Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Liepa 4 Šeštadienis
 

Atsakymas inkvizitoriams

2009-12-24 09:56 | Politikų tribūna | Komentarų (25)

Lietuvos liaudies sąjungos pirmininkė prof. Kazimiera Prunskienė (KK nuotr.)

Prieš Lietuvos liaudies sąjungą pradėtas informacinis karas

Nespėjo Lietuvos liaudies sąjunga įsisteigti kai prieš ją ir jos lyderę prof. Kazimierą Prunskienę pradėtas nuožmus informacinis karas. Jau steigiamojo suvažiavimo išvakarėse paaiškėjus, kad tarp suvažiavimo svečių bus ir žinomų politikų iš Rusijos, imta garsiai šaukti “rusai eina”, kuriama “ prorusiška” partija! Ir tai vyksta praėjus 20 nepriklausomybės metų nuo to laiko, kai Lietuva susitelkusi apgynė savo teisę būti laisva. Apgynė ir pasauliui prisistatė kaip suvereni demokratiška valstybė ir atrodo seniai turėjo atsitiesti ir bendrauti su kitomis šalimis kaip lygi su lygiais. Daug kas pamiršo, kad 1990 m. didžiųjų pasaulio šalių JAV, Kanados, Didžiosios Britanijos, Prancūzijos, Vokietijos FR, Skandinavijos šalių, Graikijos, Lenkijos, pagaliau ir buvusių TSRS respublikų: Rusijos, Ukrainos , Kazachstano ir kitų vadovams ir visuomenei Lietuvą pristatė ir jos teisėtus reikalavimus gynė pirmoji nepriklausomos Lietuvos valstybės premjerė Kazimiera Prunskienė. Jai pavyko pristatyti Lietuvą pasaulio bendruomenei, ir Vakarams ir Rytams patraukliu ir suprantamu būdu, kad mūsų šalį pamėgtų, o jos žmonių išgyvenimus ir siekius suprastų ir remtų. Šią jos pasaulio pripažintą misiją metodiškai neigia ir menkina Lietuvos nepriklausomybės atkūrimą besisavinantys konservatorių vadai. Tik ar pavyks tai net ir su paties šlykščiausio melo pagalba?

Antitrusiška konservatorių kampanija savo primityviais komentarais netiesiogiai bando nuneigti ir tai, kad jau 1989m. Rusijos demokratai: Andrejus Sacharovas, Galina Starovoitova, Anatolijus Sobčiakas ir eilė kitų padėjo suformuoti Lietuvai ir Baltijos šalims palankias Rusijos inteligentijos ir visuomenės nuotaikas, 1990 m. pasireiškusias šimtatūkstantiniais mitingais mūsų laisvei apginti ir blokadai atremti. Ir tikrai ne landsberginis cinizmas tam pasitarnavo, o toks politinio ir žmogiško dialogo stilius, kuris buvo būdingas eilei kitų Sąjūdžio lyderių tarp jų ir tuo metu populiariausiai Lietuvos politikei Kazimierai Prunskienei. Tuometinių Rusijos demokratijos ir istorinio teisingumo bei mūsų laisvės gynėjų politinius kolegas ir talkininkus matome ir dabartinėje valdančiojoje partijoje “Jedinaja Rosija”. Apmaudu girdėti Lietuvoje juos puolant vien todėl, kad jie neužmiršo ir tęsia prieš 20 metų pradėtą naują dialogą tarp Rusijos ir Lietuvos, kad jie atvyko į naujos dalykiškai ir partneriškai nusiteikusios politinės partijos steigiamąjį suvažiavimą, kaip ir kiti svečiai iš Lenkijos, Kazachstano, Baltarusijos.

“Rusams nusibodo būti kaltais” – taip 1995 m. Vilniaus konferencijoje pasakė Sąjūdžio “krikštatėviu” vadintas Rusijos politikas prof. Aleksadras Jakovlevas. Gaila, kad Lietuvoje kai kuriems konservatoriškiems politikams ir jų pagalbininkams žiniasklaidoje, išpuoliai prieš Rusiją ir jos politikus vis dar tebėra patogus nenuilstantis arkliukas. Ant jo užkelti bandoma ir mūsų Prezidentę, nuolat kartodami jos dviprasmišką frazę , prasidedančią “ džiaugiuosi…”. Šią frazę Rusijos žiniasklaida mūsų nuostabai suprato tiesiogine džiaugimosi prasme. Gal ir gerai, kad taip suprato.

Bet ar “pirmojo” prezidento (taip save užsienyje pristato V. Landsbergis) išpuolių prieš pirmąją premjerę, 1990 m. tarptautiniu mastu efektyviai atlikusią prezidentinio lygio Lietuvos atstovavimo misiją, nepapildys dar viena, šį kartą realios prezidentės nemalonė ar netgi kova už vietą istorijoje, tarytum tos vietos būtų maža visiems, kurie prasmingai dirba Lietuvai.

Tie, kurie vykdo beatodairišką šmeižto prieš K. Prunskienę kampaniją – faktiškai tęsia juodą TSRS imperijos šalininkų darbą prieš pirmąją premjerę .Neveltui tuometinė sovietinė valdžia delegavo iš Maskvos į Vilnių Kriučkovo (vėliau pagarsėjusio 1991m. rugpjūčio pučo organizavimu ) valdomus KGB pareigūnus Prunskienei “sutramdyti” . Taip atsirado jų sukurpti kompromatai prieš K Prunskienę, pritaikyti visiems politiniams skoniams. Buvo netgi bandyta už laisvę žuvusiam Kazimieros tėvui prirašyti kraupius pomirtinius “nusikaltimus”, o prieš pačią premjerę – pamėtėti nesudėtingą “Šatrijos” legendą. 1990 m . Aukščiausiame teisme buvo apginta teisybė ir 1944 m. sovietinių represinių struktūrų kankinto ir sušaudyto tėvo garbė. Spauda jau buvo laisva nuo komunistinės valdžios kontrolės ir dar nebuvo pajungta kapitalui ir patriotizmą besisavinančioms grupuotėms. Tuomet gal net brutualioji “paskutinė instancija”, nesibodinti pačių šlykščiausių kėgėbistinių metodų, nebūtų bandžiusi pagal užsakovų norus siurrealistiškai interpretuoti kieno nors “pomirtinės veiklos”.

Prieš pat šv. Kalėdas vėl paleista serija televizinių laidų ir straipsnių tuo pačiu, iš sovietinio KGB perimtu inkviziciniu persekiotojų žanru, kurį dabartinės smurtinio informacinio karo pajėgos taiko prieš konservatoriams ar kitiems įtakingiems bei pinigingiems asmenims neparankius asmenis. Grinevičiūčių, Urmonų ir jiems panašių gretas papildo jau primiršti veidai, pagarsėję nebent tuo, kad po sijonais tempė iš KGB archyvų dokumentus savo ar savo vadų garbei gelbėti. Su kokiu įsijautimu tokiais “žygiais “ pagarsėjusi Z.Šličytė, K. Prunskienei “paskirtoje” eilinėje LNK “paskutinėje instancijoje” siautėjo prieš visus, kurie gyvena ne pagal jos vaizduotę ar interesus. Išsprūdo netgi džiūgavimas dėl teisėjų šaudymo. Ir tai daro nepriklausomybės signataro vardą nešiojantis asmuo ! Tokia, inkvizicinėms programoms ir laidoms parinkta tema bei ją išpildanti atlikėjų kompanija labai patogi siekiant daryti spaudimą vykstantiems teismams, pagąsdinti ir paspausti teisėjams. Tik ar neperžengtos ribos ir teisėjams nenusibos būti kaltais dėl to, kad neprisitaiko prie politinių užsakovų ir jų juodų persekiojimo scenarijų.

Beje, R. Grinevičiūtė gruodžio 22 d. “paskutinėje instancijoje” buvo visai neišradinga, ji nuolat kartojo savo mėgstamiausią žodį “Šatrija”, matyt galvodama, kad tai stipriau nei pvz., “kunigaikštienė”. Ir šitaip kvailioja (gal ne už dyką) 20-jų nepriklausomybės metų žurnalistai? Tokių jų gabumų panašiems tikslams gal dar nebuvo spėjusi pilnai panaudoti sovietinė propaganda. Tuomet – 1990 m. net nebūtų reikėję iš Maskvos atsiųsti KGB pareigūnų – Romanovo ir Bartašovo (kaip buvo nustatyta prokuratūroje ir teisme, jie darbavosi talkinant vietiniam kegėbistui V. Kuoleliui, vėliau maloniai parūpinusiam “Šatrijos popierius” p. V.Landsbergiui, o pastarasis – B. Gajauskui). Natūralu, kad skandalingų laidų ir kurpiamų kompromatų kūrėjams labiau parankūs ne faktai, o jų kuriamos įvairios interpretacijos, pvz., apie K. Prunskienės ir K. Ramelio bendradarbiavimą, apie pasienio ruože pastatytus tiltus ir kitus, nieko bendra su persekiotojų versijomis neturinčius dalykus.

Akivaizdu, kad nebaudžiamumas gimdo smurtininkams norą siautėti ir toliau. Teisingai, kaip ir pridera garbingam teisininkui, elgiasi Seimo narys Konstantas Ramelis, nesitaikstydamas su šmeižtu, apsisprendęs ginti tiesą, teisėtumą ir savo garbę. Sustabdyti politiniams ir informaciniams smurtininkams kito kelio tiesiog nėra .

Lietuvos liaudies sąjungos pirmininkė prof. Kazimiera Prunskienė šį kartą turės kovoti ne tik už save, bet ir už naują politinę jėgą, susikūrusią ne svetimų šalių interesus ginti ar jų nelegaliems kalėjimams statyti, o dirbti Lietuvai ir jos žmonėms. Ir jokiems informaciniams smurtininkams nepavyks šio tikslo sukompromituoti ar pakeisti.

Lietuvos liaudies sąjungos inf.

2009-12-24

Komentarai

 

 

 
 1. As tikiu Jusu partija Profesore, bei sviesia jos ateitimi. Jus kaip eruditas, nukreipsime Jusu partija i didelius valstybes laimejimus! Eikite i prieki su kiekviena isaususi diena, nesustokite kelyje! Ir jokiems informaciniams smurtininkams nepavyks šio tikslo sukompromituoti ar pakeisti.
  Dirbkite Lietuvai ir jos zmonems!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Gorienė vėl maloniai nustebino staripsniu apie Šatriją, kuri ruošiasi mus valdyti. Ar K.Pūkas skaito Jūsų laikraštį?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Nieko iš jūsų nebus,riejatės kaip šunys tarpusavyje nžimodami ko jums reikia. Tokioje baloje nieko doro negali išaugti. Komentarai akivaizdus pavyzdys.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. baisaus iš to bako neišsipylė. Aštriais žodžiais, bet daug teisybės pasakė. Lietuvos žmonėms iš tikro reikia nustoti kaip toms blusoms ant kiaušių nuo vieno ant kito apsišaukusio "politiko" šokinėti (a la Valinskas ar Dinius). Gerb. K. Prunskienės tarnavimas KGB įrodytas ne tvirčiau, negu V. Landsbergio tokia pat "uodega". O kiek valdžios ešelonuose nenustatytų buvusių agentų? Dabar Kazimiera ant gero arklio: seniai laikas pradėti su naująja kapitalistine Rusija bendradarbiauti, vietoje to, kad lotume. Kad mūsų mėsą ir pieną pirktų, kad nafta vamzdžiu tekėtų, kad "dalnoboiščikai" šv. Kalėdas su žmonomis ir vaikais sutiktų. Nereikia meškos erzinti, nors saugotis ir ne pro šalį!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Pirmyn Kazimiera Jezus Kristus (pamenu kaip mane mokėte to vienitelio teisingo tikėjimo Seime) ir Rusija su Tavimi.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Is kur pas pati tokia neapykanata Lietuvai, uz ka ji turi atsakyti tu Buridano asile. Na nebent pats esi kamuojamas sunkiu pagiriu po Kaledu sventimo, tada suprantama ir atleistina.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. kiauras tu bakai, keista, kad dar sugebi kompiuteriu naudotis, gydikis…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Kowno daktarinių gaujos malčike Bakai ,tikrai ne LAURINKUS siūlė išpiauti rusų karininkų žmonas.Tas lozungas priklauso tokiam kaip pats-tai jūsų Kowno daktarų lozungas.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Piktas ir aš dėl Laurinkaus Sajudžio idealų išdavystės, bet tikrai nesąmonė, kad jis skleidė šūkius "Išskerskime rusų karininkų žmonas".

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Atvirai pasakius, man labai gaila Lietuvos gyventojų. Kada gi jie pagaliau taps savim pasitikinčia tauta, o ne gyvulių banda, kaip iki šiol? Atrodo dar tik vakar kolaborantų diriguojamos minios, iki pamišimo visaip šlovino ir garbino KGB palaimintuosius PĖRĖSTROIKOS sąjūdžio dievukus ir kėlė juos iki padebesių. Šiandien gi, sprendžiant iš komentarų, tie patys gyventojai trypia tuos savo „vedlius“ į purvus. Šiandien, ta pati minia, pačiais bjauriaisiais žodžiais linksniuoja savo išrinktąją KGB kunigaikštienę – Šatrijos raganą. O, atrodo, dar vakar, kojas jai bučiavo, gintarine ledi vadino.
  Karta, 1988 m. vasara, lankiausiu Vilniuje. Gedimino aikštėje pamačiau rėkaujančius Ozolą ir Laurinkų su megafonu rankose. Savo šūkiais jie nuteikinėjo susirinkusius prieš kitų tautybių žmones: „Rusai, lauk“, „Išskerskime rusų karininkų žmonas“.
  Po kurio laiko Ozolas su Laurinkumi su tais pačiais šūkiais mitinguodavo jau kt. Vilniaus vietoje. Bandžiau įsikišt ir sudrausminti juos, kad nekiršintų žmonių ir neprovokuotų riaušių, bet buvau visaip apšauktas. Vėliau Ozolas savo tautybę pakeitė. (Girdėjau anekdotą, kad dėl Nepriklausomos Lietuvos, jis savo lytį pasiryžęs pakeisti)
  Dabar lietuviams prie jau esamų „žydšaudžių (ЖИДОБОИ) ir pedofilų “ etikečių, presides dar viena, nuo kurios jie negalės rasti sau vietos šioje žemėje. Ateina sąskaitos pateikimo valanda Lietuvai už visas jos gyventojų padarytas niekšybes: už beginklių žydų šaudymą, už našlaičių vaikų iš Rytų Prūsijos išnaudojimą, už bolševikinį-nacistinį kolaboravimą, už valdininkų-pedofilų siautėjimą, už musulmonų kankinimą slaptuose kalėjimuose.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Tuščias reikalas ta partija . Nesu konservas (apsaugok Dieve) . 5% – nerealu . Tai kam visa tai ir pradėti ? Be to buvo žaidimas su G.Kirkilu , būtų ir su A.Kubiliumi (jei priimtų). Per daug dėmesio skiriate tam dariniui , mano mylimoji žiniasklaida .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Patikslinu i tavo, glusiau, rasliava.. ne rusiskos, o tarybines, sita skirk.. kiekvienoje valstybeje yra savo saugumo organizacija, taigi KGB yra ne rusiska, o tarybine valstybes saugumo organizacija, taip pat, kaip ir Lietuvoje Valstybes saugumo departamentas, arba rusiskai DGB…:) taigi taip…O jeigu tau liepia taip rasyti landsbergine propaganda, tai cia kitas dalykas…Ir galu gale, kada mes, lietuviai, pradesime kalbeti lietuviskai…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. O aš tai laukiu saugumo užsakytų laidų ir straipsnių, ginančių pedofilus :))

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Kaip cia k komentaras taip glosto Prunskiene buvusia valdzioje ir parodziusia savo draugyste partiniams socialiniams parazitams.Visi jus vaikotes MAMONOS, neva tai kovodami uz teisinguma patys jo nezinodami kas jis yr,nes jusu galvas irgi uzvaldes klaidingas ivaizdis kaip ir socparazitu esanciu valdzioje ir ju isnaudojamuju("runkeliu").Jus tik blogus policininkus norite pakeisti gerais,na ir kas pasikeis?Technokratu vapaliones.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. Moterele vel ant svetimo galo uzsimane i roju joti. Galejo pasireiksti i valias taciau kol nebuvo galutinai ismesta i politikos savartyna tik savo subine ziurejo.
  O dabr vel ant backos lipa be idejos programos ir sazines.Na paziuresime kaip dabar Satrija su kancleriuksciu del Sustausko elektorato vienas per kita lips.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. Į debylo komentarą<parasyk lietuviskai (tik lietuviskai!!!), ka reiskia KGB ir KPSS??? Tik lietuviskai, glusiau!!! Nereikia rusiskai! Ta pati galiu parasyti ir DGB…>atsakau,kad tai rusiškos organizacijos,niekas nepasikeis jeigu debylams kaip pats būčiau parašęs lietuviškai,mat durnius ir bažnyčioje muša.Anonime jeigu esi gimęs vaikščioti tvarte su kiaulėmis,tai žmogiškais reikalais neužsiiminėk,nes vis vien nieko gero nepavampliosi.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. parasyk lietuviskai (tik lietuviskai!!!), ka reiskia KGB ir KPSS??? Tik lietuviskai, glusiau!!! Nereikia rusiskai! Ta pati galiu parasyti ir DGB…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. Karšto komentaro draugę reikia išgelbėti…:) Laukiam kito straipsnio apie Prunskienę, Paleckį. kitus nuskriaustuosius :)

  Tai ji ne Šatrija? O kaip ten su tuo Šatrijos video klipu? Irgi sumontuotas?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. Matai "gerbiamasis", tokiems bukiems kaip pats tenka kartoti po 20 ir daugiau kartų,tačiau jūs vis vien nesigaudote apie ką šnekama.Tokie bukapročiai kaip pats labai naudingi valdžiukei.Taškas.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. slepkis tu su tais bandytais,jie tik ir gebejo uzpakalius tarkuoti ir bobas dulkinti,vietoj to kad butu kovoja kaip tikri partizanai-sprogdine partkomus,traukinius nuo begiu verte,o dabar ble "kovotojai",mano tris nušove bled…girti buvo ir už nieka nušove dede,teta ir seneli,pasirodo,mat jie "suklydo"myžniai jie buvo,o ne kovotojai,suprantam,kad ne visi,to negaliu pasakyti apie žemaitija,bet jau aukštaitijoj,tai atleisk Viešpatie nuo tokiu vaduotoju.Vardan tiesos turiu pasakyti,kad tos prunskienės tiesiog nekenčiu

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. tu dar apie akmens amziu cia pavaryk,senas diede,kas,kad tu zinai ir dar daug kas ka zino?kas is to?ar kam idomu?aisku,kad ne,as irgi dar senesnis diedas,bet tas tiesas rasineti,na jau pabodo,o jaunimas,net nesidomi,o seniai zino ir jau apsisprende kurioj barikadu pusej,taip,kad vytuk,gal ka nors arciau dusios,juk jau dvidesimt metu ta pati skalambija,negi neatsibodo?ir dar,na neieskok tu jau tu patrijotu,nera ju,yra tik vagys,tokie kaip landsbergis,brazauskas ir t.t.o patriotizmas,tai paskutinis niekšo prieglobstis…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. Šita KGB "peška" vis dar akis visiems drasko – visi seniai mato, kad "karalius nuogas".

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. Aš senas diedas,šiek tiek žinantis nusikaltėlių pasaulio psichologiją ir kvalfikaciją pilnai suprantu,kad KGB KAZĘ apstatė kaip mergą su trečiu vaiku.Mano manymu,ji galvojo,kad KGB-istai yra stogas ,kuris jai sudarys sąlygas jos nežabotų tikslų vykdymui.Ten tokie išsišokėliai nereikalingi. KGB -tai LUBIANKOS kolektyvas,kuris dar 1959 metais žinojo,kad iš Stalino kalėjimų išleidus dalį nemokamos darbo jėgos Sovietų Sąjunga turi žlugti. Sovietų Sąjungos žlugimą patvirtino ,buvęs KGB vadas Jurij ANDROPOV-LYBERMAN-ERINŠTEIN.-MARKSO tautietis,vėlau tapęs KPSS GENERALINIU SEKRETORIUMI.KGB žinojo kaip pasidalinti valstybės turtą,todėl tokiems žydukams kaip CHODORKOVSKIJ nučiupus dalį
  KGB turto jį tvarko per "neopriklausomą" teismą ir tai bus kol jis bus gyvas.
  Nejaugi manote,kad Maskvai buvo labai reikalinga aikštinga provencialė PRUNSKIENĖ,tačiau Rusijos proimperinės jėgos nutarė šitą ponią KAZĘ panaudoti kaip 5-os kolnos mobilizuojančią jėgą Lietuvoje.Kazimiros karjera bus neilga,jeigu Lietuvos valdžia bus protinga.Na jeigu Lietuvą valdys kriminalinis Seimas,ir "vyriausybė" su fizikos laborantu KUBILIUMI priešakyje, tai Kazė turės galimybę veikti,suprantama,-už Kremliaus pinigus.Jeigu Lietuvą pradėtų valdyti kompetetingos patriotinės jėgos,ši nukaršusi dievočka kaip mat bankrutuotų.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 24. Po 1944 metų, Labanoro-Baranavos miške prieš ruskius kariavę Gruzdas ir Vėtra tą lenkiškai prorusškiškai K… būtų įmetę snukiu (ryla) į laužą. Būtų įštarkavę subinę su "Solju". Tą patį būtų padarę ir Armijos Krajovos vyrukai. Gaila, kad tai K… nėra peklos. O gal geriau tegu b ūna ta Šatrijos Ragana su jai Lietuvos Tautos pasiųstu prakeismu. Išdavikai – no Pasaran.

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
9 klausimai apie viešuosius pirkimus, kurie padės Jums tinkamai pasiruošti dalyvavimui
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 7
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (2)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
D. Saldukas: Vilniaus universitetas – autonomija maskuojamas „nusikalstamas susivienijimas“? (2)
Tęsiame „Karšto komentaro“ žurnalistinį tyrimą dėl Vilniaus universiteto studentės Rūtos...
Antanas Šakinis: „Mano dukrytę pražudė Vilniaus universitetas“ (1)
Giedrė Gorienė Vilniaus universiteto geologijos studijų programos studentės Rūtos Šakinytės...
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (7)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...