Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Vasaris 25 Antradienis
 

Buvusio D.Mockaus verslo partnerio A.Gureckio našlė: „Man jau grasinama“

2013-12-22 14:37 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (36)

V.Gureckienė prie namų po nakties rastą kortą su kryžiumi vertina kaip psichologinį smurtą, kurį lydi gąsdinimai ir grasinimai, o gal ir siekis susidoroti. KK nuotr.

Prieš kelerius metus iš gyvenimo, neatlaikius psichologinio teroro, pasitraukusio buvusio D.Mockaus verslo partnerio A.Gureckio našlė Violeta Gureckienė prieš Kalėdų šventes sulaukė grasinimų: naktį prie V.Gureckienės namo padėta lošimo korta su kryžiaus ženklu.

„Net ir nežaidžiantys kortomis žino, jog šis ženklas reiškia mirtį“, – sako V.Gureckienė.

A.Gureckio našlė, iš kurios paskutinius skatikus per teismus siekia atimti D.Mockaus valdomo koncerno bendrovės, sako nieko nebijanti ir šią prie namų po nakties rastą kortą vertinanti kaip psichologinį smurtą, kurį lydi gąsdinimai ir grasinimai, o gal ir siekis susidoroti.

V.Gureckienė gyvena uždarame namų kvartale, į kurį patekti nėra paprasta. „Taigi kažkas turėjo ateiti, kažkaip patekti į mūsų namo kiemą, kad padėtų tą kortą, nes nuo kelio čia taip nenumesi. O korta sausa, švari“, – „Karštam komentarui“ V.Gureckienė.

Jos nuomone, tai gali būti susiję su šiuo metu vykstančiais teisminiais procesais ir tuo, kad V.Gureckienė netyli – nuolat viešai primena apie savo vyro žūtį.

V.Gureckienės vyras Antanas Gureckis, statybos bendrovės „Mitnija“ įkūrėjas ir bendrasavininkas, nusišovė prieš kelerius metus namuose pareigūnų akivaizdoje, palikęs priešmirtinį raštelį. Jame rašė, kad pasitraukia iš gyvenimo dėl „MG Baltic“ prezidento D.Mockaus ir viceprezidento R.Kurlianskio psichologinio smurto. „MG Baltic prezidentas D.Mockus ir jo viceprezidentas R.Kurlianskis nuo 2005 m., žiniasklaidos pagalba, nuo 2006 m. iki dabar psichologinio smurto, teisėsaugos bei teisėtvarkos, kurioje turi kišeninių prokurorų, mane terorizavo ir privedė prie savižudybės“, – parašė buvęs D.Mockaus verslo partneris A.Gureckis savo priešmirtiniame raštelyje.

Tai, kas vykdoma Violetos Gureckienės šeimos atžvilgiu, V.Gureckienės advokatai teisme pavadino reideringu.

Antanas Gureckis, statybinės bendrovės “Mitnija” akcininkas, pardavė akcijas Dariaus Mockaus valdomam “MG Baltic” koncernui. A.Gureckiui buvo iškelti civiliniai ieškiniai (77 mln. Lt – neva dėl patirtų nuostolių), o tuo pačiu metu restoranuose vyko susitikimai. Ikiteisminio tyrimo byloje yra liudininko parodymai, kad “30 milijonų litų, ir viskas baigiama”. Paraleliai buvo iškelta ir baudžiamoji byla. Galiausiai, neatlaikęs psichologinio spaudimo, A.Gureckis pareigūnų akivaizdoje nusišovė.

Latvijoje buvo labai panaši situacija. “MG Baltic Investment” inicijavo Latvijos verslininkui V.Kalnozols civilinę bylą, pareikšdamas 29 milijonų litų dydžio pretenzijas dėl neva patirtų nuostolių. Tačiau Latvijos verslininkas V.Kalnozols šią bylą Latvijos teisme laimėjo.

Latvijos verslininkas V.Kalnozols davė parodymus mūsų teisėsaugai A.Gureckio privedimo prie savižudybės byloje. Latvijos verslininkas sakė: “Bet aš nepasidaviau jų spaudimui ir teismai baigėsi mano naudai”.

Tačiau Lietuvos teisėsauga neatsižvelgė į bendrą galimos reiderystės kontekstą, o V.Kalnozols parodymus konstatavo tik kaip faktą, kad „V.Kalnozols laimėjo prieš “MG Baltic” teismuose”.

Tuo tarpu Lietuvoje, V.Gureckienės atžvilgiu teismai dar nesibaigę: D.Mockus, susidaro įspūdis, yra užsibrėžęs pasiekti tokį tikslą – savo buvusio verslo partnerio A.Gureckio šeimą palikti pliką basą.

Keistas sutapimas: D.Mockaus koncerno bylose prieš Gureckių šeimą nuolat koncerno naudai sprendimus priimdavęs Apeliacinio Teismo teisėjas V.Milius neseniai buvo paaukštintas – tapo Konstitucinio Teismo teisėju.

Komentarai

 

 

 
 1. Tai Lietuvoje kgb satrapai daro ką nori?Nieko nuostabaus,nes dabar stribų valdžia,nieko gero tikėtis negalima.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Skaičiau KK straipsnius apie Gureckių tragediją. Baisu. Kaip Mockus drįsta.

  Thumb up 6 Thumb down 0

 3. Cia grasinimas neaiskus.O ka daryt mylimai prezidentei,kai pasikesinima patyrusio Driziaus “Laisvame laikrastyje “rusu agentai spausdina naujus faktus apie ja ir profesoriu,spec tarnybos ziuri ir skaito bejegiskai!Gal bus apkalta,uztampys zmones.Seimo slapaklyniai gali netinkamai prabalsuoti.Sakom tvirta ne priesams!

  Thumb up 2 Thumb down 2

  • lietuvoje nera mylimu prezidentu ir kitokiu oziu,nes niekas is ju netarnauja Lietuvos zmonems-jie tarnauja savo sunaujai-o tamsta Felicija tave pardave kaip ir visus piliecius briuselio kopustams-tik Eurasudi liko isivesti…

   Thumb up 7 Thumb down 0

 4. savo seselio Violyte, tik nepradek bijoti, jis daugiau baimes anksciau kitiems keldavo, labia jau ponia buvai, nesiskaitei su kitais

  Thumb up 2 Thumb down 6

  • Jei esi berastis, nemoki pasakyti ka nori tai nerasynek. Paprasyk savo vaiku, jie gal mintis sudelios teisingai

   Thumb up 4 Thumb down 0

 5. Latviams yra totalus saulėlydis…,žmonių balso ten senai niekas neklausia..kadangi tauta yra “mizerna” (maža) ją valdo saujelė “kažkokių”….Jų,latvių, likę kokie 2 milijonai,tikrų LATVIU(su pagarba),likęs gal 1 milijonas, …hmmm ši žemelė labai masina kažką….

  net nelabai supratau, kadangi lietuviu yra emigravusiu zymiai daugiau (net paskutini pusmeti pas mus ivaziavo begales jaunu lietuviu), ko gero lietuvoje gyventoju yra realiai zymiai maziau. Nes pati kazkaip tai egzistuoju kaip pastoviai gyvenanti, nors mano tevai pranese, kad esame emigrave ir neturime nieko lietuvoje. O latvi pazistu tik viena

  Thumb up 0 Thumb down 1

 6. Visi žino kaip apgaudinėjo vargšus statybininkus ir jų šeimas Gureckas,Žmonės pamatę MITNIJOS ženklą ir šiandien palydi keiksmais. Dievas yra ir tai gerai. Būsi greitai ubagė gureckiene.

  Thumb up 5 Thumb down 5

 7. Tebūnie Raudonoji Dalia prakeikta dieną ir tebūna prakeikta naktį; tebūna prakeikta , kai gulasi, ir tebūna prakeikta, kai keliasi.Tebūna prakeikta, kai išeina, tebūna prakeikta, kai įeina. Viešpats jos nepasigailės, tekrinta ant jos Viešpaties pavydas ir tenutrina Viešpats jos vardą nuo dangaus. Dėl jos blogio teatskiria ją Viešpats nuo visų paprastų žmonių pagal visus sandoros prakeiksmus, surašytus Įstatymo knygoje.

  Thumb up 7 Thumb down 1

 8. Atšventęs sėkmingą pasirodymą pokerio turnyre, kažkur pamečiau laimingąjį kryžių tūzą. Radusiam atsilyginsiu.

  Thumb up 2 Thumb down 1

 9. Latviams yra totalus saulėlydis…,žmonių balso ten senai niekas neklausia..kadangi tauta yra “mizerna” (maža) ją valdo saujelė “kažkokių”….Jų,latvių, likę kokie 2 milijonai,tikrų LATVIU(su pagarba),likęs gal 1 milijonas, …hmmm ši žemelė labai masina kažką….

  Thumb up 3 Thumb down 1

 10. Lietuvai iki Latvijos toli visom prasmem. Lietuvoj kas turi pinigu pilnas kisenes, tas laimi bylas. Seniai aisku.

  Thumb up 13 Thumb down 0

 11. Labai pelningam versle plaukia didelis pelnas, o kai tasai pelnas pavirsta pinigais, tai kiekvienas negudruolis jau moka juos glemžtis savon kišenėn. Tada jie tuos pinigus prisijaukina ir galvoja kad jie yra jų nuosavybė, kurią jau reikia ginti net per kraują. Tai toks biznis mūsuose labai paplitęs, nes jo, tokio biznio Tėvynė vadinasi – KAPITALIZMAS. Ką su juo daryti? Įstatymais riboti galimybes turėti daug namų, daug brangių mašinų, daug žemės… ir dar visko daug. Kai nebus galima materiakiai daug turėti, nebus NORO grūsti pilnas kišenes ir tų , jau beverčiais tapusių pinigų. Tada gyvensime vėl komunizme, tik jį galime pavadinti ir kitaip. Nes matote kas mūsuose darosi – kapitalizme gyventi NEMOKAME.

  Thumb up 9 Thumb down 1

 12. kryziu tuzas reiskia teismus, o ne mirti. piku tuzas su kryziu 9, arba piku devinke -mirti

  Thumb up 4 Thumb down 2

  • betgi neparašyta, kokia konkrečiai korta buvo. Iš ko Jūs miledi sprendžiate, kad tai būtinai kryžių tūzas galėjo būti. Šiaip tai Mockus, kai kuria prasme lietuviškasis Rišelje, negerus darbus daro pasinaudodamas valstybės teisingumo vėzdu, kuri turi brangiai išsipirkęs neribotam laikui.

   Thumb up 7 Thumb down 0

   • ko tas oligarchas buvo užleidęs ant jos tuos kreidelių paišeliotojus? dėl priedangos, iš neturėjimo ką veikti ar kaip?

    Thumb up 0 Thumb down 4

    • Na, gal tada buvo kai kam naudinga, kad būtų “renginių”, nukreipiančių žmonių dėmesį nuo valdžios darbelių….Kas tom dienom, Hitachi projektas buvo svarstomas Seime? Kubilius gi tada stūmė tą projektą, o tas oligatorius :) rėmė Kubilių….
     O tos kreidelės prezidentei- kaip blusos įkandimas….

     Thumb up 5 Thumb down 0

 13. mane užknisa nieko nepasakantis komentaras..”būtų mano valia…”..niekam neįdomi tavo runkelio valia…susikišk ją į subinę…tai tik žodžiai,kurie žmogui padėti negali…siūlyk ką konstruktyviai arba tylėk…žinau,kad gyvename sušiktoje šalyje,kai pinigai viską valdo..tik nežinau kaip iš to išlipti…

  Thumb up 15 Thumb down 2

 14. Latvijoje ir pedofilijos byla greičiau pasibaigė ir įvardijo aukštai stovinčius, o pas mus -ŠTILIS PEDOFILIJOS BYLOJE

  Thumb up 33 Thumb down 0

 15. Ar tik dabar pradėjo grasinti?
  Lyg ir uždelsė…
  Bet kuriuo atveju, viešumas – Jūsų koziris, ponia Violeta.
  -Povilas-

  Thumb up 19 Thumb down 0

  • o dėl ko grąsina ? Kad žmogai negeria jo Stumbro degtinės ? Tai nereikėjo imti to Stumbro. O ko jis dar nori ?

   Čia tokis lietuvos verslinykas, sukuriantis darbo vietą . Už tai – paglamonėtas valstibės .

   Uraaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

   Thumb up 3 Thumb down 1

   • bet stumbro degtinetai dratas,toks jau brudas,dar nuo geru laiku turiu minti tarybiniu…

    Thumb up 1 Thumb down 0

 16. Ponia Violeta,Linksmu sv.Kaledu,Laimingu Naujuju Metu jums ir jusu artimiesiems ir niekada nieko nebijokite,o tas kuris jums grasina skaiciau spaudoje,viena karta is Cazino buvo isvestas i Vasaros 5,bet kadangi jis turi pinigu tai paleido,o siaip jei jis neturetu pinigu ten ir butu likes forever.Teslagalviu nereikia bijoti.Sekmes jums ir jusu artimiesiems ponia Violeta.

  Thumb up 24 Thumb down 1

 17. Jei būtų mano valia, Mockus sėdėtų. Ir už tą “kryžiaus kortą” jis irgi atsakytų.

  Thumb up 33 Thumb down 2

  • mano manymu ponia grybauskaite gerbdama save neturetu dalyvauti prezidento rinkimuose. juk sitaip zmones ja keikia. nejaugi ta kede brangesne uz garbia? juk per tuos 4 m. ji tos garbes net neuzsitarnavo tik uzsitrauke zmoniu panieka. kaip paskaitai tai siurpas ima nusispjauna prezidente ant visu ir vel y trasa. na jeigu dabar ja isrinks tai nemanau kad bus teisingi rinkimai. bus kaip tada uzlus kompiuteriai o jau kaune tai tikrai. po to suzinosime kad prezidente grybauskaite jau. kas belieka? astai apsiverksiu ir eisiu toliau braidyt po apdergta lietuva. o kas ja apderge zmones zino. kalbasi tarpusavy ir tai tyliai bijo kad paskutinio duonos kasnio is bedantes burnos neisluptu. tai va musu laisve musu gerove.

   Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Vasario 16-ąją ir Kovo 11-ąją visi galės žvejoti nemokamai
Tūkstantmečio kartai psichologė siūlo profesiją rinktis ne pagal pavadinimą
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (3)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? 
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Kaunas planuoja statyti metro (balandžio 1-osios pokštas) (9)
Premjerui Sauliui Skverneliui pavadinus mūsų brolius latvius konkurentais, daug kam kilo mintis, kas...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (5)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
A. Kubilius: “Sakartvele aptarta politinė krizė šalyje, priimti sprendimai dėl Rytų Partnerystės ateities”
Šiandien Europos Parlamento narys Andrius Kubilius Tbilisyje (Sakartvelo) vykusioje spaudos...
G. Landsbergis: „Pritardami Prezidento teikiamų pataisų svarstymui, kviečiame gilesnei diskusijai“ (1)
Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis šiandien,...
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (2)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (2)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą (1)
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Henrikui Daktarui laisvės atėmimo iki gyvos galvos bausmė lieka nepakeista (1)
Lietuvos apeliacinis teismas atmetė Henriko Daktaro skundą dėl Kauno apygardos...
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris (1)
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta (2)
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
 
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus (2)
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (4)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (4)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...