Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2021 Rugsėjis 26 Sekmadienis
 

„Brexit“ derybų gairėse – ir Lietuvos interesai

2017-04-29 16:36 | Politika | Komentarų (67)

Prezidentė D.Grybauskaitė dalyvauja Europos Vadovų Taryboje. Nuotr. iš lrp.lt

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvauja Europos Vadovų Taryboje, kur 27 ES šalių lyderiai tariasi dėl gairių deryboms su Jungtine Karalyste, rengiantis šios šalies pasitraukimui iš ES. 

Prezidentės teigimu, Jungtinė Karalystė liks svarbia Europos dalimi, net ir nebūdama ES nare. Tai – artima politinė ir ekonominė partnerė, patikima gynybos sąjungininkė, su kuria esame susieti ir tvirtais žmogiškaisiais saitais. Todėl derybose svarbu ir apginti savo interesus, ir rasti naujus sprendimus, leisiančius glaudžiai bendradarbiauti ateityje.  

Pagrindinis Lietuvos tikslas – užtikrinti, kad Jungtinei Karalystei pasitraukus iš ES šioje šalyje gyvenantys Lietuvos piliečiai išsaugotų turimas teises ir nebūtų diskriminuojami. 

Galimybe laisvai gyventi, mokytis ir dirbti Jungtinėje Karalystėje pasinaudojo daugiau nei 3 milijonai europiečių, todėl jų teisių apsauga – ir  vienas svarbiausių ES derybinių prioritetų. Šalių vadovai sutarė siekti, kad JK esančių ES piliečių padėtis nepablogėtų.  

Derybose su Jungtine Karalyste taip pat bus siekiama užtikrinti, kad jai pasitraukus iš Europos Sąjungosneatsirastų teisinis vakuumas, apsunkinantis sąlygas verslui. JK yra reikšminga Lietuvos eksporto partnerė ir penkta didžiausia pasaulio ekonomika, todėl Lietuvai svarbu išlaikyti glaudžius ekonominius ryšius, apsaugant pamatines ES laisves. 

ES lyderiai taip pat pabrėžė, kad derybose sieks tvirtų ir konstruktyvių ateities santykių, kurie apimtų ne tik prekybą, bet ir glaudų bendradarbiavimą gynybos, užsienio, saugumo politikoje, kovoje su tarptautiniu terorizmu.

Komentarai

 

 

 
 1. davė otgūlą. kad neužmirštumėm, kaip prie ruso buvo gera.

  Ar ženysies Baba už rimo.?

  Thumb up 1 Thumb down 2

 2. musėt lauki darbo liaudies eisenos transliacijos iš raudonosios aikštės ?
  Aš irgi išsitraukiau švarką su ženkliukais, pasidabinsiu, pasipurkšiu kanopas kvėpalais “krasnaja moskva” ir praeisiu Laisvės alėja. Gal kokį drūžoką sutiksiu. Tai nueisim į “Rambyną” myžalų įpist. O jei bus didelė eilė, tai paimsim “glavtobake” dvi po 3,62 rub. ir prie kavaledžio už kampo patrauksim. Gal žydas Arkaša ateis pqašnipinėti…

  Vot buvo laikai, kai ant visos Laisvės alėjos buvo tik 1 valstybinė vodkės krautuvė. Žmonės taip negėrė. Buvo kuo užsiimti. 2 kart/metuose vykdavo eisenos su vėliavomis, plakatais, dar liepdavo kriokti slavaq, slava….

  Taip ir nesupratau

  Thumb up 1 Thumb down 3

  • kai Kalantos neleido žmoniškai užkasti ir Kaladę vos neužtampė.

   Vistiek prie ruso buvo geriau, juk neskandino, kaip kokio ūso.

   Todėl ir aš dar gyvas likau.

   Thumb up 3 Thumb down 1

 3. Prezidentės,vakeliai,pati rimčiausia ir svarbiausia užduotis – susitarti su pasitraukiančia D.Britanija dėl mūsiškių emigrantų,nes,neduok Dieve,jei jie grįš,tai kur dabrtinė valdžia juos dės?Nei darbo vietų,nei pinigų socialinėms išmokoms…..Svarbi užduotis,velnisškai svarbi….O Lietuva?Velnias jos neims,kol išmirs pensininkų kartos,tai ir Grybauskaitė jau bus seniai baigusi savo politinę karjerą.Kartu su Landsbergiu ten,anapus,derins naujus planus kaip ponui Dievui įtikti……

  Thumb up 4 Thumb down 1

 4. Paveikslą “Mėlynas kvadratas”. Antroje pusėje “Raudonas stačiakampis”, bet tas jau nebemadingas.

  Thumb up 3 Thumb down 1

 5. Prezidente!!!Lietuvos teismai aferiugu kontoros gal ne visi bet tie kurie mano skunda nagrinejo.Paklausykit mano dainusku apie juos paleidau i youtube!Anis sudini teisejai ir kita Ispindeje teisejai1

  Thumb up 5 Thumb down 1

 6. Tai pala pala, juk jinai yra Lietuvos prezidentė ir privalo rūpintis Lietuvos, o ne ES reikalais. Tam reikalui yra į ES parlamentą išrinkti kiti žmonės, kurė privalo rūpintis Europos Sąjungos reikalais.

  Thumb up 11 Thumb down 2

  • taigi nieko naujo ji lenda visur, bet tik pavaidinti “minties giganta”nu juokas su ta lithuanija,kurios zemelapi net nesimato,tikras durniu laivas,mat ji kazka ten padaris,na pakalbes lozungais kuriuos ismoko dar tarybiniais laikais ,tai ir tiek tu “derybu”,britai kolonizatoriai jiems musu derybos do fieni

   Thumb up 6 Thumb down 1

  • tu gimei bezmozglas net najobyvat nereikia,zodziu invalidas proto,tai yra jo nerasta

   Thumb up 6 Thumb down 2

  • Na jo , pats tas ….
   Po KGB šliuxos tik pedofilė Lansbergienė tinka į prezidentes .

   Thumb up 4 Thumb down 1

 7. Liko 2 metai iki LR prezidento rinkimų, o neaišku kas be Skvernelio ir Puteikio kandidatuos

  Thumb up 3 Thumb down 3

  • Spėju, kad Austėja. Landsbergiukas dar per jaunas, o Austėja Metų moterimi paskelbta. Kai Geybauskaitę paskelbė, tai buvo ženklas, kad bus Prezidentė.

   Thumb up 3 Thumb down 6

  • nejaugi litvynai ant tiek nuprotes,kad menta isirinks,bendrai tai durniu laive viskas galima,gali buti ir taip,nes jie nesiorientuoja visiskai gyvenime,jiems numeta zodi,o jie jau gataqvi sikna isbuciuoti,na runkeliai baudziauniku palikuonys ka is ju bepaimsi,vergas ir afrikoj vergas

   Thumb up 5 Thumb down 1

 8. Leizbe su konservliberastais prasuko milijardines aferas energetikos sektoriuje,isvogė bankus,praskolino lietuviu tauta uz milziniskus %%%%% o antra kodencija raudona leizbe gavo tik skanduodama kuproto ozio stukaciaus lozunga rusei puoleee…..

  Thumb up 7 Thumb down 2

 9. Utelės sarafanas labai primena rusišką šinelį,manau nastolgija aniems laikams neleidžia įsispraust į elegantišką suknią.

  Thumb up 8 Thumb down 1

  • prancuzijoje plikai kirpo ir po gatves plikas vedzioje LIETUVOJ JI VALSTYBE VALDO

   Thumb up 8 Thumb down 1

    • pagal Kubiliaus ir Gabriuko komandą mokiniesi rašyti lietuviškus žodžius su “w”? Nori būti tikru konservatoriumi ir tikru patriotu?

     Thumb up 7 Thumb down 1

  • žiūrėk, kad mondawoškių IRINAI neužneštum nuo lavonido. Nes ir chna nepadės.

   Padeda žibalas., bet reikia pilti į kaukolę.

   Thumb up 2 Thumb down 3

 10. Lady Gaga - Pepsi Zero Sugar Super Bowl LI Halftime Show - YouTube says:

  nori atimti iš rusų turtus – sortyrą !

  Thumb up 1 Thumb down 2

 11. buvęs partinės mokyklos rektorius, teigia, jog Grybauskaitė jo kolektyve “draugavo tik su moterimis, o nuo vyrų bėgdavo, tarp jų ir nuo manęs. Mintis ją ištekinti kažkodėl niekam net į galvą neatėjo”. Galina Sapožnikova “Išdavystės kaina” 161 p.

  Thumb up 8 Thumb down 3

  • gal tie vyrai smirdėjo, pasisioję nenusivarvindavo, tai ir bėgo nuo blogo kvapo, o jums iš karto blogos mintys. Gal su vyrų higiena buvo kas nors ne taip? (O gal tiems komunistams iš burnos smirdėjo? Turbūt per savo komunizmus neturėdavo laiko dantų išsiplauti, who knows)

   Thumb up 2 Thumb down 7

   • smirdėjo ir autai nuo nekarpytų kanopų. Todėl DALĖ ir pabėgo, nesnemokėjo šokti t.y. voliotis dvasingai ant grindų ir save daužyti per pilvą ir per kojas…..

    o kam daužyti save ? musiet DALEI tokie šokiai nepatiko, todėl yra kokia yra.

    Kažkam blogai ? ir man nepatinka, tik ne tuo klausymu, apie ką watnykai svajoja . Ramiai smirno

    Thumb up 1 Thumb down 6

  • na kaip ten buvo,nes gerai atsimenu,kad iš baimės ožys prisimyžęs prie lango stovėjo,bet kur gi buvo nkvd majorė?

   Thumb up 7 Thumb down 2

 12. senas, supuvęs daigtas kainuoja daugiau, nei naujas. Atspėk kas tai ?

  nevark – tai auto žiguli. ir visas cccp. su smegenų likučiais.

  Thumb up 2 Thumb down 6

  • debile,sumaisei portalus,zingsniuo i delfide ten jus tokiu su proto negalia daug,o cia palik ramybej,idjotai cia persona non grata

   Thumb up 2 Thumb down 1

  • ir xatos nepasistatei iš kailių ?

   Tai tu kaip koks potiomkinas stukačius ar kaip ? Trėmei į sibirą ?

   Tai tu dabar tremtinys skaitaisi ?

   Thumb up 1 Thumb down 5

  • pačios didžiausios prostitutės – tai poliikai, o paskutinį prostitutą matome seime, kam reikės, tam parsiduos, ne, ne už pinigus, šiaip minkštakiaušis

   Thumb up 2 Thumb down 4

   • Grybas mokėsi Leningrade ,,, Merkel mokėsi Donecke ,,, KGB padugnės žlugdo savo šalių ekonomiką .

    Thumb up 6 Thumb down 1

  • turtų, todėl su 2 tankais puls atimti mondawožkiių ir utėlių, kad ištyrinėtų iš ko išsivystė rusas.

   Juk įdomu. A ne ?

   Thumb up 2 Thumb down 3

 13. R.Janutienės neareštavo.Vadinasi,savo knygoje ji TIESĄ APIE PREZIDENTĘ parašė?

  Thumb up 11 Thumb down 2

  • Neturint palikuonių, būtis neišvengiamai tampa niekine ir pragyvento gyvenimo kelias tampa bereikšmis. Ypač dar ir išvogus paprastų žmonių pinigus iš banko Snoras klientų sąskaitų. Nebent “pultų rusai” ir taip įprasmintų tuščiagarbių barškalų gyvenimą…..

   Thumb up 10 Thumb down 1

 14. Kad tu sena tarka niekada meilės ir artimųjų šilumos nepatirtum, kad senatvėje nebūtų kas tau, aferiste, vandens stiklinės, kai reikės nebūtų, kas paduoda…

  Thumb up 8 Thumb down 2

  • į ru bandit bank. todėl nieko nepraradau. O kiek tu praradai ? 6000 rublių ?

   Thumb up 2 Thumb down 5

  • nueikit į vienuolyną ir jums paaiškins, kad ne keikti reikia, o melsti. Jei jaučiate kažkokią nuoskaudą Grybauskaitei, tai tiesiog daug melskitės.

   Thumb up 2 Thumb down 2

 15. nori išžudyti visus, kurie geresni už juos. Ir kai išžudys, – neturės interneto.

  Putinas duos po 400 gr. buchankės ir liaudies niekas nepuls joks NATO baubas.

  Putinas klaus tarakono – “gavoriš po russki?’

  tarakonas atsakys – ” no ai spik inglish”

  Tai su kuo kariauti dabar reiks ?

  Thumb up 1 Thumb down 1

 16. Pati pačiausia , patikimiausia , žaviausia , protingiausia , žinomiausia , niekada neklystanti , visur spėjanti , bet nesugebanti atsakyti , ką nuveikė be amžino klykimo , kitų žmonių žeminimo ir savęs aukštinimo .

  Thumb up 12 Thumb down 1

 17. NKVD gaisrininko duktė buvo pastatyta į prezidentūrą, tai iškart pradėjo degti bažnyčios,o dabar ir ,,KRYŽIŲ KALNAS,, – peršasi negeros išvados…

  Thumb up 12 Thumb down 1

 18. pažiūrėkit, kokie pas bobą yra ištinę nudribę paakiai…sergi, Grybauskaite, oi,sergi…įdomu,šiaip liga pristojo, ar dievo pirštas?…

  Thumb up 10 Thumb down 2

  • gal kremas tiesiog netiko ar panašiai, o tu iš karto – liga… Būna, kad sūresnės silkutės pavalgai iš vakaro, ir ryte rezultatas jau po akimis

   Thumb up 1 Thumb down 3

  • siunta skeltanagis ? nusiramink pavijęs ir prqaqlenkęs Lady Gaga’s FULL Pepsi Zero Sugar Super Bowl LI Halftime Show | NFL

   Uraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

   Thumb up 1 Thumb down 9

  • O brolio jai nereikia? Kodėl ji nepasirūpina broliu? baltnews.lt/vilnius_news/20160615/1015685418.html

   Thumb up 8 Thumb down 1

   • kodėl ji turėtų rūpintis broliu? Jis vyras ar ne vyras? Vyrai turi rūpintis moterimis, šiaip jau

    Thumb up 1 Thumb down 5

    • nevisproti,cia nei vyras nei zmona,cia brolis ir sesuo ir tokiu atveju nesidalija jokiomis pareigomis ir ispareigojimais,tiesiog privalo viens kitam padeti,taciau tau is urvo islindusiam nelabai daeis,gal nevark aiskindamas to ko pats nesupranti

     Thumb up 4 Thumb down 1 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Rūpintis savo sveikata turėtų kiekvienas. Pataria medikas
3 patarimai, norintiems puikiai pasiruošti anglų kalbos valstybiniam brandos egzaminui
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Pasiruošimas jūsų tobulai kelionei: ką verta žinoti? 
Manote, kad pats laikas atitrūkti nuo kasdienybės ir bent trumpam leistis į nuotykius?...

Dovanos sužadėtuvių proga: kaip pasveikinti įsimylėjėlius? 
Neseniai susižadėję draugai pakvietė paminėti ypatingą įvykį? Nėra dvejonės, dalintis džiaugsmu – smagu,...

Tabu temos poroje – kaip jų atsikratyti? 
Jaučiate, kad mylimas žmogus su jumis nėra šimtu procentų atviras? Normalu, visiems pasitaiko...

Praktiškos dovanos žmonėms, besidomintiems konditerija 
Draugų rate turite žmogų, kuris kiekvieno susitikimo metu atsineša kažką saldaus? Jo šokoladiniai...

Vidurnaktį baigs galioti judėjimo ribojimai tarp savivaldybių 
Po antradienį įvykusio neformalaus ministrų pasitarimo, sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys žiniasklaidą informavo,...

„Baltic Block“ plečia partnerių tinklą: pradeda bendradarbiauti su tarptautine padėklų ir konteinerių nuomos bendrove „Chep“ 
    Viena didžiausių medienos drožlių padėklų gamintojų Europoje, Latvijos kompanija „Baltic Block“,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (1)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Lietuvos bankas su rinkos dalyviais aptarė pinigų išgryninimo tinklo plėtros projekto pažangą
Lietuvos bankui šiemet birželį inicijavus memorandumo dėl grynųjų pinigų prieinamumo...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (10)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...