Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2019 Gruodis 15 Sekmadienis
 

CŽV kalėjimai: (ne)buvo

2009-10-27 13:36 | Politikų tribūna | Komentarų (29)

Algimantas Matulevičius

Kad buvo, abejonių beveik nelieka. JAV didžiausia telekompanija neblefuos. Be to, aiškiai tai davė suprasti LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė, kad Vakarai neabejoja, o klausia, ką darysim.

Sutinku, reikia išsamaus tyrimo. Bet ne tik išsamaus, o ir greito. Tik nedidelė, bet reikšminga abejonė – ar užteks ryžto ir drąsos Seimo NSGK pirmininkui p. A. Anušauskui tai ištirti objektyviai, be išankstinio nusistatymo? Nes tas išankstinis nusistatymas, kad nebuvo, yra jau ne kartą nuskambėjęs viešoje erdvėje, vos tik šiai problemai iškilus į viešumą. Tikėkim, kad NSGK yra dar principingų, o ne tik tam tikriems veikėjams pataikaujančių politikų, ir tyrimas vyks sparčiai bei objektyviai.

Tačiau tai – tik politiniai vertinimai. O reikalingi ir griežti teisiniai. Nes jeigu buvo, tai jau rimčiausi pažeidimai, kokie tik gali būti įvykdyti. Pažeista LR Konstitucija, Baudžiamasis kodeksas ir keletas tarptautinių konvencijų. Įdomi paralelė. Šiuo atveju yra pažeistas sutarties su ES septintas straipsnis, kur numatomos griežtos ir svarbiausia – gėdingos sankcijos.

Klausimas: vardan ko? Ir kokia iš to Lietuvai nauda? Kitu atveju, dėl Ignalinos AE antro bloko uždarymo keliais metais vėliau, visi garsiausiai šaukia, kad jokiu būdu negalima pažeisti ES susitarimų. Nors vėlgi toje pačioje sutartyje aiškiai numatyta, kad stojimo sąlygos į ES negali pabloginti šalies ekonominės situacijos. O elektros kainos šuolis nuo 2010 m. Lietuvą tikrai įstums į dar didesnę duobę nei jau esame. Vardan ko tokia auka? Kodėl taip žiauriai elgiamasi su Lietuvos žmonėmis?

Štai du atvejai. Vienu atveju galima pažeisti, jeigu to paprašo šio pasaulio galingieji, net neatsižvelgiant į pasekmes šaliai, antru atveju, net piršteliu nepajudinama, kad palengvinti šalies žmonių ir taip varganą gyvenimą. Ir tai – garsioji moralioji politika. Arba tai, kas dar taip vadinama romantiškos politikos eros pabaiga. Liaudyje sakoma, kaip pavadinsi, taip nepagadinsi. Bet jei moralinio autoriteto, kuriuo kai kurie žurnalistai buvo pakrikštiję V. Adamkų, vadovavimo metu, buvo leidžiama tokia užsienio specialiųjų tarnybų savivalė mūsų valstybėje, tai manau, kad moralės, kaip ir teisės sampratos, pas kai kuriuos mūsų orakulus labai abejotinos vertės.

Ši problema yra ne tik Lietuvos tarptautinio prestižo ir patikimumo klausimas. Tai eilinį kartą įrodo, kad mūsų demokratija yra tik fasadinė. Būtent nuo tokių neleistinų nusikalstamų veiksmų ir prasideda valdžios ir valstybingumo erozija. Kai norint įtikti kažkam, aukojamas ne tik šalies prestižas, ne tik mūsų žmonių saugumas, bet ir pati šalies santvarka. Taip, būtent santvarka, nes jeigu gali tokie dalykai atsitikti, tai šalis tikrai yra nesavarankiška, o jos valdžia – marionetinė.

Šių eilučių autoriui žinant mūsų teisėsaugos ir specialiųjų tarnybų problemas ne iš laikraščių, nekelia nuostabos tai, kas jau praktiškai nekelia abejonių ne tik Vakarų valstybėms, o ir blaiviai mąstantiems Lietuvos žmonėms. Prisiminkime, kaip buvo priešinamasi VSD ir kitų teisėsaugos institucijų kontrolei, kai buvo atliekamas NSGK parlamentinis tyrimas, kuris atskleidė iki šiol neišardytus klanus, įtakojančius politikus ir specialiąsias tarnybas bei palaikančius ryšius su oligarchais. Kaip nedviprasmiškai V. Adamkus, G. Kirkilas ir eilė kitų politikų gynė „valstybininkus“, kurie, tarp kitko, niekur nedingo ir toliau daro savo juodą darbą. Kodėl iki šiol Seimui nepateiktos iš VSD garsiosios pažymos? Tai grandinė tarpusavyje susijusių įvykių. Vieni leido, kiti darė, o treti fiksavo. Fiksavo tam, kad galėtų šantažuoti. O už tai nebaudžiami darė ir daro ką nori.

Manau, kad ši dvigubų standartų politika, kurioje pakankamai juodai dalyvavo ir Konstitucinis Teismas, priėjo logišką liepto galą. Juk iš neteisybės negimsta tiesa, taip pat iš netiesos negali gimti teisingumas. Negali būti valstybių valstybėje, kokiomis su Konstitucinio Teismo pagalba, jo savitu ir supainiotu Konstitucijos traktavimu, tapo mūsų specialios tarnybos, prokuratūra, teismai. Didžiulės lėšos skiriamos jų išlaikymui, o kontrolės bei atsakomybės –nėra. Ar ne todėl jau atsirado linčo teismai garsiojoje pedofilijos byloje? Ar ne todėl kyla didžiulis tarptautinis skandalas su CŽV kalėjimu? Ar ne todėl žmonės jau nebetiki savo valstybe ir valdžia, kuri gali juos apginti? Atsakymas aiškus – valstybinės valdžios ir atskirų jos institucijų savavaliavimas jau tapo grėsme pačiam šalies nacionaliniam saugumui. Toliau taip gyventi ir elgtis nebegalima. Ir visiškai nesvarbu, ar buvę Prezidentai R. Paksas ir V. Adamkus bei kiti pareigūnai žinojo, ar nežinojo apie kalėjimo buvimą, tai neatleidžia nuo atsakomybės. Vadovas privalo atlikti pareigas taip, kad jo pavaldiniai negalėtų savivaliauti. Beje, žinant kai kurių pavaldinių bailoką charakterį, mažai tikėtina, kad jie veikė be aukštesnių vadų žinios.

Manau, kad šios istorijos greitas ištyrimas, kaltų įvardijimas ir nubaudimas – vieninteliai įmanomi Lietuvos valdžios veiksmai. Ir nubausti ne dėl akių, kaip jau ryškėja pedofilijos skandale, kad tik viena prokurorė bus atleista, o kiti atsipirks nuobaudomis. Jeigu taip elgsimės ir toliau, niekas nepasikeis, kaip nepasikeitė po generalinio komisaro V. Grigaravičiaus ir VRM ministro R. Šukio nuvertimo dėl Skuodo girto policininko trijų vaikučių nužudymo. Privalome keisti sistemą – kiekvienas turi žinoti, kad už aplaidumą, o ypač neteisėtus veiksmus, atsakys visu griežtumu.

Atleidimas iš pareigų – tai ne bausmė. Manau, kad ir šiuo atveju bus bandoma tempti laiką, kaip buvo ir iki šiol. O gal viską pabandyti nuslėpti naujais skandalais? Tačiau tokiu atveju valstybinės valdžios išsigimimas gali tapti nebepataisomu dalyku. O tai gresia nenuspėjamomis pasekmėmis, ypač dabartiniu – krizės periodu.

2009-10-27

Komentarai

 

 

 
 1. I have to say that for the last few of hours i have been hooked by the impressive posts on this site. Keep up the great work.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. I do like the way you have framed this matter and it really does present me personally some fodder for consideration. On the other hand, coming from everything that I have witnessed, I just wish when the actual reviews stack on that people keep on point and not get started upon a tirade involving the news du jour. Anyway, thank you for this superb point and even though I do not necessarily agree with it in totality, I regard the perspective.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Persiunčiu komentarą dėl CŽV kalėjimo buvimo Lietuvoje, kurį parašiau DELFI – je, tačiau jis nebuvo praleistas, nes matyt palietė ir jo šeimininkų interesus.
  ,,Ponas Vytautai mane ir Tave tiesiogiai tai įtakoja. Jeigu bailios elitinės kiaulės tiesiai šviesiai iš karto būtų pasakę, kad toks kalėjimas buvo, tai neįtakotų. Tada jiems reikėtų bijoti Binladeno keršto. O dabar kai ne mano išrinktos valdžios nežino, tiksliau apsimeta, kad nežino ir Tautai akivaizdžiai meliuoja, tai jau yra mano, kaip Tautos nario reikalas. Daleidus kad adamkius ar brazius nežinojo, tai kyla klausimas, kaip tada valdoma Lietuva, kas ją valdo? Man ne vistiek ar ją valdo žydeliai per savo finansus, ar rusai, ar jankiai per savo žvalgybas. Man dėl to ir gaila Lietuvos, kad 70% jos gyventojų nesvarbu ką veikia valdžios klerkai, rusų, jankių ar žydelių parankiniai".

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. niekas negali paneigti.Kaip ir paneigt,kad mūsų valdžia marionetinė,kaip kokioj Afrikoj?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. spectarnybu pagrindinis darbas buvo organizuot prezidento vertima ir maisyt vandeni, kad kuo maziau butu matomumo. Juk tik pajudino Laurinku ir tuoj buvo suorganizuotas perversmas. Kas gali paneigti tai, kad jei pajudins Makalauska arba Valentina, vel bus organizuotas samokslas pries prez. Grybauskaite

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. ne tame buvo ar ne esmė,kad Adamsius ir Co perdaug lindo amerikonam į vieną vietą,o svarbiausia ,kad mūsų spec.tarnybos nedirba Lietuvai,o velnias žino kam?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Manau,kad yra dvi versijos šito fakto:
  1.Buvo,tačiau tai faktiškai sunkiai įrodoma kadangi nulėks ne viena galva ir ne vienas užpakalis bus pačirškintas,negi saviškiai skandins saviškį,juk nėra nieko išskyrus a lia rimtos tv kompanijos "abc "prielaidas.
  2.Nebuvo,tai yra tiesiog gudriai suregzta afiora norint pakenkti Lietuvos įvaizdžiui.Prisiminkime žydų norą susigrąžint kompensaciją už turtą ir Kubiliaus nenorą ją grąžint.
  Man tai labiau priimtina 2 versija kadangi( pažiūrėjus dok zeitgeist tapo aišku kas valdo pasaulį,ten buvo minima ir tv kompanija abc kuri yra informaciją filtruojanti,kadangi ameriką ,o ir visą pasaulį valdo bankininkų kartelis ,tai tas kanalas,būdamas priklausomu,skleis informaciją tokią kokią reiks)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. gerai ir tvirtai aprašyta,man tuo Matulevičius patinka nes Jis sudėtingus reiškinius sugeba paiškinti suprantamai.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. gerai ir tvirtai aprašyta,man tuo Matulevičius patinka nes Jis sudėtingus reiškinius sugeba paiškinti suprantamai.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Pagrindine kaltininke Kaune – Kauno prokuratura… prokuraturos nusikalstama veika. Prievartavimai, teroras, žudymai. Vardan – kontrabandos…, auksti pareigunai, vilkinimas, chaosas, nusikalstamos veiklos organizavimas… ikalciu slepimas, naikinimas, terorizavimas… teismas, teisejai, mafija… daugelis atsakymu y shiandienos klausimus kiekvienam… byloje – "Dvarvycio karas" #Iskarpyta, sutrumpinta konfiskacijos video medziaga: youtube.com/watch?v=RqUq_W1dvug #Pilna video medziaga: rutube.ru/tracks/2544038.html?v=e42277dbd9e14f5d461e811e26b36e55 #Bylos dokumentaciniai failai parsisiuntimui: megaupload.com/?f=5MCK7TPY realios situacijos isdestymas… dekui uz demesi.
  dabar jau kai kuriuos dokumentus galite skaityti interneto puslapyje…
  scribd.com/doc/21807708 Bylos Aprashymas
  scribd.com/doc/21808018 Skundas LR gen. prok. del ikiteisminio
  manau busit nustebinti…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Algimantas gerus straipsnius rašo visus skaitau,manau,kad politikai dug gali apsimokyti.Linkiu Algimatui nepasiduot ir toliau šviesti Tautą.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. adamsas su bušu užsiiminėjo demokratijos plėtra tankų pagalba ir patys gauvo atgal,kas juos kvietė į Iraną ir Afganistaną,ten kažkada buvo sovietai taip baigs ir amerikonai

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. adamsas su bušu užsiiminėjo demokratijos plėtra tankų pagalba ir patys gauvo atgal,kas juos kvietė į Iraną ir Afganistaną,ten kažkada buvo sovietai taip baigs ir amerikonai

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. adamsas su bušu užsiiminėjo demokratijos plėtra tankų pagalba ir patys gauvo atgal,kas juos kvietė į Iraną ir Afganistaną,ten kažkada buvo sovietai taip baigs ir amerikonai

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. Pagrindine kaltininke Kaune, Kauno prokuratura… prokuraturos nusikalstama veika. Prievartavimai, teroras, žudymai. Vardan – kontrabandos…, auksti pareigunai, vilkinimas, chaosas, nusikalstamos veiklos organizavimas… ikalciu slepimas, naikinimas, terorizavimas… teismas, teisejai, mafija… daugelis atsakymu y shiandienos klausimus kiekvienam… byloje – "Dvarvycio karas" #Iskarpyta, sutrumpinta konfiskacijos video medziaga: youtube.com/watch?v=RqUq_W1dvug #Pilna video medziaga: rutube.ru/tracks/2544038.html?v=e42277dbd9e14f5d461e811e26b36e55 #Bylos dokumentaciniai failai parsisiuntimui: megaupload.com/?f=5MCK7TPY realios situacijos isdestymas… dekui uz demesi.
  dabar jau kai kuriuos dokumentus galite skaityti interneto puslapyje…
  scribd.com/doc/21807708 Bylos Aprashymas
  scribd.com/doc/21808018 Skundas LR gen. prok. del ikiteisminio
  manau busit nustebinti…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. Pagrindine kaltininke Kaune, Kauno prokuratura… prokuraturos nusikalstama veika. Prievartavimai, teroras, žudymai. Vardan – kontrabandos…, auksti pareigunai, vilkinimas, chaosas, nusikalstamos veiklos organizavimas… ikalciu slepimas, naikinimas, terorizavimas… teismas, teisejai, mafija… daugelis atsakymu y shiandienos klausimus kiekvienam… byloje – "Dvarvycio karas" #Iskarpyta, sutrumpinta konfiskacijos video medziaga: youtube.com/watch?v=RqUq_W1dvug #Pilna video medziaga: rutube.ru/tracks/2544038.html?v=e42277dbd9e14f5d461e811e26b36e55 #Bylos dokumentaciniai failai parsisiuntimui: megaupload.com/?f=5MCK7TPY realios situacijos isdestymas… dekui uz demesi.
  dabar jau kai kuriuos dokumentus galite skaityti interneto puslapyje…
  scribd.com/doc/21807708 Bylos Aprashymas
  scribd.com/doc/21808018 Skundas LR gen. prok. del ikiteisminio
  manau busit nustebinti…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. " JAV didžiausia telekompanija neblefuos." Deja, Didžiosios Britanijos patirtis rodo ką kitą. Neblogai tada žūrnaliūgos prifantazavo…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. Gerb. Matulevičius, kaip buvęs NSGK piorminykas, tiesiog privalėjo žinoti apie tą instituciją! Premjero Kubiliaus užuominos apie neva Kirkilo Vyriausybės "neformalų" susitarimą irgi vertos dėmesio. Bet čia aš pasiimu būrimo rutulį, taro kortas ir apispylęs kavos tirščiais buriu, kaip Kirkilas galimai gauna "otkatą" iš imperialistų (CŽV) už išmuomojamą bazę – Kremblius to niekada neatleistų!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. Būdamas eilinis žmogelis, jau seniai gvildenau tą mintį, kad mūsų valstybėj kažkas netvarkoj. Kas yra minima šitame straipsnije, pats gal prieš 2 metus tiksliai sau įvardijau esančias valdžios problemas, jas dėstydavau draugams, pažystamiems, o jie nuleisdavo juokais-tai nereikšmingi ir išsigalvoti dalykai. Taigi pasirodo buvau teisus, bei įrodo, kad ir paprastas žmogus gali būti įžvalgus. Siūlau visiems pasidomėti kas aplinkui vyksta ir nelikti abejingiems.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. Jei ir Europa neabejoja grandiozinio pažeidimo buvimu, tai tegu mainais nutyli mūsų daug mažesnį pažeidimą -AE darbo pratęsimą bent krizės laikmečiui. Mainais, mes nesidraskysime dėl to kalėjimo. Nekvosime nukriošusio CŽV veterano, ir, mano manymu CŽV agento Adamkaus. O pastatų kompleksą reikia atimti iš VSD, taip pat įsimaišiusios į skandalą ir atidaryti ten vaikų globos namus. Vaikų, nukentėjusių nuo pedofilijos. Faktas, kad pastatus tyliai perėmė VSD, turi įrodyminę reikšmę, kad kalėjimas buvo būtent ten. Dar neaišku, ar dabar ko nelaiko…Pasirodo, pas mus viskas įmanoma. Nuo kurio laiko?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. "Tačiau tokiu atveju valstybinės valdžios išsigimimas gali tapti nebepataisomu dalyku."
  —————————————————————————————————————————-
  negalima tapti issigimusiu, – galima tik gimti.
  vaisiu pazinsit pagal skony.
  ar saldus tas zodis "laisve" ? :)))))))))))))

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. Ohoho.. Rimti dalykai vyksta niekam nežinant.. Pavojus Lietuvos gyventojams. Juokdavausi, kai pasakydavo, jog Lietuvoje gali būti įvykdyti teroristiniai išpuoliai, dabar jau nesijuokiu, nes jei čia buvo vežami teroristai ir laikomi ar kankinami, tai tikėtinas ir kerštas iš jų pusės.. prisižais vieną kartą valdžia, o srėbti reikės paprastiems žmonėms.

  Thumb up 0 Thumb down 0 
bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/geriausios-puko-dainos-2019-302454
Video reportažas


https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia/?lang=

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Norvegijoje plintant šunims pavojingai ligai – perspėjimas lietuviams 1
E. Laurinaitis: priimti „kitokį“ padeda suvokimas, kad kiekvienas iš mūsų apskritai yra skirtingas 2
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (1)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? 
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Kaunas planuoja statyti metro (balandžio 1-osios pokštas) (9)
Premjerui Sauliui Skverneliui pavadinus mūsų brolius latvius konkurentais, daug kam kilo mintis, kas...

Teisingumo ministerija inicijuoja teismo proceso tobulinimą (1)
Teisingumo ministerija, siekdama sistemiškai tobulinti teismo procesų reglamentavimą, iš vidinių išteklių steigia naują...

Premjeras: Tikiu Lietuva ir kviečiu visus švęsti mūsų Tėvynės gimtadienį! (12)
Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis sveikina Lietuvos žmones su Valstybės atkūrimo diena.  „Sveikinu jus...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
A. Kubilius: “Sakartvele aptarta politinė krizė šalyje, priimti sprendimai dėl Rytų Partnerystės ateities”
Šiandien Europos Parlamento narys Andrius Kubilius Tbilisyje (Sakartvelo) vykusioje spaudos...
G. Landsbergis: „Pritardami Prezidento teikiamų pataisų svarstymui, kviečiame gilesnei diskusijai“ (1)
Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis šiandien,...
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininku išrinktas D. Gaižauskas (7)
Trečiadienį vykusiame Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto posėdyje, aktyviai...
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (1)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (1)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą (1)
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris (1)
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta (1)
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – atpažinti plėšimu įtariamą vyrą (3)
Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo...
 
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus (1)
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (3)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
„Huawei“ pristato stilingą „Mate 10 lite“ (2)
Nuo šiol bus dar paprasčiau pasidaryti tobulą asmenukę ar pagauti...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Padėka
PADĖKA Dėkojame visiems vienaip ar kitaip prisidėjusiems ruošiantis pirmajam renginiui...