Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2021 Rugpjūtis 3 Antradienis
 

Artėja pabaiga

2010-12-04 10:08 | Laiškai | Komentarų (29)

Klonio gatvėje nuo Garliavos įvykių budintis Vitalijus Keršis sako, kad mergaitę klanas galės paimti tik per jo lavoną (KK nuotr.)

Artėja pabaiga, tik ar tokia, kokios mes laukėme? Pabaiga, kurios laukė Kedžių ir Venckų šeimos bei jų giminės? Akivaizdu, kad ne. O pabaiga artėja. Tai matosi, analizuojant pastarųjų savaičių teisėsaugos, saugumo ir kt. institucijų „veiksmus“. Matosi, kam dirba šios teisėsaugos institucijos.

Mane, V.Keršį, kaltina nebūtais dalykais: neva bandžiau padaryti įtaką teismui, neva grasinau prokurorui (pareikšti įtarimai, neva po teismo kažkur pasigavau prokurorą V.Laucių ir jam pasakiau: „ką tu čia darai“ ir „mes pagausim tavo dukrą“, nors apie jo šeimyninę padėtį nieko nežinau).

Bandoma įbauginti, kad tylėčiau, neberašyčiau prašymų į prokuratūrą, Policijos departamentą (kad pradėtų ikiteisminį tyrimą dėl mergaitės apsaugos ir L.Stankūnaitės veiksmų). Bandoma išguiti iš Klonio g., kad nebūtų, kas „koordinuotų“ veiksmus, kad nebūtų, kas akylai stebėtų mergaitę.

Pats dirbau apsaugoje – tiek asmenų apsaugoje, nuo 16 metų buvau savanoris, žvalgas, ryšininkas, bet tokio aplaidaus, kaip Kriminalinės policijos liudininkų apsaugos pareigūnų darbo dar nemačiau (paprasti apsaugininkai iš privačios saugos tarnybos dirbtų geriau ir Valstybei kainuotų mažiau).

Kitas aktyvus mažosios mergaitės gynėjas M.Kuprevičius taipogi persekiojamas teisėsaugos institucijų – jo žmonos tėvų namuose padaryta krata (ieškant kompiuterio, iš kurio neva išsiųsta “grasinanti” el.žinutė E.Žiobienei), nors uošvių namuose net nėra prieigos prie interneto. Nieko neradę, pareigūnai pasuko link jo žmonos brolio namų.

Pačiai N.Venckienei viena Seimo narė (pavardė žinoma) pranešė, kad vienos laidos filmavimo metu buvęs laikinasis generalinis prokuroras R.Petrauskas pasakė, kad „jei tik N.Venckienei atima neliečiamybę, mes bylą jai sukurpsime“. Tai ir daroma, matant, kiek skundų prirašyta teisėjų ir etikos komisijai, kiek bandoma iškelti drausminių bylų, kad atimtų mantiją.

Tai kaip galima tokius veiksmus vadinti? Mano manymu, tai neteisėtas teisėsaugos persekiojimas, bandymas visus aktyvius mažosios mergaitės gynėjus, a.a. D.Kedžio giminaičius užčiaupti, įbauginti, šalininkus – išblaškyti, TARPUSAVYJE SUPYKDYTI. Kad gatvėje, esant reikalui, susirinktų kuo mažiau žmonių, kad kuo lengviau būtų paimti mergaitę.

AKIVAIZDU , KAD ARTĖJA PABAIGA. ARTĖJA LEMIAMAS TEISMO SPRENDIMAS DĖL MERGAITĖS GYVENAMOSIOS VIETOS NUSTATYMO. IR, MANO MANYMU, TAS TEISMO SPRENDIMAS NEBUS PALANKUS MUMS, VADINAMAJAI “VIOLETINIAI MINIAI”, bet mes nepasiduosime, neleisime paimti mergaites. Jei teismas ir teisėsauga uždegs žalią šviesą į Klonio gatvę, mes uždegsime raudoną. Spec. kuopai teks perlipti per mūsų lavonus, kad prieitų iki Kedžių ir Venckų namų.

Vitalijus Keršis

Komentarai

 

 

 
 1. Nesvarbu, ar kai vienas ieško jo reikalaujamą dalykas , todėl jis / ji turi būti išsamiai , todėl , kad dalykas būtų išlaikytas čia .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Sveiki, Yup šis pranešimas yra tikrai gera ir aš sužinojau daug dalykų iš jo dėl dienoraščių . Ačiū.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Vitalijau, parašyk teismą ir datą, kada taip vadinamieji teisėsaugos tarnautojai vaidyns spektaklį baudž. byloje pagal ” nukentėjusiojo” prokuroro Laucio gėdingą pareiškimą. Atėisim palaikyti.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Vitalijau,kur matet spec.kuopa pedo.pidoru?O vyrai tarnaujantys LT spec,tarnybose-tikrai nesuteps savo familijos vardo del pyderu isakymo perlipti per lavonus,kad prieitu iki K ir V namu.Jie,kaip ir Jus,is tu paciu namu-LIETUVA.Tuom viskas pasakyta.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Daugiau tokiu kaip Tu. Pagarba. Aciu kad esi (-at)

  Uk lietuviai, Leeds

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. nepalankus sprendimas turi buti tik neteisybei:20 metu sociai gyvenanciai ir nieko nedirbanciai grandziai teisesaugoje.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Matantys mato, kad akivaizdžiai aštrinama situacija. Pasitikėkite sveika žmonių nuovoka,Vitalijau, žmonės susirinks, nes, manyčiau,kitaip niekada negalės ramia sąžine gyventi, jei leis įvykti tokiai neteisybei.
  Man dar teikia vilties tai, kad Žiobienės reprezentacijoje nebuvo Prezidentės.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Vitalijau Saunuolis!!! Spaudziu desine,tik situ nuostabiu kovotoju deka mergaite gali but apsaugota,gerbiu.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. dirba, nesaziningai, nelegaliai, paminant istatymus. Matyt dar ne greitai busim teisine ir demokratine valstybe. Aciu Dievui dauguma issibegios i kitas salis, gales tie melagiai, korumpuoti nusikalteliai, korumpuoti pedofilai verslininkai patys save prievartauti ir zudyti. Linkiu jiems dideles sekmes savo respublikoje.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. to prokuroro -moliūgėlio,tokio tyčiojimosi,ir tokios ciniškos šypsenos,dar gyvenime nebuvau mačiusi,per tokius nevy-donus,žmonės ir nekenčia teisė-saugos,ir valsty-binikų,juk pilna sąžiningų ir padorių žmonių….bet iš kur tokiam žmogui atsirasti,matyt augo baisiose sąlygose

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. pagarba Vitalijui ir visiems kovotojams……pedofilai kol kas laimi, bet tik kol kas…….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. kaip suprantu,atsakymų į savo žioplus klausimus iš prokurorų negavai?gal jau dabar straipsnius pradėsi rašyt?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Cekistu iskryoeliu klanas pries L:ietuviu Tauta ir jos vaikus. Man idomu o kur dinge visokie zydu prikuri vaiku teisiu gynejei, lygiu teisiu ar jie sukurti tik iskrypliu ir pyderasty klanui dengti? Kur dinges zalimas, donskas, zingeris, puras? As visa laika sakiau ir taip manau, kad Lietuviu Tauta naikina zydai marksistai, masonai per iskrypelius. Ju tikslas sunaikinti kultura, tradicijas ir Valstybe. Tai rodo netolima istorija. Pirmas tikslas buvo Lietuva praskolinti nuo to ir pradejo lensberghis o dabar jei nori gauti pinigu tai zydu mafija daro itaka. As nezinau bet kas pakeite Degutienes orentacija? Kai ji snekejo kad jei slykstu ziureti i pyderastu karnavalus po kiek laiko sveikino ziobiene, kad ji liko dirbti savame darbe. Ar gali toks zmogus dirbti vaiku teisiu kontrolieriumi kai ji propaguoja liguista pyderastu, iskrypeliu demagogija vaiku darzeliuose o mociute atiduoda ziurkemis sugrausti. Nejaugi tik degradave gali dirbti valstybinese institucijose?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Pasiskaityk kaip Venckienė žemina “minią” ir žinok, kad sekantis, į kurį ji nusivalys kojas per spaudą, būsi tu. Tavo didvyriškumas Venckienės interviu šviesoje atrodo tragikomiškai.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • jeigu ne ta minia- mergaites jau nebutu…..Venckiene padori ir nekvaila moteris , kad sito nesuprastu……nors siuo metu ji daro klaidas, neaisku kieno veikiama…..pagarba visiems kovotojams

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • tavo sovietinis mąstymas…..matei istoriją su Irma, mūsų jaunimas nuostabus,jie nekenčia vagių,ir lūbdažių ir milijoninių valstybinių vagių,greit ateis laikas ,ir tovo sovietiniai vagys sės….caro rūmuose,vilniaus centre

   Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Ką dovanoti krikšto tėveliams?
Sportas tampa madingu
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Dovanos sužadėtuvių proga: kaip pasveikinti įsimylėjėlius? 
Neseniai susižadėję draugai pakvietė paminėti ypatingą įvykį? Nėra dvejonės, dalintis džiaugsmu – smagu,...

Tabu temos poroje – kaip jų atsikratyti? 
Jaučiate, kad mylimas žmogus su jumis nėra šimtu procentų atviras? Normalu, visiems pasitaiko...

Praktiškos dovanos žmonėms, besidomintiems konditerija 
Draugų rate turite žmogų, kuris kiekvieno susitikimo metu atsineša kažką saldaus? Jo šokoladiniai...

Vidurnaktį baigs galioti judėjimo ribojimai tarp savivaldybių 
Po antradienį įvykusio neformalaus ministrų pasitarimo, sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys žiniasklaidą informavo,...

„Baltic Block“ plečia partnerių tinklą: pradeda bendradarbiauti su tarptautine padėklų ir konteinerių nuomos bendrove „Chep“ 
    Viena didžiausių medienos drožlių padėklų gamintojų Europoje, Latvijos kompanija „Baltic Block“,...

Lietuvos miestuose vyks piketų banga dėl Seimo darbo grupės netinkamai išnagrinėtos situacijos Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centre (4)
Žurnalistas Liudas Dapkus rašo, kad „istorija yra svarbus kovos ginklas“. Šių dienų įvykiai...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (1)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Georgij Nikonorov jungiasi prie „Yukon Advanced Optics Worldwide“ vadovų komandos
Aukštųjų technologijų bendrovės „Yukon Advanced Optics Worldwide“, gaminančios civilinius termovizorinius...
R. Viršilas. Kiek įmonių socialinėje atsakomybėje yra atsakomybės?
Rolandas Viršilas  Jau metai, kaip gyvename naujos realybės – pandemijos...
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (9)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...