Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2021 Sausis 23 Šeštadienis
 

Atsakymas R. Karbauskiui ir kitiems Seimo nariams, kodėl negalima tyčiotis iš visuomenės būnant Seime

2018-01-28 13:48 | Nuomonių ringas | Komentarų (19)

Fotomontažas iš FB

Akivaizdu, jog kai kuriems Seimo nariams labai trūksta dėmesio ir įvertinimo, todėl jie bando tą trūkumą kompensuoti naudodamiesi klouno atvaizdu. Mums tikrai negaila, bet mes ne tam Jus išrinkome. Norime, kad kurtumėte įstatymus, kurie naudingi visuomenei, o ne ją terorizuotumėte.

Pasirinktas kelias M.A.M.A. atlikėjams įkąsti jokio poveikio jiems nepadarys, bet to paties negaliu pasakyti apie vaikus ir paauglius. Jiems tai matant, kokias nesąmones daro Seimo nariai, ima atrodyti, jog patyčios yra normalu. Jie mato, kaip rimti dėdės ir tetos Seime patyčių pagalba demonstruoja savo „kietumą“. Liūdna, jog Lietuvoje vis dažniau suaugusieji nesupranta, kaip jų elgesys veikia vaikus ir jaunimą.

Dar liūdniau, kai to nesupranta tie, kurie yra Seime ir pretenduoja tapti sėkmės pavyzdžiais jaunimui.

Kai Lietuvos žiniasklaida mirga antraštėmis – „Lietuva išlieka pirmaujanti pagal patyčių paplitimą tarp paauglių“, „Kraupi statistika: patyčias Lietuvoje patiria kas antras vaikas“ ir .t.t., o nevyriausybinės organizacijos deda visas išgales tai pakeisti – mums nei kiek nepanašu, kad socialiai atsakingais save prisistatantys Seimo nariai ir valstiečių „dievukai“, kurie dažnai tampa naisijos ambasadoriais, bandytų patyčių situaciją keisti veiksmais realiame gyvenime.

Visuomenė mato, kaip Seimo nariai, naudodamiesi savo padėtimi, tvarkosi savo asmeninius finansinius reikalus, priimdami tik sau naudingus įstatymus, ir nekreipia dėmesio, kad aplink milžiniška korupcija, apsimeta nematantys, kad darželiuose vaikai maitinami produktais dvigubai užaukštintomis kainomis, nemato milžiniško biurokratizmo ir neefektyvaus valdymo, dėl ko Lietuvoje turime mažas algas ir pensijas, nemato griūvančio Gedimino kalno ir toliau leidžia vogti auksinio tualeto statytojams, nemato mušamų vaikų, nors nuo Matuko mirties praėjo metai, bet niekas nepasikeitė, nemato…  nevarginsiu, ko nemato, visi puikiai žinote. Deja, Seimo nariai suvokia savo darbą, kaip caro, tik viską drausti ir didinti mokesčius, bei sudaryti geresnes sąlygas savai grupuotei.

Visuomenei daugiau nieko nelieka, kaip karikatūromis priešintis valdžios patyčioms, bet ir tai Seimo nariai tuojau uždraus, juk negalima kritikuoti caro.

Pasirodo, net juokauti Lietuvoje jau yra draudžiama, nes caras ir jo vasalai neturi humoro jausmo ir kaip ir viską tuoj uždraus…

Sigitas Martinavičius

Komentarai

 

 

 
 1. Tekstas po nosimi padėtas tik pasirašyti beliko: Sigitas Martinavičius, kaip ir Liaudanskui, ant to paties teksto.

  Thumb up 3 Thumb down 0

 2. Kai Milošas Zemanas oficialiai bus paskebtas CZ Prezidentu, tuomet galėsime Šv. nedidelę pergalę prieš mūsų tvartelį.

  Thumb up 7 Thumb down 2

 3. TAIP TAIIIP. AŠ TAIP PAT GILIAUSIAM STRESE. ŠUNĮ PAKORIAU, OBELIS VISAS IŠPJOVIAU, MAŠINĄ PADEGIAU… DABAR VA, KIEK ATSIKVEPIU IR TROBĄ GRIAUSIU

  Thumb up 3 Thumb down 0

 4. Runkeliai jėga. Runkeliai – cukrus, alkoholis ir smegenų pasišalinimas per kanalizacijos vamzdžius.

  Thumb up 2 Thumb down 3

 5. Kaip visiems buvo ramu ir smagu,kol valdzioje buvo koncervatnykai su savo dvoku ir koncervatnyku pakaitalas -komunistines atliekos.Visos ziniasklaidos tylejo ,rase niekucius,ir didziavosi imperatores pasiekimais glostant svetimu vaikuciu galveles.Tik uzurpuota Tautos dalis,kurie mirsta badu ,kurie neturi jokios laisves net ir zodzio,kur is biednioku gali tyciotis kas netingi,netgi mokykloje nenusisekusiu seimu vaikai neturi ne menkiausios galimybes apsiginti nuo “oriai gyvenanciu” bendraklasiu,netgi patys kelia ranka pries save ir lenda i kylpas.is gero gyvenimo ,ypac propaguojamo lrt,jau antras milijonas lekia is Tevynes,net bijodami atsisukti atgal.Visi laimingi iki tol ,kol rinkimuose didzioji dauguma rinkeju issirinko Karbauski ir jam pritariancius.ir uzteko tik paprasyti buhalterijos dokumentu,kaip prasidejo atviras issityciojias is karbauskio,is kitu jo bendraminciu.Kokio stiprumo reikia but aferistu,kad butu organizuojamas toks perversmas valstybeje,vien del to,kad seimas atliktu istatymais numatyta jam patikrinima?? I kova kilo koncervatnyku gaivalas.netgi jevropos lietuviski delegatai ,tris metus uzmirse Lietuva,ir tie pradejo reiksti savo nusisnekejimus.Kokio masto aferizmai buvo vykdomi lrt su koncervatnyku pagalba,kad vykdomas tokio masto puolimas???

  Thumb up 18 Thumb down 1

 6. Kol ” rusai puola” bus prasukta ar “numarintas” ne vienos aferos tyrimas: ir Snoras, atominės milijardas, ir suskystintų dujų terminalo, laivo “nuomos” milijardai, ES fondų dalybos ir t.t., irt.t. Baisūs okupantai ateiviai , bet patys pavojingiausi savi okupantai.

  Thumb up 9 Thumb down 0

 7. Joo, kodel nesityciojot is lianzbergo ir socdemu, kurie numete LRT 40 mln. Be jokios kontroles, be atskaitomybes, sitokias lesas varganos Lietuvos salygomis, kaip dabar matom vieni tuko semdami tukstantines sumas saujomis, kiti grasius gaudavo , ko jus tada menkystos nesityciojot ? Del to , kad esat dviveidziai mulkiai . Ir kai papraso valstieciai finansines ataskaitos, tai numeta kaip makulatura, kur niekas atsirinkt negali, stai jusu visas grozis. Va tada tai buvo grynas valdzios pasityciojimas is tautos. Net nenoriu sneketi b..

  Thumb up 9 Thumb down 1

 8. Oi Sigitai, kas privede Lietuva prie ubagyno, valstieciai ? Konservai su socdemais, gal erdvej zmogau nesorientuoji ? Jus su sampano tauremis baliukuose stovedami nematot tokros Lietuvos padeties, proto bokstai.

  Thumb up 20 Thumb down 1

 9. Ar matėte ,,,,
  Lansbergiui jau antra kupra auga , nes į vieną jau nesutelpa šito padaro niekšybės ir iždavystės.

  Thumb up 15 Thumb down 4

 10. nors nemyliu ir nemėgstu, bet gerbiu konservatorius, gražu žiūrėti kaip anie kaunas už savus, pagatavi gerklę perkąsti, o Karbauskis Gretą atidavė na sjedenije volkam.
  Šitoj vietoj Kubilius šimtą kartų pranašesnis, nes savų neatiduoda, nei šoumenų, nei žurnalistų, nei kt.

  Thumb up 3 Thumb down 15

  • Pasakyk kas tavo draugas ,,, pasakysiu kas tu .
   O tvirkintam Lansbergiukui nebandei meilėje prisipažinti ?
   Pabandyk ,,, gal skudurus susimesite ……

   Thumb up 7 Thumb down 1

 11. ir nesitikim supratimo ir nepakantumo patyčioms, kur esminiu dalyku laikomas medžiagos šmotų demonstravimas su siūlėmis ten ar ten ar kaspinu vienoje ar kitoje vietoje,ir koks skirtumas to?Jei žmogaus ,kaip išminties siekiančio,dorą ir pagarbą skleidžiančio .lyg ir nesimato-ši esmė neaktyvizuojama?

  Thumb up 3 Thumb down 1

 12. Beje bičiuliai, už paskutinius metus kas vyksta Lietuvos valdyme atsako. Pagal LR Konstitucijos 5 str. valstybės valdžią Lietuvoje vykdo Seimas, Prezidentė su vyriausybe, teismai…Pagal LR Konstitucijos 46 straipsnį valstybė reguliuoja ūkinę veiklą taip, kad ji tarnautų bendrai tautos gerovei. O bendrą tautos gerovę sudaro virš 2 milijonai gyventojų Lietuvoj gerovė. Kurių tarpe valstiečiai ir kiti politikai bei teisėsauga atlyginimus sau susikėlę – vienok jie nėra dominuojanti dauguma. Ir pagal Konstituciją visi prieš įstatymus lygūs. Tai kodėl vienos grupės kur valdžią atstovauja susikelia sau atlyginimus, kitiems nėra. Nors negali būt diskriminuojamų grupių. Vadinas, jiems jau kaip ir negalioja net LR Konstitucija. O jei kas prieš pasakė, kaip poviekiu jau vertina…Dabar žiūrim Tautai į apačias didėjantis skurdas ir emigracija. Kurios valdžioje kaip ir nepaisyt bando. Štai Estijoj iš emigracijų gryžinėja. Ten galima pagirt estų valdžią. Kad dirba estų Tautos bendrai gerovei. Lietuvoj ką turim…Viršuj tarpusavy erzinas – į apačias blogėja..Reiškia ir šie Lietuvos valdžioje neužtikrina, kad pagal LR Konstitucjos 46 straipsnį dirbtų tautos bendrai gerovei. Tad ir nėra už pykti, kad kritikuoja. Nes yra už ką. Gyvendamas Lietuvoj pasakysiu -neteisybės ir nesiskaitymo su Tauta dar daugiau didėja nei buvo iki išol. Ir dar nori, kad niekas nieko nesakytų..Vėl kur valstiečių lyderis su LRT aiškinas, tai ar jis kaip agrokoncerno lyderis naudojantis valdžios galiom aiškinas, ar kaip politikas..? Bet politikas turi kitaip veikt. Bendri sprendimai gerint o ne tiesiai kaip susidorojimus vykdyt.. Na ir pas valstiečius bruožas nesugebėt kritikos priimt..Rodo, nelabai ir suvokia realią situaciją. Kaip ir kaip reikia dirbt valdžioje ir elgtis..tikromis demokratijos salygomis.

  Thumb up 0 Thumb down 9

 13. nes ilgas kaklas ir maža galvutė kaip pas gandrą. Todėl, jeigu mane pulsit, o ne davatką arčiau idioto ( kita ru dvasios šukuosena su ru kontaktu ančiasnapiu net nesirodo TV ), tai aš ginsiuosi vaikais. kaip rusai gynėsi Ukrainoje nukryžiuotu berniuku, ar Vokietijoje išprievartauta mergaite.

  Duokit GANDRUI pabučiuoti berniuko pilvuką, nes dviratininkę daro kiti.

  Thumb up 0 Thumb down 16

 14. Jau kvailiau šios situacijos pakomentuoti turbūt neįmanoma! Matyt terjeras nieko nesuprato ?
  Tai galima poną nuraminti- juokauti Lietuvoje niekas niekam net nesiruošia drausti. Tik patarimas- geriausia jums savo humorą rodyti arklidėse, nes žmonėse tai vadinama ne humoru, bet pačio žemiausio lygio patyčiomis.

  Thumb up 18 Thumb down 2

 15. PASKUTINIS ..grupės draugų,-P R A R A D U S I Ų _S Ą I K Ą -pasispartymas…..kaip LRT niekina ir žemina žmonęs,tai niekur negirdėjau,ir dar viename saovietiniame laikraštpalaikyje…….

  Thumb up 19 Thumb down 1

 16. tie valstiečiai.. Per metus sukėlė “milžinišką korupciją, biurokratizmą, neefektyvų valdymą,mažas algas ir pensijas, sugriovė Gedimino kalną” ir t.t…Ania, SigitaI? Tik, atrodo, kad visuomenė palaiko valstiečių darbus, kas o tyčiojasi irgi matosi….

  O dėl ko “žiniasklaida mirga antraštėmis”, kurias išvardinote , jau aišku ir arkliui, kaip sakoma.Nieko naujo…………………………

  Thumb up 17 Thumb down 3

 17. taip nekritikavo prieš tai buvusių valdžių, kurie praskolino Lietuvą ir susitvarkė savo gyvenimus?

  Thumb up 22 Thumb down 1 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Santaros klinikos dėl COVID-19 nestabdo ir kitų gyvybiškai pacientams svarbių paslaugų
Žuvinto biosferos rezervatas apsaugotas nuo medžioklės, žvejybos ir plaukiojimo poveikio
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kalėdos – puikus metas nudžiuginti ne tik kitus, bet ir save 
Vis labiau artėjant Kalėdoms daugelis pradeda ieškoti dovanų artimiesiems ir skiria tam nemažai...

Kaip išsirinkti tobulą kvapą namams? 
Namų kvapai padeda sukurti norimą atmosferą: prabangią, gaivią, atpalaiduojančią ar bet kurią kitą....

Užuolaidos: šiek tiek iš istorijos 
Užuolaidos sutinkamos daugumoje erdvių. Jos tokios įprastos, kad daugelis retai kada susimąsto, kaip,...

Kaip išlaikyti motyvaciją sportui namuose? 
Drastiškai pasikeitus mūsų kasdieniam gyvenimui vis dažniau susimąstoma, kaip palaikyti fizinį aktyvumą. Tai...

Burnos ir bendra organizmo būklė – kaip jos susijusios? 
Burnos ertmės sveikata yra glaudžiai susijusi su bendra organizmo būkle. Todėl pastebėjus dantų,...

Nuotekų valymo įrenginiai: kokie mitai sklando apie juos? 
Biologiniais nuotekų valymo įrenginiais šiais laikais naudojasi nemaža dalis gyventojų. Dideliu efektyvumu pasižyminti...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Prezidentas: Seimo darbas negali nutrūkti ilgesniam laikui
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, trečiadienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
Nepritarta Seimo nuotolinio darbo reglamentavimui (2)
Seimo nariai nepritarė siūlymui Statute reglamentuoti galimybę, paskelbus ekstremaliąją situaciją,...
Lietuva toliau grimzta į skolas:  vidaus rinkoje pasiskolino 30 mln. eurų
Finansų ministerija informavo, kad Vyriausybės vertybinių popierių (VVP) aukcione pirmadienį papildyta...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (1)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
„Luminor“ ir SEB bankai „Agrochemai“ suteikė 100 milijonų eurų sindikuotą paskolą
Koncernui „Achemos grupė“ priklausanti žemės ūkio paslaugų ir prekybos bendrovė...
Kaip sutaupyti įrengiant naują būstą?
Lietuvoje kasmet pastatoma tūkstančiai nuosavų namų, dešimtys, jeigu ne šimtai...
Krašto apsauga   Užsienis
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos (1)
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (8)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (2)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...