Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2021 Liepa 31 Šeštadienis
 

Atsakymas TS-LKD partiją palikusiam lazdijiškiui: „Tikroji laisvė, demokratija ir Konstitucija į išvietės duobę neatveda“

2021-07-15 16:09 | Naujienos | Komentarų (13)

Ar tikrai aktyviam, visuomeniškam žmogui reikėjo trisdešimt metų, kad jis suprastų, jog stovi iki kaklo įsibridęs į (atsiprašau) išvietės duobę?!

Kiek pavėluotai perskaičiau Albino iš nuostabaus Lazdijų krašto laišką (TS-LKD paliekančio žmogaus laiškas) – prisipažinsiu, mane jis supurtė! Net nežinau, ką ir sakyti: iš vienos pusės, labai gerai, kad pagaliau žmogus ėmė kažką suprasti, bet iš kitos pusės: ką jis suprato? Kad dangus griūva ir ant uodegos galelio jau užgriuvo?

Tikrai keistas dalykas yra tie eiliniai konservatoriai: iš pažiūros – puikūs, geri žmonės, bet su gebėjimu savarankiškai galvoti yra visai bėda! Ir šiuo atveju – ar tikrai aktyviam, visuomeniškam žmogui reikėjo trisdešimt metų, kad jis suprastų, jog stovi iki kaklo įsibridęs į (atsiprašau) išvietės duobę?! Tokiu atveju reikia užduoti klausimą pirmiausiai sau ir savo bendražygiams: kaip mes atsiradome tokioje vietoje ir tokioje padėtyje?

Tikrai galiu suprasti, kad žmogus praregėjo ir susisielojo, bet kas iš tiesų sukėlė tokį ,,netikėtą“ praregėjimą? Kas? Juk tas praregėjimas atsirado ne tada, kai vyko tos partijos machinacijos su „Mažeikių nafta“ ar „Telekomu“ ir dar su daug kuo! Praregėjimas netgi neįvyko, kai partijai buvo ,,nuleistas“ partsekretorius, nieko bendro su partija iki tol neturėjęs. Kas buvo bendro tarp konservatorių partijos ir tuometinio kandidato į jūsų partijos partsekretorius? Tai pavardė! Ir jums visiems tas tiko! Su liberalais visąlaik ,,ripką mušėte“ – irgi jums visiems tas tiko! Tai kas nebetinka dabar? Ir kodėl reikia bėgti? Gal geriau eiti kautis ir atstatyti teisingumą partijoje? Juk rašote savo gražaus laiško gale: ,,renkuosi ginti tėvynę!!!“?

Nenoriu labai užsipulti to žmogaus, bet jo laišką ir veiksmus matau kaip chrestomatinį negalvojančio žmogaus pavyzdį, todėl labai noriu jį aptarti: jei esu neteisi, būčiau dėkinga už kitokią nuomonę – gal tikrai ko nors nesuprantu, bet kiek bendrauju su tos partijos nariais ir garbintojais, tai jie visi elgiasi labai panašiai: visų pirma, su jais niekada negalima ramiai pasikalbėti ir aptarti negeroves, kurios iš šalies puikiai matosi – jei tik pasakai ką nors, kas nėra panašu į panegiriką Partijai, tai visi tie partiniai žmonės tampa baisūnais, o tu pats per akies mirksnį, jiems tampi ,priešu“, kuriam reikia ,,paleisti žarnas“. Žodžiu, diskusija su jais galima tik tada, kai vienas giria tą partiją, o kitas ją labai labai giria, bet jei kas pasako ką nors kritiško – tada tik laikykis! Ir tokia partiečių pažiūra labai pakenkė partijai – jos vadai tapo nebevaldomi (juk jie viską daro labai gerai!).

Rašote, kad ,,30 metų ėjome>>…<<laisvės, demokratijos ir Konstitucijos keliu“. Ar tikrai? Čia yra pavyzdys, kai ne tik kalbama, bet ir mąstoma štampais ir įmuštais į galvas šūkių ruošiniais! Juk jei mes tikrai ėjome tuo keliu, kaip sakote, tai kodėl atėjome ten, kur atėjome? Tikroji laisvė, demokratija ir Konstitucija į išvietės duobę neatveda! Manyčiau, kad ėjome kitokiu keliu, tik skandavome, tiksliau konservatorių partijos nariai skandavo tuos šūkius, kuriuos Jūs, Albinai, čia paskelbėte mums visiems.

,,Mes viską matėme ir tikėjome, kad tai – tik nesusipratimai ir daugiau nieko“, – irgi teiginys labai savotiškas. Manyčiau, kad nieko jūs nematėte, nes jei būtumėte nors viena akimi matę, ta savo partija būtumėte pasibaisėję daug daug anksčiau. Teisybę sakote: ,,Jūs grojote – mes šokome“ – jūs nieko negalėjote nei matyti, nei suprasti, nes jus visus jūsų vadukai šokino, kaip pelę per virvelę! Ir jūs tik šokote, pamiršę ir tą Tėvynę, ir save, ir visus, nes tuos visus jūs ,,atidavėte į rankas tokių žmonių…“, bet žmonės keitėsi, o jūs vis šokote, niekuo nesirūpinote ir, svarbiausia nieko negalvojote.

Ir nors pritariu tam, kad tokioje partijoje žmogui, save laikančiam padoriu ir garbingu, tikrai ne vieta, bet didžiuotis tuo, kad net nebandote nieko iš esmės keisti toje partijoje, o tiesiog sprunkate, tikrai nedera: nušėrėte smaką ir dabar patys jo bijote?

O, kaip rašote, žinią skleisti ,,po Lietuvą tėvynę, po kaimus, miestus, miestelius, rajonus, mokyklas ir bažnyčias“ – nebėra kam! Jūsų partija, jums pačiam ir jūsų kolegoms dalyvaujant ir tylint – vadinasi, pritariant, padarė taip, kad ir kaimų nebeliko, ir miesteliai vos laikosi ant senių, kurie išmirs – ir kas ten gyvens? Vaikai taigi užsieniuose! Mokyklos, kaip tikriausiai puikiai žinote, nes esate mokytojas, yra ,,optimizuotos“, o tai reiškia, kad jų skaičius yra sumažintas kartais! Vadinasi, ir jų didelės dalies nebėra.

Ir pabaigai: aišku, sunku susigaudyti tokiame labai besikeičiančiame pasaulyje, bet Jūs tiesiog nenulipate nuo grėblio, nes dabar dar tebesate dar ir Šaulių sąjungos narys?! Turiu Jums pranešti, kad ir toje sąjungoje padėtis ne geresnė, negu Jūsų partijoje – toje sąjungoje taip pat visi gražūs: įstatai, uniformos ir kalbos – sau, o veiksmai ir veikla, vėlgi – sau. Tik Jūs to nepastebite – didžiuotis nebėra kuo: gerai apsižvalgykite aplinkui.

Dėl dabartinės bitininkystės, medžioklystės taip pat galima daug karčių žodžių pasakyti, bet jau nesiplėsiu: esmė yra ta, kad visiems geriems žmonėms tylint, o, vadinasi, pritariant ir dalyvaujant, yra nuvertinama daugelis tradicinių mūsų gyvenimo šakų ir, galų gale, paverčiama turiniu, tinkamu tik tai – aptartai – duobei. Skirtumas tik tas, kad viena sritis išėdama iš vidaus ir anksčiau krenta, o kita ilgiau laikosi.

Negalėjau viso to neparašyti, nes iš Jūsų pranešimo labai akivaizdžiai matosi, kad Jūsų veiksmai – miegančio žmogaus veiksmai. Pabuskite ir ramiai apmąstykite viską, ką esate padaręs to ,,šokio“ metu ir kaip tai galėtumėte ištaisyti arba taisyti, nes rašote, kad ,,renkuosi ginti tėvynę!!!“.

Beje, pastaba, kaip mokytojui: žodis ,,tėvynė“, tokiame tekste, kaip Jūsų, turi būti rašoma iš didžiosios raidės: Tėvynė!

Pagarbiai,

Ada Sabaitytė

Komentarai

 

 

 
 1. Nesuprantu, kodėl MOKYTOJUI reikėjo 30 metų, kad suprastų, kas yra “konservatoriai”?

  Thumb up 10 Thumb down 0

  • O as galvoju, kad tas zmogelis galimai susipyko su kokiu nors vaduku ir “paliko” ta
   partijele. Bet praeis pyktis ir vel sugris.Turiu salia kaimyna is tos pacios “saikos”, tai jis “nemato” nieko blogo ju dabartiniame valdyme, bet jam labai kliuna “aukstas ir grazus” ir bet kuria progele stengiasi ji pasiepti. Todel ir galvoju, kad ir tas sugris atgal, nes jie lansberginiu klaidu ir kiaulysciu stengiasi nematyti ir negirdeti.O jeigu tam mokytojui reikejo NET 30 metu ziureti ir nieko nematyti, tai jau jis ir nematye.Praeis tas pyktis ir vel prasysis atgal atgailaudamas.

   Thumb up 5 Thumb down 0

 2. Konservatorių partija yra pati reakcingiausia ir aršiausia partija, atitinkanti visus stalinistinius standartus. Jie nieko gero nedaro Lietuvai. O lodami ant kaimynų, “rinkdami” jiems prezidentus, kurstydami opozicijas, jie sukuria didžiules problemas eiliniams lietuviams

  Thumb up 13 Thumb down 0

  • Gal sorošinius standartus? – kai už pinigus parduodama viskas! Viskas viskas, net tai, ko parduoti negalima! – tai ne stalinistiniai, o sorošiniai standartai ir ne komunistinė, o kapitalistinė ideologija!!!

   Thumb up 8 Thumb down 0

 3. Ačiū Ada už labai tikslų apibūdinimą.Šį žmogų aš pažįstu ir kiek man teko su juo bendrauti,visada galvojau,kad jis kažkoks keistas žmogus su savo filosofija.Kai jam paranku ir gerai,jis patenkintas,o kai jau ne pagal jo muziką,tuomet laikykis,būsi iškoliota pačiais bjauriausiais epitetais.Nesuprantu ko jis galėjo išmokyti vaikus.Nesistebiu jo išstojimu iš partijos,jam jau tapo neparanku.

  Thumb up 8 Thumb down 0

 4. Ados laiškas niekuo nesiskiriantis nuo Albino.
  Konservatorių partija, po susikūrimo deklaracijų, pavirto tokia pačia, kaip ir kitos Lietuvos valdžioje dalyvavusios partijos. Nei lašo TAUTAI ir TĖVYNEI (Ada), viskas tik vadams ir juos samdžiusiam kalnui. Siono kalnui. Visa kita tik š. malimas ir nuriedėjimas į minimą duobę.
  Jeigu būtų mano vallia, partijas buvusias Lietuvos valdžioje paleisčiau, o buvusiems įtakingiems partijų veikėjams partinės-politinės veikos neleisčiau. Tauta turėtų pradėt kurti naują Lietuvą, o dalyvavimas ES tik Lietuvos konstituciją laikant aukščiau visko!
  .

  Thumb up 11 Thumb down 0

 5. Ados laiškas niekuo nesiskiriantis nuo Albino.
  Konservatorių partija, po susikūrimo deklaracijų, pavirto tokia pačia, kaip ir kitos Lietuvos valdžioje dalyvavusios partijos. Nei lašo TAUTAI ir TĖVYNEI (Ada), viskas tik vadams ir juos samdžiusiam kalnui. Siono kalnui. Visa kita tik š. malimas ir nuriedėjimas į minimą duobę.
  Jeigu būtų mano vallia, valdžioje buvusias Lietuvos valdžioje paleisčiau, o buvusiems įtakingiems partijų veikėjams partinės-politinės veikos neleisčiau. Tauta turėtų pradėt kurti naują Lietuvą, o dalyvavimas ES tik Lietuvos konstituciją laikant aukščiau visko!
  .

  Thumb up 2 Thumb down 0

 6. Geras pavyzdys, kai koncervatoriu narys, ponas Dagys buvo išėstas iš partijos dėl to, kad balsavo prieš sakalienes stumiamus įstatymus plėsti vaikus is šeimų. O ar tada dar nebuvo aiški pakraipa šitos apgaulingos partijos?

  Thumb up 16 Thumb down 1

 7. Kadangi, mitinge prie seimo antradienį jų nebuvo(!!!), tvirtinu kad jie visi tokie buvo, tokie liko, ir tokiais pasiliks pypt pypt pypt…

  Thumb up 11 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Ką dovanoti krikšto tėveliams?
Sportas tampa madingu
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Praktiškos dovanos žmonėms, besidomintiems konditerija 
Draugų rate turite žmogų, kuris kiekvieno susitikimo metu atsineša kažką saldaus? Jo šokoladiniai...

Vidurnaktį baigs galioti judėjimo ribojimai tarp savivaldybių 
Po antradienį įvykusio neformalaus ministrų pasitarimo, sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys žiniasklaidą informavo,...

„Baltic Block“ plečia partnerių tinklą: pradeda bendradarbiauti su tarptautine padėklų ir konteinerių nuomos bendrove „Chep“ 
    Viena didžiausių medienos drožlių padėklų gamintojų Europoje, Latvijos kompanija „Baltic Block“,...

Lietuvos miestuose vyks piketų banga dėl Seimo darbo grupės netinkamai išnagrinėtos situacijos Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centre (4)
Žurnalistas Liudas Dapkus rašo, kad „istorija yra svarbus kovos ginklas“. Šių dienų įvykiai...

„MOKI VEŽI“ atveria parduotuvių duris 
Nuo kovo 15 d., laikantis visų saugos reikalavimų, atidaromos visos šalyje veikiančios 24 „MOKI...

Grįžimas į biurą po pandemijos: ko prireiks? 
Spartėjant skiepijimo procesui ir keičiantis karantino sąlygoms, daugelis įmonių jau pradeda svarstyti apie...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (1)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Georgij Nikonorov jungiasi prie „Yukon Advanced Optics Worldwide“ vadovų komandos
Aukštųjų technologijų bendrovės „Yukon Advanced Optics Worldwide“, gaminančios civilinius termovizorinius...
R. Viršilas. Kiek įmonių socialinėje atsakomybėje yra atsakomybės?
Rolandas Viršilas  Jau metai, kaip gyvename naujos realybės – pandemijos...
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (9)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...