Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Spalis 23 Penktadienis
 

Arvydas Juozaitis. Užuot pietavę – kukliai vakarieniausime?

2020-05-30 12:45 | Naujienos | Komentarų (9)

Arvydas Juozaitis. KK nuotr.

Arvydas Juozaitis 

Rinkimų vajus prasidėjo balandžio 10 dieną. Liepos 20 dieną turi baigtis visi paruošiamieji darbai ir susitarimai. Visos galimos koalicijos. Prasidės finišo tiesioji – tiesioginė agitacija.

„Lietuva yra čia“ visus metus telkė opozicines jėgas, kvietė pasitikėti vienas kitu. Teko tapti partija (KARTŲ SOLIDARUMO SĄJUNGA – SANTALKA LIETUVAI), antraip niekas į kvietimus ir tikinimus rimtai nežiūrėjo.

Akis į akį, nosis į nosį susidūrėme su dviveide tikrove. Pirma, visos LIEUVOS ABUOJUMAS. Antra, BENDRAMINČIŲ NEPASITIKĖJIMAS VIENAS KITU. Tie, kas eina „gelbėti“, nepasitiki tais, kurie eina daryti tą patį. Savi įtaria savus kaip priešų stovykloje.

—-

Kaip eisis toliau?

Pandemija ir „karantinas“ parodė, kad SISTEMINĖS PARTIJOS – jų yra keturios – jau „užcementavusios“ visą politinį šalies peizažą. Žiniasklaida tarnauja tik joms.

—-

Ir vis dėlto tautinė-pilietinė opozicija, koalicija galima – ji jau kone sukurta. Keturios partijos jau gali susivienyti.

Bet.

Koją kiša FINANSAI.

Eilinis pilietis nė neįtaria, kokie retežiai uždėti naujai ateinantiems, o ir senesniems, kas nesimaitina iš biudžeto dotacijų. Visiems iškasta ilgamečių skolų duobė.

Kiekviena partija privalo susimokėti užstatą už savo sąrašą (kone 14 000 Eur). Prieš tai – už teisę dalyvauti (kone 1 400 Eur). Plius reikia mokėti už kiekvieną koalicijos partnerį (moka kiekviena partija už kiekvieną, kone po pusę tūkstančio; jeigu eisi su dviem – dvigubai, su trim – trigubai; ir t.t.).

Tiesa, užstatus galima sumokėti tik iš partijos narių (tik jų) mokesčių; o štai rinkiminė kampanija – nauja sąskaita, partijos sąskaitą pamirštant. Leidžiamos tik aukos per rinkiminės kampanijos pusmetį. Po 12 Eur iš vieno aukotojo. Ir daugiau, kas retai pasitaiko.

Beje, vienmandatininkai (71 apygarda) už teisę kandidatuoti moka atskirai (kone 1 400 Eur).

Taigi, toks peizažas.

Praverdama duris su užrašu „Rinkimai“, nesisteminė partija turi turėti mažiausiai 20 000 Eur. Kišenėje. Startui.

(Apie reklamą ir keliones, bukletus, plakatus, stendus, patalpų nuomą, pagalbos samdymą – dar nė kalbos!)

Taigi, SISTEMA IR PINIGAI LAIMI.

Plius, daugiausiai laimės ŽINIASKLAIDA.

Padorūs žmonės gyvena nuo algos iki algos.

Ar daug kas iš padoriųjų eina į politiką?

Ar daug kas įžengia į rūmus, kuriuose atsidūrusį tave TAUTA IŠSYK PAVADINS VAGIMI PRIE LOVIO?

Ar daug kas eis į TV ir laikraščius, kur visi susitepę ir dar „imidžmeikeriai“, „influeinseriai“ – šauks ant tavęs: KOMUNISTAS- PUTINISTAS-FAŠISTAS-POPULISTAS?

Kur tie drąsuoliai? Kas puls į tą grožybę?

O juk puls.

—-

Graikas Diogenas su žibintu rankoje dienos metu vaikščiojo gatvėmis ir kartojo: „Ieškau ŽMOGAUS“.

PINIGŲ jis tikrai neieškojo. Tie patys kaip nors…

Bet graikai žinojo, kas yra garbė.

O dabar?

Viskas, tiesą sakant, tik dėl LIETUVOS IŠLIKIMO.

Ne „Globalios Lietuvos“.

Komentarai

 

 

 
 1. stiprybės kelyje į teisingą valstybę… atmeskite visus b u k u s kaltintojus… Lietuva turi pagaliau išsilaisvinti iš globalistinio melo ir propagandos pančių, nes visatos energetika tam palanki… sėkmė rinkimuose ateis, nes žmonės bunda…

  Thumb up 8 Thumb down 0

 2. Aveliu tylejimas ir liuciferio isileidimas dar pirmojo sajudzio laikais,Lietuvai kainavo milziniskas sumas.Ir kas blogiausia Lietuva tas liuciferis naikina ir sendien.ir neatsiranda jegu sustabdyti kuprotojo ozio,jo klono netgi sendien.Gal pirmu ypa sajudzio zmones turetu pajausti atsakomybe del to,kad nutylejo svarbiausius faktus apie velnia prileista prie valstybes vairo.O velnias siautejo iki tiek,kad organizavo terora valstybeje,organizavo perversmus,isizeides,kad Lietuvos visuomene nesuteike smeklai prezidento pavadinimo.O tuo tarpu sajudzio save ivardinantys asai naudojosi ir kai kurie iki sendien naudojasi nedorai pelnytais vaisiais.Lietuva isardyta,suskaldyta,sunaikinta,deportuota,ir parduota jevrosojuzo zydu konglomeratui,parduota amerikos fasistams.ir kai pilietine visuomene prarado pasitikejima netgi tais,kurie pries 30 metu buvo vedliai,autoritetai valstybes laisvei nusvitus,nedare absoliuciai nieko,kad sutrukdytu Lietuvos judams sunaikinti Lita,sunaikinti Laisve ir Nepriklausomybe,visus 30 metu naikinti ir derklevoti Lietuvos Konstitucija,ir netgi deportuoti jau antra milijona gyventoju is savo tevynes.Jus,valstybes autoritetai buve pries 30 metu ,net necyptelejot,kai valstybeje isisiauteje judai pradejo prekyba Lietuvos vaikais,jus ,gaunantys rentas ir pirmieji privalantys reaguoti i valstybeje siautejancius judus,ypac kai pradeta naikinti seimas,atimineti vaikus uz soroso ir norvegijos zydu pinigus,net nedristat prsizioti jau nekalbant kad butumet muru stoje ginti iskovotas Tautos vertybes.Todel sendien tauta jumis nebetiki.Kiekvienas buves pries 30 metu valstybeje autoritetas,turi pirma pazvelgti i savo veidrodi,pripazinti klaidas,ir ne lementi filosofiskom frazem ,kurios sunkiai suprantamos vergais ir baudziauninkais paverstai Tautai,bet grazia lietuviska kalba atsiprasyti Tautos prisiekiant kad antra karta Lietuvos neparduos.gal tauta ir atleis.jeigu ne ,tai ivyks tai ,kas vyksta sendien amerikoje,vokietijoje,Lenkijoje,.Ir atsiemus valstybe pilieciams jus visi busit baudziami kartu su judais naikinusiais Lietuva.

  Thumb up 5 Thumb down 2

 3. gražių paveiksliukų galerija:

  liaudiesmenas.livejournal.com

  Thumb up 2 Thumb down 1

 4. Artėja 12 valanda.

  Šiandien Sekminės.
  Katalikų Bažnyčios likutis kviečiamas tikrajai maldai- Švenčiausiosios ir Nekalčiausiosios Jėzaus Širdies Rožančiui, 2010 04 27 Jėzaus apreikštam. (Google).
  Tikrąja- Jėzaus palikta malda Tėve mūsų, stiprinkime kiekvienas savo ir tautos dvasią. Nedalyvaukime modernistinėse mišiose, kurios vyksta prie pridėtinių demono stalų Bažnyčiose. Tai- sielų žūtis.
  Išlieka Dvasinė išpažintis ir Dvasinė Komunija.
  Neklausykime tų, kurie pamina bažnytinę tradiciją- Jėzaus maldinį palikimą, niekina Jo paliktą maldą sielų gelbėjimui, niekina Jo Apraiškas- Žodį- Evangeliją.
  .

  Thumb up 0 Thumb down 3

 5. Būtent “istorinė klaida” ir yra “dviveidė tikrovė”, kurią stumia prie stalo visokie pasiryškinę marginalai. Jums barščiai tik vakar dienos – atšalę ir parūgę… Ir ne kitaip…

  Thumb up 2 Thumb down 6

 6. “Nebus gailestingumo ir tiems, kurių ižde tuštuma, jie pildė savyje nuodėmių naštą Sveika, Marija maldų gausa. Amen+++++++ Giesmių tuštybėse skandinama visa tauta, Antikristas džiaugiasi laimėjęs. Amen+++++++
  Sveika, Marija malda nualino vynmedį Dieve, atžalose įaugo antrojo dievo garbinimas. Amen+++++++ Aš esmi Gailestingoji Motina, budžiu visose tautose, stebiu bežūstančius pakelių grioviuose. Amen+++++++ Įvairiose pasaulyje šalyse dominuoju, kaip pirminis dievas, žmonija skęsta nesuvokimo nuodėmėje. Amen+++++++ Rodomos Mano kraujo ašaros, kvietė ir tebekviečia didžiajai atgailai, žodžiai mano eina per Didįjį Apreiškimą: melskitės, melskitės, melskitės. Amen+++++++ Manasis skausmas liejasi kraujinėmis srovėmis, atvaizduose matoma dvasinėje plotmėje. Amen+++++++ Kas išmokė vaikus mylėti pirminį Dievą Jėzų, tas laimėjo itin daug savajame pratęsime. Amen+++++++
  Šlovinimas ir garbinimas nenuves jus prie Meilingojo Dievo Sosto, tai sakau Toji, kuriai leista dar apreikšti. Amen+++++++ Todėl mokau, jus vaikeliai, būkite didžiajame nuolankume, kad po savųjų mirčių imidžo, būtumėte nusišvitrinę dieviškume. Amen+++++++ Ko verkiate prie mirusiųjų kapo, skubiai apverkite ne tik savo vaikus, bet ir visą tautą. Amen+++++++
  Didis Galiotas ir Antikristas puoląs meilingąją Rusiją, norima atimti dvasinį pirminį paveldą. Amen+++++++ Sakau jums, vaikai žemėje, kad per žemės lygybę, visi esate koduojami. Amen+++++++
  Atsigręžkite kuo skubiau į patekančią Saulę, miršta ji myriop, tai sakau Toji, kuriai leista apreikšti per didįjį tautoje pranašą Joną. Amen+++++++
  Atverkite širdis didžiajai atgailai, duokite atsineštines aukas vargšams, budėkite tyrojo peno be nuodėmių įkrovos. Amen+++++++ Jūs, vaikeliai, nežinote Viešpaties galių žemėje, jums atrodo, kad laimite daug, bet dvasiniame ižde tuštuma. Amen+++++++
  Išpažinkite nuodėmes tik Viešpačių malonėje, šaukitės Šventųjų užtarimo. Amen+++++++ Jėzus gailestingas, bet……. daugis nesulauks Jo meilingojo balso. Amen+++++++
  Atiduokite duoklę už savųjų vaikų išganymą, kenčia jie be tyrojo krikšto malonių. Amen+++++++ Pakrikštytas kūdikis bedvasio kunigo, mentale įžiebia šėtoniškojo iždo švieselę; dar vienas nusmurgėlis. Amen+++++++ Kūdikius globoja velnias su velniene, vadinami krikšto įtėviai- budeliai samdomi vaikų žudymui. Amen+++++++ Įspėju jus, vaikeliai žemėje, kad jau turite didžią neramybę dvasioje, o kūnuose vyksta didis išsivadavimas. Amen+++++++ Lietuva numatyta išžudyti per vaistus bei papildų gausą, o tai reiškia, kad niekas jūsų nebegloboja dvasioje. Amen+++++++
  Puls į žemę ugninis kamuolys ir visa sudegs paeiliui, būsite laimėję džiaugsmingas užbaigas. Amen++++++++ Sudegę kūnai nuklos žemę, dvasia pajuodusi nueis į juodojo buveines. Amen+++++++ Jūsų buveinės- pakelių grioviai, tikėjime neįgaunate sau apsaugos. Amen+++++++ Duonos pavidale susiženklinkite kiekvienas, vandeniu gaivinkite savąsias atžalas, lai Gerasis Dievas Tėvas ir Sūnus Atpirkėjas būtų gailestingas. Amen+++++++”

  Thumb up 0 Thumb down 3

 7. Lietuvą sudaužė kunigai modernistai. Tarnystė demonui Bažnyčiose prie pridėtinių demono stalų, sudaužė Eucharistiją. Netekome visų Sakramentų. Bažnyčios tapo sielų iškrovimo namais. Iš čia atėjo sielų žūtis, tautos dvasinis ir kitas nestabilumas.
  Sekime Bažnytiniu likučiu, Jėzaus Apraiškomis, kurias bando užgniaužti ne tik delfistai, bet ir kiti masonų ložės – pasaulio demono draugijos tarnai- globalistai.

  Thumb up 6 Thumb down 0

 8. Citata iš Evangelijos:

  “Suaktyvėjus didžiajam Antikristui žemėje yra sustabdyta “Sveika, Marija” maldų vibracinė dažnio rodyklė. Reiškia, kad Šventoji Dievo Motina nepajėgia apginti gyvųjų sielų nuo liucifieriškų išpuolių. Nepaklusus skelbiančių pranašų sintezei turės žūti milijoninis skaičius gyvųjų sielų. Susiformavus naujai pasaulėdarai žemėje, po didžiųjų kataklizmų atsigaus Švč. Mergelės Marijos pulsacinių dažnių rodyklė, bus nuplautas blogis pusiau ir pilnutine kraujo kančia. Nusižudę iš baimės ir nedvasingi nebesudarys atsiteisiamosios sintezės orbitrų.
  Šiuo metu (1997m.) kalbamas Švenčiausiosios Mergelės Marijos Garbingasis rožančius nebeduoda apsauginės sintezės. Atkalbėtasis šventasis rožančius iš “Sveika. Marija” maldų turi galią sindikatoriuje 12348900 skaičių, žemės matais skaičiuojant – 1kg.820gr. “Teve mūsų…” malda sudaro žemės dėsnyje 140829147000 skaičių, kuris prilygsta 149 tonoms (atskaityta eiliškai). Patį aukščiausią vienos “Tėve mūsų…” maldos svorį sudaro skausminių kryžminių dalių sukauptoji malda. Žemės matuose sudaro 749 milijonus tonų. Išgulėjus kryžiumi prieš Nukryžiuotajį ir apmąstant ar išbučiuojant žaizdas, maldų galingumas sudaro žemes matuose septyniolika trilijonų tonų…. citatos pabaiga

  Thumb up 2 Thumb down 1 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Pasaulinės širdies dienos proga Molėtų meras prisimena savo istoriją: „Gydytojai padovanojo antrą šansą gyventi“
Profesorius V. Urbonas: Ne visi žino šiuos paprastus būdus virškinimo problemoms mažinti
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Darbas Vokietijoje: kodėl verta rinktis šią kryptį? 
Ne paslaptis, kad darbas užsienyje kasmet sudomina tūkstančius žmonių. Belieka tik pridurti, kad...

Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (2)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Bendras Lietuvos ir Prancūzijos Prezidentų ir Latvijos Ministro Pirmininko pareiškimas dėl demokratijos išsaugojimo (1)
2019 m. liepos 16 d. pristatydama politinius prioritetus Europos Parlamentui...
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (6)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (5)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (5)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (1)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (1)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys (1)
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
 
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
„Luminor“ ir SEB bankai „Agrochemai“ suteikė 100 milijonų eurų sindikuotą paskolą
Koncernui „Achemos grupė“ priklausanti žemės ūkio paslaugų ir prekybos bendrovė...
Kaip sutaupyti įrengiant naują būstą?
Lietuvoje kasmet pastatoma tūkstančiai nuosavų namų, dešimtys, jeigu ne šimtai...
Krašto apsauga   Užsienis
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos (1)
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (8)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (2)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...