Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2022 Birželis 26 Sekmadienis
 

Ar Valstybės gynimo taryba aptarė Lietuvos dalyvavimą kare Rytų Ukrainoje – neatskleidžiama

2014-11-27 11:50 | Krašto apsauga | Komentarų (35)

Prezidentė sušaukė Valstybės gynimo tarybos posėdį. Krašto apsaugos ministrui J.Olekui, panašu, buvo labai linksma. R.Dačkaus nuotr.

“Valstybės gynimo taryba (VGT) aptarė naujausią informaciją apie besikeičiančią saugumo padėtį regione ir Lietuvoje.

VGT nusprendė, kad būtina peržiūrėti Valstybės ginkluotos gynybos koncepciją, kuri buvo priimta 2011 m. ir turi būti atnaujinta, atsižvelgiant į geopolitinę situaciją”, – tiek trumpai ir lakoniškai apie Prezidentės sušauktą Valstybės gynimo tarybos posėdį informavo Prezidentės spaudos tarnyba.

KK inf.

Komentarai

 

 

 
 1. Snoro banko puolimas buvo tik puolimo prieš Rusijos kapitalą Lietuvoje pradžia…

  Thumb up 72 Thumb down 1

 2. Kaip ilgai lietuviai sutiks būti vergais ir dirbti už kruopų saują.Tegul pinigų kapšai perka iš užsienio karius.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. Mano nuomone,sendien Lietuva neturi nacionalinio gynymo komiteto.Jeigu turetu,tai jam tikrai nevadovautu svetimos valstybes,kgb majore.Todel ,manau,kad tol kol nebus viesai tai prisipazinta,arba labai svarbiais dokumentais irodyta,kad tai netiesa,tol Lietuvos gynyba randasi nepatikimose rankose.Todel ir daroma viskas,kad sukirsinti svetimos valstybes vadovus,juos apsaukus teroristais viesoje erdveje,bei kitokiais budais terorizuojant.Pagaliau koks musu prezidentes reikalas,del Ukrainos karo?Ar suteike Lietuvos zmones prezidentei atstovauti Lietuva,ar Ukraina? Politini savo poziuri galima tureti,bet prie to ,reikia tureti ir proto,kad neterorizuoti gal visai nesveiko svetimos salies valdovo.Sendien reikia suprasti ,kad daroma viskas is musu valstybes valdovu,kad ivyktu karas,kuris jiems ,valdovams,butu labai parankus ir labai reikalingas,uzglaistyti milijardines vagystes,korupcija,isniekinta valstybes teisine sistema,isvyta trecdali valstybes pilieciu is Tevynes ir t.t.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. vrm pareigūnas pedofilas inspektorius masturbatorius pizdavojaristas EBSW mafijos ir Rubikono sarginis šuva, beje, tuo paču metu sugebėjęs nešioti ir vrm uniformą, ir Falck security apsauginio uniformą, sėdėti Falck Security apsaugos mašinoje, ilgas liesas ilga nosimi šiuo metu iš išvaizdos apie 50 m., šiuo metu pražilę pilki plaukai, nuolat visus šnipinėja iš šnipinėjimo štabskvartirų ar namelių,

  pvz. butas oginskio g. 8, IV aukštas vakarų-pietų pusė, balkonas vakarų pusėjė, po 1991 ten buvo viešnamis, nuolat zujo ir keitėsi prostitutės, pro langus aikščiojo, klykė iš orgazmų, vrm pareigūnai ar buvę pareigūnai atveždavo pripučiamas lėles, atvykdavo ebsw banditai; vaikščiodavo prie įspūdingų namelių Oginskio g. 16A, krovė kažkokius šautuvus; namelis Dobilo g. 8. Sakiškės, Vilniaus raj., mašina chv 007, gue 845, mašinas nuolat keičia; netoli – KAM mokymo centro pirtis, kur prievartaujami vaikų globos namų vaikai, skandalas sėkmingai uždesintas; prie Antavilių Mesina, novalitovcų kvartalas buvusioj pelkėj,kuri nusausinta, iškasus balą, aptvertas metaline tvora, nuo vartų dešinė pusė antras trečias namai, ir daugybė kitų sklypų, butų, namelių, – ir nieko. Gerontofilai – labai myli vienišas bobutes ar diedukus ar vienišus su sklypeliais ar butais gerose vietose, kurie po to tampa benamiais, dingsta.

  Pizdavojaristas iš Oginskio g. 8 vis mini buvusį Aro pareigūną. O. K., dirbantį Kremliaus oligarcho Abramovičiaus apsaugos viršininku, matyt turi bendrų reikalų.

  Račkauskąpizdavojaristas teisia, nes Račkausko laikais vrm demaskavo kaune ebsw finansuojamą šnipinėjimo bendrovę, kur pizdavojaristas dirbo, kurių mafija tiesiog suklestėjo po Nepriklausomybės atkūrimo.

  Visa Kauno pedofilijos byla buvo sukurpta tikslu paslėpti šitą pizdavojaristo pedofilo mafiją.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 5. As manau,jog po Lietuvos isstojimo is CCCP,Grybauskaite gavo isakyma sunaikinti Lietuva-ka jinai ir daro.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 6. NKVD Maskvos skyriaus tardytojo Gaponovo anuke sedi vidury.Gins “treciaja Jeruzale”?Ar Lietuva?Lietuviai tai gins Lietuva.Ta,kurios dar neturime kol kas…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 7. tai kad vakar žinių iš Prahos metu Linkevičius per teliką sakė kad Ukrainoje vyksta pilietinis karas. Tai kas nenori į ES tas bus paskerstas Porošenkos armijos?

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Esme ta,kad slavai is esmes yra naikinami,kad uzimti ju zemes,vandenis,isteklius.Vakarai si karta eina ne su Hitleriu nach Osten.Jie eina su pinigais.Daug tu “pinigu” tik kompiuterio ekrane.Grynuju daug neduoda.Galvojat,kad Porosenkos privacioje armijoje kovojantys bus reikalingi po kovu tam paciam Porosenkai?!Pasijuokime kartu…

   Thumb up 72 Thumb down 0

   • Manau, kad karas Ukrainoje – tai “dievo isrinktos tautos” kerstas vakaru ukrainieciams uz aktyvu talkinima Hitleriui naikinant zydus II pasaulinio karo metu. Todel zydu tautybes oligarchai, remiami transnacionaliniu banku, kariaus iki paskutinio gyvo ukrainiecio (jei ukrainieciai nesupras kad patys vykdo savo tautos genocida)

    Thumb up 72 Thumb down 0

 8. KGBistas?? Čia tas pats D.Arlauskas - SNORO indėlininkų ir kreditorių asociacijos prezidentas??? says:

  Wikipedia: Danukas (Denis Orlovskij?)) Arlauskas (g. 1955 m. sausio 22 d. Kaliningrado sritis, Rusija) – KGB karininkas, vadybininkas, verslo veikėjas.

  Biografija[redaguoti kodą]
  1982 m. baigė Vilniaus inžinerinį statybos institutą, inžinierius. 1984–1986 m. studijavo KGB akademijoje Maskvoje. Kadrinis KGB karininkas, kapitonas. 1989–1990 m. KGB „Z“ tarnybos vyresnysis operatyvinis įgaliotinis. 1990–1992 m. LR Valstybės saugumo departamento padalinio vadovas, VSD generalinio direktoriaus pavaduotojas. [2][3]

  1993–1995 m. Lietuvos žurnalistų sąjungos juristas. 1995–1997 m. Lietuvos pramonininkų konfederacijos atstovas LR Seime. 1997–2002 m. leidybos ir spaudos UAB „Lietuvos žinios“ generalinis direktorius. 2002–2013 m. Lietuvos verslo darbdavių konfederacijos (įkurtos 1999 m.) vykdantysis, vėliau – generalinis direktorius, Europos komiteto ir socialinio komiteto narys. 2007–2008 m. ministro pirmininko Gedimino Kirkilo visuomeninis konsultantas. [ Nuo 2013 m. Žinių radijo generalinis direktorius.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 9. Polikarpovna is tikruju yra KGB atstove.Net gal Jungtinese Tautose KGB atstove yra.Tik neaisku kurio-Maskvos ar Sankt Peterburgo -sparno.As manau,kazkuris sparnas buvo GRU.O gal atstovauja ta KGB sparna,kuris pradejo perestroika ir sieke isvogti Rusija.Neoliberalinis-apipjaustytasis sparnas,matyt.

  Thumb up 72 Thumb down 1

 10. grąžink 4-ris milijardus ,kur su Vasiliausku ir Kuperiu pavogei iš SNORO banko ,tada visai Lietuvai bus lengviau.

  Thumb up 72 Thumb down 1

 11. JEIGU LIETUVOS VALDŽIA PRADĖTU MASIŠKAI ŽUDYTI LIETUVOS LENKUS ,SPĖKITE KIEK MINUČIŲ REIKIES LAUKTI LENKIJOS INVAZIJOS Į LIETUVA

  Thumb up 72 Thumb down 3

 12. VGTprisieina bėgti paskui prezidentės pažadą padėti Ukrainai kariauti. Toks VGT posėdis turėjo būti prieš vizitą į Ukrainą, ir jo sprendimų pagrindu reikėjo žadėti, arba nežadėti “ginkluotės elementų” kariaujančiai valstybei. Iš čia lakonika pranešime apie jo posėdį. Ta proga norėtųsi žinoti Darbo partijos oficialų požiūrį į prezidentės pareiškimą apie Rusiją ir jos pažadus vizito į Ukraną metu. Nes net dviems partiečiams kaip ir privalu dalyvauti šiame posėdyje. Beje, A.Paulausko nuotraukoje nėra. Tai gal jam visdėlto toliau uždrausta spręsti gynybos klausimus?

  Thumb up 72 Thumb down 1

  • Darbo partijos pranešimo nebus, nes darbiečių byla dar eigoje Apeliaciniame teisme

   Thumb up 72 Thumb down 0

 13. PAGERINTA VALSTYBĖS GYNIMO TARYBA.
  Žmagžudys Olekas.
  Tas pats Juozas Olekas, kuris, lėkdamas greitkeliu Vilnius – Kaunas, Kaune savo vairuojamu automobiliu nutrenkė per pėsčiųjų perėją einančius du iš Vilniaus sugrįžusius nepriklausomos Lietuvos savanorius. Ir ne šiaip sau nutrenkė – užmušė. Ir du. Ir taip „nunešė“, kad įvairios pensininkų kūno dalys po kelią mėtėsi, tačiau…

  Ekspertizė dingo, vėliau buvo padaryta pakartotinė, o galiausiai toksai prokuroras Algimantas Kliunka (tas pats, kurio rankos ir balsas drebėjo, kai visai Lietuvai paskelbė Drąsių Kedį žudiku) pareiškė, kad ten su visokiais J.Olekos vairuojamos mašinos greičiais viskas buvo tvarkoj, kad su ekspertizėm viskas tvarkoj, J.Olekas dėl dviejų savanorių mirčių nekaltas.
  BUTKEVIČIUS _ ČEKANAVIČIAUS atstovas kol sėdi .
  POLIKARPOVNA _KGB ir žudikų atstovė .
  O kodėl nematau SIMONKO , ką pidarasai neieina į valstybės gynimo tarybą .

  Thumb up 72 Thumb down 1

 14. O kur Linkevičius, Gryna, Paulauskas, Skvernelis? Negi karą Rusijai paskelbė nepilnu sąstatu? O gal bijo, kad jie gali nutekinti slaptą informaciją – „rusą puolam“? Negi ir pačiame Valstybės gynybos komitete jau dvi frakcijos – geriukai ir blogiukai, kuriems valstybinės paslaptys – tabu?
  O va Loretos – plika ranka jau nepaimsi. Kiek čia seniai prezidentė jai net rankos nepaduodavo, o šiandien jau ne tik už to paties stalo sėdi, bet netgi dar šalia ir dešinėje. Progresas! Štai ką reiškia Loretos apsilankymas Maidane.
  Kai pasižiūri į foto, koks kontingentas mūsų saugumu „rūpinasi“,- šiurpuliukai nugara bėgioja… Bet… Turime tai, ką patys per rinkimus prikvailiojame. Protingesnių Lietuvoje gal jau ir nebėra, tai ir renkame „pačius geriausius iš pačių geriausių“. Juk tai mūsų pačių veidrodinis atspindys. Pagal Jurgį ir kepurė.
  Ir belieka tik, – už Ukrainos oligarchų biznio reikalus – į karą aukštaičiai, į karą žemaičiai, į karą visa Lietuva! Žūsim, bet kolomoiskių ir porošenkų turtus apginsim, nuo janukovičių likimo savo kūneliais brolius ukrų oligarchus apsaugosim! Kad tik tą rusą Ukrainon Porošenka sugebėtų įvilioti, tai ir tuos rusų teroristus gražiomis lygiomis eilėmis žemelėn suguldysim. „Što nam stoit…“

  Thumb up 72 Thumb down 3

 15. Staigiai įvyksta tik staigūs valdžios perversmai. Visokie imperinių režimų byrėjimai užtrunka, nes tam reikia plataus masto giluminių perversmų atskirose dalyse bei regionuose. Aiškiausios SSRS kolonijos jau nubyrėjo, o likusi Rusijos teritorija turi tik keletą išlikusių ar naujai užgrobtų jų teritorijų. Kitos tautos jau baigiamos suvirškinti ar visai sunaikintos, tad be raiškios įtakos iš šalies toms, dar išlikusioms, išsivaduoti nuo Maskvos gniaužtų vilčių nėra daug. Ta jėga iš šalies gali būti net ir Kinija, kuri gali remtis rasiniu priklausomybės teiginiu. Tačiau būkim realistai. Tokios permainos artimiausiais metais bet kuriuo atveju sunkiai įmanomos. Kam Kinijai skubėti , jei ji gerai jaučia lėtą istorijos pulsą.

  Kai tokios valstybės, kaip Rusija, būvis tampa labiausiai priklausomas nuo energetinių išteklių rinkos kainų, tai tokia situacija priskirtina, taip vadinamosioms, trečiosioms šalims. Negalima teigti, kad Rusija neturi kitokio potencialo. Kai kuriose srityse ji ir šiandien gali pretenduoti į lyderių gretas. Sakykim, kosmose ir moderniškos ginkluotės kūrime bei gamyboje. Ginkluotės, kuri dėl žemesnių kainų yra mielai perkama visoje eilėje šalių. Nors moderniausių technologijų centru išlieka JAV ir Japonija, tačiau net prancūzai sugeba pastatyti “Mistral” tipo karinį monstrą. Tokio pardavimas pasauliniu karu grasinantiems bepročiams nebūtų logiška ir protinga misija. Prancūzijos prezidentas susilaiko… Ar ilgam? Tegul palaukia bent, kol Ukrianos teritorijos sienos bus visiškai atkurtos. Ši Rusijos režimo valdžia tam net ruoštis neketina.

  Demokratijai ir laisvai rinkai slystant iš po kojų, praradimų praraja tik gilėja. Rusijos režimo paskelbta saviizoliacija veda į netektis visiems, kurie su tuo vienaip ar kitaip susiję. Žinoma, labiausiai dėl to nukenčia Rusijos žmonės, tačiau sunku prisiminti tuos metus, kad ta “liaudis” rūpėjo SSRS ar Rusijos nomenklatūrai.Verslas, kuris nėra susijęs su valdančiu klanu ir nenori patekti į tą prarają bei būti užverstas dar ir apspjaudant, vis sparčiau traukiasi už sienos. Tas pasitraukimas būtų spartesnis, tačiau nenorima sprukti plikomis rankomis ir su užšaldytomis sąskaitomis. Jei slaptos tarnybos užuos, kad padai pustomi, tai tam kilpą netruks užmesti. Pavyzdžių jau yra. Nors V.Putino aplinka vartosi, kaip inkstai keptuvėje, tačiau ir pas ją pasitikėjimas mažėja. Jai irgi sankcijos per pakinklius kerta.

  Kai ką neramina tai, kad LR prezidentė prakalbo apie terorizmo atitikmenis. O ką? Nėra jų? Seniai tai turėjo būti daroma visų demokratinių šalių bendro sutarimo mastu. Tame aiški spraga… Jau Krymo metu išryškėjusios diversijos turėjo terorizmo požymių. Rytų Ukrainoje jau ir abejonių dėl to nekyla. Šaknys – bolševizmas, sugriovęs tais laikais normalią valstybę. Prisiminkime Rusijos imperijoje vykdytą Stolypino reformą, galėjusią išvesti šalį į žemės produkcijos gamintojų lyderių tarpą. Po daugiau kaip šimto metų vis dar sėdima tame pačiame “kalioše” ir dairomasi, kur maisto prisidurti. Saviizoliacija šioje srityje – tik kvaila avantiūra, kuri padėtį tik apsunkins. To nereikia aiškinti valdantiesiems, nes jiems liaudis “n”-tojoj vietoj. Jiems reikia galių, ginklų ir pergalių, o kai užgrobia ką – tenka ne gauti naudos, o naujus milijardus sukišti. Kvailiau nesugalvosi. Galėjo su pietų kaimynais prasmingai draugauti ir visiems nauda būtų. Tai ne. Reikia tankais padrąskyti. Vienas modernus T-95, berods, 4,5 mln. dolerių kainuoja. Beprotybės ferejija ir našizmo euforija. Teks anksčiau ar vėliau pabusti…

  Thumb up 72 Thumb down 15

  • Kuklus klausimas comentaro autoriui-o po Naujųjų,t.y kai pas mus jau bus euras,ar atlygį iš anapus atlanto už politines pamokėles tau ir toliau pervedinės dolarais,ar kaip ir mums-paprastiems runkeliams-perskaičiuos į eurus?

   Thumb up 72 Thumb down 2

   • Nei viename komentare nesu kreipęsis į kitą antruoju asmeniu. Bent jau tuo mes skiriamės…

    Thumb up 72 Thumb down 8

  • Oi, kaip visokie pikasai norėtų, kad prieš amerikonišką atomą rusai būtų tik beisbolo lazdomis ginkluoti. Oi kaip norėtų… Galėtų tada dar daug labiau tyčiotis.
   Beja, o ko Pikasui staiga taip ta Rusija parūpo?
   Labiausiai visame Pikaso propagandiniame „komentare“ patiko pats pirmasis sakinys: „Staigiai įvyksta tik staigūs valdžios perversmai“.
   Pikasą labai žavi Lietuvos prezidentinis sąmokslas ir Ukrainos Maidanas kur jokie įstatymai negalioja. Surinkai minią chuliganų su grabais, žvakėmis bei Molotovo kokteiliais ir turi valdžią, kokios širdis pageidauja. Paprasta ir efektyvu. O svarbiausia – landsbergiška! O dar ir Amerika per petį paploja, paglosto ir kišenę banko bilietais pasunkina.
   Iš melo, propagandos bei pikasavimo visokie, atsiprašant pikasai, storai sviestuotą duonytę valgo. Iš prakaito taip storai niekada neužsitepsi.

   Thumb up 72 Thumb down 2

  • Man tai labiausiai patinka šis sakinys :
   Galėjo su pietų kaimynais prasmingai draugauti ir visiems nauda būtų. Tai ne.
   O ar Lietuva negalėjo su rytų kaimynais prasmingai draugauti ir visiems nauda būtų , Pikasai ?

   Thumb up 72 Thumb down 2

 16. “Tautų maišymo” scenaristas D.Arlauskas spaudžia Lietuvos vyriausybę įsileisti rusakalbius darbininkus iš Rusijos, Baltarusijos, Ukrainos,
  nes neva nėra darbininkų. ĮLRT skambinę tolimų reisų vairuotojai sakė, kad lietuviai diskriminuojami priimant į darbą ir tesudaro tik 30 procentų tarp rusakalbių, kurie Europoje diskredituoja Lietuvos vardą šiūkšlind`mi, per langus mėtyda,i cigaretes, nemokėdami užsienio kalbų ir t.t.
  Reiktų nustatyti kas blokuoja lietuvių įsidarbinimą ir veja juos iš Lietuvos.

  Wikipedia: Danukas (Denis Orlovskij?)) Arlauskas (g. 1955 m. sausio 22 d. Kaliningrado sritis, Rusija) – KGB karininkas, vadybininkas, verslo veikėjas.

  Biografija[redaguoti kodą]
  1982 m. baigė Vilniaus inžinerinį statybos institutą, inžinierius. 1984–1986 m. studijavo KGB akademijoje Maskvoje. Kadrinis KGB karininkas, kapitonas. 1989–1990 m. KGB „Z“ tarnybos vyresnysis operatyvinis įgaliotinis. 1990–1992 m. LR Valstybės saugumo departamento padalinio vadovas, VSD generalinio direktoriaus pavaduotojas. [2][3]

  1993–1995 m. Lietuvos žurnalistų sąjungos juristas. 1995–1997 m. Lietuvos pramonininkų konfederacijos atstovas LR Seime. 1997–2002 m. leidybos ir spaudos UAB „Lietuvos žinios“ generalinis direktorius. 2002–2013 m. Lietuvos verslo darbdavių konfederacijos (įkurtos 1999 m.) vykdantysis, vėliau – generalinis direktorius, Europos komiteto ir socialinio komiteto narys. 2007–2008 m. ministro pirmininko Gedimino Kirkilo visuomeninis konsultantas. [ Nuo 2013 m. Žinių radijo generalinis direktorius.

  Thumb up 72 Thumb down 1

 17. durneliai jau patys juokiasi is savo durnumo.palaukit,dar i Hagos tribunola paklius Grybe uz susaudytus policininkus Maidano metu.

  Thumb up 72 Thumb down 2

 18. visos valstybes pradeda ginkluotis priesu ieskoti ir karui ruostis.Puikiausias pav ukraina ir lietuva

  Thumb up 72 Thumb down 2

 19. LINKEVIČIUS – dar labai gerai atsilaikė toje laidoje, NES TOKĮ SUMALTĄ ŠŪDĄ TURĖJO UŽGLAISTYTI PROTINGĄ MINĄ NUSTATĘS, po koldra namie matyt iškeikė Dalią už nelaikymą liežuvio už dantų … JUOKINGA tai, kad iš vakaro išvadini kaimyną žudiku, o kitą dieną pyksti ant JO, kad į svečius nekviečia :) ČIa tai bendravimas – MOKYKITĖS ir dar toliau pašiki ant kilimėlio , kad ant visos laiptinės smirda ir VĖL KALTAS tas kurio KILIMĖLIS …tai bent SUGEBAM… LIUKS TAIP ir toliau… :) :) KĄ DAR GALIMA sugalvoti po apkakoto kilimėlio- AAA DURIS DAR GALIMA padegti :) ir vėl bus kaltas – kieno durys dega :) TAI BENT BENDRAVIMAS…

  Thumb up 72 Thumb down 2

 20. Linkevičius 2014-11-26d. sakė kad Ukrainoje vyksta ” graždanskaja vaina” -pilietinis karas. Tasi koks Lietuvai pavojus?

  Thumb up 72 Thumb down 2

 21. Buvo laikas kai liaudis užsieninius serialus žiūrėdami seilę varvindavo. Mol, va kaip gyvena, kokie gražūs, kaip apsirengę…

  Dabar jau turim lietuviškų.
  Va, kaip gražiai šypsosi. Beveik, kaip amerikonai…

  Thumb up 72 Thumb down 1

 22. atsigere arbatos,papilste is tuscio i kiaura,ir pasakyt neturi ka.ir jokiu cia intrigu:)

  Thumb up 72 Thumb down 1 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Figūrą formuojantys apatiniai: kokius rinktis?
Kaip išsirinkti geriausią mobilų kondicionierių?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Ar biuro priemonių kokybė kinta? 
Darbas biure yra neatsiejamas nuo tam tikrų priemonių, kurios gali garantuoti, kad pavyks...

Naujausia žaidimų įranga dar geresniems pojūčiams 
Jeigu mėgstate kompiuterinius žaidimus ir norite atrasti juose dar geresnes patirtis, išbandyti daugiau,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (10)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (3)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras