Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Gegužė 29 Penktadienis
 

BNS bando atplauti teisėsaugos mundurą, arba „Cherchez le contrebandiers”

2014-09-15 12:21 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (258)

Medininkų bylą prie "sėkmingos baigties" privedę Generalinės prokuratūros prokurorai R.Stankevičius ir S.Verseckas.  KK nuotr.


Giedrė Gorienė

„Medininkų byloje nuteistam K.Michailovui – Rusijos dovanėlė“, – taip vadinasi sekmadienį vadinamoje sisteminėje žiniasklaidoje paskelbtas BNS pranešimas, kuriame teigiama, kad „už Medininkų žudynes kalėti iki gyvos galvos nuteistas Latvijos pilietis Konstantinas Michailovas įgijo ir Rusijos pilietybę“ ir kad „rugsėjo 1 d. buvo išplatintas pareiškimas, kuriuo Rusija ragino Lietuvą Medininkų byloje iki gyvos galvos nuteistam K.Michailovui (Nikulinui) suteikti tinkamą medicinos priežiūrą“.

BNS savo pranešime cituoja ir Generalinės prokuratūros prokurorą Rolandą Stankevičių: „Kiek girdėjau neoficialiai, gavo Rusijos pilietybę, jam ji buvo suteikta“. Tačiau daugiau K.Nikulino pilietybės klausimą prokuroras komentuoti atsisakė.

Ir iš tiesų – ką čia bekomentuosi, kai tokioje rezonansinėje byloje teismui atiduotas ir nuteistas asmuo, net nenustačius jo tapatybės.

Iš prokuroro R.Stankevičiaus komentaro ir BNS pranešimo pavadinimo galima suprasti, jog bandoma visuomenei pateikti tokią versiją: esą prokuratūrai sėkmingai ištyrus Medininkų žudynių bylą ir teisme pavykus pasiekti apkaltinamąjį nuosprendį Latvijos piliečiui Konstantinui Michailovui, dabar kaip koks Pilypas iš kanapių išdygo Rusija, nuteistajam padovanodama Rusijos pilietybę, ir pareiškusi, kad jis ne Michailovas, o Nikulinas, taip nori sugriauti Medininkų bylą. „Bet Rusijai toks triukas nepavyks, nes tos pavardės ir pilietybės jokios įtakos baudžiamajam procesui neturės“, – taip galima suprasti BNS cituojamus neįvardintus teisininkus.

Į paprastą žmonių kalbą tų neįvardintų teisininkų komentarą būtų galima išversti taip: koks skirtumas, ką teisti, svarbu, kad būtų nuteista, ir tas, nepaisant nieko, bus padaryta (kaip žinia, jau treti metai, kai K.Nikulino skundas nagrinėjamas Apeliaciniame Teisme).

Tačiau sugrįžkime prie Konstantino Nikulino tikrosios tapatybės ir pilietybės ir panagrinėkime BNS išplatintą melą.

„Medininkų byloje nuteistam K.Michailovui – Rusijos dovanėlė“ – suprask, Rusija „tik ką“ padovanojo Konstantinui Michailovui Rusijos pilietybę, o su ja – ir Nikulino tapatybę. Ir dabar esą gavosi taip, kad teisė Michailovą, o nuteisė Nikuliną.

Tačiau realybė yra kiek kitokia: jeigu Rusija „padovanojo“ Konstantinui Nikulinui Rusijos Federacijos pilietybę, tai buvo padaryta 1993 m. gruodžio 24 d. Nes ne nuo „dabar“, o nuo tos datos Konstantinas Nikulinas oficialiai yra Rusijos Federacijos pilietis.

Šis faktas turėtų būti žinomas ir Lietuvos Apeliaciniam Teismui, nes ši data – 1993 m. gruodžio 24 d., nuo kada Konstantinas Nikulinas yra RF pilietis, paminėta šių metų vasario 4 d. RF ambasados Lietuvoje notoje Lietuvos URM, ir būtent šios notos pagrindu Lietuvos Apeliacinis Teismas suteikė leidimą RF konsulinio skyriaus darbuotojams jau po kelių savaičių, t. y. vasario mėnesį, susitikti su Konstantinu Nikulinu Lukiškių tardymo izoliatoriuje-kalėjime.

Taigi, faktas, kad Konstantinas Nikulinas yra ne Latvijos, o Rusijos pilietis, ir ne Michailovas, o Nikulinas, iš Rusijos Federacijos notos Lietuvos Apeliaciniam Teismui (ir prokuratūrai) jau turėjo būti žinomas vasario mėnesį – ne iš rugsėjo 1 d. Rusijos URM pareiškimo.

Visos šitos painiavos, kas iš tiesų nuteistas, galėjo ir nebūti, jeigu Vilniaus apygardos teismas, Konstantino Nikulino gynėjams paprašius dėl esminių kaltinamojo akto pažeidimų sugrąžinti kaltinamąjį aktą ir bylos medžiagą į prokuratūrą, būtų ne turavojęs Generalinės prokuratūros prokurorams, įpareigodamas advokatus „netrukdyti teismui“ bei atsakius, kad „kaltinamojo tapatybė nekelia abejonių“, o rimtai pažiūrėjęs į advokatų prašymą. Kodėl?

Todėl, kad Konstantinas Michailovas – neegzistuojanti tapatybė. Tai Konstantino Nikulino priedanginė tapatybė pagal Latvijos liudininkų apsaugos programą, kuri K.Nikulinui buvo paskirta po to, kai jis liudijo rezonansinės žmogžudystės byloje prieš Latvijos nusikalstamo pasaulio autoritetą, pravarde „Konj“, ir kai po liudijimo iškilo rimta grėsmė jo gyvybei.

Būtent dėl to, kai Lietuvos teisėsaugininkai siuntinėjo užklausimus į Latviją, norėdami apklausti Konstantiną Nikuliną, – kaip, beje, byloje buvo apklausti ir kiti buvę Rygos omonininkai (pavardės redakcijai žinomos) ir po pokalbių su jais Lietuvos teisėsauga daugiau jiems klausimų neturėjo, iš Latvijos buvo gaunami atsakymai, kad tokio piliečio – Konstantino Nikulino Latvijoje nėra.

Latvija negalėjo atskleisti, kad Konstantinui Nikulinui pagal liudytojų apsaugos programą buvo suteikta Konstantino Michailovo tapatybė.

Beje, kai 2003 metų pabaigoje Konstantinas Nikulinas kartu su kitais buvusiais Rygos omonininkais buvo teisiamas dėl įgaliojimų viršijimo, jis buvo teisiamas kaip Konstantinas Nikulinas, ne kaip Konstantinas Michailovas.

Taigi, Latvijos teisėsaugai užteko proto į teisiamųjų suolą nepasodinti neegzistuojančio Konstantino Michailovo – nepaisant liudininkų apsaugos programos, per teismo procesą jam buvo grąžintas Konstantino Nikulino pasas ir jis buvo teisiamas kaip Konstantinas Nikulinas.

Jeigu mūsų teisėsauga būtų atkreipusi dėmesį į K.Nikulino gynėjų prašymą dar pirmuose teismo posėdžiuose išsiaiškinti ir patikslinti kaltinamojo tapatybę, tai šį faktą tikrai būtų išsiaiškinę.

Taigi, kyla klausimas: kodėl Latvija pas save Konstantiną Nikuliną dėl įgaliojimų viršijimo teisė kaip Konstantiną Nikuliną, o Lietuvai perdavė kaip Konstantiną Michailovą?

„Karšto komentaro“ versija: galimai dėl to, kad pats Konstantino Nikulino sulaikymas buvo „nešvarus“.

Štai kokią hipotezę mums pateikė šaltiniai iš Latvijos VRM: „Po to, kai Konstantinas Nikulinas paliudijo prieš „Konj“, K.Nikulinui buvo labai rimtai pagrasinta. „Konj“ įkalinimo įstaigoje buvo įspėtas, o K.Nikulinui pagal liudininkų apsaugos programą buvo pakeista tapatybė, išduotas ginklas. Naujoji K.Nikulino tapatybė buvo Latvijos valstybės paslaptis.

Tačiau po liudijimo teisme K.Nikulinas tapo „taikiniu“.

Du pareigūnai, žinomi kaip „Konj“ interesų „lobistai“, tapo itin dažni svečiai VRM. Jie visas neišaiškintas Latvijos žmogžudystes bandė pritempti prie Konstantino Nikulino. Matėsi akivaizdus interesas: tu liudijai prieš „Konj“ nužudymo byloje, tai pats sėsi už žmogžudystę. Tie pareigūnai paišydavo neišaiškintų nužudymų schemas, bandydavo į jas įkomponuoti K.Nikuliną, tačiau nieko nesigaudavo.

Kaip tik tuo metu iš Lietuvos buvo gautos užklausos dėl Konstantino Nikulino: kad jis paieškomas Medininkų byloje. Kadangi Konstantinui Nikulinui buvo paskirta liudininkų apsaugos programa ir jis Latvijoje gyveno Michailovo pavarde, Latvijos teisėsauga atsakydavo, kad tokio Konstantino Nikulino Latvijoje nėra.

Lietuvos teisėsauga, manydama, kad Konstantinas Nikulinas negyvena Latvijoje, o gyvena kur nors Rusijoje, o Rusija savo žmonių neišduoda, paskelbė Latvijoje Konstantino Nikulino paiešką.

Čia korumpuotiems pareigūnams pasitaikė auksinis šansas.

„Konj“ interesų lobistai žinojo, kad Konstantinui Nikulinui pritaikyta liudininkų apsaugos programa – pakeista tapatybė, per savus „kanalus“ išsiaiškino priedanginę K.Nikulino tapatybę, ir vieną dieną prasivėrė Rygos susisiekimo paslaugų įmonės autobusų parko, kur dirbo K.Nikulinas, poilsio kambario durys, įvirto sulaikymo grupė, kurioje, beje, buvo ir tie du schemas VRM paišę pareigūnai, ir Konstantinas Nikulinas buvo sulaikytas – tik kaip Michailovas, su priedangine tapatybe.

Tada jie taip skubėjo kuo greičiau „iškišti“ Lietuvos teisėsaugai Konstantiną Nikuliną, kad ir išdavė pagal liudininkų apsaugos programą suteiktą neegzistuojančią Michailovo tapatybę“.

Taigi, „cherchez le contrebandiers” („Ieškokite kontrabandininkų“) – taip būtų galima perfrazuoti garsųjį prancūzų posakį „cherchez la femme” („Ieškokite moters“), norint atsakyti į klausimą: kodėl būtent Konstantinas Nikulinas, o ne kas nors kitas, atsidūrė teisiamųjų suole Medininkų byloje, ir kas kaltas, kad žlunga visa oficiali valstybės politika rezonansinėje Medininkų žudynių byloje.

Ir pabaigai – dar labai didelis klausimas, ar „Medininkų byloje nuteistam K.Michailovui – Rusijos dovanėlė“, ar vis dėlto „Konstantino Nikulino nuteisimas Medininkų byloje – Lietuvos teisėsaugos dovanėlė Latvijos nusikalstamo pasaulio autoritetui „Konj“?

Komentarai

 

 

 
 1. klauseklis 2017-03-30 09:03

  Gal durni klausimai, bet jie neduoda ramybės kokie įrodymai rodo, kad iki gyvos galvos užteistas :
  1. buvo Medininkų pasienio poste?
  2. būtent jis šaudė ir į ką?
  3. ką būtent nušovė?

  įdomiai čia… 2017-03-27 12:52
  atmintis 2017-03-06 11:03
  100 balų !!! 2013-03-06 – 16:52 rašė:

  Patriotizmo tema Medininkų bylos kontekste labai įdomi, o svarbiausia aktuali, kaip niekur kitur. Keista, kad šiandien 22-aisiais Nepriklausomybės metais dar atsiranda visokių molinukų nesuprantančių, kad būtina surasti ir nubausti tikruosius Medininkų pasieniečių žudikus.
  Pasakykite susimyldami, ką bendro su patriotizmu ir jo esme turi bet kurio ir bet kokio žmogaus nuteisimas be kaltės įrodymų?
  Nekalto žmogaus pasodinimas iki gyvos galvos be įrodymų ir vengimas surasti tikruosius žudikus yra aukščiausia patriotizmo pasireiškimo forma?
  Tuomet belieka atvirai pagailėti šitokių pseudopatriotų ir juos užjausti.
  Tai jau nepatriotizmas, o atviras kenkimas savo Tėvynei, slepiant nuo atsakomybės tikruosius Medininkų žudikus.
  Būtent dėl tokių, neaiškioje vietoje iškasto molio gabalo, pažiūrų šiandien, Nepriklausomoje Lietuvos valstybėje atvirai drįstama be įrodymų nuteisti Žmogų iki gyvos galvos.
  Sukrečia šiurpas nuo šitokių liguistų pažiūrų Lietuvoje išplatinto niekuo nepagrįstos neapykantos vėžio.
  Patriotai privalo patys nuspręsti ar jiems užtenka “Atpirkimo ožio” Medininkų byloje ar reikia surasti tikruosius žudikus?
  Lietuvos istorijai “Atpirkimo ožio” Medininkų byloje nereikia. Reikia ištirti bylą ir surasti tikruosius žudikus!

  Gintas 2015-07-01 10:01

  Man labai patiko gerbiamo advokato Arūno Marcinkevičiaus vienoje iš diskusijų išsakyta mintis: “Asmuo, teikiantis pirmenybę kokiai nors nuomonei sprendimo priėmimo procese, tuo pat metu atvirai prisipažįsta ir praneša a’priori atsisakąs asmeninės atsakomybės už sprendimo kokybę ir jo teisingumą. Kitaip tariant, atsakingas asmuo asmeniškai in general atsisako teisingai išspręsti jam pavestą ar tenkantį klausimą iš esmės, remiantis faktais bei įrodymais, todėl priimąs pabrėžtinai formalų, nebūtinai teisingą sprendimą.”

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. BNS vykdo politinius užsakymus dezinformuoti Tautą apie Medininkų baudžiamą bylą?

  Thumb up 2 Thumb down 0

 3. baisiau ir buti negali,jei nuteisia zmogu,net nezinodami tikrosios pavardes.Nafik reikalingi tokie prokurorai

  Thumb up 2 Thumb down 0

 4. Apeliacinis teismas raštiškai atvirai prisipažino “Karštam komentarui”neturintis Medininkų byloje įrodymų, todėl juos pradėjęs rinkti tik dabar !!!!!!!

  Thumb up 4 Thumb down 0

 5. NUKENTĖJĘS NUO SUBIUROKRATĖJUSIŲ, NIEKIENO NEKONTROLIUOJAMŲ, NEDESOVIETIZUOTŲ KOLABORANTŲ, KOMUNISTŲ, KGB'istų, TEISMO VAGIŲ KLANO, KURIE TEBEVALDO, TEBEAPVAGINĖJA, TEBETEISIA, TEBEREPRESUOJA, TEBEMULKINA IR TEBECENZŪRUOJA says:

  Prezidentė korumpuotą, degradavusią, posovietinę teisinę-teisminę sistemą viešai įvardijo KLANU, kalbėjo, kad teismai turi būti sąžiningi, objektyvūs ir nešališki, tačiau, niekieno nekontroliuojamas, melo ir neteisingumo KLANAS tebeegzistuoja.
  KLANAS TEISME PAVOGĖ MANO RAŠYTINIUS ĮRODYMUS – DOKUMENTUS, kuriuos aš įteikiau LVAT’ui. Į mano prašymus atstatyti bylose pavogtus įrodymus arba man juos gražinti, LVAT ‘as atsirašinėja, sukčiauja, meluoja, pavogtų įrodymų man negražina, o pirmininko Ričardo Piličiausko pavaduotojas Irmantas Jarukaitis net didžiuojasi tokiu „teisinių santykių stabilumu“, kurio anot jo nevalia ardyti.
  Generalinis prokuroras D.Valys, turintis išskirtinę teisę ir pareigą, netyrė mano skundo dėl dokumentus pavogusių teisėjų veiksmų, o VAT teisėjas Stasys Lemežis (buvęs sovietinis vyr. prokuroras) įteisino dokumentų vagystę ir neteisėtus prokurorų veiksmus, nors LVAT ‘as įrodymų vagystės fakto nepaneigė.
  KLANAS nusavino nuosavybę, kurią statė mano tėvas „Katalikų Bažnyčios Kronikos“ bendražygis, pripažintas Lietuvos nepriklausomybės gynėjas – savanoris, televizijos studijos ir bokšto gynėjas, žydų gelbėtojas, KGB‘istų persekiotas ir terorizuotas, Valstybės apdovanotas ir pagerbtas ne vieno muziejaus stenduose.
  Remdamasis reikiamos galios registro dokumentais, teisingumo, aš ieškojau visose įmanomose KLANO pakopose: Registrų centro (RC) Komisijoje, Vyriausioje administracinių ginčų komisijoje (VAGK), Teisingumo ministerijoje (TM) bei jos Registrų departamente ir visuose įmanomuose teismuose. Ginčijau akivaizdžiai suklastotus išvestinius RC dokumentus. Bylą tarp manęs ir TM nenusišalinęs nagrinėjo buvęs Komunistų partijos nomenklatūrininkas, kolegijos pirmininkas Anatolijus Baranovas, kurio sūnus T ministro patarėjas Tomas Baranovas. KLANAS įteisino akivaizdžiai suklastotus RC išvestinius dokumentus.
  Tai primena pasakėčią „Vilkas ir ėriukas“ apie ėriuko bylinėjimąsi su vilku vilkų teisme.
  KLANAS tapo irštvomis nedesovietizuotiems kolaborantams KGB‘istams, komunistams ir jų giminaičiams.
  R.Piličiauskas LVAT’o pirmininku paskirtas pagal Prezidentės vienasmenišką išskirtinę privilegiją, jis Seime neprisiekė, jo paskyrimo procedūroje Seimas nedalyvavo, todėl LVAT’as bylose ignoravo Seimo kontrolierių išvadas ir sprendimus, kuriais nustatyti RC direktoriaus K. Sabaliausko ir T ministro pažeidimai, jiems taikytos poveikio priemonės, tačiau besikeičiantys ne‘Teisingumo ministrai, turėdami įstatymuose įrašytas prievoles kontroliuoti RC ir Teismų vadovų administracinę veiklą, jų nekontroliuoja.
  Administraciniai teismai negina piliečio-žmogaus nuo valstybės institucijų tarnautojų savivalės ir biurokratizmo, bet dangsto dokumentų suklastojimo faktus, vykdo neteisingumą, dubliuoja bendrosios kompetencijos teismus, kuriuose taip pat nagrinėjamos administracinės bylos, mano atveju ginčijasi su jais dėl bylų teismingumo, stumdo jas tarp savęs ir vilkina nagrinėjimą. Būtina administracinius teismus panaikinti (reorganizuoti į bendrosios kompetencijos).
  Konstitucinis teismas nuolat pažeidinėja Konstitucijos 5 str. 3 d., aš neturiu teisės į jį kreiptis dėl teismų ir teisėjų įvykdytų Konstitucijos pažeidimų. Teismas netenkino mano prašymo kreiptis į KT.
  EŽT Teisme, TM deleguoti Lietuvos atstovai, mano pareiškimą cenzūravo.
  Esu beteisis prieš KLANĄ, kuris savo „vidiniais įsitikinimais“ pamynė Konstituciją, kitus įstatymus, teisingumą, sąžiningumą, savo garbę ir pareigas.
  IŠ NETEISĖS PADARYTA TEISĖ, NES NEDAVIAU KYŠIO.
  KAS TEIS TEISĖJUS IR VALSTYBĖS „TARNAUTOJUS“, MANE AKIVAIZDŽIAI APVOGUSIUS, KURIUOS AŠ BRANGIAI IŠLAIKAU?
  KAS GRĄŽINS LVA TEISME NEVIENĄ KARTĄ PAVOGTUS MANO ĮRODYMUS-DOKUMENTUS IR NUOSAVYBĘ, NUSAVINTĄ IŠ AKLO, VISIŠKOS NEGALIOS, BUVUSIO BEJĖGIŠKOJE BŪSENOJE, ŽMOGAUS?
  KAIP APSIGINTI NUO NIEKIENO NEKONTROLIUOJAMŲ, NEDESOVIETIZUOTŲ KOLABORANTŲ, KOMUNISTŲ VYRIAUSIOJO ADMINISTRACINIO TEISMO VAGIŲ IR NETIRIAMŲ TEISĖJŲ NUSIKALTIMŲ, MELO BEI NETEISINGUMO???
  Atsiprašau už konkretų nevilties šauksmą tyruose, bet portalas DELFI už šį komentarą mane užblokavo. DELFI ATSTOVĖ MAN PAAIŠKINO, KAD NUO GRUODŽIO (po Prezidentės apdovanojimo) DELFI‘je YRA ĮDIEGTA NAUJA CENZŪRAVIMO SISTEMA.

  Thumb up 2 Thumb down 2

 6. Įdomu kodėl Rusija tik dabar pastebėjo ir prisiminė, kad tas Michailovas-Nikulinas yra Rusijos piliečiu?

  Thumb up 1 Thumb down 0

  • Ir man- nemažiau keista. Byla, kaip suprantu iš spaudos, nagrinėjama vos ne nuo 2008 metų pradžios, o Rusija tik po sšešių su virš metų atsibunda, kad kalėjime sėdi teisiamas jų pilietis? Kame čia “šuo pakastas”? Ar jie specialiai laukė beveik septyerius metus, kad galėtų stipriau įkąsti Lietuvos valstybei?

   Thumb up 2 Thumb down 0

   • ankstesni ambasados darbuotojai visus pinigus išplaudavo, vertimams pinigų neturėjo, o lietuviškai skaityti nemoka :)

    Thumb up 3 Thumb down 0

 7. Perskaičiau straipsnį, bet nesupratau prokuroro komentaro, ką jis turėjo omeny: dar 1993 metais girdėjo, kad Nikulinas gavo Rusijos pilietybę, ar dabar girdėjo, kad gavo 1993, ar girdėjo, kad nieko negirdėjo?

  Thumb up 1 Thumb down 0

 8. Paaiškinkit, kaip galima teisti žmogų neišsiaiškinus jo pavardės ir pilietybės?

  Thumb up 4 Thumb down 0

  • Dabar niekas nenori ir nenorės prisiimti kaltės už beviltiškai sužlugusią bylą.

   Thumb up 2 Thumb down 0

   • Advokatų pareiga, kad procesas vyktų nepažeidžiant kodekso, bet neturi teisės griauti bylų ir tyčiotis iš valstybės institucijų darbo.

    Thumb up 1 Thumb down 2

    • kur tamsta matote tyčiojimąsi?
     Tai prokuratūros sistema tyčiojasi iš žmonių, vykdydama politinius užsakymus ar, kaip Kozubovskio atveju, nutraukdama bylą mainais už kompromatą, kaip šiandien parašė vienas dienraštis.
     Baisi ta prokuratūra. Katastrofa.

     Thumb up 3 Thumb down 0

    • Iš jūsų parašymo reikėtų suprasti, kad advokatai privalo tyliai pasėdėti teisme? Tik tiek? Labai įdomiai, bet vargu ar teisingai, suprantate bei įsivaizduojate gynybos procesą ir advokatų pareigas. Jeigu advokatai pagrįstai sukritikuoja kaltinimus ir tos kritikos argumentų niekas neišgali paneigti, pagal jus gaunsi bylos griovimu ir pasityčiojimu iš valstybės institucijų? Jeigu jus išdėstėte bendrą teisinės sistemos institucijos supratimą apie advokatus ir gynybos procesą, tada tikrai yra graudu ir liūdna dėl tokio lygio profesionalumo :(

     Thumb up 3 Thumb down 0

     • Aš iš rinktinės komentaro supratau, kad advokatai turėtų teisme skaityti laikraščius, miegoti ir pan., o jeigu koks žurnalistas pakalbintų, tai kad pasiųstų tą žurnalistą kuo toliau ant trijų raidžių, kad nesugadintų bylos.

      Thumb up 3 Thumb down 0

 9. Rusijos pilietis nuo 1993 m., o prokuroras tik dabar 2014 m. sužino pletkus apie “suteiktą” pilietybę?

  Thumb up 3 Thumb down 0

  • Tokie dabar prokurorai, tokie ir jų tyrimai. Štai ką reiškia, kai nebeliko profesionalų.

   Thumb up 3 Thumb down 0

 10. Kažin kur dabar yra tas lemtingas muitininkų vagonėlis.
  Ar tik nebus “likviduotas”…

  Thumb up 3 Thumb down 0

   • Dabar Medininkuose esantis vagonėlis tėra atkurta tikrojo vagonėlio simbolinė kopija.

    Thumb up 2 Thumb down 0

    • Kur dingo tikrasis? Gal jį visą su tomis skylėmis specialiai nukniso? Kur žiūri BNS žurnalistai? Juk čia pats tikriausias skandalas! Byla neištirta, o vagonėlis su skylėmis jau pavogtas? Gryniausia sensacija!

     Thumb up 2 Thumb down 0

     • Tai ten ne tas vagonėlis???? Tas anas dingęs???? O gal… kaip įkaltis sunaikintas?

      Thumb up 2 Thumb down 0

     • Jei net nusikaltimo vieta sunaikinta, tai apie kokį ištyrima gali būti kalbama?

      Thumb up 2 Thumb down 0

  • BNS bando įsiteikti prokuratūrai, juk teisman perduota JE patarėjos byla, kur figūruoja BNS ir garažas.

   Thumb up 4 Thumb down 0

 11. klausimas BNS agentūrai

  2014-09-17 – 11:23

  Ar jau suradote dingusius Medininkų bylos įrodymus ir pavogtas iš vagonėlio skyles nuo kulkų? Juk tai, jei jums pavyktų surasti, būtų neabejotinai rezonansiška sensacija?

  Thumb up 3 Thumb down 0

 12. Nužudytųjų Lietuvos pareigūnų tarnybiniai ginklai buvo pagrobti. Todėl turėjo likti žudikų ar jų talkininkų pirštų pėdsakai ant nužudytų pareigūnų ginklų dėklų ir diržų? Ar jie mūvėjo pirštinėmis?

  Thumb up 2 Thumb down 0

  • va ir dar vienas įrodymas, kad byla neištirta, o gal BNS praneš, kad ir pirštų pėdsakus pavogė rusyno spectarnybos?

   Thumb up 2 Thumb down 0

   • nesuprantu kodėl būtent “rusyno” ir kodėl “spectarnybos”? ar yra surasta kažkokių įrodymų, kad Medininkų postą buvo užpuolę būtent “rusyno spectarnybų” agentai, o ne kažkokie kiti asmenys? kokie įkalčiai rodo būtent į “rusyną” ir jo “spectarnybas”? ar yra tokių?

    Thumb up 2 Thumb down 0

     • o kokie įrodymai tą rodo? konkrečiai prašyčiau, jei galima, išvardinti.

      Thumb up 1 Thumb down 0

  • Netikiu ir nepatikėsiu, kad į Medininkus nebuvo nusiųsti patys geriausi nusikaltimų tyrimo specialistai, kad jie galėjo ten aplaidžiai ar nemokšiškai ištyrinėti įkalčius. Netikiu, nors jūs ką besakytumėte.

   Thumb up 3 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 5
Naujuoju MRU Tarybos pirmininku išrinktas prof. dr. Egidijus Jarašiūnas 4
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (1)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (3)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (3)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
STT vadovui – nemalonūs Seimo narių klausimai: nuo ryšių su kadriniu KGB darbuotoju iki į azartinius lošimus įnikusio STT agento (1)
    Šiandien, vadovaujantis Lietuvos Respublikos Seimo statuto 209 straipsnio 1 dalimi, Specialiųjų...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (7)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...