Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2021 Gegužė 7 Penktadienis
 

Artimieji važiuoja parsivežti Drąsiaus Kedžio kūno (papildyta 11.15 val.)

2010-04-22 10:46 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (54)

Drąsiaus Kedžio tetos šiuo metu rūpinasi nuo pedofilų klano ir nusikalstamos organizuotos pareigūnų gaujos rankos žuvusio Drąsiaus Kedžio laidotuvėmis (KK nuotr.)

Drąsiaus Kedžio sesers vyras Aidas Venckus su D.Kedžio pussesere Sonata Žukauskiene išvyksta į Vilnių parsivežti Drąsiaus Kedžio kūno.

„Manome, kad šiandien, 18 val., jis jau bus pašarvotas“, – „Karštam komentarui“ sakė D.Kedžio krikšto mama Audronė Skučienė.

Drąsius Kedys bus pašarvotas Kauno r., Jonučiuose, prie Jonučių kapinių esančiuose laidojimo namuose.

Drąsius Kedys bus laidojamas šeštadienį. D.Kedžio laidojimo laiką pranešime.  

Drąsius Kedys – Lietuvos teisėsaugą užvaldžiusios nusikalstamos pareigūnų ir pedofilų grupuotės auka. Jis buvo nužudytas, nes siekė teisingumo – kad būtų patraukti baudžiamojon atsakomybėn jo mažametę dukrelę prievartavę VIP pedofilai.

Pagal sociologinius tyrimus, Drąsius Kedys tautoje pagal populiarumą yra antras po Prezidentės Dalios Grybauskaitės.

Drąsiaus Kedžio šalininkai neketina pasiduoti D.Kedį nužudžiusiam pedofilų klanui – kaip alternatyvą "naujajai pedofilų sąjungai" ketina kurti D.Kedžio partiją  ir tokiu būdu tęsti nužudyto, į kovą už savo mergaitę pakilusio Drąsiaus Kedžio  priesaiką: kovoti su šiuo blogiu Lietuvoje iki mirties.

"Jie yra velniai", – apie pedofilus žurnalistams yra sakęs Drąsius Kedys.

11.15 val.

Kaip "Karštą komentarą" informavo Audronė Skučienė, Drąsiaus Kedžio mirties liudijime nurodyta, kad jis "sušalo", o ekspertizės išvadas D.Kedžio šeimos nariams atsisakė pateikti.

KK inf.

2010-04-22

 

Komentarai

 

 

 
 1. ACIU ZURNALISTAMĄ ACIU,kad TIKTAI JU DEKA,pagal ju skelbtus NEATPAZINTUS ZMONES…-ir internete Komentaruose pastoviai: "gal tai gali buti Drsiaus kunas? gal ten, sekite …Gal DRSIUS bus???-stai SONATA (Drasiaus pussesere ir perkaicius susidomejo…-Pranese savo mamai tetai ir JOS pacios apskambine visus MORGUS susitare vaziuot ir pasiziuret:Ogal tikrai Drasius ten?… Pamate ir ATPAZINOĄ VIESPATIE,KIENO JEGA SONATAI NURODE TOKI KELIA…eiti pasiziuret???…ojei ne?—AMZIAMS DRASIAUS KUN AS BUTU UZKASTAS TEN,(kur buvo uzkastas ata R.Mikutaviciaus kunas:(///Pareigunai zinojo ir todel net niekur NEPASKELBE,kad rasti neatpazinto vyro(DRASIAUS) palaikai:( CIA TIKRAI APGALVOTA IR PAGAL "juju" scenariju…-viskas daroma…-kiek seriju dar zadama"prikurpt"?AISKU KAIP DIENA,kas ivykde tuos visu 3-ju zmoniu pasalinimus?kas uzsakovas ir kas vykdytojas?.-gal kada ir suzinos LIETUVA?-juk daug "pasalintu" ir net nerandama,o gal ir neieskjoma?..(kam jie trukde labiausiai?)-Zmogus -tai ne ADATA…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Manau ,kad Drasius turi tevus ir kitus artimus zmones, kurie turi teise rinktis kvalifikuotus patikimus ekspertus ir atliktu teimine ekspertize dalyvaujant Lietuvos teisminės ekspertizes atstovams ir po to palaidotų Jo kūnas nėra valstybės nuosavybė, kodėl eilinį kartą prokuratūra atlieka neteisetus veiksmus, nusavina šeimai priklausantį kūną?Dabar gausis taip-mes istirsim, paskelbsime visuomenei, o sumaitota ir atitinkamai apdorotą kūną laidosis namiškiai. Kažkokia beprotybė

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. lrytas.lt rašo, kad prokuratūra neledžia kviesti ekspertų iš užsienio, kažin kuo motyvuoja?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Taigi Betingis žadėjo, kad viskas bus viksuojama, ir kam reikės, galės įsitikinti, kad viskas atlikta taip, kaip ir reikia…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Mintis gera tik dvi problemos.
  1. Numirėlis bus be vidaus organų.
  2. Neoficiali ekspertizė teisiniu požiūriu neturi galios.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Nežinau, ką per TV sakė, bet žiniasklaidoje paskelbta, kad Lietuva nekvies užsienio ekspertų, t. y. valstybinis morgas neskirs tam mokesčių mokėtojų pinigų. O kai pasiimi kūną, gali daryt su juo ką išmanai (aišku, proto ribose). Pasisamdai už savo pinigus ekspertą kad ir iš Lenkijos, siena su Lenkija atvira ir tam asmeniui niekas negali trukdyt atvažiuot ir daryt tos ekspertizės. O šaldytuvai laidojimo namuose yra, tad kūna gali laikyt ilgai.Žodžiu, uždraust daryt ekspertizę nėra priemonių, tik už valdiškus pinigus niekas neketina daryti.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. o kaip su nepriklausoma ekspertize , ? ar neimanoma ar kas? kodel neatlikines, kodel jau bus laidojamas ?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Nu ka jus kalbat kad jie nenori daryt tos ekspertizes? juk vakar per tv rode , kad jie nori, bet jiems neleidzia atsivezt tu ekspertu ir padaryt nepriklausomos ekspertizes..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. lietuva "teisine" "valstybe".. todeel teisybes ir nera .kas yra "valstybe" ? arba "valstybe" visada teisi..ir ginama…dabar pekeiskime zody "valstybe" y "naujoji pedofilu sajunga" , ..cia kaip a.paulausko naujoji sajunga..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Penktadienį 19h prie didžiųjų miesto gen. prokuratūrų, taip pat ir Kauno renkasi žmonės su žvakutėmis pagerbti D.Kedį ir sukilti prieš valdžią, prisijunk pilieti,juk tu kažkada taip pat buvai vaikas ir būsi tėvu! (platink)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Prašymas redakcijai: publikuodami informaciją nurodykite ne tik datą, bet ir laiką. Ačiū.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. kad pasirašiau peticiją, atleis iš darbo ir viskas?Gaus geresnį darbą, kaip Valantinas.O vat ką daryti, kad atsakytų už viską?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Dieve, kodel Lietuvoj nera teisybes, is skausmo sirdis plysta skaitant tokius straipsnius

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. nemanau, kad stankūnaitei lemta sulaukti, kol dukra užaugs.Manau, kad ir ji greit "sušals" tik kitam marių kranye

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. tai kodel blemba nekviecia tarptautiniu ekspertu,na gal kokiam padvale ir susalo,o paskui istrenke durniukai nepaskaiciavo,kad per salta padvale ir del bendro kuno atsalimo zmogus gali numirti.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. Vieno nesuprantu, kas pas stankunaite galvoje? smegenu tai tikrai nera!!! kaip jin paaiskins dukrai, kaip ji uzaugs? kaip ji pasiteisins? parodys Gaivenio sukurtas laidas, kad itikinti savo tiesa. Nejaugi visa lietuva durna visi zurnalistai durni tik vienas gaivenis su leskevicium…
  O cia ir po 20 metu sita tema bus idomi, nes lauksim, kol mergyte uzaugs ir papasakos savo atsiminimus apie dedes uso sysala. vot ka tada stankunaite papasakos per gaivenio laida :/

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. Klausimas dėl ekspertizės yra principinis-kas trukdo atsivežti ekspertą iš Lenkijos-Lenkijoje net buvo straipsnis kad suteikti Kedžiui politinį prieglobstį.Jeigu gavę palaikus nedarys nepriklausomos kompleksinės ekspertizės tai būtų nusikaltimas.Kita vertus jei jis nunuodytas aukštos klasės nuodais-tai tik superlaboratorijose galima surasti spec tarnybų vartojamus preparatus-net Litvinenka Londone surastas polonis visai atsitiktinai ir paskutiniu momentu.Kliunka-vienas didžiausių aferistų prokuratūroje.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. galit nesvaigti- kedynas TIKRAI nedarys nepriklausomos ekspertizės- nes tada teks pripažinti, kad yra teisūs jau padarytos ekspertizės tyrėjai, o tai užkirstų kelią toliau tęsti šmeižto kampanijas. Dabar skubės tik kuo greičiau palaidoti, nes dar tiek mitingų reiks suorganizuoti, tiek televizinių serialų prifilmuoti.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. KUO SKUBIAU KUO SKUBIAU REIKIA NAUJO NESALISKO IR "NEKISENINIO " EKSPERTO!!!! PERDUOKITE TETAI AUDRONEI! PADEKITE JHIEMS TAI PADARYTI!…VIESPATIE< KAS DEDASI LIETUVOJ? KODEL TOKS M ELAS ???//// KAS TURI JU TELEFONUS? PADEKITE! …JUK DRASIAUS SIELAI BUS NERAMU<KAI IR PO ZIAURIOS JO MIRTIES, TIEK DAUG JUODZIAUSIO MELO@!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. as vakar galvojau kad reiktu LT ikurti Kedzio fonda ar kaip cia raso partija kazkokia ar pan, itraukti juo daugiau jaunu teisininku, psichologu ir ir kitokiu profesionalu, ir paskirti veikla kovai su pedofilais, rupintis vaiku saugumu, padeti asmenims kuriu vaikai nukentejo nuo pedofilu, ginti juos teismuose, rinkti irodymus ir tt ir tt. butinai reikia ikurti internet. psl kuriame butu skelbiama informacija apie pedofilus, idetos ju fotografijos. tik viska reikia daryti per uzsienioo serverius kad LT PEDOFILAI nenulauztu, neturetu galiu jo uzdaryti. BUTINAI ISTOSIU I PARTIJA jei ji bus ikurta. gales pedofilai ir mane zudyt!!!!! Linkiu visakerioos sekmes Kedziu ir Vensku seimoms! Bukite stiprus! Dabar svarbiausia mergaite – D Kedzio dalis !! ja reikia saugoti!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. REIKIA KVIESTIS NORS JAU DABAR NEPRIKLAUSOMUS EKSPERTUS! KAD NEREIKETU SIELVARTAUTI:(sunaikinti ikalciai ar ne?bus tada akivaizdi TIESA!)!!!-JEI REIKES EKSHUMUOTI VELIAU-BUS SUNKI KANCIA ARTIMIESIEMS! IKI GALO SAVO TIESA TURITE GINTI< MIELIEJI GIMINES!(BUKITE STIPRUS!)ATA UZ DRASIAUS SIELA! UZ JO DRASA! UZ MIRTI DEL TEISINGUMO!MALDA…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. Palaikome artimuosius ir uzjauciame….visi normalus zmones supranta kas cia vyksta….mes su jumis, jus ne vieni!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. STIPRYBES…be galo gaila, kad Drasiu sunaikino ne gaujos, ne mafija, o oficiali Lietuvos valdzia… Uzuojauta Artimiesiems…

  Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Ką skaityti? Knygos apie moteris, metusias iššūkį tradicijoms
Santaros klinikose įrengiamos naujos reanimacijos vietos sunkiems pacientams
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Vidurnaktį baigs galioti judėjimo ribojimai tarp savivaldybių 
Po antradienį įvykusio neformalaus ministrų pasitarimo, sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys žiniasklaidą informavo,...

„Baltic Block“ plečia partnerių tinklą: pradeda bendradarbiauti su tarptautine padėklų ir konteinerių nuomos bendrove „Chep“ 
    Viena didžiausių medienos drožlių padėklų gamintojų Europoje, Latvijos kompanija „Baltic Block“,...

Lietuvos miestuose vyks piketų banga dėl Seimo darbo grupės netinkamai išnagrinėtos situacijos Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centre (4)
Žurnalistas Liudas Dapkus rašo, kad „istorija yra svarbus kovos ginklas“. Šių dienų įvykiai...

„MOKI VEŽI“ atveria parduotuvių duris 
Nuo kovo 15 d., laikantis visų saugos reikalavimų, atidaromos visos šalyje veikiančios 24 „MOKI...

Grįžimas į biurą po pandemijos: ko prireiks? 
Spartėjant skiepijimo procesui ir keičiantis karantino sąlygoms, daugelis įmonių jau pradeda svarstyti apie...

Kaip išsirinkti Gelį Nagams? 
Prieš dešimtmetį nagų gelis nebuvo toks populiarus, kaip šiandien. Dažniausiai jį rinkdavosi nagų...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Georgij Nikonorov jungiasi prie „Yukon Advanced Optics Worldwide“ vadovų komandos
Aukštųjų technologijų bendrovės „Yukon Advanced Optics Worldwide“, gaminančios civilinius termovizorinius...
R. Viršilas. Kiek įmonių socialinėje atsakomybėje yra atsakomybės?
Rolandas Viršilas  Jau metai, kaip gyvename naujos realybės – pandemijos...
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (9)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...