-04 08:48 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (85)

Po spalio 5 d. Kauno įvykių Lietuvos žiniasklaida pasidalino į dvi stovyklas: viena labai kategoriškai ir aiškiai pasisakė prieš pedofilų klaną, jai tarnaujančią teisėsaugą ir šitoje situacijoje palaikė Drąsių Kedį, kita – gynė pedofilija įtariamą buvusį Seimo pirmininko Viktoro Muntiano visuomeninį patarėją bei Pilietinės demokratijos partijos prezidiumo narį Andrių Ūsą bei nužudytą teisėją Joną Furmanavičių, kurį Drąsius Kedys kaltino tvirkinus jo mažametę dukterį.

Internete Drąsiaus Kedžio rėmėjai galėjo susiburti tinklapyje drasiuskedys.lt, kur taip pat buvo paskelbti ir „Karšto komentaro“ straipsniai, pateikiantys absoliučiai priešingą nei oficialioji versija – kad už teisėjo Jono Furmanavičiaus nužudymo gali slėptis „juodasis saugumas“, ir kad teisėjo nužudymas galėjo būti „juodojo“ saugumo „likvidacija“, kas saugumo kuluaruose vadinasi „misijomis“.

Tačiau netrukus interneto portalas drasiuskedys.lt pradingo. Vietoj jo atsirado internetinis portalas pedofilija.lt, kuriame neliko nei Drąsiaus Kedžio nuotraukų, nei prieš tai portale paskelbtų teisėjo Jono Furmanavičiaus nužudymo versijų, nei „Karšto komentaro“ publikacijų, teisėjo nužudymą siejančių su mūsų slaptosiomis tarnybomis (nereikėtų pamiršti, kad ir Generalinė prokuratūra turi savo „operatyvinės veiklos“ padalinį – KK past.).

Kas atsitiko? Kodėl Drąsiaus Kedžio rėmėjai staiga tapo „rėmėjais“? Kodėl iš portalo buvo išimta informacija, prieštaravusi oficialiajai Generalinės prokuratūros versijai?

Į klausimus atsakė Generalinė prokuratūra, šiandien paskelbusi tokio turinio pranešimą spaudai: „Vakar Generalinėje prokuratūroje lankėsi kovai su lytiniais nusikaltimais prieš nepilnamečius skirto tinklalapio www.pedofilija.lt iniciatyvinės grupės nariai. Juos priėmė generalinio prokuroro pavaduotojas Gintaras Jasaitis.

Grupės vadovas Arnoldas Krušinskas išsakė savo susirūpinimą visuomenės nuotaikomis, papasakojo apie prevencinio portalo prieš pedofiliją steigimą, taip pat apie jų suplanuotą ir kartu su policijos pareigūnais įvykdytą operaciją, kurią stebėjo laidos „Akistata“ kūrybinė grupė. Iš generalinio prokuroro pavaduotojo atvykusieji norėjo sužinoti, kaip vyksta bylų, kuriose nėra konkretaus, o tik tariamas nukentėjusysis, tyrimas.

Vienas pagrindinių susitikimo metu aptartų klausimų – kovai su lytiniais nusikaltimais prieš mažamečius skirtų įstatymų pakeitimo poreikis. G. Jasaičio nuomone, įstatyminė bazė šiandien pakankama – galioja piliečių iniciatyvą sulaikant nusikaltimus darančius asmenis reglamentuojanti nuostata, kriminalizuotos ne tik pačios veikos, bet ir pasikėsinimas jas atlikti.

„Šiandien taip pat galioja pagreitinto proceso tvarka, kuria vadovaujantis reikiamus sprendimus priėmę tyrėjai, baudžiamojo persekiojimo procesą baigti ir perduoti teismui gali per 10 dienų“, – sakė G. Jasaitis.

Susitikime atkreiptas dėmesys, jog visuomenės lūkestis yra griežtesnės bausmės lytinius nusikaltimus padariusiems asmenims. Generalinio prokuroro pavaduotojo nuomone, bausmes griežtinti galima keičiant Baudžiamajame kodekse numatytas sankcijas.

Interesantus priėmęs G. Jasaitis taip pat minėjo, kad nusikalstamų veikų prevencija yra viena iš kelių pagrindinių policijos funkcijų, atkreipdamas dėmesį, kad ikiteisminis tyrimas nėra pagrindinė nusikaltimų prevencijos priemonė, kad jos efektas – netiesioginis. Už konkretų nusikaltimą nubausto asmens pavyzdys nuo nusikaltimo gali sulaikyti tik tam tikrą dalį žmonių, tačiau efektyvi prevencija turi skatinti teisinį visuomenės narių raštingumą, padėti kurti pozityvias piliečių iniciatyvas. Nusikaltimų prevenciją atskirais atvejais policija privalo vykdyti bendradarbiaudama su visuomenės atstovais, nevyriausybinėmis organizacijomis.

Iniciatyvinės grupės nariai patikino, kad jų tikslas – viešai kalbėti apie skaudžias mūsų visuomenės problemas, o ne vykdyti ikiteisminius tyrimus“.

Taigi akivaizdu, kad visuomenėje bandoma sudaryti įspūdį, jog formuojasi „aktyvi visuomenės grupė kovoti prieš paplitusį pedofilijos faktą“. Tačiau iš tiesų tai – tik kamufliažinė veikla, ką geriausiai įrodo „išcenzūruotas“ į pedofilija.lt persikrikštijęs drasiuskedys.lt internetinis portalas.

Tuo tarpu šis Generalinės prokuratūros paskelbtas pranešimas spaudai rodo vieną labai aiškią tendenciją: kad Drąsiaus Kedžio dukters tvirkinimo bylą ir teisėjo Jono Furmanavičiaus nužudymą bus stengiamasi pridengti „aktyvios visuomenės“ „pedofilijos prevencija“ bei žurnalistams numetamais kitais pedofilijos atvejais, tuo metu įnirtingai plaunant pedofilijos dėmę nuo Andriaus Ūso ir Jono Furmanavičiaus, kuriuos Drąsius Kedys apkaltino tvirkinus jo mažametę dukrelę.

Tačiau tokie Generalinės prokuratūros žaidimai, po „aktyvios visuomenės“ priedanga bandant pridengti savo kamufliažinę veiklą ir D.Kedžio dukrelės tvirkinimo bylos tyrimą, visuomenėje nepraeis. „Karštas komentaras“ tęs žurnalistinį tyrimą apie kamufliažinę Generalinės prokuratūros veiklą bei prokuratūroje neoficialiai egzistuojančią pedofilų rėmimo grupę, kurios egzistavimą atskleidė Drąsiaus Kedžio dukters tvirkinimo bylos vilkinimas ir Kauno teisėjo Jono Furmanavičiaus nužudymas.

2009-11-04

Komentarai

 

 

 
 1. Valio , kokiakokybė yra ! Kadangi daugiausia “YouTube” vaizdo pamokos neturi gražus bruožas , išskyrus tuos atvejus , iš tikrųjų tai yra ,pedantiška kokybės vaizdo .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. nemanau,kad mergaite buvo primokyta, zinau,kad vaikai sako teisybe..Jie gali nuslepti kas skaudu,bet nemeluoti.Kartais kai nieko nebegali padaryti imiesi tokiu veiksmu,kuriu niekas nepateisina…Kaip bebutu mes turime gynti savo vaikus,nes jie musu ateitis..nebukit tokie akli…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Kovoti pries pedofilus butina tik ne tokiais metodais kaip Kedys kam zudyti ir dar niekuo detus kaip sugyventines sesuo,juk tiesioginiu yrodymu neturejo nei pries Furmanaviciu tik mergaites pasakojimas kuriuo patiketi sunku juk nezinia gal ji buvo primokinta sioj byloj neaiskumu daug kuriu pridirbo pats Kedys kuri daugelis laiko siuolaikiniu Tadu Blinda o kas jis toks buvo gal zmogzudys tokia kauke dabar uzzidejo Kedys ne svieto lygintojo o zmogzudzio ir nebus ji nuimta tol kol jis neyrodys jog jis buvo teisus

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. GAL LAIKAS SUŽINOTI APIE SAVIVALDYBĖS IR R. ŠALAŠAVIČIŪTĖS NUSIKALTIMUS PRIEŠ VAIKUS KURIUOS BANDO NUSLĖPTI LRGP

  Mano vaikams pastoviai buvo grasinama susidorojimu, jiems grasindavo vaikų motina RIMA ANDROSOVA, bet jos nusikaltimus bandoma nuslėpti. 2004m. po grasinimų vaikui ji neteisėtai buvo apgyvendinta „Vaiko ir Motinos Pensione“, apie tai žinojo ir direktorė N. Dirsienė, bet viską slėpė, kodėl pas ją nebuvo iškarto paimtas vaikas ? Pensione R. Androsova užpuolė svetimą vaiką net 2 kartus, mušė ir grasino nužudyti, šie faktai irgi nuslėpti. Vėliau vaikam pastoviai buvo grasinama susidorojimu, buvo daužomi langai, televizoriai. Apie tai žinojo ir vaiko teisių inspektorė R. Valančienė, bet viskas buvo slepiama.
  2006m. Gretimame savivaldybės socialiniame būste neteisėtai buvo apgyvendintas provokatorius GRIGORIJ ULEVIČ. Šio buto savininkas GINTARAS BERTULIS neteisėtai buvo perkeltas į svetimą socialinį butą „PILAITĖJE“, o jo bute buvo apgyvendintas G. ULEVIČ, kuris pradėjo terorą prieš mane, ir kuris vyko net pusantrų metų. Aš buvau sumuštas net 4 kartus, buvo sumušta jau 4 mėnesį nėščia mano sugyventinė. Tik po skundo į STT, provokatorius buvo iškeldintas, o į savo butą sugražintas G. BERTULIS. (tyrimai neatlikti, viską bandoma nuslėpti).
  2007.10.19. vaiko teisių inspektorė R. Valančienė atvykusi pas mus į namus, pagrobė mano dukrą Virgą Lukoševičiūtę, be jokios priežasties, kai motinos nebuvo namie. Taip pat ji bandė pagrobti mano sūnų Virgį Lukoševičiu 2006m. bet jai nepavyko. Aš kreipiausi i R. Šalašavičiūtę net 3 kartus, bet jokių paaiškinimų negavau. TAI KAM BUVO PAGROBTA MANO DUKRA ? TOKIEM PEDOFILAM KAIP USAS, AR FURMONAVIČIUS ? GAL PAKOMENTUOS ŠIUOS FAKTUS ŠALAŠAVICIŪTĖS PAVADUOTOJA MONIKA URMONIENĖ, O GAL PATI MOTINA RIMA ANDROSOVA ? KURIOS BŪTŲ JĄ PARDAVĘ JEI NEBŪČIAU GRYŽĘS IŠ VOKIETIJOS, O GAL PATI ŠALAŠAVIČIŪTĖ NORI PAKOMENTUOTI ?
  2007.11.06. ir 2008.02.05. aš kreipiausi į LRS Žmogaus teisių komitetą, ir įrodžiau, kad LRGP slepia nužudymus, ir nusikaltimus prieš vaikus. (bet tyrimai neatlikti).
  Čia aprašyta labai maža dalis nusikaltimų, kurie organizuoti ALGIRDO KATKAUS, kad nuslėpti prokuroro BIRŠTONO, saugumiečio POCIŪNO nužudymus, ir 3 pasikėsinimus nužudyti mane. (GAL PAKOMENTUOS ŠIUOS FAKTUS LRGP ?)
  Kad nuslėpti visus šiuos nusikaltimus savivaldybė kreipėsi į teismą, kad atskirti vaikus nuo manes. (GAL PAKOMENTUO ŠIUOS FAKTUS TEISĖJA RENATA KASIMOVIENĖ ?)

  TAI KIENO INTERESUS GINA R. ŠALAŠAVIČIŪTĖ, VAIKŲ AR IŠKRYPĖLIŲ KURIE ORGANIZUOJA NUSIKALTIMUS PRIEŠ VAIKUS ? AŠ PASIEKSIU, KAD TAVE TEISTŲ KAIP ŠIŲ NUSIKALTIMŲ BENDRININKĘ, ATSAKYSI UŽ MANO VAIKŲ AŠARAS.
  VLADAS LUKOŠEVIČIUS. Rašykite, atsiūsiu medžiagą. Tel. 867704339. email: vl55755@gmail.com

  P.S.
  R. ŠALAŠAVIČIŪTE TAU REIKIA BIJOTI NE D. KEDŽIO, NE MANĘS, TAU REIKIA BIJOTI VAIKŲ KURIE PATYRĖ NUOSKRIAUDAS, IŠ KURIŲ BUVO PASITYČIOTA. JEI TU BENT KIEK NUSIMANAI VAIKŲ PSICHOLOGIJA, TURĖTUM ŽINOTI, KAD VAIKAI IŠ VAIKNAMIŲ NEPAMIRŠTA NUOSKRIAUDŲ, JIE VISKĄ LAIKO SAVYJE, IR UŽTENKA MAŽIAUSIO POSTUMIO IR VISKAS IŠSILIEJA. O TAU ATEIS ATPILDO VALANDA. BET ŽINOK, KAD BAISIAUSIA NE BAUSMĖ , O JOS LAUKIMAS.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Sveiki, tas zurnaliuga is abipus sienos nori isgarseti., bet jo reitingai ziauriai kris. Ka jis rodo, ka jie ten rezga? Ziureti tos laidos negaliu, BAISU.
  sITOS lAIMUTES TEVAI pasakoja, bet painiojosi, netgi kai sako, kai teismas priteise globa tevui, o ji ale mylincia mama nei zodzio, be kovos tiesiog paeme ir sutiko. Ai labai daug nesklandumu, o abipus sienos rodo tik a le gerieciu puse, klausikyte is kur iskapste ta darzelio aukletoja, kuri net sutinka kalbeti per tv, o kur gi isniekintos mergaites mokytoja, daktare, kuri gyde ir isvia kazkokia painiava gaunasi.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. man geda ir baisu uz tokius pasisakymus per kakadu ir per abipus sienos laida,is tokios tragedijos daromas sitoks sou ir kalbama su tokia ironija,negaliu patiketi kad tiek daug zmoniu kurie netiki 5 metuku vaiku,tokiu dalyku neprisigalvosi,neprisikursi ir neismoksi atmintinai kaip eilerascio.padaryta neatstatoma zala mergaitei,kaip jus galit ramiai miegoti palaikydami tuos pedofilus ir tokias motinas.turbut patys neturite vaiku ir nesuvokiat nieko.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Pagrindine kaltininke Kaune – Kauno prokuratura…
  prokuraturos nusikalstama veika. Prievartavimai, teroras, žudymai. Vardan – kontrabandos…, auksti pareigunai, vilkinimas, chaosas, nusikalstamos veiklos organizavimas… ikalciu slepimas, naikinimas, terorizavimas… teismas, teisejai, mafija… daugelis atsakymu siandienos klausimus kiekvienam… byloje – "Dvarvycio karas" #Iskarpyta, sutrumpinta konfiskacijos video medziaga: youtube.com/watch?v=RqUq_W1dvug #Pilna video medziaga: rutube.ru/tracks/2544038.html?v=e42277dbd9e14f5d461e811e26b36e55 #Bylos dokumentaciniai failai parsisiuntimui: megaupload.com/?f=5MCK7TPY realios situacijos isdestymas… dekui uz demesi.
  dabar jau kai kuriuos dokumentus galite skaityti interneto puslapyje…
  scribd.com/doc/21807708 Bylos Aprashymas
  scribd.com/doc/21808018 Skundas LR gen. prok. del ikiteisminio
  + scribd.com/doc/21978980 KMAT-SprendimasLRvardu-091020
  manau busit nustebinti…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Man tas LNK reportažas apie Arnoldą nuomonės nepakeitė, nes puikiai žinau, kieno įrankis yr Kakadu ir kieno užsakymus vykdo. Bet kad Arnoldas nuėjo pas pedofilų stogą… Sorry, bet juo jau daugiau niekada negalėsiu pasitikėti.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Ponas iš Seimo,berods Šedbaras rado "išeitį" prokuratūrą su visais prokurorais atiduoti Vyriausybei ir bus tvarka.Žinote tai vaikiškas pasiūlymas.Lietuvai reikia rimtos teisėsaugos reformos,bet teisėsaugos problemas nemėtyti kaip karštą bulvę nuo savęs kitam.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Labai prasome visu rimties. Ikandai ir sustok. Nes nieko nepasieksim.
  Manau, kad KK šįkart dar galėjo neišsilieti. Linkime visiems rimties.

  LNK KAKADU žiauriai perlenkė lazdą su išknistų faktų pateikimu apie Arnoldą. Faktai tebūnie, tik ne taip. Žmogus savo iniciatyva paorganizuoja pedofilo gaudymą, pasakoja tai o jie visą laidą komentarais lipdo savo … gėda. :
  crimerangers com/group/KitosVienijimosiProblemos/forum/topics/lnk-kakadu-faktu-perputimas

  Kviečiame prisijungti. Laukiame prisijungiant šimtojo Reindžerio. Pasveikinsim. Ačiū, kad mums ne vien tik komentuot.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Na taip,kai nėra kuo pasigirti, giriamasi tai kas yra…. Teisus gi jus,siūlau visas Lukiškes paskelbti intelektualais ir reabilituoti,kaip nukentėjusius nuo okupacinio režimo.:))) Linksminate mane.
  O aš manau, kad geriau 30, bet kokybišku narių,o ne 500, bet vėjus rašančių.:))

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Matote, p. "klavišini riteri", galvojau, jog buvau apsirikęs dėl Jūsų siekių/tikslų/galimybių. Tačiau užteko apsilankyti čia viename forume, kuriame 30 narių (neįskaitant Avanti, kurią slapčia pakvietėte ;)) sugebėjo parašyti virš 11 000 komentarų. O jūs pykote, kai pasiūliau Jums vieną tokį įdomų statusą. Pasirodo – neklydau jau tą dieną, kai Kaune susirinkime nepasirodėte. Tačiau neisiu į smulkmeniškumus ir nepulsiu kažkaip įžeidinėti Jūsų. Po Jūsų asmeninį gyvenimą nesikapstau ir epitetų nelaidau. Turbūt tai irgi prisideda prie mano intelekto. Juk galu gale – sukčiavimas taip pat intelektualus nusikaltimas 😉 :)))))))))))

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Pats Ostapas Benderis atsakė….Aš sužavėtas… Kaip sekasi Naujuosius Vasiukus statyti?:)))

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Atleiskite, p. Girtasadminas, kas nutiko? Apie kokias čia nuorodas kalbate? Gal jau Jums, kaip ir KK – haliucinacijos prasidėjo? Beje, Jūsų dideliam nusivylimui, mano IQ yra 124. Pabandykite įstoti į HighIQ Society ir tada laidykite replikas apie intelekto koeficientą. 😉

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. O kaip greitai pedofilija.lt pasinaudojo mano įmesta nuoroda. Na tai tik dar kartą pasako, kad ten susirinko liaudis ne su itin dideliu IQ. Liūdna, kai gražaus tinklapio adminas nesubjaurotu intelekto veidų…. laisvdiskusijoms.eforum.lt

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. p. visiems – 2009 11 05 20:43

  Chebra! Ar neatrodo kad visi kolektyviai debilejam? Kalnu griuties principu. Sedim siltai prie kompu, niauzgiam aukstom materijom ir pliekiam tuos kurie nors kazka, realiai, daro.

  Tu visai teisus, tik gal žodis "debilėjam" ne visai tinka. Ne visi čia debilai, bent jų mažesnė dalis, betgi kaip rašo, kad su tokiu G.Jasaičiu buvo susitikta. Na žinot jau čia apleidžia "debilų" protas. Juk to žmogaus pirmom skandalo dienom, žmonėms ir ir žurnalistams kėlė įtarimą,kad labai jau greeitai atsirado įvykio vietoj, labai jau greitai (kažkodėl), nusigesino.Kaip čia dabar yra?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. o kas realiai daro, kai bus konkretus rezultatai, tada galėsim ir pasakyti kad realiai kažka tai daro, o dabar kalbų lygyje dar po kol kas :)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. Ne, neatrodo. Nors kažkam labai norėtųsi, kad atrodytu. Ir kaip matosi, tiems "kažkam" jau ir pagalbininkų atsirado…
  :))

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. Chebra! Ar neatrodo kad visi kolektyviai debilejam? Kalnu griuties principu. Sedim siltai prie kompu, niauzgiam aukstom materijom ir pliekiam tuos kurie nors kazka, realiai, daro.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. Mums nereikia atsipeikėti. Pačiam tikriausiai irgi. Visi suprantam, kas ir už ką. Kiekvienas žmogus pats pasirenka kurioje jis pusėje. Tu jau pasirinkai. Tad tavo pasiteisinimai čia visai nereikalingi ir net neįdomūs. Tad "kovok" toliau savo svetainėje… :))

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. >>Kada: visu pirma – portalas iš drasiuskedys.lt į pedofilija.lt persikėlė gal prieš dvi savaites iki vizito. Todėl šioje vietoje tai reikėtų truputį nusiraminti. Dėl "pornogaminių": remiantis Lietuvos aukščiausiojo teismo nutartimi Nr.3K-3-421/2004: "Apeliacinės instancijos teismas pagrįstai motyvavo, kad pornografinio turinio vaizdajuosčių laikymas apskritai yra neuždraustas. Teisėjų kolegija pažymi, kad pornografinių vaizdo juostų laikymas yra privataus gyvenimo dalis; vadinasi, jos gali būti naudojamos asmeniniams tikslams, tačiau civilinė apyvarta negalima." Taigi nepavykus įrodyti platinimo fakto, remiantis minėta nutartimi galima bus netgi išsiieškoti žalos atlyginimą už prarastą pornografinio turinio informaciją….>>>>>jidi-m: Jasaitis yra atsakingas už ikiteisminius tyrimus ir operatyvinę veiklą. Dar kartą sakau – ėjome ne sandorių kažkokių sudarinėti, ne susitarimų, o paklausti, KODĖL POLICIJA TO NEDARĖ ANKSČIAU IR AR YRA TAM KAŽKOKIŲ TRUKDŽIŲ. Kaip jūs to nesuprantate?! Tai, kad jūs čia sėdite ir "daužote pirštais į klaviatūrą" – nieko nepakeis. Reikia eiti ir daryti. Mums buvo pareikšta, kad tokios operacijos dar nėra buvę ir kliūčių jas toliau daryti praktiškai nėra. Vadinasi – šiek tiek laimėjome, kadangi tokios operacijos bus tęsiamos. O jūs iš karto puolate tiek mūsų portalą, tiek mane. Atsipeikėkite, žmonės…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. pats net nesupranti kur papult gali su tais setonais bendraut pradejes.. daug pavizdziu yra.. teisia kaip tik siandien vienus.. trecia kart iki gyvos galvos.. o kaip jum i galva sove eit pas Jasaiti?? cia yra labai idomu..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. pornogaminiai pademonstruojami visai Lietuvai ir žiūrimiausiu laiku bei tam tikrame kontekste, tai teisėsaugai yra už ko užsikabinti, anoks jau čia "archyvas". Dar gerai, kad suaugusios partnerės užpakalio keturmetės užpakaliuku koks pedofilams savas kompjuterastas nepakeitė ir Lietuvai neparodė. Juk techniškai tai – vieni niekai padaryti. Gerus dalykus patartina daryti švariomis rankomis. Niekas nesikabinėtų, jei portalo kokybė nepasikeistų po pabendravimo su jasaičiu…

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 5
Naujuoju MRU Tarybos pirmininku išrinktas prof. dr. Egidijus Jarašiūnas 4
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (1)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (3)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (3)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
STT vadovui – nemalonūs Seimo narių klausimai: nuo ryšių su kadriniu KGB darbuotoju iki į azartinius lošimus įnikusio STT agento (1)
    Šiandien, vadovaujantis Lietuvos Respublikos Seimo statuto 209 straipsnio 1 dalimi, Specialiųjų...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (6)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...