Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2021 Vasaris 26 Penktadienis
 

Bataliono „Donbasas“ vadas pratrūko: „Per metus Ukrainoje įsitvirtino totalinės korupcijos sistema“

2015-04-08 12:02 | Užsienis | Komentarų (89)

Bataliono "Donbasas" vadas S.Semenčenko suprato, kad atėjo tas etapas, kai Ukrainos revoliucija pradėjo ryti savo vaikus. Nuotr. iš FB

Bataliono „Donbasas“ vadas, Ukrainos Rados deputatas Semionas Semenčenko savo paskyroje socialiniame tinkle pratrūko: „Per metus Ukrainoje iš plyšių išlindo, atgimė ir įsitvirtino totalinės korupcijos, nebaudžiamumo ir neatsakingumo sistema.“

Pasak S.Semenčenko, pagrindiniai sistemos veikėjai iš „ATO herojų“, savanorių susikūrė apsaugos skydą, išmoko eksploatuoti patriotinius lozungus bei rėkti „Šlovė Ukrainai“.

„Dabar sistema naikina svetimkūnius, kurie atsitiktinai, jos nuomone, pateko į valdžią ir tapo gerbiamais visuomenės veikėjais. Be pinigų, ryšių, užtarėjų ir įsipareigojimų. Tuos, kurie trukdo nebaudžiamai daryti nusikaltimus, kurti „katilus“, meluoti ir pardavinėti šalį tiek urmu, tiek po nedaug.

Jie mano, kad pas juos „viskas gerai“. Tačiau jie klysta. Nebaudžiamumo ir melo sistema negali šalyje parazituoti amžinai. Ir pirmiausia dėl to, kad nuo „saldaus gyvenimo“ tiems parazitams atrofuojasi organai – ne tiktai protas, garbė, sąžinė, bet ir rankos bei kojos. Konkuruoti tarptautinėje arenoje jie negali, o viduje jais tiki vis mažiau ir mažiau žmonių“, – savo FB paskyroje rašo bataliono „Donbasas“ vadas S.Semenčenko.

Anot jo, „laikrodis tiksi“. „Manau, ir jie tai supranta. Todėl neišvengiamai, tačiau, logiškai mąstant, greitai prasidės kompromitavimų, provokacijų ir kitokios kampanijos“, – prognozuoja S.Semenčenko.

Tačiau, jo manymu, tai irgi gali nesuveikti, todėl gali prasidėti užsakomosios baudžiamosios bylos. „O jeigu ir tai nepadės, – tai neparankių politinės žmogžudystės“, – mano Ukrainos Rados deputatas. – „Juoba kad „DLR ir LLR saugumo ministerijos“ – visai šalia, o teismai 90 proc. korumpuoti. Nepadės“.

„Manau, kad jau po metų Ukrainoje pamatysime visiškai kitokią situaciją“, – socialiniame tinkle savo nuomonę apie įvykius Ukrainoje paskelbė  bataliono „Donbasas“ vadas, Ukrainos Rados deputatas Semionas Semenčenko.

KK inf.

Komentarai

 

 

 
 1. Prie ruso lietuvos valdzia bijojo vogti nes zmones galejo pasiskusti,o dabar pratruko vage visom keturiom p-derai ir pedofilai.Kai kam dar nedaeina kaip is zmoniu buvo pavogta mazeikiu nafta,valdzios vyrai atidare uzsienija ofsorine firma Wiljams,po to pasamde uzsieniecius kad jie pabutu savininkais dave jiems alga ir saugojo kad nesneketu ko nereikia ,tai galima pagalvoti kam buvo reikalinga Kiesaus mirtis.Tuo labiau kad Wijams buvo registruotas komisaru biuro adresu.O nuzudzius Kiesu ant tulpiniu vare paulauskas ir sadeckas,Ir dar reiketu atkreipti demesi kai tik koks nesvarus darbelis tai sadeckas ir paulauskas is karto lekia i televizija aiskinti tiesos.O jei apjuodinimo laida nepaviksta tai jos neparodo!!!!!

  Thumb up 12 Thumb down 1

 2. Komentarų kibą VATNYKŲ vadas kaulų pritrūko???
  Stenkitės!!! Reitingą reikia kelt!!!

  Thumb up 2 Thumb down 17

  • Ką čia, konservatnike, gali komentuoti, juk straipsnis apie idiotą žydbernį, kvailą rusą, kuris žudo rusus už lėkštę ėdesio. Kilęs šis niekšas iš Naujarusijos,
   verslai jo žlugo, prisiskolino, bankrutavo, tąsėsi su teismais dėl skolų, bandė studijuoti Maskvoje, visur apsišiko ir nuėjo tarnauti žydams oligarchams, žudyti
   rusų. Tarp 306 žydų deputatų radoje juk reikėjo įjungti ir kelis ukrainiečius, rusus, dėl kvapo, tai inkorporavo keleta pajacų, kad rankas kilnotų ir žydus valcmanus, jaceniukus, kapitelman, groismanus ir t.t. ir t.t. linksmintų.

   Thumb up 15 Thumb down 1

  • Žydeliai tai tikrai neišsilakstys, nes visa valdžia, finansai, pramonė, žemė, žiniasklaida ir t.t. yra išimtinai jų. Ukrainos ten nebeliko, jos vietoje įkurtas
   Chazarų kaganatas, kuriame ukrainiečių funkcija-būti patrankų mėsa.
   Tai antra po Izraelio 100 procentų žydų valdoma valstybė.

   Thumb up 14 Thumb down 0

   • Pasirodo Janukovičiaus buvo vienintelis oligarchas ne žydas, bet ukrainietis. Jutube yra trumpas siužetas, kuriame išvardinti visi Ukrainos oligarchai, visa valdžia, žiniasklaidos sąvininkai – ir tar jų nėra nei vieno ukrainiečio: youtube.com/watch?v=qEPUiBb3ngA.
    Net jų banderininkai-fašistai, nūnai paskelbti nacionaliniais xerojais -Bandera ir Šuchevičius buvo žydai. Taigi-xerojam slava! Tegyvuoja Chazarų kaganatas!

    Thumb up 14 Thumb down 0

     • Pasižiūrėk, pasiskaitk, bukas konservatnike. Xerojam slava!

      Thumb up 8 Thumb down 1

     • Mosfil studija ..pakazivajiet .:) ..niekas nenorėjo mirti…:)

      Thumb up 1 Thumb down 5

 3. ATVIRAVIMAI “LIETUVOS RYTE”

  Iš G. Gaivenytės straipsnio:
  “…Dar viena šventvagiška mintis – karas Ukrainai yra į naudą. Tik kare Ukraina gali susivokti savo tapatybėje. Ukrainiečiai turi pagaliau suprasti, kas jie tokie yra ir kokias gina vertybes gina. Negražu juos vadinti fašistais, bet nereikia šventųjų aureolių dėti Ukrainos oligarchams. Galbūt tik atrodo, kad karas silpnina Ukrainos dvasią. Galbūt tai yra būdas patiems savo kiemą išsivalyt.
  Ukraina įsivaizduoja save Europos Sąjungoje. Graži vizija. Bet ar Europos Sąjungai reikėtų Ukrainos? Mieli patriotai, pridėkite ranką prie širdies. Ar norėtumėte, kad Ukraina atkovotų visas separatistų kontroliuojamas teritorijas, prisijungtų prie Europos Sąjungos ir gautų pinigų atstatyti šalies ūkiui? Mušuosi į krūtinę – kalta aš, bet ačiū, Viešpatie, mums jau užtenka Graikijos…”

  Thumb up 15 Thumb down 0

  • po sausio 13 ir Landsbergis sake, kad kraujo praliejimo reikejo, nes tai suvienija tauta

   Thumb up 20 Thumb down 0

  • Saulėlydi …ir kaip jus Lietuviška žemelė nešioja ? matyt nenešioja ..uždavus toki klausima galima daryti prielaida ,.kad tos pačios sąjungos idėjos kūrino principų taip ir nesupratote ..pasvarstėte kaip koks kolūkietis bulvianosis neapsisprendžiantis sodinti bulves savo lauke ar ne ..!

   Thumb up 0 Thumb down 10

   • Jei spręsti iš komentaro, tai jūs stasy tikrai nesupratote kokiam tikslui buvo sukurta toji sąjunga. Čia jau 100%
    O gal tik durnių įjungėte?
    :))

    Thumb up 7 Thumb down 0

    • – tas 100 proc. čia kas tamstos garantija ? ir jei taip ka turite už ja laiduoti ? sena panešiota moteriška vatinuka ? kaip man tai butų mažoka ..

     Thumb up 0 Thumb down 6

     • Kad tu paspringtum.
      Pridedu veltinius. Nenaujus.
      :))

      Thumb up 3 Thumb down 0

   • Vargšas niekieno nemylimas konservatnikas stasys, juk jis nekaltas, kad jį su pirštu padarė. Gerai, kad jis ne vienas, kad jie dviese su algimantu tokiu būdu padaryti.

    Thumb up 11 Thumb down 0

     • Kokie dar argumentai reikalingi, jei iš komentarų aišku, kas Stasys ir Algirdas-pirštu darti.

      Thumb up 10 Thumb down 0

     • būna daunai, debilai ir patys kvailiausi- pirštu daryti konservatnikai.

      Thumb up 10 Thumb down 0

 4. Viskas tas pats,kas buvo ir Lietuvoj.Savi i savus,o paskui -prie Lovio dalintis ir vogti

  Thumb up 23 Thumb down 0

 5. Ale įdomu, kastai paleidžia antį, kitas pasigauna ir jau vos ne revoliucija!!!
  Parašė kokias tai pievas…. O jau į komentarus gryną teisybę leidžia!!!
  Juk parašyta….. Kas kur ką rašė- kokia dar durickaja??kokios pievos prie rados??Atsibuskit!!!!

  Thumb up 1 Thumb down 18

  • kad neskaitai kitų šalių spaudos pav. vokiečių, ukrainiečių, latvių, rusų…iškart galva prašviesės nuo įkyrios lietuviškos propogandos arba nuo Stasio spamų už 1 $ usa

   Thumb up 18 Thumb down 1

 6. Viskas kaip Lietuvoje prieš dvidešimt su trupučių metų .. O čia dar ir vidaus karas ,. Kaip viso to pasekmė ..jei kieno nors šventa uodega neteko minkšto krėslo , būtinai atsiras kita tokia kuri panorės ta sena pakeisti ..su viskuo gal netgi tais pačiais senais įpročiais . Lietuvoje per tiek metų nepavyko galutinai išnaikinti ‘švogeristės‘ įpročių,. tai ką kalbėti apie tokia šalį kaip Ukraina .. draskoma visokio plauko maskolišku tarakonų . Ne per diena ar metus tokio likimo šalys randa sau ta atsparos tašką , kuris padeda rasti viskam būtina pusiausvira ..o jei būtume atidesni ,.nesunkiai pastebėtume ir tai ,..kad Ukraina pergyvena ne tik ekonominį nuosmukį , bet ir struktūrinių pokyčių jos viduje laikotarpį ,.kai pasirinkti su kuo daryti tas pertvarkąs paprasčiausiai nėra iš ko ..Sąžiningi imlus atsakingi ir su patirtimi ant medžių neauga ,.bereikia tik prisiminti prieš tai buvusi Ukrainos premjerą Azarova ..Žmogus kaip ir protingas , bet jei įsižiūrėsi atidžiau maskoliško tarakono ūsai net iš po skrybėlės kyšo, o ar seniai Ukrainos TV rodė reportažą kai tiesiog vyriausybės posėdyje buvo suimti susikompromitavę kariškiai ? ..Tik todėl ten priimami gana keisti sprendimai kai pav. finansų ministrų paskiria mažai žinoma verslininką kilusį iš Lietuvos, ar patarėjais įsidarbiną kitų valstybių piliečiai su atitinkama posovietine patirtimi . Lietuva turį kuo pasidalinti su broliais Ukrainiečiais ..ir butų visiškai nesuprantama jei ta galimybė padėti butų neišnaudota .

  Thumb up 2 Thumb down 19

  • jokie man ne broliai ukrainiečiai- rytų slavų tauta. Lietuviai -baltų tauta.
   Kur tu įžvelgi brolystę ?

   Thumb up 21 Thumb down 1

   • šį kartą jis teingai pasakė:
    „(…) turime pripažinti, kad mes ES neisime kovoti ir žūti už Ukrainą ir mes neisime pakeisti Rusijos, nes mes to nepadarysime“, – pareiškė Ušackas.

    Thumb up 21 Thumb down 1

    • „Mes pirmiausia turime ginti savo interesus, kad ES valstybių, NATO valstybių teritorinis vientisumas būtų apgintas. Privalome paremti Ukrainos ekonomines ir politines reformas, stabilizuoti šalį. Bet savo ruožtu turime pripažinti, kad neisime kovoti ir žūti už Ukrainą ir neisime pakeisti Rusijos, nes mes to nepadarysime. Todėl turime būti realistai ir ieškoti sąlyčio taškų, kaip galime derybomis su Rusija deeskaluoti konfliktą, taip pat ir tęsdami tarpininkavimą tarp Kijevo ir Maskvos, ką darome iki šiol, pavyzdžiui, dėl dujų tiekimo Ukrainai, kitais klausimais.“ VISA IŠSAKYTA MINTĮ PERSKAITYK ,..:) dar karta.

     Thumb up 3 Thumb down 22

     • kartoji tą patį, kas jau prieš tai trumpai ir aiškiai parašyta…durnelis

      Thumb up 19 Thumb down 1

     • Staseli tu staseli…
      ” NATO valstybių teritorinis vientisumas…” :))
      O kas realiai yra ta NATO? Ne deklaratyviai, o realiai. Bent tiek žinai?:)

      Thumb up 5 Thumb down 0

     • Tai pilna Ušacko citata kurios pagrindu aukščiau esantis ‘vatnikas’ bandė ja sau dalimis prisitaikyti ..,.. jus gal nors kartais tekstus skaitykite ..

      Thumb up 0 Thumb down 7

     • citata Ušacko ,.tai gal tu jo ir paklausk .?:) prie ko čia stasys ..!

      Thumb up 0 Thumb down 5

     • Tai va staseli, kokia situacija. Klausk Ušacko, klausk Antanaišio, klausk Petraišio…
      O kur staselio galva? Tarp kojų?
      :))

      Thumb up 5 Thumb down 0

     • – oi tu ononimus .. tau tik pavasaris galvoje ..vis tos pievos ir pievos …tarp kažkieno kojų ..:)

      Thumb up 0 Thumb down 4

     • Supratau. Atsakymo nesulauksiu. :)
      Staseli, ar tik nebūsi partinis? Kalbėti ir nieko nepasakyti ten tobulinama.
      :))

      Thumb up 2 Thumb down 0

   • – tam kad to žodžio tikra prasme suprasti , reikia ir gyvenimiško šudo rankomis paminkyti ,.Jums pasisekė matau ..nes to neragavote , tai ir aiškinti toliau nematau tikslo .:) aišku aišku…. spaminų po 1 dol. už komentara be mokesčių. :)

    Thumb up 1 Thumb down 12

 7. Praeis dar kiek laiko, ir ukrainiečiais susivoks, kad ne dėl to kraują liejo Maidane, kad ne tuos vėl išsirinko į valdžią ir kad beprasmis absoliučiai buvo jų brolžudiškas karas ir netektys už žydų oligarchų įtakų sferų persiskirstymo zonas. Bet tai bus tik tada, kai baigsis revoliucinė euforija, o tai labai labai dar tolima ateitis.
  Mes taip pat svaigome laisve ir nepriklausomybe, stovėjome rankomis susikibę Baltijos kelyje, savo kūnais gynėme televizijos ir radijo bokštus bei naujai išsirinktą Aukščiausiąją Tarybą, tikėjome šviesia ateitimi ir už ją žmonės net gyvybes aukojo. Gerai dar, tik tai, brolžudiško karo, kaip Ukrainoje išvengėme.
  O ką iškovojome ir ką šiandien turime?
  Juk baigiame sugrįžti į ten, iš kur prieš ketvirtį amžiaus išėjome…

  Thumb up 25 Thumb down 2

  • Sakai “Gerai dar, tik tai, brolžudiško karo, kaip Ukrainoje išvengėme.” Dar ne vakaras. Lietuva stumiama i kara su Rusija. Tiketina, kad metu begyje bus atidarytas “antras frontas” Lietuvoje

   Thumb up 20 Thumb down 1

   • O kas gi stumia Lietuvą į tą frontą, ar gi ne valdžioje sėdintys ir pardavę už dolerius savo šiknas…

    Thumb up 21 Thumb down 0

   • Prieš pradedant karą su Rusija, turime labai gerą progą, pasinaudodami Ukrainos patirtimi, pasipraktikuoti kovos meno paskelbdami pilietinį karą Ignalinai. Juk ten dar nemažai, neišsibėgiojusių po svietą rusų tebegyvena. Puolam Ignaliną. Obama mus tikrai palaikys. O Putinas gal palaikys Ignaliną. Gal net iš pilietinio į taip trokštamą trečią Pasaulinį karą su atomų panaudojimais mūsų siekiai išsirutulios, jei koks IAE reaktorius bus susprogdintas. Fainumėlis…
    Juk valdžiai taip reikia karo, kuris ir liko tik vienintelė galimybė visas jų skriaudas Tautai, niekšybes, pasisavintus ir iššvaistytus milijardus bei tonas gražių pažadų-pažadėlių į nuostolius nurašyti ir teisėto atpildo bei skriaudžiamų žmonių rūstybės išvengti…
    Ir, atidarydami antrą frontą, Ukrainai padėsime, ir moralinį statusą, kad Putinas Lietuvą užpuolė, įgyvendinsime. Ir seimūnai, ir politikai, ir spauda darbelio gražaus turės – galės iš kokių Maldyvų ar Mozambikų per visus ruporus klykti, kad Putinas ne tik Ukrainą, bet ir Lietuvą užpuolė.
    O jau kokie laimingi bus tada stasiai su pikasais ir jų kontoros, sunku net įsivaizduoti.

    Thumb up 16 Thumb down 2

  • – babos argumentai kaip to sovietinio žygulio ,.su keturiais ratais ,..visada savas, mielas, bet išvaizda tai atstumianti ..kodėl ? ..gal todėl kad tie patys rusai turį tam posakį “my eto užė prochodyli “. O tai reiškia kramtyta sukramtyta ,.gal kieno nors jau ir išspjauta ..kaip nevartotina propaganda.

   Thumb up 2 Thumb down 18

   • Pasirodo, staseliui labai patinka „Fordai“, kad ir su keturiais ratais. Ir tokie yra pozityvas. O su keturiais ratais „žygulis“- tai jau negatyvas (sovietinė atgyvena), kurio jau nebegali pakęsti… O kiek čia seniai laukė paskyros dešimtmečius.
    Iki ko žmogelis jau nusipaisto… „žygulio“ su keturiais ratais… Būtų su kokiais dviem, vienu, trim ar šešiais – stasiams visai dar tiktų. Bet su keturiais – nei pro kur… Išponiškėjo.

    Thumb up 12 Thumb down 1

    • – ir vizgi matyt reikėjo sukramtyti…o tik po to duoti paragauti ..tai jau taip baba ..čia tau ne eilėraštukus eiliuoti ..savo pasidielkoms . stasys ši vakarą linkęs spaminti perkeltinėje prasmėje ir jo tekstus būtina kramtyti norint neužspringti ..:)
     ..seni kaulai poilsio prašosi ..

     Thumb up 2 Thumb down 14

  • Tik pridursiu. Bėda Janukovičiaus buvo tai, kad jis vienintelis tarp oligarchų buvo ne žydas, bet ukrainietis. Jutube yra trumpas siužetas, kuriame išvardinti
   visi Ukrainos oligarchai, visa valdžia – ir tar jų nėra nei vieno ukrainiečio:youtube.com/watch?v=qEPUiBb3ngA.
   Mane pribloškė informacija, kad net jų banderininkai-fašistai, nūnai paskelbti xerojais -Bandera ir Šuchevičius buvo žydai. Taigi-xerojam slava!

   Thumb up 5 Thumb down 0

 8. kitas neišspręs šių Ukrainos problemų.Teks patiems pereiti visus valstybės formavimo etapus ir nugalėti sunkumus.Kelias ilgas ir sunkus.O pradėti reikia kiekvienam nuo savęs.Bus visko šiame kelyje .Pasikeis kelios kartos kol šalis taps tikrai nepriklausoma valstybe.Jei laiku bus atlikta desovietizacija ir teisingumo sistema pilnai atliks savo vaidmenį -taps tikrai nepriklausoma nuo visų politinių srovių.Laukia daug reformų ir nusivylimų,bet tai turi įveikti patys.

  Thumb up 8 Thumb down 0

  • bet geriau pasakyk kaip kovoti prieš gopšuma,o paprastai prieš dabartinius ponus oliharhus.

   Thumb up 14 Thumb down 0

   • pakartosim.
    dlia osobo tupych.
    karlamarla Kapitalas,
    -tai veikalas tinginiams moksliskai pagristi savo pavyda.
    M. Zvanecki.

    Thumb up 2 Thumb down 13

     • Algirdas pensininkas ne pašalpinis :)pernai lyg tai 65 šventė…draugeliai sveikino.

      Thumb up 5 Thumb down 1

     • Tame ir esmė, kad senas. Jau per senas. Dažniausiai vyrai anksčiau krenta. Kol dar būna vyrais. Kol nesuvaikėja…
      :))

      Thumb up 3 Thumb down 0

     • Čia tas atvejis kai nuo senatvės suvaikėja, atleisk jam Dieve, jis nežino ką daro…

      Thumb up 3 Thumb down 0

 9. Pasirodo, эскорт-paslaugas teikianti A.Durickaja neatsitiktinai buvo šalia B.Nemcovo tą tragišką naktį. Iš vaizdo stebėjimo kamerų tyrėjai pamatė, kad Durnickaja , po pokalbio su valymo mašinos vairuotoju, priėjusi prie šiukšlių konteinerio kažką išmetė. Jame buvo rastas mob.telefonas , patikrinus jį paaiškėjo, kad jis priklausė tai palydovei ir jame rado čipą -majaką.Manoma, kad ji buvo užverbuota СБУ. Ją užverbavo Jurijus Bereza dabartinis Dnepr-1 bataliono vadas.
  Mokydamasi universitete, A.D uždarbiaudavo, įsidarbinusi Kijevo agentūroje “Эскорт-услуг” Už savaigalio 2 dienas ji imdavo 2000 dolerių, rašo kp.ru

  Thumb up 17 Thumb down 0

 10. kad Kijeve vyksta “Svobodos” mitingai su lozungais, primenančiais valdžiai , kad kovotų su įsigalėjusią korupcija , kad gerintų žmonių pragyvenimą , reikalauja premjero Jaceniuko atsistatydinmo…O A.Rada saugumo susmetimais apsijuosė dviem eilėmis milicijos užkarda ir šarvuotais KrAZais…
  Matosi, tik į blogą pusę viskas eina… Kam reikėjo tokio chaoso?

  Thumb up 20 Thumb down 1

   • LTV transliuoja tik tai , ką leidžia Vašingtonas, o Vašingtonui ši Ukrų vyriausybė yra palanki.

    Thumb up 22 Thumb down 1

    • NIEKO jau nepadės, mąstantys žmonės jau turi savo nuomonę, mato ir supranta kas vyksta . O be to yra RTR online……

     Thumb up 14 Thumb down 0

 11. na ir kokie revoliucijos rezultatai ? Sugriauta šalis, ekonomikoje beveik krachas, žuvę tūkstančiai žmonių, supriešintos valstybės, įsivyravęs totalus melas išmušė iš vėžių dvasinę pusiausvyrą milijonų galvose ne tik Ukrainoje , bet ir visoje europoje, kada matai per ekranus ir gyvenime vienus dalykus, o girdi visiškai priešingus dalykus, kai negali patikėti savo ausimis tokio milžiniško melo. Imi galvoti gal jau tau pačiam galvelėje šarai atsisuko. Vat štai turite tokią Ukrainą ir aplink ją supantį pasaulį. O kas sėdi valdžioje pas juos , kovojo gi prieš oligarchus, o sėdi tie patys oligarchai , tik kitomis pavardėmis. Ir pas mus pasirodė koks didžiulis kiekis politinių srutų ir pamazgų išplaukė į paviršių.

  Thumb up 25 Thumb down 0

 12. Matyt, ir Ukrainoje bus tokių įvykių, kaip pas mus 1993-jų rudenį ( savanorių maištas, neva prieš korupciją ir “komunistus”)….

  Thumb up 14 Thumb down 1

 13. Che he e.
  Ir Ukraina jau izenge i “puvancio” kapitalizmo Pasauli,
  kur koloradui dusto duoda.
  kur kacapas Losjon flakona perka…
  kur komunistu vaikai bega “kankintis” kaip Pragare.
  -Tai nebijokit:- Donecko liaudis dar iiilgai zydes eurazijos sojuze.

  Thumb up 1 Thumb down 21

  • Algirdai ir iš kur tu toks durnas Lietuvos žemelėje, gal nuo karo užsilikęs banderininkas?
   Lietuvis, mano įsitikinimu, toks durnas fiziškai būti negali.

   Thumb up 2 Thumb down 0

  • 300 spartancų žydancų apgins kaganatą. Trumpas žydancų kariuomenės
   sąrašas:
   1. Karalius Leonidas -jis gi Valcmanas,Parošenka.
   2.Karalienė Cylė Kapitelman-Tymošenko,
   3.Premjera Jaceniukas-Bakai,
   4.Rados pirmininkas-Groismanas
   5.Kijevo getmanas Klyčko-Etinzon.
   Sunkieji pėstininkai žydancai oligarchancai:Kolomojskis,Gurvic,Rabinovič, Bogoliubov,Parošenko,Firtaš,Levočkin,Gaiduk,Nemirovskij,Ževago,Pinčuk,
   Achmetov,Martinov,Kostelman,Sigal,Kolesnikov,Feldman,Spig,Šufrič,
   Rognianskij,Dvoreckij,Abdinov,Ermolnev,Kiperman,Zviagilskij,Bekker,Ronis,
   Korban,Cirkis,Šamotij,Leščinskij, Rodi.

   Thumb up 4 Thumb down 0

 14. Tai ką ar pas mus kitaip ..jau per akis vagia
  G.Steponavičius prabilo birželio mėnesio pabaigoje Seimo frakcijos susitikime su premjeru Algirdu Butkevičiumi.,,,,,,,,,,,,,,,Kad energetikos viceministro postas buvo parduotas UŽ 250 tūkst. litų sumą

  JOKIA VALDŽIA NEVERTA NEI LAŠO ŽMONIŲ KRAUJO,,,,,,,,,

  Thumb up 21 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Nugaros masažai – kiekvienam
Moderni maisto pramonės įranga
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kaip derinti skirtingus interjero stilius? 
Šiuolaikinis interjero dizainas pasižymi stilių įvairove. Nuo modernaus iki klasikinio, nuo minimalistinio iki...

Vilniuje atsidarė naujas globos skyrius 
Vilniuje atsidarė VšĮ „Sveikatos metai“ įkurtas „Senjorų avilio“ globos skyrius, kuriame teikiamos ilgalaikės/trumpalaikės socialinės...

Greitas ir patikimas įmonių steigimas 
Įmonių steigimas kartu su profesionalų pagalbą vyksta greitai ir paprastai. Iš tiesų nereikia...

Greitas ir patikimas apleistos apskaitos tvarkymas 
  Reikalingas apleistos apskaitos tvarkymas, kuriuo pasirūpins patyrę buhalteriai? Skaitote kaip tik tai,...

Kalėdos – puikus metas nudžiuginti ne tik kitus, bet ir save 
Vis labiau artėjant Kalėdoms daugelis pradeda ieškoti dovanų artimiesiems ir skiria tam nemažai...

Kaip išsirinkti tobulą kvapą namams? 
Namų kvapai padeda sukurti norimą atmosferą: prabangią, gaivią, atpalaiduojančią ar bet kurią kitą....

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Lietuva vidaus rinkoje pasiskolino 75 mln. eurų
Vyriausybės vertybinių popierių (VVP) aukcione pirmadienį papildyta obligacijų emisija už...
Prezidentas: Seimo darbas negali nutrūkti ilgesniam laikui
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, trečiadienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
Nepritarta Seimo nuotolinio darbo reglamentavimui (2)
Seimo nariai nepritarė siūlymui Statute reglamentuoti galimybę, paskelbus ekstremaliąją situaciją,...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
„Luminor“ ir SEB bankai „Agrochemai“ suteikė 100 milijonų eurų sindikuotą paskolą
Koncernui „Achemos grupė“ priklausanti žemės ūkio paslaugų ir prekybos bendrovė...
Kaip sutaupyti įrengiant naują būstą?
Lietuvoje kasmet pastatoma tūkstančiai nuosavų namų, dešimtys, jeigu ne šimtai...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (8)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (2)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...