Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
ekozoe.lt
2022 Liepa 4 Pirmadienis
 

Buvusio D.Mockaus verslo partnerio A.Gureckio našlė: „Man jau grasinama“

2013-12-22 14:37 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (36)

V.Gureckienė prie namų po nakties rastą kortą su kryžiumi vertina kaip psichologinį smurtą, kurį lydi gąsdinimai ir grasinimai, o gal ir siekis susidoroti. KK nuotr.

Prieš kelerius metus iš gyvenimo, neatlaikius psichologinio teroro, pasitraukusio buvusio D.Mockaus verslo partnerio A.Gureckio našlė Violeta Gureckienė prieš Kalėdų šventes sulaukė grasinimų: naktį prie V.Gureckienės namo padėta lošimo korta su kryžiaus ženklu.

„Net ir nežaidžiantys kortomis žino, jog šis ženklas reiškia mirtį“, – sako V.Gureckienė.

A.Gureckio našlė, iš kurios paskutinius skatikus per teismus siekia atimti D.Mockaus valdomo koncerno bendrovės, sako nieko nebijanti ir šią prie namų po nakties rastą kortą vertinanti kaip psichologinį smurtą, kurį lydi gąsdinimai ir grasinimai, o gal ir siekis susidoroti.

V.Gureckienė gyvena uždarame namų kvartale, į kurį patekti nėra paprasta. „Taigi kažkas turėjo ateiti, kažkaip patekti į mūsų namo kiemą, kad padėtų tą kortą, nes nuo kelio čia taip nenumesi. O korta sausa, švari“, – „Karštam komentarui“ V.Gureckienė.

Jos nuomone, tai gali būti susiję su šiuo metu vykstančiais teisminiais procesais ir tuo, kad V.Gureckienė netyli – nuolat viešai primena apie savo vyro žūtį.

V.Gureckienės vyras Antanas Gureckis, statybos bendrovės „Mitnija“ įkūrėjas ir bendrasavininkas, nusišovė prieš kelerius metus namuose pareigūnų akivaizdoje, palikęs priešmirtinį raštelį. Jame rašė, kad pasitraukia iš gyvenimo dėl „MG Baltic“ prezidento D.Mockaus ir viceprezidento R.Kurlianskio psichologinio smurto. „MG Baltic prezidentas D.Mockus ir jo viceprezidentas R.Kurlianskis nuo 2005 m., žiniasklaidos pagalba, nuo 2006 m. iki dabar psichologinio smurto, teisėsaugos bei teisėtvarkos, kurioje turi kišeninių prokurorų, mane terorizavo ir privedė prie savižudybės“, – parašė buvęs D.Mockaus verslo partneris A.Gureckis savo priešmirtiniame raštelyje.

Tai, kas vykdoma Violetos Gureckienės šeimos atžvilgiu, V.Gureckienės advokatai teisme pavadino reideringu.

Antanas Gureckis, statybinės bendrovės “Mitnija” akcininkas, pardavė akcijas Dariaus Mockaus valdomam “MG Baltic” koncernui. A.Gureckiui buvo iškelti civiliniai ieškiniai (77 mln. Lt – neva dėl patirtų nuostolių), o tuo pačiu metu restoranuose vyko susitikimai. Ikiteisminio tyrimo byloje yra liudininko parodymai, kad “30 milijonų litų, ir viskas baigiama”. Paraleliai buvo iškelta ir baudžiamoji byla. Galiausiai, neatlaikęs psichologinio spaudimo, A.Gureckis pareigūnų akivaizdoje nusišovė.

Latvijoje buvo labai panaši situacija. “MG Baltic Investment” inicijavo Latvijos verslininkui V.Kalnozols civilinę bylą, pareikšdamas 29 milijonų litų dydžio pretenzijas dėl neva patirtų nuostolių. Tačiau Latvijos verslininkas V.Kalnozols šią bylą Latvijos teisme laimėjo.

Latvijos verslininkas V.Kalnozols davė parodymus mūsų teisėsaugai A.Gureckio privedimo prie savižudybės byloje. Latvijos verslininkas sakė: “Bet aš nepasidaviau jų spaudimui ir teismai baigėsi mano naudai”.

Tačiau Lietuvos teisėsauga neatsižvelgė į bendrą galimos reiderystės kontekstą, o V.Kalnozols parodymus konstatavo tik kaip faktą, kad „V.Kalnozols laimėjo prieš “MG Baltic” teismuose”.

Tuo tarpu Lietuvoje, V.Gureckienės atžvilgiu teismai dar nesibaigę: D.Mockus, susidaro įspūdis, yra užsibrėžęs pasiekti tokį tikslą – savo buvusio verslo partnerio A.Gureckio šeimą palikti pliką basą.

Keistas sutapimas: D.Mockaus koncerno bylose prieš Gureckių šeimą nuolat koncerno naudai sprendimus priimdavęs Apeliacinio Teismo teisėjas V.Milius neseniai buvo paaukštintas – tapo Konstitucinio Teismo teisėju.

Komentarai

 

 

 
 1. Tai Lietuvoje kgb satrapai daro ką nori?Nieko nuostabaus,nes dabar stribų valdžia,nieko gero tikėtis negalima.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. Skaičiau KK straipsnius apie Gureckių tragediją. Baisu. Kaip Mockus drįsta.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. Cia grasinimas neaiskus.O ka daryt mylimai prezidentei,kai pasikesinima patyrusio Driziaus “Laisvame laikrastyje “rusu agentai spausdina naujus faktus apie ja ir profesoriu,spec tarnybos ziuri ir skaito bejegiskai!Gal bus apkalta,uztampys zmones.Seimo slapaklyniai gali netinkamai prabalsuoti.Sakom tvirta ne priesams!

  Thumb up 72 Thumb down 2

  • lietuvoje nera mylimu prezidentu ir kitokiu oziu,nes niekas is ju netarnauja Lietuvos zmonems-jie tarnauja savo sunaujai-o tamsta Felicija tave pardave kaip ir visus piliecius briuselio kopustams-tik Eurasudi liko isivesti…

   Thumb up 72 Thumb down 0

 4. savo seselio Violyte, tik nepradek bijoti, jis daugiau baimes anksciau kitiems keldavo, labia jau ponia buvai, nesiskaitei su kitais

  Thumb up 72 Thumb down 6

  • Jei esi berastis, nemoki pasakyti ka nori tai nerasynek. Paprasyk savo vaiku, jie gal mintis sudelios teisingai

   Thumb up 72 Thumb down 0

 5. Latviams yra totalus saulėlydis…,žmonių balso ten senai niekas neklausia..kadangi tauta yra “mizerna” (maža) ją valdo saujelė “kažkokių”….Jų,latvių, likę kokie 2 milijonai,tikrų LATVIU(su pagarba),likęs gal 1 milijonas, …hmmm ši žemelė labai masina kažką….

  net nelabai supratau, kadangi lietuviu yra emigravusiu zymiai daugiau (net paskutini pusmeti pas mus ivaziavo begales jaunu lietuviu), ko gero lietuvoje gyventoju yra realiai zymiai maziau. Nes pati kazkaip tai egzistuoju kaip pastoviai gyvenanti, nors mano tevai pranese, kad esame emigrave ir neturime nieko lietuvoje. O latvi pazistu tik viena

  Thumb up 72 Thumb down 1

 6. Visi žino kaip apgaudinėjo vargšus statybininkus ir jų šeimas Gureckas,Žmonės pamatę MITNIJOS ženklą ir šiandien palydi keiksmais. Dievas yra ir tai gerai. Būsi greitai ubagė gureckiene.

  Thumb up 72 Thumb down 5

 7. Tebūnie Raudonoji Dalia prakeikta dieną ir tebūna prakeikta naktį; tebūna prakeikta , kai gulasi, ir tebūna prakeikta, kai keliasi.Tebūna prakeikta, kai išeina, tebūna prakeikta, kai įeina. Viešpats jos nepasigailės, tekrinta ant jos Viešpaties pavydas ir tenutrina Viešpats jos vardą nuo dangaus. Dėl jos blogio teatskiria ją Viešpats nuo visų paprastų žmonių pagal visus sandoros prakeiksmus, surašytus Įstatymo knygoje.

  Thumb up 72 Thumb down 1

 8. Atšventęs sėkmingą pasirodymą pokerio turnyre, kažkur pamečiau laimingąjį kryžių tūzą. Radusiam atsilyginsiu.

  Thumb up 72 Thumb down 1

 9. Latviams yra totalus saulėlydis…,žmonių balso ten senai niekas neklausia..kadangi tauta yra “mizerna” (maža) ją valdo saujelė “kažkokių”….Jų,latvių, likę kokie 2 milijonai,tikrų LATVIU(su pagarba),likęs gal 1 milijonas, …hmmm ši žemelė labai masina kažką….

  Thumb up 72 Thumb down 1

 10. Lietuvai iki Latvijos toli visom prasmem. Lietuvoj kas turi pinigu pilnas kisenes, tas laimi bylas. Seniai aisku.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 11. Labai pelningam versle plaukia didelis pelnas, o kai tasai pelnas pavirsta pinigais, tai kiekvienas negudruolis jau moka juos glemžtis savon kišenėn. Tada jie tuos pinigus prisijaukina ir galvoja kad jie yra jų nuosavybė, kurią jau reikia ginti net per kraują. Tai toks biznis mūsuose labai paplitęs, nes jo, tokio biznio Tėvynė vadinasi – KAPITALIZMAS. Ką su juo daryti? Įstatymais riboti galimybes turėti daug namų, daug brangių mašinų, daug žemės… ir dar visko daug. Kai nebus galima materiakiai daug turėti, nebus NORO grūsti pilnas kišenes ir tų , jau beverčiais tapusių pinigų. Tada gyvensime vėl komunizme, tik jį galime pavadinti ir kitaip. Nes matote kas mūsuose darosi – kapitalizme gyventi NEMOKAME.

  Thumb up 72 Thumb down 1

 12. kryziu tuzas reiskia teismus, o ne mirti. piku tuzas su kryziu 9, arba piku devinke -mirti

  Thumb up 72 Thumb down 2

  • betgi neparašyta, kokia konkrečiai korta buvo. Iš ko Jūs miledi sprendžiate, kad tai būtinai kryžių tūzas galėjo būti. Šiaip tai Mockus, kai kuria prasme lietuviškasis Rišelje, negerus darbus daro pasinaudodamas valstybės teisingumo vėzdu, kuri turi brangiai išsipirkęs neribotam laikui.

   Thumb up 72 Thumb down 0

   • ko tas oligarchas buvo užleidęs ant jos tuos kreidelių paišeliotojus? dėl priedangos, iš neturėjimo ką veikti ar kaip?

    Thumb up 72 Thumb down 4

    • Na, gal tada buvo kai kam naudinga, kad būtų “renginių”, nukreipiančių žmonių dėmesį nuo valdžios darbelių….Kas tom dienom, Hitachi projektas buvo svarstomas Seime? Kubilius gi tada stūmė tą projektą, o tas oligatorius :) rėmė Kubilių….
     O tos kreidelės prezidentei- kaip blusos įkandimas….

     Thumb up 72 Thumb down 0

 13. mane užknisa nieko nepasakantis komentaras..”būtų mano valia…”..niekam neįdomi tavo runkelio valia…susikišk ją į subinę…tai tik žodžiai,kurie žmogui padėti negali…siūlyk ką konstruktyviai arba tylėk…žinau,kad gyvename sušiktoje šalyje,kai pinigai viską valdo..tik nežinau kaip iš to išlipti…

  Thumb up 72 Thumb down 2

 14. Latvijoje ir pedofilijos byla greičiau pasibaigė ir įvardijo aukštai stovinčius, o pas mus -ŠTILIS PEDOFILIJOS BYLOJE

  Thumb up 72 Thumb down 0

 15. Ar tik dabar pradėjo grasinti?
  Lyg ir uždelsė…
  Bet kuriuo atveju, viešumas – Jūsų koziris, ponia Violeta.
  -Povilas-

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • o dėl ko grąsina ? Kad žmogai negeria jo Stumbro degtinės ? Tai nereikėjo imti to Stumbro. O ko jis dar nori ?

   Čia tokis lietuvos verslinykas, sukuriantis darbo vietą . Už tai – paglamonėtas valstibės .

   Uraaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

   Thumb up 72 Thumb down 1

   • bet stumbro degtinetai dratas,toks jau brudas,dar nuo geru laiku turiu minti tarybiniu…

    Thumb up 72 Thumb down 0

 16. Ponia Violeta,Linksmu sv.Kaledu,Laimingu Naujuju Metu jums ir jusu artimiesiems ir niekada nieko nebijokite,o tas kuris jums grasina skaiciau spaudoje,viena karta is Cazino buvo isvestas i Vasaros 5,bet kadangi jis turi pinigu tai paleido,o siaip jei jis neturetu pinigu ten ir butu likes forever.Teslagalviu nereikia bijoti.Sekmes jums ir jusu artimiesiems ponia Violeta.

  Thumb up 72 Thumb down 1

 17. Jei būtų mano valia, Mockus sėdėtų. Ir už tą “kryžiaus kortą” jis irgi atsakytų.

  Thumb up 72 Thumb down 2

  • mano manymu ponia grybauskaite gerbdama save neturetu dalyvauti prezidento rinkimuose. juk sitaip zmones ja keikia. nejaugi ta kede brangesne uz garbia? juk per tuos 4 m. ji tos garbes net neuzsitarnavo tik uzsitrauke zmoniu panieka. kaip paskaitai tai siurpas ima nusispjauna prezidente ant visu ir vel y trasa. na jeigu dabar ja isrinks tai nemanau kad bus teisingi rinkimai. bus kaip tada uzlus kompiuteriai o jau kaune tai tikrai. po to suzinosime kad prezidente grybauskaite jau. kas belieka? astai apsiverksiu ir eisiu toliau braidyt po apdergta lietuva. o kas ja apderge zmones zino. kalbasi tarpusavy ir tai tyliai bijo kad paskutinio duonos kasnio is bedantes burnos neisluptu. tai va musu laisve musu gerove.

   Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Ką reikia žinoti apie veido kosmetiką?
Figūrą formuojantys apatiniai: kokius rinktis?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Nauja kryptis vestuvių žemėlapyje: lietuvius kviečia tuoktis Gran Kanarijoje 
Vestuvės užsienyje vis labiau populiarėja, tačiau sudėtingas šventės organizavimas daugelį porų atbaido nuo...

Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Ar biuro priemonių kokybė kinta? 
Darbas biure yra neatsiejamas nuo tam tikrų priemonių, kurios gali garantuoti, kad pavyks...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (10)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (3)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras